Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2013 21:31
Kluczem dzisiaj była brama do przerwy. Niestety zabrakło kogoś z przodu. Po golu, im bliżej końca wydaje mi się, że za bardzo oddawaliśmy pole łodzianom i nas skarcili. Hernani z Legią ława, bo to co wyprawia to nawet nie jest poziom 3 ligi. Szkoda, bo tak jak kolega wyżej napisał to byłby bardzo cenne 3 oczka.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5795 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2013 21:32
Donald Matole, weź zacznij strzelać te gole!

kurwa, 0 pożytku z tego jełopa. Dramatycznie słaby typ, zwłaszcza w I połowie. O reszcie nie chce pisać, każdy wie kto w miarę ok a kto słabiej.

Nie ma napastników - nie ma bramek - nie ma zwycięstw - nie ma punktów - nie ma...utrzymania?


DobraF
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4469 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2013 21:37

  thomithomass napisał:  
Donald Matole, weź zacznij strzelać te gole!

kurwa, 0 pożytku z tego jełopa. Dramatycznie słaby typ, zwłaszcza w I połowie. O reszcie nie chce pisać, każdy wie kto w miarę ok a kto słabiej.

Nie ma napastników - nie ma bramek - nie ma zwycięstw - nie ma punktów - nie ma...utrzymania?



Ha ha ha! Zgadzam się! Kilka dobrych rajdów a na koniec łańcuch mu spadał i gleba lol


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2013 21:47

  kiko napisał:  

  EPSON napisał:  
Ten remis to porażka patrząc na kalendarz spotkań.Niestety jesteśmy najsłabszym zespołem w tej lidze
i nie zmienia tego nawet fakt że pierwsza połowa zagrana była najlepiej w tej rundzie,
Niestety zmieniająca się konfiguracja obrony co mecz to gwarant takich bramek i kiksów.
Dając do tego bezradność w ofensywie mamy obraz drużyny zmierzającej do I ligi.
Indywidualnie to na wyróżnienie na pewno Donald (dla mnie najlepszy gracz tego meczu) masa walki ,zastawień się dobrych podań,na pewno zostawił troch zdrowia,Nie najgorzej Dąbrowski i Murayama (głównie I połowa).Reszta przeciętnie lub słabo.Rogal w słabszej formie strzały beznadziejne,Ława bezbarwny.
Martwi że po stracie bramki nie są w stanie zaatakować.Ogólnie pesymizm i tyle.



A to dobre buhaha
Dla mnie obok Hernaniego najgorszy na placu. W I połowie gdy cały zespół grał nieźle, on był tragiczny. Wszystko źle, wszystkie decyzje złe, zero myślenia. W drugiej ciut lepiej, jakieś tam kartki wywalczył, ale przy obu zamiast grać piłką do lepiej ustawionych kolegów pchał się na tych obrońców.
Kwintesencją jego nieudolności była akcja gdzie był 1 vs 1 z Phibelem (wzorostowo podobni, przy czym Phibel z 20kg cięższy), a mimo to obrońca Widzew wyprzedził go na paru metrach jak typową fajtłapę.
Drugą z podobnych akcji był jego magiczny zwód w I połowie w narożniku pola karnego, jak niesamowice chciał przełożyć nogę nad piłkę, ale pech chciał że się o nią przewrócił.



Owszem było kilka kiksów ale on grał dzisiaj praktycznie na "9-tce". Zawsze osaczony przez 3-4 obrońców.Jedyne co mógł zrobić to przyjąć piłkę pod kryciem i zgrywać do innych i to robił bardzo dobrze.Kartki łapali na nim .Jak będziemy mieli pomocników którzy rozklepią obronę i wyłożą mu piłkę by strzelił to będzie go można ocenić pod kątem typowego snajpera.Na dziś to co robił świadczy o słabości ofensywnej gry zespołu skoro piłkę dostaje przy trzech obrońcach i bez podłączających się do gry pomocników.Po zejściu Djusse padła bramka i ofensywnie było juz tylko "zero'.Z całym szacunkiem ale ten młodzian bardziej przypomina ociężały czołg niż zawodnika.Zdolna młodzież to ma Widzew czy Legia a nie my.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Arti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2013 21:55
Jeszcze kilka takich spotkań to rozstrzygnięcia ostatnich 2 wyjazdów (Chorzów, Bielsko-Biała) mogą być kluczowe by pozostać w tej lidze.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2013 21:58
byla lepiej,niewiele,ale lepiej.pierwszy raz od poczatku rundy wiosennej walczy,l ia ze niewiele potrafia to inna sprawa.to co wyprawia Donald to nieporozumienie.na Legie Neumann od poczatku.gorzej nie bedzie,a niech sie mlody ogrywa i nabiera doswiadczenia.dzisiaj mogl zostac bohaterem i niestety brak doswiadczenia mu przeszkodzil.tak naprawde nie mamy napastnika i w tej kwesti nasza druzyna jest fenomenem w extraklasie.
teraz pozostaje modlic sie,zeby belchatow i podbeskidzie przegraly w tej kolejce ...
szkoda,bo przy odrobinie szczescia i madrzejszej grze mozna bylo dzisiaj wygrac.


