Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5214 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 19:26
Robak jest profesjonalistą :) A cieszy się najmocniej z drużyny widać sportową złość na jego twarzy


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4175 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 19:28
Jesssssssssssssssttttttttttt:D


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
someone1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3509 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 19:28
Janota najlepszy po raz kolejny.

Ostatnio edytowany przez: someone1, 20 marca 2015, 19:34 [1 raz(y)]


Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 19:35

  someone1 napisał:  
Janota najlepszy po raz kolejny, kapitalny mecz tak jak z RuchemJak dla mnie Janota piłkarz meczu, mimo tylu bramek Robaka. To on "zrobił" dwie pierwsze bramki, które uratowały dla nas ten mecz.


Bolec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3794 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 19:38
Zalapali wiatr z zagle po pierwszej bramce.
Brawo !


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7727 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 19:58
Wiadomo, wygrali, bardzo fajnie, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Liczę na walkę i punkty w kolejnych spotkaniach.


Pogoń Szczecin MKS!
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3880 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 19:58

  pablo8511 napisał:  
No to teraz na złość wszystkim Kocian walnie GieKSe różnicą trzech bramek, pojawi się styl grania, skrzydła zaczną grać, a Robak strzeli hat-tricka ;)1 miejsce


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5104 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 20:02
Kozak gościu jesteś :) ale stylu nie było do końca. Ale tam możesz przewidywać meczyki


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6267 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 20:08
Nie ma się co podpalć, wadomo cieszą 3 pkt, ale GKS był chyba naprawdę słabszy od nas. Bez Janoty nie widzę tego zespołu. Kocian niech robi swoje!


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
someone1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3509 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 20:13
Aka przyjechał na wakacje, już mnie wkurwia. Janota za Robakiem i gra zupełnie inaczej wygląda. Nunes na lewą, a na prawą Danielak, Fraczcząk to żenada tak samo jak Kamess.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5099 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 20:17
Ok. Wygrali. Ale to nie wiele zmienia. Kocian wypierdalaj.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 20:18
Pierwsza połowa bardzo słaba, podobna do wcześniejszych spotkań. Bardzo słaby Aka i Frączczak, którzy dostali szybkie zmiany - i trzeba otwarcie przyznać, że póki co to najlepsze zmiany Kociana, jakich dokonał podczas pobytu w Pogoni.
Oby nie zaczęli kolejnych spotkań od początku - szczególnie drażni Akahoshi, który tak jak ktoś wyżej dobrze ujął gra jakby był na wczasach. Tego się obawiałem pewnie nie tylko ja, odszedł z klubu dużo lepszego na papierze i teraz wydaje się pewnie, że pozjadał wszystkie rozumy ...

Najlepsi na boisku Janota i Robak. Szkoda, że ten pierwszy kontuzja - oby nic poważnego bo zaczynał się rozgrywać i wygląda to naprawdę bardzo pozytywnie. Jeśli to nie kontuzja to za Akę w pierwszym od następnego.

FREKWENCJA DRAMAT ... Nie rozumiem jak można było na 4 lidze miewać mecze po 5 tys. osób, a na ekstraklasowym meczu ledwo 3300 na trybunach i mizerny młyn ...

W drugiej połowie parokrotnie akcje wyglądały już tak jak powinny, szybkie piłki do Robaka, Nunesa, Janoty - dużowidzący Murawski. Gdzie się podziały od początku sezonu te ofensywne ciągoty? Potencjał jak widać jest.
Oby to był dobry prognostyk przed kolejnymi meczami i swoiste przełamanie!

Ostatnio edytowany przez: eF^, 20 marca 2015, 20:33 [1 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4312 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 20:32
Zanim Gonzalez 13 przytoczy kolejne statystyki paralityka to cudem nastąpiła zmiana Adama i....od tej pory zaczęliśmy grę w 11 osobowym składzie.Tym razem godnego konkurenta w postaci największego drewna meczu znalazł w osobie Aki.Ja się cały czas zastanawiałem czy on bawił się w chowanego by ukryć się między obrońcami by mu nikt czasem nie podał piłki?
Jedna jaskółka wiosny nie czyni ale od razu widać jaką wartością jest brak łamagi na boisku.Jego zielone buty do teraz mi się świecą...gweiazdorek wygwizdany zostal tak jak mu się to od dawna należało..Przez cały mecz ZERO udanych zagrań i podań.Może jego obrońcy w końcu dostrzega ,że jest to gracz bez jakikolwiek umiejętności technicznych...a statystyki to kązdy by miał gdyby tyle czasu grał.
Na innym biegunie za to Janota.Tu widać ze piłka mu nie przeszkadza.Man of the macht...bezapelacyjnie.Oby nic grożnego się mu nie stało.
Świetna zmianę dał Nunes (nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego nie gra zamiast AF9 w podstawowym). Dość przeciętnie grający Murawski w drugiej połowie tez się rozruszał.Inna sprawa że nie widziałem jeszcze tyle niedokładności w jego grze.Obrona dość pewnie ...ale umówmy się to byl Bełchatów który bramki strzela od święta.
Nie wyobrażam sobie by w kolejnym spotkaniu Aka i Frączczak wyszli w podstawowej jedenastce.Czekam cierpliwie na szansę dla Kuna....chociażby z ławki.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3633 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 20:40
Pierwsza połowa to piłkarski skandal i sabotaż z obu stron !Wybijający się ponad stan to Muraś i Janota od nas .Murawski zagrał jeden z najlepszych meczów w naszych barwach .


