Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Black Adder
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 21:11
Charry1948 - ja bym już nie chciał iść drogą "zasłużony dla klubu". Paru takich pasożytów od wejścia do E-klasy kreci się po klubie i pobiera pensje nie wiadomo za co. Nie wiem, czy najlepszą opcją byłby jakiś rzemieślnik no name zza granicy - nie znający piłkarzy, nie znający układów, itp. Te wszystkie nasze nietrafione i nieuzasadnione potrzebami, transfery czyszczące inne kluby z drewna - to właśnie chyba jest efekt handlu kartami, w proceder który uwikłani są polscy trenerzy. Zresztą polecam poczytać chociażby wywiady-autobiografie Iwana, czy Szamo. Tam uchylają "nieco" naszą ligę od kuchni.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 21:14

  Porcja Piwa napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  valdano79 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Piotr Mandrysz. Zasłużył na drugą szansę po tym co zrobił dla Pogoni.



Ty tak na poważnie?



Kocian poza zasięgiem, Tarasiewicz myślę że nie odpuści Korony. Mandrysz jest związany z tym klubem i w mojej opinii potrzebujemy osoby jego pokroju. Leszek Ojrzyński może nauczył by tych zawodników jeździć na dupie za wynikiem, a nie machać rączkami. Ale tak jak Tarasiewicz jest w klubie ze stadionem spełniającym europejskie wymogi i się stamtąd nie ruszy. Najłatwiej byłoby wziąć z Termaliki Mandrysza.



Komentuj lepiej kolejne odcinki Naruto bo będą wychodziły jeszcze do marca, bo o trenerce i futbolu niewiele wiesz.



Jakby ten avatar miał jakieś znaczenie. Biegły w temacie jesteś może mange sam czytasz? Ale to jest nie istotne. Piłkarskim ekspertem nie jestem, ale swoje widzę.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4832 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 21:16

  Charry1948 napisał:  

  valdano79 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Piotr Mandrysz. Zasłużył na drugą szansę po tym co zrobił dla Pogoni.



Ty tak na poważnie?



Kocian poza zasięgiem, Tarasiewicz myślę że nie odpuści Korony. Mandrysz jest związany z tym klubem i w mojej opinii potrzebujemy osoby jego pokroju. Leszek Ojrzyński może nauczył by tych zawodników jeździć na dupie za wynikiem, a nie machać rączkami. Ale tak jak Tarasiewicz jest w klubie ze stadionem spełniającym europejskie wymogi i się stamtąd nie ruszy. Najłatwiej byłoby wziąć z Termaliki Mandrysza.



Sorry, ale myślę, że jednak Wdowczyk w każdym elemencie trenerskiego rzemiosła bije Mandrysza co najmniej o klasę. Jasne, że wkurwia mnie te kombinowanie ze składem, ustawieniem, czy pozycjami na boisku. Też czasem mam wrażenie, że Wdowiec gra trochę pod siebie, ale uważam że żeby zmienić trenera, trzeba mieć w obwodzie minimum równorzędnego następcę. Zmiana tylko dla zmiany mija się z celem. Powtórzę to po raz kolejny... Naszym problemem są w 99% żałośnie słabi kopacze (nie wszyscy, ale większość), a nie trener, choć ten czasem też nie pomaga. Janukiewicz, Murawski, Robak, to jedyni zawodnicy, których mogą nam pozazdrościć inne zespoły. Reszta mimo pojedyńczych przebłysków jest na poziomie Szmatiuków, Izvoltów, czy innych Lenartowskich. Przy odrobinie szczęścia i wyższej formie niektórych zawodników możemy być w granicach piątego miejsca, ale wystarczą kontuzje kluczowych graczy i walczymy o utrzymanie, bo te wszystkie Kuny, Bąki, Małeckie, czy Matrasy, są jak na razie tylko po to żeby pobiegać i zgarnąć kasę...

