Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 08:18

  Axiom napisał:  
Uważaj bo zobaczysz dokładnie akcje ze 100 metrów siedząc na trybunie. W TV masz powtórkę gdzie widzisz wszystko z bliska. Podał piłkę do Rudola przy pierwszej bramce bo takie są założenia taktyczne, a piłkarze Lecha podczas podania byli 10 metrów od Rudola więc ten miał czas żeby zrobić coś z tą piłką. Co z tego że położył się przy trzeciej skoro i tak by nie obronił sam na sam z Robakiem? Zjebani eksperci weszło napewno znają się na piłce nożnej lepiej od Ciebie zrzucającego winę na Słowika.



Tak jest a przy okazji sa nie omylni i trzeba sie zgadzac z ich opiniami. Z trybun masz oglad na cale boisko i ustawienie wiec widzisz wiecej jak sa ustawieni zawodnicy. Ale co ja wiem przeciez weszlo ci Ci powiedzialo. Ok konczac temat wez Slowika za reke przytul idz z nim na kawe i daj calusa na do wiedzenia. Kawe moge wam postawic.

Slowik slaby bramkaz tyle w temacie


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 08:31

  Pyrgol napisał:  

  Axiom napisał:  
Uważaj bo zobaczysz dokładnie akcje ze 100 metrów siedząc na trybunie. W TV masz powtórkę gdzie widzisz wszystko z bliska. Podał piłkę do Rudola przy pierwszej bramce bo takie są założenia taktyczne, a piłkarze Lecha podczas podania byli 10 metrów od Rudola więc ten miał czas żeby zrobić coś z tą piłką. Co z tego że położył się przy trzeciej skoro i tak by nie obronił sam na sam z Robakiem? Zjebani eksperci weszło napewno znają się na piłce nożnej lepiej od Ciebie zrzucającego winę na Słowika.



Tak jest a przy okazji sa nie omylni i trzeba sie zgadzac z ich opiniami. Z trybun masz oglad na cale boisko i ustawienie wiec widzisz wiecej jak sa ustawieni zawodnicy. Ale co ja wiem przeciez weszlo ci Ci powiedzialo. Ok konczac temat wez Slowika za reke przytul idz z nim na kawe i daj calusa na do wiedzenia. Kawe moge wam postawic.

Slowik slaby bramkaz tyle w temacie



Słaby jesteś Ty pierdoląc takie głupoty. Najlepiej wyjźdzmy na PP juniorami. Widzisz że nawet Kudła nie łapie sie do meczowej 18tki to pomyśl sobie jaki prezentuje poziom. Słowik stoi i będzie stał. Trzeba mu dać pograć cały sezon i wtedy ocenić. Facet ma papiery na bramkarza ale musi czuć pewność. Chyba że należysz do tych zjebów którzy gwizdali gdy piłka dochodziła do Słowika. Jak tak to nie wypowiadaj się lepiej. Nie lubisz go trudno Twój problem. Zobacz na to co obronił. 3/4 bramkarzy by tego nie obroniło. Dlaczego nie pojeździsz po Rudolu? Udział przy 3 bramkach.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 08:34
Przy błędzie Rudola nie pomógł mu Rapa, gdyby wyszedł i pokazały się do podania... Niemniej jednak glownie bramka na konto Sebastiana. Lech pokazał nam miejsce w szeregu. Inna sprawa, że oni teraz grają chyba najlepiej w lidze, piekielnie trudny rywal. Węgier to powinien mieć specjalny trening dotyczący co robić z piłką w polu karnym. Podnieść głowę, ocenić na chłodno, zagrać dokładnie a tak to co stworzy to spartoli.
Nie wiem jaki pomysł taktyczny na KM na PP ale Matras powinien wrócić do pomocy. Wtedy znacznie lepiej wygląda nasz środek pola, przeciwnikowi trudniej przejść do ataku. A Matrix jako stoper to nie to.
Turek mi osobiście że stylu gry przypomina na razie nieco Lado. Ani typowy napastnik ani klasyczna 10. Może to kwestia czasu ale brak mu nieco dynamiki.
Słowik to taki bramkarz, że zabierze to co da. Niesamowicie wyjął strzał Gajosa, przy bramce Robaka mógł zachować się lepiej chociaż pewnie i Robak pewnie by dał sobie radę. Zastanawia dalej ta niepewność Słowika przy niektórych interwencjach.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 25 lutego 2017, 08:40 [1 raz(y)]


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 08:47

  Mazii napisał:  

  Pyrgol napisał:  

  Axiom napisał:  
Uważaj bo zobaczysz dokładnie akcje ze 100 metrów siedząc na trybunie. W TV masz powtórkę gdzie widzisz wszystko z bliska. Podał piłkę do Rudola przy pierwszej bramce bo takie są założenia taktyczne, a piłkarze Lecha podczas podania byli 10 metrów od Rudola więc ten miał czas żeby zrobić coś z tą piłką. Co z tego że położył się przy trzeciej skoro i tak by nie obronił sam na sam z Robakiem? Zjebani eksperci weszło napewno znają się na piłce nożnej lepiej od Ciebie zrzucającego winę na Słowika.



