Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4895 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/11/2014 17:27

  Icar napisał:  
Taku niezły agresor :DW 0:44 Taku upokorzył Jodłowca :)


OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4902 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/11/2014 18:01
Mnie ciekawi jak Taku to robi, że zawsze prowokuje przeciwnika, albo zachowuję się w cwaniacki sposób, a nigdy nie dostaje za to kartek :D


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3722 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/11/2014 21:58
Ten mecz kończy pewien etap.
W tej lidze od czasu powrotu wygraliśmy już chyba z każdym, kto jest istotny ze sportowego, jak i z kibicowskiego punktu widzenia. Brakowało nam już tylko zwycięstwa z Legią.

Często przegrywamy i będziemy przegrywać, ale pamiętajmy, że jeszcze niedawno walczyliśmy (i niekiedy przegrywaliśmy) z Termalicą i Kolejarzem Stróże (nie mówiąc o MKS Kluczbork).

Wrzucone na forum ostatnie 7 minut meczu było dla mnie ciekawsze niż skrót z bramkami na ekstraklasa.tv
Chłopaki może nie potrafią najlepiej grać w piłkę, ale w kaszę nie dadzą sobie dmuchać.
Powoli zapisują się kolejne karty historii naszego Klubu. Za dwadzieścia lat będziemy wspominać surowego technicznie Frączczaka, który miał ciąg na bramkę, czy niekiedy nieporadnego Murayamę, co jakiś czas robiącego różnicę. No i Murawskiego, który przyszedł do nas jako były kapitan Lecha, a kończył karierę z naszą kapitańską opaską na ramieniu.

Chyba już nigdy nie zdobędziemy żadnego trofeum, ale to nie jest miara naszej wartości .


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5046 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/11/2014 22:00

  j.badlewski napisał:  


Chyba już nigdy nie zdobędziemy żadnego trofeum, ale to nie jest miara naszej wartości .Mam nadzieje ze pilkarze przyszli i obecni maja lepsze (normalne) nastawienie bo z takim jak twoje to KURWA zal patrzec . ty jestes kibicem tego klubu naprawde czy tylko na forum ?


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3722 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/11/2014 22:42
Co Ci nie pasuje? Że mało prawdopodobne jest, że w najbliższym czasie zdobędziemy Mistrzostwo/Puchar? Czy że to napisałem?

Wiadomo, walka na boisku od pierwszej do ostatniej minuty - tego trzeba wymagać. Ale ligi raczej nie wygramy. Puchar to loteria, ale tutaj też zawsze czegoś brakuje.

Nie ma się co obrażać. Niech każdy wspiera Pogoń, jak tylko może. Piłkarze niech jeżdżą na dupach, a my - kibice - dbajmy o frekwencję.
Klub idzie w dobrą stronę i z tego należy się cieszyć, ale potentatem w najbliższych latach raczej nie będziemy.

I bez wycieczek osobistych proszę, zwłaszcza w stylu "jakim ty jesteś kibicem?!". Rozliczać to sobie możesz dzieciaki z ocen w dzienniczku, albo swoich pracowników ze spóźnień. Ode mnie się łaskawie odpierdol :)


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5046 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/11/2014 22:49
jesli wszyscy w tym klubie i miescie od zawsze mają takie nastawienie to sie kurwa nie dziwie ze pilkarze nie potrafią przez tyle lat zdobyc jakiegos trofeum. i jesli dalej tak bedzie, co jest moim zdaniem dramatyczne, to faktycznie, masz racje - nigdy nic nie osiagniemy. co to wogole za podejscie do chuja ma byc ? walczyc trenowac !


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3722 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/11/2014 23:02
Jasne, walczyć i trenować! Dlatego bardzo doceniam postawę piłkarzy w poprzednim meczu i w zasadzie o tym własnie był mój wpis.
Brakuje jakości, żeby powalczyć o coś więcej, ale cieszmy się, że i zarząd i piłkarze nie odpuszczają.

