Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2017 21:53

  Holender napisał:  
Atmosfera się zagęszcza, dzisiaj powitaliśmy grupę spadkową.



E tam, spokojnie. Moskal: "to dopiero początek sezonu, jeszcze wiele meczów przed nami, sytuacja może się jeszcze zmieniać kilka razy"

Czyli nasza liga gra system wiosna - jesień? To mamy czas na zabawy i eksperymenty, na Matrasa w obronie i Turka na rozegraniu.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2017 22:43
Nie ma sensu mówić o kolejce przed jej zakończeniem. Powitamy ją dopiero jak nie wygramy z Płockiem.


Holender
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/03/2017 23:45
Zgadza się, kolejka trwa i niżej niż na 11 miejsce nie polecimy, także niesamowicie spokojny trener może spać spokojnie.


Puchar nam należy się.
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3425 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 09:10

  Holender napisał:  
Zgadza się, kolejka trwa i niżej niż na 11 miejsce nie polecimy, także niesamowicie spokojny trener może spać spokojnie.


To i ja na spokojnie...kupie Bosmana,siąde przed tv i pooglądam wyniki pracy spokojnego trenera.Mam przeczucie,że ztych 9 tys.co było ostatnio na pyrach 7tys. postąpi tak jak ja....


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 09:32
Problem mamy inny. Wszyscy rzucili sie na trenera znowu zmiana .... na kogo. Kogos kto znowu przyjdzie na jeden sezon. Nikt nie patrzy z nas na zawodnikow. Trener sie zmieni zawodnicy zostana i jak znowu im sie cos nie spodoba to gowno beda grali. Szybkie spojrzenie na Legie zebrali oklep od Ruchu, remis z Termalica jakos nie slyszalem zeby planowali wywalic Magiere. Sam jestem wkurwiony po dwumeczu z Pyrami ale jak chcemy miec zespol to dajmy popracowac Trenerowi dluzej niz sezon inaczej co roku ta sama sytuacja bedzie. Wywalic Moskala .. ok .. ale niech w tedy przyndzie ktos kto bedzie pracowal dluzej. Na dzien dzisiejszy nie widze trenera w e klasie ktory by przetrzymal dluzej niz sezon ....


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 10:41
"Szybkie spojrzenie na Legie zebrali oklep od Ruchu, remis z Termalica jakos nie slyszalem zeby planowali wywalic Magiere"

Tylko to były zwykłe spotkania ligowe a nie o Puchar Polski, pierwsze trofeum w historii klubu.


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 11:15
Normalnie też bym powiedział, że bez sensu co chwilę zmieniać trenera.
Ale jak patrzę personalnie na skład, który grał z pyrami, to to naprawdę nie jest zły skład, każdy z nich z osobna potrafi grać. Nie było pozorantów typu Lewandowski czy Zwoliński. Natomiast była masa ludzi nie na swoich pozycjach i to nie z powodu braku alternatywy. A to już są zarzuty do trenera i chyba faktycznie należałoby pozbyć się człowieka, który perfidnie sabotuje swój zespół.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 11:50
Obserwując, z boku to forum to wygląda jak stado roztrzęsionych nastolatków. Lech wciągnął nosem Pogoń i każdy kto ogląda polską piłkę mógł się tego spodziewać. Owszem, jako kibic Pogoni i ja miałem nadzieję na lepsze dwa spotkania i przede wszystkim wyniki.
Trzeba patrzeć do przodu. Mecz z Płockiem i Łęczną są kluczowe dla pozycji w lidze.
Jeśli w poniedzialek Pogoń nie wygra to krytyka przeobrazi się w hejt. Wątpie, że Kazimierz będzie w stanie to odeprzeć. Odważne towarzystwo z krytej darło juz raz ryje na początku sezonu do Moskala, a teraz się dziwią, że koleś nie ma w sobie chęci do przepraszania po nieudanych dwóch meczach z rozpędzonym Lechem.

