Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/09/2014 22:20
Od początku gdy spojrzałem w skład wiedziałem ze to się po prostu nie uda. Trzeba życzyć Okuno rozwoju żeby stał się następca Aki. Z wspomnianym Japonczykiem Pogoń nie przegrywa meczów a dlaczego? Bo pasuje do systemu w jakim Pogoń grała od zawsze. Proszę więc nie narzekać na Okuno bo to nasza ostatnia nadzieja. PS. Myślę że klub popełnil błąd pozbywajac się Popary i Mustafy. Tego typu kreatywnych zawodników teraz nam brakuje.

Ostatnio edytowany przez: polanski93, 27 września 2014, 22:27 [1 raz(y)]


Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/09/2014 22:35

  Wierny Pogoni napisał:  
Dziękuje za spierdolenie mi kuponu.



Postawilem 8 meczy w czwartek wrzystkie weszly tzn prawie wrzystkie po Pogon przegrala a to wygrania mialem niezla sumke 8,320 euro. My nie mozemy grac takim ustawieniem z dwoma napadziorami poprosru nie idzie Trzeba tego Okuno rozkręcic .Z zawisza musza wygrac nie ma innej opcji ale u bukchmachera postawie na zawisze. Ten caky portugalczyk co teraz ma u nas kontuzje na jakiej on pozycji gra

?pozdrawiam


PS
valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4832 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/09/2014 22:36
Nie wiem, co trener Wdowczyk widzi pozytywnego w grze systemem 4-4-2, zwłaszcza na wyjazdach. Tracimy przez to zawodnika w pomocy przez co kuleje gra w środku pola. Na szpicy gra Zwoliński, który jest na dzień dzisiejszy ze 2-3 klasy słabszy na tej pozycji od Robaka, a nasz największy jeśli nie jedyny "argument" w ofensywie Robak błądzi po skrzydłach i robi wrzutki do nikogo. Jak dla mnie bezsens kompletny.

Cenię bardzo trenera Wdowczyka, lubiłem go jeszcze zanim ktokolwiek pomyślał o tym, że mógłby trenować Pogoń, ale mam wrażenie, że przez te eksperymenty ze składem, czy ustawieniem, sam się trochę w tym wszystkim pogubił. Te wszystkie roszady w połączeniu z naszą w większości baardzo przeciętną (żeby nie napisać drewnianą) kadrą dają taki, a nie inny obraz...


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/09/2014 22:37

  Kula napisał:  

  Wierny Pogoni napisał:  
Dziękuje za spierdolenie mi kuponu.



Postawilem 8 meczy w czwartek wrzystkie weszly tzn prawie wrzystkie po Pogon przegrala a to wygrania mialem niezla sumke 8,320 euro. My nie mozemy grac takim ustawieniem z dwoma napadziorami poprosru nie idzie Trzeba tego Okuno rozkręcic .Z zawisza musza wygrac nie ma innej opcji ale u bukchmachera postawie na zawisze. Ten caky portugalczyk co teraz ma u nas kontuzje na jakiej on pozycji gra

?pozdrawiam



No to ładna sumka przeszła tobie koło nosa, muszę przyznać, że podziwiam za spokój z jakim piszesz:D


Pogoń Szczecin MKS!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/09/2014 22:38

  Kula napisał:  

  Wierny Pogoni napisał:  
Dziękuje za spierdolenie mi kuponu.



Postawilem 8 meczy w czwartek wrzystkie weszly tzn prawie wrzystkie po Pogon przegrala a to wygrania mialem niezla sumke 8,320 euro. My nie mozemy grac takim ustawieniem z dwoma napadziorami poprosru nie idzie Trzeba tego Okuno rozkręcic .Z zawisza musza wygrac nie ma innej opcji ale u bukchmachera postawie na zawisze. Ten caky portugalczyk co teraz ma u nas kontuzje na jakiej on pozycji gra

?pozdrawiam



Ile razy miałem tak, że tylko Pogoń z kuponu nie weszła :) Nie jesteśmy obiektywni i gramy ślepo na Pogoń, a przynajmniej ja tak mam


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/09/2014 22:44

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Trzeba pogratulować taktyki na dziś. Gra na dwóch napastników a w środku pomocy dziura.