Ostatnio edytowany przez: valdano79, 18 października 2014, 21:23 [1 raz(y)]


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 21:19
WARA OD WDOWCZYKA!!! Jeden z najlepszych trenerów w tej lidze "inwalidów i płaczków". Można mu tylko współczuć że w czasach kiedy tym "galeriankom" nie brakuje niczego, większość z nich na poziomie seniorskim ma problem z wydolnością, kondycją, techniką czy takimi przyziemnymi sprawami jak koordynacja ruchowa ,przyjęcie piłki, podanie celne do partnera na metr lub dwa czy oddanie w miarę celnego strzału. On ich tego już nie nauczy!!! I nie nauczyłby sam Mourinho czy Guardiola. Oni są po prostu na poziomie "polskiej ligi" czyli pewnego poziomu( słabego) już nie przeskoczą. Wyniki naszych drużyn na tle przeciętnych drużyn europejskich ewidentnie to ukazują. Często przede wszystkim z własnej winy. A to dlatego że polski kopacz NIE LUBI SIĘ WYSILAĆ I CIĘŻKO PRACOWAĆ! Jemu styka 15-50 tyś pensyjki w warunkach polskich. Dorobi się lekko i przyjemnie? Dorobi. Tylko nieliczni (Lewandowski, Krychowiak i jeszcze....niewielu) chcieli czegoś więcej i dzięki ciężkiej pracy i profi się wybili. Wdowczyk emigrował w czasach o wiele gorszych od obecnych ale GRAŁ a nie tylko był w Celticu czy Reading. Można przyjąć za pewnik że żaden z obecnych w Pogoni zawodników nigdy nawet się przybliży do tego poziomu. Zmiana trenera niczego nie da. Może jedynie samym kopaczom ale nie pod kątem poprawy ich gry tylko może trener Wdowczyk przestał im pasować. Za ciężko im chyba biedaczkom.... Zwolnienia trenerów w Pogoni przerabialiśmy w ostatnich latach kilkukrotnie. W większości z marnym skutkiem. Zresztą jeśli dojdzie do zmiany trenera to już włodarze maja następcę w postaci nowego szefa baku informacji- Pawła Sikory. Problemem nie jest trener Wdowczyk, który chce czegoś więcej, w przeciwieństwie do kilku kopaczy którzy wiedząc że nie podołają tym wymaganiom, wolą się "ślizgać" do końca kariery jak to stwierdził ostatnio w wywiadzie jako z jednej z opcji Sebastian Mila. Nowy trener, nowa karta, potem następny itd. Zresztą polityka transferowa też się kłania. I nie odpowiadał za nią przecież Wdowczyk a możliwości finansowe klubu. Naprawdę dajcie spokój Wdowcowi.To największe wzmocnienie tego zespołu....


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 21:27

  PewienPawel napisał:  
O to i zaraz Mandrysz Junior by powrócił. Mecz do wygrania, czuć jednak było brak wielkich nieobecnych. Nie wierzę w to, że gdyby na boisku był Robak, wynik byłby ten sam. To pewne. Brakowało też Adama. Tych dwóch zawodników więcej na murawie, a z Podlasia mogłyby jechać w tej chwili 3 punkty. Jestem pewien, że wiele osób uważa podobnie. Niestety mecz zły, pomimo chęci i zamiarów w plecy, drużyna pozbawiona szkieletu, stąd taki wynik. Kiedy kadra wyzdrowieje będzie na 100% lepiej. Wdowczyk nie miał na dziś narzędzi w ręku, żeby robotę należycie wykonać. Tak jak nie da się wkręcić wkręta bez śrubokręta. Proste. Nie uważam więc, że wynalazki typu Cherry1948 ze stażem na forum takim, jaki ma , powinny otwierać mordę i Wdowczykowi szukać nowego klubu. Gdyby Darek dziś "osiągnął" taki wynik podstawowym składem, to bym się nie czepił. Grali jednak zastępcy zastępców, a trzon Muraś-Janukiewicz sami nie wygrają meczu i w wiadomych okolicznościach.



Prawie ze wszystkim się zgadzam. Z wyjątkiem Janukiewicza. On nie tworzy trzonu. On powinien siedzieć na ławce.


Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7206 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 21:35

  valdano79 napisał:  
... Naszym problemem są w 99% żałośnie słabi kopacze (nie wszyscy, ale większość), a nie trener, choć ten czasem też nie pomaga. Janukiewicz, Murawski, Robak, to jedyni zawodnicy, których mogą nam pozazdrościć inne zespoły. Reszta mimo pojedyńczych przebłysków jest na poziomie Szmatiuków, Izvoltów, czy innych Lenartowskich...


Podpisuje się obiema rękami i nogami.
Na (ekstra)klasę czyli NAJWYŻSZY poziom piłki w 40 milionowym kraju powinno się reprezentować pewien poziom. Z całym szacunkiem ale np. Bąk nadaje się maks na 1 ligę. Marnuje 100% sytuacje, które powinien wykorzystać. Wiadomo raz czy dwa może się zdarzyć farfocel ale nie seryjnie. Jaki jest sens trzymanie takiego zawodnika który nic nie wnosi a bierze wypłatę? I to samo tyczy się kilku jeszcze zawodników.
Wiem, że to mielony ciągle temat ale przypomnijmy - oni zarabiają po 15-30 tys miesięcznie! Prezes dużego przedsiębiorstwa może tyle nie dostawać a musi dawac z siebie 100% i jest rozliczany z wyników a widzę, że niektórzy tutaj na forum rozliczają tylko trenera.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 21:40
Wynalazkiem nie jestem. Wynalazek to np. Golla na stoperze. Gdybym mial stare konto staż byłby 1k+ ale nie wiem nawet w jakich okolicznościach je skasowano bo nie przywiazywalem do tego uwagi. Konto było i go nie ma. Dla mnie porażka obciąża trenera a nie bramkarza..


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 21:43

  PewienPawel napisał:  
O to i zaraz Mandrysz Junior by powrócił. Mecz do wygrania, czuć jednak było brak wielkich nieobecnych. Nie wierzę w to, że gdyby na boisku był Robak, wynik byłby ten sam. To pewne. Brakowało też Adama. Tych dwóch zawodników więcej na murawie, a z Podlasia mogłyby jechać w tej chwili 3 punkty. Jestem pewien, że wiele osób uważa podobnie. Niestety mecz zły, pomimo chęci i zamiarów w plecy, drużyna pozbawiona szkieletu, stąd taki wynik. Kiedy kadra wyzdrowieje będzie na 100% lepiej. Wdowczyk nie miał na dziś narzędzi w ręku, żeby robotę należycie wykonać. Tak jak nie da się wkręcić wkręta bez śrubokręta. Proste. Nie uważam więc, że wynalazki typu Cherry1948 ze stażem na forum takim, jaki ma , powinny otwierać mordę i Wdowczykowi szukać nowego klubu. Gdyby Darek dziś "osiągnął" taki wynik podstawowym składem, to bym się nie czepił. Grali jednak zastępcy zastępców, a trzon Muraś-Janukiewicz sami nie wygrają meczu i w wiadomych okolicznościach.



Pierdolisz...Nie da się wkręcic wkręta bez śrubokrętu? Nie trzeba byc specem żeby dac radę. To samo z tym, że nie ma problemu, bo nie było podstawowych zawodników? To jest liga u Kaczmarka na pomarańczowej czy ekstraklasa do chuja? 4 zawodników wypada i płacz i lament 'bo nie ma kim grac', mgła - nie można poleciec samolotem, to też już pierdolenie, że zmęczeni będą, bo jebną 600km pociągiem, w latach 80 zapierdalali co 2 tygodnie pociągami i nikt nie płakał, że zmęczony. Dostali 5tke w plecy, to niech pokutują, grają w Pogoni a nie FC Kebzonia. Chuj z wynikami ale nie chuj z zaangażowaniem pifkarzyków


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 21:44
Potrafiliśmy pozegnac czarnoskórych Djousse, Mustafe, Tchamiego więc proponuje to samo zrobić z Bakiem. Nie rozumiem w czym on się różni poza kolorem skóry, serio. Ciekawe czy gralby u nas dalej prezentując takie umiejętności gdyby pochodził np. z Ghany. Pytanie retoryczne. Nie trzymajmy na siłę takich 'Polskich wiecznie niespelnionych talentów' bo chyba już każdy widzi, że u tego piłkarza progresu się nie doczekamy.


