Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6114 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2020 15:20

  Icar napisał:  
Gra tragedia. Wynik super.Sporo było niedokładnych podań. Matynia musi potrenować te wrzutki jeszcze więcej, a Bartkowski zgrać się z drużyną, bo brakowało czasem zrozumienia. No ale zwycięzców się nie sądzi. Cieszy dobra postawa i kolejny gol ze stałego fragmentu - rogu, a brak strat z tego elementu. To ważne oby tak było dalej skutecznie z tych elementów a samemu dobrze bronić. Sripica też na plus co miał to obronił. Oby te piłkarskie pagony co mają na ramionach na koszulkach potwierdziły wartość Portowców w całym sezonie, jak w tym meczu :) Bo po koszmarze w Krakowie kiepsko to wyglądało ;)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7444 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2020 19:28
Dobry mecz Zecha, Stipicy, fajna zmiana Smolińskiego.
Poza tym ... 65 minut bez groźnej sytuacji ani akcji ofensywnej - naprawdę fatalnie się to oglądało.
Dużo szczęścia bo Piast co najmniej kilka razy mógł nam strzelić gola, ale albo dobrze bronił Stipica albo Piast strzelał bardzo niecelnie (albo wybierał złe decyzje).
Niestety u nas nie widać kreatora gry z prawdziwego zdarzenia, środek pola mało kreatywny przez co akcji np. Oskrzydlających jak na lekarstwo.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3919 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2020 20:39
Dante dzisiaj dobrze bronił i dzisiaj był obserwowany przez Genuę na meczu.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6844 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/08/2020 20:41

  Ambasador napisał:  

  Icar napisał:  
Gra tragedia. Wynik super.Punkty trzeba zbierać czy sie gra czy nie. U nas gra tragedia jak napisałeś, ale Piast z dobrą ofensywą bramki nie strzelił. Sztuką jest wygrywać zwłaszcza jak nie i za to gratulacje dla drużyny.

Teraz PP i troche przerwy, która powinna pomóc.

Super wejście Smolińskiego - dużo bardziej podobał się niż Żurawski, który mam nadzieję nie spoczął na laurach.

Drygas pierwsza połowa fatalna, ale w drugiej sie rozkręcał.

Bartkowski, Matynia - dla mnie niestety dramat. Frączczak czy Kowalczyk też bez błysku.


To nie jest sztuka tylko fart. Raz sie uda, a nastepnym razem bedzie gong. Oby po przerwie to wygladalo lepiej, choc z nazwiskami ktore wymieniles trudno o optymizm.


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8251 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/08/2020 10:16
Cud w Gliwicach
Samobiczowanie jest chyba przyjemniejsze niż oglądanie popisów tych piłkarskich "wirtuozów", ale miłość jest ślepa.
Kolejna dawka już w środę.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3961 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/08/2020 11:26
Puchar przejdą ale to niekoniecznie dobrze dla przyszłości Pogoni. Prezes zapewne uzna, że skoro pokonaliśmy Piaścika i awansowaliśmy w pucharze to wzmocnienia już nie są nam potrzebne i konswekwencją będą porażki u siebie z Wisłą i Śląskiem. Dopiero wtedy się obudzą, że coś w tym zespole się nie klei


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8251 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/08/2020 12:25

  polanski93 napisał:  
Puchar przejdą ale to niekoniecznie dobrze dla przyszłości Pogoni. Prezes zapewne uzna, że skoro pokonaliśmy Piaścika i awansowaliśmy w pucharze to wzmocnienia już nie są nam potrzebne i konswekwencją będą porażki u siebie z Wisłą i Śląskiem. Dopiero wtedy się obudzą, że coś w tym zespole się nie kleiZ taką "grą" to przejście Podhala może nie być takie oczywiste.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Jack007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1696 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/08/2020 15:17
To nie łyżwiarstwo figurowe i liczy się wynik, a nie styl. Na papierze skład mamy znośny tak to nazwę, więc z ocenami jeszcze się wstrzymam. Żałuję, że treneiro nie wpuścił Gorgona od pierwszej minuty w Krakowie, może byłby remis, a nawet 3 punkty. Nie wiem dlaczego został on na ławce. Z Podhalem od pierwszej minuty pierwszy skład mam nadzieję....


