Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> temat ogórkowy cz.2 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/10/2010 15:22

  Kostek napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  Kostek napisał:  
Muszę wykonać przelew na konto banku w Niemczech, ma to być kwota w złotówkach. Dowiedziałem się, że to musi iść przez przelew walutowy czyli muszę wybrać walutę euro. Czyli teraz tą kasę co mam w złotówkach przelać przeliczyć na euro ?? Nie za bardzo ogarniam jak to zrobić. Jak ktoś wie to proszę o odpowiedźzadzwoń na infolinię Banku i tam ci podpowiedzą co zrobić. Dokładnie to nie rozumiem co chcesz zrobić. Chcesz zrobić przelew na konto w Niemczech prowadzone w walucie polskiej, czy przelew określonej sumy złotówek na rachunek prowadzony w euro?Chce zrobić przelew określonej sumy złotówek na rachunek prowadzony w euro.Nie wiem jak wygląda sprawa w twoim banku. Cześć Banków umożliwia przelewy zagraniczne - wtedy jest opcja w serwisie " przelew zagraniczny" - wpisuje się tam kod swift banku odbiorcy i nr rachunku iban, albo wpisuje się nr konta w systemie iban uzupełniony kodem kraju - niestety nie wiem jaki jest symbol Niemiec. Jeśli twój Bank nie umozliwia tego, pozostaje ci założyc rachunek w innym banku :) zadzwoń na infolinie, tam na pewno powiedza ci jak jest.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5331 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 02/10/2010 15:30

  Tony Montana napisał:  

  Kostek napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  Kostek napisał:  
Muszę wykonać przelew na konto banku w Niemczech, ma to być kwota w złotówkach. Dowiedziałem się, że to musi iść przez przelew walutowy czyli muszę wybrać walutę euro. Czyli teraz tą kasę co mam w złotówkach przelać przeliczyć na euro ?? Nie za bardzo ogarniam jak to zrobić. Jak ktoś wie to proszę o odpowiedźzadzwoń na infolinię Banku i tam ci podpowiedzą co zrobić. Dokładnie to nie rozumiem co chcesz zrobić. Chcesz zrobić przelew na konto w Niemczech prowadzone w walucie polskiej, czy przelew określonej sumy złotówek na rachunek prowadzony w euro?Chce zrobić przelew określonej sumy złotówek na rachunek prowadzony w euro.Nie wiem jak wygląda sprawa w twoim banku. Cześć Banków umożliwia przelewy zagraniczne - wtedy jest opcja w serwisie " przelew zagraniczny" - wpisuje się tam kod swift banku odbiorcy i nr rachunku iban, albo wpisuje się nr konta w systemie iban uzupełniony kodem kraju - niestety nie wiem jaki jest symbol Niemiec. Jeśli twój Bank nie umozliwia tego, pozostaje ci założyc rachunek w innym banku :) zadzwoń na infolinie, tam na pewno powiedza ci jak jest.Już dzwoniłem na infolinie i babka powiedziała że muszę zrobić przewalutowanie po kursie sprzedaży.


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
abc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6174 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/10/2010 12:45
Jest na forum osoba, która podróżuje autostopem? Mam na myśli dalsze trasy ;)


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7268 dni

***
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/10/2010 22:22
Widziałem urywek filmu - może być ciekawy - niestety nie znam tytułu może ktoś pomoże.

Jest jakaś para, oglądają show w TV w którym koleś (komik) nabija się z jakiegoś dyktatora. W programie bierze udział sobowtór dyktatora i jakiś koleś w masce, który wciela się w terrorystę. Później do domu tego komika wpada policja czy jakieś ABW i aresztuje go, dziewczyna chowa się pod łóżkiem i próbuje uciec, ale i tak ją łapią.
Potem jest scena we więzieniu, golą jej głowę, torturują. Pytają ją o jakiś zamach - mówi, że nic nie wie. W celi znajduje list jakiejś lesby, która pisze o jakieś "wojnie" w W. Brytanii, o tym jak radykalna siła przejmuje władze, jak w/w dyktator dochodzi do władzy, jak zaczynają się prześladowania - najpierw aresztują partnerkę tej lesbijki, później i ją. Ta, co czytała ten list nagle przestaje się bać i gdy dają jej wybór powiedzenia tego czego chcą, albo kulki w łeb z magazynem wybiera to drugie. I wtedy ten koleś w masce gdzieś ją zabiera.

