Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/03/2014 22:08
Jeżeli chodzi o skład na jutro:

Jeśli chodzi o roszady w składzie… ciężko przeczytać zamiary trenera Wdowczyka, ale można domniemywać nad trzema zmianami. Wykartkowanego Małeckiego powinien zastąpić Murayama, za niepewnego ostatnio Gollę może wskoczyć Hernani, który przecież świetnie zna kielecki klimat. Być może za Ławę zagra Rogalski – taki wariant też był ćwiczony. Wiadomo, że „Rogal” dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi, no i może przyłożyć z wolnego.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3888 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/03/2014 22:12

  KAM napisał:  
Jeżeli chodzi o skład na jutro:

Jeśli chodzi o roszady w składzie… ciężko przeczytać zamiary trenera Wdowczyka, ale można domniemywać nad trzema zmianami. Wykartkowanego Małeckiego powinien zastąpić Murayama, za niepewnego ostatnio Gollę może wskoczyć Hernani, który przecież świetnie zna kielecki klimat. Być może za Ławę zagra Rogalski – taki wariant też był ćwiczony. Wiadomo, że „Rogal” dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi, no i może przyłożyć z wolnego.Kiedy ostatni raz Rogalski coś pokazał po stałym fragmencie gry?


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4092 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/03/2014 22:30
Zaryzykował bym Kunem w pierwszym składzie. Chłopak ma werwę i ładnie ciągnie grę do przodu. Nie boi się wchodzić między obrońców, robi dużo zamieszania, podobał mi się ten grajek w meczu z Górnikiem ;)


Fanatycznie
Crisp
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5778 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/03/2014 22:30

  Ozii napisał:  

  KAM napisał:  
Jeżeli chodzi o skład na jutro:

Jeśli chodzi o roszady w składzie… ciężko przeczytać zamiary trenera Wdowczyka, ale można domniemywać nad trzema zmianami. Wykartkowanego Małeckiego powinien zastąpić Murayama, za niepewnego ostatnio Gollę może wskoczyć Hernani, który przecież świetnie zna kielecki klimat. Być może za Ławę zagra Rogalski – taki wariant też był ćwiczony. Wiadomo, że „Rogal” dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi, no i może przyłożyć z wolnego.Kiedy ostatni raz Rogalski coś pokazał po stałym fragmencie gry?w meczu z Bełchatowem w 1lidze...


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/03/2014 22:37

  Crisp napisał:  

  Ozii napisał:  

  KAM napisał:  
Jeżeli chodzi o skład na jutro:

Jeśli chodzi o roszady w składzie… ciężko przeczytać zamiary trenera Wdowczyka, ale można domniemywać nad trzema zmianami. Wykartkowanego Małeckiego powinien zastąpić Murayama, za niepewnego ostatnio Gollę może wskoczyć Hernani, który przecież świetnie zna kielecki klimat. Być może za Ławę zagra Rogalski – taki wariant też był ćwiczony. Wiadomo, że „Rogal” dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi, no i może przyłożyć z wolnego.Kiedy ostatni raz Rogalski coś pokazał po stałym fragmencie gry?w meczu z Bełchatowem w 1lidze...Z Bełchatowem jak trenerm był Skowronek i z Podbeskidziem w tamtym sezonie wiosną.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7076 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/03/2014 22:58

  KAM napisał:  

  Crisp napisał:  

  Ozii napisał:  

  KAM napisał:  
Jeżeli chodzi o skład na jutro:

Jeśli chodzi o roszady w składzie… ciężko przeczytać zamiary trenera Wdowczyka, ale można domniemywać nad trzema zmianami. Wykartkowanego Małeckiego powinien zastąpić Murayama, za niepewnego ostatnio Gollę może wskoczyć Hernani, który przecież świetnie zna kielecki klimat. Być może za Ławę zagra Rogalski – taki wariant też był ćwiczony. Wiadomo, że „Rogal” dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi, no i może przyłożyć z wolnego.Kiedy ostatni raz Rogalski coś pokazał po stałym fragmencie gry?w meczu z Bełchatowem w 1lidze...Z Bełchatowem jak trenerm był Skowronek i z Podbeskidziem w tamtym sezonie wiosną.Z przymruzeniem oka mozna wspomniec o meczu z Jagiellonia w Bialymstoku w poprzednim sezonie :).