Nie mam zamiaru bronić Moskala ani za wyniki ani za styl, ale jak czytam te Wasze komentarze to polecam zejść na ziemię.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 12:58

  cfan napisał:  
Obserwując, z boku to forum to wygląda jak stado roztrzęsionych nastolatków. Lech wciągnął nosem Pogoń i każdy kto ogląda polską piłkę mógł się tego spodziewać. Owszem, jako kibic Pogoni i ja miałem nadzieję na lepsze dwa spotkania i przede wszystkim wyniki.
Trzeba patrzeć do przodu. Mecz z Płockiem i Łęczną są kluczowe dla pozycji w lidze.
Jeśli w poniedzialek Pogoń nie wygra to krytyka przeobrazi się w hejt. Wątpie, że Kazimierz będzie w stanie to odeprzeć. Odważne towarzystwo z krytej darło juz raz ryje na początku sezonu do Moskala, a teraz się dziwią, że koleś nie ma w sobie chęci do przepraszania po nieudanych dwóch meczach z rozpędzonym Lechem.

Nie mam zamiaru bronić Moskala ani za wyniki ani za styl, ale jak czytam te Wasze komentarze to polecam zejść na ziemię.



Właśnie.Mineło troche czasu i jedyna rzecz której brakowało to odwagi i determinacji zawodników.Trener nie biegał po boisku.Z a to biegał przy lini i to było widać że nie podoba mu się brak walki wręcz.Tylko to mogliśmy przeciwstawić.
Wiekszosc jednak twierdzi że my mamy super graczy tylko trener nic z tego nie potrafią zrobić.Kolejny zresztą trener.
Ciekawe tylko który z tych super graczy grałby w podstawowym składzie Lecha.Ja na dzisiaj to nie widzę takiego.
Można tu szukac winnych tylko trzeba czasem realnie spojrzeć a nie żyć marzeniami w ocenie stanu posiadania.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 13:45

  EPSON napisał:  

  cfan napisał:  
Obserwując, z boku to forum to wygląda jak stado roztrzęsionych nastolatków. Lech wciągnął nosem Pogoń i każdy kto ogląda polską piłkę mógł się tego spodziewać. Owszem, jako kibic Pogoni i ja miałem nadzieję na lepsze dwa spotkania i przede wszystkim wyniki.
Trzeba patrzeć do przodu. Mecz z Płockiem i Łęczną są kluczowe dla pozycji w lidze.
Jeśli w poniedzialek Pogoń nie wygra to krytyka przeobrazi się w hejt. Wątpie, że Kazimierz będzie w stanie to odeprzeć. Odważne towarzystwo z krytej darło juz raz ryje na początku sezonu do Moskala, a teraz się dziwią, że koleś nie ma w sobie chęci do przepraszania po nieudanych dwóch meczach z rozpędzonym Lechem.

Nie mam zamiaru bronić Moskala ani za wyniki ani za styl, ale jak czytam te Wasze komentarze to polecam zejść na ziemię.



Właśnie.Mineło troche czasu i jedyna rzecz której brakowało to odwagi i determinacji zawodników.Trener nie biegał po boisku.Z a to biegał przy lini i to było widać że nie podoba mu się brak walki wręcz.Tylko to mogliśmy przeciwstawić.
Wiekszosc jednak twierdzi że my mamy super graczy tylko trener nic z tego nie potrafią zrobić.Kolejny zresztą trener.
Ciekawe tylko który z tych super graczy grałby w podstawowym składzie Lecha.Ja na dzisiaj to nie widzę takiego.
Można tu szukac winnych tylko trzeba czasem realnie spojrzeć a nie żyć marzeniami w ocenie stanu posiadania.

Coz, jak Pogon bedzie tak lac kolejnych frajerow po drodze jak teraz robi to Lech to inaczej pogadamy. Nie uwazam zeby mieli lepszych skrzydlowych, srodek pola powinien byc zblizony. Gorzej z bramka i obrona, ale i tu pewnie mozna by podyskutowac o poszczegolnych pozycjach. Poki co trener Moskal z nikogo nie wycisnal wiecej niz 70% mozliwosci i tu jest roznica miedzy Lechem a Pogonia.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 14:39

  Przema napisał:  