Wcześniej była jakaś scena z zarażonymi ludźmi, trupami, badaniami nad szczepionką i jakimś kolesiu z celi V, który wykazuje się odpornością i gdy laboratorium zostaje zniszczone on wychodzi z płomieni - ale nie pamietam czy to na pewno ten sam film był ;p


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/10/2010 23:06
"V jak Vendetta" (ang. 'V for Vendetta')


P. S.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7268 dni

***
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/10/2010 23:17
Dzięki Sz.

Dobry film tak ogólnie? :p


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 03/10/2010 23:41
Nie ma sprawy.

Mnie się podobał, nie żałuję że obejrzałem. Chyba nawet jeszcze raz go kiedyś obejrzę ;) Momentami trochę przegięli, ale nie będę nic zdradzać ;)


P. S.
Perlej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5350 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 04/10/2010 02:50

  Sz. napisał:  
Nie ma sprawy.

Mnie się podobał, nie żałuję że obejrzałem. Chyba nawet jeszcze raz go kiedyś obejrzę ;) Momentami trochę przegięli, ale nie będę nic zdradzać ;)"Remember, remember, the 5th of september..."
Znakomity film ;)


Gdyby interesowała mnie piłka, to zostałbym piłką.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 04/10/2010 19:20

  Perlej napisał:  

  Sz. napisał:  
Nie ma sprawy.

Mnie się podobał, nie żałuję że obejrzałem. Chyba nawet jeszcze raz go kiedyś obejrzę ;) Momentami trochę przegięli, ale nie będę nic zdradzać ;)"Remember, remember, the 5th of september..."
Znakomity film ;)

November ;)


P. S.
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5657 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 04/10/2010 20:17
czy to mozliwe ze po dlugim nie korzystaniu ( ok pol roku ) onet usuwa uzytkownikow poczty. Chcialem sie zalogowac i napewno login i haslo sa dobre a nie da sie wejsc... potrzebny mi akurat ten mail bo zapomnialem hasla na pewnym forum.


JLB !
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6951 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 04/10/2010 22:37

  forza! napisał:  
czy to mozliwe ze po dlugim nie korzystaniu ( ok pol roku ) onet usuwa uzytkownikow poczty. Chcialem sie zalogowac i napewno login i haslo sa dobre a nie da sie wejsc... potrzebny mi akurat ten mail bo zapomnialem hasla na pewnym forum.Tak, usuwają.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6433 dni

*
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 04/10/2010 22:44
Rozpiska Euro 2012

hehe w Poznaniu pewnie się zdziwili, ani meczu Polaków, ani żadnych meczów w fazie pucharowej :)Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7350 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 06/10/2010 09:08
Mam konto w mBanku. W poniedziałek tankowałem i płaciłem kartą. Dziś jak patrzałem na koncie mam co prawda "dostępne środki" uszczuplone o tę kwotę ale nigdzie w historii nie ma tej transakcji. Dodam, że niedawno przysłali mi nową kartę. Ktoś wie o co chodzi ? Bo zawsze wszystko było na bieżąco.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6843 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 06/10/2010 09:38

  śmielaq89 napisał:  
Mam konto w mBanku. W poniedziałek tankowałem i płaciłem kartą. Dziś jak patrzałem na koncie mam co prawda "dostępne środki" uszczuplone o tę kwotę ale nigdzie w historii nie ma tej transakcji. Dodam, że niedawno przysłali mi nową kartę. Ktoś wie o co chodzi ? Bo zawsze wszystko było na bieżąco.Spokojnie, często transakcje pojawiają sie z kilkudniowym opóźnieniem.


