Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2014 21:48
Po zwycięstwie nad Legią same peany a teraz już sranie, że nie będzie I ósemki, a jak będzie to będzie cud...
Wiadomo od dawna, że przerwa na reprezentację raczej nam nie służy. Dziś Podbeskidzie bardziej chciało wygrać. Taka to nasz toto-liga, każdy może z każdym.
Ja osobiście wolę porażkę z Góralami, chociaż trudno ją przełknąć bo nawet remis po takiej grze by cieszył, i sukces z Legią.


PewienPawel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5403 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2014 22:05
Na początku, jak zobaczyłem, że gramy Bąkiem wiedziałem, że gramy w 10-tkę. Po paru minutach patrzenia na pracę Matyni zorientowałem się, że gramy w 9-tkę. Po trzecie Zwoliński nie jest napastnikiem i chyba już nie będzie. Wynika tylko z taktyki, że kręci się gdzieś z przodu, lecz bezużyteczny. Na szczęście ci wszyscy panowie dostają bardzo dobrą forsę co miesiąc, więc można się powozić po kaskadzie i odstresować po meczyku, mijając pomiędzy sklepami łepków z orlików, którzy na bank lepiej kopią od jaśnie bogaczy. Kończąc - Dzisiejsza impreza to żenada. Na plus na pewno Rafał, reszta średnio lub tragicznie.
A propos frekwencji zaczynając od mecz z Legią - czy były gdziekolwiek na mieście bilboardy/reklamy/plakaty informujące ludzi o takim spotkaniu? Przemierzając codziennie drogę z Polic przez Rodła i Struga nie widziałem nic. Zarządowi zależy coś jeszcze na frekwencji? Szok, że taki szlagier i zero informacji. O info o dzisiejszym meczu nawet nie wspominam, bo też w mieście pewnie zero. Na mecze przychodzą tylko ci, co zorientowani. Dziwne, że właściwym ludziom nie zależy na zapełnieniu krzesełek.


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2014 22:06

  giepe napisał:  
Matynia, Rudol, Bąk - dziękuję


Zgadzam się, to byli ojcowie dzisiejszej klęski.


Karol SZN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2014 22:10

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Po zwycięstwie nad Legią same peany a teraz już sranie, że nie będzie I ósemki, a jak będzie to będzie cud...
Wiadomo od dawna, że przerwa na reprezentację raczej nam nie służy. Dziś Podbeskidzie bardziej chciało wygrać. Taka to nasz toto-liga, każdy może z każdym.
Ja osobiście wolę porażkę z Góralami, chociaż trudno ją przełknąć bo nawet remis po takiej grze by cieszył, i sukces z Legią.



No tak lepiej przejebać z Podbeskidziem, które jest naszym bezpośrednim rywalem o pierwszą ósemkę niż z Legią, bo nie wygraliśmy z nią od 16 lat.


Duma Pomorza
przemo99
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2014 22:16

  polanski93 napisał:  

  giepe napisał:  
Matynia, Rudol, Bąk - dziękuję


Zgadzam się, to byli ojcowie dzisiejszej klęski.



Spokojnie Matynia i Rudol mają po 20 lat to gdzie maja zdobywać doświadczenie i sie ogrywać jak nie w drużynie takiej jak Pogoń spadek raczej nam nie grozi i puchary też, a Kocian mówiąc że przegraliśmy przez faul Matyni na boku i przez to był karny to chyba inny mecz oglądał, od poczatku niestety bez pomysłu na gre w tym meczu wyszliśmy choć było do przewidzenia że podbeskidzie będzie cofniete


pogoń 4ever
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2014 22:19
ch**j du*a i kamieni kupa. Mamy po prostu baaardzo przecietna druzyne jak na nasza lige i to sie potwierdzilo po raz kolejny. To byl dla nas wazniejszy mecz niz Legia..no ale na stojaco to z nikim sie nie wygra. Zlosc, smutek....taka nasza rzeczywistosc. Moze kiedys nadejda lepsze czasy dla najlepszego klubu w Polsce..


