Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2015 21:34

  M.K 74 napisał:  
Pomijając trybuny i doping , a wracając do tematu gry Pogoni , wydaje mi się że Michniewicz powoli się "wypala" ... Oby to nie było początkiem Jego końca.. Tak jak przy Wdowczyku , który został zwolniony bo .. "nie miał już pomysłu na tą drużynę"..



I dalej co? Kolejny trener, wygra pare meczow , pozniej kolejny zjazd i wypad..I tak do usranej smierci? Polska mentalnosc..Trzeba trenerom dac wiecej czasu, poszukac jakis wzmocnien a nie isc na latwizne i wyjebac. Mamy kopaczy na srodek tabeli i tak wlasnie gramy,trzeba wzmocnien lub generalnie szerszej kadry bo nie ma kim grac.


,,Vi är överallt,,- POGON
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2015 21:59

  spagetti napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Pomijając trybuny i doping , a wracając do tematu gry Pogoni , wydaje mi się że Michniewicz powoli się "wypala" ... Oby to nie było początkiem Jego końca.. Tak jak przy Wdowczyku , który został zwolniony bo .. "nie miał już pomysłu na tą drużynę"..



I dalej co? Kolejny trener, wygra pare meczow , pozniej kolejny zjazd i wypad..I tak do usranej smierci? Polska mentalnosc..Trzeba trenerom dac wiecej czasu, poszukac jakis wzmocnien a nie isc na latwizne i wyjebac. Mamy kopaczy na srodek tabeli i tak wlasnie gramy,trzeba wzmocnien lub generalnie szerszej kadry bo nie ma kim grac.



Nie napisałem że jestem za tym aby zwalniać Michniewicza... Bo nie ma nawet teraz na rynku kogoś kto mógłby go zastapić.. Zwróciłem tylko uwagę na to że powoli zaczyna , coś znowu szwankować w tej drużynie... A znając politykę władz Pogoni może ktoś nie wytrzymać ciśnienia...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4173 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2015 22:11
niestety w rozmowie z jednym z pilkarzy z pierwszej 11 po zadaniu mu pytania jaka wy wlasciwie macie taktyke? zaczal sie smiac odpowiadajac jaka taktyka? juz od dawna mialem wrazenie ,ze ten czeslaw to jakis zart ale juz teraz wiem ze ten gosc to smiech na sali! a jego milosc do wronieckiej amici i kurwy swini swiadczy o jego klamstwach i obludzie.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2015 22:18

  badboy22 napisał:  
niestety w rozmowie z jednym z pilkarzy z pierwszej 11 po zadaniu mu pytania jaka wy wlasciwie macie taktyke? zaczal sie smiac odpowiadajac jaka taktyka? juz od dawna mialem wrazenie ,ze ten czeslaw to jakis zart ale juz teraz wiem ze ten gosc to smiech na sali! a jego milosc do wronieckiej amici i kurwy swini swiadczy o jego klamstwach i obludzie.



Co do taktyki to jest to pojęcie dość szerokie, ale i proste. Guardiola często powtarza, że jak słyszy o schematach w ofensywie to go uszy bolą. Można mieć jakiś zarys czy plan tego co chce się grać, ale tak na prawdę to jest jedna wielka improwizacja i tylko od umiejętności piłkarzy zależy co w tej ofensywie zagrają. Nie odwzorujesz sytuacji z meczu na treningach, zawsze jest coś innego, inne ustawienie rywala, inne ustawienie kolegów, inaczej piłka zostanie podana itp itd. Bardziej chodzi o organizację gry i poruszanie się po boisko (a w to, że tego nie wałkują nie uwierzę), a same akcje to już kreatywność zawodników i umiejętność wykorzystania błędów rywali.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2015 22:22
Ktoś pamieta na którym miejscu była Pogoń, jak Wdowczyk pożegnał sie z Pogonią ?

Edit: 10 miejsce.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 23 listopada 2015, 22:43 [2 raz(y)]


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2015 22:56
Tak sobie mysle ze skoro na Lechu bylo 8000 kibiców (tak wiem ze bylo 9000, ale trzeba odjac 1000 kibicow gosci) to na Podbeskidziu w polowie grudnia bedzie z 3 tysiące... warto byloby wrzucic bilety za zeta, o ile to cos da...a watpie, ze cos da. Kiedys tez byl mecz z Podbeskidziem w grudniu i bilety za złotówke i nic to nie dalo. Jest tez w niektorych klubach, ze niektore FC i ludzie z miasta X wchodzą za darmo na mecz. Jak chca miec silny kibicowsko region, to niech zrobią, ze kazdy zameldowany poza Szczecinem wchodzi za free + jesli przyprowadzi nową osobe, to ta osoba ma kk za darmo. Coz, takie czasy, ze trzeba kombinowac. Co o tym myslicie ?

