Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3777 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/12/2016 22:14

  krzysiek48 napisał:  
Tekst Parady jest wyjątkowo durny. Michniewicz zdystansował wzmocnioną Pogoń? Zabrakło wzmianki, że sam dostał siedmiu zawodników do podstawowego składu - niemal wszyscy to wzmocnienia. Styl gorszy niż na początku sezonu? Brzmi jakbyśmy byli w strefie spadkowej. A jesteśmy w czołowej ósemce i półfinale PP. Moskal nie wspomniał o kontuzji Murawskiego na konferencji? No tego to już zupełnie nie rozumiem, a co, miał ułatwić rywalowi przygotowanie do meczu? Absurd. A już zwracanie uwagi na niepoważne traktowanie rezerwowych... Rezerwowy jak chce grać powinien zapieprzać, tym bardziej jak nic nie wnosi do zespołu. W tej rundzie niestety nie mieliśmy poważnych rezerwowych, więc ciężko było ich poważnie traktować.
Nie wiem co było gorsze, ten mecz, czy ten artykuł. I niech to świadczy o padlinie, która dzisiaj została zaserwowana.Chyba nigdy tego Parady nie zrozumiemy. Na Czesia biadolił i stękał, teraz wspomina go z nieukrywanym sentymentem. Jeszcze po wygranej z Wisłą piał z zachwytu nad drużyną Moskala i widocznym progresem. Marudzi jak baba a te jego teksty są zależne chyba od, delikatnie mówiąc językiem sportu, "dyspozycji dnia". Zdarza mu się napisać coś ciekawego ale w większości to kocopoły jednak.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3899 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/12/2016 22:28
Wiadomo, że kiedy jest dobrze, należy chwalić, a kiedy źle, należy ganić, ale ten tekst brzmi jak wylew frustracji. Nie tędy droga, po dzisiejszym meczu jest co krytykować, także i trenera, ale ile w tym winy Moskala, że Fojut nagle zapomniał jak się gra w piłkę, Matras zaliczył dziś 29105 strat, z czego większość głupio, Murawski z kontuzją, Delew z kontuzją, Nunes schodzi przez uraz, a wszyscy to kluczowe ogniwa. Na to też należy zwrócić uwagę, zwłaszcza przy wąskiej ławce, co akurat winą Moskala już nie jest na pewno. Drużyna zagrała dziś fatalnie, ale miało to różne przyczyny. Runda mogła być lepsza, ale na pewno nie należy ją nazywać złą. Siódme miejsce i półfinał PP - brzmi jak dobry punkt wyjściowy do zaatakowania czegoś więcej. I jeśli to jest najgorsza runda od 4 lat, a takie głosy już zauważyłem, to ja życzę każdemu, żeby taka była najgorsza runda.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4060 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/12/2016 22:36
Decydująca będzie druga runda. Ciężko oceniać Moskala po kilku miesiącach pracy, zobaczymy jak wypadniemy. Przede wszystkim najważniejsze są 3-4 transfery żebyśmy mogli chociaż trochę rotować składem, bo dzisiaj każda rotacja odbija się na wyniku. Nie pamiętam już meczu żeby ktokolwiek wchodząc z ławki dał coś od siebie na plus.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3656 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/12/2016 23:32

