Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3687 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2017 22:53
Zgodzę się z kolegą wyżej. Z tego nic już nie będzie. Jestem za tym ci proponował Parada: Moskal out już teraz, nowy trener będzie miał więcej czasu.


valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4868 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2017 22:55

  Owczarek napisał:  
Szczecin - 3486 kibiców w sobotę o 20:30
Nieciecza - 3526 kibiców w piątek o 18:00

Może w zarządzie ktoś pojmie, że wyniki przyciągają ludzi na trybuny i u nas tak jest od dawna. Jeszcze niedawno na takim Lechu była frekwencja na poziomie 6-7 tysięcy a jutro mają komplet, bo wszystko wygrywają, plus rocznica, przypominam, że my za rok mamy 70 lecie a coś w tym temacie cisza ze strony klubuFrekwencje robią wyniki plus stadion ( patrz. Widzew Łódź ). Gdyby nie nasz kurnik na wypiździajewie, to mimo wyników spokojnie byśmy te 6-7 tyś zawsze mieli.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5015 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2017 22:55
Grać ponad 45 minut w przewadze i zagrać w 2 połowie taki piach? Nie wiem czy tu śmiać się czy płakać :( nie daj Boże ,żebyśmy z taką grą spuścili się do 1 ligi...


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2017 23:06
Prawda jest taka, ze Jagiellonia w drugiej połowie postawiła typowy autobus i z dobrą grą obronną naprawdę ciężko było te zasieki przejść.
Inna sprawa, że byliśmy bezradni niczym uczeń podstawówki w liceum. Zero pomysłu na akcje ofensywną - wieczne (długie) rozgrywanie w tyłach i przegrywanie tylko akcji z jednej strony na drugą. Oczywiście całość tego odbywała się w tak ślamazarnym tempie, że Jagiellonia zdążyła przeorganizować się w defensywie.
Beznadziejny Mate - ten transfer to jeden wielki niewypał. Gość się nie nadaje, wszystkie piłki gra do tyłu i jeszcze namawia do tego innych. Kiedy ma zagrać coś do przodu to oczywiście pieprzy niemiłosiernie.

Z taką grą i terminarzem miejsce w grupie mistrzowskiej przed podziałem to niewykonalne.

Frekwencja biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne utrzymujące się przez większość dnia do przewidzenia - na stadionie jedynie garstka najwierniejszych.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3809 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2017 23:11
To jest naprawdę bardzo smutne, że mając grać piłkę w założeniu ofensywna i widowiskową Pogoń nie potrafi przez 46 minut gry o jednego więcej dotknąć piłki w polu karnym Jagiellonii.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4232 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2017 23:23
Dramat.Tu śmierdzi graniem na zwolnienie.Może Moskal nie ma charyzmy i przy kryzysie nie potrafi zrobić tego co robi Wdowczyk w Piaście czy wcześniej w Wiśle ale to nie on był na boisku.Druga połowa mentalnie to kopia występu tego zespołu w Poznaniu w PP.W pewnym momencie tylko czekałem az jakiś farocel wpadnie dla Jagi i tylko wstyd będzie.W te formie dolna połówka to 90% i jesli sie to nie zmieni to na dzisiaj patrząc co gra Ruch ,Łęczna czy Piast można realnie bać się o to czy nie spadniemy.Spadek to koniec klubu i koniec mrzonek o stadionie .
Jedyna pochwala dla Moskala za wyjściowe ustawienie.Potem peech i się wszystko posypało.
na plus:
-żartowałem
słabo:
wszyscy prócz
żenujaco:
Murawski,Fraczczak,Cindzadze.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Holender
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3680 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2017 23:39
Mecz wydał się do wygrania w trakcie pierwszej połowy, zrywy Deleva niesamowite. Druga.. z przewagą zawodnika?! Jak można było tego nie wygrać! Po przerwie drużyna siadła kompletnie, co oni robili w szatni, gdzie motywacja?! Tsintsadze tragedia do kwadratu, jedyne co zrobił od przyjścia do Pogoni to.. zablokował media społecznościowe. Murawski zmęczony jakby kobyłę ujeżdżał przez pół meczu. Kolejne punkty uciekły..