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8354 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 06/10/2010 10:37

  śmielaq89 napisał:  
Mam konto w mBanku. W poniedziałek tankowałem i płaciłem kartą. Dziś jak patrzałem na koncie mam co prawda "dostępne środki" uszczuplone o tę kwotę ale nigdzie w historii nie ma tej transakcji. Dodam, że niedawno przysłali mi nową kartę. Ktoś wie o co chodzi ? Bo zawsze wszystko było na bieżąco.Sprawdź w blokadach karty.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7350 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 06/10/2010 14:26

  Macieq napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Mam konto w mBanku. W poniedziałek tankowałem i płaciłem kartą. Dziś jak patrzałem na koncie mam co prawda "dostępne środki" uszczuplone o tę kwotę ale nigdzie w historii nie ma tej transakcji. Dodam, że niedawno przysłali mi nową kartę. Ktoś wie o co chodzi ? Bo zawsze wszystko było na bieżąco.Sprawdź w blokadach karty.Jest. Dzięki.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5818 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 06/10/2010 17:35
Mam pytanie głównie do chłopaków malujących z FzG, a konkretnie czy wiecie może co to jest za środek chroniący graffity przed zniszczeniem innym napisem farbą itp,


CWKS & MKS
M_
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7426 dni

**
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 06/10/2010 18:24

  G_ napisał:  
Mam pytanie głównie do chłopaków malujących z FzG, a konkretnie czy wiecie może co to jest za środek chroniący graffity przed zniszczeniem innym napisem farbą itp,Szczerze , nie mam pojęcia, pierwsze słyszę o sprayu do usuwania graffiti to wiem ale o chroniącym to nie wiem na jakiej zasadzie miało by to działać , są jakieś tam farby które chronią przed zamalowaniem ale żeby namalować coś pokryć tym środkiem żeby nikt nie namalował to nie mam pojęcia .


Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny,
Nalej farby do gaśnicy i rozpierdolą nią witryny...
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5818 dni
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 06/10/2010 18:29

  PSFzG napisał:  

  G_ napisał:  
Mam pytanie głównie do chłopaków malujących z FzG, a konkretnie czy wiecie może co to jest za środek chroniący graffity przed zniszczeniem innym napisem farbą itp,Szczerze , nie mam pojęcia, pierwsze słyszę o sprayu do usuwania graffiti to wiem ale o chroniącym to nie wiem na jakiej zasadzie miało by to działać .to jest taka bajera że powstały napis z "chronionej powierzchni" usuwasz wodą , nieraz elewację tym są chronione jednak nikt nie wie jak to się nazywa i jak to się stosuje.


CWKS & MKS
M_
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7426 dni

**
Odp: temat ogórkowy cz.2 - 06/10/2010 18:37

  G_ napisał:  

  PSFzG napisał:  

  G_ napisał:  
Mam pytanie głównie do chłopaków malujących z FzG, a konkretnie czy wiecie może co to jest za środek chroniący graffity przed zniszczeniem innym napisem farbą itp,Szczerze , nie mam pojęcia, pierwsze słyszę o sprayu do usuwania graffiti to wiem ale o chroniącym to nie wiem na jakiej zasadzie miało by to działać .to jest taka bajera że powstały napis z "chronionej powierzchni" usuwasz wodą , nieraz elewację tym są chronione jednak nikt nie wie jak to się nazywa i jak to się stosuje.Środek zabezpieczający Pica Protector 500 jest bazującym na wosku preparatem chroniącym przed graffiti w formie bezbarwnej warstwy, którą nakłada się na czyste powierzchnie. Ochrania efektywnie przed sprayami, graffiti malowanymi pędzlem Indian ink graffiti, jak również sprawdza się doskonale jako zabezpieczenie przed brudem atmosferycznym, komunikacyjnym itp

może to .


Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny,
Nalej farby do gaśnicy i rozpierdolą nią witryny...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005