PORTOWCY
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2014 22:20
Matynia to jeszcze niepewny koleś jak na 90 minut, dzisiaj megasłabo. Szczególnie w pierwszej połowie widziałem to co częste było w końcówce pracy Wdowczyka, brak pomysłu na akcję ofensywną. Pełno strat,głupich podań - chaos. Niby mamy spore bogactwo w pomocy, ale tak naprawdę większość z nich to gracze słabej jakości. To moja opinia o tym co dziś widziałem i co wiedzę w tym sezonie. Zwolak złapał żółtko za protesty? Jak tak to chyba pora na jaką reprymendę, bo znowu zbiera głupie karki jak w Zabrzu.

Frekwencja? Szkoda pisać. Jak na taki klub i miasto chyba można lepiej wypromować mecz. To jednak znów moja subiektywna ocena.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2014 22:30
Ta liga to tragedia. Wiem, że dzieciństwo się idealizuje. Ale mi się naprawdę wydaje, że za czasów Leśniaka, Ostrowskiego, Hawrylewicza, Sokołowskiego (czemu jest w Legii a nie w Pogoni?) to gra wyglądała 3xlepiej. Cóż takim Januszom jak ja pozostaje lot do Dublina w marcu. Tam jest szansa, że Polak prosto kopnie piłkę. PS. Frekwecji i dopingu z lat 80tych do czasów obecnych nawet mi się nie chce porównywac.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2014 22:33
Bąk - kurwa, ale go się nie da oglądać... dziś sobie mówię - nie no, może się przełamie, zagra poprawnie, ale co ten koleś gra to masakra - zawsze ma problem z obuwiem(ślizga się jak panienki na łyżwach), wiecznie podania do chuj wie kogo, a jak przewrócił się na piłce w polu karnym Podbeskidzia, to niestety zrozumiałem swoją naiwność w tym aspekcie...

Matynia - pierwsza brama jego, bo takie podanie co dostał obok siebie i zakręcił to nie powinno mieć miejsca. Faul w końcówce też niestety na jego konto.
Rogalski na tle Matrasa objawił się jako super zajebisty defensywny, który kosił wszystkich(brawo za zaangażowanie Maks!) i go w sumie wszędzie pełno.

Szkoda akcji Kuna - pewnie przy 2-1 dowieźli by, aczkolwiek nawet remis mocno by się przydał. Przez to - zwycięstwo z Legią staje się totalnie nieistotne... a mogliśmy utrzymać przewagę nad drugą ósemką...

Co do frekwencji - niestety - marniutko.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2014 22:47
Dopóki nie będziemy mieli skrzydeł, dopóty nasza gra będzie tak wyglądała. Czyli co mecz męczenie buły, czasem z przebłyskiem, czasem z fartem lub irracjonalnie wysoką skutecznością.

Cała nasza gra siada właśnie przez brak skrzydłowych, którzy potrafią coś zdziałać. Frączczak raz na trzy mecze daje radę. Bąk jest beznadziejny w każdym meczu od wielu miesięcy. Kun niby ładnie kiwa, ale korzyści z tego zwykle nie ma żadnej. Nie ma asyst, nie ma bramek. A jak ma sytuację, to nigdy nic nie wpada. Małecki to samo.

Cała nasza ofensywa opiera się właściwie na Murawskim oraz błysku któregoś z napastników. I na stałych fragmentach gry (tu znów Murawski).

Dzisiaj Murawski robił co mógł, ale on jedyny miał jakąś wizję gry do przodu i to okazało się zbyt mało. Stałych fragmentów mieliśmy mało, a i tak jeden się udało wykorzystać. Nic więcej drużyna nie potrafiła wykreować. To nie dziwota, że nie wygrywamy.

Taki mecz jak z Legią (mega skuteczność plus prezent od rywali) zdarza się raz na jakiś czas. Żeby wygrywać co tydzień musimy sami zacząć dobrze grać, a tego na razie nie ma. I w tym składzie personalnym nie będzie, nie łudźmy się.