Wazne zeby nie przegrac we Wroclawiu, a pozniej z Lechia i Podbeskidziem u siebie koniecznie wygrac. Wyjazdy do Lecznej i Krakowa ... bedzie ciezko, szczegolnie na Wisle.

Jednak jesli wygraja z Bielskiem i Lechia to w glowach zostanie, ze potrafia wygrywac u siebie, dodatkowo bedzie walka o czołową 8 i kazdy mecz bedzie bardzo wazny. Na wiosne wiec frekwencja bedzie lepsza.


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2015 23:04
Z biletami za darmo od dawna to już nic nie daje. Jestem pewien, że nawet gdyby na 2 sektor bilety były za darmo przez 5 spotkań i tak by tam kompletu nie było. Ba nawet połowy by nie było. Taka prawda. Trenera nie ma co zwalniać, dostanie trenera od przygotowania fizycznego z prawdziwego zdarzenia to powinno być lepiej na wiosne. A to już dograć remisami, choć i tak będzie ciężko.


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2015 23:08

  Icar napisał:  
Ktoś pamieta na którym miejscu była Pogoń, jak Wdowczyk pożegnał sie z Pogonią ?

Edit: 10 miejsce.



Wdowczyk by pewnie nie polecial, gdyby nie nałozyły się na siebie dwa czynniki. Demolka w Białymstoku 0-5 i dostępność "cudotwórcy" Kociana na rynku. Podejrzewam, że gdyby teraz bez pracy był jakiś magik robiący chwilę temu takie wyniki jak Zieliński z Cracovią, to Michniewicz zwolniony by został za 2-3 kolejki. Ale kogo teraz można wziąć? Wyciągnąć Płatka z Piasta, przeprosić się z Wdowczykiem? Bo taki Smuda, na przykład, to nie dość, że zajeździ drużynę, to jeszcze rozłozy klub finansowo.


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2015 23:13
Tak naprawdę żaden z pozostałych meczów nie będzie z tych łatwych. Lechii u siebie od powrotu do ekstraklasy jeszcze nie pokonaliśmy, Podbeskidzie jest bardzo mocne na wyjazdach. W meczach ze Śląskiem, Łęczną i Wisłą remisy najbardziej prawdopodobne.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/11/2015 23:24

  Boris napisał:  

  Icar napisał:  
Ktoś pamieta na którym miejscu była Pogoń, jak Wdowczyk pożegnał sie z Pogonią ?

Edit: 10 miejsce.



Wdowczyk by pewnie nie polecial, gdyby nie nałozyły się na siebie dwa czynniki. Demolka w Białymstoku 0-5 i dostępność "cudotwórcy" Kociana na rynku. Podejrzewam, że gdyby teraz bez pracy był jakiś magik robiący chwilę temu takie wyniki jak Zieliński z Cracovią, to Michniewicz zwolniony by został za 2-3 kolejki. Ale kogo teraz można wziąć? Wyciągnąć Płatka z Piasta, przeprosić się z Wdowczykiem? Bo taki Smuda, na przykład, to nie dość, że zajeździ drużynę, to jeszcze rozłozy klub finansowo.


Od samego mieszania herbata nie stanie się słodsza. Przynajmniej mnie już nudzi to ciągłe ściąganie trenerów , którzy chwile wcześniej polecieli z innego klubu za brak wyników. Za chwilę przyjdzie Smuda, po kilku miesiącach Skorża, którego natomiast zmieni Urban żeby po chwili zrobić miejsce dla Probierza. I tak w kółko. Oczywiście można wrzucić dowolne nazwisko w tej wyliczance bo o tym kto kogo zatrudni decyduje wstrzelenie się ze zwolnieniem w odpowiednim momencie. W ilu drużynach widać rękę trenera ? 2 może 3 drużyny a w pozostałych decyduje przypadek.