Black Adder
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 22:09

  kosa1749 napisał:  
WARA OD WDOWCZYKA!!! Jeden z najlepszych trenerów w tej lidze...



Czyli najlepszy trener, tylko piłkarze do niczego. Jednym słowem trzeba mu ściągnąć cały skład Legii + innych czołowych z ligi, dokupić parę meczy i wtedy pokaże nam swój kunszt!
Wiesz co? Może więc takiego "najlepszego trenera" nam nie trzeba. Trzeba natomiast średnika, który poukłada średnich piłkarzy, jakich mamy. Fakty nie kłamią. Jakbyś się nie zachwycał biografią Wdowca, to efekt jego pracy w Pogoni jest taki jak Bońka z reprezentacją.


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 22:18
Golle widzę też już wypierdalacie z drużyny. Przypominam że w tamtym sezonie wszyscy go nosili na rękach po zajebistych meczach na stoperze po powołaniu do kadry na mecze towarzyskie. Wdowca również za znalezienie mu nowej pozycji. Tak w ramach przypomnienia.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 22:30

  polanski93 napisał:  
Potrafiliśmy pozegnac czarnoskórych Djousse, Mustafe, Tchamiego więc proponuje to samo zrobić z Bakiem. Nie rozumiem w czym on się różni poza kolorem skóry, serio. Ciekawe czy gralby u nas dalej prezentując takie umiejętności gdyby pochodził np. z Ghany. Pytanie retoryczne. Nie trzymajmy na siłę takich 'Polskich wiecznie niespelnionych talentów' bo chyba już każdy widzi, że u tego piłkarza progresu się nie doczekamy.



Traore, Williams, Gwaze, Djousse, Tchami, Mustafa... Trochę czarnoskórego szrotu w ostatnich latach przerabialiśmy :) A Bąka wypierdolic trzeba, fakt, niczym sie nie rozni od tych parodystów z afryki.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 22:32
Nikt tu go nie wyrzuca. Nawiązałem do niego bo to nie jest jego nominalna pozycja. Błędów na obronie robi sporo w tym sezonie. Powołanie było i minęło jak jego dobra dyspozycja tak samo jak wyniki naszej Pogoni. Były i ich nie ma. Chociaż lepiej przegrać jeden mecz, a drugi wygrać niż obydwa zremisować. Tylko w jakim stylu..


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 22:47

  Black Adder napisał:  
[cytat=kosa1749]WARA OD WDOWCZYKA!!! Jeden z najlepszych trenerów w tej lidze...



Czyli najlepszy trener, tylko piłkarze do niczego. Jednym słowem trzeba mu ściągnąć cały skład Legii + innych czołowych z ligi, dokupić parę meczy i wtedy pokaże nam swój kunszt!
Wiesz co? Może więc takiego "najlepszego trenera" nam nie trzeba. Trzeba natomiast średnika, który poukłada średnich piłkarzy, jakich mamy. Fakty nie kłamią. Jakbyś się nie zachwycał biografią Wdowca, to efekt jego pracy w Pogoni jest taki jak Bońka z reprezentacją.[/cyta

Biografia Wdowca chłopaku nie ma tu nic do tego. I moja wypowiedź nie była ukierunkowana na zachwyt nad jego karierą tylko na podejście naszych ligowców do swoich obowiązków. I nawet posiłki z Legii by tego nie zmieniły. Na efekt pracy Wdowca przyjdzie jeszcze czas bo pewnie taki nadejdzie ale porównanie go do wyczynów Bońka to gruba przesada. Twoja wypowiedz sugeruje że kopacze są ok ale trener do bani. To wskaż kto "poukłada" Naszą Pogoń Szczecin?


Chrumson123
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3517 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 22:51
Dla mnie to parodia, że Wdowczyk po takim meczu, na konferencji wypowiada się z uśmieszkiem.


