Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 00:36
KONFERENCJA PRASOWA PRZED SLĄSKIEM :) GWIAZDĄ KRÓL MACIUŚ PIERWSZY

Dość nietypowo, bo na przedmeczowej konferencji prasowej zamiast trenera Macieja Skorży, pojawił się dyrektor sportowy Maciej Stolarczyk. Klub chce dać odpocząć medialnie zarówno sztabowi szkoleniowemu, jak i zawodnikom przed piątkowym pojedynkiem.
MOŻE NIECH ODPOCZNĄ NIE TYLKO MEDIALNIE, ALE OGÓLNIE. ALBO DO REZERW, ALBO ZWOLNIĆ- ODPOCZYNEK SIĘ NALEŻY :)

- Sytuacja, w której się znaleźliśmy, wymaga różnych wyjaśnień dlaczego jesteśmy w miejscu takim, a nie innym.
DLACZEGO TYCH WYJAŚNIEŃ BRAK ? JESTESMY W MIEJSCU W TAKIM, A NIE INNYM- PRZYPOMINA MI SIĘ KIEŁBASA WYBORCZA.

Jeśli chodzi o Ciftciego, to jest to zawodnik, który miał określoną wartość, za którego Celtic zapłacił ponad 2 miliony euro. Pomimo, że nie sprawdził się w Pogoni to uważam, że po części spełnił swoją rolę. Zawodnicy z szatni zobaczyli, że nie są słabsi od gracza, który osiągnął taką wartość. To podbudowało morale zespołu. Nie udało się temu zawodnikowi pokazać swoich walorów.
PIŁKARZE ZOBACZYLI :) DZIŚ WIDAC PROGRES W GRZE TYCH PIŁKARZY :) ... ZOBACZYLI ZE ZA NIC NIE ROBIENIE MOŻNA BRAĆ CAŁKIEM NIZŁY HAJS CZY JAKOŚ INACZEJ TO UJĄĆ?

- Tsintsadze był zawodnikiem młodym z potencjałem. Oczywiście przyszedł z ligi słabszej. Robiliśmy wywiad na jego temat u zawodników z reprezentacji. Nadal uważamy, że ma spory potencjał, którego jeszcze nie udało mu się pokazać. Uznaliśmy, że może się w naszym klubie rozwinąć i trafić do silniejszej ligi. Ile jeszcze czasu potrzebuje? To pytanie do sztabu. Zimą siądziemy do oceny piłkarzy.
ZWOLIŃSKI TEŻ MIAŁ SWÓJ POTENCJAŁ, ALE SPEŁNIŁA GO W PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH :) JA TEŻ MAM POTENCJAŁ BO LATAM NA POGOŃ Z 30 LAT I OGLĄDAJĄC TYLE MECZY BYŁBYM DOBRYM STRATEGIEM WIĘC DLACZEKO NIE MIAŁ BYM ZOSTAĆ TRENEREM :)

- Jesteśmy na ostatnim miejscu. Mamy trudny okres za sobą, ale i przed sobą. Nie chcę koloryzować i mówić, że jest inna rzeczywistość. Jednak proszę nie kreować rzeczywistości, że zespół nie jest wzmacniany. Jesteśmy w kryzysie, ale nadal uważamy, że ten zespół posiada piłkarzy, którzy będą w stanie z tego kryzysu wyjść.
ALE PO CO WZMACNIAĆ JAK MAMY DWIE RÓWNORZEDNE JEDYNASTKI I ... MOŻEMY WYGRAĆ Z KAŻDYM :) CZYJE TO SŁOWA?

- Wspólnie z trenerem ten plan zaakceptowaliśmy. Ponad 30% szatni to zawodnicy, którzy przeszli przez akademię.
ŚWIADCZY O TYM ŻE AKADEMIE POPROSTU MAMY CIEŃKĄ

W składzie pierwszego zespołu są wychowankowie i liczymy, że wejdą na poziom wyższy. Taka jest filozofia klubu.
NIEGDY NIGDZIE CZY TO W POLSCE< EUROPIE CZY RESZCIE ŚWIATA NA SAMYCH WYCHOWANKACH NIE STWORZONO DRIN TIMU. ATLETICO TO CHCIAŁO ZROBIĆ ALE TEZ DO KOŃCA SIE NIE UDAŁO... TYŁKO GDZIE SZCZECIN A GDZIE MADRYT