Hunta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3480 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/11/2015 00:39
Tej drużynie znowu potrzeba czystki w głowach. Tak jak Czesiu zrobił im czystkę w kwietniu, tak teraz też powinien, ale to musi być impuls. Czyli trzeba wygrać. Już łatwiejszego rywala niż Śląsk w tym roku chyba nie będzie, no może Lechia, ale ci z nami sobie radzą akurat nieźle.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/11/2015 07:11
Bez jaj z tym Wdowczykiem, grali pod koniec taką padaczkę jak teraz.Dziwnie długo ten trener pozostaje bez zajęcia.
Co da kolejna zmiana trenera?Przyjdzie, zaora i za pól roku będziemy w tym samym miejscu co teraz.

Osobiście wydaje mi się, że kuleje przygotowanie fizyczne i stąd nasze problemy


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/11/2015 07:32

  combat napisał:  
Tak sobie mysle ze skoro na Lechu bylo 8000 kibiców (tak wiem ze bylo 9000, ale trzeba odjac 1000 kibicow gosci) to na Podbeskidziu w polowie grudnia bedzie z 3 tysiące... warto byloby wrzucic bilety za zeta, o ile to cos da...a watpie, ze cos da. Kiedys tez byl mecz z Podbeskidziem w grudniu i bilety za złotówke i nic to nie dalo.



Widocznie ceny biletów nie są główną przyczyną tego, że ludzie nie przychodzą na stadion. Te nie są u nas drogie.

Jeśli ktoś nie przychodzi bo ma dosyć tej ruiny, brudu, syfu i ubóstwa zwanej naszym stadionem lub ma dosyć odmrażania sobie tyłka stojąc w deszczu/śniegu, to i za darmo nie przyjdzie.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/11/2015 08:35

  Bzyku napisał:  

  combat napisał:  
Tak sobie mysle ze skoro na Lechu bylo 8000 kibiców (tak wiem ze bylo 9000, ale trzeba odjac 1000 kibicow gosci) to na Podbeskidziu w polowie grudnia bedzie z 3 tysiące... warto byloby wrzucic bilety za zeta, o ile to cos da...a watpie, ze cos da. Kiedys tez byl mecz z Podbeskidziem w grudniu i bilety za złotówke i nic to nie dalo.



Widocznie ceny biletów nie są główną przyczyną tego, że ludzie nie przychodzą na stadion. Te nie są u nas drogie.

Jeśli ktoś nie przychodzi bo ma dosyć tej ruiny, brudu, syfu i ubóstwa zwanej naszym stadionem lub ma dosyć odmrażania sobie tyłka stojąc w deszczu/śniegu, to i za darmo nie przyjdzie.



Zgadza się ......stadion i warunki oglądania meczu są kluczowe dla zwykłego kibica .Ja już 50 lat odmrażam tyłek ,oglądałem też mecze wisząc na jupiterze czy drzewie . Takich fanatyków jest ok.3 tyś ,oni przyjdą zawsze ...natomiast inni czekaja na lepszą pogodę ,na lepszego przeciwnika ,nie chcą brudzić tyłka na mokrych krzesełkach , itd. Nowy stadion naprawdę zwiększy frekwencję i to nie tylko na początku ,gdzie ludzie przyjdą z ciekawośći .Jest wyrobionych 50 tyś. kart kibica ....gdzieś Ci ludzie są .....


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/11/2015 10:14
ja nie wiem o co te płacze. Było wiadommo, ze przyjdzie słabszy okres gry. Na początku sezonu każdy płakał, że krótka ławka i jak przyjdą kartki, kontuzje to będzie dupa. I tak się dzieje. Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak, ze za trzy kolejki mozemy być tak samo na pudle jak i na np. 12 miejscu. Odszedł trener od przygotowania fizycznego i mamy efekty. Teraz mecze z teoretycznie słabszymi przeciwnikami. Śląsk, Podbeskidzie i Łęczna są do ogrania także przestańcie tu płakać i wymieniać trenera !!!


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/11/2015 10:14

  weteran58 napisał:  

  Bzyku napisał:  

  combat napisał:  
Tak sobie mysle ze skoro na Lechu bylo 8000 kibiców (tak wiem ze bylo 9000, ale trzeba odjac 1000 kibicow gosci) to na Podbeskidziu w polowie grudnia bedzie z 3 tysiące... warto byloby wrzucic bilety za zeta, o ile to cos da...a watpie, ze cos da. Kiedys tez byl mecz z Podbeskidziem w grudniu i bilety za złotówke i nic to nie dalo.



