Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7037 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 17:48

  krls napisał:  

  ted napisał:  
Z takim drewnem jak AF9 to na pewno.
Gość jaki jest taki jest, ale strzela kolejną ważną ( 11) bramkę w tym sezonie. Trochę szacunku mu się należy.nic dodać, nic ująć

Adam !!! Frączczak!!!

[Ambasador: po co takie teksty???]


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4050 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 17:49
Nie od dziś wiadomo, że bycie prawdziwym kibicem oznacza lizanie rowa bez względu na formę. Oczywiście tylko tym zasłużonym, bo inni nawet grając parę minut dostają naganę za bezpłciową grę.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7727 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 17:55

  Marudnicki napisał:  
Nie od dziś wiadomo, że bycie prawdziwym kibicem oznacza lizanie rowa bez względu na formę. Oczywiście tylko tym zasłużonym, bo inni nawet grając parę minut dostają naganę za bezpłciową grę.Człowieku, ten Ciftci to się nawet pod piłkę nie umie ustawić.


Pogoń Szczecin MKS!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5099 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 17:59

  Marudnicki napisał:  
Nie od dziś wiadomo, że bycie prawdziwym kibicem oznacza lizanie rowa bez względu na formę. Oczywiście tylko tym zasłużonym, bo inni nawet grając parę minut dostają naganę za bezpłciową grę.Ale co kolejkę jest jechanie po Frączczaku. To już irytuje, bo ludzie się przyjebali do zawodnika który jako jeden z nielicznych pokazuje przywiązanie do nas, do naszych barw itd., a poza tym gość jest trzeci w klasyfikacji strzelców, ilu w Pogoni było takich piłkarzy którzy walczyli o miano króla strzelców ? ilu w czasach nowożytnych było tak przywiązanych jak on ? Czy chociaż 15 piłkarzy w całej historii klubu strzeliło ponad 10 bramek w jednym sezonie ? W drugą stronę też można oczywiście przesadzić i średnio mi się podoba śpiewanie 10 razy na mecz że jest prawdziwym Portowcem, ale to co się dzieje na tym forum w kierunku Frączczaka to już jest przegięcie od dłuższego czasu.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4312 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 18:02
Po tym meczu to mam wrażenie że Myteraz wlasnie gramy o utrzymanie.Tzn. utrzymamy sie jak awansujemy do...górnej "ósemki".Inaczej to ja boje się czy przy takiej grze nie jesteśmy idealnym kandydatem do spadku.
Zwyciestwo cieszy.Cieszy gra Fojuta.Bramka drewnianego...ale czasem nie do zastąpienia Frączczaka.Reszta?
Reszta martwi:
Słowik-taki mecz a on łapie piłke ktora inteligentny bramkarz wybija.
Rudol-drewno do potegi.Do tego bezmyślny.Ciekawe kto bedzie gral na Lechii.
Kort-bramka Grodzickiego bo jego strzal byl taki jak gra.Facetowi piłka odskakuje na kilka metrów .Jesli mówimy o małym filigranowym zawodniku...to jest to fenomen.
Listkowski-tak uwierzył w swoje mozliwości ze kilka strat takich ze inny zespół by to na gole zamienił.Mimo to i tak o klase lepszy od Korta.
Matras-az sie boje jak moze zagrac z Lechia.Dawno tak slabego go nie widziałem.
Goursco-facet ten mecz powinien kończyć z czterema golami.Konczy ...z asystą na pocieszenie.
Delev-dzik sie dzisiaj średnio zaprezentował.
Reszta nie rzuciła sie w oczy.