A gratulacje składa Zygmunt Wasilewski, trener z licenją UEFA PRO.



Tu nie trzeba Panie Maxymalny UEFA PRO żeby widzieć, że jest kupa i zero klarownych sytuacji.



59% posiadania piłki, 11 strzałów ale to, że nie wpadł gol jest winą trenera i jego taktyki? Jebnij sobie baranka.



Nieodmiennie wprowadzasz mnie w rozbawienie. Tak trzymaj. 59 % posiadania piłki - i co z tego wynikało? Ile strzałów celnych? Ile okazji bramkowych. A przede wszystkim - ile składnych akcji?
Włącz myślenie i nie przypierdalaj się bez sensu.



Nic nie wynikało. Ale to nie wina taktyki. Nadążasz?


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/09/2014 22:47
Kolejny mecz dno dna. Z lechia mimo zwycieswtwa tez byłem wkur***y poziomem kopaczy. Dzisiaj graliśmy dokładnie to samo czyl kompletne zero. Prawda jest taka ze od kad z Pogoni odszedł Jarun i Hryowicz to nasza obrona do dnia dzisiejszego nie może zlapac pewnego poziomu. Patrzac na gre hernaniego,Rudola i Matyni noz się w kieszeni otwiera..Najgorsze jest to ze wrocilismy do stanu z 2012 jak byliśmy beniaminkiem,czyli jako tako z przodu, a z tylu totalna padaka i kazda akcja smierdzi bramka dla rywali. Moim zdaniem czas przewietrzyć szatnie, innego wyjścia nie widze. Wdowiec wycisnal z tego składu co się da rok temu, jak chcemy się rozwijać to trzeba druzyne wzmacniac, a nie oslabiac.
Na male plusy moim zdanime zasłużyli dzisiaj: Zwolinski, który walczyl i jako jedyny był po prostu efektywny oraz efektowny, Malecki: jest progres bo zaczal wypracowywać sobie sytuacje, gorzej z podaniem, ale to może jeszcze przjdzie. I... i to tyle. reszta nie wymaga komentarza bo jak dla mnie to oni byli myślami gdzies indziej.
Co do meczu z Zawisza to uwazalbym z ferowaniem łatwych wyrokow, oglądam ich gre i w cale nie jest gorsza od naszej, mało tego momentami potrafią zagrac naprawdę fajnie, poki co nie maja glownie szczęście. I tak jak ktoś wcześniej mowil na nas druzyny prawie zawsze się przelamuja. Bo my to taka druzyna która ani w roli faworyta ani w roli kopciuszka sobie nie radzi. Czyli taka maksymalna przzecietnosc. 8 jeszcze realna, ale bez poprawy gry szczerze w to watpie, mimo wszystko wierzyc trzeba. Przykra jest tez ocena meczu przez Wdowczyka...dobry mecz, dużo walki, podziękowania itd.... no jeżeli tak to ja naprawdę nie wiem co musi się stać aby powiedzieć ze zagraliśmy slabo? stać i strzelac do swojej bramki może... ? n/c


PORTOWCY
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/09/2014 22:48

  ArP napisał:  

  Kula napisał:  

  Wierny Pogoni napisał:  
Dziękuje za spierdolenie mi kuponu.



Postawilem 8 meczy w czwartek wrzystkie weszly tzn prawie wrzystkie po Pogon przegrala a to wygrania mialem niezla sumke 8,320 euro. My nie mozemy grac takim ustawieniem z dwoma napadziorami poprosru nie idzie Trzeba tego Okuno rozkręcic .Z zawisza musza wygrac nie ma innej opcji ale u bukchmachera postawie na zawisze. Ten caky portugalczyk co teraz ma u nas kontuzje na jakiej on pozycji gra

?pozdrawiam



No to ładna sumka przeszła tobie koło nosa, muszę przyznać, że podziwiam za spokój z jakim piszesz:D



I tak najmniejsza stawka to wlasnie byla na Pogoń 2,85 Eu. Bywaly jeszcze wieksze i przechodzily obok nosa ale jebac.teraz to musze laptopa naprawic po tym meczu:)


PS
A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7320 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 01:11
Oj Kula Kula,dawaj wracaj do Szczecina a nie tylko na forum piszesz. P.


