Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 03:54
Fajny wywiad jakiego udzielił Rogal portalowi 2x45.com.pl


  Cytat:  
Maksymilian Rogalski jest w tym sezonie jednym z najrówniej grających piłkarzy Pogoni Szczecin. To jego premierowy sezon w Ekstraklasie, choć w czerwcu skończy 30 lat. - Zdaję sobie sprawę, że bardziej już zjeżdżam z górki niż dopiero zaczynam, ale cieszę się, że w ogóle tu jestem. Było trochę komplementów, jednak nie ekscytuję się zbytnio. Media chętnie kreują gwiazdy, ale jeszcze chętniej je niszczą. Edi i Akahoshi teraz tego doświadczają - mówi 2x45.com.pl zawodnik "Portowców".


2x45.com.pl: - Patrząc na wiosenne poczynania Pogoni, można tylko powiedzieć, że dobrze, że jesienią uzbieraliście sporo punktów.
Maksymilian Rogalski: - Nie wiem, czy tak można do tematu podchodzić. Jesień nie była przypadkiem, a takie postawienie sprawy jak pan wspomniał zaprzeczałoby temu. Mamy problem, nie możemy wygrać, ale jedno zwycięstwo poprawi nastoje i morale wzrośnie. Jak na razie prezentujemy się słabo - sześć goli straconych, jeden strzelony i to w dodatku z karnego. Zaczęliśmy chyba najgorzej ze wszystkich, ale trzeba o tym zapomnieć. Nie mamy aż tak słabej drużyny, by mieć takie wyniki. Jestem pewien, że stać nas na powtórzenie osiągnięć z zeszłej rundy.

- Zawsze, gdy nie idzie na początku rundy, piłkarze zwalają wszystko na złe przygotowania...
- Nie jesteśmy źle przygotowani. Nie ma co szukać teraz winy w okresie przygotowawczym, trenerze albo jeszcze czymś innym. Za wszystko odpowiada cała drużyna. Szukając najmniejszych pozytywów, można stwierdzić, że taka Legia, czy Górnik też nie zaczęły imponująco, a przecież należą do czołówki. Było sporo niespodzianek. Z wysokiego „C” zaczęło chociażby Podbeskidzie czy nawet Bełchatów. My dwa mecze, w Lubinie i ostatnio z Piastem, graliśmy w fatalnych warunkach. Ciężko nazwać to futbolem, bo nie było tam trzech dokładnych podań. Weryfikacja przygotowania fizycznego nastąpi po dłuższym okresie.

- Może niektóre drużyny, zarówno wy, jak i te walczące o mistrzostwo, zostały po prostu przez niektórych zagłaskane?
- Na pewno przez pochwały nie skończyliśmy sezonu po pierwszej rundzie. Jest 30 kolejek, jeszcze wiele przed nami. Jako beniaminek dość wysoko powiesiliśmy sobie poprzeczkę. Teraz być może oczekiwania w stosunku do nas są zbyt duże i potrzebny jest większy dystans. Naszym celem wciąż jest utrzymanie.

- Do pana akurat większych pretensji mieć nie można, bo poniżej pewnego poziomu pan nie schodzi.
- To miłe słowa, ale niestety piłka nie jest sportem indywidualnym. Jeżeli przegrywamy, to przegrywamy wszyscy. W tych trzech meczach, podobnie jak inni, zdobyłem tylko jeden punkt i nie jestem z tego zadowolony. W ogóle nie patrzę na to, czy wyglądałem lepiej, czy gorzej. Przeżywam porażki jak wszyscy.

- Ostatnio nawet Edi i Akahoshi niewiele mogą pomóc Pogoni.
- Są mózgiem drużyny, kreatorami, ale na grę wpływa cała jedenastka. Od tej dwójki dużo zależy, ale nie tłumaczmy złych wyników tylko i wyłącznie ich słabą dyspozycją. Każdy z nas nie gra tego, co sobie zakładał. W kadrze jest sporo zawodników, którzy są w stanie pociągnąć zespół, nie tylko Edi i „Aka”.

