Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/05/2019 21:27

  Foeel napisał:  
Panowie powiedzcie mi jaką pozycję w Pogoni ma Kosta, jego kadencja wisi na włosku czy może nie ma póki co martwić się tym że zostanie zwolniony



A jak myślisz? Mimo takich wyników i gradu bramek w każdym meczu z udziałem Pogoni to i tak zęby nie bolą jak się to ogląda. Najwięcej oczek w grupie mistrzowskiej ugraliśmy z Michniewiczem. Jak się mylę to mnie poprawcie.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/05/2019 21:32
Ja nie oglądałem całego, ale ja tam plażowania nie widziałem.

Ogólnie to nie gramy źle. O tym, że przegrywamy decyduje zbyt duża ilość słabych punktów. Bursztyn to wiadomo, co mecz zawala jakieś gole. W obronie eksperymenty i sprawdzanie czy jest życie po Walukiewiczu. Nieraz słabym punktem okazuje się Matynia czy Bartkowski.

Efekt taki, że te gole strzelamy, nie wygląda to najgorzej. Ale w tyłach jest dramat.


Moim zdaniem Runjaić szykuje się na przyszły sezon i sprawdza czy może liczyć na paru piłkarzy. Jeśli będzie dobre okienko transferowe i wyeliminujemy najsłabsze punkty poprzez udane transfery (zwłaszcza w defensywie) to grając na podobnym poziomie jak teraz będą dużo lepsze wyniki.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/05/2019 21:46

  eJay napisał:  

Z Bursztynem jest tak, że warunki ma jako-takie i może jakieś możliwości ma, ale obecnie Ekstraklasa nie jest dla niego dobrym miejscem. Co mecz gra jak bomba z opóźnionym zapłonem, a dobre i pewne interwencje przeplata klopsami. Pewnie okaże się, że na wypożyczeniu zostanie bramkarzem sezonu 1 ligi bo jak doskonale "wiemy" tzw. problem z formą bramkarzy jest zupełnie inny ;)



Opisałeś choćby Słowika. Idealny opis jego. Kopiuj wklej. Po odejściu od nas, odżył, wiele razy piłkarz spotkania według kibiców Śląska był. Wiele razy Śląsk ratował od straty gola. Nawet ostatnio mimo padliny Śląska, Słowik potrafił przez większość meczu nie kapitulować i bronił ich od kompromitacji. To tylko dowód powinien być, że trenera bramkarzy należy wypierdolić. On tworzy bramkarzy na szablon. Mroczek sam sobie szkodzi, bo z takim podejściem do prowadzenia klubu (liczy się koleżeństwo a nie umiejętności) jeszcze przez długie lata nic nie zdobędziemy. Taki kurwa malutki Piast, rozpierdala nas, jeśli chodzi o ambicje. Mroczek karmi nas wizją długofalowej polityki a Piast bez popadania w kredyty na luzie, robi to, czego my nie potrafimy nawet w połowie.


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2457 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/05/2019 21:54
Mamy chyba najlepszą pomoc w tej lidze, może delikatnie zbyt ofensywną, ale nasi pomocnicy są na prawdę mocni. Na szpicy Buksa,Benyamina (?).
NIE MAMY BRAMKARZA. Prawa obrona tylko Stec, (Bartkowski cienko) ale ten też lepiej gra do przodu czyli byłby dobry mając pewną parę środkowych + Podstawski z początku sezonu. Środek Malec ok, brakuje jeszcze 2 mocnych środkowych (jeden już jest Zech).Lewa obrona: Matynia, coś się popsuło u niego, a Nunes nie jest też gwarancją solidności. Obydwoje zresztą grają mocno do przodu. Tracimy mnóstwo bramek bo wydaje mi się, że piłkarze z obrony są niestety ten jeden level niżej niż zakłada taktyka. Mają grać od tyłu bez lag, środkowi jak Walukiewicz (ewenement), boczni mają się podłączać czasem nawet do samej linii końcowej. Stec,Bartkowski, Nunes i Matynia nie są w stanie grać w ten sposób bez błędów. Ale żeby nie było. Chce żebyśmy tak grali! Tylko potrzeba wzmocnień.


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/05/2019 22:01
Mroczek to człowiek bez ambicji... i kasy i wszystko jasne. Czeka na ten stadion jak na zbawienie. Kosta niestety to pionek. I te jego pomeczowe uczenie się, sprawdzanie i tak w kółko. Co sezon to samo, będą się uczyć, sprawdzać,zgrywać itd nie przedłużać kontraktów. Co sezon nowy zespół zgrywanie i... jazda od nowa i tak w kółko.