- śp. trener Obst powtarzał, że jeśli z jednego zespołu do seniorów wejdzie jeden lub dwóch piłkarzy, to jest sukces. Tak trzeba to postrzegać. Mamy wielu chłopców z dużym potencjałem. Żeby oni weszli do zespołu, potrzebna jest świadomość i praca długofalowa.
U NAS NIKT Z JUNIORÓW NIE WSZEDŁ W ZESPÓL, BO CHYBA NIE LICZYMY PRZEBŁYSKÓW KORTA CZY ZWOLAKA (JAK JESZCZE NIE STAĆ BYŁO GO NA FRYZJERA)

- Są prowadzone już rozmowy z piłkarzami, których zamierzamy zatrudnić. Ilu? Nie mogę podać takiej informacji.
TRANSFERY LUBIA CISZĘ... BRAK TRANSFERÓW TO TEŻ CISZA :) PO CO MYDLISZ OCZY JAK PRZEKŁAMANY POLITYK

- Ciężko zaakceptować nam to, gdzie jesteśmy, ale teraz potrzebny jest charakter, żeby się podnieść.
OOOOOOOOOOOOOOOOO .... CHAREKTER POWIADASZ? ... KOMU GO BRAKUJE? :)

Czy ktoś chciał rozwiązać kontrakt z Pogonią w ostatnim czasie?
- Do mnie takie podanie nie trafiło.
A NIEDAWNO BYŁA GADKA ZE PIŁKARZE SIE BOJĄ KIBICÓW I ŻE JAK COŚ CHCA ROZWIĄZYWAC KONTARKTY Z WINY KLUBU- STAD TEŻ MILICJA NA TRENINGACH

Szatnia przeciwko trenerowi?
- Ja sobie takiej sytuacji nie wyobrażam.
NOS CI PINOKIO ROŚNIE, NIE GRAŁES POD TRENERA? PRZYPOMNIEC FAKTY :)

- Nie chcę się bronić. Każde słowo, które pada w takim przypadku przysłania miejsce, w którym jesteśmy. Każde słowo zostanie obrócone wtedy przeciwko mnie. Jestem pewien, że drużyna, którą mamy, jest w stanie wygrać z najbliższymi rywalami.
PATRZ NIE WYGRALI A ZNÓW 3-0 W DUPĘ... NIGDY NIE MOŻNA BYĆ PEWNYM, BO NAWET W STS PEWNIAKÓW NIE MA

Co się zmieniło w ostatnim tygodniu?
- Trener postawił w rozmowie z nami pewną diagnozę dla zespołu i chce zmienić elementy zespołu. Nie ma z nami trenera Paolo, który zrezygnował, a jego obowiązki przejął Rafał Buryta. Trener zaproponował nam jeszcze inne rozwiązania, których nie chcę zdradzać, bo to warsztat szkoleniowca. Zaakceptowaliśmy pomysły trenera Skorży.
EFEKTY WIDAĆ ! 3-0 DLA ŚLĄSKA I 2 BRAMKI ROBAKA


i na koniec HITOWA fraza prezesa Mroczka (jeden z wywiadow ostatnich):
Wielu kibiców Portowców chyba żyje w przeświadczeniu, że jesteśmy jakimś gigantem, który powinien walczyć o topowe miejsca. Nie, jesteśmy średniakiem. Nigdy nic nie wygraliśmy. Powinniśmy znać swoje miejsce w szeregu.

- MAMY DWIE RÓNORZEDNE JEDYNASTKI
- STAĆ NAS NA WYGRANA Z KAŻDYM W TEJ LIDZE
- POGOŃ ZDOBEDZIE PUCHAR POLSKI I WŁĄCZY SIE O WALKĘ O MISTRZOSTWO POLSKI

Mówiłem, że meczem z Lecham w PP tamtego roku osiągneliśmy dna, później że dnem był mecz Bytovią, z cracovią była wojna a przegrana jak bitwa i też osigniete dno. Kurde myliłem się. MY SIE POPROSTU DOPIERO ZANURZAMY !

