Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3559 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/12/2014 21:18
@up,

Wydaje mi się jednak że nie będzie takiego tematu bo Marcin od nas odejdzie w zimie, stąd między innymi dmuchanie na zimno i nawet nie wystawienie go do 18stki, być może to zbieg okoliczności, a może coś jest w tym temacie z wyjazdem na testy do Rosji. Dodam jeszcze w meczu iż wcześniej byłem sceptycznie nastawiony do Walskiego, jednak dziś zrobił chłopak kilka odbiorów, ta jego noga też jest w miarę dobrze ułożona. Wiadomo dziś chwalimy naszą młodzież bo wygrała, natomiast gdyby przegrali zostali by pożarci jak słonecznik na stadionach. Dla mnie jest WIELKI PLUS, naprawdę wolę oglądać tych młodych chłopaków czasami ze słabszymi występami niż kopiących się w czoło kolorowych obcokrajowców i wydaję mi się że powinniśmy być z tego dumni!


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4855 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/12/2014 21:27

  badboy22 napisał:  
ciesza 3pkt gra wiadomo jaka a najbardziej martwi frekwencja!!! czy wroca jeszcze te piekne czasy??.....Obawiam się, że nie. Przespaliśmy moment, w którym była "moda" na Pogoń, nie powstał stadion i teraz mamy tego żniwa. Niestety ludzie teraz są wygodni i raczej mało kto weźmie rodzinę na 3 godzinną "rozrywkę" przy takiej pogodzie. Zakładając, że pójdą 3 osoby to kwota ok 100 zł (z dojazdem z innego miasta)... dodatkowo później kolejna kasa na leki, bo przy takich warunkach dzieciak zaraz coś załapie, za taką kasę ludzie wolą zostać w domu, otworzyć piwo zamówić pizze i siedzieć w ciepłym - tak to niestety jest przynajmniej wśród znajomych. Takich, którzy pójdą w każdą pogodę jest bardzo mało a problemem jest Młyn jak już ktoś pisał, wychodzi na to, że to jednak u nas są kibice sukcesu albo kibice jednego meczu... za gówniarza cieszyłem się jak w ogóle na młyn dało się wejść ;), a teraz... jeden ręce w kieszeni i stoi, drugi gada z kumplem, trzeci wali foty na face... Nie wiem, mam wrażenie, że kibolstwo w kraju wymiera. Nie ogarniam jak Wa-wa przy takiej ilości mieszkańców nie może zapełnić stadionu - gdzie nie należy on do "gigantów", nie rozumiem jak w Szczecinie przy takiej liczbie mieszkańców nie możemy na mecz zebrać 10tys. ludzi... kiedyś to było nie do ogarnięcia, nie było marketingów, reklam, rozdawania biletów za free a stadion zawsze pękał w szwach. Przykre to ale prawdziwe, nie wiem czy stadion coś zmieni, po prostu nie ma mody na mecze... takie mamy teraz chore czasy, leniwe społeczeństwo, któremu nic się nie chce. Oddałbym wiele, żeby stare czasy wróciły, sam ich nie przeżyłem ale jak ojciec opowiada to aż żal człowiekowi widząc to co widzi...


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3687 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/12/2014 21:30

  Niepokonany napisał:  
Tak Tarasiewicz go ściągnął z bezrobocia we Francji. Grał w Grecji, ale chyba mu nie płacili i wrócił do domu czy jakoś tak. W każdym razie zawodnik idealny dla nas na 10.To jest człowiek szkło, a i kontraktu pewnie małego nie ma. Do Korony przyszedł tylko ze względu na Tarasiewicza. Oby Cię Smolny nie posłuchał :)