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
klase87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3628 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 20:40
Zwycięstwo i to cieszy. Pierwsza połowa bez historii zero akcji zero emocji. Jedna jedyna akcja w 2015r.!!! zakończona bramką. Zwycięstwo to jedynie błysk jednostek (Murawski, Janota ,Robak) Bardzo duży plus przy Janocie ,mam nadzieje ,że żadna poważniejsza kontuzja go nie złapała. Taktycznie nie zmieniam zdania dno i jeszcze raz dno. Kocian mały plusik za zmiany i nic po za tym.


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 20:41
Janota będzie świetnym zakupem, obserwuję jego grę od kilku meczów i naprawdę przyzwoicie wygląda. Jako jeden z nielicznych nie boi się dryblingu i co najważniejsze robi to dobrze, bo większość jest udana. Do tego jeszcze ma dobre podanie. Bardzo mi się podoba jego gra.


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4317 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 20:43
Bardzo dobrą zmianę dał Nunes


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4586 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 20:52
Brawo Janota. Dał impuls do lepszej gry. Gdyby nie on, to byśmy dalej kopali się w czoło (długie piłki na Robaka). Brawo Robak za skuteczność i brawo dla Murawskiego za całokształt. Niestety słowa krytyki należą się Rogalskiemu. Słusznie spada na niego większa krytyka, a to dlatego, że gra on na odpowiedzialnej pozycji, o czym mieliśmy okazję się przekonać w tej rundzie. Dzisiaj kolejny słaby mecz (W. Jagoda oszalał, bo nazwał go cichym bohaterem). Rogalski poraz kolejny ma dużo strat. Nie miało to dzisiaj konsekwencji, bo graliśmy z jeszcze gorszymi od nas. Obserwuje bacznie Rogalskiego od początku rundy i stwierdzam, że w każdym meczu chowa się, kurwa chowa się przed piłką. Ustawia się tak, żeby mu nie podać. Często, gdy mamy piłkę (w szczególności w linii obrony), to Rogalski truchta sobie przy przeciwniku. Raczej się o tym nie pisało, ale to już kurwa skandal, że można pozwalać zawodnikowi statystować w każdym meczu. Przez to jego chowanie się, Murawski musi zapierdalać podwójnie (i jeszcze daje rade!). Nie wiem kurwa, jak Kocian może tego nie widzieć. Powinien reagować, bo potencjał w pomocy ogranicza się istotnie. Za to Janek Kocian stoi sobie w ciszy i ani myśli zwrócić uwagi.

Paliło się trochę Kocianowi w dupce, bo tak szybkich zmian nie robił chyba nigdy. W końcu przesunął Janotę na jego nominalną pozycję, na której czuje się najlepiej i dzisiaj to potwierdził. Prawda jest taka, że gra była dzisiaj mizerna. W szczególności w I połowie. Przebłyski Janoty były podstawą dzisiejszego zwycięstwa. Dlatego Panie Kocian, dziękuje, ale czas odejść.

Frączczak kolejny słaby mecz. Kolejny raz jego problemy zaczynają się już od prowadzenia piłki. Może warto wstawić tam Kuna czy Danielaka, bo nie wierze, że będą grali gorzej.

Janukiewicz dzisiaj poprawnie. Ładnie wyjął tą piłkę z rzutu wolnego. Nunes dał całkiem niezłą zmianę jak na niego, chociaż spartolił niezle tą akcję w polu karnym, ale przynajmniej grał do przodu - nie jak Frączczak, ktory oddawał tylko piłki do tyłu i to nawet niedokładnie :D


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4317 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 21:07
Nie ma sensu jechać po Rogalskim i Frączczaku , po prostu Ci panowie są za słabi na poziom ekstraklasy co udowadniają już w entym meczu. Druga połowa wyglądała bardzo ładnie , na luzie , może zejdzie z chłopaków cisnienie.
Natomiast pozostaje dylemat , co z Kocianem ? Sam fakt wystawiania Frączczaka i Aki w podstawie oraz Janoty na lewym skrzydle gdzie marnuje 50% swojego potencjału już o czymś świadczy. Chociaż nie wiem czy slyszeliście o ewentualnym następcy, ponoć ma być to Kafarski.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3889 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/03/2015 21:10
https://www.facebook.com/video.php?v=796203730469890

A tutaj, dla fejsbukowiczów, nielubiany Radek odrzucany w szatni przez resztę zespołu... ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005