Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> temat ogórkowy cz.2 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 00:07
i zakończmy na dwóch postach wyżej, bo chyba są najtrafniejsze, można go gloryfikować za muzyke, ale nie za to jakim człowiekiem był.


Z daleka nie będzie widać.
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 00:39
stawianie majkela z JPII w jednej linii, to delikatnie mówiąc "semantyczne nadużycie". to były zupełnie inne postacie z innej bajki. na temat MJ nie bede się wywodził wiecej, powiem tylko ze osobiscie byłem mu przychylny.

natomiast chciałem tak tylko zadać pytanie tym wszystkim sądzącym tutaj. eM, ZetPe, powiedzcie mi, ale tak szczerze, czy gdyby ktokolwiek, kiedykolwiek skrzywdził wasze dziecko (juz nie tylko pod względem seksualnym, ale o tym właśnie mówimy) ile by musiał wam zapłacić zebyscie mu odpuścili? 1000000$?? dwa? sto? a moze miliard$$$??? a może jednak nie ma takich pieniędzy, co? a poza tym od kogo ciągnąć hajs, jak nie od naiwnego zarobasa, który delikatnie mówiąc jest porządnie poszurany i do tego jeszcze był czarny a jest biały?

o tabloidach i ich wiarygodności tym bardziej nie będę się rozpisywać, przykładów można mnożyć i potęgować. nawet na naszym podwórku. w każdej dziedzinie. przypomnijcie sobie pierwsza strone fuckt'u z nagłówkiem "dzicz rozrabia w czwartej lidze".

na koniec powiem tylko, ze nikogo nie bronie i za nikogo nie dam sie pochlastać, nie byłem, nie widziałem, nie znałem osobiscie. a w dzisiejszych czasach wyrabiać sobie opinie tylko i wyłącznie na przekazie z mediów (nie wiesz do końca jak jest, wiesz tylko to co ci powiedzą) to naprawdę przykra sprawa....

tym niemniej bez spinania się proszę, dobranoc wszystkim i pzdr! ;]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 00:51
Dlaczego ktoś kasuje moje posty mimo, że nie obrażają nikogo i nie naruszają regulaminu?! Czyżby poprawność polityczna przybrała tu imię cenzury?


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 01:34

  eM napisał:  
Dla mnie szkoda ze ludzie są takimi debilami i ulegają tej całej szopce.
Ciesze się natomiast ze wsród kibiców Pogoni są ludzie któży mają własne zdanie i nie podniecają się
majkelem bo tak im kążą media.


no tak, za to Twoje podejscie do tematu nie jest wcale debilne :D Media hołubią majkela- to ja jestem przeciwko! super inteligentne i jakież nowatorskie i nieszablonowe:)



  Cytat:  
skoro tak bardzo imponuje ci stary,
zakompleksiony zboczeniec, z odpadającym nosem który wstydzi sie własnej rasy i pochodzenia.


nawet nie znasz powodow dla ktorych przechodzil operacje, tylko opierasz sie na jakims banale wymyslony przez jakis brukowiec (co oczywiscie reszta podchwycila). Zapoznales sie kiedys chociaz z jego tworczoscia? czy tylko uslyszales na baletach bille jean, a w radiu smooth criminal? idz dalej sobie sluchaj hemp gru i iinnego underground trueee polish hip hopu. MJ byl krolem popu i mial przeogromny wplyw na muzyke czy tego chcesz czy nie/
A jego zycie, cpanie, neverland, mali chlopcy- to zupelnie inna kwestia. Idac takim tokiem rozumowanie to wielu artystow nie warto sluchac: miles davies'a (cpun, rasista, dymal tepe biale dupy na potege) , johna coltrane'a (alkoholik), janis joplin(cpunke), chopina(pupilek rosjan gdy byl w Polsce) , jima morissona (cpun), layne'a staleya(cpun, samobojca), hendrixa itd... w chuj z nich byla zyciowym zerem, a muzyke tworzyli swietna.
A co do przyrownania JPII (no skrot zreszta swietny- jak C3PO z gwiezdnych wojen) do dżeksona- to coz, szopka po smierci podobna!

a na rozloznienie- PENDULUM- najlepszy koncert tegorocznogo open'era ---->>Pendulum- propane nightmares


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 02:50

  MJ 4ever! napisał:  
jestem tu od jakiegos czasu ale juz widze jak bardzo zacofani sa niektorzy uzytkownicy forum kurwa jestescie 150 lat za malpami
w ogole nie potraficie dyskutowac bo od razu kogos ciupacie
macie jakeis chore fantazje na temat pedalow boicie sie ze jak sobie sa to zaladuja wam chuja w plecy od razu
murzyna to pewnie nie widzieliscie na wlasne oczy albo tylko w tv ale ich nie lubicie
prosze was to jest zenada
az wstyd mi za takich "kibicow" jak tu kolega wyzej napisal juz
mam nadzieje ze te plebstwo szybko ze stadionow wygonia!