Tak jest a przy okazji sa nie omylni i trzeba sie zgadzac z ich opiniami. Z trybun masz oglad na cale boisko i ustawienie wiec widzisz wiecej jak sa ustawieni zawodnicy. Ale co ja wiem przeciez weszlo ci Ci powiedzialo. Ok konczac temat wez Slowika za reke przytul idz z nim na kawe i daj calusa na do wiedzenia. Kawe moge wam postawic.

Slowik slaby bramkaz tyle w temacie



Słaby jesteś Ty pierdoląc takie głupoty. Najlepiej wyjźdzmy na PP juniorami. Widzisz że nawet Kudła nie łapie sie do meczowej 18tki to pomyśl sobie jaki prezentuje poziom. Słowik stoi i będzie stał. Trzeba mu dać pograć cały sezon i wtedy ocenić. Facet ma papiery na bramkarza ale musi czuć pewność. Chyba że należysz do tych zjebów którzy gwizdali gdy piłka dochodziła do Słowika. Jak tak to nie wypowiadaj się lepiej. Nie lubisz go trudno Twój problem. Zobacz na to co obronił. 3/4 bramkarzy by tego nie obroniło. Dlaczego nie pojeździsz po Rudolu? Udział przy 3 bramkach.



Ok proszę Ciebie bardzo już nie narzekam na Słowika. W sumie to życzę Tobie żeby stał do końca sezonu ... a co tam .... tylko jak nie załapiemy się do ósemki to popatrz przez pryzmat całego sezonu i zobacz ile pkt straciliśmy przez faceta który ma papiery na bramkarza ..... i nie płacz że zabrakło tych pkt.
Tyle w tym temacie

Nie zachowuj się się jak Kaczor i nie wyzywaj ludzi od zjebów ..... nie gwizdałem na niego ale zwyzywałem i mam do tego pełne prawo jeżeli popełnia się takie błędy. Tak samo postąpiłem z Rudolem bo jego niepewność na obronie też zawaliła.
A wiesz dlaczego zwyzywałem ?? Bo mam do tego prawo jak każdy z nas. Jestem kibicem płacę za bilet i dojeżdżam na mecz ( nomen omen każdy mecz kosztuje mnie w granicach 200 zł ) wiec mam prawo do pełnej krytyki bo jest to zawodnik który reprezentuje Mój klub i w jakimś małym procencie pobiera pensje za którą ja czy każdy z was płaci. Nie krytykuje i nie wyzywam jeżeli widzę zaangażowanie ale zawodnikowi nie wychodzi - zdarza się krykuję w tedy kiedy jest to NAGMINNE a tak wygląda cały sezon faceta który ma papiery na bramkarza za nie małe pieniądze.

