Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> temat ogórkowy cz.2 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7340 dni

****
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 09:49

  melo napisał:  
Mogles poprawic.miał bym bupche poprawił bym byłem przejazdem ...


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 09:52
Potrzebuję zdjęć łuku (sektorów 10-15) robionych z sektorów 8-6 , czy to z oprawą, czy z publicznością. Znalazłam kilka w sieci ale jeżeli ktoś dysponowałby jakimiś ciekawymi ujęciami i zechciał się podzielić;) byłabym wdzięczna - szukam ciekawego motywu do tatuażu :)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7414 dni

*
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 10:14

  Cytat:  
ciekawi mnie czy akcja psiarni zostanie nagłośniona, bo to w końcu, nie "kibicowskie bydło" tylko zwykli zjadacze chleba...O to Cie już niech głowa nie boli, dziś z rana w radiu jakiejś debacie się przesłuchwałem, w której jeden z politykow (czy dziennikarzy, nie usłyszałem z początku) uważał, że na tą demonstrację z całego kraju zjeżdza chuliganka, żeby się lać z policją.


Msz..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 10:19
Z tymi wrzutami trzeba sie ogarnąć bo nas ośmieszają ..;/ to samo w Stargardzie gdzie jest nasz fc a do tej pory widnieją na stacji wrzuty widzewa ..coś nie tak .


PRAWOBRZEŻE !!!
Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5448 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 15:56
- Muszę powiedzieć, że mamy SMS-y, nawet ktoś przez pomyłkę dostał takiego SMS-a, kibice zostali wezwani już o 8 rano; więc nie udawajmy że kupcy o tym nie wiedzieli - powiedziała w TVN24 prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.
Gronkiewicz-Waltz zapowiedziała jednocześnie, że przeciwko członkom zarządu spółki skierowane zostaną zawiadomienia do prokuratury.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6725 dni

**
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 15:59
Polecam feletion R.Ziemkiewicza nt. wczorajszych zajsc w KDT:


  Cytat:  
Przez cały wczorajszy dzień nieodparcie wracały do mnie wspomnienia sprzed ponad trzydziestu lat. Wspomnienia komentarzy o "warchołach" z Radomia i Ursusa, do których "przyłączyły się elementy chuligańskie". Wówczas też nieustannie podkreślano, że uczestnicy zamieszek "łamali prawo". Bo łamali, fakt. I co?

Kibicując pani Gronkiewicz Waltz w jej pokazowej rozprawie z drobnymi przedsiębiorcami ze spółki Kupieckie Domy Towarowe, rozmaite medialne autorytety do tego stopnia skupiły się na powtarzaniu, że "prawo to jest prawo" i "prawo musi być egzekwowane", tudzież, że "blaszak szpeci centrum stolicy", że nie przyszło im do głowy zadać kilku kluczowych dla sprawy pytań.

Pierwsze - skoro o prawie mowa - to jakim prawem komornik zjawił się w KDT z dwustuosobową ekipą ochroniarzy. Kto ich wynajął, kto im zapłacił i z jakich pieniędzy? Nie podejrzewam, żeby komornik zrobił to prywatnie, sięgając do własnego portfela. Ale jako funkcjonariusz publiczny zrobić tego nie miał prawa - ustawa stanowi jasno, że w wypadku utrudnień komornik może wezwać w sukurs policję, i nikogo innego, niż policja. Nie miało też prawa zrobić tego miasto.

Jest żelazną zasadą cywilizowanego państwa, że posiada ono ścisły monopol na używanie przemocy. Jeśli władza uważa, że z jakichś przyczyn trzeba obywateli spałować, ma do tego policję. Istnieje tu szereg procedur, które, przynajmniej teoretycznie, mają chronić przed nadużywaniem władzy, względnie umożliwić pociągnięcie do odpowiedzialności winnych nadużyć.

Ale to, żeby funkcjonariusz publiczny wynajmował sobie do bicia obywateli prywatnych zbirów - to rzecz niesłychana, bezprecedensowa, nie do przyjęcia. Piszę brutalnie "zbirów", albowiem nie ulega wątpliwości, że pracownicy agencji "Zubrzycki" podjęli się działań, które wykraczają poza uprawnienia wynikające z regulującej działalność takich agencji ustawy oraz z koncesji.