Koleś stykasz mi... W swoim avatarze masz flagę Konfederacji a piszesz tu jakieś farmazony o szacunku do czarnego człowieka...hmmm to się kupy nie trzyma Drapie się
Abstrahując od tematu MJ to albo jesteś kompletnym idiotą i nie myślisz nad tym co piszesz, albo celowo co chwila sam sobie zaprzeczasz żeby siać tutaj ferment


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni

*




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 08:23

  avelyn napisał:  

  eM napisał:  
Dla mnie szkoda ze ludzie są takimi debilami i ulegają tej całej szopce.
Ciesze się natomiast ze wsród kibiców Pogoni są ludzie któży mają własne zdanie i nie podniecają się
majkelem bo tak im kążą media.


no tak, za to Twoje podejscie do tematu nie jest wcale debilne :D Media hołubią majkela- to ja jestem przeciwko! super inteligentne i jakież nowatorskie i nieszablonowe:)



  Cytat:  
skoro tak bardzo imponuje ci stary,
zakompleksiony zboczeniec, z odpadającym nosem który wstydzi sie własnej rasy i pochodzenia.


nawet nie znasz powodow dla ktorych przechodzil operacje, tylko opierasz sie na jakims banale wymyslony przez jakis brukowiec (co oczywiscie reszta podchwycila). Zapoznales sie kiedys chociaz z jego tworczoscia? czy tylko uslyszales na baletach bille jean, a w radiu smooth criminal? idz dalej sobie sluchaj hemp gru i iinnego underground trueee polish hip hopu. MJ byl krolem popu i mial przeogromny wplyw na muzyke czy tego chcesz czy nie/
A jego zycie, cpanie, neverland, mali chlopcy- to zupelnie inna kwestia. Idac takim tokiem rozumowanie to wielu artystow nie warto sluchac: miles davies'a (cpun, rasista, dymal tepe biale dupy na potege) , johna coltrane'a (alkoholik), janis joplin(cpunke), chopina(pupilek rosjan gdy byl w Polsce) , jima morissona (cpun), layne'a staleya(cpun, samobojca), hendrixa itd... w chuj z nich byla zyciowym zerem, a muzyke tworzyli swietna.
A co do przyrownania JPII (no skrot zreszta swietny- jak C3PO z gwiezdnych wojen) do dżeksona- to coz, szopka po smierci podobna!

a na rozloznienie- PENDULUM- najlepszy koncert tegorocznogo open'era ---->>Pendulum- propane nightmares



tyle...pisalem wyzej ze jego zycie prywatne mnie gowno obchodzi,jakby oceniac wyzej wymienionych artystow za to jakimi byli ludzmi to kazdy by byl smieciem,pijakiem,cpunem,zboczencem....zreszta taka mentalnosc polakow wpierdala.... sie w sprawy prywatne i krytykowanie - ostatnio bardzo modne, a jeszcze rzucic jakis smieszny tekst na tle rasowym albo o dzieciach to juz wogole megazajebiste...Artysta byl i pozostanie wielkim! a to jakim byl czlowiekiem w zyciu prywatnym....nie mi to oceniac i nawet mnie to nieinteresuje.


  ZetPe napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Elvis,John Lennon,Freddie Mercury, Michael Jackson...

Wielki artysta, w zycie prywatne nie wnikam gowno mnie to obchodzi...kilkadziesiat lat na scenie,rekordowa liczba sprzedanych plyt w historii,na zawsze nr.1! w sumie wychowany na jego muzyce moze dlatego.

Dirty Diana
Bad
Man in the Mirror
Beat it!
Billy Jean

ehhh historia..



Wielki artysta a Ty mi 5 piosenek wrzucasz.... król popu powinnien chyba mieć wiecej genialnych dzieł, a tak naprawde słyszymy ciągle te same.