Spokojnych Świat


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5095 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 18:16

  Ground napisał:  

  Marudnicki napisał:  
Nie od dziś wiadomo, że bycie prawdziwym kibicem oznacza lizanie rowa bez względu na formę. Oczywiście tylko tym zasłużonym, bo inni nawet grając parę minut dostają naganę za bezpłciową grę.Ale co kolejkę jest jechanie po Frączczaku. To już irytuje, bo ludzie się przyjebali do zawodnika który jako jeden z nielicznych pokazuje przywiązanie do nas, do naszych barw itd., a poza tym gość jest trzeci w klasyfikacji strzelców, ilu w Pogoni było takich piłkarzy którzy walczyli o miano króla strzelców ? ilu w czasach nowożytnych było tak przywiązanych jak on ? Czy chociaż 15 piłkarzy w całej historii klubu strzeliło ponad 10 bramek w jednym sezonie ? W drugą stronę też można oczywiście przesadzić i średnio mi się podoba śpiewanie 10 razy na mecz że jest prawdziwym Portowcem, ale to co się dzieje na tym forum w kierunku Frączczaka to już jest przegięcie od dłuższego czasu.Dziś strzelił także swoją 47 bramkę dla Pogoni a to też o czymś świadczy,ten chłopak poradziłby sobe nawet jako bramkarz. ;) Ci co go krytykują ,to pewnie też ci sami, co najgłośniej wrzeszczą z radości po jego golach. Szacun dla Adama i tyle.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4050 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 18:17

  Ground napisał:  
Ale co kolejkę jest jechanie po Frączczaku. To już irytuje, bo ludzie się przyjebali do zawodnika który jako jeden z nielicznych pokazuje przywiązanie do nas, do naszych barw itd., a poza tym gość jest trzeci w klasyfikacji strzelców, ilu w Pogoni było takich piłkarzy którzy walczyli o miano króla strzelców ? ilu w czasach nowożytnych było tak przywiązanych jak on ? Czy chociaż 15 piłkarzy w całej historii klubu strzeliło ponad 10 bramek w jednym sezonie ? W drugą stronę też można oczywiście przesadzić i średnio mi się podoba śpiewanie 10 razy na mecz że jest prawdziwym Portowcem, ale to co się dzieje na tym forum w kierunku Frączczaka to już jest przegięcie od dłuższego czasu.Ale czy stwierdzenie, że "Frączczak zagrał dziś kiepski mecz, był drewniany i mało ruchliwy" jest od razu okazaniem braku szacunku, jak niektórzy sugerują? Na wiosnę Adam gra zdecydowanie słabiej niż jesienią, nie odnajduje się w polu karnym, skrzydła mają problem żeby z nim efektywnie rozegrać ataki, dużo u niego niedokładności. Czy już nie można o tym wspomnieć tylko dlatego, że strzelił dziś gola lub że 8 bramek trafił jesienią? Przecież dziś Adam do momentu strzelenia gola praktycznie nie istniał. Dlaczego Matrasa nikt nie broni w podobny sposób? Też gra słabiej, a był filarem wcześniej - już go nie lubimy, bo odchodzi? Cieszę się, że mimo wszystko te gole wpadają ale po prostu niepokoi mnie że Frączczak mógłby dać zdecydowanie więcej zespołowi bo stać go na to. Jestem daleki od jechania po nim, bo to mimo wszytko nasza siła dodatnia, ale niektórzy kontrastująco popadają w skrajności także w drugą stronę.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7294 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 18:21
Jechanie po Frączczaku jest bardzo wygodne - nie ukrywajmy, jest to zawodnik surowy technicznie i czasem po prostu niewidoczny lub popełniający proste błędy (zwłaszcza w obronie). Ale te 11 bramek pokazuje, że nikt nie jest w stanie wygrać z nim konkurencji w przodzie - ani Zwoliński, ani Ciftci, ani Listkowski (który dopiero jako cofnięty zaczął grać na miarę oczekiwań). AF9 jaki jest każdy widzi, lepszy już nie będzie, ale należy mu się choć podstawowy szacunek za to ile punktów nam załatwił w tym sezonie.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3633 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 18:22

  krls napisał:  

  ted napisał:  
Z takim drewnem jak AF9 to na pewno.Gratuluje kreatywności w komentarzach.
Gość jaki jest taki jest, ale strzela kolejną ważną ( 11) bramkę w tym sezonie. Trochę szacunku mu się należy.Przydałby się osobny temat dla "fanów" AF9 najlepiej z hasłem żeby nikt normalny tam nie miał dostępu.


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 18:23

  Marudnicki napisał:  
Adam gra zdecydowanie słabiej niż jesienią,.