Koniec tematu


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 09:28
Rudol zjebal pierwsza bramkę. Druga na konto Matrasa a trzeciej nawet nie widziałem bo wyłączyłem tv. Rudol odkąd podpisał nowy kontrakt gra gowno. Matras już zakochany w lechi. A ci którzy czepiają się Słowika to zapraszam na bramkę i niech pokażą jak można bronić lepiej skoro potraficie się mądrzyc.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 09:39
Pierwsza bramka to po połowie wina jednego i drugiego.Przecież Ci ludzie znają się jak lyse konie.Więc podawanie do surowego technicznie i mało zwrotnego Rudola w sytuacji gdzie w okolicy biegają dwie Pyry na nierównym boisko to prośba o kłopoty.
Nie ma co rozkminiać dlaczego przegraliśmy skoro to widać było gołym okiem.Mamy drużynę z potencjałem ale tez kilka ogniw które pewnego poziomu nie przeskoczą.Graliśmy z zespołem świetnie prowadzonym przez trenera z piłkarzami po prostu lepszymi i do tego akurat w mega gazie.
Słowik -2
-gra na lini na poziomie Putnockiego,niestety reszta (przedpole,czytanie gry itp) dramat.Gra nogami to "rosyjska ruletka"
Rudol-2
-z taka technika nawet na stoperze nie przeskoczy nigdy pewnego poziomu.Pod pressingiem staje sie bezradny.W ofensywie (wyprowadzenie) niestety bez argumentów.To najsłabszy mecz Seby od dawna.
Matras-3
Niestety poddany próbie nie poradził sobie na tle szybko i technicznie grającego rywala.Słaby mecz pomimo że jest o klasę lepszy niż Rudol.
Nunes-3
Wolny,wolny i bez jakiegokolwiek pomysłu w ofensywie.Bardzo słby mecz.
Rapa-4
W ofensywie kilka fajnych rajdów ale z tyłu niestety nie pewny.Dośrodkowania słabe.
Mate-4
Przecietny występ.Na plus fakt że kilka odbiorow na Jevticu i Majewskim zrobił.Nadzieja w tym ze sie bedzie rozwijał i w fakcie ze technicznie jest całkiem dobrze.Resztę można wypracować.
Murawski-6
Ciągnął grę.Kilka bardzo dobrych rajdów.Nie ma się co dziwić ze dostał propozycje grania dalej bo szybkościowo i wytrzymałościowo dalej jak 25-latek.Minus to niecelne strzały.
Ciftci-4
Zagubiony.W zasadzie to nie wiadomo na jakiej pozycji gra.Brak zrozumienia z reszta zespołu jest zrozumiala ale w polu karnym bez produktywny.Nilsen przestawial go jak chciał a podobno to napastnik.Na razie wrażenia nie robi ale moze jeszcze potrzeba czasu.
Gyursco-5
Meteoryt ktory w jednej akcji jest świetny i za razem beznadziejny.Rajdami rozrywał lewa strone.Krecił Kedziora jak chciał (druga połowa).Co jednak z tego jak strzały takie ze dwa to na auty leciały.
Delev-7
Spore zaskoczenie bo myślalem ze po takiej kontuzji i bez przygotowania to nie sposób zagrac na takim gazie 80 min. z Lechem.Zdecydowanie najlepszy na boisku i szkoda że nie trzymal lini spalonego.Szacun dla Spasa.Jesli nie przydarzy mu się nic złego
to my sporo na nim zarobimy (oby nie już po sezonie).
Frączczak-4
Słaby mecz.Spacyfikowany przez obrońców Lecha.Sytuacja z karnym dwuznaczna.Gdyby próbował strzelać to pewnie Stefański by podyktował.Niestety wolał się przewrocic nienaturalnie.Stac go na wiecej na tej pozycji.

Mamy problemy z koncentracją.Szybko tracac bramke stawiamy sie nie po raz pierwszy w trudnym położeniu.Ze słabym Piastem jakoś
wymęczyliśmy wygrana.Mocniejsze zespoły nie pozwolą jednak sobie wydrzeć zaliczki z początku meczu.

Najważniejszy mecz w środę.Mmay krotką ławkę.Nadzieja że Fojut wróci i że ta druga połowa nie odbije sie na zasobach kondycyjnych w Poznaniu.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 10:23

  Wierny Pogoni napisał:  
Rudol zjebal pierwsza bramkę. Druga na konto Matrasa a trzeciej nawet nie widziałem bo wyłączyłem tv. Rudol odkąd podpisał nowy kontrakt gra gowno. Matras już zakochany w lechi. A ci którzy czepiają się Słowika to zapraszam na bramkę i niech pokażą jak można bronić lepiej skoro potraficie się mądrzyc.



takie Wierny Pogoni jesteś, że zamiast ruszyć na mecz na stadion, siedzisz na dupie w domu przed TV i jeszcze ostentacyjnie się afiszujesz, że nie oglądałeś nawet do końca tylko w proteście wyłączyłeś telewizor? nie no kurwa szacun, ty to jesteś. mając takich wiernych, to nawet nie potrzeba nam wrogów.

Ostatnio edytowany przez: TradycjaZobowiązuje!, 25 lutego 2017, 10:45 [1 raz(y)]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3517 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 10:37
2 stracone bramki należy zaliczyć na wspólne konto Rudola i Słowika .Pierwsza ,Słowik wpuścił trochę Rudola na mine zagrywając nijak , a Rudol zamiast wyjebać na aut to próbował podawać.Zła decyzja.Ostatnia Rudol odpuszcza ,Słowik poślizg niekontrolowany i gol.Druga bramka Matras też mógł zachować się lepiej .Ogólnie 3 gole po błędach których można było uniknąć.