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 22:54
Popieram obrone Trenera. Tak jego tez rozliczamy z gry zespolu itd. Ale nie mozemy dopuscic do tego aby po raz kolejny to trener odpowiadal glowa za wyniki a nie kopacze. Dajmy jako jedyni w llidze czas trenerowi w tych ciezkich chwilach oraz wsparcie, wlasnie jemu, zeby kopacze wiedzieli ze nie maja co liczyc na zwalenie calej winy na trenera!!! Dograjmy do zimy zrobmy remanent, a jestem pewien ze Darek dokona dobrych wyborow i nawet kasa sie znajdzie na wzmocnienia. I bedzie dobrze. Najgorsze co moze byc to zmiana trenera i zostawienie kilku slabych ogniw ktore psuja cala gre zespolu...

PS

Dzisiaj napisala do mnie zona jednego z pilkarzy, wielce oburzona ze kibice smia krytykowac pilkarzy za dzisiejszy wynik... sloow jakich uzywala nie chcialbym przytaczac..ani wymieniac z nazwiska bo nie o to tutaj chodzi. Chodzi o to aby kibice byli swiadomi ze trenera to mamy w 100% profesjonaliste, a kilku kopaczy zdecydowanie nie.....

Ostatnio edytowany przez: Papricanos85, 19 października 2014, 00:04 [1 raz(y)]


PORTOWCY
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 22:56

  zach-pom napisał:  
No to Wdowczyk się już wytłumaczył widzę.
  Cytat:  
Dariusz Wdowczyk, trener Pogoni Szczecin: Gratuluję Jagiellonii dobrego meczu, gratuluję wyniku i oczywiście otwarcia stadionu. Dziękuję.

Chyba rzeczywiście stracił kontakt z rzeczywistością nasz treneiro



Skądże - przecież krótkie wypowiedzi trenerów to winna szczecińskich dziennikarzy ;)


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 23:00

  Charry1948 napisał:  
Nikt tu go nie wyrzuca. Nawiązałem do niego bo to nie jest jego nominalna pozycja. Błędów na obronie robi sporo w tym sezonie. Powołanie było i minęło jak jego dobra dyspozycja tak samo jak wyniki naszej Pogoni. Były i ich nie ma. Chociaż lepiej przegrać jeden mecz, a drugi wygrać niż obydwa zremisować. Tylko w jakim stylu..


Dokładnie w tym rzecz. Ja też twierdze że Golla zagrał kilka fajnych spotkań,nawet jako stoper natomiast stoperem nie jest i wg. mnie na poziomie wyższym niż ogon e-klapy nie będzie.
Piłkarzy mamy jakich mamy i tego czego nie nauczyli sie za młodu teraz się już nie nauczą.
Jesli do tego zaczniemy im zmieniać pozycje to dodatkowo odbierzemy im atrybuty jakie mieli wcześniej znając swoje miejsce na boisku.Wdowczyk widocznie jest innego zdania (a może to Smolny ma taka optykę) uważając że wszystko co na zielonej trawie można dowolnie przemieszać.
Błady indywidualne w tym i wielu innych meczach to efekt ciągłych zmian ,eksperymentów,poszukiwań.To nie są omnibusy które ogarną ciągle to nowa taktykę ciągle w innym miejscu na boisku i prawie zawsze grając obok kogoś innego.Styl Wdowczyka to CHAOS.
Ten chaos wynika właśnie z tych rotacji i ciągłych eksperymentów.Dlatego z tego chaosu czasem wyjdzie jakies zwycięstwo,kilka remisów i takie mecze jak ten.Rozumiem że Lisowskiemu kończy się kontrakt w zimie i klub musi wiedzieć co z nim zrobić więc zagral zamiast Matynii cały mecz by zobaczyć co da zespołowi ale nie rozumiem zdejmowania Rudola i robienie nagle bocznym obrońcom Hernaniego.Czekam tylko jak Fraczczak w którymś meczu założy rękawice bramkarskie a na stoperze zagra Kun.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 23:23