Bez ściągnięcia sensownych skrzydłowych i solidnego bocznego obrońcy, to będzie tak co tydzień. Raz słabo i w dupę. Raz słabo i fartownie wygramy. Raz tak sobie i remisowo. Raz przeciętnie, ale nam wszystko akurat wpadnie i wygramy. I tak w kółko.

Może to wystarczy, może nie... kto to wie? Nasza liga jest tak słaba, że to całkiem możliwe.


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2014 23:14
Zwolinski dostal kartke za faul na bramkarzu a nie za protesty. Zwolinaki wedlug ciebie nie jest napastnikiem haha?:)


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2014 23:22
To jest właśnie paradoks...w pierwszej połowie nasza gra była słaba,żeby nie powiedzieć fatalna,bramka dla Podbeskidzia, to błąd Matynii i Hernaniego,ale mimo słabej gry,udaje się nam doprowadzić do remisu,za to w 2 połowie,my przeważamy,kreujemy sytuacje,jest szansa na strzelenie zwycięskiego gola i co? i tracimy gola w najbardziej frajerski sposób,bo w doliczonym czasie gry,po karnym,gdzie wcześniej ,nic nie zapowiadało bramki dla Bielska.Inna sprawa,że znów zawalił też Matynia ,bo to od jego faulu poszła potem akcja, po której był karny..Bolesna strata punktów,bo przynajmniej 1 punkt był bardzo blisko..a Teraz Śląsk ,który nie przegrał jeszcze u siebie meczu w lidze i gra ładną piłkę..


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/11/2014 23:57
Tak serio Bąk dziś zagrał lepiej niż ostatnio, tylko że przy wygranych pojedynkach które w końcu dzisiaj wygrywał (chyba 2 lub 3 razy) robil babola, gleba na piłce i podania do nikogo. Patrząc bez złośliwości to na tle ostatnich meczu ma delikatny progres. Co do Kuna to wszedł za ww bąka i widać po nim że klei mu się piłka przy wymianie z pierwszej piłki. Ale mentalnie to on wygląda tak samo jak Bąk po prostu zawodzi. W 92 mógł zrobić tak że byśmy teraz cieszyli się z 6 pkt w dwóch meczach. Wierzycie że on odpali? Bo mi się wydaje że on zwyczajnie ma za krótkie nogi i kroki. Mieli duźo nogami ale brak mu szybkości i zwinności która dala by mu szansę nadrobić ten brak wzrostu. Nadrabia to wejściami w nogi po których kibice nagradzają jego ambicję , do czasu póki zdrowie nie zacznie szwankować. Przy tak słabym Matyni chyba na ten mecz rozsądniej byłoby wystawić Fraczczaka na LO i zagrać PP Bąk i LP Kun. Tych dwóch ostatnich z braku wartościowych zmienników. Szkoda Dąbrowskiego brakuje jego wzrostu w polu karnym przeciwnika przy stałych fragmentach.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2014 01:13

  Maxymalny napisał:  
Ta liga to tragedia. Wiem, że dzieciństwo się idealizuje. Ale mi się naprawdę wydaje, że za czasów Leśniaka, Ostrowskiego, Hawrylewicza, Sokołowskiego (czemu jest w Legii a nie w Pogoni?) to gra wyglądała 3xlepiej. Cóż takim Januszom jak ja pozostaje lot do Dublina w marcu. Tam jest szansa, że Polak prosto kopnie piłkę. PS. Frekwecji i dopingu z lat 80tych do czasów obecnych nawet mi się nie chce porównywac.



