Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> temat ogórkowy cz.2 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7345 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 28/01/2015 08:46
Gdzie w Szczecinie kupię w miarę tanio Ballantine’s (i w jakich mniej więcej cenach) ? Chodzi zarówno o 0,5 jak i 0,7.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4538 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 28/01/2015 09:30
Jeżeli chodzi o markety to z doświadczenia Tesco miało zawsze najlepsze ceny, ale nie wiem czy się nie pozmieniało.
Teraz nawet w Żabkach przy dobrej promocji można wyhaczyć coś dobrego :]

Do 17 lutego litrowy Grant's po 59,99 w Żabce, Balantyna 49,99 0,7.

Ostatnio edytowany przez: netoper, 28 stycznia 2015, 17:22 [1 raz(y)]


Palindrom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3516 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 28/01/2015 11:39

  AŚ napisał:  
Gdzie w Szczecinie kupię w miarę tanio Ballantine’s (i w jakich mniej więcej cenach) ? Chodzi zarówno o 0,5 jak i 0,7.W Biedrze często chodzi w dobrej cenie czasem na promocji, jak nie to mają fajny wybór zbliżonych whiskaczy


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5936 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 28/01/2015 16:17
Co prawda nie Balantyna, ale ostatnio w oczy rzucal sie Jim Beam. 2x07,l = 100 zl. (w zabce)


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8347 dni

**
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 28/01/2015 17:38

  Bengoro napisał:  
Na dzisiejsze uroczystości 70 rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu śmierci w Auschwitz zaproszono wnuka Rudolfa Hoessa, niemieckiego zbrodniarza - komendanta obozu. Rodziny Witolda Pileckiego - człowieka który dobrowolnie dał się zamknąć w Oświęcimiu aby stworzyć tam ruch oporu, a następnie uciekł i jako pierwszy przekazał światu dokładne informacje na temat niemieckiej machiny śmierci - na uroczystości nie zaproszono, bo zabrakło miejsc.przeciez tym krajem nie rządzą Polacy. Nie wierze w to. Sprzetu medycznego nie ma ale muzeum pamieci zydow za kilkaset baniek mamy, rodziny zyja w ubustwie ale ukrainie kopacz wysyla kilkaset baniek. tusk w parlamencie europejskim jak sie przedstawial to wyraznie powiedzial, ze nie jest Polakiem tylko kaszubem jakims tam. komorowski zydom w dupe wlazi jak komornik po szafe. schetyna stwierdzil, ze to ukraincy a nie Rosjanie wyzwalali oboz w Oswiecimiu. pieniadze z emerytur sa Nasze ale ich nie ma i kazdy wie, ze ich nie zobaczymy. rzad doprowadzil do tego, ze "Polacy kloca sie o kolor samochodu a wladza jezdzi sobie taksowkami" (by Kukiz). jedyny nie ujebany w tym calym gownie to byl chyba tylko Lepper ale ...


Hold skladam temu miastu...
Palindrom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3516 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 29/01/2015 12:35

  Adrian PS napisał:  

  Bengoro napisał:  
Na dzisiejsze uroczystości 70 rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu śmierci w Auschwitz zaproszono wnuka Rudolfa Hoessa, niemieckiego zbrodniarza - komendanta obozu. Rodziny Witolda Pileckiego - człowieka który dobrowolnie dał się zamknąć w Oświęcimiu aby stworzyć tam ruch oporu, a następnie uciekł i jako pierwszy przekazał światu dokładne informacje na temat niemieckiej machiny śmierci - na uroczystości nie zaproszono, bo zabrakło miejsc.przeciez tym krajem nie rządzą Polacy. Nie wierze w to. Sprzetu medycznego nie ma ale muzeum pamieci zydow za kilkaset baniek mamy, rodziny zyja w ubustwie ale ukrainie kopacz wysyla kilkaset baniek. tusk w parlamencie europejskim jak sie przedstawial to wyraznie powiedzial, ze nie jest Polakiem tylko kaszubem jakims tam. komorowski zydom w dupe wlazi jak komornik po szafe. schetyna stwierdzil, ze to ukraincy a nie Rosjanie wyzwalali oboz w Oswiecimiu. pieniadze z emerytur sa Nasze ale ich nie ma i kazdy wie, ze ich nie zobaczymy. rzad doprowadzil do tego, ze "Polacy kloca sie o kolor samochodu a wladza jezdzi sobie taksowkami" (by Kukiz). jedyny nie ujebany w tym calym gownie to byl chyba tylko Lepper ale ...ostatnie co bym powiedział o lepperze to że nie był w ujebany w tym gównie (!) przypomnij sobie aferę z jego butami za 1500 zł , albo jak się z pisem na koalicję układali. rolnik a rozbijajł się w garniakach po kilkanaście tysięcy. inna sprawa że po tym jako go kaczyński zniszczył to mi się go żal zrobiło a potem gość umarł (albo ktoś mu pomógł)