Zaluska nie gra bo automatycznie przedłuży mu się kontrakt. A hajs musi się zgadzać prezesowi. Żal, rozgoryczenie, smutek, wkurwienie i tak co roku. Klub bez ambicji i poszanowania własnych kibiców.


Better dead than red!
Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/05/2019 22:52

  ktn napisał:  
Mroczek to człowiek bez ambicji... i kasy i wszystko jasne. Czeka na ten stadion jak na zbawienie. Kosta niestety to pionek. I te jego pomeczowe uczenie się, sprawdzanie i tak w kółko. Co sezon to samo, będą się uczyć, sprawdzać,zgrywać itd nie przedłużać kontraktów. Co sezon nowy zespół zgrywanie i... jazda od nowa i tak w kółko.

Zaluska nie gra bo automatycznie przedłuży mu się kontrakt. A hajs musi się zgadzać prezesowi. Żal, rozgoryczenie, smutek, wkurwienie i tak co roku. Klub bez ambicji i poszanowania własnych kibiców.



Pierdolisz jak potrzepany. Lepiej było za Ptaka, Bekdasa? Puchary by się teraz przydały? Po co? Po to zeby żeby w dupe dostać od Estonii czy żeby Azerowie nas rozpykali. Oceniaj to wszystko po przyszłym sezonie. Dopiero po lecie można Koste oceniać bo w tym momencie wchodzi w swój autorski program prowadzenia drużyny. Mam tylko nadzieję że oprócz trójki o której już wiemy zostaną odpaleni młodzi gniewni typu Bursztyn czy Matynia bo wiadomo że nic z nich nie będzie. Co do Mroczna kasy ambicji.... człowieku Pogoń jest jednym z bardziej stabilnych klubów w E-klasie. A to jest Jego zasługa ....


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/05/2019 23:03
Jakby tak każdy mógł być Piastem, to ten Piast by nie był tak wysoko, a przypomnieć trzeba, że oni niedawno to ledwo co się utrzymali, mimo to zazdroszczę.

Co do Kosty - dla mnie jak najbardziej powinien zostać jeszcze jeden sezon, przyzwyczajeni jesteście, że trener buduje zespół w pół sezonu/sezon robi pare wygranych, potem "zespół gra na zwolnienie trenera" i trenera nie ma i karuzela kręci się od początku. Kosta teraz tak naprawdę dopiero będzie miał okazję się wykazać, przyszły sezon pokaże na ile stać drużynę. Liczę na to, że powalczymy w Pucharze Polski.

Śmieszne jest pisanie, że Mroczek nie ma ambicji. Niektórzy chyba zapominają ile ten człowiek dla Pogoni zrobił. Choć pewnie zaraz się dowiem, że on nic nie zrobił.. ;)


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/05/2019 23:05
Weszło "„;Portowcy” przez prawie całe spotkanie dominowali. Do przerwy mieli 70 procent posiadania piłki, na koniec 67 procent. Wymienili aż 609 podań, przy zaledwie 341 Jagiellonii. Co do ogólnych założeń, ustawienie z trójką stoperów (na samym środku Tomas Podstawski) i wahadłowymi zdawało egzamin, wywalano się jednak na szczegółach. „Jaga” bezwzględnie z tego faktu korzystała."
Tak samo pomyślałem na koniec meczu. Przegraliśmy mecz tylko przez bramkarza na poziomie rezerw... Gdyby w bramce był Załuska czy wypożyczony Budziłek ten mecz nie zostałby przegrany. Ustawienie z wahadłowymi zdało egzamin. Pogoń dobrze grała w piłkę i oglądało się to przyjemnie. Chciałbym zobaczyć to jeszcze raz, ale z bramkarzem.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/05/2019 23:06

  Pyrgol napisał:  

  ktn napisał:  
Mroczek to człowiek bez ambicji... i kasy i wszystko jasne. Czeka na ten stadion jak na zbawienie. Kosta niestety to pionek. I te jego pomeczowe uczenie się, sprawdzanie i tak w kółko. Co sezon to samo, będą się uczyć, sprawdzać,zgrywać itd nie przedłużać kontraktów. Co sezon nowy zespół zgrywanie i... jazda od nowa i tak w kółko.