  Papricanos85 napisał:  
Popieram obrone Trenera. Tak jego tez rozliczamy z gry zespolu itd. Ale nie mozemy dopuscic do tego aby po raz kolejny to trener odpowiadal glowa za wyniki a nie kopacze. Dajmy jako jedyni w llidze czas trenerowi w tych ciezkich chwilach oraz wsparcie, wlasnie jemu, zeby kopacze wiedzieli ze nie maja co liczyc na zwalenie calej winy na trenera!!! Dograjmy do zimy zrobmy remanent, a jestem pewien ze Darek dokona dobrych wyborow i nawet kasa sie znajdzie na wzmocnienia. I bedzie dobrze. Najgorsze co moze byc to zmiana trenera i zostawienie kilku slabych ogniw ktore psuja cala gre zespolu...

PS

Dzisiaj napisala do mnie zona jednego z pilkarzy, wielce oburzona ze kibice smia krytykowac pilkarzy za dzisiejszy wynik... sloow jakich uzywala nie chcialbym przytaczac..ani wymieniac z nazwiska bo nie o to tutaj chodzi. Chodzi o to aby kibice byli swiadomi ze trenera to my mamy w 100% profesjonaliste, a kilku kopaczy zdecydowanie nie.....



No jak to, przecież oni są niewinni:) Tak ciężko pracują za 50 tysi miesięcznie.Jak my śmiemy ich oceniać czy krytykować. Przecież oni są niewinni. To trener Wdowczyk jest winny że nie potrafi kaleków poukładać na boisku. Oni za to mogą zrzygać się pod Rockerem,mieć nadwagę itd. Oni mogą wszystko tylko po za poprawnym kopaniem w piłkę. Ale co tam- takie mamy społeczeństwo. Sami im przyzwalacie na pewne rzeczy upatrując winę tylko w trenerze i Bóg wie czym . Ale jak jest społeczne przyzwolenie aby chujnia się działa to chujnia się dzieje. A teraz obrońcy kopaczy "nie prezentujących nawet przeciętnego poziomu europejskiego" bijcie jak w bęben...":)


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/10/2014 23:33
jest tu tylu samo obrońców i zwalniaczy Wdowczyka.obrońcy piszą,że to wina piłkarzy,kto odpowiada za grę drużyny,marni kopacze czy trener?
po awansie do górnej 8 w poprzednim sezonie nasi kopacze przestali grac,a co zrobili właściciele klubu ... wbrew logice przedłużyli kontrakt z Wdowczykiem na wieki wieków.prowadzą klub już kilka lat,a dalej popełniają takie błędy.
nie zwolniąt eraz Wdowczyka nawet jakby chcieli,bo klubu na to nie stać przez ich własną głupotę.zastanawia mnie tylko czy kopacze dzisiaj grali przeciwko trenerowi czy Wdowczyk już do końca się zagubil wybierając po raz kolejny złą taktykę na mecz.
podsumujmy też pomocników Wdowczyka ... Stolarczyk-drugi trener śmiech mnie ogarnia,Edi to chyba jest jako maskotka w sztabie trenerskim,a trener bramkarzy? czy ktoś kto kiedyś był bramkarzen umnie trenować innych bramkarzy? moim zdaniem Janukiewicz przy Peskoviću bardziej sie cofa,a na pewno nic nie rozwinął.dla mnie tylko nowa miotła może tylko coś zmienic.mój faworyt to Płatek(niestety nierealne) lub Kocian,bo pokazal,że z g.... można bat ukręcić,ale musi przyjść ze swoim sztabem trenerskim,bo jk zostaną obecne pasożyty to nic lepiej nie będzie.jak w sobotę znowu przekramy z cracovią to zmiany staną się faktem.
w poniedziałek chce przeczytać w necie,że klub ukarze całą drużynę finansowo za postawę w dzisiejszej kompromitacji,a jak się komuś nie podoba to wypier.... jak kiedyś powiedział jeden z winnych dzisiejszej kompromitacji.
Wdowczyk jakby był inteligentny to by po meczu podał się do dymisji ... tylko by takim ruchem zyskałby,ale ... przecież to tylko przegrana jego zdaniem i nic wielkiego się nie stało.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.38 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005