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4437 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/12/2014 21:40
niestety mało nas było,ale prawda jest taka,że mamy głównie kibiców sukcesu,a prawdziwych i wiernych niestety mało.dzisiejsza frekwencja odzwierciedla prawdziwą ilość fanów Pogoni.super argument dla Krzystka ...
Bąk i Okuno do odstrzału.nawet jutro.Bąk tojest taki artysta,że nawet strzelając z lini bramkowej pierd.... nad poprzeczką.ma chłopak problemy sam ze sobą,a my nie jesteśmy kliniką dla takich wynalazków,a Okuno nic nie wnosi.Frączczak standardowo zajeb... mecz albo tak jak dzisiaj dramat.fajnie gra Kun i to jeden z lepszych techników,ale jako młody piłkarz robi błędy i gra bez wyrachowania.dla mnie przyszły główny rozgrywający.Hernani tyle lat gra w piłkę,a momentami gra jak junior.mam nadzieję,że to ostatni sezon,bo za tą kasę co on zarabia można mieć lepszego stopera pod warunkiem ... że nie będzie go szukał mistrz transferów(właściwie rozrzutnik bez odpowiedzialności kasy na transfery) Smolny.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3963 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/12/2014 21:43

  Gonzalez13 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Tak Tarasiewicz go ściągnął z bezrobocia we Francji. Grał w Grecji, ale chyba mu nie płacili i wrócił do domu czy jakoś tak. W każdym razie zawodnik idealny dla nas na 10.To jest człowiek szkło, a i kontraktu pewnie małego nie ma. Do Korony przyszedł tylko ze względu na Tarasiewicza. Oby Cię Smolny nie posłuchał :)Co do jego kontuzji to oczywiście masz rację, jego ewentualny transfer byłby zakupem kota w worku. Trzeba jednak przyznać, że dzisiaj było widać różnicę jeśli chodzi o umiejętności między Kapo, a resztą zawodników. Kapo jako jedyny grał dzisiaj w piłkę (no może jeszcze Taku), a reszta po prostu za nią biegała. U nas z Murawskim, Taku czy Robakiem mogliby fajnie pograć na 1-2 kontakty.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3680 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/12/2014 22:10

  Charry1948 napisał:  
@up,

Wydaje mi się jednak że nie będzie takiego tematu bo Marcin od nas odejdzie w zimie, stąd między innymi dmuchanie na zimno i nawet nie wystawienie go do 18stki, być może to zbieg okoliczności, a może coś jest w tym temacie z wyjazdem na testy do Rosji. Dodam jeszcze w meczu iż wcześniej byłem sceptycznie nastawiony do Walskiego, jednak dziś zrobił chłopak kilka odbiorów, ta jego noga też jest w miarę dobrze ułożona. Wiadomo dziś chwalimy naszą młodzież bo wygrała, natomiast gdyby przegrali zostali by pożarci jak słonecznik na stadionach. Dla mnie jest WIELKI PLUS, naprawdę wolę oglądać tych młodych chłopaków czasami ze słabszymi występami niż kopiących się w czoło kolorowych obcokrajowców i wydaję mi się że powinniśmy być z tego dumni!Kocian uznał, że nie warto ryzykować zdrowia Robaka.

Co do Kapo - to przecież emeryt (34 lata) i piłkarski wrak - zaraz rozleci się na kawałki i pożytku z niego będzie tyle co nic w Kielcach. Lepiej ogrywać takich ludzi jak Walski.

Bardzo ważne 3 pkt, jakieś wnioski po Podbeskidziu wyciągnęliśmy, widać poprawę gry w obronie, nieco kosztem gry do przodu ale taka widać filozofia trenera.


DL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5341 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/12/2014 23:02

  kibicMKS napisał:  
prawda jest taka,że mamy głównie kibiców sukcesu,a prawdziwych i wiernych niestety mało.dzisiejsza frekwencja odzwierciedla prawdziwą ilość fanów


Chyba IV liga pokazała nam już dawno ile w Szczecinie mamy wiernych kibiców Pogoni.

Co do dzisiejszego meczu to niesamowicie cieszy ilość młodych zawodników w pierwszym składzie i świetna gra Kuna - zdecydowanie najlepszy mecz w naszych barwach.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3673 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/12/2014 23:29
Frekwencja (pomijając oczywiście poziom rozgrywek) jest zabijana przez Canal +. U nas pokazywane są w tv wszystkie mecze kolejki na żywo. (Tak ustawione są godziny spotkań, co jest chore).W Anglii, Niemczech, Włoszech część spotkań jest o tej samej godzinie co nie pozwala na obejrzenie wszystkiego na żywo. Mimo, że to właśnie tam gdyby było tak jak w Polsce, stadiony i tak byłyby zapełnione.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4857 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/12/2014 23:46
Kapo jak ktoś go wcześniej wyżej nazwał wrakiem , ale ten wrak parę razy jak w masło wchodził w Naszą obronę.... Co do Bąka to kurwa od czasu Kaczorowskiego , nie widziałem takiego" jezdzca bez głowy..."