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3694 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/03/2014 23:17
na chwilę chciałbym jeszcze wrócić do meczu z Ruchem:
- Ława... na duży plus! nie wiem jak on to robił, ale udawało mu się wygrywać dużo główek. Przejmował sporo "przebitek". Ogólnie marudziłem i narzekałem na jego grę przez pierwsze 20 minut, później nawet na siłę niczego nie znajdowałem. Nie mówię, że tak było, ale to moja subiektywna ocena, z perspektywy sektora piątego :)
- Akahoshi - dla mnie ewenement. Niby brakuje mu dynamiki, niby zalicza głupie straty, niby gra mu się ostatnio nie klei, ale... liczby ma takie, że szok! W I lidze wybijał się techniką i przeglądem, widać było na pierwszy rzut oka, że nie pasuje do tych kartoflisk. W ekstraklasie "optycznie", przez większość czasu gry nie wybija się ponad standard. Gdybym nie wiedział jakie ma umiejętności i bym obejrzał 10 minut meczu z nim na środku pomocy, to prawdopodobnie nawet bym się nie zainteresował co to za gość. Nie ma petardy jak Lovrencsics, dynamiki wejść jak Quintana, czy dryblingu jak Radović. Każdy z tej trójki robi lepsze wrażenie (tak, wiem, Węgier jest skrzydłowym, chodzi mi o przykład), ale liczba asyst (!), kluczowych podań i bramek broni Akę. PODSUMOWUJĄC: potrafi i robi więcej, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Doceńmy to, co mamy. Facet bywa niewidzialny przez 85 minut, a w pozostałe 5 zalicza asystę (albo trzy), bramkę, kluczowe podanie i zostaje jednym z bohaterów kolejki. Typowy Aka.

Jeśli nie uda mu się wyjechać na zachód w tym roku (z racji wieku i nieznajomości języków -wyjazd stosunkowo mało prawdopodobny), to może będziemy mieli ofensywnego pomocnika na lata ;)

- Radek - Golla powinien mu postawić butelkę Starki. Znowu nas ratuje. Przypomina sobie ktoś jakiegoś klopsa w jego wykonaniu w tym sezonie?
- Kun - chyba bardziej ogarnięty taktycznie i technicznie od Bąka. Rywalizację na skrzydłach mamy chyba najciekawszą w lidze. Nigdy nie wiem kto wybiegnie w pierwszym składzie. Chłopak ma potencjał - drybling i zmysł do rozegrania. Kibicuję mu.
- Taku - widać poprawę, niech wchodzi z ławki, bardzo dużo daje wtedy drużynie.
- Małecki- wszystko potrafi, ale nic mu nie wychodzi w czasie meczu. Wdowczyk musi coś w nim widzieć, bo nie grałby tyle, gdyby na treningach też szło mu tak kiepsko. Może przerwa dobrze mu zrobi.

- Robak - zajebisty napastnik, sezon życia:D to jak poszedł za straconą piłką i przepchnął Malinowskiego jak trampkarza... Klasa! chyba nikt się nie spodziewał, że strzeli więcej jak 10 bramek w sezonie. Moim zdaniem nie ma jednak szans na koronę króla strzelców, zdobędzie ją najprawdopodobniej Paixo, gdyż Śląsk będzie grał z dużo słabszymi drużynami niż my (zakładając wariant optymistyczny).

Co do reszty, to wszystko zostało już napisane.

4 punkty w dwóch najbliższych meczach, to będzie duży sukces. Korona nas pewnie wykartkuje, boisko w Kielcach jest podobno kiepskie. Słowem - ciężki mecz. Może jakiś karny po przepychance w polu karnym? ciężko będzie...
Jakoś mniej boję się o wyjazd do Gliwic - Piast będzie chciał grać piłką i odegrać się za 4:0 z jesieni, co może stworzyć świetną okazję do wrzucenia im 0:2. Zobaczymy.

Pozdrawiam


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5906 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/03/2014 23:31
Jak chwalimy Lawe, to nie wypada zapomniec o Murawskim, ktory wykonal kawal ciezkiej roboty. Mnostwo przechwytow, ZERO strat, wychodzenie do gry, do przodu tez cos tam puscil. Widac, ze ma doswiadczenie i umiejetnosci wieksze od Lawy.

Na mecz z Korona na skrzydle widzialbym Kuna. Jesli potwierdzi sie prawo serii to dwie bramki powinien jebnac Robak, chyba ze byli Koroniarze strzelaja bramki tylko na stadionie w Szczecinie i to w ilosci sztuk dwoch :)


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3888 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/03/2014 09:15

  KAM napisał:  

  Crisp napisał:  

  Ozii napisał:  

  KAM napisał:  
Jeżeli chodzi o skład na jutro:

Jeśli chodzi o roszady w składzie… ciężko przeczytać zamiary trenera Wdowczyka, ale można domniemywać nad trzema zmianami. Wykartkowanego Małeckiego powinien zastąpić Murayama, za niepewnego ostatnio Gollę może wskoczyć Hernani, który przecież świetnie zna kielecki klimat. Być może za Ławę zagra Rogalski – taki wariant też był ćwiczony. Wiadomo, że „Rogal” dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi, no i może przyłożyć z wolnego.Kiedy ostatni raz Rogalski coś pokazał po stałym fragmencie gry?w meczu z Bełchatowem w 1lidze...Z Bełchatowem jak trenerm był Skowronek i z Podbeskidziem w tamtym sezonie wiosną.Ten człowiek po przedłużeniu kontraktu gra piach i powinien wylądować w rezerwach,ciężko przyznać ale nawet Bartek Ława się ostatnio lepiej od niego prezentuje.