A co mam wszystkie plyty,wszystkie piosenki wrzucic? kto choc troche sluchal go w przeszlosci wie co nagral, co zdobyl...te 750mln sprzedanych plyt swiadczy chyba ze bylo jednak cos wiecej niz te 5 ciagle slyszanych piosenek. I zadnym wielkim fanem MJ nie jestem bo zaraz pewnie sie pojawia wpisy ze nagle obudzili sie wielcy fani itp. ale szacunek do muzyki,do histori i do niego jaki artysty mam i miec bede.

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 8 lipca 2009, 08:30 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 10:37

  Cytat:  
a na rozloznienie- PENDULUM- najlepszy koncert tegorocznogo open'era




OPEN'ER zmiażdżył :D ale Pendulum z pewnością słabsze od Buraka Som Sistema i PRODIGY :D Ogólnie to kto nie był w Gdyni niech zajebiście żałuje.

PS Skończcie ten temat z MJ bo mi się chce rzygać, Co do porównywania MJ z JPII to nie zgodzę się, że nie można porównywać tych dwóch osób. Wiadomo, że JPII był osobą wielką darzoną ogromnym szacunkiem, ale sądzę, że MJ miał większy wpływ na kształtowanie tej beznadziejnie głupiej masy amerykanów, niewolników i częściowo zachodniej Europy... niestety...

JPII był polakiem i my odbieramy takie porównania bardzo niedobrze, ale z pozostałymi ludźmi na świecie jest różnie.


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 11:08
w jakim banku konto najlepsze? Żeby przelewy były za free, dostęp do konta przez neta, wypłaty z bankomatu za free, kartę żeby mi wydali za free... (i ogólnie wszystko za darmo;)) Zastanawiam się nad Śląskim, ma ktoś jakieś doświadczenia? I jeśli chodzi o Śląski to lepiej brać normalne konto (konto direct) czy studenckie (konto z Lwem Student)? Fajnie by było jakby miało też jakąś opcje debetu niewielką.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 11:09

  avelyn napisał:  
no tak, za to Twoje podejscie do tematu nie jest wcale debilne :D Media hołubią majkela- to ja jestem przeciwko! super inteligentne i jakież nowatorskie i nieszablonowe:)



Nie jestem przeciwko dlatego iż media gloryfikują Dżeksona na potęge a każdy komentator rozplywa sie w komplementach nad majkelem(bron Boze nikt nie wspomni o jego pedofilskich zapędach).Jestem przeciwko tylko dlatego że mam własne zdanie a ten piosenkarzyna,jest dla mnie jedynie modelowym przykładem wszystkich zboczeń i chorób psychicznych jakie mamy na naszym pięknym swiecie.Pisałem o ludziach którzy sami nie potrafią tego ocenić , a robi to za nich telewizja i prasa,bo jeśli to monstrum,które kidyś było murzynem a całkiem niedawno zmieniło sie w białą niewiaste dla niektórych jest idolem , to gratuluje.Widać jednak polityczna poprawność zobowiązuje.


  Cytat:  
nawet nie znasz powodow dla ktorych przechodzil operacje, tylko opierasz sie na jakims banale wymyslony przez jakis brukowiec (co oczywiscie reszta podchwycila). Zapoznales sie kiedys chociaz z jego tworczoscia? czy tylko uslyszales na baletach bille jean, a w radiu smooth criminal? idz dalej sobie sluchaj hemp gru i iinnego underground trueee polish hip hopu. MJ byl krolem popu i mial przeogromny wplyw na muzyke czy tego chcesz czy nie/
A jego zycie, cpanie, neverland, mali chlopcy- to zupelnie inna kwestia. Idac takim tokiem rozumowanie to wielu artystow nie warto sluchac: miles davies'a (cpun, rasista, dymal tepe biale dupy na potege) , johna coltrane'a (alkoholik), janis joplin(cpunke), chopina(pupilek rosjan gdy byl w Polsce) , jima morissona (cpun), layne'a staleya(cpun, samobojca), hendrixa itd... w chuj z nich byla zyciowym zerem, a muzyke tworzyli swietna.



