Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> temat ogórkowy cz.2 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6990 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2009 18:51
"Krzynowek to najseksowniejszy piłkarz
oto niektóre komentarze sprawozdawców sportowych:
...bardzo podoba mi się Krzynówek,a tobie Włodku...?
...przydałby sie teraz Krzynówek na boisku,on by z pewnością poderwał kolegów...
...widzę,że rozbiera sie Krzynówek,a więc jednak Leo Beenhakker skorzysta zjego usług...
...Krzynówek ma pretensje do partnerów,że są za mało aktywni...
...Krzynówek,popatrzył się rozejrzał gdzie sa jego partnerzy,juz nadbiegają,wybrał Rasiaka...
...Krzynówek,czesto go wykorzystują partnerzy...
...Krzynówek znakomicie obsłużył Smolarka...
...kontra Polaków,z lewej strony Łobodziński,z prawej ciągnie Krzynówek...
...prezez Wisły interesuje sie Krzynówkiem,ten jednak woli inne oferty...
...Krzynówek,świetny balans ciałem,nadal Krzynówek,jego taniec z piłką,jedno kółeczko,drugie kółeczko,ach zakręcił tam Ballackiem,Krzynówek między nogami Lahma,wpada w niemiecka szesnastkę...aj zagłęboko...
...zaraz się przekonamy na powtórce,czy między Krzynówkiem a Podolskim był jakiś kontakt...
...na boisku potworzyły się pary,Krzynówka kryje indywidualnie Frings...
...Krzynowek cos pokazuje sędziemu...":D


POGOŃ 100% SZCZECIN
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7166 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2009 19:51
interesuje mnie OC na wspolwlasciciela i mam pytanko czy w razie kolizji to traci znizki tak osoba ktora spowodowala kolizje czy oboje wpolwlasiciele?


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
danielos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2009 20:10

  luki_717 napisał:  
interesuje mnie OC na wspolwlasciciela i mam pytanko czy w razie kolizji to traci znizki tak osoba ktora spowodowala kolizje czy oboje wpolwlasiciele?musisz miec wykupione w innej ubezpieczalni niz wspolwlasciciel wtedy traci tylko osoba ktora spowodowala kolizje


MKS POGOŃ SZCZECIN
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2009 20:17
Mogę się mylić ale.....przecież OC jest wykupowane do konkretnego samochodu a nie do poszczególnych osób. Więc nie rozumiem tych dwóch postów powyżej. Właściciel samochodu wykupuje OC (jeśli jest współwłaściciel, to jego zniżki, zwyżki też się liczą przy kwocie ubezpieczenia). I jeśli zdarzy się kolizja drogowa to zniżki tracą oboje posiadacze tego samochodu, no oczywiście jest owa kolizja była z ich/jego winy.


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7166 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2009 20:38
slyszalem tylko niewiem ile jest w tym prawdy ze jezeli osoba bez znizek spowoduje jakąś kolizję to współwłaściciel polisy, któremu przysługuje 60% zniżek traci 5-15% zniżki w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5856 dni

**
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2009 20:38

  mmszczecin napisał:  

Na przełomie kwietnia i maja otwarta zostanie kolejna, ogromna hala przy ulicy Struga. Znajdą się w niej między innymi dwa sklepy meblowe.
Budowa hali rozpoczęła się w październiku 2008 roku. Początkowo inwestorzy i wykonawcy utrzymywali w tajemnicy, jakie będzie jej przeznaczenie. Teraz już wiadomo – powstaną kolejne sklepy wielkopowierzchniowe.


- Halę do użytku oddamy na przełomie kwietnia i maja – mówi Dawid Nieradzik, dyrektor techniczny z Katowickiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego „Budus”. – Na jedenastu tysiącach metrów kwadratowych powstanie sklep „Agata Meble”. Tuż obok planowane jest otwarcia sklepu „Jysk”. Przygotowanie powierzchni zlecił nam „Carrefour”. Wyniesie około cztery tysiące metrów kwadratowych.

Przy inwestycji pracuje prawie sto osób. Dyrektor przyznaje, że trwają także negocjacje na temat budowy dużego magazynu dla sklepów meblowych. Jest jednak za wcześnie, by mówić o konkretach.

Zdania mieszkańców na temat kolejnego otwarcia sklepów są podzielone. Jedni uważają, że przy ulicy Struga już teraz jest ich zdecydowanie za dużo. Narzekają na zbyt intensywny ruch oraz handlowy charakter dzielnicy. Podkreślają, że kolejne sklepy to więcej klientów i samochodów, a z tego wynika więcej wypadków. Inni cieszą się, że nie muszą jeździć na Lewobrzeże.