PS!
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 03:16

  Kula napisał:  

  Wierny Pogoni napisał:  
Dziękuje za spierdolenie mi kuponu.



Postawilem 8 meczy w czwartek wrzystkie weszly tzn prawie wrzystkie po Pogon przegrala a to wygrania mialem niezla sumke 8,320 euro. My nie mozemy grac takim ustawieniem z dwoma napadziorami poprosru nie idzie Trzeba tego Okuno rozkręcic .Z zawisza musza wygrac nie ma innej opcji ale u bukchmachera postawie na zawisze. Ten caky portugalczyk co teraz ma u nas kontuzje na jakiej on pozycji gra

?pozdrawiam



Kolego jezeli Pogon byla ostatnia na liscie to wystarczylo dac kontre przed meczem 0,5 na Belchatow po kursie 1,5 za piataka(5000) i juz bys dobrze wyciagnal, to tak na szybko bez wyliczania. Liczac ze 8 meczy Ci wejdzie po wysokich kursach to tak jak gralbys w totolotka. z tych osmiu jak zostaly ci 3 to juz spokojnie mogles cos kontrowac co by miec wiecej w kieszeni niz teraz. Powodzenia.

Ostatnio edytowany przez: cfan, 28 września 2014, 03:37 [1 raz(y)]


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 05:34

  cfan napisał:  

  Omnislash napisał:  
Dzięki za walke, szacun dla ekipy wyjazdowej. Niech 11 pseudo kopaczy nie zepsuje nam humoru! Rozliczymy ich po 30 kolejce.



Ty bedziesz rozliczal? gdzie? tu? na forum debilu? ja wiem ze Pogon to nie jest wybitna druzyna ale nazywanie ich pseudo kopaczami siedzac na dupie przed kompem to kurwa kpina... bez odbioru.

Mecz - ligowa kopanina. Pogon jak na poziom ekstraklasy ani nie robi szału ani dramatu. 8 ciagle jak najbardziej mozliwa. chyba jak kazdy kibic licze na lepsza gre i PUNKTY w nastepnych meczach.


Słuchaj kolego, bo ubliżać mi od debili nie musisz. Ja będę rozliczał? Napisałem gdzieś o sobie? Nie, więc nie sraj żarem przed kompem bo to kurwa kpina. My rozliczymy, Pogoń Szczecin rozliczy, zarząd rozliczy, bo to oni decydują, i wiem co piszę. A jak uważasz, że nasi piłkarze są super to pooglądaj mecze lepszych lig albo jedź za granicę na wyspy lub Hiszpanii to nabierzesz dystansu do słowa zawód: piłkarz. Bez odbioru.
PS. w meczu z Bełchatowem się starali, że nic nie wpadło trudno. Zdarza się.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 08:58

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  
[cytat=Zygmunt Wasilewski]Trzeba pogratulować taktyki na dziś. Gra na dwóch napastników a w środku pomocy dziura.



A gratulacje składa Zygmunt Wasilewski, trener z licenją UEFA PRO.[peytat]

Tu nie trzeba Panie Maxymalny UEFA PRO żeby widzieć, że jest kupa i zero klarownych sytuacji.



59% posiadania piłki, 11 strzałów ale to, że nie wpadł gol jest winą trenera i jego taktyki? Jebnij sobie baranka.



Nieodmiennie wprowadzasz mnie w rozbawienie. Tak trzymaj. 59 % posiadania piłki - i co z tego wynikało? Ile strzałów celnych? Ile okazji bramkowych. A przede wszystkim - ile składnych akcji?
Włącz myślenie i nie przypierdalaj się bez sensu.


.
SNic nie wynikało. Ale to nie wina taktyki. Nadążasz?