Widocznie ceny biletów nie są główną przyczyną tego, że ludzie nie przychodzą na stadion. Te nie są u nas drogie.

Jeśli ktoś nie przychodzi bo ma dosyć tej ruiny, brudu, syfu i ubóstwa zwanej naszym stadionem lub ma dosyć odmrażania sobie tyłka stojąc w deszczu/śniegu, to i za darmo nie przyjdzie.



Zgadza się ......stadion i warunki oglądania meczu są kluczowe dla zwykłego kibica .Ja już 50 lat odmrażam tyłek ,oglądałem też mecze wisząc na jupiterze czy drzewie . Takich fanatyków jest ok.3 tyś ,oni przyjdą zawsze ...natomiast inni czekaja na lepszą pogodę ,na lepszego przeciwnika ,nie chcą brudzić tyłka na mokrych krzesełkach , itd. Nowy stadion naprawdę zwiększy frekwencję i to nie tylko na początku ,gdzie ludzie przyjdą z ciekawośći .Jest wyrobionych 50 tyś. kart kibica ....gdzieś Ci ludzie są .....



To już nie są te czasy, niestety ludzie stają się wygodniejsi i mają wymagania co do jakości... z drugiej strony się nie dziwię, bo to nic miłego wjebać się w błoto po kostki idąc na stadion, zjebać się ze schodów bo komuś ciężko włączyć lampy czy rozwalić sobie twarz bo komuś nie chce się wyciąć krzaków przy schodach. Z drugiej strony nasza dzielna MO, która wpieprza mandaty za wszystko co tylko jest pretekstem (rzekome niszczenie zieleni, koszulka z wulgaryzmami itd.). Generalnie trzeba pogodzić się z faktem, że nie ma mody na Pogoń i kibicowsko według mnie, to jesteśmy w 1 lidze ewentualnie w dole tabeli ekstraklasy... Mecz z lechem dobitnie to pokazał fakt, że piłkarzyki też nam zadania nie ułatwiają, bo za każdym razem jak jest na meczu trochę ludzi 8-9 tys. (niestety teraz dla nas to dużo), to muszą mecz przejebać albo zagrać taką padakę, że Janusze przez kolejny X czasu nie przyjdą - taki mamy klimat. Co do samego dopingu, to nie bronię młyna, bo sam w nim byłem (po długim czasie) i jestem kurewsko zażenowany tym co tam zastałem (i pewnie długo znów tam się nie pojawię), nigdy nie rozumiałem po co ktoś przychodzi na młyn jeżeli nie chce śpiewać, teraz rozumiem, że na młyn idzie się po to, żeby jebnąć sobie selfi, porozmawiać przez komóre i puścić znajomemu jak kibicujemy, zajarać ziółko albo faje... ale Janusze z krytej, to w ogóle nie powinni zabierać głosu, bo młyn młynem ale 1 strefie nikt śpiewać nie zabrania a tutaj co?, podłączenie 1 strefy tylko i wyłącznie w momencie bluzgów czy to na lecha czy na sracovie czy na pzpn, sami robią jakieś wrzuty gdzie wygląda to żenująco jak każda trybuna śpiewa co innego... Czułem się w pewnym momencie jak w przedszkolu i odniosłem wrażenie, że my nie przyszliśmy kibicować Pogoni tylko przyszliśmy wrzucać na lecha... czy tak to powinno wyglądać? tutaj niech każdy odpowie sobie sam. Aaa i ktoś tu wspominał żeby MW wróciły, niestety to nic nie da, jak pisałem wyżej nie ma mody na Pogoń a z gówna bata nie ukręcisz i kto by nie był to i tak będzie chujoza bo chłopcy w rurkach nie będą sobie zdzierać gardeł - nie po to przecież przychodzą na młyn żeby śpiewać... przykre to i kiedyś nie do pomyślenia, pamiętam za gówniarza się człowiek cieszył, że w ogóle mógł na młyn wejść, śpiewał z całych sił żeby tylko go nie wyjebali... a teraz róbta co chceta jeszcze brakuje żebyśmy zaczeli pozdrawiać jakieś falubazy czy jakieś podobne twory :(.