Z mojej strony koniec tematu.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7674 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2014 14:12
Co jak co, ale Nunes może się stać ważnym punktem zespołu. Ma na to papiery. Jeszcze jeżeli awansujemy do grupy mistrzowskiej i wrócą Robak i Mały to może być ciekawie. Ale przydałyby się niezwłocznie ze dwa dobre transfery, zwłaszcza w obronie.
Co do trenera to jak na razie wyniki jego pracy są bardzo pozytywne.


Pogoń Szczecin MKS!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7530 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2014 14:37
Tez mi ten Nunes zaczyna sie podobac...kondycyjnie tez wyglada dobrze


,,Vi är överallt,,- POGON
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3916 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2014 15:44

  ArP napisał:  
Mały to może być ciekawie.On już nie wróci pewnie ... a jak wróci to dopiero w następnym sezonie raczej a i tak przecież będzie dłuuugo dochodził do siebie po takiej kontuzji.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3997 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2014 15:52

  j.badlewski napisał:  
Chyba już nigdy nie zdobędziemy żadnego trofeum, ale to nie jest miara naszej wartości .  j.badlewski napisał:  
Co Ci nie pasuje? Że mało prawdopodobne jest, że w najbliższym czasie zdobędziemy Mistrzostwo/Puchar? Czy że to napisałem?Sam przyznasz, że różnica w obu wypowiedziach jest znacząca - nie dziwię się, że można się zdenerwować zwłaszcza na pierwszy fragment, bo także i mnie takie wypowiedzi irytują. Zwłaszcza mając w pamięci jakie drużyny miały wzloty w naszym kraju i jacy piłkarze byli ich głównymi ogniwami. Nie ma sensu maglować o małym potencjale - wszystko jest w nogach i głowach piłkarzy, nie ma co ani ich ani siebie utwierdzać że nie są w stanie przeskoczyć pewnego pułapu. Takie mecze jak z Legią pokazują że wszystko jest możliwe o ile się ciężko pracuje.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5042 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2014 16:52

  Marudnicki napisał:  

  j.badlewski napisał:  
Chyba już nigdy nie zdobędziemy żadnego trofeum, ale to nie jest miara naszej wartości .  j.badlewski napisał:  
Co Ci nie pasuje? Że mało prawdopodobne jest, że w najbliższym czasie zdobędziemy Mistrzostwo/Puchar? Czy że to napisałem?Sam przyznasz, że różnica w obu wypowiedziach jest znacząca - nie dziwię się, że można się zdenerwować zwłaszcza na pierwszy fragment, bo także i mnie takie wypowiedzi irytują. Zwłaszcza mając w pamięci jakie drużyny miały wzloty w naszym kraju i jacy piłkarze byli ich głównymi ogniwami. Nie ma sensu maglować o małym potencjale - wszystko jest w nogach i głowach piłkarzy, nie ma co ani ich ani siebie utwierdzać że nie są w stanie przeskoczyć pewnego pułapu. Takie mecze jak z Legią pokazują że wszystko jest możliwe o ile się ciężko pracuje.Tym bardziej ,że taki Zawisza, swoje pierwsze trofeum w historii klubu zdobył mając 67 lat i będąc beniaminkiem.Zawsze trzeba wierzyć i ja uważam,że wszystko jest możliwe a już napewno zdobycie Pucharu Polski.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6934 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2014 17:18
Redakcja zmieńcie Radoslaw Murawski na Rafał Murawski bo kłuje w oczy.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5046 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2014 17:44

  paula22szczecinpogon napisał:  