W takim razie sam sobie zaprzeczasz.
Nie chciałem się nad tobą znęcać ale sam się prosisz.11 strzałów?59 % posiadania piłki?Podsjesz błędne dane i szukasz pokrętnej logiki.4 strzały to były w całym meczu bo obu stronach.Tak więc jeszcze raz:włącz myślenie.Ale faktycznie taktyka była wczoraj zajebista,gra Pogoni płynna i na wysokim poziomie,mnóstwo szans bramkowych, przegrana pechowa.Dokładnie tak widzi ten mecz Wdowczyk.W jakim świecie ty żyjesz?Bez odbioru tym razem.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 28 września 2014, 09:05 [1 raz(y)]


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 09:46

  Papricanos85 napisał:  
Kolejny mecz dno dna. Z lechia mimo zwycieswtwa tez byłem wkur***y poziomem kopaczy. Dzisiaj graliśmy dokładnie to samo czyl kompletne zero. Prawda jest taka ze od kad z Pogoni odszedł Jarun i Hryowicz to nasza obrona do dnia dzisiejszego nie może zlapac pewnego poziomu. Patrzac na gre hernaniego,Rudola i Matyni noz się w kieszeni otwiera..Najgorsze jest to ze wrocilismy do stanu z 2012 jak byliśmy beniaminkiem,czyli jako tako z przodu, a z tylu totalna padaka i kazda akcja smierdzi bramka dla rywali. Moim zdaniem czas przewietrzyć szatnie, innego wyjścia nie widze. Wdowiec wycisnal z tego składu co się da rok temu, jak chcemy się rozwijać to trzeba druzyne wzmacniac, a nie oslabiac.



Zgodzę się tutaj z tymi słowami, minimalizm Hernaniego w obronie jest przerażający, ciągle krycie na radar? czy jak to nazwać. Przy bramce zastanawiałem się co robił Hernani?, a on zwyczajnie krył Gollę tak to wygląda i to nie pierwsza tak zawalona bramka przez niego. Najgorsze jest to że od niego inni zawodnicy np. Golla i Rudol uczą się cofania przed przeciwnikiem zamiast w niego wjeżdżać jak motor w kury. Nie mamy obrony, Hernani nie jest obrońcą, Golla nie jest obrońcą i liczę że po zimie ten gość żacznie grać na defensywnym, ale najpierw niech zrobi coś z kondycją po od 70 minuty oddychał rękawami. Rudol zanotował taki zjazd formy że takich spadków nawet na wall street nie ma, przegrywa większość przebitek do tego bardzo nie pewny i co najważniejsze ten człowiek nie jest obrońcą. Matynia to jeszcze nie ten czas i nie ta pora żeby robić z kolejnego pomocnika obrońce na początku kariery i zwyczajnie zepsuć jego potencjał widać że chłopak czuję się dobrze w grze do przodu to na boga na kiego ch* trener krzywdzi kolejnego piłkarza. Obronę powinniśmy budować od Dąbrowskiego do niego trzeba koniecznie kupić stopera z prawdziwego zdarzenia! kogoś kto gra na tej pozycji, a nie farbowanego lisa i w mojej opini czuję że po sezonie poleci Hernani, a w jego miejsce stoperem będzie Matras takie pewnie są plany wobec jego osoby. Na defensywnego jest zbyt elektryczny. Lewą obronę zaczynać od Nunesa widać że gościu wprowadza więcej spokoju niż Matynia. Wyleczyć tego Lisowskiego i niech walczą o tą pozycję we dwoje. Prawa obrona? Kolejna dziura, Rudol z taką formą może być tylko zmiennikiem, także potrzebujemy prawego obrońcy. Co do Okuno tak jak ktoś tu już napisał ten gość ma papiery na grę i będzie pasować do tego co gra Pogoń. Na Ake też narzekaliśmy i co bez niego mamy? jedno wielkie NIC i NIKT. Można żałować że zarząd nie postarał się naciągnąć Azotów na zakup Jurado bo z nim byśmy mieli spokojnie nie 13, a 22 pkt. Dostaliśmy w plecy od dwóch beniaminków w trakcie meczu Robak i Rudol są faulowani od tyłu z premedytacją, są to faule na czerwoną kartkę, a żaden z boiskowych kolegów nawet nie szarpnie gościa z drużyny przeciwnej? Nie ma żadnego zamieszania? Chłopaki pokazują że są chłopakami a nie facetami co staną za sobą. Co za tym idzie? Nie ma charakteru i przegrywamy frajersko trzeci mecz w sezonie. Kolejny błąd trenera Taku gra piach. Dlaczego nie wpuścił Bąka który ze swoją prędkością w tym meczu gdzie cofamy się całą drużyną i wychodzimy z kontrą byłby jokerem? Który może i zjebie 3 setki ale czwartą strzeli i dałby nam punkt albo i więcej, bo jak strzela to jego bramki dają na punkty? To stawia ślepo na Murayame, wcześniej na Matrasa i na Frączaka który po dwóch kolejkach zapomniał jak się gra w piłkę. Nie trzeba być trenerem ani specjalistą by to widzieć.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 10:47
Najbardziej martwi ta strata punktów patrząc przez pryzmat tego, że GKS praktycznie przez większość meczu nie istniał i poza jedną sytuacją (bramkową) nie stwarzał żadnego zagrożenia dla naszej bramki.
Tym lepiej bo zminimalizowało to ryzyko popełnienia jakichś koszmarnych błędów, do których przyzwyczaiła nas nasza obrona.