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/11/2015 12:32
@kubełek

Kiedyś młyn to był prestiż, duma oraz ogromna satysfakcja bycia w kupie i razem darcia mody. Spoglądanie co chwila na młynowego i dostosowywanie się z wielką frajdą do jego krzyków. Pamiętam także selekcję na młynie. Czy to był dobry pomysł? Nie będę tego oceniał. Wspaniałe czasy, super ludzie. Era bez skurwiałego fejsika. Na stadion wpadało się dobre dwie godziny przed meczem. Nie po to by zająć miejsce, ale poczuć klimat piłkarskiego święta i pogadanie z braćmi po szalu.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/11/2015 13:22

  POGOŃ 1948 napisał:  

  weteran58 napisał:  
Reasumując .....kolejna porażka na murawie i trybunach w prestiżowym meczu .Quo vadis Michniewicz ?



Michniewicza to ja bym jeszcze nie zwalniał. Tak prawdę mówiąc to my od samego początku czyli 16 meczy gramy bez napastnika z prawdziwego zdarzenia. Z całym szacunkiem do Zwolińskiego ale on nie gwarantuje nam 20 bramek w sezonie, potrzeba mu jeszcze trochę ogrania. Strzelił na początku kilka bramek a teraz bije chyba rekord minut bez strzelonej bramki. Tak więc jeśli w przerwie zimowej nie przyjdzie do nas jakiś skrzydłowy oraz napastnik z prawdziwego zdarzenia, to nie widzę szans na to aby znaleźć się w górnej ósemce.
Reasumując Michniewicz gra tym czym ma, a że ma to co mu podrzuci Stolarczyk to trzeba się zadowolić.



W jakim Ty świecie żyjesz? Zejdź na ziemię. Kto w ekstraklasie zapewni 20 bramek w sezonie oprócz Nikolica?
Tylko nie pisz, że Robak... bo właśnie pokazuje w Lechu.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/11/2015 13:39

  Lemon napisał:  

  POGOŃ 1948 napisał:  

  weteran58 napisał:  
Reasumując .....kolejna porażka na murawie i trybunach w prestiżowym meczu .Quo vadis Michniewicz ?



Michniewicza to ja bym jeszcze nie zwalniał. Tak prawdę mówiąc to my od samego początku czyli 16 meczy gramy bez napastnika z prawdziwego zdarzenia. Z całym szacunkiem do Zwolińskiego ale on nie gwarantuje nam 20 bramek w sezonie, potrzeba mu jeszcze trochę ogrania. Strzelił na początku kilka bramek a teraz bije chyba rekord minut bez strzelonej bramki. Tak więc jeśli w przerwie zimowej nie przyjdzie do nas jakiś skrzydłowy oraz napastnik z prawdziwego zdarzenia, to nie widzę szans na to aby znaleźć się w górnej ósemce.
Reasumując Michniewicz gra tym czym ma, a że ma to co mu podrzuci Stolarczyk to trzeba się zadowolić.



W jakim Ty świecie żyjesz? Zejdź na ziemię. Kto w ekstraklasie zapewni 20 bramek w sezonie oprócz Nikolica?
Tylko nie pisz, że Robak... bo właśnie pokazuje w Lechu.



Teraz na tym forum mozna sie dowiedziec, ze Zwolak to chuj amator i "potrzeba mu troche ogrania"... zaraz 23 lata stukną, kilkadziesiąt meczów w ekstraklasie...no ale u nas jest tak, ze "mlody, zdolny" do 26 roku zycia :) zresztą jego 6 goli w 14 meczach to jest wynik przyzwoity.
Nie o napastnika tu chodzi, bo kuleje u nas budowa akcji ofensywnych, nie ma tez skrzydłowych...


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/11/2015 13:43
Tutaj (e-klasa) nic nie jest pewne i oczywiste.

Robak, który ładował wcześniej aż milo teraz nic nie gra. Stępiński, który zakończył poprzedni sezon z 2 trafieniami teraz ma już 9 i kto wie czy nie dojdzie do 20. Wyśmiewany Rakels pokazuje, że umie grać i tak dalej...
Równie dobrze Zwoliński może zakończyć sezon z obecnym dorobkiem jaki i powiększyć go trzykrotnie.

Co dzieje się z Damianem Kowalczykiem ściągniętym z Lubina - przecież to napastnik. Nie łapie się do 18 meczowej?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.29 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005