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4230 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/12/2014 23:48
Z innej beczki. Zna ktoś nute która jest puszczana podczas prezentacji naszego składu ?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 00:19

  kibicMKS napisał:  
niestety mało nas było,ale prawda jest taka,że mamy głównie kibiców sukcesu,a prawdziwych i wiernych niestety mało.dzisiejsza frekwencja odzwierciedla prawdziwą ilość fanów Pogoni.Mierzi mnie to wyswiechtane powiedzenie o kibicach Pogoni ze sa kibicami sukcesu. Co to za oksymoron? O jakich sukcesach tu mowa, bo takowych sobie nie przypominam. Glupi nie majacy pokrycia w realiach slogan, nie wiadomo w jakim celu ciagle powtarzany jak mantra jako argument na chujowa frekwencje na meczach Pogoni (jakby to w innych miastach bylo lepiej) Może czas sie pogodzić z faktem ze polska kopana sciaga coraz mniej chetnych na oglądanie watpliwej jakosci widowisk?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3924 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 00:26

  M.K 74 napisał:  
Kapo jak ktoś go wcześniej wyżej nazwał wrakiem , ale ten wrak parę razy jak w masło wchodził w Naszą obronę.... Co do Bąka to kurwa od czasu Kaczorowskiego , nie widziałem takiego" jezdzca bez głowy..."Jak słyszę opowieści o kurczakach potrafiących żyć bez głowy po scieciu to od razu widzę naszego Bąka jak biega.


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4240 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 01:09

  Maxymalny napisał:  
Frekwencja (pomijając oczywiście poziom rozgrywek) jest zabijana przez Canal +. U nas pokazywane są w tv wszystkie mecze kolejki na żywo. (Tak ustawione są godziny spotkań, co jest chore).W Anglii, Niemczech, Włoszech część spotkań jest o tej samej godzinie co nie pozwala na obejrzenie wszystkiego na żywo. Mimo, że to właśnie tam gdyby było tak jak w Polsce, stadiony i tak byłyby zapełnione.Akurat 2 pod rzad mecz w Szczecinie nie byl transmitowany przez C+ bo w sobote o 15.30 sa 2 mecze (zmiana z tego sezonu).
Jeszcze wracajac do drewnianego bąka - zamiast przyjac konstruktywna krytyke od widzow pajacuje i pyskuje. Nie dosc ze najemnik, to do tego jelopa i gwiazdor. A na boisku ZERO argumentow.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5127 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 01:52
Był transmitowany na kanale 40.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4857 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 04:06

  giepe napisał:  

  Maxymalny napisał:  
Frekwencja (pomijając oczywiście poziom rozgrywek) jest zabijana przez Canal +. U nas pokazywane są w tv wszystkie mecze kolejki na żywo. (Tak ustawione są godziny spotkań, co jest chore).W Anglii, Niemczech, Włoszech część spotkań jest o tej samej godzinie co nie pozwala na obejrzenie wszystkiego na żywo. Mimo, że to właśnie tam gdyby było tak jak w Polsce, stadiony i tak byłyby zapełnione.Akurat 2 pod rzad mecz w Szczecinie nie byl transmitowany przez C+ bo w sobote o 15.30 sa 2 mecze (zmiana z tego sezonu).
Jeszcze wracajac do drewnianego bąka - zamiast przyjac konstruktywna krytyke od widzow pajacuje i pyskuje. Nie dosc ze najemnik, to do tego jelopa i gwiazdor. A na boisku ZERO argumentow.
A co gwiazda po meczu pyskowała????