Dziekuje dobranoc


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 01:59
Winny nie jest trener i pilkarze. Winny jest prezes ktory za to odpowiada. Winny jest prezes golas ktory oszczedza pieniadze bo mu EPA nie przynosi zadnych profitow gdyz popyt sie skonczyl, wiec trzeba ratowac firme pieniedzmi z Pogoni, a 9 milionow za transmisje i 4 miliony od miasta to bardzo duzo. Po co placic pilkarzom i sztabowi z prawdziwego zdarzenia jak mozna miec wafla Stolarczyka ktory powie wszystko na zawolanie?


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 04:43

  HardcoreCitySzczecin napisał:  

i na koniec HITOWA fraza prezesa Mroczka (jeden z wywiadow ostatnich):
Wielu kibiców Portowców chyba żyje w przeświadczeniu, że jesteśmy jakimś gigantem, który powinien walczyć o topowe miejsca. Nie, jesteśmy średniakiem. Nigdy nic nie wygraliśmy. Powinniśmy znać swoje miejsce w szeregu.


I w tych słowach Mroczka wychodzi szydło z worka. Prezes działa jako DYWERSANT niszczący ambicję Pogoni. Jego działania od dawna wskazują, że taki cel mu przyświeca, żeby przede wszystkim czegoś więcej niż średniak nie ugrać. Chociaż jeszcze kilka sezonów temu potencjał drużyny Pogoni był realnie na czołówkę i szansa ugrania np. medalu wyraźnie odpuszczano. Podejście prezesa do tematu nie pozwalało pewnie sięgać po więcej niż średniak... No a teraz potencjał drużyny jest faktycznie na walkę o utrzymanie.
Pewnie koncepcja prezesa Mroczka była taka, żeby być średniakiem, młodych wprowadzać sprzedawać. I tak myślał, że będzie sobie zarabiał dodatkowo, ale jak widać to tak nie działa jakby chciał...


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 06:54
Tak jak piszesz Janek, zgarnac kase za transmisje, zgarnac hajs od miasta, ogrywac zawodnikow i sprzedawac. Byle sie dorobic na Pogoni.


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 08:02
Mi po wczorajszym mecz przechodzi zlosc na pilkarzy i trenera.
Zaczyna mi byc ich zal, tak po ludzku.
Serio.


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 08:07
Chociaz ciezki jest czas
Mroczek wciaz okrada nas
Gdy beda, beda kibice za prezesem szli
Upadku nie powstrzyma nic

... to k..
Stolar ciagnie mu
Za kilka sezonow
Skonczy sie ten twor

Z ligi spadniemy
Klub znow rozjebiemy
Kase zwiniemy
Epe ratujemy

Pogon Szczecinska to okradany klub
Kto nie wierzy...


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 09:14
Zwróciliście uwagę na zachowanie Gyurcso jak zakładał koszulkę, bo miał wejść na boisko ? Założył koszulkę i sprawdził czy czasem nie zepsuł sobie fryzury. To jest obecnie najważniejsze dla Naszych kopaczy.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 09:20
Ktoś tu napisał, że w Pogoni potrzeba kogoś, kto to wszystko będzie trzymał twardą ręką za mordę i przywołuje przykład Moskala... Brawo :)
To właśnie Skorża i Petrescu - to trenerzy, którzy chcą mieć wszystko pod kontrolą i nie idą na kompromisy. Jeśli mamy być normalnym klubem, to jakiekolwiek ruchy związane ze zwolnieniem trenera są bez sensu. Trzeba pokazać, że to nie piłkarze będą wybierać trenera im pasującego. Naszła mnie taka myśl, że skoro Włoch uczył się w swojej ojczyźnie, że skoro zdobywał tytuły naukowe właśnie tam - to myślał sobie, że będzie w Polsce pracował z włoskimi profesjonalistami, a się okazało, że pracował z polskimi półamatorami, którym jak trening nie odpowiada, to się poskarżą i będzie po kłopocie...
Jestem załamany sytuacją w tabeli... Mimo, iż jestem optymistą, to tego optymizmu zostały już resztki.
:(


INDIOS BRAVOS
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 09:34

  Ostry napisał:  
Zwróciliście uwagę na zachowanie Gyurcso jak zakładał koszulkę, bo miał wejść na boisko ? Założył koszulkę i sprawdził czy czasem nie zepsuł sobie fryzury. To jest obecnie najważniejsze dla Naszych kopaczy.