Bramka - standard jaki widzimy praktycznie w każdym meczu
1) Gdzie był Rudol to wie tylko on sam
2) Asekurujący Frączczak pokazał dlaczego Wdowczyk już na niego nie stawia na obronie - zbyt lajtowe podejście do zawodnika i danie mu kupy czasu na wypracowanie sobie dośrodkowania
3) Golla z Hernanim kryjący obaj Ślusarskiego - to nie Messi, nie trzeba na nim podwajać krycia ...
4) Matynia niby z początku wiedział co się dzieje, ale im bliżej niego była piłka tym bardziej się uginały pod nim nogi i ostatecznie zgubił w paskudny sposób krycie zostawiając na 7 metrze niepilnowanego zawodnika

Również uważam, że taktyka 4-4-2 (szczególnie na wyjazdach!) u nas nie trybi i nie ma co jej na siłę forsować.

Plus:
- Małecki - chyba odbudował się po meczu pucharowym, według mnie (do pewnego momentu) jeden z najlepszych u nas na boisku - motor napędowy akcji na skrzydle. Szkoda, że z dograniami tak kiepsko.
- Murawski - klasa sama w sobie, praktycznie bezbłędny. Nie wiem jak wyglądała by drużyna bez niego w składzie.

Minus:
- zmiany - ja rozumiem, że Frączczak grał katorgę i dostał wędkę, że Hernani kontuzja i musiał zejść, ale na Boga - mamy wynik w plecy, nie mamy nic do stracenia i wprowadzamy 2 obrońców? Kun, Bąk może nie są wybitni i nie odwrócą wyniku spotkania w pojedynkę, ale na pewno rozruszało by to nieco grę z przodu, gdzie w drugiej połowie widocznie brakowało kogoś szybkiego kto niekonwencjonalnie rozwiąże akcje
- Golla - za akcje bramkową ...
- Matynia - w obronie bezużyteczny, z przodu nadzwyczaj dobrze i bez kompleksów.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 11:00
Szkoda tego meczu, bo przynajmniej remis, był spokojnie do wyciągnięcia...i tylko chwila nieuwagi zaważyła,że jesteśmy ,bez punktów..No coz..teraz trzeba koniecznie wygrać z Zawiszą za tydzień,jak to ktoś napisał,drużyny dołujące mają w zwyczaju się z nami przełamywać,licze jedak na to ,że Portowcy na to nie pozwolą..


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 11:03
Co do Frączczaka to wiadomo oficjalnie dlaczego Wdowczyk ściągnął go tak wcześnie? Teraz z perspektywy czasu ta zmiana wydaje się trochę na wyrost i brakowało jej w drugiej połowie.