Puchar nam należy się.
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2017 23:44
Moskal: "Od momentu kartki Burligi, mówiliśmy sobie w przerwie, że to nie będzie łatwe. "

Może się nie znam, ale czy w takiej sytuacji to nie brzmi demotywująco? Czy trener Moskal nie powinien czasem im powiedzieć "Panowie gramy dobrze pierwszą połowe, teraz gramy w przewadze wjeżdzamy w nich na pełnej, strzelamy dwie bramki i tworzymy twierdze Szczecin" ? Bo takie gadanie, że nie będzie łatwo to we mnie np odebrałoby wiarę w wygraną


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3970 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2017 23:46

  Owczarek napisał:  
Moskal: "Od momentu kartki Burligi, mówiliśmy sobie w przerwie, że to nie będzie łatwe. "

Może się nie znam, ale czy w takiej sytuacji to nie brzmi demotywująco? Czy trener Moskal nie powinien czasem im powiedzieć "Panowie gramy dobrze pierwszą połowe, teraz gramy w przewadze wjeżdzamy w nich na pełnej, strzelamy dwie bramki i tworzymy twierdze Szczecin" ? Bo takie gadanie, że nie będzie łatwo to we mnie np odebrałoby wiarę w wygranąO tym samym pomyślałem. Poza tym takie gadanie nie buduje autorytetu trenera skoro sam Moskal się boi o wynik w takich warunkach.


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2017 23:52

  Owczarek napisał:  
Moskal: "Od momentu kartki Burligi, mówiliśmy sobie w przerwie, że to nie będzie łatwe. "

Może się nie znam, ale czy w takiej sytuacji to nie brzmi demotywująco? Czy trener Moskal nie powinien czasem im powiedzieć "Panowie gramy dobrze pierwszą połowe, teraz gramy w przewadze wjeżdzamy w nich na pełnej, strzelamy dwie bramki i tworzymy twierdze Szczecin" ? Bo takie gadanie, że nie będzie łatwo to we mnie np odebrałoby wiarę w wygranąMoim zdaniem powinien już od razu za to wylecieć z hukiem na zbity pysk. Tak nie postępuje trener. To jest sabotaż nie dać piłkarzom wiary ale zasiać ziarno niepewności. Miałem sen, mieli wygrać 2:0, bramkę miał strzelić Ciftci, we śnie nie było jednak nic o tym, że będzie spalony :(


Portowcu noś ze sobą barwy...
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2017 00:13

  Cin napisał:  

  Owczarek napisał:  
Moskal: "Od momentu kartki Burligi, mówiliśmy sobie w przerwie, że to nie będzie łatwe. "

Może się nie znam, ale czy w takiej sytuacji to nie brzmi demotywująco? Czy trener Moskal nie powinien czasem im powiedzieć "Panowie gramy dobrze pierwszą połowe, teraz gramy w przewadze wjeżdzamy w nich na pełnej, strzelamy dwie bramki i tworzymy twierdze Szczecin" ? Bo takie gadanie, że nie będzie łatwo to we mnie np odebrałoby wiarę w wygranąMoim zdaniem powinien już od razu za to wylecieć z hukiem na zbity pysk. Tak nie postępuje trener. To jest sabotaż nie dać piłkarzom wiary ale zasiać ziarno niepewności. Miałem sen, mieli wygrać 2:0, bramkę miał strzelić Ciftci, we śnie nie było jednak nic o tym, że będzie spalony :(Juz wolalbym: Ch** graja, do tego w 10, op** ich...

Co za nastawienie?? Walcza o zycie w gornej 8 a dywgacje jak w sparingu na zgrupowaniu w Turcji...

Kolejny rok gry o pietruszke... A, sorry, beda emocje walki o utrzymanie.


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4095 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2017 00:14
Dno!!! Grając calą drugą polowę w przewadze im się nie spieszylo a w 85 minucie nagle zaczęlo. Powinni kurwa kary finansowe za to ponieść. I ja mam to dopingować??? Moskal wpuszcza za Nunesa (który potrafi uderzyć) Matynię?? Faceta sorki dzieciaka który jest wielką niewiadomą?? No kurwa kabaret. Nawet sam Moskal już się wypowiada w takim tonie jak by chcial odejść. Wypierdalaj do Krakowa i tam się módl za Wiselke razem ze swoim przyjacielem Stolarczykiem. I zabierzcie Peskovica...

W drugiej polowie pokazywali tylko Probierza a nasz Kaziu co zasnąl na lawce. No kurwa ja nie wiem czy plakać czy się śmiać??