Ty za to znasz powody i wiesz jak było, pewnie masz jakieś wtyki w Neverlandzie i oni przekazuja ci tylko prawdziwe informacje.Wpływ na muzyke to miał chyba jego stary który katował majkiego morderczymi treningami i zrobił z niego
maszyne do tańczenia i spiewania. Przez to nie posiadał nawet normalnego dzieciństwa , wiec mu odjebało na stare lata
i był psycholem , czy tego chcesz czy nie lol
Reasumując , słuchaj sobie MJ , ja zostane przy HG lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 8 lipca 2009, 11:16 [3 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 12:24

  eM napisał:  

i był psycholem , czy tego chcesz czy nie lol


a czy ja gdzies temu zaprzeczylem? lol


  Cytat:  

Reasumując , słuchaj sobie MJ , ja zostane przy HG lol


no Twoi hip hopowi ydole to na pewno swietoszki. pewnie posmiertnie powinni byc kanonizowani :D
A ku Twej wiadomosci, majkela nie slucham- po prostu taka muza mnie juz nie jara ;], ale np dzieki jego muzyce, a zwlaszcza sekcji rytmicznej zaczalem grac na basie

  Cytat:  

Ty za to znasz powody i wiesz jak było, pewnie masz jakieś wtyki w Neverlandzie i oni przekazuja ci tylko prawdziwe informacje.


Ty za to znasz powody dlaczego wszystko na swiecie ma miejsce- jest ZAWSZE po prostu na odwrot niz podaja mainstremowe media :D:D (a prawda jest jedynie na filmikach na YT(tych z zoltymi napisami:P) , gazecie polskiej, nowej gazecie polskiej, prawda2.info itp:D:D)
Michael Jackson i bielactwo nabyte no tak pewnie temu i tak zaprzeczysz, bo zapewne filmik ten zostal zrobiony przez animatorow kultury murzynskiej, bedace mafijna siatka Jessiego Jacksona, ktory z kolei polecenia otrzymuje z zaswiatow od Malcolma X :D:D
w ogole pewnie na to cale uwielbienie dla MJ ma niedozwnie wplyw grupa bildberga, która wykorzystuje go dla NWO i zdobycia wladzy nad rzedem dusz:D
powtarzam- oddzielmy zycie muzyka (zwlaszcza takiego co SAM skomponowal wiekszosc utworów), od tworczosci, to nie politycy czy ksieza ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 15:26

  avelyn napisał:  
no Twoi hip hopowi ydole to na pewno swietoszki. pewnie posmiertnie powinni byc kanonizowani :D



Ku Twojej wiadomości-nie mam ydolów wsród hip-hopowców,nikt nie jest święty ale dopóki nie mają pedofilskich zapędów,nie robią sobie tysiąca operacji plastycznych,nie chodza w maseczce tlenowej panicznie bojąc sie bakterii,nie wygladaja jak potwór ,nie robią sobie dzieci z próbówki dla zabawy,nie "wywieszają" dziecka za okno trzymając w rękach czy nie są zwykłymi psycholami to mi tam nie przeszkadza.


  Cytat:  
Ty za to znasz powody dlaczego wszystko na swiecie ma miejsce- jest ZAWSZE po prostu na odwrot niz podaja mainstremowe media :D:D (a prawda jest jedynie na filmikach na YT(tych z zoltymi napisami:P) , gazecie polskiej, nowej gazecie polskiej, prawda2.info itp:D:D)
Michael Jackson i bielactwo nabyte no tak pewnie temu i tak zaprzeczysz, bo zapewne filmik ten zostal zrobiony przez animatorow kultury murzynskiej, bedace mafijna siatka Jessiego Jacksona, ktory z kolei polecenia otrzymuje z zaswiatow od Malcolma X :D:D
w ogole pewnie na to cale uwielbienie dla MJ ma niedozwnie wplyw grupa bildberga, która wykorzystuje go dla NWO i zdobycia wladzy nad rzedem dusz:D
powtarzam- oddzielmy zycie muzyka (zwlaszcza takiego co SAM skomponowal wiekszosc utworów), od tworczosci, to nie politycy czy ksieza ;]



To że nie udało Ci się dostać biletów na wielkie szoł pogrzebowe Majkela nie znaczy ze musisz być taki uszczypliwy, lisie Ty przebiegły lol
NIe mam zamiaru sie z Toba licytować która z gazet jest bardziej wiarygodna GW czy np.GP bo to do niczego nie dąży.To samo tyczy się NWO.
Temat więc uważam za wyczerpany lol


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 15:36
Widze,że po tylu godzinach jeszcze wam nie przeszło;p


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 18:55

  szpadel85 napisał:  
Widze,że po tylu godzinach jeszcze wam nie przeszło;p



To efekt tej medialnej szopki za oceanem. Jak znam Amerykanów to pewnie gdzieś za miesiąc pojawi się ekskluzywne wydanie DVD z rodzinną ceremonią pogrzebową, zapisem całego show w Staples Center i wybranymi dziełami Majkela.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 19:12

  Sampaio napisał:  

  szpadel85 napisał:  
Widze,że po tylu godzinach jeszcze wam nie przeszło;p



To efekt tej medialnej szopki za oceanem. Jak znam Amerykanów to pewnie gdzieś za miesiąc pojawi się ekskluzywne wydanie DVD z rodzinną ceremonią pogrzebową, zapisem całego show w Staples Center i wybranymi dziełami Majkela.