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3919 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/08/2020 17:35

  Jack007 napisał:  
Żałuję, że treneiro nie wpuścił Gorgona od pierwszej minuty w Krakowie, może byłby remis, a nawet 3 punkty. Nie wiem dlaczego został on na ławce. Z Podhalem od pierwszej minuty pierwszy skład mam nadzieję....Przecież w Krakowie jak wszedł na boisko, to nic nie pokazał. Tak jakby w ogóle nie wchodził.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6114 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/08/2020 21:18

  Jack007 napisał:  
To nie łyżwiarstwo figurowe i liczy się wynik, a nie styl. Na papierze skład mamy znośny tak to nazwę, więc z ocenami jeszcze się wstrzymam. Żałuję, że treneiro nie wpuścił Gorgona od pierwszej minuty w Krakowie, może byłby remis, a nawet 3 punkty. Nie wiem dlaczego został on na ławce. Z Podhalem od pierwszej minuty pierwszy skład mam nadzieję....Po golu Frączczaka 3 punkty mogły być w Krakowie. Tylko nie wiedzieć czemu zdrzemnęli się Portowcy od razu po jego golu. Chyba uznali, że nie trzeba już utrudniać wrzucającemu dogrania piłki ani kryć w polu karnym, bo przecież tacy dobrzy są, że prowadzą mogą se pozwolić na pełen luz w obronie. Dobrze, że się zrehabilitowali w Gliwicach ;)


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3961 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/08/2020 22:30

  Janek80 napisał:  

  Jack007 napisał:  
To nie łyżwiarstwo figurowe i liczy się wynik, a nie styl. Na papierze skład mamy znośny tak to nazwę, więc z ocenami jeszcze się wstrzymam. Żałuję, że treneiro nie wpuścił Gorgona od pierwszej minuty w Krakowie, może byłby remis, a nawet 3 punkty. Nie wiem dlaczego został on na ławce. Z Podhalem od pierwszej minuty pierwszy skład mam nadzieję....Po golu Frączczaka 3 punkty mogły być w Krakowie. Tylko nie wiedzieć czemu zdrzemnęli się Portowcy od razu po jego golu. Chyba uznali, że nie trzeba już utrudniać wrzucającemu dogrania piłki ani kryć w polu karnym, bo przecież tacy dobrzy są, że prowadzą mogą se pozwolić na pełen luz w obronie. Dobrze, że się zrehabilitowali w Gliwicach ;)Tam koszmarną strate zaliczył Żurawski z tego co pamiętam. Od tego zaczęło się całe nieszczęście


Jack007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1696 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/09/2020 20:40

  Icar napisał:  

  Jack007 napisał:  
Żałuję, że treneiro nie wpuścił Gorgona od pierwszej minuty w Krakowie, może byłby remis, a nawet 3 punkty. Nie wiem dlaczego został on na ławce. Z Podhalem od pierwszej minuty pierwszy skład mam nadzieję....Przecież w Krakowie jak wszedł na boisko, to nic nie pokazał. Tak jakby w ogóle nie wchodził.Jest to obiecujący zawodnik i może sam odmienić losy meczu. Moim zdaniem bardzo dobry transfer i po jednym meczu (tych 15 min w Krakowie nie liczę) strzelił więcej goli w lidze niż Manias (z tego co pamiętam w lidze nic nie strzelił).


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3919 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/09/2020 21:29
Tylko pokazuje, że zagrał tragiczny mecz w Krakowie i wcale nie było takie pewne, że jakby zagrał od 1 minuty w tamtym spotkaniu, to cokolwiek by w tej kaszance zmienił.