  EPSON napisał:  

  cfan napisał:  
Obserwując, z boku to forum to wygląda jak stado roztrzęsionych nastolatków. Lech wciągnął nosem Pogoń i każdy kto ogląda polską piłkę mógł się tego spodziewać. Owszem, jako kibic Pogoni i ja miałem nadzieję na lepsze dwa spotkania i przede wszystkim wyniki.
Trzeba patrzeć do przodu. Mecz z Płockiem i Łęczną są kluczowe dla pozycji w lidze.
Jeśli w poniedzialek Pogoń nie wygra to krytyka przeobrazi się w hejt. Wątpie, że Kazimierz będzie w stanie to odeprzeć. Odważne towarzystwo z krytej darło juz raz ryje na początku sezonu do Moskala, a teraz się dziwią, że koleś nie ma w sobie chęci do przepraszania po nieudanych dwóch meczach z rozpędzonym Lechem.

Nie mam zamiaru bronić Moskala ani za wyniki ani za styl, ale jak czytam te Wasze komentarze to polecam zejść na ziemię.



Właśnie.Mineło troche czasu i jedyna rzecz której brakowało to odwagi i determinacji zawodników.Trener nie biegał po boisku.Z a to biegał przy lini i to było widać że nie podoba mu się brak walki wręcz.Tylko to mogliśmy przeciwstawić.
Wiekszosc jednak twierdzi że my mamy super graczy tylko trener nic z tego nie potrafią zrobić.Kolejny zresztą trener.
Ciekawe tylko który z tych super graczy grałby w podstawowym składzie Lecha.Ja na dzisiaj to nie widzę takiego.
Można tu szukac winnych tylko trzeba czasem realnie spojrzeć a nie żyć marzeniami w ocenie stanu posiadania.

Coz, jak Pogon bedzie tak lac kolejnych frajerow po drodze jak teraz robi to Lech to inaczej pogadamy. Nie uwazam zeby mieli lepszych skrzydlowych, srodek pola powinien byc zblizony. Gorzej z bramka i obrona, ale i tu pewnie mozna by podyskutowac o poszczegolnych pozycjach. Poki co trener Moskal z nikogo nie wycisnal wiecej niz 70% mozliwosci i tu jest roznica miedzy Lechem a Pogonia.



To zaproponuj im Przema wymiane Kownackiego i Robaka za Cifciego i Frączczaka.Jevtica za Drygasa etc.Zobaczymy czy będa zainteresowani.Oni zlali nie tylko frajerów ale i nas wiec jak my zlejemy ich w takim stylu i z takim wynikiem to pewnie będzie trzeba sie zastanowic czy to my nie mamy lepszych graczy.Nie ma co zresza tego tu licytować.My tak jak Kiko napisał w PP nie zagraliśmy sposobem i poświęceniem i o to można miec uwagi do Moskala dlaczego skoro każdy wie że piłkarsko jesteśmy slabsi.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 14:53

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  

  EPSON napisał:  

  cfan napisał:  
Obserwując, z boku to forum to wygląda jak stado roztrzęsionych nastolatków. Lech wciągnął nosem Pogoń i każdy kto ogląda polską piłkę mógł się tego spodziewać. Owszem, jako kibic Pogoni i ja miałem nadzieję na lepsze dwa spotkania i przede wszystkim wyniki.
Trzeba patrzeć do przodu. Mecz z Płockiem i Łęczną są kluczowe dla pozycji w lidze.
Jeśli w poniedzialek Pogoń nie wygra to krytyka przeobrazi się w hejt. Wątpie, że Kazimierz będzie w stanie to odeprzeć. Odważne towarzystwo z krytej darło juz raz ryje na początku sezonu do Moskala, a teraz się dziwią, że koleś nie ma w sobie chęci do przepraszania po nieudanych dwóch meczach z rozpędzonym Lechem.

Nie mam zamiaru bronić Moskala ani za wyniki ani za styl, ale jak czytam te Wasze komentarze to polecam zejść na ziemię.