  Marudnicki napisał:  

  j.badlewski napisał:  
Chyba już nigdy nie zdobędziemy żadnego trofeum, ale to nie jest miara naszej wartości .  j.badlewski napisał:  
Co Ci nie pasuje? Że mało prawdopodobne jest, że w najbliższym czasie zdobędziemy Mistrzostwo/Puchar? Czy że to napisałem?Sam przyznasz, że różnica w obu wypowiedziach jest znacząca - nie dziwię się, że można się zdenerwować zwłaszcza na pierwszy fragment, bo także i mnie takie wypowiedzi irytują. Zwłaszcza mając w pamięci jakie drużyny miały wzloty w naszym kraju i jacy piłkarze byli ich głównymi ogniwami. Nie ma sensu maglować o małym potencjale - wszystko jest w nogach i głowach piłkarzy, nie ma co ani ich ani siebie utwierdzać że nie są w stanie przeskoczyć pewnego pułapu. Takie mecze jak z Legią pokazują że wszystko jest możliwe o ile się ciężko pracuje.Tym bardziej ,że taki Zawisza, swoje pierwsze trofeum w historii klubu zdobył mając 67 lat i będąc beniaminkiem.Zawsze trzeba wierzyć i ja uważam,że wszystko jest możliwe a już napewno zdobycie Pucharu Polski.W ogóle w każdym sezonie PP powinien być traktowany priorytetowo, bo to najkrótsza droga do zdobycia pierwszego w historii klubu trofeum. Jeden przegrany mecz w lidze można odrobić już za tydzień, a w PP dopiero za rok...


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5051 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2014 18:47

  londoner napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  

  Marudnicki napisał:  

  j.badlewski napisał:  
Chyba już nigdy nie zdobędziemy żadnego trofeum, ale to nie jest miara naszej wartości .  j.badlewski napisał:  
Co Ci nie pasuje? Że mało prawdopodobne jest, że w najbliższym czasie zdobędziemy Mistrzostwo/Puchar? Czy że to napisałem?Sam przyznasz, że różnica w obu wypowiedziach jest znacząca - nie dziwię się, że można się zdenerwować zwłaszcza na pierwszy fragment, bo także i mnie takie wypowiedzi irytują. Zwłaszcza mając w pamięci jakie drużyny miały wzloty w naszym kraju i jacy piłkarze byli ich głównymi ogniwami. Nie ma sensu maglować o małym potencjale - wszystko jest w nogach i głowach piłkarzy, nie ma co ani ich ani siebie utwierdzać że nie są w stanie przeskoczyć pewnego pułapu. Takie mecze jak z Legią pokazują że wszystko jest możliwe o ile się ciężko pracuje.Tym bardziej ,że taki Zawisza, swoje pierwsze trofeum w historii klubu zdobył mając 67 lat i będąc beniaminkiem.Zawsze trzeba wierzyć i ja uważam,że wszystko jest możliwe a już napewno zdobycie Pucharu Polski.W ogóle w każdym sezonie PP powinien być traktowany priorytetowo, bo to najkrótsza droga do zdobycia pierwszego w historii klubu trofeum. Jeden przegrany mecz w lidze można odrobić już za tydzień, a w PP dopiero za rok...moze i masz racje. Ale przyznasz ze my wirtuozami footbolu raczej nie jestesmy zeby odrabiac w nastepnym meczu. Przykład chociażby Ruch do dzis odbija sie czkawka liga europy. Zawisza to samo. Ja bym nie chciał aby Pogoń zdobyła PP a pozniej spadła


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5042 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2014 20:03

  Łukasz85 napisał:  

  londoner napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  

  Marudnicki napisał:  

  j.badlewski napisał:  
Chyba już nigdy nie zdobędziemy żadnego trofeum, ale to nie jest miara naszej wartości .  j.badlewski napisał:  
Co Ci nie pasuje? Że mało prawdopodobne jest, że w najbliższym czasie zdobędziemy Mistrzostwo/Puchar? Czy że to napisałem?Sam przyznasz, że różnica w obu wypowiedziach jest znacząca - nie dziwię się, że można się zdenerwować zwłaszcza na pierwszy fragment, bo także i mnie takie wypowiedzi irytują. Zwłaszcza mając w pamięci jakie drużyny miały wzloty w naszym kraju i jacy piłkarze byli ich głównymi ogniwami. Nie ma sensu maglować o małym potencjale - wszystko jest w nogach i głowach piłkarzy, nie ma co ani ich ani siebie utwierdzać że nie są w stanie przeskoczyć pewnego pułapu. Takie mecze jak z Legią pokazują że wszystko jest możliwe o ile się ciężko pracuje.Tym bardziej ,że taki Zawisza, swoje pierwsze trofeum w historii klubu zdobył mając 67 lat i będąc beniaminkiem.Zawsze trzeba wierzyć i ja uważam,że wszystko jest możliwe a już napewno zdobycie Pucharu Polski.W ogóle w każdym sezonie PP powinien być traktowany priorytetowo, bo to najkrótsza droga do zdobycia pierwszego w historii klubu trofeum. Jeden przegrany mecz w lidze można odrobić już za tydzień, a w PP dopiero za rok...moze i masz racje. Ale przyznasz ze my wirtuozami footbolu raczej nie jestesmy zeby odrabiac w nastepnym meczu. Przykład chociażby Ruch do dzis odbija sie czkawka liga europy. Zawisza to samo. Ja bym nie chciał aby Pogoń zdobyła PP a pozniej spadła