Od maniasa to i zwykły kaleka miałaby lepszy bilans w Pogoni niż on. Wystarczyłoby, że nie zbliżał do własnej bramki, aby nie narażać się na samobója. Nie wiem czy Manias to nie jedyny napastnik w ostatnich kilkunastu latach, który swoją przygodę z Pogonią zakończył z stosunkiem bramek ujemnych.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6114 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/09/2020 22:20

  Jack007 napisał:  

  Icar napisał:  

  Jack007 napisał:  
Żałuję, że treneiro nie wpuścił Gorgona od pierwszej minuty w Krakowie, może byłby remis, a nawet 3 punkty. Nie wiem dlaczego został on na ławce. Z Podhalem od pierwszej minuty pierwszy skład mam nadzieję....Przecież w Krakowie jak wszedł na boisko, to nic nie pokazał. Tak jakby w ogóle nie wchodził.Jest to obiecujący zawodnik i może sam odmienić losy meczu. Moim zdaniem bardzo dobry transfer i po jednym meczu (tych 15 min w Krakowie nie liczę) strzelił więcej goli w lidze niż Manias (z tego co pamiętam w lidze nic nie strzelił).Strzelił, strzelił Manias, ale samobója :) Z tego co pamiętam w pucharze Polski zaliczył nawet słupek :)


Jack007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1696 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/09/2020 23:06
Przed nami mecz z Wisłą Kraków, więc jako ciekawostkę napiszę, że dzisiaj tegoroczny pogromca Wisły K. w PP KSZO Ostrowiec przegrał w III lidze 0:1 z Podhalem Nowy Targ, które przypominam właśnie pukneliśny w PP 0:5.


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5164 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/09/2020 14:41

  Jack007 napisał:  
Przed nami mecz z Wisłą Kraków, więc jako ciekawostkę napiszę, że dzisiaj tegoroczny pogromca Wisły K. w PP KSZO Ostrowiec przegrał w III lidze 0:1 z Podhalem Nowy Targ, które przypominam właśnie pukneliśny w PP 0:5.Co ma Puchar do ligi ?


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2020 10:25
Przydałoby sie dzisiaj zwycięstwo po dobrej grze !!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3919 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2020 12:50
Oj tak. Ale wiele sobie nie obiecuje. Oficjalny profil Ekstraklasy przypomniał nasz mecz domowy 6:2 z Wisłą. Ale zadowoliłbym się 2:0 po dobrej grze. Ale cóż ... nie powiem co myślę o szansach na to.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2020 16:56
Fajna szansa na dobre ustawienie się w tabeli, jak zwykle koncertowo zjebana.

Brak jakiejś takiej fantazji i wiary, że takich ogórków jak Wisła powinni golić.

Z drugiej strony patrząc na boki obrony: Matynia i Stec to nie można niczego dobrego się spodziewać. Dosłownie żadnego dobrego dośrodkowania w ciągu całego meczu. No dramat.

Remis jest, dobrze, że chociaż uratowany psim swędem, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że na razie ciężko się ogląda te mecze.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2523 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2020 16:59
Starczy. Kosta out. Każdy piłkarz też do wyjebania w tym klubie tylko że stopniowo. Zaczynając od Matyni, Frączczaka, Dąbrowskiego, Kowalczyka itd. itd.
I nie kurwa, nie ciesze się z remisu w ostatniej sekundzie. Gardze tym co pokazują. Więcej wolnego im daj Kosta. Kosta po takim czasie po Polsku nie gada, ale syfem tej 32 lidze przesiąkł do końca. A to że będzie 2-2 było pewne po tym jakie bramki wpadały. Kursy grają w tej lidze.
Naprawdę niech każdy sam sobie odpowie czy chce oglądać tą żenadę. Kurwa dość, serio dość.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005