Zaluska nie gra bo automatycznie przedłuży mu się kontrakt. A hajs musi się zgadzać prezesowi. Żal, rozgoryczenie, smutek, wkurwienie i tak co roku. Klub bez ambicji i poszanowania własnych kibiców.



Pierdolisz jak potrzepany. Lepiej było za Ptaka, Bekdasa? Puchary by się teraz przydały? Po co? Po to zeby żeby w dupe dostać od Estonii czy żeby Azerowie nas rozpykali.



Serio pytasz po co nam sukcesy?


dPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5740 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/05/2019 23:18

  Pyrgol napisał:  

  ktn napisał:  
Mroczek to człowiek bez ambicji... i kasy i wszystko jasne. Czeka na ten stadion jak na zbawienie. Kosta niestety to pionek. I te jego pomeczowe uczenie się, sprawdzanie i tak w kółko. Co sezon to samo, będą się uczyć, sprawdzać,zgrywać itd nie przedłużać kontraktów. Co sezon nowy zespół zgrywanie i... jazda od nowa i tak w kółko.

Zaluska nie gra bo automatycznie przedłuży mu się kontrakt. A hajs musi się zgadzać prezesowi. Żal, rozgoryczenie, smutek, wkurwienie i tak co roku. Klub bez ambicji i poszanowania własnych kibiców.



Pierdolisz jak potrzepany. Lepiej było za Ptaka, Bekdasa? Puchary by się teraz przydały? Po co? Po to zeby żeby w dupe dostać od Estonii czy żeby Azerowie nas rozpykali. Oceniaj to wszystko po przyszłym sezonie. Dopiero po lecie można Koste oceniać bo w tym momencie wchodzi w swój autorski program prowadzenia drużyny. Mam tylko nadzieję że oprócz trójki o której już wiemy zostaną odpaleni młodzi gniewni typu Bursztyn czy Matynia bo wiadomo że nic z nich nie będzie. Co do Mroczna kasy ambicji.... człowieku Pogoń jest jednym z bardziej stabilnych klubów w E-klasie. A to jest Jego zasługa ....



Co do stabilności to masz racje. Co roku grupa mistrzowska, a w grupie same wpierdole. Jest stabilność.


„żyjemy wszyscy w ekstremalnych sytuacjach,
nie w Ciechocinku w sanatorium na wakacjach!”

" Nie pytaj mnie, dlaczego myślę że.. .PS! ..że nie ma dla mnie innych miejsc.. !! "

FC Gryfice
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/05/2019 00:02
Co ten ręcznik odpierdala między słupkami? Przy pierwszej bramce piłka mu leci w krótki róg na prawą rękę, a ten się wykręca, opuszcza prawą rękę w dół na wysokość kolana (!!!) i gimnastykuje się lewą. Kolejna? Polecam powtórkę, stoi w miejscu jak słup i rzuca się tylko na alibi, bo nie miał prawa sięgnąć tej piłki przy tak zerowym refleksie. Trzecia? Chłop przyspawany, dostaje piłkę po krótkim rogu... Czwarta? Strzał ani mocny, ani w róg bramki, ale wystarczyło, że leciał w światło, więc zamienił się na gola.

Średnia wpuszczonych bramek na mecz z ostatnich 4 spotkań to prawie 3, gratulacje. W każdym meczu minimum jedna obciąża jego konto.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/05/2019 00:02

  Owczarek napisał:  
Jakby tak każdy mógł być Piastem, to ten Piast by nie był tak wysoko, a przypomnieć trzeba, że oni niedawno to ledwo co się utrzymali, mimo to zazdroszczę.



Przypominam, że my też ledwie co się utrzymaliśmy, tylko oni oprócz tego potrafią coś jeszcze wyciągnąć. Niby człowiek się przyzwyczaił, że jesteśmy drużyną na 9-8 miejsce, ale szlak człowieka trafia, jak widzi właśnie takiego Piasta i jeszcze sobie przypomni jak zarząd koncertowo skapitulował po połowie sezonu, z premedytacją nie wzmacniając obrony a jeszcze ją dobijając. Jeszcze niech ten Piast zdobędzie kurwa Mistrza, czyli coś czego nie zdobyliśmy od początku istnienia naszego klubu, to człowiek całkiem się udławi żółcią.


dPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5740 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/05/2019 00:29