Ostatnio edytowany przez: Frenzy48, 25 lutego 2017, 10:48 [1 raz(y)]


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Daro81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 10:42

  Wierny Pogoni napisał:  
Rudol zjebal pierwsza bramkę. Druga na konto Matrasa a trzeciej nawet nie widziałem bo wyłączyłem tv. Rudol odkąd podpisał nowy kontrakt gra gowno. Matras już zakochany w lechi. A ci którzy czepiają się Słowika to zapraszam na bramkę i niech pokażą jak można bronić lepiej skoro potraficie się mądrzyc.



Mocna ocena Rudola jak na 30 min z cracovia i 90 min z Lechem.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 11:31
Żeby tutaj był taki ruch jak wygrywają mecz :D


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 11:56
A nie sądzicie, że można mieć uwagi do prowadzenia zespołu przez KM? Od 1 minuty dał to co teoretycznie najlepsze, pozbawiając się pola manewru gdyby poszło coś nie tak. Czy w ogóle był plan B? Czy Ciftci już zasługuje z miejsca na pierwszą 11, czy to nie burzy jakieś tam hierarchii ? (Kort rozgoryczony bo miał dostawać szansę, występ Listka symboliczny, czy nie potracimy tak młodych...). Po co psuć dobrze działający środek pola z Matrasem i eksperymentować z nim w obronie? A może Turek i Mate po prostu muszą grać? Dlaczego kolejny raz zespół wychodzi na mecz bez skupienia i determinację pokazuje dopiero w II połowie. Przecież gdyby gra wyglądała tak od początku to wszystko byłoby wczoraj możliwe.
Czasem mam takie wrażenie, że trener kręci się wokół własnej osi, zapomina o tym co się sprawdziło, szuka aby wrócić do tego co było. Będą eksperymenty a ucieknie nam ósemka i PP.
P.S podobno wczoraj Rumak był na stadionie...Ktoś potwierdzi?


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 12:35
Jeśli ktoś chce powoływać się na zdanie myślicieli z weszlo, to musicie wiedzieć, że Stanowski wczoraj po meczu oznajmił, iż Delew niczego nie daje Pogoni, a Lewandowski ma od Bułgara większy potencjał. To tyle.


Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 13:14
Stanowisko to debil. Dziękuję, tyle w tym temacie. Panowie dostaliśmy srogi wpierdol, trudno. Zawaliła cała defensywa i bramkarz. Obecnie liczy się tylko PP. Zawodnicy wiedzą, że tylko awans do finału zmaże tą hańbę. Bitwa przegrana wojna trwa. Oby KM wyciągnął wnioski i poukładał zespół. W rozmowie ze znajomymi przed wczorajszym meczem powiedziałem. Jeśli mam wybierać między meczem ligowym, a finałem PP, to dla mnie wczoraj mogli przegrać 0-5 (po walce), ale chcę ich widzieć z pucharem.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 13:19
Za pierwszego gola Słowika można winić, że podał piłkę nie do nogi lecz do tyłu, ale i tak Rudol miał mnóstwo czasu i możliwości:
http://i.imgur.com/2dvL0yD.jpg
http://i.imgur.com/5B5dkmD.jpg

Druga bramka to wina całego bloku defensywnego - Rudol za daleko od Majewskiego, Nunes nie zdążył za Kownackim, a Matras nie zdołał przeciąć idealnego bądź co bądź podania.
http://i.imgur.com/g8k98FV.jpg

Trzeci gol - można mieć do Słowika pretensje, ale do piłki i tak by nie zdążył, aż tak dużej różnicy by nie zrobił. Przede wszystkim nie powinna ona przejść obrony i zostawić Robaka sam na sam z bramkarzem.

Mnóstwo błędów indywidualnych, taktycznie wszystko w porządku. Oby zmotywowało to naszych piłkarzy przed potyczką w PP.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 13:21
Daniel Trzepacz
‏@dantrzep
Po meczu chciałem pogadać z Dawidem Kortem o jego sytuacji, ale nie chciał. Tak wkurwionego i podłamanego jeszcze go nie widzialem.


A Listek tylko symbolicznie zagrał, a niby wiosna młodych miała być. Rozbudza się im nadzieje a potem przychodzą mecze i gówno dostają.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 25 lutego 2017, 13:29 [2 raz(y)]


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 13:30

  TeHaCe napisał:  

  Wierny Pogoni napisał:  
Rudol zjebal pierwsza bramkę. Druga na konto Matrasa a trzeciej nawet nie widziałem bo wyłączyłem tv. Rudol odkąd podpisał nowy kontrakt gra gowno. Matras już zakochany w lechi. A ci którzy czepiają się Słowika to zapraszam na bramkę i niech pokażą jak można bronić lepiej skoro potraficie się mądrzyc.



takie Wierny Pogoni jesteś, że zamiast ruszyć na mecz na stadion, siedzisz na dupie w domu przed TV i jeszcze ostentacyjnie się afiszujesz, że nie oglądałeś nawet do końca tylko w proteście wyłączyłeś telewizor? nie no kurwa szacun, ty to jesteś. mając takich wiernych, to nawet nie potrzeba nam wrogów.