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3709 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 29/01/2015 15:55

  Adrian PS napisał:  

  Bengoro napisał:  
Na dzisiejsze uroczystości 70 rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu śmierci w Auschwitz zaproszono wnuka Rudolfa Hoessa, niemieckiego zbrodniarza - komendanta obozu. Rodziny Witolda Pileckiego - człowieka który dobrowolnie dał się zamknąć w Oświęcimiu aby stworzyć tam ruch oporu, a następnie uciekł i jako pierwszy przekazał światu dokładne informacje na temat niemieckiej machiny śmierci - na uroczystości nie zaproszono, bo zabrakło miejsc.przeciez tym krajem nie rządzą Polacy. Nie wierze w to. Sprzetu medycznego nie ma ale muzeum pamieci zydow za kilkaset baniek mamy, rodziny zyja w ubustwie ale ukrainie kopacz wysyla kilkaset baniek. tusk w parlamencie europejskim jak sie przedstawial to wyraznie powiedzial, ze nie jest Polakiem tylko kaszubem jakims tam. komorowski zydom w dupe wlazi jak komornik po szafe. schetyna stwierdzil, ze to ukraincy a nie Rosjanie wyzwalali oboz w Oswiecimiu. pieniadze z emerytur sa Nasze ale ich nie ma i kazdy wie, ze ich nie zobaczymy. rzad doprowadzil do tego, ze "Polacy kloca sie o kolor samochodu a wladza jezdzi sobie taksowkami" (by Kukiz). jedyny nie ujebany w tym calym gownie to byl chyba tylko Lepper ale ...Dlatego trzeba chronić "Polskość". Jednym z elementów jest dbanie o nasz język ojczysty. Polecam Ci zaprzyjaźnienie się ze słownikiem, ponieważ sądząc po Twoim wpisie, język polski masz słabo opanowany.


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8347 dni

**
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 29/01/2015 20:35

  Maxymalny napisał:  
Dlatego trzeba chronić "Polskość". Jednym z elementów jest dbanie o nasz język ojczysty. Polecam Ci zaprzyjaźnienie się ze słownikiem, ponieważ sądząc po Twoim wpisie, język polski masz słabo opanowany.pisane na szybko. ubóstwo, nieujebany - tak byc powinno.
ukrainie/ukraincy, "kaszubem jakims tam" w odniesieniu do tuska, zydom, nazwiska tych pajacow - mala litera zamierzone. ą,ę,ó,ł,ń,ś,ć,ż,ź w internecie nie uzywam.
Tyle wyniosles z mojego wpisu.
"Polacy kloca sie o kolor samochodu a wladza jezdzi sobie taksowkami" - w odniesieniu do Ciebie, jesli rozumiesz metafore.
Walcz o poprawna pisowanie w internecie a pozwalaj na ogromne podatki, akcyzy, wszechobecna korupcje i afery rzadowe etc. komorowskiemu mam rozumiec, ze tez uwage zwrociles? chociaz mu maila na skrzynke wyslales? dopoki ten narod bedzie debilem i zajmuje sie chuj wie czym, czyli niczym istotnym i ludzie beda zarozumiali, dopoty ten stan rzeczy sie nie zmieni. a co do mnie, bys sie kurwa zdziwil.