Generalnie to uwazam tak jak Ty, ze "dzisiejsi" pilkarze, a raczej pilkarzyki to przypominaja czesciej panienki, ale...
Nie wierze w to, ze naszych obecnych zawodnikow nie dotyka w jakis sposob obecna sytuacja.

Moze nie wszystkich, ale czesc na pewno przezywa to wszystko.


Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4405 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 10:35

  tm_tomcio napisał:  
Ktoś tu napisał, że w Pogoni potrzeba kogoś, kto to wszystko będzie trzymał twardą ręką za mordę i przywołuje przykład Moskala... Brawo :)
To właśnie Skorża i Petrescu - to trenerzy, którzy chcą mieć wszystko pod kontrolą i nie idą na kompromisy. Jeśli mamy być normalnym klubem, to jakiekolwiek ruchy związane ze zwolnieniem trenera są bez sensu. Trzeba pokazać, że to nie piłkarze będą wybierać trenera im pasującego. Naszła mnie taka myśl, że skoro Włoch uczył się w swojej ojczyźnie, że skoro zdobywał tytuły naukowe właśnie tam - to myślał sobie, że będzie w Polsce pracował z włoskimi profesjonalistami, a się okazało, że pracował z polskimi półamatorami, którym jak trening nie odpowiada, to się poskarżą i będzie po kłopocie...
Jestem załamany sytuacją w tabeli... Mimo, iż jestem optymistą, to tego optymizmu zostały już resztki.
:(



I tu mądre zdanie nie powinni teraz zmieniać trenera. Tylko dograć już do końca i dać mu wolną rękę niech on układa to pod siebie. Piłkarze są za pewni siebie że go zwolnią i znowu będą mogli robić co chcą.


Nowy stadion dla Szczecina!!!
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 11:30
Ja tak czytam sobie te wszystkie wypowiedzi i czasami śmiać mi sie chce z pomysłów domorosłych Prezesów..
Dobrze jest rządzić zza ekranu nie ponosząc konsekwencji swoich ruchów..
Kilka zdan ode mnie na temat tego szamba w jakim jesteśmy... Dać tym pseudokoaczom sygnał, że trener zostaje i ustala skald na następny sezon..
Chorobą polskiej piłki jest to, ze to oni zwalniają swoją beznadziejną grą trenerów a nie Prezesi.
Postawić sprawę jasno.. Czy to w ekstraklasie czy w 1 lidze rządzi Skorża. Wiadomo, że kopacz ktory spierdolił sie z ligi nie jest łakomym kąskiem na rynku a i zarobki wtedy są do dupy..
W tym burdelu trzeba powymieniać kurwy a nie burdel mamę..
Górnikowi po spadku też prorokowano stagnacje i zjazd w dół. Trochę psim swędem udalo im sie awansować ale poki co pokazują ze czasami warto posmakować dna..


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 11:56

  TomY napisał:  
Ja tak czytam sobie te wszystkie wypowiedzi i czasami śmiać mi sie chce z pomysłów domorosłych Prezesów..
Dobrze jest rządzić zza ekranu nie ponosząc konsekwencji swoich ruchów..
Kilka zdan ode mnie na temat tego szamba w jakim jesteśmy... Dać tym pseudokoaczom sygnał, że trener zostaje i ustala skald na następny sezon..
Chorobą polskiej piłki jest to, ze to oni zwalniają swoją beznadziejną grą trenerów a nie Prezesi.
Postawić sprawę jasno.. Czy to w ekstraklasie czy w 1 lidze rządzi Skorża. Wiadomo, że kopacz ktory spierdolił sie z ligi nie jest łakomym kąskiem na rynku a i zarobki wtedy są do dupy..
W tym burdelu trzeba powymieniać kurwy a nie burdel mamę..