Kurwa dokładnie! Oglądałem mecz z stojąc na górze krytej i szlak mnie trafiał jak w okolicach 70min całe grupy "kibiców", obwieszone barwami od stóp do głów wychodziły, żeby cytuje "się najebac", ojcowie z z synami "bo się na to nie da patrzyc". Po co przychodzicie na POGOŃ pytam?


POGOŃ 100% SZCZECIN
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 13:42
Można oczywiście jebać Rudola i Słowika za utratę 2 goli, ale ja docenię chłopaków za drugą połowę. Okazało się bowiem, że Lech nie jest taki straszny. Wynik zupełnie nie odzwierciedla obrazu gry, bo nawet w pierwszej połowie byliśmy równorzędnym rywalem. A to co działo się od 50 do 80-tej minuty było po prostu niesamowite. A że nie wpadło - takie mecze się zdarzają. Nawet Robak w pomeczowym wywiadzie stwierdził, że było gorąco.

Rozbrajają mnie malkontenci, którzy mówią, że Bjelica dał specjalnie pograć Pogoni. Żaden trener tego nie robi, bo to taktyka na samobójstwo. Nasi wyszli z szatni po prostu nabuzowani.

Delew - brak słów, jak brakuje nam jeszcze z 2-3 takich zawodników. Zaangażowanie, siła, szybkość i ambicja.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 14:02
Czytałem te brednie Stanowskiego nt. piłkarzy Pogoni i potencjału, jaki mamy organizacyjnie. Wg niego żaden obcokrajowiec nie wnosi nic do gry Pogoni, do tego zabiera miejsce w składzie takim tuzom jak rzeczony Lewandowski. Kompromituje się chłop na całego. Ale tak to jest jak się interesuje grą Pogoni tylko, gdy Nasza Jedyna gra z Lechem, Lechią a przede wszystkim Legią. O jego kompetencjach do wypowiedzi nt. Pogoni niech świadczy już przytoczony tutaj fakt, jakoby Lewandowski miał większy potencjał niż Delev(w). I pomijam fakt, że obaj grają na różnych pozycjach. To tyle nt. Warszawki i ich durnych wynaturzeń. Wg mnie skład na PP winien wyglądać tak:

Słowik - Nunes, Fojut, Rudol, Rapa - Gyurcso, Matras, Mate (Drygas), Murawski, Delev(w) - Frączczak (Ciftci)
Co do obiecywania placu młodym Kortowi i Listkowskiego - na tą chwilę wg mnie nie ma szans na ich grę od początku spotkania.
Ps. Rapie nie kończy się kontrakt w czerwcu?


INDIOS BRAVOS
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 14:11

  Icar napisał:  
Daniel Trzepacz
‏@dantrzep
Po meczu chciałem pogadać z Dawidem Kortem o jego sytuacji, ale nie chciał. Tak wkurwionego i podłamanego jeszcze go nie widzialem.


A Listek tylko symbolicznie zagrał, a niby wiosna młodych miała być. Rozbudza się im nadzieje a potem przychodzą mecze i gówno dostają.



Kort to niech się weźmie porządnie za treningi, a nie brednie opowiada. Talent ma, ale dopóki nie będzie lepszy od innych to nikt mu miejsca w składzie nie da. Praca, praca, praca niestety wielu młodych piłkarzy tego nie rozumie i uważają, że im się z miejsca coś należy. Spójrzcie na Kownackiego z Lecha, jeszcze do niedawna zachowywał się jak idiota, gwiazdorzył, obrażał się, a jak mu dawali szanse to grał żenująco. Teraz podobno wziął się za siebie, odstawił imprezy, zostaje po treningach i są tego efekty. Jak przegrywasz rywalizację to musisz dać coś od siebie, żeby trener miał jakieś podstawy. Nie postawi na Korta jeśli ten będzie się obrażał, postawi jeśli będzie lepszy niż Cifci czy Drygas.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 14:33
Rapa do 30.06.2017. Oby został. Stanowiski palant. Pewnie wg. niego czesiowe słowackie wynalazki dają mega jakość. Stronniczy kretyn.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005