Właśnie.Mineło troche czasu i jedyna rzecz której brakowało to odwagi i determinacji zawodników.Trener nie biegał po boisku.Z a to biegał przy lini i to było widać że nie podoba mu się brak walki wręcz.Tylko to mogliśmy przeciwstawić.
Wiekszosc jednak twierdzi że my mamy super graczy tylko trener nic z tego nie potrafią zrobić.Kolejny zresztą trener.
Ciekawe tylko który z tych super graczy grałby w podstawowym składzie Lecha.Ja na dzisiaj to nie widzę takiego.
Można tu szukac winnych tylko trzeba czasem realnie spojrzeć a nie żyć marzeniami w ocenie stanu posiadania.

Coz, jak Pogon bedzie tak lac kolejnych frajerow po drodze jak teraz robi to Lech to inaczej pogadamy. Nie uwazam zeby mieli lepszych skrzydlowych, srodek pola powinien byc zblizony. Gorzej z bramka i obrona, ale i tu pewnie mozna by podyskutowac o poszczegolnych pozycjach. Poki co trener Moskal z nikogo nie wycisnal wiecej niz 70% mozliwosci i tu jest roznica miedzy Lechem a Pogonia.



To zaproponuj im Przema wymiane Kownackiego i Robaka za Cifciego i Frączczaka.Jevtica za Drygasa etc.Zobaczymy czy będa zainteresowani.Oni zlali nie tylko frajerów ale i nas wiec jak my zlejemy ich w takim stylu i z takim wynikiem to pewnie będzie trzeba sie zastanowic czy to my nie mamy lepszych graczy.Nie ma co zresza tego tu licytować.My tak jak Kiko napisał w PP nie zagraliśmy sposobem i poświęceniem i o to można miec uwagi do Moskala dlaczego skoro każdy wie że piłkarsko jesteśmy slabsi.

OK. Zaproponuje. Cos jeszcze?


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 15:03
Wg. Parady w poniedziałek: Turek w ataku, AF9 na skrzydle, Drygas na 10, Matynia w obronie. Delew i Matras ławka.


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 19:03
Delev ławka? To chyba w ramach żartu.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 20:11

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  

  EPSON napisał:  

  cfan napisał:  
Obserwując, z boku to forum to wygląda jak stado roztrzęsionych nastolatków. Lech wciągnął nosem Pogoń i każdy kto ogląda polską piłkę mógł się tego spodziewać. Owszem, jako kibic Pogoni i ja miałem nadzieję na lepsze dwa spotkania i przede wszystkim wyniki.
Trzeba patrzeć do przodu. Mecz z Płockiem i Łęczną są kluczowe dla pozycji w lidze.
Jeśli w poniedzialek Pogoń nie wygra to krytyka przeobrazi się w hejt. Wątpie, że Kazimierz będzie w stanie to odeprzeć. Odważne towarzystwo z krytej darło juz raz ryje na początku sezonu do Moskala, a teraz się dziwią, że koleś nie ma w sobie chęci do przepraszania po nieudanych dwóch meczach z rozpędzonym Lechem.

Nie mam zamiaru bronić Moskala ani za wyniki ani za styl, ale jak czytam te Wasze komentarze to polecam zejść na ziemię.



Właśnie.Mineło troche czasu i jedyna rzecz której brakowało to odwagi i determinacji zawodników.Trener nie biegał po boisku.Z a to biegał przy lini i to było widać że nie podoba mu się brak walki wręcz.Tylko to mogliśmy przeciwstawić.
Wiekszosc jednak twierdzi że my mamy super graczy tylko trener nic z tego nie potrafią zrobić.Kolejny zresztą trener.
Ciekawe tylko który z tych super graczy grałby w podstawowym składzie Lecha.Ja na dzisiaj to nie widzę takiego.
Można tu szukac winnych tylko trzeba czasem realnie spojrzeć a nie żyć marzeniami w ocenie stanu posiadania.

Coz, jak Pogon bedzie tak lac kolejnych frajerow po drodze jak teraz robi to Lech to inaczej pogadamy. Nie uwazam zeby mieli lepszych skrzydlowych, srodek pola powinien byc zblizony. Gorzej z bramka i obrona, ale i tu pewnie mozna by podyskutowac o poszczegolnych pozycjach. Poki co trener Moskal z nikogo nie wycisnal wiecej niz 70% mozliwosci i tu jest roznica miedzy Lechem a Pogonia.