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 08:32
No akurat te sobotnie mecze o 15:30 są transmitowane oba. Canal+ family pokazuje drugi jak się nie myle


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4441 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 08:38
Kocian robi to, czego nie robił Wdowczyk. Dopasowuje taktykę do możliwości składu jakim dysponuje. W takim składzie zbyt ofensywna gra skończyłaby sie porażką. Bardzo mi sie taki realizm trenera podoba.


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4240 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 10:02

  M.K 74 napisał:  

  giepe napisał:  

  Maxymalny napisał:  
Frekwencja (pomijając oczywiście poziom rozgrywek) jest zabijana przez Canal +. U nas pokazywane są w tv wszystkie mecze kolejki na żywo. (Tak ustawione są godziny spotkań, co jest chore).W Anglii, Niemczech, Włoszech część spotkań jest o tej samej godzinie co nie pozwala na obejrzenie wszystkiego na żywo. Mimo, że to właśnie tam gdyby było tak jak w Polsce, stadiony i tak byłyby zapełnione.Akurat 2 pod rzad mecz w Szczecinie nie byl transmitowany przez C+ bo w sobote o 15.30 sa 2 mecze (zmiana z tego sezonu).
Jeszcze wracajac do drewnianego bąka - zamiast przyjac konstruktywna krytyke od widzow pajacuje i pyskuje. Nie dosc ze najemnik, to do tego jelopa i gwiazdor. A na boisku ZERO argumentow.
A co gwiazda po meczu pyskowała????Przy plocie ktos krzyknal zeby wzial sie do roboty (i tak uwazam ze to bylo az nadto delikatne stwierdzenie) na co bak odparl zeby zamknal morde i sam sie wzial do roboty


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 10:02

  Łukasz85 napisał:  
No akurat te sobotnie mecze o 15:30 są transmitowane oba. Canal+ family pokazuje drugi jak się nie myleNsport+ pokazywał mecz.

REWELACYJNY wynik !!! Ogarniacie w ogóle z kim my wczoraj wygraliśmy??? a doprecyzowując - wygraliśmy z drużyną w sporym gazie, nie mając do dyspozycji kluczowych zawodników - brawo chłopaki !!!

Korona ostatni raz przegrała 4.10, a od tego meczu remisy 2:2 z Leszkiem i Zawiszą, a na rozkładzie pokonali Ruch, Wisłę, Lechię i Bełchatów.
Na 5 meczów przed nami na możliwe 15 punktów zdobyli 13. Mogłoby oczywiście być inaczej, bo patrząc na powtórki Janota mógł rozpocząć to, czego moglibyśmy nie odrobić, ale tak się nie stało i nie ma co się zastanawiać.

Cieszy czyste konto, cieszą trzy punkty, cieszy bramka Zwolaka, martwi frekwencja i poziom tutejszego narzekania.
Każdy to potrafi robić, jednak z tego do jasnej cholery wiele nie wynika - zastanówcie się jeden z drugim ile zrobiliście, żeby taki stan zmienić/polepszyć i myślcie jak można przyprowadzić kolejne osoby - narzekaniem nic nie zmienicie.

Osobny akapit dla Kociana - w lidze rozegranych pod jego wodzą 6 meczów, 3 zwycięstwa, dwa remisy i porażka. 11 punktów na możliwe 18. Przejmując zespół, który w 12-tu kolejkach zdobyły 16 punktów. Punktowo widzę progres.
Patrząc na tabelę - jest mocno skomplikowana, tak jak nasza sytuacja po meczu z Podbeskidziem. Przy odrobinie szczęścia (2 punkty sić!) podium, a przy odrobinie pecha - poza pierwszą ósemką.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3673 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/12/2014 10:59

  giepe napisał:  


Akurat 2 pod rzad mecz w Szczecinie nie byl transmitowany przez C+ bo w sobote o 15.30 sa 2 mecze (zmiana z tego sezonu).

Akurat dwa ostatnie mecze Pogoni obejrzałem "na żywo" w telewizji więc wiem o czym piszę. Wszystkie mecze są transmitowane "live" na co nie pozwalają sobie najsilniejsze ligi. A co do Korony to się zgadza, do wczoraj byli liderem w tzw. "tabeli formy".


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005