Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4477 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:24
Można było spokojniej. Bardzo słaby dziś Aka. Jak zwykle masa niewymuszonych strat, jakieś durne piętki, wybicia na oślep. Ale trzy punkty są i to w tej sytuacji liczy najbardziej.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5343 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:25
Portowcy dostosowali się poziomem do przeciwnika i zagrali straszną chujnię. Najlepszy na boisku Rogalski - bramka, skuteczny w defensywie, dobrze podłączał się do ofensywy. Na plus do tego Pietruszka moim zdaniem i to by było na tyle. Hricko chujnia jak to zwykle ostatnio, Budka poza jedną klepką i jednym podaniem w pierwszej połowie zagrał tak jak nas do tego przyzwyczail - chujowo. Edi musi odpocząć bo dzisiaj to już ledwo stał. A sytuacja z 84 minuty najlepiej odzwierciedla poziom spotkania, najpierw 10 prób wybicia piłki po rzucie rożnym a potem sytuacja Aki...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7243 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:27
Bardzo słaby mecz. Aka za zwalenie tej kontry powinien dostać burę. To nie podwórko. Ale ważne, że 3 punkty zdobyte i wizja dolnych rejonów tabeli oddala się.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5456 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:28
Niesamowita padaka. Ważne trzy punkty, choć te zjebane sytuacje mogły się zemścić. Na szczęście Bełchatów grał kompletne dno.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7074 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:28
Widziałem kilka meczy GKSu w tym sezonie, to Pogoń najsłabiej wyglądała na tle drużyn, które obijały tych ogórków jak chciały.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7283 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:31
Mecz do jak najszybszego zapomnienia. Zwycięstwo wymęczone w bólach jak na porodówce.

Gra naszych słabiutka. GKS tak słaby, że nawet Noll tam wyglądał jak profesor.

Dzięki Rogalskiemu są bardzo ważne trzy punkty. Gdyby nie ten strzał to na bank byśmy tego nie wygrali. Przecież tam składne akcje można było zliczyć na palcach jednej ręki. A ta sytuacja z końcówki jak w czterech wyszli na jednego obrońcę to idealne podsumowanie meczu.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7444 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:31
Trzeba przyznać, że nerwówka w drugiej połowie jednak trochę była.

GKS to ewidentnie najgorsza drużyna tej ligi i jeśli z niej nie spadną to będzie świadczyło jedynie o tym na jakim marnym poziomie stoi nasz krajowy futbol. Grając jako gospodarz zero pomysłu, rozegrania, praktycznie zero zagrożenia dla bramki Pernisa.

W takiej sytuacji powinniśmy na spokoju pograć piłką i wypunktować rywala wygrywając 2-3:0 tymczasem nasi nie wiem czy na zbytnim luzie czy Skowronek im coś głupiego nagadał w 2 połowie grali piach.

SKUTECZNOŚĆ to trzeba ewidentnie ćwiczyć bo z lepszymi rywalami tylu sytuacji nie będzie - Pietruszka patelnia niesamowita w 2 połowie, z takiej akcji TRZEBA przynajmniej trafić w bramkę (a założę się, że gdyby trafił to byłaby bramka). No i ta kontra z końcówki spotkania gdzie wychodziliśmy 4 na 1 - też trzeba ćwiczyć takie warianty na treningach bo ewidentnie nikt nie wiedział co w tej sytuacji zrobić.