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3948 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/03/2014 09:29

  j.badlewski napisał:  

- Akahoshi - dla mnie ewenement. Niby brakuje mu dynamiki, niby zalicza głupie straty, niby gra mu się ostatnio nie klei, ale... liczby ma takie, że szok! W I lidze wybijał się techniką i przeglądem, widać było na pierwszy rzut oka, że nie pasuje do tych kartoflisk. W ekstraklasie "optycznie", przez większość czasu gry nie wybija się ponad standard. Gdybym nie wiedział jakie ma umiejętności i bym obejrzał 10 minut meczu z nim na środku pomocy, to prawdopodobnie nawet bym się nie zainteresował co to za gość. Nie ma petardy jak Lovrencsics, dynamiki wejść jak Quintana, czy dryblingu jak Radović. Każdy z tej trójki robi lepsze wrażenie (tak, wiem, Węgier jest skrzydłowym, chodzi mi o przykład), ale liczba asyst (!), kluczowych podań i bramek broni Akę. PODSUMOWUJĄC: potrafi i robi więcej, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Doceńmy to, co mamy. Facet bywa niewidzialny przez 85 minut, a w pozostałe 5 zalicza asystę (albo trzy), bramkę, kluczowe podanie i zostaje jednym z bohaterów kolejki. Typowy Aka.Nie moge sie zgodzic.
Akahoshi robi bardzo dobrze wrazenie.
To jest po prostu zupelnie inna pozycja i kazdy kto chociaz troche gwal w pilke, bedzie umial docenic jaka robote wykonuje Aka w czasie meczu.
Tu nie chodzi tylko o kluczowe podania, asysty itp.
Tutaj chodzi o ustawianie sie, pokazywanie sie partnerom, uspokojenie gry, rozciagniecie na druga strone. To jest bardzo inteligentny pilkarz, majacy do tego olbrzymi atut w postaci gry OBIEMA nogami.
Kto potrafi tak "kropnac" z obu nog w naszej Ekstraklasie ?
Oprocz tego ma bardzo dobry strzal z dystansu i co jest charakterystyczne dla azjatow - walecznosc.
Zachowujac WESZLKIE proporcje, Akahoshi stylem gry przypomina Inieste. Tylko blagam, niech nikt nie pisze, ze jest slabszy, bo ja nie twierdze, ze to pilkarz na jego poziomie :)
Na pewno natomiast nie jest tak, ze jest przez 85 minut niewidoczny. Przez niego przechodzi wiekszosc naszych akcji przeciez...

Co do dynamiki, to jest prawda. Akahoshi nie ma ani przyspieszenia ani szybkosci, co sam zreszta przyznal kiedys
Drybling ma natomast bardzo dobry, pilka klei mu sie do nogi.
Radovic sprawia wrazenie lepszego dryblingu, bo ma szybkosc wlasnie.

Ostatnio edytowany przez: tennisfan, 28 marca 2014, 10:14 [1 raz(y)]


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5906 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/03/2014 10:07
Radovic to nurek i marny symulant.


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/03/2014 10:41
Plany Azotów na przyszły sezon


Made in China
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3711 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/03/2014 11:23
Chyba Robak dziś nie zagra...Wyrazy współczucia Marcin.


Tylko Pogoń Szczecin MKS!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3686 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/03/2014 11:32
Dajcie spokój Rogalski gra piach? Teraz tak łatwo go ocenić wobec bogactwa w środku pola a jeszcze niedawno widziany jako najbardziej solidny pomocnik. Jest w formie, w Zabrzu dał dobrą zmianę, uspokoił środek pola. Musi walczyć o miejsce w 11 i pewnie nie powiedział ostatniego słowa bo obecnie jest niewiele gorszy od Popary czy Ławy a Murawski kondycyjnie nie wygląda jeszcze idealnie


ZIOMEK Łukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/03/2014 12:30

  shadowman napisał:  
Chyba Robak dziś nie zagra...Wyrazy współczucia Marcin.Jak dzisiaj nie zagra, oczywiście ma do tego wszelkie prawo. Wyrazy współczucia Marcin. Są dużo ważniejsze sprawy niż mecz.


Made in China
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3711 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/03/2014 12:39

  ZIOMEK Łukasz napisał:  

  shadowman napisał:  
Chyba Robak dziś nie zagra...Wyrazy współczucia Marcin.Jak dzisiaj nie zagra, oczywiście ma do tego wszelkie prawo. Wyrazy współczucia Marcin. Są dużo ważniejsze sprawy niż mecz.Jasne,że tak


Tylko Pogoń Szczecin MKS!
jurancik971
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3679 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/03/2014 17:13
Co się dzieje z Robakiem?


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4863 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/03/2014 17:22

  jurancik971 napisał:  
Co się dzieje z Robakiem?Dzisiaj się dowiedział że zmarła mu mama.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3679 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/03/2014 17:22

  jurancik971 napisał:  
Co się dzieje z Robakiem?Tak ciężko poszukać wiadomości na oficjalnej? Mama mu zmarła. Więc zamilcz i już nie komentuj.


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3694 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/03/2014 18:31

  Maxymalny napisał:  
Więc zamilcz i już nie komentuj.Niepotrzebna agresja. Nie wiedział, to zapytał.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005