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2013 22:00
Mimo kilku zrywów w pierwszej połowie to jednak oglądać się tego nie da a i sporo nerwów przy tym człowiek straci. Ja już jestem "zmęczony" tą rundą. Dokładnie jak rok temu, gdzie kopacze przez większość rundy "wybijali" nam nadzieję na awans. Wywalczony w ostatnim meczu w Gdyni po serii skandalicznych wyników. Teraz mamy powtórkę z rozrywki . Jeśli Bóg pozwoli nam się utrzymać, bo w obecnej sytuacji tylko do niego pozostaje się zwracać, to mam nadzieję że wreszcie nastąpi CZYSTKA w tym klubie. Jeśli teraz mamy problemy( rok temu również), to w kolejnym mogą nam nie trafić się zespoły typu Bełchatów czy Podbeskidzie. Tzn. po pierwszej rundzie to My będziemy dzierżyć ich los. I jak to ma się do aktualnego tematu wyciągania przez Mroczka i Smolnego 6 baniek od miasta? Oczywiście jako kibicowi zależy mi na dobru klubu i jego stabilności, ale z drugiej strony jako Miasto zadał bym pytanie : "Panie Mroczek, jak to kurwa jest, że my Wam dajemy kolejne 6 milionów a Wy nie potraficie zagwarantować gwarancji utrzymania klubu w Ekstraklasie, wystawiając go i miasto na pośmiewisko? Gdzie są pieniądze już Wam dane? Śmierdzi mi to niegospodarnością i przepłacaniem ludzi którzy nie potrafią zagwarantować jakiegoś minimum przyzwoitości. Przypominam 7 meczy- 0 zwycięstw- 2 remisy wywalczone o karnych i 5 porażek. TRAGEDIA!!! Dlatego Krzystek powiedział że da, ale chce znać m.in warunki na jakich podpisano kontrakty z naszymi "gwiazdami". Przecież taka Grupa Azoty która wspiera sport w całym kraju, już doskonale wie że nie przedłuży umowy sponsorskiej z Pogonią. Bo to jest antypromocja. Kolejni trenerzy, Ci sami zawodnicy. Jeśli ma być lepiej ( i Wdowiec to już wie, zresztą dziś zasugerował brak ambicji) należy przewietrzyć szatnię. Do odstrzału: Hricko, Noll, Hernani, Ława( mimo że dziś dobrze grał), Kolendowicz, Chałas, Budka.

Ostatnio edytowany przez: kosa1749, 12 kwietnia 2013, 22:35 [1 raz(y)]


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2013 22:49
Może parę opinii na temat meczu z pozycji sektora 11. Mecz na dobrym poziomie.

Jeśli patrząc od strony kibicowskiej to mimo tego, ze było nas po prostu mało to wyglądało to wszystko dość poprawnie. Samo prowadzenie dopingu, Jego jakość była dobra. Jeśli bylibyśmy na młynie dziś w takiej ilości jak na lechu to była by miazga oczywiście zachowując dzisiejsza głośność. Było można zauważyć, że każdy każdego nakręcał i to wielki plus prawie dla każdego kto znalazł się na młynie. Oczywiście zdarzaja sie wyjątki i tu podaje przykład i chcę by o tym mówiono głośno. Nieogary wchodzące na młyn kompletnie pijani powinni zostać delikatnie mówiąc wyprowadzani albo przeniesieni gdzieś w kąt, aby nie robili popłochu. Powinni zobaczyć to, że są inni i może w końcu zrozumieliby, że przychodzą na młyn, żeby dopingować Pogoń. To co dziś zauważyłem to była kumulacja chyba całego sezonu. Gość kompletnie pijany, śpiewający to co chce, jak chce i kiedy chce. Czasem ma się tego dość ale przy dobrym dopingu istnieje możliwość zagłuszenia typa i podobało mi się, ze to kilka razy nastąpiło. Już pomijam Jego znajomych i chyba kobietę bo to raczej nie wymaga komentarza. Nowa przyśpiewka może mieć moc ale musza ja wszyscy umieć. Ja jestem za. Dla Sochana ogromny plus za mobilizacje. Wiele robi by coś było. Fajnie wyglądał w przerwie jak sobie śpiewał i dyndał nóżkami na gnieździe ;)

