Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3979 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2018 17:56

  Maxvell napisał:  

Bardzo ważne trzy punkty, ale dużo mankamentów w grze. Rassmusen to w ogóle dzisiaj grał?O dziwo jest w trzeci w ilości przebiegniętych kilometrów, ale gdzie on był to ja nie wiem.

A co do wyniku. Wygrywając przewagą dwóch bramek, zyskujemy przewagę nad nimi w ewentualnej małej tabeli. Obrona Murawskiego, gdy kukurydza mogła nam strzelić na 3:1, w przyszłości może dać nam utrzymanie.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2018 18:39
Rasmussen biegał dużo, ale bezsensownie i był często poza grą. Widać, że to bardziej napastnik grający w polu karnym i nie musi to być duża wada - jak wypracujemy sobie lepszy, ofensywny styl to Duncan nam się przyda.

Co do meczu - pierwsza połowa dramatyczna, jakby na chwilę wrócił Maciej ze swoim czarodziejem z Włoch - ruszaliśmy się jak mucha w smole, mało udanych zagrań i Nieciecza która zwietrzyła szansę i ruszyła do ataku widząc nieporadność Fojuta (sory Jarek, ale dzisiaj występ na notę 1). Na szczęście w przerwie była chyba jakaś suszarka i i druga połowa to już nowa, lepsza Pogoń. Ktoś wyraźnie stwierdził, że Bruk-Bet to nie Barcelona i nie ma co się bać tych Gutkowskisów i innych przebierańców. Wypunktowali rywali na każdym kroku.

Ważne 3 punkty (nawet 6;)), nie będzie co prawda Murasia i Piotrowskiego na Śląsk, ale to okazja aby pograł wreszcie Hołota. Otwiera się też okazja przed Kortem. Na miejscu Dawida już teraz przygotowałbym się mentalnie jak na występ na MŚ.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7275 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2018 20:23
Wierze, ze się utrzymamy jeśli nie dojdzie donjakiejs katastrofy.

Ale patrząc na kolejny sezon to z tym składem będzie powtórka z „rozrywki”. Jedyna nadzieja, ze Kosta okaże się nie tylko dobrym strażakiem ale Midasem zamieniającym szrot w złoto. W tej ekipie wszyscy zjeżdżają z forma w dół, od długiego czasu, dla niektórych kariera powoli sie kończy a wśród młodych nie ma żadnych diamentów. Nie ma komu zaskoczyć przeciwnika, atak pozycyjny leży i kwiczy, dzisiaj tez strzelaliśmy głównie ze stałych fragmentów. Jak nie znajdzie się kasa albo nie trafia okazje na odświeżenie oblicza drużyny, to trzeba bedixe spojrzeć prawdzie w oczy: mimo ze śmieszna, to ta liga nam odjechała...


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2018 20:40

  el_presidente napisał:  
Wierze, ze się utrzymamy jeśli nie dojdzie donjakiejs katastrofy.

Ale patrząc na kolejny sezon to z tym składem będzie powtórka z „rozrywki”. Jedyna nadzieja, ze Kosta okaże się nie tylko dobrym strażakiem ale Midasem zamieniającym szrot w złoto. W tej ekipie wszyscy zjeżdżają z forma w dół, od długiego czasu, dla niektórych kariera powoli sie kończy a wśród młodych nie ma żadnych diamentów.Może się powtarzam, ale toksyczny związek ze Skorżą jednak mocno zdefiniował nasze wartości w tym sezonie, bo gdyby wziąć pod lupę tylko wyniki za Runjaica to... jest w zasadzie status quo - Pogoń jest na 6 miejscu z ambicjami na miejsce 4-5. Czy to źle? Z jednej strony wciąż jesteśmy głodni, ale z drugiej pierwsza 3-ka ligi mocno odjechała reszcie budżetami i poziomem.

Obrazek png wstawiony na forum

Myślę, że Runjaic jednak jest taki Midasem, który przywrócił drużynie wiarę i dał trochę młodym większy kredyt zaufania. Wydaje mi się, że wśród młodych jest spory potencjał, ale musi być poparty ciężką pracą bo sam wiek nie może być atutem. Dlatego też gra Piotrowski np. kosztem Korta, a Kowalczyk na razie grzeje ławę bo niezłą formę pokazał Matynia. Ciągle trzymam kciuki za Listkowskiego bo to już wstyd, aby ofensywny zawodnik z ponad 70 występami miał na koncie 0 goli.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7275 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2018 21:05
eJay, może ja jakimś pesymista jestem genetycznym albo za mało się znam ale tak po chłopsku to może i oni umiejętności jakieś maja tylko powiedz o jakiego z nich bilby się inny klub Eklasy?

