Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5850 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/04/2019 20:30

  anathema napisał:  


Widoczne niewiele czytasz. Jeśli te bzdury się urzeczywistnią wrócisz przeprosić?

Nie wierzę w coś takiego w polskich realiach jak projekt na lata. Tu trzeba cierpliwosci i stabilizacji.

A po dzisiejszej porażce mocno sobie skomplikowalismy sytuację, ale szczerze to sezon i tak dogramy już tradycyjnie i chyba nie ma różnicy czy będziemy grać o miejsca 7-8 W grupie mistrzowskiej czy 9-10 W spadkowej. To jest na dziś maksymalny potencjał tej drużynyWidocznie czytam wartościowe rzeczy. Nie wiem jakim trzeba być pesymistą, aby twierdzić że trener wyleci po tym jak podpisał 3letni kontrakt. Projekt na lata jest realny, gdy kibice zrozumieją że drużyny nie buduje się w jeden sezon i to jeszcze przy budżecie jakim dysponuje Pogoń. Jak na razie idzie dobrze, były dwa kryzysy w tym jeden bardzo poważny po którym już żegnano Koste na tym forum. "Tu trzeba cierpliwości i stabilizacji" - dokładnie, więc życzę ci jej, żebyś nie krzyczał po sezonie aby zwolnić Runjaicia.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/04/2019 20:46

  Zawa napisał:  

  anathema napisał:  


Widoczne niewiele czytasz. Jeśli te bzdury się urzeczywistnią wrócisz przeprosić?

Nie wierzę w coś takiego w polskich realiach jak projekt na lata. Tu trzeba cierpliwosci i stabilizacji.

A po dzisiejszej porażce mocno sobie skomplikowalismy sytuację, ale szczerze to sezon i tak dogramy już tradycyjnie i chyba nie ma różnicy czy będziemy grać o miejsca 7-8 W grupie mistrzowskiej czy 9-10 W spadkowej. To jest na dziś maksymalny potencjał tej drużynyWidocznie czytam wartościowe rzeczy. Nie wiem jakim trzeba być pesymistą, aby twierdzić że trener wyleci po tym jak podpisał 3letni kontrakt. Projekt na lata jest realny, gdy kibice zrozumieją że drużyny nie buduje się w jeden sezon i to jeszcze przy budżecie jakim dysponuje Pogoń. Jak na razie idzie dobrze, były dwa kryzysy w tym jeden bardzo poważny po którym już żegnano Koste na tym forum. "Tu trzeba cierpliwości i stabilizacji" - dokładnie, więc życzę ci jej, żebyś nie krzyczał po sezonie aby zwolnić Runjaicia.A gdzie ja napisałem że mamy zwolnić trenera? Doskonale zdaje sobie sprawę jak ubogi jest rynek na tej niwie i jak mało fachowców którzy by chcieli podjąć pracę w naszym klubie. Historia ostatnich lat dobitnie też obrazuje, że Kosta już jest coś na kształt ewenementu, samo założenie długiej współpracy to jakieś nowum.

Ale to że od podpisania tej umowy zaliczamy zjazd ewidentny pod kątem szczególnie optycznym, bo wyniki to rzecz względna jest faktem bezprzecznym. Dziś dostaliśmy od najslabszego, rozbitego mentalnie Lecha od lat, a przed nami Arka i Legia które są adekwatnie w identycznym położeniu.

A że w tej lidze zjawisko że im jest gorzej tym lepiej niech choćby przykład Wisły dobitnie da słuszność tak stawianej tezie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/04/2019 21:09
Polska piłka jest pełna patologii - dzisiaj Lech tylko to potwierdził przypominając sobie, że umieją biegać i kopać piłkę. Paradoksalnie jedną z bardziej normalnych drużyn z jakąś wizją jest właśnie nasza Pogoń.

Wracając do meczu - no cóż, na wyjazdach trzeba walczyć o każdy punkt ale to u siebie przede wszystkim trzeba wygrywać. To jest mus. Jeżeli u siebie nie wygrywasz to zaczyna się nerwówka. Mecz z Arką będzie decydujący, jeżeli go wygramy to czołowa 8-ka powinna być w zasięgu nawet przy porażce w Warszawie.