A kto nie gra słabiej poza Delewem i Słowikiem (Słowik grał słabo i nadal gra słabo :) )?


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 18:27
Dla mnie Frączczak jak i pozostałych 10 zawodników może grać kaszanę na 0-0 przez całe 92 minuty , ale jeśli strzelą zwycięską bramkę to strzelcowi trzeba oddać szacunek tym bardziej , że gra w koszulce z Gryfem na sercu.


PS 1948
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3767 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 18:33
Po co znów te rozkminy. Wiadomo grają słabiej niż jesienią i wogóle poniżej tego co powinni ale to temat na inną dyskusję. Wiadomo, tej drużynie brak stylu, formy i nieraz charakteru więc po sezonie Moskalowi trzeba podziękować. Adam w wywiadzie tuż po meczu powiedział wprost, że grali źle. Daj Boże żeby zawsze grali tak słabo jak w dwóch ostatnich spotkaniach. Dostajemy w plecy -źle. Wygrywamy w Chorzowie, też niedobrze... Wiele było wcześniej obaw, że Ruch nas powiecie a jednak udało się. Cieszymy się z tego


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3969 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 18:37

  Frenzy48 napisał:  

  krls napisał:  

  ted napisał:  
Z takim drewnem jak AF9 to na pewno.Gratuluje kreatywności w komentarzach.
Gość jaki jest taki jest, ale strzela kolejną ważną ( 11) bramkę w tym sezonie. Trochę szacunku mu się należy.Przydałby się osobny temat dla "fanów" AF9 najlepiej z hasłem żeby nikt normalny tam nie miał dostępu.To właśnie dla was powinni stworzyć taki temat, widzialny tylko dla was. Bo normalnymi to was określić się nie da.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4050 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 18:40

  eJay napisał:  
Jechanie po Frączczaku jest bardzo wygodne - nie ukrywajmy, jest to zawodnik surowy technicznie i czasem po prostu niewidoczny lub popełniający proste błędy (zwłaszcza w obronie). Ale te 11 bramek pokazuje, że nikt nie jest w stanie wygrać z nim konkurencji w przodzie - ani Zwoliński, ani Ciftci, ani Listkowski (który dopiero jako cofnięty zaczął grać na miarę oczekiwań).


Musisz jednak wziąć pod uwagę fakt, iż nikt nie ma takiego komfortu psychicznego jak Adam - czy idzie, czy nie to on gra, a więc może pozwolić sobie na ryzykowne strzały, dryblingi, trudniejsze zagrania, bo plac ma pewny nawet gdy schrzani. Żaden z wymienionych przez Ciebie zawodników takiego komfortu nie ma, więc siłą rzeczy grają bezpiecznie i zachowawczo. Kto wie jakby wyglądali gdyby grali wszystko od początku sezonu, może by coś postrzelali i aktywnie naciskali na pierwszą jedenastkę. W pełni się zgodzę że w tej chwili Frączczak jest absolutnie najlepszą naszą opcją na szpicy, ale sprawa troszkę jednak jest bardziej rozbudowana.


  eJay napisał:  
AF9 jaki jest każdy widzi, lepszy już nie będzie, ale należy mu się choć podstawowy szacunek za to ile punktów nam załatwił w tym sezonie.


Ale czymże jest okazywanie tego szacunku? Brakiem krytyki? Rozumiem, że nie można obrażać (nikogo), ale wytykanie błędów czy słabszej dyspozycji jest moim zdaniem obowiązkiem kibica. Bo to oznacza, iż nam to nie zwisa i się o to troszczymy. Głaskanie po pisankach nic nie da.


  Frenzy48 napisał:  
Przydałby się osobny temat dla "fanów" AF9 najlepiej z hasłem żeby nikt normalny tam nie miał dostępu.A nie lepiej sformalizować niepisaną zasadę na tym forum: "O Frączczaku dobrze albo wcale"? :)


  goral1982 napisał:  
A kto nie gra słabiej poza Delewem i Słowikiem (Słowik grał słabo i nadal gra słabo :) )?