Pernis - bezbłędnie, ale to głównie dlatego, że GKS nie sprokurował praktycznie żadnej sytuacji - pewnie na przedpolu, mniej pewnie na piątce - występ poprawny;

Obrona - dobrze, nareszcie dość pewny mecz i w końcu spotkanie na 0 z tyłu, widać, że powrót Dąbrowskiego uspokoił grę, Noll poprawnie, Pietruszka lepiej z przodu niż z tyłu, Hricko nieco lepiej niż ostatnio, ale też parę razy kopał się w czoło strasznie;

Pomoc - Aka dobrze w pierwszej połowie, w 2 gorzej - naganna za wykończenie kontry 4na1; Budka nieźle w 1 połowie, w drugiej zupełnie niewidoczny; dobry mecz Kolendowicza; Edi - pierwszy po zmiany już po pierwszej połowie, z meczu na mecz wygląda coraz gorzej, dość niepokojący fakt;

Atak - Frączczak poprawnie, dobrze się zastawiał, parę razy 'ukradł' kilkadziesiąt sekund pod koniec meczu, dużo lepiej prezentuje się w przodzie od marnego Traore


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4261 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:34
Cieszy tylko matematyka....GRAMY KATASTROFĘ!!!!!
Ktoś tu bronił Akę a ja twierdzę że w tym meczu to katastrofa.Pomijam już sytuację sam na sam bo to tylko kwintesencja jego gry ale tyle niecelnych podań,strat odpuszczania rywala to ja widziałem tylko u.....Ediego!!!
Oni w tym meczu powinni w środku roznieść ten Bełchatów.
Dla odmiany Budka bardzo dobry występ.Łatał dziury w obronie po Hricko co chwile kilka rajdów udanych,podawał celnie.W drugiej połowie lepiej Frączczak.
Najlepiej stoperzy:Dąbrowski i Noll plus Pietruszka.Hricko średnio ale kilka błędów ktore na szczęście Budka naprawił.Rogal też nie najgorzej.
Edi ...występ katastrofalny!!!
Najlepszy za to....Pernis.Wybronił wszystko co musiał i kilka wyjść w pole przy wrzutkach bardzo trafione.Niestety z taką grą to możemy już punktów nie zdobyć.Nie pamiętam kiedy strzeliliśmy gola z gry.Polonia pokazała co się robi z takim klubem jak Bełchatów.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7532 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:35
Po jakiego wafla ten Pernis ciagle wykopuje te dlugie lagi na ediego? Caly czas to samo,jak by od bramki nie potrafil rozpoczac..


,,Vi är överallt,,- POGON
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6428 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:39
Spokojnie :)
Zrobili swoje. Bardzo ważne 3 punkty i to jest najważniejsze.
Gra w pierwszej połowie mogła się podobać. Pełna dominacja w środku pola. Jak Aka może cofnąć się głębiej po piłkę to gra płynnie się przenosi. Budka ładnie szarpał. Wszystko było pod kontrolą. Na drugą połowę widać wyszli z założeniem, żeby przede wszystkim nie stracić. Dużo kalkulacji, atakowaliśmy mniejszą liczbą zawodników i tak to wyglądało. Dobrą robotę zrobił Frączczak w II połowie, który non stop biegał w koło obrońców przez co nie mogli swobodnie rozgrywać. Brakło tylko kończącej kontry, a okazji kilka było.

Jednak Skowronek wyciąga wnioski. Dobre decyzje z brakiem Traore i Bonina. Obronił się też Pernis, który wszystkie interwencję miał dość pewne.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7074 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:39

  spagetti napisał:  
Po jakiego wafla ten Pernis ciagle wykopuje te dlugie lagi na ediego? Caly czas to samo,jak by od bramki nie potrafil rozpoczac..Styl gry z wysp mu się udziela. Tam tylko laga do przodu na napastnika.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7676 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:43

  EPSON napisał:  
Niestety z taką grą to możemy już punktów nie zdobyć.Niemal wszyscy alarmowali przed sezonem, że potrzebne jest nam sprowadzenie wartościowego napastnika bo mając słabych Traore (kupionego nie wiadomo po co) i Djousse to możemy mieć niezłe kłopoty.
Wszyscy to widzieli tylko nie władze klubu i sprawdziło się, bo nie mogło być po prostu inaczej!!!!
Na dzień dzisiejszy kombinujemy żeby jakiegoś pomocnika wystawić na atak żeby tam chociaż był. Tragedia! Po co się tak samemu osłabiać?