To zaproponuj im Przema wymiane Kownackiego i Robaka za Cifciego i Frączczaka.Jevtica za Drygasa etc.Zobaczymy czy będa zainteresowani.Oni zlali nie tylko frajerów ale i nas wiec jak my zlejemy ich w takim stylu i z takim wynikiem to pewnie będzie trzeba sie zastanowic czy to my nie mamy lepszych graczy.Nie ma co zresza tego tu licytować.My tak jak Kiko napisał w PP nie zagraliśmy sposobem i poświęceniem i o to można miec uwagi do Moskala dlaczego skoro każdy wie że piłkarsko jesteśmy slabsi.



Można się domyślać, że nadal obowiązuje w Pogoni zasada Michniewicza, że awans do europejskich pucharów to pocałunek śmierci. Lepiej odpaść im w półfinale z faworyzowanym Lechem niż odpuszczać finał gdzie byliby faworytem. Niestety na to mi wygląda, że tak jest...


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 20:38

  Janek80 napisał:  

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  

  EPSON napisał:  

  cfan napisał:  
Obserwując, z boku to forum to wygląda jak stado roztrzęsionych nastolatków. Lech wciągnął nosem Pogoń i każdy kto ogląda polską piłkę mógł się tego spodziewać. Owszem, jako kibic Pogoni i ja miałem nadzieję na lepsze dwa spotkania i przede wszystkim wyniki.
Trzeba patrzeć do przodu. Mecz z Płockiem i Łęczną są kluczowe dla pozycji w lidze.
Jeśli w poniedzialek Pogoń nie wygra to krytyka przeobrazi się w hejt. Wątpie, że Kazimierz będzie w stanie to odeprzeć. Odważne towarzystwo z krytej darło juz raz ryje na początku sezonu do Moskala, a teraz się dziwią, że koleś nie ma w sobie chęci do przepraszania po nieudanych dwóch meczach z rozpędzonym Lechem.

Nie mam zamiaru bronić Moskala ani za wyniki ani za styl, ale jak czytam te Wasze komentarze to polecam zejść na ziemię.



Właśnie.Mineło troche czasu i jedyna rzecz której brakowało to odwagi i determinacji zawodników.Trener nie biegał po boisku.Z a to biegał przy lini i to było widać że nie podoba mu się brak walki wręcz.Tylko to mogliśmy przeciwstawić.
Wiekszosc jednak twierdzi że my mamy super graczy tylko trener nic z tego nie potrafią zrobić.Kolejny zresztą trener.
Ciekawe tylko który z tych super graczy grałby w podstawowym składzie Lecha.Ja na dzisiaj to nie widzę takiego.
Można tu szukac winnych tylko trzeba czasem realnie spojrzeć a nie żyć marzeniami w ocenie stanu posiadania.

Coz, jak Pogon bedzie tak lac kolejnych frajerow po drodze jak teraz robi to Lech to inaczej pogadamy. Nie uwazam zeby mieli lepszych skrzydlowych, srodek pola powinien byc zblizony. Gorzej z bramka i obrona, ale i tu pewnie mozna by podyskutowac o poszczegolnych pozycjach. Poki co trener Moskal z nikogo nie wycisnal wiecej niz 70% mozliwosci i tu jest roznica miedzy Lechem a Pogonia.



To zaproponuj im Przema wymiane Kownackiego i Robaka za Cifciego i Frączczaka.Jevtica za Drygasa etc.Zobaczymy czy będa zainteresowani.Oni zlali nie tylko frajerów ale i nas wiec jak my zlejemy ich w takim stylu i z takim wynikiem to pewnie będzie trzeba sie zastanowic czy to my nie mamy lepszych graczy.Nie ma co zresza tego tu licytować.My tak jak Kiko napisał w PP nie zagraliśmy sposobem i poświęceniem i o to można miec uwagi do Moskala dlaczego skoro każdy wie że piłkarsko jesteśmy slabsi.