  krzysiek48 napisał:  
Wiadomo, że kiedy jest dobrze, należy chwalić, a kiedy źle, należy ganić, ale ten tekst brzmi jak wylew frustracji. Nie tędy droga, po dzisiejszym meczu jest co krytykować, także i trenera, ale ile w tym winy Moskala, że Fojut nagle zapomniał jak się gra w piłkę, Matras zaliczył dziś 29105 strat, z czego większość głupio, Murawski z kontuzją, Delew z kontuzją, Nunes schodzi przez uraz, a wszyscy to kluczowe ogniwa. Na to też należy zwrócić uwagę, zwłaszcza przy wąskiej ławce, co akurat winą Moskala już nie jest na pewno. Drużyna zagrała dziś fatalnie, ale miało to różne przyczyny. Runda mogła być lepsza, ale na pewno nie należy ją nazywać złą. Siódme miejsce i półfinał PP - brzmi jak dobry punkt wyjściowy do zaatakowania czegoś więcej. I jeśli to jest najgorsza runda od 4 lat, a takie głosy już zauważyłem, to ja życzę każdemu, żeby taka była najgorsza runda.To że czołowi piłkarze są kontuzjowanie lub złapali dziś uraz tak jak Nunes czy też grają z mniejszymi urazami to nie wina Moskala? A kto jak nie on przez cały sezon gra żelazną jedenastką jak nie on? Przypomina mi to Smudę z czasów Wisły Kraków. Wąska kadra to niby jest jakieś wytłumaczenie, ale jak Ci zawodnicy mają coś dobrego wnosić przy zmianach jak oni nie są nic ograni? Wpuszcza ich na ostatki meczów nie daje im zaufania.. Kto za to odpowiada? że gra od kilku meczów Aka kopiący się w czoło, a taki Korcik został skreślony po kilku meczach? Ta opierdolmy go, w końcu jego zmiana w meczu z Zagłębiem nic nie wniosła. Odpowiedzmy sobie na inne pytanie, kto w tamtym i tym meczu coś zagrał? Nikt poza jakimiś przebłyskami, drużyna złapał zjazd po równi pochyłej od bramki strzelonej na 6:1 w meczu z Wisłą i taka jest prawda. Za taki stan rzeczy odpowiada trener który nie potrafi jakoś ustawić tych zawodników, czy też zmotywować bo to co było dzisiaj to jakaś kpina. Zagrali tak jakby pojechali tam w środku zimy po kolbę kukurydze, a nie po trzy punkty.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3899 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/12/2016 00:13
Ciężko dać zaufanie komuś, kto nie prezentuje odpowiedniego poziomu do gry. W ataku Moskal kombinował, aż w końcu znalazł Frączczaka. Na środku obrony - praktycznie bez wyboru, Rudol i Fojut. W środku pomocy, dopóki Aka był kontuzjowany - była czwórka do gry, bo Obst czy Piotrowski to jeszcze nie ten poziom, żeby regularnie wychodzić w 1. składzie. Boki obrony - to samo, przyszedł Rapa, był Nunes, a tak? Lewandowski, który od dłuższego czasu nic nie pokazuje, Matynia po kontuzji. Skrzydła spisywały się dobrze, więc nie licząc pucharu z Puszczą, gdzie wystawianie ich było według mnie bezcelowe, nie było potrzeby ich zmieniać, bo osłabiłoby to zespół. Dziś szansę dostał Listkowski i zaprezentował podobną mizerię. Nie zapominajmy, że Moskal widzi tych zawodników na co dzień i ma swoje powody, żeby zestawiać jedenastkę tak, a nie inaczej. Nie można wystawiać młodego tylko po to, żeby się ograł, bo osłabia się w ten sposób zespół.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6489 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/12/2016 01:01

