Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3420 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2016 21:25

  eJay napisał:  

  kosialdo napisał:  
eh, oby tylko ten śmieszny klubik z gliwic nie został MP :/Zgadzam się w zupełności. P***a nie kandydat, mieli całe 2-3 sytuacje i wyciągnęli max z tego słabego meczu. Pogoń mogła ten mecz wygrać. Ogólnie szkoda tej pierwszej połowy, wyszli chyba rozkojarzeni.Ten "śmieszny klubik z Gliwic" ma na wyciągnięcie ręki to, na co czekamy 68 lat i pokazuje innym średniakom, takim jak my, że w tych śmiesznych rozgryweczkach (zwanych ironicznie "Ekstraklasą") nawet najwięksi leszcze mogą zostać mistrzami 38 milionowego kraju. Więc do boju Pogoń, za rok liga nasza, bo po 68 latach bez jakiegokolwiek sukcesu, bez kibiców na młynie i trybunach, też można w innych miastach powiedzieć o nas "ten śmieszny klubik ze Szczecina". Więc jeśli ta liga stworzona jest wręcz dla "śmiesznych klubików", to w końcu na nas nadchodzi pora.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6172 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2016 21:37
Śląsk chce za rok walczyć o europejskie puchary na poważnie pewnie Wisła , Jagiellonia i Lechia też będą o to walczyły tak więc bez naprawdę porządnych wzmocnień to znowu będziemy przeciętnym średniakiem tej ligi.


PS 1948
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4239 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2016 21:42

  zach-pom napisał:  
Śląsk chce za rok walczyć o europejskie puchary na poważnie pewnie Wisła , Jagiellonia i Lechia też będą o to walczyły tak więc bez naprawdę porządnych wzmocnień to znowu będziemy przeciętnym średniakiem tej ligi.Dokładnie, i ja nie wiem czemu nasz klub w ogóle nie wypożycza piłkarzy ( najlepiej z prawem pierwokupu )

Starzyński, Wolski to najświeższe przykłady, że to może się bardzooo mocno opłacić.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3680 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2016 21:46
CM: "... a rozgrywasz najlepszy mecz wyjazdowy w tym roku". Brawo, brawo, więcej takich wspaniałych gier a daleko zajdziemy. Dać zawodnikom wolne co najmniej do piątku za tak imponujący występ.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7640 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2016 21:51
Sukcesy Chemika to dobra promocja dla Azotów. Jednak nieporównywalnie lepsze było by mistrzostwo Polski Pogoni. Nie dość, że pierwsze w historii to jeszcze można pokazać się w Europie.


Pogoń Szczecin MKS!
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6807 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2016 21:57
Mam pytanie, bo wiem, że tu pasjonatów nie brakuje i przyglądacie się każdemu zawodnikowi osobno, więc: czy jest w Pogoni zawodnik, który pod dowództwem Czesława zrobił postęp? Zdaje się, że młody Listkowski jest takim co pokazał się w lidze... jest ktoś jeszcze?


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6172 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2016 22:02
Rafał Murawski się lepiej spisuje grając pod wodzą Cześka niż Darka , no i rzecz jasna Mateusz Matras odmienił się o 180 stopni na plus pod wodzą Michniewicza , a tak to raczej albo stagnacja albo regres pozostałych zawodników.


PS 1948
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4225 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2016 22:14

  cfan napisał:  
Mam pytanie, bo wiem, że tu pasjonatów nie brakuje i przyglądacie się każdemu zawodnikowi osobno, więc: czy jest w Pogoni zawodnik, który pod dowództwem Czesława zrobił postęp? Zdaje się, że młody Listkowski jest takim co pokazał się w lidze... jest ktoś jeszcze?Akahoshi.To właśnie Czesiu nauczył go świetnie bronić.Dotarł mentalnie do zawodnika że to obrona jest jego przeznaczeniem.Słynny Aka nie slynie obecnie z asyst,dryblingow i goli natomiast ma niespotykana umiejętność podania do stoperów.Podczas kontrataku potrafi umiejętnie zwolnić by płynnie przejsc do ataku pozycyjnego z wykorzystaniem stoperów i bramkarza. Myślę że to największy postęp...;).
Posłuszny japonczyk zrozumial ze najlepszym atakiem jest obrona.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7835 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2016 23:37

  EPSON napisał:  

  Bzyku napisał:  
@EPSON:

Słowik "minus"?

Właściwie za co?

Co miał obronić to obronił. Co puścił to ciężko mieć o te bramki do niego jakieś pretensje.