- Mieszkam w Dąbiu i zupełnie nie przeszkadza mi to, że jest w pobliżu tyle sklepów – mówi Tomasz Jaskólski. – Sam bardzo często korzystam z galerii handlowych, ale także z mniejszych, osiedlowym sklepików. Jest dużo większy wybór różnych towarów, konkurencja zmusza do niższych cen. O to chyba chodzi. Nie wiem, dlaczego ludzie podchodzą do tego z takim oburzeniem. Nikt przecież nie likwiduje sklepów osiedlowych, ich właściciele nie narzekają na słabe obroty. Jeśli ktoś nie chce, nie musi przecież robić tu zakupów.
cieszmy sie! kolejny hipersupermegamarket...


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2009 20:47

  luki_717 napisał:  
slyszalem tylko niewiem ile jest w tym prawdy ze jezeli osoba bez znizek spowoduje jakąś kolizję to współwłaściciel polisy, któremu przysługuje 60% zniżek traci 5-15% zniżki w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego


Tak jak napisałem wcześniej - OC jest do samochodu nie do osób. Sprawa wygląda tak:
Jeśli Ty (przykładowo jesteś właścicielem samochodu - choć jest to nie istotne i masz zero zniżek) spowodujesz kolizję to współwłaścicielowi (np. Twój Tata - ma 60%zniżek) jest zabierane parę procent (w zależności od ubezpieczalni) przy następnym ubezpieczeniu samochodu.
Drugi przykład jest dość podobny ale w czasie kolizji nie kierowałeś Ty lub Twój Tata ale ktoś inny, np. jakiś znajomy (nie istotne kto) to i tak będzie potrącone z Waszej polisy OC (w tym przypadku Twojemu Tacie) parę procent.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2009 20:47
Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
StargardBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5662 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2009 21:54

  Cytat:  
W poniedziałek wrocławska policja zatrzymała Piotra R., wieloletniego kapitana Lecha Poznań. Zatrzymanie ma związek ze śledztwem dotyczącym korupcji w polskiej piłce nożnej.trochę to mną wstrząsneło :D


a to link


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7672 dni

*
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/02/2009 22:57

  StargardBoy napisał:  

  Cytat:  
W poniedziałek wrocławska policja zatrzymała Piotra R., wieloletniego kapitana Lecha Poznań. Zatrzymanie ma związek ze śledztwem dotyczącym korupcji w polskiej piłce nożnej.trochę to mną wstrząsneło :D


a to linkPewnie znikł mu ten jego uśmieszek z pyska :)


Babilon Team
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7095 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/02/2009 12:25

  Cytat:  
Tasiemcowa kolejka
Potężne kolejki do rejestracji w przychodni Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy przy ul. Bolesława Śmiałego w Szczecinie. Powód - nowy system informatyczny. Dyrekcja tłumaczy, że rejestratorki muszą się wdrożyć, a to pod naporem zdenerwowanych pacjentów jest stresujące i idzie mozolnie. W ciągu dwóch dni sytuacja ma się unormować. Przez ten czas wizyty u lekarza, które nie są pilne, lepiej odłożyć.


Ta przychodnia WOMP dziennie przyjmuje ok. 1000-1500 osób. W okresie wzmożonej zachorowalności na grypę jeszcze więcej. W poniedziałek o godz. 10 zastaliśmy tam stuosobową kolejkę chorych, którzy chcieli się dostać do lekarzy rodzinnych lub specjalistów. Musieli odstać nawet ponad godzinę.

- Muszę wziąć szczepionkę przed operacją, którą mam już w środę - żaliła się Mirosława Śron. - Czekałam na nią rok. Próbowałam się dostać do lekarza rodzinnego w piątek koło południa, by wziąć receptę na szczepienie, kazano mi przyjść w poniedziałek. Dziś zastałam tłum. Powinnam się oszczędzać i unikać dużych skupisk ludzi, żeby się czymś teraz nie zarazić. Ale jakie mam wyjście?

Poirytowani pacjenci słyszeli, że powodem kolejek jest wdrażanie nowego systemu informatycznego. Tłumaczenia ich nie przekonywały. Niektórzy narzekali, że już od połowy stycznia próbują się dostać do lekarza rodzinnego. Inni - że takie problemy mają od kilku dni.

Dyrekcja zaprzecza, by były wcześniej kłopoty z dostaniem się do lekarzy pierwszego kontaktu. Owszem, przez ostatni tydzień wstrzymano rejestrację do specjalistów. Ale już jest możliwa.