Chodzi mi o to ze materiał ludzki małymi kroczkami od lat się pogarsza i nie mamy aktualnie nikogo kto mógłby aspirować do miana choćby ćwierć gwiazdy w lidze, która poziomem nie powala. Kiedyś moim zdaniem było inaczej, jescze niedawno mecz Pogoni kibic innej drużyny wlaczylby sobie żeby popatrzeć choćby na Ake, który potrafił czarować (nie chce zaczynać dyskusji czy był świetny czy nie, chodzi o przykład), albo Robaka który miażdżył jako napastnik. Dzisiaj to jest zestaw kopaczy, którzy się nie rozwijają a wręcz przeciwnie, jak popatrzeć indywidualnie to 90% z nich najlepsze ma już za sobą i jeden świetny mecz albo dublet jak Dwaliego dzisiaj tego obrazu nie zmienia.

Wg mnie przespano albo zawalono zbyt wiele okienek transferowych i następny sezon to może nie bedize „walka o spadek” ale górna ósemka to będzie nierealne marzenie. Obym się mylił.


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4592 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2018 22:10

  EPSON napisał:  

  kingaps napisał:  

  EPSON napisał:  
Szymon Pawłowski...kolejny raz pokazał środkowy palec Stolarczykowi i to jaka jest róznica miedzy piłkarzem a kopaczem.
Technicznie niestety jesteśmy najsłabszym zespołem w tej lidze nawet na tle takiego zespołu jak Nieciecza.
Nasz skład drewna prostą droga zmierza do I ligi.Piłkarze Pogoni pokazali "znawcy" Epsonowi środkowy palec.Rozumiem że jesteś fanem Formmeli..:) którego "znawca" Stolarczyk zamienil za Szymona.
Pawłowski zagral świetna pierwsza połowę i akurat takiego gościa nam w środku brakuje.To nie on odpowiada za to ze w drugiej połowie Termalica w obronie wyglądała jak My w pierwszej połowie.Bohaterem meczu Muraś...za to ze pozwolił nam wrócić do meczu. Brawo za druga połowe gdzie determinacja i wybieganiem zdobyismy 3 punkty.
Rassmusen..niestety słabiutki występ.Pawłowski poza tą bramką zagrał piach. To ile on tam goli i asyst ma w tej Niecieczy?


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/03/2018 22:18
Uważam, że Piotrowski jak już odejdzie z Pogoni to do zagranicznego klubu za 1-2 mln Euro. Rozwija się bardzo szybko i kwestią czasu jest kiedy będzie mu za ciasno na Twardowskiego. Kowalczyk jak dostanie szansę to również może być ciekawym wzmocnieniem lub alternatywą dla Delewa. W rezerwach fajnie prezentuje się Pawłowski i Żurawski, ale to melodia przyszłości. Przykład Jarocha i Kuśmierka pokazał, że trzeba młodych wprowadzać ostrożnie, a oni sami muszą też iść na wypożyczenie z przeświadczeniem, że to nie zsyłka tylko awans. Materiał jest, ale trzeba do tego cierpliwości. Lech potrzebował dekady, aby ułożyć szkolenie dzieci i efekty ma znakomite. My jesteśmy w połowie tej drogi.


  Cytat:  
Wg mnie przespano albo zawalono zbyt wiele okienek transferowych i następny sezon to może nie bedize „walka o spadek” ale górna ósemka to będzie nierealne marzenie. Obym się mylił.Transfery są na miarę naszych możliwości i ja nie oczekuję już cudów pokroju Rapy i Delewa wyjętych za darmo. Zresztą takie kosztowne transfery są obarczone ryzykiem, patrz przykład Rasmussena który na razie prezentuje się co najwyżej średnio. Inne zespoły może są bardziej aktywne, ale nie przekłada się to na jakość - Lechia, Nieciecza, Śląsk itd.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7275 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2018 00:35

  eJay napisał:  

Transfery są na miarę naszych możliwości i ja nie oczekuję już cudów pokroju Rapy i Delewa wyjętych za darmo. Zresztą takie kosztowne transfery są obarczone ryzykiem, patrz przykład Rasmussena który na razie prezentuje się co najwyżej średnio. Inne zespoły może są bardziej aktywne, ale nie przekłada się to na jakość - Lechia, Nieciecza, Śląsk itd.I to jest właśnie ten problem na przyszłość - takie mamy możliwości, na cuda nie ma co liczyć a przypadek Piotrowskiego to tylko listek figowy, poza tym on jeszcze ma dużo do udowodnienia a już było wielu młodych perspektywicznch co przepadło (jeden udaje obecnie napastnika).