  Gonzalez13 napisał:  
Co ten ręcznik odpierdala między słupkami? Przy pierwszej bramce piłka mu leci w krótki róg na prawą rękę, a ten się wykręca, opuszcza prawą rękę w dół na wysokość kolana (!!!) i gimnastykuje się lewą. Kolejna? Polecam powtórkę, stoi w miejscu jak słup i rzuca się tylko na alibi, bo nie miał prawa sięgnąć tej piłki przy tak zerowym refleksie. Trzecia? Chłop przyspawany, dostaje piłkę po krótkim rogu... Czwarta? Strzał ani mocny, ani w róg bramki, ale wystarczyło, że leciał w światło, więc zamienił się na gola.

Średnia wpuszczonych bramek na mecz z ostatnich 4 spotkań to prawie 3, gratulacje. W każdym meczu minimum jedna obciąża jego konto.



Ja miałem wrażenie, że ten kasztan rzucał się w miejscu. Dawno nie było u nas takiego bramkarza...


„żyjemy wszyscy w ekstremalnych sytuacjach,
nie w Ciechocinku w sanatorium na wakacjach!”

" Nie pytaj mnie, dlaczego myślę że.. .PS! ..że nie ma dla mnie innych miejsc.. !! "

FC Gryfice
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/05/2019 06:08
Dawno? Ja nie pamiętam żebyśmy kiedykolwiek mieli tak złego bramkarza. Z chłopaka nic nie będzie.


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/05/2019 06:23

  Pyrgol napisał:  

  ktn napisał:  
Mroczek to człowiek bez ambicji... i kasy i wszystko jasne. Czeka na ten stadion jak na zbawienie. Kosta niestety to pionek. I te jego pomeczowe uczenie się, sprawdzanie i tak w kółko. Co sezon to samo, będą się uczyć, sprawdzać,zgrywać itd nie przedłużać kontraktów. Co sezon nowy zespół zgrywanie i... jazda od nowa i tak w kółko.

Zaluska nie gra bo automatycznie przedłuży mu się kontrakt. A hajs musi się zgadzać prezesowi. Żal, rozgoryczenie, smutek, wkurwienie i tak co roku. Klub bez ambicji i poszanowania własnych kibiców.



Pierdolisz jak potrzepany. Lepiej było za Ptaka, Bekdasa? Puchary by się teraz przydały? Po co? Po to zeby żeby w dupe dostać od Estonii czy żeby Azerowie nas rozpykali. Oceniaj to wszystko po przyszłym sezonie. Dopiero po lecie można Koste oceniać bo w tym momencie wchodzi w swój autorski program prowadzenia drużyny. Mam tylko nadzieję że oprócz trójki o której już wiemy zostaną odpaleni młodzi gniewni typu Bursztyn czy Matynia bo wiadomo że nic z nich nie będzie. Co do Mroczna kasy ambicji.... człowieku Pogoń jest jednym z bardziej stabilnych klubów w E-klasie. A to jest Jego zasługa ....



Sam pierdolisz. Dlaczego mam oceniać to po przyszłym sezonie? A teraz to co sparingi grają? Każdy miał swoje 5 min Lechia, Arka, Sosnowiec, Szombierki, Amica, Groclin czy Zagłębie Lubin tylko nie my? Ile mam czekać kolejne 70 lat? Piłkarze bez żadnego celu i presji robią co chcą. Już wolę mistrza i wpierdol od Kazachstanu bo taka gra dla samej gry w lidze jest bezsensu.
Kosta wchodzi w swój autorski projekt a ktoś za niego ustala skład? Bez jaj.
PS tak za Bekdas było ok.


Better dead than red!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/05/2019 12:21
Jak klub istnieje ponad 70 lat i nie majac żadnej sensownej konkurencji w promieniu 200 km nie jest w stanie nic zdobyć to już naprawdę słabo się robi. Nawet powalczyć o 3, 4 miejsce żeby zagrać w eliminacjach LE, u nas nawet na to nie można liczyć. A jakiś kurwa Piast zaraz może być mistrzem. Nawet jak nie będzie to który raz zagrają w pucharach? Z nami wchodzili do tej ligi...

Zagłębie spadło, wrócili i jako beniaminek puchary. Górnik to samo. Wyżej wymieniony Piast, jeszcze Ruch bez stadionu i pieniędzy otarł się o fazę grupowa z tego co pamiętam? I tak można wymieniać.