POTRZEBNY NAM PRAWDZIWY NAPASTNIK!


Pogoń Szczecin MKS!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7074 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:46
Lepiej znowu kupić bramkarza albo czarnucha, który pewnie sam nie wie ile ma lat ;).


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4539 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:49
Spokojnie. To, że zagrali dzisiaj piach, nie oznacza, że z Ruchem będzie to samo. Ja tam jestem zadowolony po meczu. Wygrali, w miare walczyli, więc czego chcieć więcej. Ta liga jest tak żenująco słaba, że można zagrać jedno kapitalne spotaknie, a następne katastrofalne. To samo w drugą stronę.

Z Ruchem mogą wygrać po ekstra meczu 2:0, lub równie dobrze przejebać 0:2 i w żadnym z tych wypadków nie będzie to jakaś niespodzianka. Taka liga...


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
kint
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4469 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:51
Najważniejsze , że są 3 punkty bo inaczej byłaby katastrofa ale sami zrobiliśmy sobie nerwówke nie dokładając nic w dugiej połowie . Jak dla mnie na plus Pernis,Pietruszka i Rogalski ( ładny strzał , po jednym z takowych poprzeczka w bydgoszczy trzęsie się do dzisiaj :] ) . Słabo natomiast Aka i Edi , zgubili gdzieś forme z początku rundy i na dziś nie widać nic z tego co miało być naszym atutem - ani klepania piły w środku ani rzucania jej za obrońców . Edi chyba w ogóle powinien obejrzeć pare meczy z boku może złapie świeżość bo inaczej przy zerowym bieganiu to może już zacząć przygotowania do skautingu a nie nowego sezonu . Co do Budki to w obronie pare razy popracował nieźle za to w ataku bezproduktywny , reszta w miare ...


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7243 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 20:55

  spagetti napisał:  
Po jakiego wafla ten Pernis ciagle wykopuje te dlugie lagi na ediego? Caly czas to samo,jak by od bramki nie potrafil rozpoczac..Bełchatów często ustawiał się trójką zawodników z przodu, podchodził na 25 metr. O swobodnym rozegraniu mogliśmy pomarzyć.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7319 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 21:03
tak na poważnie jeśli smolny jest w ogóle poważny!

lubię sobie to poczytać, bo wypowiedzi dyrektora są cały czas aktualne, no chyba, że w końcu zmienił poglądy
ale czytając powyższy materiał jest tyle porównań do obecnej sytuacji, że..... może smolny zmądrzał i nie będzie wygadywał głupot, a Skowronek będzie dalej trenerem Pogoni.
to, że teraz w przerwie zimowej w zespole będą musiały zajść duże zmiany wiemy wszyscy, smolny i Skowronek też
tylko nasuwa się pytanie, czy tych dwóch panów się dogada, kto ma odejść a kto ma przyjść, jeśli to nie wyjdzie wiosną znów będzie podaka


Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 21:16
Wazne 3 punkty o meczu lepiej zapomniec padaka jak cholera , i pomyslec ze cos takiego lecialo na kilka krajow w europie wstyd.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6129 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 21:22
Są 3 wyjazdowe punkty po 3 porażkach z rzędu, więc nie narzekać ;)

Był to jeden ze słabszych naszych meczy, ale wg mnie nie najsłabszy. 1 połowa całkiem niezła, dominacja Pogoni wyraźna. Druga znacznie gorzej, ale nadal Bełchatów nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Zasłużone zwycięstwo i na tą chwilę to wystarczy, mam nadzieję, że z Ruchem u siebie będzie jakieś przełamanie i znów będziemy grać jak parę dobrych meczy wstecz.

Na uwagę zasługuje dobra postawa Pernisa w bramce, kilka razy bardzo przytomnie się zachował.


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4274 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2012 21:31

  Goalkeeper napisał:  
Frączczak na szpicy i w bramce Pernis...info od Długosza jednak działa :D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005