Z tego co wiem to najpierw ma być wydane DVD z zapisem prób do trasy koncertowej a w listopadzie płyta normalna .Podobno Majkel nagrał ponad 100 utworów które nie ujrzały światła dziennego.


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 19:27
drugi 2Pac:D pośmiertne feat`uringi pewnie też będą.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6443 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 08/07/2009 19:53
2pac po śmierci wydał więcej płyt nie za życia ;]


Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 09/07/2009 10:28
Obrazek jpg wstawiony na forum

Kozak fota :)


MKS !
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6969 dni

***




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 09/07/2009 18:50
We wrześniu kończy mi się umowa na neostradę no i oczywiście nie mam zamiaru jej przedłużać ;) Dowiedziałem się, że muszę zanieść do nich jakieś podanie czy coś takiego o rozwiązanie umowy. Tylko, że nie do końca wiem co tam napisać. Ktoś pomoże ? ;) Z góry dzięki


Against modern wszystko!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 09/07/2009 19:06

  Lrd napisał:  
We wrześniu kończy mi się umowa na neostradę no i oczywiście nie mam zamiaru jej przedłużać ;) Dowiedziałem się, że muszę zanieść do nich jakieś podanie czy coś takiego o rozwiązanie umowy. Tylko, że nie do końca wiem co tam napisać. Ktoś pomoże ? ;) Z góry dzięki



na necie kiedyÍs znalazłem wzór wypowiedzenia w razie zmiany regulaminu:


  Cytat:  
miejscowość, dnia .......................... roku
Imię i nazwisko
adres
Miejscowość z kodem
nr telefonu (z kierunkowym)
nr klienta (z faktury TP)

Biuro Obsługi Klienta
......................................
ul...................................
......................................

Dotyczy: Wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi neostrada tp.

W związku ze zmianą regulaminu świadczenia usługi neostrada tp przez Telekomunikację Polską S. A., na podstawie art. 59 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 z późn. zm) niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usługi neostrada tp z dnia ....................... nr......................., której jestem stroną, z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia.
Ponadto uprzejmie informuję, iż w świetle art. 59 ust. 2 ustawy Prawo telekomunikacyjne, w przypadku zmiany przez dostawcę publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych, z tytułu braku akceptacji przez abonenta zmian, dostawcy usług nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze, w tym również roszczenie, o którym mowa w art. 57 ust. 6 ww.ustawy.


.................................................. ...
podpis abonenta



Można wywalić niepotrzeby tekst i wpisujesz że z dniem .... wypowiadasz umowę o świadczenie usługi neostrada na linii o numerze .... zawertej w ... dnia .... Dodajesz oczywiście datę, imię i nazwisko, numer ewidencyjny w tp i podpis właściciela. Chyba powinno wystarczyć.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: temat ogórkowy cz.2 - 09/07/2009 22:47
"Pogoń Szczecin klub z tradycjami - granatowo bordowymi barwami
Powstanie klubu bylo wielkim wydarzeniem
Dla wielu marzen spelnieniem
Florian Krygier - wielu go nie kojarzy...
Wielki czlowiek i wychowawca swietnych pilkarzy
Zalozyciel szczecińskiej Pogoni
On wyprowadzil klub na trony
Czesc jego pamieci!
Cale zycie naszej Pogoni poswiecil
Powracamy jak feniks z popiolow
Znow jestesmy w gronie znanych zespolow
Widmo 4 ligi bylo
Na szczecie szybko sie skonczylo
Mamy juz 1 lige...za rok ekstraklasa, dwa i cala Polska nasza
Stadion znow wypelni sie po brzegi
"Najlepsi kibice w Polsce" - powiedza wszyscy niewierni
Na Mistrza Polski czekamy
Powoli otwieraja sie przed nami te bramy
Złoty gryf na sztandarze sie mieni
Jestesmy niezwyciezeni !"

Ostatnio przegladajac strony znalazlem cos takiego. Bylo to w jakims komentarzu, tylko juz nie pamietam gdzie dokladnie.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005