No i te argumenty że to w czymś przeszkodzi. Jak profesjonalnemu pilkarzowi ma zaszkodzić kilka meczów więcej? Jak klub ma na tym stracić skoro nawet za I czy II rundę UEFA już płaci?


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/05/2019 13:42

  Foeel napisał:  
Panowie powiedzcie mi jaką pozycję w Pogoni ma Kosta, jego kadencja wisi na włosku czy może nie ma póki co martwić się tym że zostanie zwolniony



Kosta czy nie, gramy takie samo gowno.

Ale zdecydowanie najwiekszy poklask wsrodk kibicow ma.


  Axiom napisał:  
Dawno? Ja nie pamiętam żebyśmy kiedykolwiek mieli tak złego bramkarza. Z chłopaka nic nie będzie.


Przemysław Norko. Jeszcze chyba w 2 czy 4 lidzie mielismy...Wojcika? Nie pamietam. Taki karakan. Choc takich gaf jak nasz wykop z mierzei wislanej to nie mial.

Ostatnio edytowany przez: avelyn, 7 maja 2019, 15:32 [1 raz(y)]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/05/2019 15:48

  avelyn napisał:  

Przemysław Norko. Jeszcze chyba w 2 czy 4 lidzie mielismy...Wojcika? Nie pamietam. Taki karakan. Choc takich gaf jak nasz wykop z mierzei wislanej to nie mial.



Z tego sezonu w II lidze to jeszcze Binkowski :)


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8185 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/05/2019 16:09
Sezon teoretycznie zakończony. Grubcio zadowolony czyt. hajs się zgadza , reszta wkurwiona.
Standard, a od lipca powtórka.
Dajcie spokój temu Bursztynowi, to nie jego wina, że go wpierdolili na minę.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/05/2019 17:13

  dPS napisał:  

  Pyrgol napisał:  

  ktn napisał:  
Mroczek to człowiek bez ambicji... i kasy i wszystko jasne. Czeka na ten stadion jak na zbawienie. Kosta niestety to pionek. I te jego pomeczowe uczenie się, sprawdzanie i tak w kółko. Co sezon to samo, będą się uczyć, sprawdzać,zgrywać itd nie przedłużać kontraktów. Co sezon nowy zespół zgrywanie i... jazda od nowa i tak w kółko.

Zaluska nie gra bo automatycznie przedłuży mu się kontrakt. A hajs musi się zgadzać prezesowi. Żal, rozgoryczenie, smutek, wkurwienie i tak co roku. Klub bez ambicji i poszanowania własnych kibiców.



Pierdolisz jak potrzepany. Lepiej było za Ptaka, Bekdasa? Puchary by się teraz przydały? Po co? Po to zeby żeby w dupe dostać od Estonii czy żeby Azerowie nas rozpykali. Oceniaj to wszystko po przyszłym sezonie. Dopiero po lecie można Koste oceniać bo w tym momencie wchodzi w swój autorski program prowadzenia drużyny. Mam tylko nadzieję że oprócz trójki o której już wiemy zostaną odpaleni młodzi gniewni typu Bursztyn czy Matynia bo wiadomo że nic z nich nie będzie. Co do Mroczna kasy ambicji.... człowieku Pogoń jest jednym z bardziej stabilnych klubów w E-klasie. A to jest Jego zasługa ....



Co do stabilności to masz racje. Co roku grupa mistrzowska, a w grupie same wpierdole. Jest stabilność.



Niestety jest to żenujące. W fazie zasadniczej stać Pogoń na więcej, a w fazie finałowej w grupie mistrzowskiej znowu zapowiada się po raz piąty z rzędu obniżenie lokaty. Tylko będąc w grupie spadkowej potrafili poprawić lokatę z fazy zasadniczej.
Od tak żenującej stabilności to lepsze by już było trochę szaleństwa i nieprzewidywalności. A że w ewentualnych pucharach mogą odpaść z drużyną z teoretycznie słabszych lig. Legia ostatnio też odpadła z Astaną z Kazachstanu, inne drużyny polskie też odpadają w rundach eliminacyjnych i mimo to nie chcą unikać konfrontacji w pucharach europejskich.
Z punktu widzenia kibica takie granie od lat o nic, czy utrzymanie i uniknięcie gry w pucharach jest na prawdę dołujące. Oby to się jak najszybciej skończyło takie stabilne dołowanie kibiców na koniec sezonu ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005