Niby masz racje tylko kopacze już dawno znależli na to sposób.Spadek to raczej koniec klubu.Płacic im takie gaże w I lidze to może Filipiak tak jak im w zeszłym sezonie zapowiedział że nikogo nie puści i będa się kopać w Bytowie czy Suwałkach i to podziałało. Mroczek niestety nie da rady.Problem tkwi w żle dobranych graczach zarówno piłkarsko jak i mentalnie.Szatnia jest podzielona i to było widać nawet jak grali spokojnie w środku tabeli.Myśle że tu koszty będą mimo wszystko najmniejsze jeśli 3-4 leserów lub cwaniaków w zimie się wywali ( nie sądzę by byli chętni by ich przejąc).Na rozstania za porozumieniem stron nie ma co liczyć.Nie te czasy i nie te charaktery .Oczywiście łatwo sie pisze zza monitora,jeszcze łatwiej jak ocenia się już jak mleko jest rozlane.Natomiast wielu tutaj juz przed sezonem wskazywało na błędy Zarządu i nikt nawet nie zastanowił się w klubie czy głos kbiców nie jest słuszny.
Wielu ostrzegało przed Terzottim (wystarczyło poczytac forum Lecha) i zobaczyć co sie tam działo.Wszyscy wskazywali że Peskovic psuje bramkarzy i teraz nawet Zauska wyglada jak amator.Mówiono wielokrotnie że z Frączczakiem i Zwolińskim nie damy rady strzelać bramek.O Stolarczyku i jego pracy nie wspomnę.To wszystko działo sie przed sezonem.Niestety Mroczek uznał że to jego klub i nikt mu nie będzie selekcjonował pracowników.Teraz zamiast się skupić na pilnowaniu by coś z tego stadionu moze jednak wyszło (ja osobiście dalej nie wierzę że to się uda) to teraz musi ratować topielca.Istnieje jeszcze jedna teoria.Mroczek moze już wie ze liga zostanie powiększona i nikt nie spadnie.W koncu jest członkiem Zarządu Ekstraklasy.Na tej bazie oszczędza i bilansuje budżet najmniejszymi kosztami.Trudno dojsc jaki plan na to wszystko mają w klubie.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 12:40

  TomY napisał:  

Górnikowi po spadku też prorokowano stagnacje i zjazd w dół. Trochę psim swędem udalo im sie awansować ale poki co pokazują ze czasami warto posmakować dna..



Górnik nie jest dla nas przykładem. Górnik miał bez limitową kartę kredytową od Zabrza, oni mieli zaplecze finansowe na którym mogli się oprzeć, mimo posiadania kilkudziesięciu milionów długu. My nie mamy co na to liczyć. Odejdzie kasa z Azotów, odejdzie kasa z canal+, zostanie tylko gołodupiec Mroczek, który sam mówił, że drugi raz tyle, ile zainwestował w pierwszy awans nie da rady zrobić.


  tennisfan napisał:  

Moze nie wszystkich, ale czesc na pewno przezywa to wszystko.



Nunes wyglądał po meczu jakby miał się rozpłakać, Drygas jak udzielał wywiadu po meczu, też wyglądał jakby zaraz miał zacząć ryczeć , głos mu się łamał, był przybity, nawet mam wrażenie, że parę sekund szybciej przerwali transmisję z jego rozmowy, bo już nie wytrzymywał.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 12:40
Wiecie co mnie irytuje? Ta wszechobecna pycha kierownictwa, że nic nam nie grozi, że zespół odpali, że jesteśmy w stanie wygrać ze wszystkimi. To jest przejaw nie tylko wyolbrzymionego ego, ale również braku szacunku do rywali, którzy po prostu robią swoje i punktują. Śmiano się z Korony, że sprowadza jakichś anonimów i trenera outsidera. Ta sama Korona jest dzisiaj od nas wyżej w tabeli i wygrywa u siebie mecze. Śmiali się z Wisły, że sprowadza Hiszpanów na potęgę, a dzisiaj efekt jest taki, że Carlitos jest gwiazdą ligi a Wisła jest w czołowej 8-ce.