- Ale Japończyk na razie wyróżnia się na boisku tylko nową fryzurą.
- (śmiech). To mój kolega i jest mi niezręcznie wypowiadać się w taki sposób. Nie jestem odpowiednią osobą, by krytykować go w taki sposób. Kilka razy udowodnił, że jest dobrym zawodnikiem. A zawsze najbardziej krytykuje się ludzi, od których oczekuje się najwięcej. Mam nadzieję, że „Aka” pomoże nam jeszcze w niejednym spotkaniu i udowodni, że nieprzypadkowo zrobiło się o nim nieco głośniej.

- Interesuje mnie jednak pańskie zdanie na temat fryzury. Zrobiłby pan sobie coś takiego?
- To jego indywidualna sprawa. Zwracam uwagę na siebie, a jeśli mu coś takiego odpowiada i czuje się z tym dobrze, to jego decyzja. Ja bym sobie chyba jednak czegoś takiego nie zrobił. Chociaż... czasami różne rzeczy wpływają na takie rzeczy. Ale nie gadajmy o fryzurach.

- Wszyscy mówią, że brakuje wam klasowego napastnika. Tutaj chyba trudno polemizować?
- Już w tamtej rundzie mówiło się, że brakuje nam kogoś, kto zagwarantuje parę goli na rundę. Na ten temat powinni wypowiadać się jednak prezesi i dyrektor sportowy, czyli ludzie, którzy decydują o ruchach transferowych. Tak naprawdę nie wiem, czy byli kimś zainteresowani, czy kogoś nie udało się sprowadzić. Trener dysponuje tym co ma. Mała ilość bramek jest odczuwalna, ale ciężko powiedzieć, czy ma to związek tylko i wyłącznie z brakiem rasowego napastnika.

- Wspomniani działacze postawili przed rundą jakiś konkretny cel?
- Nigdy nie było rozmów typu, że walczymy o puchary czy mistrzostwo Polski. Twardo stąpamy po ziemi i wiemy, że w pierwszym sezonie najważniejsze jest utrzymanie. Dopiero w następnych można zakładać jakieś ambitniejsze plany.



- Jak bardzo żałuje pan, że dopiero teraz trafił do Ekstraklasy?
- Zdaję sobie sprawę, że nastąpiło to trochę późno. Zawsze o tym marzyłem i dlatego cieszę się, że w ogóle mi się to udało. Nic na to nie poradzę, że debiut przyszedł dopiero teraz. Oby zdrowie pozwoliło utrzymać się tutaj jak najdłużej. Choć oczywiście wiem, że bardziej już zjeżdżam z górki niż dopiero zaczynam.

- Jakieś przyczyny tak późnego debiutu?
- Złożyło się wiele czynników. Będąc już w Pogoni, gdy przychodził nowy trener, musiałem niewiadomo jak udowadniać, że jestem potrzebny drużynie. A gdy już mi się to udało, dochodziło do zmiany szkoleniowca... Nawet w I lidze było różnie z graniem. Trener Artur Skowronek, mimo początkowych niejasności dotyczących mojego pozostania w Szczecinie, w jakiś sposób zaufał mi. To bardzo pomogło. Patrzenie z góry i czekanie na błędy działa zupełnie inaczej.

- Myśli pan, że poradziłby sobie w Ekstraklasie, gdyby trafił do niej wcześniej?
- Nie chcę przesadnie się chwalić, ale wydaje mi się, że tak. Dałbym radę, gdyby miało to nastąpić kilka lat wcześniej. Tak jak mówię - najważniejsze jest jednak to, żeby w zawodnika uwierzył sam szkoleniowiec.

- Ile razy oglądał pan swoje trafienie z rzutu wolnego z Bełchatowem?
- Nie wiem, chyba ze cztery razy. Raz albo dwa na ogólnym podsumowaniu ze sztabem. Samemu może kolejne dwa... Żona mi pokazywała.

- Na przeprosiny, czy poprawę nastroju?
- (śmiech) Zdecydowanie to drugie. Debiut przyszedł późno, ale jak już mi się udało, to myślało się o pierwszej bramce. Cieszę się, tym bardziej że przecież dała nam ona trzy punkty. Zapamiętam ją na zawsze.

- A jeśli pierwsza będzie jednocześnie tą ostatnią?
- Trudno. Tym bardziej będę ją pamiętał. Choć oczywiście mam nadzieję, że tak nie będzie.