Pytanie drugie brzmi - dlaczego platformerskie władze miasta tak uporczywie domagały natychmiastowej egzekucji wyroku sądowego, który udało im się przeciwko kupcom uzyskać? Jeśli nawet blaszak "szpeci" okolicę Pałacu Kultury, choć nie wiem, co w jego sąsiedztwie może jeszcze uchodzić za szpetne, to szpeci już od dziesięciu lat, i rok w tę czy we w tę różnicy nie robi. W miejscu KDT powstać ma Muzeum Sztuki Współczesnej, a pod nim stacja metra. Rzecz oczywista, że Muzeum nie można zacząć budować przed zbudowaniem stacji. To już nie asfalt, który w Warszawie, zwłaszcza pod tą władzą, nagminnie układa się, a po tygodniu pruje, żeby położyć rury. A druga nitka metra, do której planowana stacja należy, jest jeszcze w fazie prac koncepcyjnych, nic nie jest gotowe, nie ma zagwarantowanych na nią środków w ustawie budżetowej, i budowa na pewno nie zacznie się wcześniej, niż za dwa lata - moim skromnym, może i za pięć.

Przez te pięć lat na miejscu KDT nie będzie się działo nic. Ogrodzą je blaszanym płotem - który oczywiście nie będzie "szpecił" - i tyle.

Pytanie trzecie - skoro kupcy zaakceptowali przenosiny do nowej hali, która stanąć ma przy ulicy Okopowej, to dlaczego ta hala może zostać zbudowana dopiero w roku 2012?

Plac jest pusty. W dzisiejszych czasach - obserwowałem to kilka razy - nawet duży biurowiec stawia się w miesiąc, dwa, cóż dopiero lekką konstrukcję, jaką jest tego rodzaju hala.

Przy odrobinie dobrej woli można było załatwić sprawę. Przyspieszyć budowę hali na Okopowej, poczekać chwilę z likwidacją blaszaka. Kupcy zasłużyli, żeby nie traktować ich jak bydło. Obiecywano im przeróżne rzeczy - obiecywała także PO i wywodząca się z niej pani prezydent.

Tymczasem wszystkie dotychczasowe działania miasta, nacechowane ewidentnym brakiem dobrej woli - osiem proponowanych lokalizacji, w większości albo na peryferiach, albo wymagające rozbicia i podzielenia spółki, obstrukcja w budowie hali na Okopowej, nacisk na szybkie zamknięcie KDT w sytuacji, gdy wiadomo, że budowa metra i muzeum długo jeszcze nie ruszy - skłaniają do wniosku, że nie chodziło to o wyprowadzenie kupców z "reprezentacyjnego punktu stolicy", ale o usunięcie ich w ogóle.

I tu jest moja próba odpowiedzi: w Warszawie namnożyło się wielkich galerii handlowych, które ostro walczą o klienta. W KDT można było dostać mniej więcej to samo, co tam, ale o połowę, o jedną trzecią taniej. Wiem, bo mieszkam niedaleko. Teraz zostałem akcją pani prezydent zmuszony do kupowania drożej.

O to chodziło?

Myślę, że to bardzo prawdopodobne. Nie było jeszcze w III RP partii tak podatnej na, nazwijmy to, lobbing, jak PO, i jej rządy w Warszawie (by wspomnieć tylko stadion Legii) nie różnią się od jej rządów w całym kraju.

Arogancja pani Gronkiewicz Waltz, która odmówiła jakichkolwiek spotkań i rozmów z kupcami, na zamieszki zareagowała dopiero po siedmiu godzinach, i to, zamiast przybyciem na miejsce, konferencją prasową utrzymaną w tonie potrząsania szabelką, jest bezprzykładna. A jej twierdzenia, że "komornik nie jest organem miasta", i że ona oraz jej urzędnicy nie mają z tą sprawą nic wspólnego, wątpliwe (kto, powtórzę, opłacił osiłków z agencji ochroniarskiej?). Przypomnienie zaś, że osoba tak sobie poczynająca z przedsiębiorcami reprezentuje partię podającą się za liberalną zakrawa po prostu na kpinę.Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5448 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 16:02
dla takiej choloty nie ma litosci


Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7518 dni

****
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 16:43

  Mks-2009 napisał:  
dla takiej choloty nie ma litoscimoglbys sprecyzowac o kogo Ci chodzi ?!


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5448 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 17:05
Anna Sikora wczoraj rano przyjechała pod halę KDT. Broniła kupców. - Wstydźcie się, że jesteście Polakami, Wy gnoje! - krzyczała do straży miejskiej i ochroniarzy. - Posłanka Sikora była w zarządzie spółki KDT. Zarobiła tam 130 tys. złotych. Czyli jak zwykle kręcenie lodów w wykonaniu pis.


Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7101 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 17:34
Obrazek jpg wstawiony na forum

:)


MKS !
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7044 dni

**
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 17:56
wie ktoś z Was do której kanary są jutro otwarte ?


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6706 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 18:43
wie ktos gdzie moge kupic używane opony letnie(z felgami) rozmiar 185/60/14, czyli 14.najtaniej i w dobrym stanie.z gory dzieki za porade

Ostatnio edytowany przez: Zen, 22 lipca 2009, 18:49 [1 raz(y)]


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7763 dni

**
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 19:00
Nie czytałem wszystkich wypowiedzi ale akurat mam sporą wiedzę na temat KDT więc odpisze co po niektórym szczególnie Juniorowi bo pisze głupoty.
Po pierwsze to nie są handlarze czy kupcy tylko zwykłe cwaniaczki i złodzieje, którzy dzięki uprzejmości PiS-u od lat okradają miasto.
W Zarządzie KDT w latach ubiegłych zasiadało kilku polityków PiS-u (np. obecna posłanka Sikora) oraz radni miasta, którzy za podpisanie najpierw przez Kaczyńskiego a później Marcinkiewicza dzierżawy za śmieszne pieniądze (co powinno skutkować wnioskiem do prokuratury o niegospodarność) popierali PiS w Radzie Miasta by ci nie stracili większości w mieście w poprzedniej kadencji.
Po drugie sprawa funduszy na budowę Domu Handlowego. Rozmowy z Kupcami toczyły się blisko dwa lata od grudnia 2006 do listopada 2008 w sprawie budowy domu handlowego. Kupcy niby mieli mieć pieniądze na jego budowę ale później zaczęli się domagać od HGW by to miasto wybudowało im ten DH.
W związku z brakiem porozumienia i przedłużającymi się negocjacjami postanowiono, że w miejscu obecnego KDT powstanie Muzeum Sztuki Współczesnej a kupcom zapowiedziano, że nie zostanie przedłużona dzierżawa, która kończyła się dnia 31 grudnia 2008r.
Ciągle prowadzono jednak z KDT negocjacje w sprawie sprzedaży im działki w innej części miasta i partycypacji miasta w kosztach budowy nowego DH
Kupcy nawet zgodzili się na jedną działkę ale później(około marca/kwietnia tego roku) zapewne za namową partyjnych kolegów Zarząd Spółki odrzucił wszystkie propozycje i żądał przedłużenia dzierżawy w obecnym miejscu mimo, że wiedzieli, że zostały podpisane już umowy na budowę Muzeum Sztuki Współczesnej.
Protest był sprawą czysto polityczną.
A większość z tych kupców ma stoiska na bazarach w całej warszawie(sam znam osoby, które handlują też na bazarach Szembeka, czy Banacha).
Także te płacze i lamenty, że zostaną bezrobotni to tylko pod publiczkę.

Co do przeznaczenia tego terenu to Muzeum Sztuki Współczesnej będzie budowane w roku 2011 a Metro w roku 2012.

Jeszcze jedna wypowiedź na temat rodziców, którzy przyprowadzili tam dzieci. Sąd rodzinny i nic innego. A rodzicom, którzy wprowadzili tam półtoraroczne dziecko odebrałbym prawa rodzicielskie!


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7678 dni

*
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 19:24
65 minuta Levadia-Wisła 0-0. Sam nie wiem czy śmiać się czy płakać :]


Babilon Team
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8142 dni

*
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 19:33
KDT -Warszawa cz1


MKS
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni

*
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 19:37

  Orło napisał:  
65 minuta Levadia-Wisła 0-0. Sam nie wiem czy śmiać się czy płakać :]82 minuta i dalej 0-0 żenada

87 i dalej bez zmian.

Niby w tym sezonie awans miał być łatwiejszy ale nawet takiej szansy wykorzystać nie potrafimy

hahahahah nie wierze.... 89 min Levadia strzela na 1-0....wisła jedzie do domu

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 22 lipca 2009, 19:47 [2 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6479 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 19:47
1-0 ahaha ale żenada :)


"W życiu piękne są tylko chwile"
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni

*
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 19:49
własnie w wiadomościach mówią o rankingu lig i na 100 jestesmy na 77 miejscu. Wypowiadający się właściciel ekstraklasy stwierdził że to żenada i pomyłka, ale patrząć na dzisiejszy mecz wisły chyba wcale sie temu nie dziwie..

Mecz wisły zakończony...... :]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 19:49
Widac, ze pilkarze w Polsce sa mocno przeplacani.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7402 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 22/07/2009 19:50

  Truszek napisał:  
1-0 ahaha ale żenada :)Ligi Mistrzów im się zachciało po raz tysięczny...po cholere oni się na tego mistrza pchali?


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005