Stad moje obawy bo regres jest widoczny i przy braku jakichś faktycznych wzmocnień, będzie sie naturalnie pogłębiał.

Przy czym kasę trzeba miec to raz, ale dwa, trzeba umieć ja wydawać. Frankowski z Jagi nie kosztował milionów a teraz błyszczy. My takich trafień od dawna nie mamy...


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7275 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2018 00:37
A Piotrowski to co??? Chłopak rośnie w oczach, ku naszemu zadowoleniu. Przede wszystkim ma warunki fizyczne by zaistnieć.

Brawo Pogoń!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7275 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2018 00:49

  Ambasador napisał:  
A Piotrowski to co??? Chłopak rośnie w oczach, ku naszemu zadowoleniu. Przede wszystkim ma warunki fizyczne by zaistnieć.

Brawo Pogoń!O tym pisze - on jest przykładem pozytywnym ale kto poza nim jest zabezpieczeniem na przyszłość? Reszta młodsza ani lepsza już nie będzie.


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3551 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2018 08:26

  el_presidente napisał:  
[cytat=Ambasador]A Piotrowski to co??? Chłopak rośnie w oczach, ku naszemu zadowoleniu. Przede wszystkim ma warunki fizyczne by zaistnieć.

Brawo Pogoń!O tym pisze - on jest przykładem pozytywnym ale kto poza nim jest zabezpieczeniem na przyszłość? Reszta młodsza ani lepsza już nie


Tylko że by jeszcze trochę pracował głową- bo łapiąc frajerskie żółte kartki osłabia drużynę ( podobnie Drygas).


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8311 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2018 10:32
Profesor Muraś i tyle w temacie.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7275 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2018 11:10

  el_presidente napisał:  

  Ambasador napisał:  
A Piotrowski to co??? Chłopak rośnie w oczach, ku naszemu zadowoleniu. Przede wszystkim ma warunki fizyczne by zaistnieć.

Brawo Pogoń!O tym pisze - on jest przykładem pozytywnym ale kto poza nim jest zabezpieczeniem na przyszłość? Reszta młodsza ani lepsza już nie będzie.Jeśli raz na rundę, raz na sezon ktoś wystrzeli formą jak Piotrowski to będzie już dobrze. Niby jakieś następstwo mamy, ale trzeba dawać szansę i patrzeć czy się rozwijają.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7563 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2018 20:19
Podpowiedź: Maciej Żurawski 😉


INDIOS BRAVOS
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7275 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/03/2018 20:42

  tm_tomcio napisał:  
Podpowiedź: Maciej Żurawski 😉Zapadł mi w pamięć z finałów CLJ, gdzie super piły rozdzielał.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2018 09:33
Mina Zielińskiego na zdjęciu do artykułu na oficjalce mówi wszystko :D

Obrazek png wstawiony na forum


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3551 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/03/2018 10:31

  Ambasador napisał:  

  el_presidente napisał:  
[cytat=Ambasador]A Piotrowski to co??? Chłopak rośnie w oczach, ku naszemu zadowoleniu. Przede wszystkim ma warunki fizyczne by zaistnieć.

Brawo Pogoń!O tym pisze - on jest przykładem pozytywnym ale kto poza nim jest zabezpieczeniem na przyszłość? Reszta młodsza ani lepsza już nie będzie.Jeśli raz na rundę, raz na sezon ktoś wystrzeli formą jak Piotrowski to będzie już dobrze. Niby jakieś następstwo mamy, ale trzeba dawać szansę i patrzeć czy się rozwijają.

Poczekajmy z tymi zachwytami nad Piotrowskim- Zwolak tez był objawieniem...


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 01/04/2018 23:50
Wiecie czy jutro w galaxy będzie można wymienić zaproszenie, czy stoisko zamknięte i tylko na stadionie?


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5105 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2018 12:00

  Ka. napisał:  
Wiecie czy jutro w galaxy będzie można wymienić zaproszenie, czy stoisko zamknięte i tylko na stadionie?Raczej tylko na stadionie.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/04/2018 20:33
Wynik mówi, że były w tym meczu spore emocje i wymiana ciosów a prawda jest taka, że Śląsk był bardzo mizerny i wykorzystał jedyne okazje jakie mu się przytrafiły. U nas z kolei sam Duncan mógł wbić przynajmniej 2 gole, ale zawsze zawodziło ostatnie podanie. Kolejne ważne 3 punkty, wywalczone mimo absencji Drygasa i Piotrowskiego. Bez nich też może istnieć życie w środku pola (dzisiaj bardzo dobry Hołota - nie tylko przez gola).


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.36 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005