- Teraz pewnie na przekór trafi pan w najbliższym meczu z Wisłą.
- Skoro pan tak mówi... Chciałbym żeby tak było. Nie ma co ukrywać, że czeka nas ciężkie zadanie. Wisła się odbudowuje, zdobywa punkty. Swoją siłę udowodniła w Pucharze Polski.

- Jak pan patrzył na komentarze mówiące o tym, że powinien pan dostać powołanie do kadry? Bo jesienią trochę tego było.
- Z jednej strony to może cieszyć. Marzeniem każdego sportowca jest reprezentowanie barw narodowych, ale patrzyłem na to wszystko z przymrużeniem oka. Wykreować się nie jest trudno i wtedy media robią z człowieka bohatera. Problem w tym, że później niszczą przy najmniejszym niepowodzeniu. Można to w jakiś sposób odnieść do sytuacji z Edim i Akahoshim. Potrzebna jest pokora. Na nazwisko pracuje się bardzo ciężko.

- Co do Ediego, jest w stanie grać w Ekstraklasie jeszcze przez półtora sezonu?
- Myślę, że tak. Jest świetnym zawodnikiem. Wiele osób po niepowodzeniach uważa, że powinien dać sobie już spokój. Jeśli tylko zdrowie mu pozwoli, bo o chęci nie ma się co martwić, jest w stanie pociągnąć tę drużynę i cały czas być jej liderem.




Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6562 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 15:40
Probierz??? Ten Smolny jest jebnięty.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 16:16

  Cytat:  
"Dobra wiadomość dla Wisły przed meczem z Pogonią"

Kamil Kosowski, Łukasz Garguła i Cwetan Genkow wyleczyli już kontuzje i mogą zagrać przeciwko Pogoni Szczecin.

Najbliżej powrotu do podstawowego składu jest Kamil Kosowski, bo miał najkrótszą przerwę. Jego problemy z mięśniem przywodziciela zaczęły się przed spotkaniem z Podbeskidziem (0:0). Decyzja o tym, że nie pojawi się na boisku, zapadła dopiero na przedmeczowej rozgrzewce. - Czy zagram z Pogonią? Jeszcze nie wiem - mówił w czwartek skrzydłowy.



Mogą mieć w składzie samego Messiego. Czas na punkty, i w Krakowie Pogoń zmiecie ich z boiska. :)


Jeżeli chodzi o Probierza, mówie stanowcze nie! Po dwóch porażkach by sam uciekł. Jak wymieniać trenera to tylko na Płatka , lub "wariata" Baniaka (chociaż jemu w Miedzi jest dobrze). Leśniak też jest chętny, i mówi że umie więcej niż Hajto. A tak na poważnie Skowronek i tak zostanie.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 15 marca 2013, 16:30 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Karol SZN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 16:20
Piątek, 15 Marzec 2013 16:00
"W ostatnich dniach coraz głośniej mówiło się o bardzo niepewnej pozycji Artura Skowronka. Niewykluczone, że już niedługo doczekamy się zmiany na stanowisku szkoleniowca Pogoni Szczecin.

W kuluarach wymienia się wiele nazwisk, jednak jak na swoim Twitterze napisał dziennikarz Polsatu Mateusz Borek, najbliżej zastąpienia Skowronka w Szczecinie jest Michał Probierz.

- Wedlug moich informacji Michal Probierz dogadany z Pogonia Szczecin. Zastapi Artura Skowronka. Kwestia czy juz po meczu z Wisla w niedziele? - napisał (pisownia dosłowna).

Jeśli do takiej roszady w sztabie szkoleniowym Portowców naprawdę dojdzie, to Pogoń będzie kolejnym klubem w krótkiej karierze trenerskiej Probierza. Wcześniej prowadził on m.in. Polonię Bytom, Widzew Łódź, Jagiellonię Białystok, Łódzki Klub Sportowy, Wisłę Kraków czy GKS Bełchatów."

GG, PilkaNożna.pl
źr. Twitter


Duma Pomorza
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 16:27

  Karol SZN. napisał:  
Piątek, 15 Marzec 2013 16:00
"W ostatnich dniach coraz głośniej mówiło się o bardzo niepewnej pozycji Artura Skowronka. Niewykluczone, że już niedługo doczekamy się zmiany na stanowisku szkoleniowca Pogoni Szczecin.