Hold skladam temu miastu...
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6982 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 31/01/2015 20:31
Panowie,

gdzie można na szybko, bezboleśnie i najlepiej w sobotę zrobić badania lekarskie do prawa jazdy - chodzi o prawo jazdy wydane na czas określony, ze względu na wzrok - chodzi o przedłużenie ważności badań, względnie uzyskać bezterminowe.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7871 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 01/02/2015 11:43

  Tony Montana napisał:  
Panowie,

gdzie można na szybko, bezboleśnie i najlepiej w sobotę zrobić badania lekarskie do prawa jazdy - chodzi o prawo jazdy wydane na czas określony, ze względu na wzrok - chodzi o przedłużenie ważności badań, względnie uzyskać bezterminowe.1.Wizyta w laboratorium podstawowe badania krwi, moczu i poziomu cukru.
2. Wizyta u okulisty z uprawnieniami dla kierowców.
3. Wizyta u lekarza medycyny pracy z uprawnieniami dla kierowców
W jeden dzień ciężko to ogarnąć tym bardziej w sobotę. Spróbuj w Medicusie albo w jakiś prywatnych przychodniach. Ostatni z lekarzy weźmie 200 złotych za wizytę. W połowie zeszłego roku weszły nowe odgórne przepisy i tyle muszą Cię skasować.

Ostatnio edytowany przez: Olaf, 1 lutego 2015, 11:50 [1 raz(y)]


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4122 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 01/02/2015 11:52

  Tony Montana napisał:  
Panowie,

gdzie można na szybko, bezboleśnie i najlepiej w sobotę zrobić badania lekarskie do prawa jazdy - chodzi o prawo jazdy wydane na czas określony, ze względu na wzrok - chodzi o przedłużenie ważności badań, względnie uzyskać bezterminowe.Tu jest ciekawa sprawa bo miałem ten sam problem. Wszystkie prywatne przychodnie chcą z Ciebie zedrzeć kasę i zrobić Ci cały pakiecik badań włącznie z badaniem krwi i innych pierdół. Poszedłem do Medicusa, poszedłem do Ancomedu na Wyszyńskiego i wszędzie sobie życzyli około 130 - 150zł za wszystko i jeszcze kazali przychodzić na czczo z samego rana żeby badać glukozę :)

Dlatego powiem Ci jak ja zrobiłem: poszedłem do okulisty na Iwaszkiewicza na Prawobrzeżu, tam mi bardzo miła Pani zrobiła kompleksowe badanie wzroku za chyba 40zł i dała świstek. Powiedziałem oczywiście wcześniej, że potrzebuję jako podkładkę do lekarza orzecznika. Nie było żadnego problemu. Potem poszedłem do Igielskiego na Boh. War., gdzie lekarz orzecznik wystawił mi zaświadczenie na bezterminowe prawko. Bez żadnego problemu, za chyba 40zł. Tak czy siak, reasumując załatwiłem wszystko w jeden dzień i zaoszczędziłem sporo kapusty ;)


  Olaf napisał:  

1.Wizyta w laboratorium podstawowe badania krwi, moczu i poziomu cukru.
2. Wizyta u okulisty z uprawnieniami dla kierowców.
3. Wizyta u lekarza medycyny pracy z uprawnieniami dla kierowców
W jeden dzień ciężko to ogarnąć tym bardziej w sobotę. Spróbuj w Medicusie albo w jakiś prywatnych przychodniach. Ostatni z lekarzy weźmie 200 złotych za wizytę. W połowie zeszłego roku weszły nowe odgórne przepisy i tyle muszą Cię skasować.Bzdury :)


Fanatycznie
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7263 dni

***
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 01/02/2015 13:51

  Tony Montana napisał:  
Panowie,

gdzie można na szybko, bezboleśnie i najlepiej w sobotę zrobić badania lekarskie do prawa jazdy - chodzi o prawo jazdy wydane na czas określony, ze względu na wzrok - chodzi o przedłużenie ważności badań, względnie uzyskać bezterminowe.
W Policach przy ul. Piłsudskiego jest prywatna przychodnia. Patrzysz kiedy przyjmuje lekarz-okulista. Idziesz na badanie, płacisz około 50 zł i sprawa załatwiona. Pewnie da się tak też załatwić w Szczecinie, tylko w mniejszych punktach, które nie zdzierają kasy.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7871 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 01/02/2015 19:46

  nieugięty napisał:  

  Tony Montana napisał:  
Panowie,

gdzie można na szybko, bezboleśnie i najlepiej w sobotę zrobić badania lekarskie do prawa jazdy - chodzi o prawo jazdy wydane na czas określony, ze względu na wzrok - chodzi o przedłużenie ważności badań, względnie uzyskać bezterminowe.Tu jest ciekawa sprawa bo miałem ten sam problem. Wszystkie prywatne przychodnie chcą z Ciebie zedrzeć kasę i zrobić Ci cały pakiecik badań włącznie z badaniem krwi i innych pierdół. Poszedłem do Medicusa, poszedłem do Ancomedu na Wyszyńskiego i wszędzie sobie życzyli około 130 - 150zł za wszystko i jeszcze kazali przychodzić na czczo z samego rana żeby badać glukozę :)