Sokołowski jest w Legii dzięki Bergowi. On mieszka i żyje w Norwegii i wydaje mi się, że Berg wziął go z racji znajomości realiów polskiej piłki, oraz znajomości języka co zapewne pomaga w komunikacji. Co do meczu, to nie ma za bardzo o czym pisać. W pierwszej połowie wyglądali jak by pół godziny wcześniej wrócili z Bass Planet po after party. Zero siły zero walki i co najgorsze, ZERO pomysłu na cokolwiek. Z takim zespołem jak Podbeskidzie, to oni powinni rzucić się im do gardła i gryźć. Druga połowa ciut lepiej, aczkolwiek braki personalne na poszczególnych pozycjach, co jakiś czas będą obnażały nasze słabości. Nie wiem czemu ale jak zobaczyłem że Hubert gra pierwszy plac, przeczułem, że będzie źle...Szkoda ze wypadł Nunes , bo to był 2 sparing z pyrami gdzie tracimy zawodników nam niezbędnych. Druga sprawa to fakt, że ta przerwa reprezentacyjna w ogóle nam nie przypasowała, wydaje mi się że gdybyśmy grali po tygodniu z nimi to dostali by w czapke.


No One Like Us....We don't Care...
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2014 05:53
Pierwszym wzmocnieniem Pogoni w przerwie zimowej , po dzisiejszym meczu i to co zobaczyłem , jak "gość" gra powinien być Adu Kwame z Podbeskidzia. Tak solidnego obrońcy nie widziałem dawno... Tylko ciekawe czy jest do wyciągnięcia....


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2014 08:58

  PewienPawel napisał:  
A propos frekwencji zaczynając od mecz z Legią - czy były gdziekolwiek na mieście bilboardy/reklamy/plakaty informujące ludzi o takim spotkaniu? Przemierzając codziennie drogę z Polic przez Rodła i Struga nie widziałem nic. Zarządowi zależy coś jeszcze na frekwencji? Szok, że taki szlagier i zero informacji. O info o dzisiejszym meczu nawet nie wspominam, bo też w mieście pewnie zero. Na mecze przychodzą tylko ci, co zorientowani. Dziwne, że właściwym ludziom nie zależy na zapełnieniu krzesełek.



A ja ci napiszę co zaobserwowałem po dzisiejszym meczu nt. frekwencji. Zawsze mam
bilet kupowany na 13 a że brałem w akcji wykupowania sztandaru kupiłem sobie na krytą, ale to nie o tym. To co zobaczyłem z perspektywy sektora 6-7 to tragedia. Wszyscy najeżdżają na na januszy z pierwszej strefy a tak naprawdę tam jest robiona cała frekwencja na meczach. Nie wierzę że osoby które na stałe zasiadają na drugiej strefie przenieśli się na krytą. Na meczu 4200 osób, a ja śmiem twierdzić że na strefie pierwszej było koło 3000 osób, młyn 300 osób, 13 i 14 łącznie maksymalnie 150 osób no i dalej jakoś tam się rozkładało. Tak naprawdę frekwencję powinniśmy robić my z 2 strefy i tu tkwi problem. Duża część osób wybiera sobie co lepsze mecze i na tych meczach jest. Skoro na meczu z Legią mogło być prawie 9000 osób to gdzie te osoby się podziały na wczorajszym meczu bo nie było ich napewno na krytej. To jest temat do omawiania w fan clubach i dzielnicach bo tam tkwi problem. I tak naprawdę nie są potrzebne żadne reklamy,bilbordy, plakaty bo ten kto na co dzień żyje Pogonią i meczami wie gdzie sprawdzić kiedy jest mecz, o której i z kim grają. Marketing raczej powinien służyć do przyciągnięcia nowych ludzi na stadion a nie starych wyjadaczy bedących na Pogoni od małego. Tyle z mojej strony


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2014 09:17

  M.K 74 napisał:  
Pierwszym wzmocnieniem Pogoni w przerwie zimowej , po dzisiejszym meczu i to co zobaczyłem , jak "gość" gra powinien być Adu Kwame z Podbeskidzia. Tak solidnego obrońcy nie widziałem dawno... Tylko ciekawe czy jest do wyciągnięcia....