Można się domyślać, że nadal obowiązuje w Pogoni zasada Michniewicza, że awans do europejskich pucharów to pocałunek śmierci. Lepiej odpaść im w półfinale z faworyzowanym Lechem niż odpuszczać finał gdzie byliby faworytem. Niestety na to mi wygląda, że tak jest...



To daleko idąca teoria...ale tez się kiedys nad tym zastanawialem.Michniewicz poleciał bo chyba zbyt szczerze się wyraził.Pewnie to mało prawdopodobne ale może jest jakis uklad na lini Klub-Miasto.Wy na razie unikacie pucharów my wzamian ruszymy dla Was sprawe stadionu.Dziwny?..może tak.Tylko gdyby Pogon zagrała w Pucharach i jeszcze nie odpadla za szybko to spledor dla klubu ale pośmiewisko z miasta jego wladz etc. ze tak reprezentujacy miasto klub ma stadion gruzowisko.
Nie chce mi sie az wierzyc w takie teorie ale w polityce to wszystkie chwyty dozwolone


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 22:39
Ten spec z kuriera niech odstawi dopalacze, bo słabo się już robi od jego tekstów i propozycji.

Fakt jest taki, że trzeba ogolić Wisłę P, bo robi się ciasno w środku. Jak kopacze mają jaja, to powinni zaorać boisko w ramach przeprosin, choć jak dla mnie to nawet po 6:0 win za olanie PP nie odkupią.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/03/2017 23:50
Jeśli nie wygramy teraz, to może się tak zdarzyć w następnej kolejce, że mimo wygranej nadal będziemy w grupie spadkowej..


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/03/2017 01:27

  EPSON napisał:  


To daleko idąca teoria...ale tez się kiedys nad tym zastanawialem.Michniewicz poleciał bo chyba zbyt szczerze się wyraził.Pewnie to mało prawdopodobne ale może jest jakis uklad na lini Klub-Miasto.Wy na razie unikacie pucharów my wzamian ruszymy dla Was sprawe stadionu.Dziwny?..może tak.Tylko gdyby Pogon zagrała w Pucharach i jeszcze nie odpadla za szybko to spledor dla klubu ale pośmiewisko z miasta jego wladz etc. ze tak reprezentujacy miasto klub ma stadion gruzowisko.
Nie chce mi sie az wierzyc w takie teorie ale w polityce to wszystkie chwyty dozwolone


Miasto nic pewnie do tego nie ma. Jak sobie wyobrażasz grę praktycznie goła jedenastką od początku eliminacji do LE? W listopadzie nie miałby kto grać w lidze. bo zaczynalibyśmy grę od końcówki czerwca w 1 rundzie :).


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/03/2017 09:18

  goral1982 napisał:  

  EPSON napisał:  


To daleko idąca teoria...ale tez się kiedys nad tym zastanawialem.Michniewicz poleciał bo chyba zbyt szczerze się wyraził.Pewnie to mało prawdopodobne ale może jest jakis uklad na lini Klub-Miasto.Wy na razie unikacie pucharów my wzamian ruszymy dla Was sprawe stadionu.Dziwny?..może tak.Tylko gdyby Pogon zagrała w Pucharach i jeszcze nie odpadla za szybko to spledor dla klubu ale pośmiewisko z miasta jego wladz etc. ze tak reprezentujacy miasto klub ma stadion gruzowisko.
Nie chce mi sie az wierzyc w takie teorie ale w polityce to wszystkie chwyty dozwolone


Miasto nic pewnie do tego nie ma. Jak sobie wyobrażasz grę praktycznie goła jedenastką od początku eliminacji do LE? W listopadzie nie miałby kto grać w lidze. bo zaczynalibyśmy grę od końcówki czerwca w 1 rundzie :).



Dlatego odnosze sie do takiej teorii z dystansem.Natomiast bardziej skierowalem uwagę że wystepy w Pucharach bez stadionu to raczej antyreklama miasta na dzisiaj.Może z góry jest ustalone ze do Pucharów się po prostu bez stadionu nie pchamy bo nikt ze sponsorów (Azoty np) nie wyłoży kasy na odpowiednie wzmocnienia.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005