Dlaczego w końcówce nie wyleciał z boiska ten buc, który wjechał w Rudola to tajemnica samego sędziego.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 12:18
Wdowczyk wydaje się pogubił się już w tym mieszaniu.On ciągle szuka optymalnego składu ,ustawienia i taktyki gry.Jakby tak przeanalizować zmiany pozycji piłkarzy,ustawień i różnych zmian to byśmy w tym aspekcie bili ligę na głowę.Efekty tych poszukiwań na razie mizerne i coraz bardziej irytujące.Też mnie zastanawia trochę wędka Frączczak w kontekście tego że w zeszłym sezonie powinien na ławie lądować po 15 min. każdego prawie meczu.Do przerwy powinien go zostawić.
Najmniej rozumiem kwestie Kuna.Gość jest mimo wszystko dobrze wyszkolony,perspektywiczny i ile razy gra to raczej jego występy przynoszą sporo pozytywnego zamieszania.Dlaczeog nie gra?
Bąk to troche inna sprawa.Dwa osotanie mecze to tragedia w jego wykonaniu i raczej w nagrodę trawy nie powąchał.Nie ma tu juz co powtarzać tego co wszyscy wiemy o kolekcjonowaniu średniej grupy pomocników z których po obróbce robi się podróbki obrońców.Obrona która powinna być stabilna formacja ciągle jest zmieniana na zasadzie eksperymentów.Co do Okuno to mimo wszystko to nie te umiejętności co Aka i raczej nie obsłuży takimi podaniami Robaka jak to robił Akahoshi.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 12:30
co niektórym forum Pogoni pomyliło sie z forum bukmacherskim.kogo obchodzi kto ile wtopił?!
moim zdaniem Wdowczyk powoli sie u nas konczy i juz nie potrafi nic wiecej z nich wycisnąć.gra obrony to dramat,a trener był dobrym obrońcą ... o co tu chodzi?!czas zacząć szukać nowego trenera,a po raz kolejny gratuluje właścicielom wtopionej kasy ... długi kontrakt Wdowczyka,a wszyscy wiedzą jak to z trenerami bywa.przecież Wdowczyk to nie Ferguson,żeby przedłużać znimkontrakt na lata.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 12:51

  eF^ napisał:  

3) Golla z Hernanim kryjący obaj Ślusarskiego - to nie Messi, nie trzeba na nim podwajać krycia ...
4) Matynia niby z początku wiedział co się dzieje, ale im bliżej niego była piłka tym bardziej się uginały pod nim nogi i ostatecznie zgubił w paskudny sposób krycie zostawiając na 7 metrze niepilnowanego zawodnika



Matynia tutaj nie jest winny. On miał swojego zawodnikami z tyłu, którego pilnował. Trudno było przewidzieć, że obaj stoperzy nie potrzebnie zbiegną do Ślusarskiego na krótki słupek. Błąd w komunikacji bądź zwykłym myśleniu. Za późno było już na reakcje.

Ktoś wspomniał o Lisowskim. Wczoraj zagrał 60min w meczu rezerw. Nie wiem co jest z tymi starszymi zawodnikami nie tak, ale jak "schodzą" grać z młodymi to myślą, że są królami życia i nie wiadomo jak wielkimi grajkami. To w jaki sposób Lisowski odzywał się wczoraj do sędziego głównego i liniowego to jest jakaś kpina. Powinien ze trzy czerwone za to zobaczyć, trener na szczęście go w porę zmienił jak zbliżał się moment kulminacyjny jego nieporadności i frustracji. Ani nie pomaga swoją grą, ani nie daje żadnego przykładu młodym.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/09/2014 13:54
@kibicMKS tobie wogóle sie popierdoliło w głowie...
po co wogóle znowu zaczynasz pierdolenie o zmianie trenera!

jak jesteś taki mądry to wskaż mi przynajmniej jednego trenera którego w chwili obecnej widziałbyś u nas w klubie???


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005