Co do Akahoshiego, to jest to dla mnie niepojęte, że Michniewicz go ciągle wystawia. On drepcze po boisku, spowalnia każdą akcję holowaniem piłki albo odgrywaniem "na alibi" do tyłu. Nie pokazuje się do gry ofensywnej, nie wybiega na pozycje. Do tego nie wiadomo właściwie na jakiej pozycji gra. Ni to z prawej, gdzie nie pomaga Frączczakowi. Ni to w środku gdzie pałęta się pod nogami Murawskiemu.

Sam jestem bardzo ciekaw i również chętnie bym usłyszał jakąś opinię CM na temat gry Aki. Nie tylko w jakiej roli go wystawia. Ale też dlaczego go nie zdejmuje z boiska gdy ewidentnie niemal w każdym meczu jest najsłabszy na placu.Słowik minus za kiwanie sie w polu karnym.Wystarczyła kepka trawy by skończyło się to tak jak już raz sie skończyło.A już myślałem, że za rozwiązany sznurowadło.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4437 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2016 23:50
jak już emocje minęły to żeby coś się zmieniło po sezonie kiedy łatwo można było zająć upragnione trzecie miejsce,a tak koncertowo dzisiaj zostało spierd.... do odstrzału oprócz Michniewicza co jest normalne powinni zostać odstrzeleni książe zachodniopomorski Z


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4437 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/05/2016 23:53
cd.Zwoliński i Dyzma Frączczak.dopóki oni będą u nas nigdy nic nie zdobędziemy nawet jakby u nas pół Realu czy Barcelony grało,bo to są ludzie bez ambicji i umiejętności.dla nich ważny jest tylkoi przelew co miesiąc na konto i nic więcej.


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2016 00:03

  kibicMKS napisał:  
cd.Zwoliński i Dyzma Frączczak.dopóki oni będą u nas nigdy nic nie zdobędziemy nawet jakby u nas pół Realu czy Barcelony grało,bo to są ludzie bez ambicji i umiejętności.dla nich ważny jest tylkoi przelew co miesiąc na konto i nic więcej.Frączczak i Zwolak bez ambicji i umiejętności? Na bardziej konstruktywną wypowiedź Cię nie stać?


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3687 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2016 00:34

  kibicMKS napisał:  
Dyzma Frączczak.dopóki oni będą u nas nigdy nic nie zdobędziemy (...) to są ludzie bez ambicjiNick to powinieneś mieć analitykMKS. Mecze chyba od końca puszczasz i dlatego widzisz, jak wszyscy biegają do piłką, a Frączczak cały czas od niej ucieka.

Proponuję puścić sobie mecz od początku, w prawidłowej kolejności, od 1 do 90 minuty, a nie na odwrót, to może dostrzeżesz różnice i przestaniesz wypisywać takie bzdury na forum. Adam może być słabszy pod względem umiejętności od kogoś, ale ambicją nakrywa czapką prawie całą drużynę. Jeden z nieliczny walczaków.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7640 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2016 02:12
Zgadzam się. Do Frączczaka nie można zbytnio się przyczepić. Walczy, stara się, widać, że mu zależy. Niestety ale około pół składu powinno się mocno zastanowić co robią. Tylko walką można coś ugrać w tej lidze, co pokazał m.in. mecz z Lechem.


Pogoń Szczecin MKS!
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4857 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2016 03:15
Sorki że nie na temat , i w nie odpowiednim temacie ale za co został zablokowany przez adminów Black Adder? Za to że w zły sposób wypowiedział się o Legii Warszawa? To jak to jest ? Cała Pogoń zawsze razem , Pogoń Nas jednoczy ? Czy może Legia dzieli? A Legia to jest jakaś zgoda , że trzeba się o Niej wypowiadać w samych superlatywach? Ktoś napisze , należy się Im szacunek.. Ok! Była sztama, ale się skończyła. Sami prowokują , zaznaczająć i wywieszając w głównych najbardziej widocznych miejscach flagi , płótna "brudnego" syfonowca.. A po co? Żeby zagrać na przysłowiowym gulu kibicom Pogoni. Mnie to nie rusza , bo nigdy za Nimi nie przepadałem, i takich osób jest więcej.. Blokujecie chłopaka , który wyraza swoją opinię , który nosi granatowo-bordowe barwy? Kto jest wazniejszy kolega po szalu czy była zgoda?