Ale dlaczego resztę można krytykować, a Frączczaka nie? :)


badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4289 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 18:45
Ja jak zawsze tylko dodam!!!!
ADAM DZIEKUJE BARDZO ZA WALKE PRZEZ 93 I BRAMKE WARTĄ 3 PKT !!!


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3633 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 18:49

  Icar napisał:  

  Frenzy48 napisał:  

  krls napisał:  

  ted napisał:  
Z takim drewnem jak AF9 to na pewno.Gratuluje kreatywności w komentarzach.
Gość jaki jest taki jest, ale strzela kolejną ważną ( 11) bramkę w tym sezonie. Trochę szacunku mu się należy.Przydałby się osobny temat dla "fanów" AF9 najlepiej z hasłem żeby nikt normalny tam nie miał dostępu.To właśnie dla was powinni stworzyć taki temat, widzialny tylko dla was. Bo normalnymi to was określić się nie da.Mam rozumieć ze gosc który ma jedne z lepszych statystyk grając u nas a fakty są takie, mamy tworzyć osobny temat ? a hejterzy to sobie mogą rzucać ot tak? kurva czy wam wode w kranie zatruwają że takie głupoty piszecie?


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4050 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 19:04
Spróbujmy podyskutować merytorycznie, nie patrząc na to komu należy się szacunek a komu nie. Frączczak strzelił w tym sezonie 11 bramek. Trzeba jednak pamiętać, że 3 z nich strzelił z karnych, dzisiaj bramka z rożnego, poza tym 5 goli z akcji (zostały jeszcze dwie bramki z Arką w Gdyni, które nie pamiętam czy padały po akcjach czy po stałych fragmentach gry). Zatem od 5 do 7 bramek Frączczak strzelił z gry (byłbym wdzięczny jakby ktoś dopisał jeśli pamięta jak padały te z Arką w Gdyni). Zagrał ponad 20 kolejek jako napastnik, teraz pytanie strzela dużo czy mało? Moim zdaniem mało (bramek ze stałych fragmentów gry nie liczę, bo strzeliłby je również grając na innych pozycjach jak sądzę). Dodatkowo nie jest napastnikiem, który zalicza asysty. Oczywiście dalej jest lepszy niż Cifici czy Zwolak, ale na Frączczaku w ataku do Europy raczej nie zajedziemy.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 19:14
Nie licz też bramek zdobytych głową bo nie jest szczególnie wysoki :)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3969 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 19:18
Który Adam jest w klasyfikacji strzelców ?
Jak przestawiają się strzelcy innych drużyn?
Sam Robak, "cesarz" z Jagiellonii ledwie po 2 bramki więcej mają. Ale tutaj dalej będą narzekać na bramkostrzelność :D

[Ambasador: hamuj język ]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3767 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/04/2017 19:28

  Niepokonany napisał:  
Spróbujmy podyskutować merytorycznie, nie patrząc na to komu należy się szacunek a komu nie. Frączczak strzelił w tym sezonie 11 bramek. Trzeba jednak pamiętać, że 3 z nich strzelił z karnych, dzisiaj bramka z rożnego, poza tym 5 goli z akcji (zostały jeszcze dwie bramki z Arką w Gdyni, które nie pamiętam czy padały po akcjach czy po stałych fragmentach gry). Zatem od 5 do 7 bramek Frączczak strzelił z gry (byłbym wdzięczny jakby ktoś dopisał jeśli pamięta jak padały te z Arką w Gdyni). Zagrał ponad 20 kolejek jako napastnik, teraz pytanie strzela dużo czy mało? Moim zdaniem mało (bramek ze stałych fragmentów gry nie liczę, bo strzeliłby je również grając na innych pozycjach jak sądzę). Dodatkowo nie jest napastnikiem, który zalicza asysty. Oczywiście dalej jest lepszy niż Cifici czy Zwolak, ale na Frączczaku w ataku do Europy raczej nie zajedziemy.To faktycznie chujowy ten nasz Adam. Bez dwóch zdań. Tą dzisiejszą bramkę też odlicz, bo nie z akcji, nie liczy się. A Robak to wogóle jakie drewno, tyle goli z jedenastek...
Ogólnie to powinniśmy dziś tam jednak przegrać, byłby chociaż spokój i jasność.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005