Dzisiaj na minus Delew, Kowalczyk (dramatyczne skrzydła w ogóle), Buksa (dobrze mu zrobi odpoczynek) i Fojut, który był zapalnikiem. Ogólnie widać regres kilku piłkarzy, którzy jesienią potrafili pokazać sporo jakości. Mam nadzieję, że jak wróci Drygi to mechanizmy znowu zatrybią.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3971 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/04/2019 22:15
Wygląda na to, że jeśli potrzebujemy odrobiny chaosu i szaleństwa w przodzie, to lepiej wpuścić Izumisawę niż Deleva.

Obawiam się, że przed nowym sezonem będziemy szukać nie jednego a dwóch środkowych obrońców... O ile z Jagiellonią Jarek Fojut zagrał solidnie (bo przeciwnik nie atakował), to w dzisiejszym meczu zbyt wiele błędów popełnił aby brać go pod uwagę przy regularnym graniu w pierwszej drużynie. Co gorsze, to i Malcowi się zdecydowanie gorzej grało, też był mniej pewny niż grając przy Walukiewiczu.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3700 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/04/2019 23:52
Na moje oko wygrana z Arką daje prawie w 100% pierwszą ósemkę. Zagłębie gra z Koroną i Wisłą a Lech z Jagiellonią. Żebyśmy wylecieli poza 8 to Wisła musiałaby wygrać 2x, Jagiellonia 2x, Lech 1x i Korona 2x.

Niebezpieczne wyniki to też Lech - Jaga X, Zagłębie - Korona 1, Zagłębie - Wisła X, i wygrane Lecha, Jagiellonii i Wisły w drugim meczu.

Wtedy:
Lech 47
Zagłębie 45
Wisła 45
Jagiellonia 45

no i Pogoń 45 (wygrana z Arką, przegrana z Legią)

Bezpośredni bilans mamy lepszy tylko z Wisłą i w małej tabeli też byśmy byli wyżej a to oznacza chyba miejsce 8.


Oddajcie mi moj stary login...
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/04/2019 00:20
Delew to jest porażka totalna ostatnio, lepiej wstawić jakiegoś nastolatka do ogrywania bo gorzej nie będzie na pewno...

Wychodzi niestety krótka ławka i uzależnienie od Drygasa. Zmiany na Fina i Japończyka to była dla mnie informacja, ze już więcej się nie wykrzesa z tego zestawu nazwisk i niech nowi maja swoje kilka minut.

Ktoś wie co Kosta powiedział na konferencji po meczu?


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6765 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/04/2019 09:12

  Gradus_new napisał:  
Bezpośredni bilans mamy lepszy tylko z Wisłą i w małej tabeli też byśmy byli wyżej a to oznacza chyba miejsce 8.
z pyrami u nas 3-0 dla nas, w pyrach 3-2 dla pyr, więc tutaj bilans jest na naszą korzyść.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3700 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 04/04/2019 21:31
Ale akurat w tym przypadku Pyry by miały więcej punktów więc bezpośredni bilans nie ma znaczenia.


Oddajcie mi moj stary login...
Holender
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3680 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/04/2019 16:30
Co to za jaja, na niedzielny nasz mecz, skład sędziowski został w ostatniej chwili podmieniony.


Puchar nam należy się.
OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4875 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2019 01:06
Wracając do meczu z Lechem mnie osobiście dziwi, że nikt nie zwrócił uwagę na słaba grę Steca. Brał udział przy każdej bramce i bardzo często brakowało go na jego stronie, przez co Jóźwiak miał tam autostradę i jak się odblokował to strzelił, aż dwie bramki. Gość ma jakiś tam dryg do przodu (mecz z Wisłą Płock), ale w obronie jest kompletnie beznadziejny i to już nie w pierwszym meczu. Trafiliśmy na poważniejszego rywala w złym momencie i słaba postawa Steca przyczyniła się głównie do porażki, bo gdyby wykazał się chociaż lepiej przy jednej z trzech akcji Lecha to moglibyśmy zgarnąć chociaż remis.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2019 09:11
Stec jak Stec ale Kowalczyk niestety nie nadaje się na extraklase. Japończyk powinien zagrać w. 1 składzie. Mecz z Arka będzie decydujący. Trza siąść na nich od 1 minuty bo zapewne postawią autobus. Nie ma co liczyć punktów ten mecz musimy wygrać.