Obejrzyj sobie inne mecze górali i zobaczysz, że ta jego solidność to ma spore wahania. Mamy Nunesa i jego się trzymajmy. Szukajmy kogoś na środek obrony i prawy bok, bo Rudol zamiast się rozwijać - coraz bardziej irytuje. Sebastian powinien ogrywać się na zapleczu.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2014 09:51

  POGOŃ 1948 napisał:  

  PewienPawel napisał:  
A propos frekwencji zaczynając od mecz z Legią - czy były gdziekolwiek na mieście bilboardy/reklamy/plakaty informujące ludzi o takim spotkaniu? Przemierzając codziennie drogę z Polic przez Rodła i Struga nie widziałem nic. Zarządowi zależy coś jeszcze na frekwencji? Szok, że taki szlagier i zero informacji. O info o dzisiejszym meczu nawet nie wspominam, bo też w mieście pewnie zero. Na mecze przychodzą tylko ci, co zorientowani. Dziwne, że właściwym ludziom nie zależy na zapełnieniu krzesełek.



A ja ci napiszę co zaobserwowałem po dzisiejszym meczu nt. frekwencji. Zawsze mam
bilet kupowany na 13 a że brałem w akcji wykupowania sztandaru kupiłem sobie na krytą, ale to nie o tym. To co zobaczyłem z perspektywy sektora 6-7 to tragedia. Wszyscy najeżdżają na na januszy z pierwszej strefy a tak naprawdę tam jest robiona cała frekwencja na meczach. Nie wierzę że osoby które na stałe zasiadają na drugiej strefie przenieśli się na krytą. Na meczu 4200 osób, a ja śmiem twierdzić że na strefie pierwszej było koło 3000 osób, młyn 300 osób, 13 i 14 łącznie maksymalnie 150 osób no i dalej jakoś tam się rozkładało. Tak naprawdę frekwencję powinniśmy robić my z 2 strefy i tu tkwi problem. Duża część osób wybiera sobie co lepsze mecze i na tych meczach jest. Skoro na meczu z Legią mogło być prawie 9000 osób to gdzie te osoby się podziały na wczorajszym meczu bo nie było ich napewno na kryt niej. To jest temat do omawiania w fan clubach i dzielnicach bo tam tkwi problem. I tak naprawdę nie są potrzebne żadne reklamy,bilbordy, plakaty bo ten kto na co dzień żyje Pogonią i meczami wie gdzie sprawdzić kiedy jest mecz, o której i z kim grają. Marketing raczej powinien służyć do przyciągnięcia nowych ludzi na stadion a nie starych wyjadaczy bedących na Pogoni od małego. Tyle z mojej strony


Amen. Jakiś czas temu pisałem o tym, że co by nie było na krytej zawsze jest najwięcej kibiców plus 7-8,najbardziej waha się ilość osób na młynie, jeden mecz i młyn nabity, a drugi i nie można jednego sektora zapełnić, więc niech niektórzy sobie odpowiedzą, kto tak na prawdę jest tym januszem


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2014 10:22

  POGOŃ 1948 napisał:  

  PewienPawel napisał:  
A propos frekwencji zaczynając od mecz z Legią - czy były gdziekolwiek na mieście bilboardy/reklamy/plakaty informujące ludzi o takim spotkaniu? Przemierzając codziennie drogę z Polic przez Rodła i Struga nie widziałem nic. Zarządowi zależy coś jeszcze na frekwencji? Szok, że taki szlagier i zero informacji. O info o dzisiejszym meczu nawet nie wspominam, bo też w mieście pewnie zero. Na mecze przychodzą tylko ci, co zorientowani. Dziwne, że właściwym ludziom nie zależy na zapełnieniu krzesełek.