  krzysiek48 napisał:  
Ciężko dać zaufanie komuś, kto nie prezentuje odpowiedniego poziomu do gry. W ataku Moskal kombinował, aż w końcu znalazł Frączczaka. Na środku obrony - praktycznie bez wyboru, Rudol i Fojut. W środku pomocy, dopóki Aka był kontuzjowany - była czwórka do gry, bo Obst czy Piotrowski to jeszcze nie ten poziom, żeby regularnie wychodzić w 1. składzie. Boki obrony - to samo, przyszedł Rapa, był Nunes, a tak? Lewandowski, który od dłuższego czasu nic nie pokazuje, Matynia po kontuzji. Skrzydła spisywały się dobrze, więc nie licząc pucharu z Puszczą, gdzie wystawianie ich było według mnie bezcelowe, nie było potrzeby ich zmieniać, bo osłabiłoby to zespół. Dziś szansę dostał Listkowski i zaprezentował podobną mizerię. Nie zapominajmy, że Moskal widzi tych zawodników na co dzień i ma swoje powody, żeby zestawiać jedenastkę tak, a nie inaczej. Nie można wystawiać młodego tylko po to, żeby się ograł, bo osłabia się w ten sposób zespół.Wydaję mi się, że Wdowczyk i Michniewicz mieli słabsze ławki, a ci zawodnicy potrafili coś wnieść. Dostawali często szansę i to nie tylko na ogony, ale również w pierwszym składzie. Nie trzeba być wybitnym trenerem aby wiedzieć, że prędzej czy później trzeba będzie z szerszego składu skorzystać i to też jest umiejętność aby tych zawodników odpowiednio przygotować. Pisałem to już wcześniej, że Moskal nigdy nie zostawia sobie pola manewru jak ustala skład. Jak mecz nie układa się po naszej myśli to nie mamy żadnej alternatywy aby go odmienić. To jest jedyna powtarzalność jaką Moskal wypracował. Poza tym jest konkretny brak stabilizacji. Potrafimy zagrać bardzo dobry mecz, a po chwili taką patologię jak dzisiaj. To nie jest cecha silnych drużyn. Budowa budową, ale nie widzę w naszej grze pomysłu, taktyki, sposobu. Wszystko jest na zasadzie grajcie kombinacyjnie i jakoś to będzie. No i jest tak, że wymieniamy milion podań w obronie, piłka trafia do Aki, ten znowu do obrony i tak w koło. O tempie tych podać lepiej nie mówić. Gdyby nie PP, w którym wyzwaniem było jedynie pokonanie Jagi to ogólna ocena byłaby słabiutka. Trudno być optymistą, że będzie lepiej. Może nowi zawodnicy sprawią, że tak będzie, ale jak przyjdzie trudny okres to Moskal tego nie ogarnie (obym się mylił).

Jeszcze tak na chłodno patrząc na tabelę. Wygraliśmy 6 meczów z 20! SZEŚĆ!
Legia 3:2, Wisła 6:2, Ruch 2:1, Nieciecza 5:0, Arka 3:0, Piast 2:0

Mając na uwadze ówczesną formę rywali i ich braki kadrowe to wygrane z Legią, Niecieczą i Ruchem to były bardzo dobre mecze, ale niestety tylko 3 z 20.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3777 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/12/2016 06:48
Kiko napisał chyba wszystko co można, w punkt.M oskal chce prowadzić grę i narzucać swój styl. Nie zawsze to się jednak udaje i wtedy jest jak wczoraj.
Moskal zbyt mocno przywiązuje się do nazwisk, płac mają ci, którzy powinni odpocząć. To demotywuje zespół. A taki Listkowski czy Piotrowski nie mówiąc o Korcie to zawodnicy którzy powinni dać nam zdecydowanie więcej. Dlaczego Kort nie dostaje tak wielu szans jak Aka?


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4322 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/12/2016 08:38

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Kiko napisał chyba wszystko co można, w punkt.M oskal chce prowadzić grę i narzucać swój styl. Nie zawsze to się jednak udaje i wtedy jest jak wczoraj.
Moskal zbyt mocno przywiązuje się do nazwisk, płac mają ci, którzy powinni odpocząć. To demotywuje zespół. A taki Listkowski czy Piotrowski nie mówiąc o Korcie to zawodnicy którzy powinni dać nam zdecydowanie więcej. Dlaczego Kort nie dostaje tak wielu szans jak Aka?Można dodac do tego ze trener ma grac jak chce Prezes.Prezes chce grac dla kibiców bo na tym to polega.Mamy grac w piłke wiec gramy..albo próbujemy.
Natomiast mamy okreslone personali i kilku graczy nie nadaje sie do tego systemu.Lewandowski,Rudol,Fraczczak, czy Drygas sa zawodnikami o słabej technice.Technika Aki jest nie przydatna bo on gra za wolno na ten poziom rozgrywek.Mozna by tak wymieniać.Nie jestesmy Legia,Lechia czy Lechem by wymagać od nich cudów.
Co do Japończyka...to wszyscy żyja przeszłością i nadzieją ze on wróci do formy z przed lat.Prawda jest taka że nie wróci i chyba Moskal chciał to wiedzieć na pewno kiedy teoretycznie jest przygotowany i bez kontuzji.Przedłuzenie z nim umowy bedzie strzałem w kolano.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3777 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/12/2016 09:42
Najlepsze jest to, że jak odejdzie Matras a Muraś zakończy karierę a nikt wartościowy do nad nie dołączy to Aka zostanie. Podobnie jak Lewandowski wobec mizerii w obronie


