Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7241 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2017 16:00

  Zygmunt Wasilewski napisał:  Nie raz i nie dwa było dokładnie odwrotnie. "Trener zostaje na 120%"? Skąd ja to znam - http://www.szczecin.sport.pl/sport-szczecin/1,130886,13600459,Prezesi_Pogoni_zapewniali_o_zaufaniu__ale_po_cichu.html


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3997 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2017 17:04
W drugiej połowie zagrała ekipa ze sobą bardziej zgrana i efekty jednak było od razu widać, gra wyglądała lepiej. Mnie przede wszystkim irytuje fakt, iż nasza kadra jest tak niestabilna, brak jest możliwości popracowania nad schematami na dłuższą metę. Zawodnicy biorący udział w przygotowaniach są wypożyczani z klubu podczas startu rundy, pojawiają się zakupy last minute które trzeba na siłę wkomponowywać do funkcjonującego organizmu. Brak ciągłości w pracy, brak wizji drużyny, coraz bardziej to wygląda na łapankę z której potem trener musi na poczekaniu sklecać. I nie mówię tu już o Moskalu - każdy trener będzie miał z tym problem.


  eJay napisał:  
Nie raz i nie dwa było dokładnie odwrotnie. "Trener zostaje na 120%"? Skąd ja to znam - http://www.szczecin.sport.pl/sport-szczecin/1,130886,13600459,Prezesi_Pogoni_zapewniali_o_zaufaniu__ale_po_cichu.htmlPan z prawej na zdjęciu, wszystko w tym temacie. ;)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3714 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2017 17:48

  Pes2009 napisał:  

  Icar napisał:  
"Daniel Trzepacz‏
@dantrzep
Wczoraj dłużej w szatni zostali polacy. Ciftci, Gyurcso i Rapa wyszli pierwsi. Nie wiem jak później, bo uznałem, że czas do domu."

Nie widać podziału :Djedynie Gyurcso ma alibi bo miał wczoraj urodziny.
Ciekawy jestem meczu z Łęczną, trenerinio ogarnie to czy dalej taka padaka będzie? 8mka ucieka.Niestety ale pewnie Łęczna się przełamie i zaliczą z nami 3 pkt. Kazik się spakuje, patrząc na jego minę wczoraj na konferencji to chyba już ma na to chęć, a trenowaniem zajmie się Stolarczyk.


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5941 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2017 18:32
Stolarczyk na trenera, Smolny na dyrektora sportowego i za rok gramy...
o awans


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3583 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2017 19:06
Nie rozumiem czemu doping nie był prowadzony, gdzie jest zasada "Czy wygrywasz, czy nie..." Słabszy moment chłopaków, a tu pseudo protesty.. Potrafiliśmy dopingować 11 murzynów na boisku przypominam kilka lat temu, którzy grali sobie dla zabawy..


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2017 20:17
Można przegrać po walce, ale nie przejść obojętnie obok meczu. Jak dla mnie kopacze powinni przeprosić kibiców za to co odjebali w Poznaniu.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
gb73
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3222 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2017 21:10

  bark77 napisał:  
Nie rozumiem czemu doping nie był prowadzony, gdzie jest zasada "Czy wygrywasz, czy nie..." Słabszy moment chłopaków, a tu pseudo protesty.. Potrafiliśmy dopingować 11 murzynów na boisku przypominam kilka lat temu, którzy grali sobie dla zabawy..Dobrze napisane!!! Czy wygrywasz czy nie.... a tu puste piekiełko? Uważam że to błąd właśnie teraz powinniśmy wszyscy ryknąć "Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię" Oczywiście mamy prawo do oceny narzekań ale na Boga trzymajmy fason - nie bluzgajmy na swoich.
Co do meczu to ewidentnie zespół lepiej grał po wejściu Matrasa i Węgra ale bratanek oprócz idealnej wrzutki na Fojuta za wiele nie zwojował. Na plus na pewno Niepsuj - choć wydaje mi się że lepiej pasuje mu prawa strona. Korcik też nieźle - ładny strzał. Wejście Matrasa od razu zmieniło układ sił w środku pola w II połowie to my wygrywaliśmy większość pojedynków. Mate strasznie asekuracyjnie dużo niecelnych podań na tzw kontrę, brakuje mi u niego zawziętości oraz wyprzedzenia i gry wślizgiem. DP musi być jak pit-bull spuszczony z uwięzi. Uważam, że dwa nasze największe problemy to dobranie odpowiedniej taktyki i wykonawców przez trenera oraz gra obronna całego zespołu - jest jakaś nie zsynchronizowana, doskakujemy o tempo za późno jak przeciwnik już przyjął piłkę. Wydaje mi się że bardzo łatwo tracimy bramki nasza obrona jest źle zorganizowana a to się ktoś zagapi, pośliźnie albo da się ograć jak dziecko wówczas brakuje asekuracji. Bramkarz też strasznie niezdecydowany, sytuacja z II połowy piłka po wrzutce leci wysoko na 6metrze a Słowik wychodzi cofa się znowu robi parę kroków do przodu masakra!!! Stracona bramka to jakiś mega farfocel najpierw Fojut łamie linie spalonego, Rapa się zdrzemnął a później rykoszet od ręki Turka i piłka wpada akurat pod nogi przeciwnika - można by powiedzieć fart ale ja tu widzę złe ustawienie. Brakuje nam wyrachowania i cwaniactwa. Wierze że będzie lepiej, Turek musi się odbudować fizycznie bo na razie człapie po boisku.