Mroczek do kurwy nędzy jak to czytasz weź w końcu zrób w tym Klubie jebany porządek!!!!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3889 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2017 00:35
Aż ciężko uwierzyć, że Moskal sam się przyznał, że w przerwie uciął jaja piłkarzom.


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5914 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2017 00:43

  Owczarek napisał:  
Moskal: "Od momentu kartki Burligi, mówiliśmy sobie w przerwie, że to nie będzie łatwe. "

Może się nie znam, ale czy w takiej sytuacji to nie brzmi demotywująco? Czy trener Moskal nie powinien czasem im powiedzieć "Panowie gramy dobrze pierwszą połowe, teraz gramy w przewadze wjeżdzamy w nich na pełnej, strzelamy dwie bramki i tworzymy twierdze Szczecin" ? Bo takie gadanie, że nie będzie łatwo to we mnie np odebrałoby wiarę w wygranąnie. to brzmi jak " panowie jest nas jednego więcej, teraz mamy szansę tego nie przegrać"


Holender
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3680 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2017 00:53
Probierz myślał, że będzie miazga w drugiej połowie, Pogoń przyciśnie.. a tu miękki ch..uj. Dziękował każdemu swojemu zawodnikowi po meczu, jakby walczyli o życie, a to przecież nasi odpuścili. Czemu ich nie rozjechali?! Może na dniach się dowiemy..


Puchar nam należy się.
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2017 01:19
lizanie po jajach ,,prawdziwych" Portopwców ... Frączczak,Rudol czy Matynia to jakiś kolejny żart tzw.kumatych z młyna :) zapoznajcie się z historią klubu,bo obrażacie prawdziwych Portowców nazywając tak tę trójkę drewniaków.mam nadzieję,że to był ostatni mecz makiety jaka trenera Pogoni.Stolarczyk jak masz jaja to ujawnij się i przejmij ten cyrk po koledze z Krakowa,a jak nie masz jaj co jest bardziej prawdopodobne to wypier.... jak najszybciej.Mroczek pobudkja!czas na meskie decyzje,bo jak nie to choćbyście zrobili bilety za zł.to na meczu z Lechem nawt 2 tyś.nie będzie co jest tylko i wyłącznie Waszą zasługą.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7647 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2017 01:29

  Icar napisał:  
Aż ciężko uwierzyć, że Moskal sam się przyznał, że w przerwie uciął jaja piłkarzom.


Ciekawe jak to wyglądało dokładnie:
Moskal wchodzi w przerwie do szatni i mówi: Panowie, gramy w przewadze, ale to nie będzie wcale takie łatwe wygrać z nimi...
Nosz k... zamiast powiedzieć coś w stylu: "Teraz ich mamy. Siądźcie maksymalnie na nich. Nie odpuszczajcie ani na metr. Po strzeleniu drugiego gola walczcie o drugą bramkę. Wojnaaaaaaaaaa!"

Panie Mroczek weź Pan lepiej dobieraj trenerów!


Pogoń Szczecin MKS!
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7987 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2017 04:29
Moskal wstawia Gruzina, który w przerwie rozgrzewa sie na płycie zamiast słuchać w szatni trenera. Potem przez 30 minut pobytu na boisku tylko wkurza ludzi grając piach

Dlaczego do obrony przesuwa Matrasa zamiast Frączczka? Dlaczego nie wstawia Korta tylko Gruzina?
Dlaczego żaden dziennikarz na konferencji tych pytań nie zadaje?


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7473 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2017 06:38
Czas bym i ja to napisał. Moskal słaby trener. Debilne zmiany, debilne taktyka, debilne rotacja bramkarzami. Odnoszę wrażenie, że piłkarze grają na zwolnienie trenera. Zbyt szybko swoje szanse na początku rundy dostali Mate i przede wszystkim Çiftçi.


INDIOS BRAVOS
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3687 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2017 08:13

  kingaps napisał:  
Moskal wstawia Gruzina, który w przerwie rozgrzewa sie na płycie zamiast słuchać w szatni trenera. Potem przez 30 minut pobytu na boisku tylko wkurza ludzi grając piach

Dlaczego do obrony przesuwa Matrasa zamiast Frączczka? Dlaczego nie wstawia Korta tylko Gruzina?
Dlaczego żaden dziennikarz na konferencji tych pytań nie zadaje?Po co mają pytać jak trener pieprzy takie bzdury. Wychodzi, że gdybyśmy grali 11 na 11 to byśmy mogli nawet wygrać. Świat wg.Moskala...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005