I nie chodzi o znalezienie złotego środka, ale o zwykłą pracę w oparciu o analizę środowiska. Od momentu startu projektu "stawiamy na Akademię" systematycznie zjeżdżamy w dół, bo równowaga w zespole jest zachwiana, a braki jakościowe zapycha się młokosami z rezerw, którzy powinni się ogrywać na zapleczu ligi i wracać do Pogoni już z 20-30 rozegranymi meczami. Zresztą jest w tym również zajebisty paradoks bo niby "stawiamy na młodych" ale gdy przychodzi co do czego, to na placu pojawia się pozorant z Węgier zamiast Kowalczyka. Błędy popełnia każdy zespół, ale tych nawarstwiło się w Pogoni całkiem dużo i nie ma w tym przypadku - to efekt ostatnich 2 lat szastania trenerami, zmianą koncepcji.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 14:20
@Icar - KSG jedzie na sporym minusie, jedyną nadzieją jest pełen stadion. Chciałbym jedynie zwrócić uwagę, że Górnik do dziś "spłaca" swojego sponsora "koszulkowego" - tzn, że firma która reklamuje się na koszulkach KSG - im za to nie płaci. Mało tego, KSG nie może dodrukować jakiegoś sponsora, mimo że tacy na bank by się znaleźli. Nie wierzę, że nie zaczną sprzedawać. Ten skład - moim zdaniem - nie dogra do końca tego sezonu, a czar powiewu świeżości zaraz pryśnie.


INDIOS BRAVOS
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 14:30
Wracając do wczorajszego meczu.

Setka Frączczaka (z głowy), Murawskiego (do pustaka), Drygasa (piłka na 11m) + jeszcze ze dwie co najmniej dobre okazje, które można skończyć golem. Grając na wyjeździe z faworyzowanym Śląskiem potrafimy stworzyć trzy bardzo dobre sytuacje i kilka dobrych, ale nie potrafimy ich wykończyć.

Wychodzimy na środku obrony z dwoma prawymi obrońcami. Rapa, który siedząc na konferencji obok Skroży mówi, że jego pozycją jest bok obrony i jego zachowania grając na środku są na czuja i przy pierwsze bramce było to widać. To nie mogło się udać bez żadnych błędów, a jeśli po drugiej stronie gra Robak pewność utraty bramki była duża. Nie jest to wina trenera, bo nie miał nikogo innego na środek obrony. Fojut od roku jest praktycznie nieprzydatny temu zespołowi. Najbardziej szkoda Walukiewicza, który zbiera dobre recenzje i na pewno miałby już debiut za sobą. Nad Rudolem nie ma co się już pastwić, z gościa nic już nie będzie i trzeba go odstawić do III ligi.

Martwi również forma Murawskiego. To, że nie jest przygotowany fizycznie widać jak na dłoni, ale ilość strat w jego wykonaniu była porażająca. Z kolei plus można postawić przy Drygasie i o dziwo Hołocie. Kilka dobrych odbiorów, biegał po całej szerokości boiska i w końcu grał do przodu (sporo dobrych przerzutów). Na pewno zanotował więcej dobrych rozegrań niż Kort na którego nie da się patrzeć. Ma beznadziejny nawyk trzymania piłki gdy ma zawodnika na plecach co w 90% przypadkach kończy się stratą lub podaniem do tyłu i zwolnieniem akcji.

Granie ofensywnie, atakiem pozycyjnym i utrzymywanie się przy piłce zweryfikowało umiejętności wielu naszych zawodników.
Fojut, Rudol, Niepsuj, Matynia, Gyrucso, Kort, Listkowski, Zwoliński są do odpalenia w pierwszej kolejności. Jak tylko pojawiają się na boisku to zespół traci sporo na jakości, szybkości gry i mnożą się indywidualne błędy. Bez tych grajków da się jeszcze jakiś skład sklecić, ale ławki już nie ma.

Załuska | Nunes, Dvali, Walukiewicz, Rapa | Hołota, Piotrowski/Murawski, Drygas | Delev, Frączczak, Formella |