W kuluarach wymienia się wiele nazwisk, jednak jak na swoim Twitterze napisał dziennikarz Polsatu Mateusz Borek, najbliżej zastąpienia Skowronka w Szczecinie jest Michał Probierz.

- Wedlug moich informacji Michal Probierz dogadany z Pogonia Szczecin. Zastapi Artura Skowronka. Kwestia czy juz po meczu z Wisla w niedziele? - napisał (pisownia dosłowna).

Jeśli do takiej roszady w sztabie szkoleniowym Portowców naprawdę dojdzie, to Pogoń będzie kolejnym klubem w krótkiej karierze trenerskiej Probierza. Wcześniej prowadził on m.in. Polonię Bytom, Widzew Łódź, Jagiellonię Białystok, Łódzki Klub Sportowy, Wisłę Kraków czy GKS Bełchatów."

GG, PilkaNożna.pl
źr. Twitter



Wydaje mi się, że Probierz ma za duża charyzmę i charakter (coś jak Płatek) by pasował Smolnemu. Osobiście chciałbym żeby w końcu trener trochę u nas posiedział i wolę, aby był to Skowronek, mimo, że uważam Probierza za jednego z lepszych trenerów.


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 16:46

  KAM napisał:  


Wydaje mi się, że Probierz ma za duża charyzmę i charakter (coś jak Płatek) by pasował Smolnemu. Osobiście chciałbym żeby w końcu trener trochę u nas posiedział i wolę, aby był to Skowronek, mimo, że uważam Probierza za jednego z lepszych trenerów.



Probierz ?! ten sprzedawczyk ?

szkoda tylko ze sprzedawał mecze grajac w Pogoni, tak samo jak Dzwigala.


Dandi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7145 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 17:43
Dziwne,że ktoś chce jeszcze zatrudniać Probierza. Mało,że po paru meczach sie zmywa i ucieka to jeszcze to najbardziej przereklamowany trener bo wyników od dłuższego czasu nie ma żadnych.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 17:55
Prezes Mroczek przecież ostatnio zdementował te doniesienia mówiąc że Skowronek zostaje w Pogoni na dłużej, choć różnie bywało w Pogoni, Sasal też miał być trenerem na lata ;)


Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 18:13

  Waqq napisał:  

  Król Lew napisał:  


a co do marketingu, szczerze watpie zeby pan smolny mogl w jakis sposob kierowac ruchami zwiazanymi z marketingiem, jak widac zatrudnienie odpowiednich osob w klubie to spory problem

a wracaja do watku gry Pogoni na wiosnę - nalezy sie zastanowic dlaczego Pogoń tak gra biorac pod uwage sklad, z nowych zagrali Murayama i Chałas - reszta powinna sie znac jak lyse konie - w obronie, pomocy, o ataku nie mowie, bo nie jestem zwolennikiem Djousse wiec mowy o jakiejkolwiek wspolpracy
bledy i styl gry - wyglada to tak jakby w druzynie bylo 5 nowych pilkarzy i mimo okresu przygotowawczego nie zdazyli sie jeszcze zgrac, moze to zaskoczy za 2-3 mecze a moze nie



Spokojnie plotka mówi, że klub ostro rekrutuje do nowo tworzone działu marketingu także może już za momencik już za chwileczkę na Pogoni doczekamy się DZIAŁU MARKETINGU ! Oby tylko nie zajmował się PRem Prezesa Mroczka jak sztab Kasprzyka...



a to jest rekrutacja wewnetrzna, czy zewnetrza?
zeby nie bylo, ze dzial ten tworzy ktos z rodziny pracowników z Pogoni SA albo EPA!


Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7103 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 18:45

  Junior napisał:  

  KAM napisał:  


Wydaje mi się, że Probierz ma za duża charyzmę i charakter (coś jak Płatek) by pasował Smolnemu. Osobiście chciałbym żeby w końcu trener trochę u nas posiedział i wolę, aby był to Skowronek, mimo, że uważam Probierza za jednego z lepszych trenerów.



Probierz ?! ten sprzedawczyk ?

szkoda tylko ze sprzedawał mecze grajac w Pogoni, tak samo jak Dzwigala.