Ale nie zawsze zdobywca pucharu gra zle,puchary odbijają się czkawką i spada. Jagiellonia zdobyła Puchar ,który co prawda sędzia jej w dużej mierze podarował,krzywdząc nas,lecz mimo to, do dzisiaj sie jakoś trzyma..


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5046 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2014 20:34
Ja jednak wolę wygrać PP i zagrać w kilku rundach europejskich pucharów niż być w czołówce ekstraklasy po jesieni. Sory. Ale nigdy nie przeżyliśmy czegoś takiego jak zdobycie PP czy MP i byłoby to coś super. Puchary oprócz intertoto też od dawna nam nie towarzyszą (a sam intertoto i tak był juz prawie 10 lat temu) i czas to zmienić. A w lidze można się utrzymać nawet jak się słabo zagra runde jesienną bo przypominam jest jeszcze druga runda + dzielenie punktów i 3 runda. Wg. mnie puchar w przyszłym sezonie powinien być priorytetem, a jeśli uda się awansować do top 8 w tym sezonie, to trzeba na maksa walczyć o puchary. Taki sukces napędził by modę na Pogoń ! Bo my jesteśmy fanatykami, pasjonatami i będziemy zawsze. A janusz z pod krytej musi mieć od czasu do czasu sukces i mecz inny niż z podbeskidziem żeby się mocniej wkręcić.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5161 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2014 23:35

  DP napisał:  
Bo my jesteśmy fanatykami, pasjonatami i będziemy zawsze. A janusz z pod krytej musi mieć od czasu do czasu sukces i mecz inny niż z podbeskidziem żeby się mocniej wkręcić.No ja tu się z Tobą nie zgodzę, bo tzw janusze spod krytej są w większości na każdym meczu,a rozbieżność młyna jest straszna, porównaj młyn na Podbeskidziu i młyn na Lechu, kryta zawsze jest zapełniona i ci ludzie chodzą tam od wielu lat


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4264 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/11/2014 00:00

  Owczarek napisał:  

  DP napisał:  
Bo my jesteśmy fanatykami, pasjonatami i będziemy zawsze. A janusz z pod krytej musi mieć od czasu do czasu sukces i mecz inny niż z podbeskidziem żeby się mocniej wkręcić.No ja tu się z Tobą nie zgodzę, bo tzw janusze spod krytej są w większości na każdym meczu,a rozbieżność młyna jest straszna, porównaj młyn na Podbeskidziu i młyn na Lechu, kryta zawsze jest zapełniona i ci ludzie chodzą tam od wielu latDokładnie , więcej szacunku dla starszych kibiców spod krytej , niektórzy z nich których znam osobiście chodzą na Pogoń nieprzerwanie więcej lat niż ma 2/3 osób na młynie. Wszyscy jesteśmy kibicami Pogoni i bądźmy dla siebie wzajemnie bardziej uprzejmi.

PS: dzięki za link z końcówki meczu z Legią parę postów wyżej !


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3722 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/11/2014 08:29
Moja pierwsza wypowiedź rzeczywiście zalatuje ostrym marudzeniem.
DP, przepraszam za ostrą reakcję.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005