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 15:25
Serio ktoś chce spadać że Skorżą do I ligi? On ma coś tu po swojemu układać? Już poukładał i przywlókł że sobą tego Włocha i Janasa. Ma to układać ściągając kolejnych Dvalich i Formellów? Ma to układać facet, który nie umie zestawić zespołu, żeby gdzieś wymęczyć 1 pkt, który demotywuje zespół zamiast dawać mu nadzieję, który odpierdala szkolne błędy?
To nie działa i nie zadziała, trzeba na to spojrzeć trzeźwo zamiast czekać na cud,który nie nastąpi. Czystek i zmian trzeba w zarządzie, kadrze ale i na ławce trenerskiej.
Górnik to może sprzedać i pół składu bo tam mają fachowca, który umie znaleźć remedium na bolączki średniego klubu i dopasowuje grę do tego co ma. U nas jeden mitoman (Mroczek) zatrudnił innego bajkopisarza (Skorża) i słyszymy gadki o tym jak to ma być pięknie, tymczasem zamykamy tabelę. Paranoja


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 15:28

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Serio ktoś chce spadać że Skorżą do I ligi? On ma coś tu po swojemu układać? Już poukładał i przywlókł że sobą tego Włocha i Janasa. Ma to układać ściągając kolejnych Dvalich i Formellów? Ma to układać facet, który nie umie zestawić zespołu, żeby gdzieś wymęczyć 1 pkt, który demotywuje zespół zamiast dawać mu nadzieję, który odpierdala szkolne błędy?
To nie działa i nie zadziała, trzeba na to spojrzeć trzeźwo zamiast czekać na cud,który nie nastąpi. Czystek i zmian trzeba w zarządzie, kadrze ale i na ławce trenerskiej.



Ławka trenerska to ostatnie miejsce gdzie potrzeba zmian.
Wymiana trzech zawodników spokojnie wystarczyłaby dźwignąć ten zespół. Napastnik, techniczny ofensywny pomocnik i stoper (chyba, że Walukiewicz okaże się solidnym grajkiem). Tylko tyle i aż tyle.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 15:34

  kiko napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Serio ktoś chce spadać że Skorżą do I ligi? On ma coś tu po swojemu układać? Już poukładał i przywlókł że sobą tego Włocha i Janasa. Ma to układać ściągając kolejnych Dvalich i Formellów? Ma to układać facet, który nie umie zestawić zespołu, żeby gdzieś wymęczyć 1 pkt, który demotywuje zespół zamiast dawać mu nadzieję, który odpierdala szkolne błędy?
To nie działa i nie zadziała, trzeba na to spojrzeć trzeźwo zamiast czekać na cud,który nie nastąpi. Czystek i zmian trzeba w zarządzie, kadrze ale i na ławce trenerskiej.



Ławka trenerska to ostatnie miejsce gdzie potrzeba zmian.
Wymiana trzech zawodników spokojnie wystarczyłaby dźwignąć ten zespół. Napastnik, techniczny ofensywny pomocnik i stoper (chyba, że Walukiewicz okaże się solidnym grajkiem). Tylko tyle i aż tyle.



Wierzysz w takie transfery? Ja nie. Wierzysz, że zespół zaufa Skorży po tym wszystkim? Ja nie. Dlaczego wiele zespołów słabszych kadrowo jest wyżej od nas? Ławka trenerską to kluczowy punkt. Mroczek zrobił błąd ale się do tego nie przyzna i będziemy tkwić w tym chorym układzie.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 15:35

  kiko napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Serio ktoś chce spadać że Skorżą do I ligi? On ma coś tu po swojemu układać? Już poukładał i przywlókł że sobą tego Włocha i Janasa. Ma to układać ściągając kolejnych Dvalich i Formellów? Ma to układać facet, który nie umie zestawić zespołu, żeby gdzieś wymęczyć 1 pkt, który demotywuje zespół zamiast dawać mu nadzieję, który odpierdala szkolne błędy?
To nie działa i nie zadziała, trzeba na to spojrzeć trzeźwo zamiast czekać na cud,który nie nastąpi. Czystek i zmian trzeba w zarządzie, kadrze ale i na ławce trenerskiej.



Ławka trenerska to ostatnie miejsce gdzie potrzeba zmian.
Wymiana trzech zawodników spokojnie wystarczyłaby dźwignąć ten zespół. Napastnik, techniczny ofensywny pomocnik i stoper (chyba, że Walukiewicz okaże się solidnym grajkiem). Tylko tyle i aż tyle.



Też tak uważam że zmiana trenera to tylko face lift trupa. Zygmunt wyłóż te € na rozwiązanie kontraktu Trenera.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005