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6904 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/12/2016 10:52
Uważam że Pogoń z obecnymi zawodnikami to miejsca 5-10 w tej lidze i gra na swoim poziomie. Czyli tragedii nie ma i szału tym bardziej. Powiecie że Wdowiec czy Czesław miał gorszych zawodników a ja z tym się nie zgodzę. Muraś miał mega formę ale nikt chyba po za Stolarczykiem nie wierzył ,że zawodnik u schyłku kariery będzie grał super do końca. Z obrony wyleciał Czerwiński a Fojut mocno obniżył loty. Połowę z tych 20 meczów graliśmy bez napastnika, bo Zwolak nadaje się do pchania karuzeli. Owszem, nad forma zawodników pracuje również trener. Wyraźnie widać to po bramkarzach.

Ja jestem zdania że oglądam piłkę dla przyjemności. Mam mało czasu i jak już pozwolę sobie pooglądać Pogoń to lubię jak grają do przodu i choc więcej im nie wychodzi niż wychodzi i tak wolę to niż padake Czesława. Nie grzeje mnie 6miejsce gdy 85%spotkań nie dało się oglądać. Kończąc temat trenera to zarząd zdecydował się na Moskala i tyle. Uważam, że krzywdy Moskal Pogoni nie zrobił.

Ciekawe jak Moskal poukłada to na wiosnę. Ten mecz z wczoraj musi dać mu do myślenia. Nie wierzę że się zdrowo nie wkurwił widząc jak połowa włożyła laske.

Myślę,że to będzie kolejny sezon o nic. W lidze złapiemy się do 8, Mroczek jak zawsze popieprzyć głupoty, po czym skończy się na 6-8. Puchar skończy się w półfinale prawdopodobnie. Myślę,że taki poziom prezentuje klub Pogoń. Gorzej jak nie złapiemy się do ósemki. Takiej próby jeszcze ten klub nie przeszedł po reformie ligi. Oby jej nie było.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3656 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/12/2016 11:17

  cfan napisał:  
Uważam że Pogoń z obecnymi zawodnikami to miejsca 5-10 w tej lidze i gra na swoim poziomie. Czyli tragedii nie ma i szału tym bardziej. Powiecie że Wdowiec czy Czesław miał gorszych zawodników a ja z tym się nie zgodzę. Muraś miał mega formę ale nikt chyba po za Stolarczykiem nie wierzył ,że zawodnik u schyłku kariery będzie grał super do końca. Z obrony wyleciał Czerwiński a Fojut mocno obniżył loty. Połowę z tych 20 meczów graliśmy bez napastnika, bo Zwolak nadaje się do pchania karuzeli. Owszem, nad forma zawodników pracuje również trener. Wyraźnie widać to po bramkarzach.

Ja jestem zdania że oglądam piłkę dla przyjemności. Mam mało czasu i jak już pozwolę sobie pooglądać Pogoń to lubię jak grają do przodu i choc więcej im nie wychodzi niż wychodzi i tak wolę to niż padake Czesława. Nie grzeje mnie 6miejsce gdy 85%spotkań nie dało się oglądać. Kończąc temat trenera to zarząd zdecydował się na Moskala i tyle. Uważam, że krzywdy Moskal Pogoni nie zrobił.

Ciekawe jak Moskal poukłada to na wiosnę. Ten mecz z wczoraj musi dać mu do myślenia. Nie wierzę że się zdrowo nie wkurwił widząc jak połowa włożyła laske.