Dlatego powiem Ci jak ja zrobiłem: poszedłem do okulisty na Iwaszkiewicza na Prawobrzeżu, tam mi bardzo miła Pani zrobiła kompleksowe badanie wzroku za chyba 40zł i dała świstek. Powiedziałem oczywiście wcześniej, że potrzebuję jako podkładkę do lekarza orzecznika. Nie było żadnego problemu. Potem poszedłem do Igielskiego na Boh. War., gdzie lekarz orzecznik wystawił mi zaświadczenie na bezterminowe prawko. Bez żadnego problemu, za chyba 40zł. Tak czy siak, reasumując załatwiłem wszystko w jeden dzień i zaoszczędziłem sporo kapusty ;)


  Olaf napisał:  

1.Wizyta w laboratorium podstawowe badania krwi, moczu i poziomu cukru.
2. Wizyta u okulisty z uprawnieniami dla kierowców.
3. Wizyta u lekarza medycyny pracy z uprawnieniami dla kierowców
W jeden dzień ciężko to ogarnąć tym bardziej w sobotę. Spróbuj w Medicusie albo w jakiś prywatnych przychodniach. Ostatni z lekarzy weźmie 200 złotych za wizytę. W połowie zeszłego roku weszły nowe odgórne przepisy i tyle muszą Cię skasować.Bzdury :)No to czytaj w ubiegłym roku się trochę zmieniło
Klik
Jak chcesz dalej płacić 40 PLN, kiedy została nałożona jedna sztywna cena? Poza tym formularze i zasady przechowywania dokumentów się zmieniły, więc na ładne oczy ciężej coś dostać. Zaktualizuj swoją wiedzę najpierw bo wprowadzasz w błąd.

Ostatnio edytowany przez: Olaf, 1 lutego 2015, 22:18 [2 raz(y)]


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4122 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2015 08:43
Ustawa weszła w życie 20 lipca... a ja w połowie września załatwiłem wszystko na opisanych przeze mnie zasadach ;) czyli jednak da się.


Fanatycznie
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7871 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2015 08:58

  nieugięty napisał:  
Ustawa weszła w życie 20 lipca... a ja w połowie września załatwiłem wszystko na opisanych przeze mnie zasadach ;) czyli jednak da się.


Pisałeś, że w tym okresie ceny w przychodniach były w granicach 130-150 złotych czyżby wszyscy działali niezgodnie z prawem ?


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4122 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2015 09:53

  Olaf napisał:  
Pisałeś, że w tym okresie ceny w przychodniach były w granicach 130-150 złotych czyżby wszyscy działali niezgodnie z prawem ?Uwierz mi, że nikt nie zawołał ode mnie 200zł. Może za samo przedłużenie biorą mniej? 130 czy 150zł, ale pewnym jestem że nie padła kwota 200zł.


Fanatycznie
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2015 17:53
nawet jak ktoś idzie pierwszy raz zrobic badanie na prawo jazdy to w Szczecinie mozna to zrobic w 10 minut i zaplacic 50 zl :)

wszystko zalezy od szkoly jazdy, bo niektore wysylaja na takie badania za 200 zl z badaniem cukru i innych pierdół, a inne wysyłają do lekarzy ktorzy biorą za "badanie" ktore trwa 10 minut 50 zł.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7444 dni

*
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2015 20:40
Potrzebuje pilnie zrobić rezonans magnetyczny kolana - jakieś porady, gdzie mogę zrobić to od ręki bez potrzeby czekania miesiącami?

Ewentualnie mogę poczekać tydzień-dwa, jeśli miałoby to wpłynąć na obniżenie ceny.


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6843 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/02/2015 11:45
Ja robiłem od ręki tu: http://starmedica.pl/stargard-szczecinski/
Mają też oddział w Szczecinie, ale jak ja potrzebowałem, to w Szczecinie kilka dni czekania, w Stargardzie od ręki.


będę pamiętał.
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/02/2015 13:19
załatwione :)

Ostatnio edytowany przez: Safe, 3 lutego 2015, 21:52 [1 raz(y)]


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005