Oba mecze w których grał sprzedał? To już wiem czemu tak szybko się go pozbyli. ;)

Żeby nie było nie lubię gościa, tylko zainteresowała mnie ta informacja.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 18:55

  Niebuszewiak napisał:  

  Junior napisał:  

  KAM napisał:  


Wydaje mi się, że Probierz ma za duża charyzmę i charakter (coś jak Płatek) by pasował Smolnemu. Osobiście chciałbym żeby w końcu trener trochę u nas posiedział i wolę, aby był to Skowronek, mimo, że uważam Probierza za jednego z lepszych trenerów.



Probierz ?! ten sprzedawczyk ?

szkoda tylko ze sprzedawał mecze grajac w Pogoni, tak samo jak Dzwigala.



Oba mecze w których grał sprzedał? To już wiem czemu tak szybko się go pozbyli. ;)

Żeby nie było nie lubię gościa, tylko zainteresowała mnie ta informacja.




zasiagi mial


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 19:30

  Król Lew napisał:  

  Waqq napisał:  

  Król Lew napisał:  


a co do marketingu, szczerze watpie zeby pan smolny mogl w jakis sposob kierowac ruchami zwiazanymi z marketingiem, jak widac zatrudnienie odpowiednich osob w klubie to spory problem

a wracaja do watku gry Pogoni na wiosnę - nalezy sie zastanowic dlaczego Pogoń tak gra biorac pod uwage sklad, z nowych zagrali Murayama i Chałas - reszta powinna sie znac jak lyse konie - w obronie, pomocy, o ataku nie mowie, bo nie jestem zwolennikiem Djousse wiec mowy o jakiejkolwiek wspolpracy
bledy i styl gry - wyglada to tak jakby w druzynie bylo 5 nowych pilkarzy i mimo okresu przygotowawczego nie zdazyli sie jeszcze zgrac, moze to zaskoczy za 2-3 mecze a moze nie



Spokojnie plotka mówi, że klub ostro rekrutuje do nowo tworzone działu marketingu także może już za momencik już za chwileczkę na Pogoni doczekamy się DZIAŁU MARKETINGU ! Oby tylko nie zajmował się PRem Prezesa Mroczka jak sztab Kasprzyka...



a to jest rekrutacja wewnetrzna, czy zewnetrza?
zeby nie bylo, ze dzial ten tworzy ktos z rodziny pracowników z Pogoni SA albo EPA!



Spokojnie aż takiej wielkiej rodziny nepotysta Szczawiński nie ma żeby obstawić każdy dział w tym klubie:)


wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5238 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 19:58
Niewątpliwie jeszcze paru członków rodziny czeka na posadki


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 20:35
- Absolutna bzdura. Nie ma tematu. Z Michałem rozmawiałem może rok temu, może pół roku temu - mówi Grzegorz Smolny, wiceprezes Pogoni odpowiedzialny za politykę transferową. - Nie ma tematu zmiany trenera. Skowronek może na razie spać spokojnie, chyba, że przegramy 5-6 spotkań z rzędu. Mecz z Wisłą będzie ciężki, możliwy jest każdy wynik, ale mnie interesuje to, czy Pogoń zagra lepiej niż w poprzednich spotkaniach.

- Kompletna bzdura. Z nikim nie rozmawiałem o pracy w Pogoni. Życzę trenerowi Skowronkowi powodzenia - zdementował Michał Probierz.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/03/2013 22:50

  KAM napisał:  
- Absolutna bzdura. Nie ma tematu. Z Michałem rozmawiałem może rok temu, może pół roku temu - mówi Grzegorz Smolny, wiceprezes Pogoni odpowiedzialny za politykę transferową. - Nie ma tematu zmiany trenera. Skowronek może na razie spać spokojnie, chyba, że przegramy 5-6 spotkań z rzędu. Mecz z Wisłą będzie ciężki, możliwy jest każdy wynik, ale mnie interesuje to, czy Pogoń zagra lepiej niż w poprzednich spotkaniach.

- Kompletna bzdura. Z nikim nie rozmawiałem o pracy w Pogoni. Życzę trenerowi Skowronkowi powodzenia - zdementował Michał Probierz.