,,Vi är överallt,,- POGON
kazanek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5650 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2019 09:52
Co postawią? :D

Arka jest trzecia od końca, walczy o utrzymanie, to raczej nie będzie dzielnie bronić 0:0


Na Wschodzie Polski Wychowani Pogoni Szczecin Wierni Fani
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2019 10:45
Nie wierzę że przyjadą z nastawieniem po 3 pkt . Myślę że będą grać podobnie jak Jagiellonia.


,,Vi är överallt,,- POGON
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7156 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/04/2019 17:33
Jutro tylko 3 punkty.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 08:06

  anathema napisał:  

  Zawa napisał:  

  anathema napisał:  
Stawiam że po sezonie już go nie będzie. A sezon skończymy gdzieś na 9/10 miejscu w tabeli bo pewnie wylecimy poza ósemkeDawno nie czytałem takich bzdur.Widoczne niewiele czytasz. Jeśli te bzdury się urzeczywistnią wrócisz przeprosić?

Nie wierzę w coś takiego w polskich realiach jak projekt na lata. Tu trzeba cierpliwosci i stabilizacji.

A po dzisiejszej porażce mocno sobie skomplikowalismy sytuację, ale szczerze to sezon i tak dogramy już tradycyjnie i chyba nie ma różnicy czy będziemy grać o miejsca 7-8 W grupie mistrzowskiej czy 9-10 W spadkowej. To jest na dziś maksymalny potencjał tej drużynyNie podoba mi się ten Twój pesymizm i minimalizm. W przypadku wygranej dziś ze słabą Arką równamy się punktami z 4. miejscem w tabeli. Czemu nie mielibyśmy o nie powalczyć w fazie finałowej? Inne drużyny z przedziału 4-8 są takie mocne, za mocne dla Pogoni? Jakoś do tej pory nie widać tego w tabeli. Niestety ostatnimi latami Pogoń przegrywała walkę w fazie finałowej właśnie w sferze mentalnej i takim minimalizmem. Po co grać o miejsce np. 4 jak 7 czy 8 też daje utrzymanie? A jest gra przecież nawet o pieniądze dla klubu za miejsce zajęte po sezonie.
Moim zdaniem jak widać obecnie w tabeli stawka przedziału od 4. miejsca i dalej jest bardzo wyrównana i praktycznie każda drużyna która załapie się do grupy mistrzowskiej może wywalczyć to 4. miejsce. No, ale to oczywiście po pierwsze musi chcieć... ;)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 10:36
Co tu dużo mówić - 3 punkty dzisiaj gwarantują nam bycie w grupie mistrzowskiej.
Dziś wygrać i jechać z luźnymi głowami do Warszawy, gdzie przy takim układzie po cichu można liczyć na jakąś niespodziankę.

Brak 3 punktów dzisiaj to będzie katastrofa, biorąc pod uwagę multilige i kto z kim gra.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8222 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 12:20
Katastrofy to Nasza specjalność. Obym się mylił !
Zaorać Arkę i można myśleć o czymś więcej.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 16:14
Nie wygląda to na walke o ósemke. Bardziej wakacje. Może druga połowa będzie z większą ambicją. Prawda jest taka,że jeśli nie wygrywa się z beznadziejną Jagiellonią czy Arką to nie specjalnie zasługuje się na tą górną ósemke.


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2494 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 16:46
Właśnie grają na wypad z drużyny. Kilku na pewno pożegnamy.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 17:34
Chujowy wynik i coś jak dla mnie ważniejszego: pada mit Kosty Runjanica. Ten tydzień pokazał gdzie jest miejsce Pogoni z trenerem Kostą. Szkoda...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005