POGOŃ POGOŃ FAJOWA JAZDA
ZJEDNOCZONA KIBICÓW BRAĆ
GRANATOWO BORDOWY POWIEWA SZTANDAR
CZUJESZ BLUESA - NA PEWNO TAK !!!!
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3836 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2017 21:19
Nie rozumiem dlaczego przez patałachów pokroju Ciftciego mają cierpieć chłopaki, którym naprawdę zależy, tacy jak Rudol, Fojut czy Frączczak. No ale to tylko jeden mecz i może da niektórym na boisku co do myślenia, tym, którym powinno dać. Może, bo nie wydaje mi się, żeby wyżej wymieniony kebab odczuł różnicę - przemęczyć się pół roku i wracać do rezerw Celtiku.

Chociaż, Odjidja-Ofoe też na początku niemiłosiernie ssał pęto...


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3714 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2017 21:36

  krzysiek48 napisał:  
Nie rozumiem dlaczego przez patałachów pokroju Ciftciego mają cierpieć chłopaki, którym naprawdę zależy, tacy jak Rudol, Fojut czy Frączczak. No ale to tylko jeden mecz i może da niektórym na boisku co do myślenia, tym, którym powinno dać. Może, bo nie wydaje mi się, żeby wyżej wymieniony kebab odczuł różnicę - przemęczyć się pół roku i wracać do rezerw Celtiku.

Chociaż, Odjidja-Ofoe też na początku niemiłosiernie ssał pęto...Z tym, że Odjidia gra i będzie grał pewnie jeszcze trochę w stolicy. A Turka zaraz nas nie będzie. Ale z resztą zgoda.
Nie wiem na jakiej podstawie Moskal stwierdził, że Zwoliński przegrał rywalizację z Turkiem - wystarczył jeden trening? Przecież mając na uwadze dyspozycję tej naszej okazji to raczej Zwoliński byłby pierwszy do wejścia na podmęczonego rywala i pewnie nie wyglądałby gorzej.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3997 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/03/2017 21:54

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Nie wiem na jakiej podstawie Moskal stwierdził, że Zwoliński przegrał rywalizację z Turkiem - wystarczył jeden trening?Zwoliński przede wszystkim przegrał rywalizację z Frączczakiem. Nam zależy nadal na tym by Łukasz grał w wyjściowym, stąd wypożyczenie jest zrozumiałe, ale powinno nastąpić możliwie najszybciej aby i on mógł się przygotować ze Śląskiem, a i my byśmy mogli przećwiczyć inne warianty. A tu wszystko na ostatnią chwilę, stolik wywrócony i znowu trzeba kombinować.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4529 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2017 00:10

  gb73 napisał:  

  bark77 napisał:  
Nie rozumiem czemu doping nie był prowadzony, gdzie jest zasada "Czy wygrywasz, czy nie..." Słabszy moment chłopaków, a tu pseudo protesty.. Potrafiliśmy dopingować 11 murzynów na boisku przypominam kilka lat temu, którzy grali sobie dla zabawy..Dobrze napisane!!! Czy wygrywasz czy nie.... a tu puste piekiełko?A Wy kochacie Pogoń czy wkłady do koszulek? Piłkarzyki ewidentnie walą sobie w chuja a wy chcecie być zdzierać gardło i zbijać piony po meczu? W tej sytuacji tylko w ten sposób można było zareagować.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3997 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2017 00:46
Nad czym tu się rozwodzić? Najważniejszy mecz dla klubu od 7 lat, a nasi piłkarze nie są w stanie stworzyć pół sytuacji. Brakuje ambicji, walki, umiejętności. Najważniejszy mecz sezonu jest jednocześnie najsłabszym w całych rozgrywkach, to była kpina z kibiców. Czy coś więcej tu trzeba dodawać?