Znając życie na trybunach w Krakowie może siedzieć już następca Skowronka - wszystko zależeć będzie od wyniku. Przecież takie numery już były.
Wywiad z Mroczkiem... czerpiemy wzorce z klubów, gdzie trenerzy pracują po kilka lat, ale... inny trener na II, I ligę inny na Ekstraklasę... inny trener na wiosnę, inny na jesień...
Panie Mroczek... to nie w trenerach i zawodnikach tkwi problem.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/03/2013 06:50

  KAM napisał:  
- Absolutna bzdura. Nie ma tematu. Z Michałem rozmawiałem może rok temu, może pół roku temu - mówi Grzegorz Smolny, wiceprezes Pogoni odpowiedzialny za politykę transferową. - Nie ma tematu zmiany trenera. Skowronek może na razie spać spokojnie, chyba, że przegramy 5-6 spotkań z rzędu. Mecz z Wisłą będzie ciężki, możliwy jest każdy wynik, ale mnie interesuje to, czy Pogoń zagra lepiej niż w poprzednich spotkaniach.

- Kompletna bzdura. Z nikim nie rozmawiałem o pracy w Pogoni. Życzę trenerowi Skowronkowi powodzenia - zdementował Michał Probierz.



"Skowronek może na razie spać spokojnie, chyba, że przegramy 5-6 spotkań z rzędu."

Profesjonalna odpowiedź profesjonalnego Dyrektora Sportowego...
Krytykowałem Skowronka za okres przygotowawczy i za stracony czas, ale u licha... to ciągle młody trener, który jest ambitny, który się uczy, konsekwentnie podnosi swoje kwalifikacje. I to mi się w nim podoba. 5-6 porażek z rzędu to nie żadna ujma, jeśli są one przegrane po walce, po walanym pocie, a niekiedy krwi na boisku...
Smolny bredzi...
Ps. jeden z braci Maków po tych 3 kolejkach jest wyróżniającą się postacią w jakże słabym GKS, więc może jednak warto ponownie się nimi zainteresować... Zwłaszcza, że chyba tylko cud może sprawdzić, że Bełchatów się nie rozleci po rundzie wiosennej.


INDIOS BRAVOS
Pichu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5343 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/03/2013 11:21

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
"Dobra wiadomość dla Wisły przed meczem z Pogonią"

Kamil Kosowski, Łukasz Garguła i Cwetan Genkow wyleczyli już kontuzje i mogą zagrać przeciwko Pogoni Szczecin.

Najbliżej powrotu do podstawowego składu jest Kamil Kosowski, bo miał najkrótszą przerwę. Jego problemy z mięśniem przywodziciela zaczęły się przed spotkaniem z Podbeskidziem (0:0). Decyzja o tym, że nie pojawi się na boisku, zapadła dopiero na przedmeczowej rozgrzewce. - Czy zagram z Pogonią? Jeszcze nie wiem - mówił w czwartek skrzydłowy.



Mogą mieć w składzie samego Messiego. Czas na punkty, i w Krakowie Pogoń zmiecie ich z boiska. :)


Jeżeli chodzi o Probierza, mówie stanowcze nie! Po dwóch porażkach by sam uciekł. Jak wymieniać trenera to tylko na Płatka , lub "wariata" Baniaka (chociaż jemu w Miedzi jest dobrze). Leśniak też jest chętny, i mówi że umie więcej niż Hajto. A tak na poważnie Skowronek i tak zostanie.



Ja bym próbował wyrwać Stokowca z rozlatującej się Polonii. Może też kilka perełek udałoby się przetransferować.


To Co Nas Łączy ! - Granatowo-Bordowa Krew
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4207 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/03/2013 17:02
Ma ktos link do caleho meczu z piastem?


Ojciec Jima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4841 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/03/2013 19:54
1-sza połowa

  Cytat:  

http://turbobit.net/a5zcpp3cul0t.html
http://egofiles.com/LFhFyhik6hrdDOxx/Pogons%20vs%20Piast%201st%2010.03.2013.avi
http://uploaded.net/file/6aqnschj


2-ga połowa

  Cytat:  

http://turbobit.net/xqjxkcef0j1w.html
http://uploaded.net/file/d86uqom0
http://egofiles.com/PNhhLgTt33UaOzI3/Pogon%20vs%20Piast%202nd%20%2010.03.2013.avi



TYLKO POGOŃ!
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2013 06:20
Chałas mecz w rezerwach, a dla odmiany brak Neumanna. Czyżby Skowronek szykował Nam drugiego Stępińskiego?


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.27 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005