A ja ci napiszę co zaobserwowałem po dzisiejszym meczu nt. frekwencji. Zawsze mam
bilet kupowany na 13 a że brałem w akcji wykupowania sztandaru kupiłem sobie na krytą, ale to nie o tym. To co zobaczyłem z perspektywy sektora 6-7 to tragedia. Wszyscy najeżdżają na na januszy z pierwszej strefy a tak naprawdę tam jest robiona cała frekwencja na meczach. Nie wierzę że osoby które na stałe zasiadają na drugiej strefie przenieśli się na krytą. Na meczu 4200 osób, a ja śmiem twierdzić że na strefie pierwszej było koło 3000 osób, młyn 300 osób, 13 i 14 łącznie maksymalnie 150 osób no i dalej jakoś tam się rozkładało. Tak naprawdę frekwencję powinniśmy robić my z 2 strefy i tu tkwi problem. Duża część osób wybiera sobie co lepsze mecze i na tych meczach jest. Skoro na meczu z Legią mogło być prawie 9000 osób to gdzie te osoby się podziały na wczorajszym meczu bo nie było ich napewno na krytej. To jest temat do omawiania w fan clubach i dzielnicach bo tam tkwi problem. I tak naprawdę nie są potrzebne żadne reklamy,bilbordy, plakaty bo ten kto na co dzień żyje Pogonią i meczami wie gdzie sprawdzić kiedy jest mecz, o której i z kim grają. Marketing raczej powinien służyć do przyciągnięcia nowych ludzi na stadion a nie starych wyjadaczy bedących na Pogoni od małego. Tyle z mojej strony



Nic dodać nic ująć, co by nie było na 1 strefie ludzie jest praktycznie zawsze tyle samo (raz mniej raz więcej ale poniżej pewnej ilości to nie schodzi), niestety u nas wygląda to tak, że na chwilę obecną młyna praktycznie nie ma, nie istnieje i to jest niestety smutna prawda. Nie jestem weteranem ale pamiętam 2 ligę za ptaka i trochę wcześniejsze lata, tam nie było mowy o czymś takim... młyn praktycznie co mecz zapełniony, jak ktoś tam wchodził to wiedział po co tam idzie i z czym to się wiąże, a teraz? przyjdzie jeden z drugim podłubać słonecznik, trzeci przyjdzie pogadać z kolegą i mimo nawoływań gniazdowego żeby zejść się w kupę mają to w dupie i wolą mu pomachać ręką i dalej stać jak słup i udawać, że pomaga. Pytanie gdzie jest problem? W stadionie? - nie wydaje mi się, kiedyś też go nie było a młyn był liczny i co najważniejsze fanatyczny. Moim zdaniem nie ma mody na Pogoń, czegoś co by ludzi napędziło a niestety teraz mamy takie czasy, że musi być sukces aby zapełnić trybuny, sama nazwa Pogoń już nie działa tak jak kiedyś, dwa że i młodzież inna, liczy się wygoda, komfort, nowe rurki na dupie, żel na włosach i zajebanie się podczas weekendu. Nie wiem ale czasami mam wrażenie, że ludzie się wypalili część odeszła i w to miejsce nie mamy następców, wczoraj wyglądało to tak, jakbyśmy byli na jakimś pogrzebie, każdy smutny i myślami jakby gdzie indziej. Nowy stadion z pewnością zwiększyłby frekwencję ale moim zdaniem, to nie tutaj jest problem.

Oby nadeszły lepsze czasy, a nie takie gdzie młyn zapełniamy (i to z dużym nadużyciem słowa "zapełniamy") tylko na meczach z Legią, Lechem i może jeszcze 2 innymi klubami...


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2014 11:04
Odnośnie Bąka napisano już wiele ale dołożę jeszcze coś od siebie - ten marny grajek po otrzymaniu jakiegokolwiek podania w ogóle nie ma maniery podniesienia głowy i rozejrzenia się wokół , zawsze patrzy tylko na piłkę i podaje do najbliższego kolegi. Boi się podejmować ryzyko, w ogóle nie wchodzi w dryblingi 1 na 1, przegrywa walkę fizyczną, źle wychodzi do piłek - piłkarski kryminał , absolutnie trzeba odstrzelić tego parodystę. Matynia jeszcze parę miesięcy temu kopał na poziomie 4 ligowym w Viniecie Wolin, wierzę w niego i mam nadzieję że nie załamie się klopsem w ostatniej minucie bo ma papiery na granie, choć po okresie przygotowawczym Nunes będzie numerem 1 i jednym z lepszyhc lewych w tej lidze , zobaczycie.

Trzeba dograć jeszcze te trzy mecze i przezimować. Smolny z Mroczkiem bierzcie się do roboty i szukajcie prawego obrońcę i ofensywnych skrzydłowych.

Pozdro.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005