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7047 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2017 01:06

  Maxvell napisał:  
Można przegrać po walce, ale nie przejść obojętnie obok meczu. Jak dla mnie kopacze powinni przeprosić kibiców za to co odjebali w Poznaniu.polać mu, dobrze prawi...,
Najważnieszy mecz od wielu lat a kopacze go olali
Były mecze z Wisłą czy Legią po 0-5 ale coś sie działo a w poznaniu pokazali ........ no własnie , nic nie pokazali

... ucieka nam puchar. ósemka ucieka... może, w końcu pora na miejce w dolnej częci tabeli.... mecze walki, wiecej kibiców, wieksze emocje - pierwsze punkty, pierwsze wygrane, szał radosci, emocji i radość, że Pogoń zostaje w ekstaklasie !!!!
PS. bedzie to bardziej emocjunojce niż palenie franka w czołowej ósemce od 2-3 sezonów
Arka, Śląsk, Ruch, Piast, Płock i ta no... cracovia... czego chcieć więcej ...

Ostatnio edytowany przez: HardcoreCitySzczecin, 8 marca 2017, 01:27 [4 raz(y)]


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4477 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2017 04:32
Nawet weszło zauważyło ten sam problem http://weszlo.com/2017/03/07/czyzby-szczecinie-trzeba-bylo-powalczyc-o-utrzymanie


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3714 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2017 11:32
Tweter pisze, że Engel jr trenerem od jutra. Oby fantazje to były

Tu link: mobile.twitter.com/ukaszel1/status/839165000925196288

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 8 marca 2017, 11:58 [1 raz(y)]


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2017 12:22

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Tweter pisze, że Engel jr trenerem od jutra. Oby fantazje to były

Tu link: mobile.twitter.com/ukaszel1/status/839165000925196288To chyba jakiś debil skrajny wymyślił. Ten koleś nic nie osiągnął poza czarnym paskiem na oczach i E z kropką.

Co do braku dopingu to dla mnie do rewanżu z Lechem powinni grać bez wsparcia. W tym czasie powinni pokazać, że im zależy (wyniki w lidze), a i w rewanżu wypluć płuca. Podkreślam, że to tylko moja subiektywna opinia. Chyba wkurwienie po tej "walce", "ambitnej" postawie jaką widzieliśmy w Poznaniu, czyli "zwykłym meczu, zwykłej codzienności" nie minęło.

p.s zgadzam się "czy wygrywasz czy nie", ale już na poważnie ile tych półfinałów graliśmy w tym wieku? Dla mnie mogli tam dostać nawet 6:0, ale po pokazaniu jakichkolwiek chęci. Tymczasem jak napisałem już wyżej, oni przeszli obojętnie obok naszych marzeń i pokazali brak szacunku dla herbu, który noszą na piersi.

Ostatnio edytowany przez: Maxvell, 8 marca 2017, 12:36 [2 raz(y)]


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4022 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2017 14:40
8 kwietnia (sobota) Pogoń Szczecin - Arka Gdynia, godz. 18:00


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3488 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2017 14:56

  ZPL napisał:  
8 kwietnia (sobota) Pogoń Szczecin - Arka Gdynia, godz. 18:00


Może bedzię już ciepło to zrobię sobie grila...a piłkarzyki niech dalej lecą sobie z kibicami w ch....


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5046 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2017 15:08
Fajny termin, mógł to być super mecz z frekwencją na ponad 10 tysięcy - po zaciętym i pełnym wrażeń dwumeczu z Lechem, z odwiecznym rywalem, który przyjechał by w dobre kilka stówek... A tak, że u nas niewesoło, a i śledzie mają zakaz, to będzie kolejny szary mecz...


krls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7492 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 08/03/2017 16:27

  j27 napisał:  

  ZPL napisał:  
8 kwietnia (sobota) Pogoń Szczecin - Arka Gdynia, godz. 18:00


Może bedzię już ciepło to zrobię sobie grila...a piłkarzyki niech dalej lecą sobie z kibicami w ch....Świetnie, bardzo istotna informacja.
Brak dopingu- rozumiem i popieram, ale to że nie idziesz na mecz z powodu wyników, w dodatku dumnie się tym chwalisz to jakaś pomyłka...


... Inni Cię zdradzili, w biedzie opuścili, ale ja Nie !...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005