Myślę,że to będzie kolejny sezon o nic. W lidze złapiemy się do 8, Mroczek jak zawsze popieprzyć głupoty, po czym skończy się na 6-8. Puchar skończy się w półfinale prawdopodobnie. Myślę,że taki poziom prezentuje klub Pogoń. Gorzej jak nie złapiemy się do ósemki. Takiej próby jeszcze ten klub nie przeszedł po reformie ligi. Oby jej nie było.Ja myślę że to będzie wyjątkowy sezon, zagramy w Warszawie o Puchar Polski. Natomiast w lidze zagramy o utrzymanie bo o to się gra będąc w drugiej ósemce. Miejsce 9-12 to realia tej drużyny w tym sezonie.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3979 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/12/2016 14:54
Daniel Trzepacz
@dantrzep
@Rauliki wczoraj jakies 2h po meczu widziałem snapa od jednego z nich z radosnymi emotami, że ciśnie autem do domu.

Przykład tego jak się przejęli wczorajszą przegraną :D


Chrumson123
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3643 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/12/2016 15:09

  Icar napisał:  
Daniel Trzepacz
@dantrzep
@Rauliki wczoraj jakies 2h po meczu widziałem snapa od jednego z nich z radosnymi emotami, że ciśnie autem do domu.

Przykład tego jak się przejęli wczorajszą przegraną :DTo był Adam Gyursco


NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5885 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/12/2016 19:04

  Icar napisał:  
Daniel Trzepacz
@dantrzep
@Rauliki wczoraj jakies 2h po meczu widziałem snapa od jednego z nich z radosnymi emotami, że ciśnie autem do domu.

Przykład tego jak się przejęli wczorajszą przegraną :D

Wiadomo ze olewka z ich strony jak 95% to najemnicy, kasa sie zgadza kar nie ma i nie bedzie, to pilkarzyki rozdaja karty


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4060 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/12/2016 21:23

  Icar napisał:  
Daniel Trzepacz
@dantrzep
@Rauliki wczoraj jakies 2h po meczu widziałem snapa od jednego z nich z radosnymi emotami, że ciśnie autem do domu.

Przykład tego jak się przejęli wczorajszą przegraną :DTeż się cieszę jak do domu wracam choćby świat się walił, a rodzince uśmiechu nawet w trudnych chwilach nie odmówię. Dajcie spokój z takim wyszukiwaniem "skandali", bo to dziecinne i żenujące.


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7015 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/12/2016 21:52

  Marudnicki napisał:  

  Icar napisał:  
Daniel Trzepacz
@dantrzep
@Rauliki wczoraj jakies 2h po meczu widziałem snapa od jednego z nich z radosnymi emotami, że ciśnie autem do domu.

Przykład tego jak się przejęli wczorajszą przegraną :DTeż się cieszę jak do domu wracam choćby świat się walił, a rodzince uśmiechu nawet w trudnych chwilach nie odmówię. Dajcie spokój z takim wyszukiwaniem "skandali", bo to dziecinne i żenujące.Tym bardziej, że był to Gyurcso, który do rodziny na Węgrzech raczej w tej rundzie nie jeździ co chwilę... szukanie taniej sensacji na siłę.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4540 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/12/2016 12:39
Panowie... Mam nadzieję że już ochłoneliście po ostatnim meczu. Cel minimum został spełniony. Znajdujemy się w pierwszej ósemce. Biorąc pod uwagę półfinał pucharu polski możemy ocenić rundę na plus. Nie traćcie wiary gdyż z drużynami z topu szło nam dobrze. Możemy pokonać Lecha i w finale siegnąć po raz pierwszy po tytuł. Skład na wiosnę będziemy mocniejszy gdyż każdy powinien być w pełnej dyspozycji.


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4183 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/12/2016 12:30
19 lutego (niedziela):
Cracovia - Pogoń Szczecin, godz. 15:30

Mamy zakaz czy już jedziemy?? :)


ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4085 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/12/2016 12:53

  kosialdo napisał:  
19 lutego (niedziela):
Cracovia - Pogoń Szczecin, godz. 15:30

Mamy zakaz czy już jedziemy?? :)


Jedziemy.


Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4336 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/01/2017 13:13
24 lutego (piątek):

Pogoń Szczecin - Lech Poznań, godz. 20:30

termin idealny.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005