- Podjęliśmy decyzję, by w naszej przychodni zainstalować nowy system informatyczny - tłumaczy Małgorzata Sysło-Przedpełska, p.o. dyrektor WOMP. - Dotychczasowy był nielegalny, przestarzały i często się zawieszał. Nowy pozwoli współpracować całej przychodni w sieci. Chcemy, by lekarze mieli w gabinetach komputery, co ułatwi też bieżącą sprawozdawczość do NFZ. Naszą ideą jest, by w przyszłości także pacjent mógł się rejestrować do lekarza elektronicznie.

Szefostwo WOMP twierdzi, że nie można było przewidzieć tych kłopotów. System działa sprawnie, trzeba tylko praktyki.

- Rejestratorki przez dwa tygodnie ćwiczyły go „na sucho” - mówi dyrektorka. - Teraz muszą się wdrożyć, a to idzie wolno. Potrzeba dwóch dni. Na to nakładają się i inne okoliczności - od poniedziałku do środy zawsze jest tłum pacjentów, poza tym trwa okres nasilenia zachorowań na infekcje grypopochodne, również personel jest zdziesiątkowany. Od wczoraj przeniosła się do nas przychodnia pulmonologiczno-alergologiczna z ul. Janosika.

Wkrótce ten sam system zostanie wprowadzony do wszystkich przychodni WOMP. Czy sytuacja się powtórzy?

- Tam do tej pory nie było żadnego systemu informatycznego, wszystko zapisywano w zeszytach - wyjaśnia dyrektor. - Mamy nadzieję, że unikniemy problemów, bo pacjentów w przychodniach jest znacznie mniej, a my będziemy bogatsi o te doświadczenia.

Pan Roman, którego zastaliśmy przy wyjściu, czekał na rejestrację do kardiologa pół godziny. Dostał termin... na maj.
MKS !
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

*
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/02/2009 14:51

  Pogon v Wieden napisał:  
Szukam mieszkania 2 pokojowego sloneczne ,zdroje ,bukowe w miare przystepnej cenie,posiada moze ktos takowe informacje lub chce wynajac jezeli tak to pisac prosze na gg 7578636moze to ci pomoze

http://www.bukowe.cba.pl/

pozdro


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8136 dni

*
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/02/2009 19:21
Stadion Zaglebia


MKS
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7293 dni

*
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/02/2009 19:41
nawet nie wiedzialem ze tam sie cos buduje. obiekt nie zapowiada się jakos wybitnie ale juz praktycznie jest. a u nas zapowiedzi nie wiadomo jakie tylko efektow jak zwykle nie widac.


100% PD
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7166 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/02/2009 19:53
mam takie pytanie co to oznacza jak samochod ma rok produkcji: 1999, Data rejestracji: 01/2001 ? tzn ze stal dwa lata w salonie? jest cos takiego mozliwe?


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/02/2009 20:02

  luki_717 napisał:  
mam takie pytanie co to oznacza jak samochod ma rok produkcji: 1999, Data rejestracji: 01/2001 ? tzn ze stal dwa lata w salonie? jest cos takiego mozliwe?To znaczy, że pierwsza rejestracja nastąpiła 01/2001, mógł być to pojazd który stał w salonie jako model "demonstracyjny". Tak więc, raczej jest to możliwe ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6851 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/02/2009 20:23

  DeeMeN. napisał:  

  luki_717 napisał:  
mam takie pytanie co to oznacza jak samochod ma rok produkcji: 1999, Data rejestracji: 01/2001 ? tzn ze stal dwa lata w salonie? jest cos takiego mozliwe?To znaczy, że pierwsza rejestracja nastąpiła 01/2001, mógł być to pojazd który stał w salonie jako model "demonstracyjny". Tak więc, raczej jest to możliwe ;)lub przyjechał z zagranicy i wtedy podaje się datę pierwszej rejestracji w Polsce


G.
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6388 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 04/02/2009 15:15
ja mam pytanie odnośnie biletów weekendowych na pkp ,ile kosztują i na co obowiązują? ;>


Obrazek jpg wstawiony na forum
dPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5769 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 04/02/2009 15:24
69 zl od piatku od godziny 18:00 do poniedzialku do godziny 6:00
69 zl kosztowal w zeszlym roku a teraz to nie wiem ale chyba nie zmienili ceny.. :D


„żyjemy wszyscy w ekstremalnych sytuacjach,
nie w Ciechocinku w sanatorium na wakacjach!”

" Nie pytaj mnie, dlaczego myślę że.. .PS! ..że nie ma dla mnie innych miejsc.. !! "

FC Gryfice
G.
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6388 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 04/02/2009 15:38
i można Tanimi liniami i pospiesznymi latać?


Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005