[/cytat]Tylko, że ten "śmieszny klubik z Gliwic" jest tam gdzie jest dzięki swojej grze. Natomiast centralne kurwisko wojskowe nie miało wsparcia PZPN-u tylko w jednym meczu - z Niecieczą.[cytat]
Za to jest zablokowany???

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 2 maja 2016, 03:24 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6719 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2016 11:31
Sorki, że nie na temat, ale chciałem zapytać, czy Black Adder to ten sam, który "koledze po szalu", "który nosi granatowo-bordowe barwy" naubliżał od debili ze zmywaka?
Jeśli tak, to w porządku jest. Odblokujcie chłopaka,, który wyraża swoją opinię. Pogoń nas jednoczy!


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6439 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2016 12:22
Przed sezonem płacz i pewny spadek,
Po sezonie zasadniczym żenada i rozczarowanie bo styl chujowy, a była trzecia pozycja w lidze,
Po zwycięstwie z Lechem walczymy o puchary,
Po porażce z Piastem Michniewicz chuj nie trener, ultradefensywny, piłkarze sie nie rozwijają, żenujący występ bez walki, czyli 18 fauli, 19 strzałów, 9 rożnych.

Panowie te wasze pierdolenie to się kupy nie trzyma. Poublizajcie więcej wychowankom i chłopakom co u Nas grają i zostawiają serce, bo jeżeli któryś zarzuca np Fraczczakowi brak zaangażowania, to jest ślepcem. A jak styl sie nie podoba, to zapraszam na lotnisko do Berlina i kupcie bilety do Barcelony, Madrytu, albo innego Paryża. Koneserzy...


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2016 12:27

  Radziu napisał:  
Przed sezonem płacz i pewny spadek,
Po sezonie zasadniczym żenada i rozczarowanie bo styl chujowy, a była trzecia pozycja w lidze,
Po zwycięstwie z Lechem walczymy o puchary,
Po porażce z Piastem Michniewicz chuj nie trener, ultradefensywny, piłkarze sie nie rozwijają, żenujący występ bez walki, czyli 18 fauli, 19 strzałów, 9 rożnych.

Panowie te wasze pierdolenie to się kupy nie trzyma. Poublizajcie więcej wychowankom i chłopakom co u Nas grają i zostawiają serce, bo jeżeli któryś zarzuca np Fraczczakowi brak zaangażowania, to jest ślepcem. A jak styl sie nie podoba, to zapraszam na lotnisko do Berlina i kupcie bilety do Barcelony, Madrytu, albo innego Paryża. Koneserzy...Osobiście zamiast tego trzeciego miejsca wolę pewny środek tabeli, ale co mecz taki rollercoaster jak z Koroną, nie koniecznie wygrany. Zamiast 17 remisów wole 10 wygranych i 7 porażek lub na odwrót, człowiek morduje się na tych meczach, dobrze że jeszcze trybuny zostały na poziomie.


Taktyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2995 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2016 13:14

  Radziu napisał:  
Przed sezonem płacz i pewny spadek,
Po sezonie zasadniczym żenada i rozczarowanie bo styl chujowy, a była trzecia pozycja w lidze,
Po zwycięstwie z Lechem walczymy o puchary,
Po porażce z Piastem Michniewicz chuj nie trener, ultradefensywny, piłkarze sie nie rozwijają, żenujący występ bez walki, czyli 18 fauli, 19 strzałów, 9 rożnych.

Panowie te wasze pierdolenie to się kupy nie trzyma. Poublizajcie więcej wychowankom i chłopakom co u Nas grają i zostawiają serce, bo jeżeli któryś zarzuca np Fraczczakowi brak zaangażowania, to jest ślepcem. A jak styl sie nie podoba, to zapraszam na lotnisko do Berlina i kupcie bilety do Barcelony, Madrytu, albo innego Paryża. Koneserzy...


Wirtualne trzecie miejsce, każdy tu kto wobec Ciebie narzekał dobrze wiedział ze go nie utrzymamy bo gramy padlinę, defensywną padlinę. Nie wiem kto mówił po zwycięstwie z Lechem o pucharach ale pewnie Tobie podobni optymiści. Michniewicz medialny trener by FM podsumował, nic więcej.
A mecz Z Piastem mi się podobał.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6439 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/05/2016 13:19
Jakie 10 wygranych i 7 porażek? Skąd to wziąłeś. My przegrywamy jeden mecz i tu jest lament, że się rzygać chce. Jakbyśmy przegrali parę meczy powiedzmy 3-0, 4-0 to byście zajebali tego Michniewicza przez internet.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005