Co do gry to z tego co widziałem, to jest dobrze a będzie lepiej. nie wiem jakim cudem ale Frączczak dziś lepiej niż zwykle przynajmniej momentami. Hernaniemu trzeba już podziękować. Dąbrowski przy swoich zarobkach i umiejętnościach w porównaniu z Hernanim to jak polski murzyn i murzyn w Polsce :) Pierwszy zapieprza by żyć a drugi "zapieprza" by być. Plus dla Murayamy. Taki przeskok z niższej ligi to jest naprawdę prawie niemożliwe. Dzisiejszym występem bije Akę na głowę a nawet dwie. Reszta pozytywnie tylko ciągle brak tego napastnika. Cieszy widok coraz więcej młodych. Wdowczyk przyciągnie tłumy a my będziemy się jeszcze cieszyć. Byłbym zapomniał. D. D. Djousse. To co dziś robił w pierwszej połowie wymaga wręcz komentarza. Ja powiem tylko tyle, że kwintesencją jego umiejętności był drybling z końcówki pierwszej połowy. Ja go cholernie lubię ale jak można coś takiego zrobić. Przykro mi to stwierdzić ale ręce opadają i łzy się cisną no ale życie...

Z tego miejsca chciałbym podziękować mojej kobiecie, którą bardzo kocham i która mnie zaraziła Pogonią i teraz już chyba nie wyzdrowieje :)
Głowy do góry bracia ;]

Ostatnio edytowany przez: Cin, 12 kwietnia 2013, 22:56 [1 raz(y)]


Portowcu noś ze sobą barwy...
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2013 23:01

  mefisto1969 napisał:  
Witam :) może komuś sie naraże ale dzisiaj dla mnie dobrze zagrali :Radek,Dąbrowski,Pietrucha ,Murayama,iiiiiiii Bartek który wykazywał i POKAZYWAŁ wolę WALKI i dla mnie niestety było zrozumiałe że w 65 min oddychał rękawami (no w tym wieku i przy tej wątrobie trzeba wybaczyć ),Wojtek Golla też dał jako taka zmiane , Rogal próbował sie zrehabilitować za Jage ale niestety te strzały nie wychodzą jak kiedyś (a czemu ? to jest pytanie dla nas i dla niego )Edek jak to Edek próbował (wiosna słabiutka) , Kolenda w II połowie nie istniał i dla mnie był do zmiany i ponawiam pytanie kolegi wcześniej :Dlaczego wypad z boiska zrobił Adam (nie było tak źle )? no i nasze GWIAZDY Hernani i Donald BŁAGAM Panie trenerze Wdowczyk : Hernani wonnnnn a Donald tylko na 30 minut maksymalnie by sie ogrywał . Nastepne i nasi młodzi : niestety Rudol sprokurował gola (spóźnił sie za zawodnikiem ) a Neumann mogłby miec wspaniałe wejscie ale za wolny (bardzo mi przypomina z postury,ruchów naszego wychowanka Żelazowskiego ) hmmmmmmmmm a teraz o Młynie (MUSZE) Panowie wiedząc że Żydzew przyjedzie w 800 osób toż kuurwa ciężko zebrać chłopaków z dzielnic niech sobie odpuszczą piątkowe melanże .To było niestety smutne i niestety pierdoli mnie jak będziecie po mnie jechać ale byli dziś głosniejsi (chociaż pomagaliśmy jak mogliśmy ) Dziwi mnie też że fan cluby zamiast zbierać sie na młynie to odpierdalaja maniane na 7 i próbuja coś intonować (konkrtenie chodzi o Łobez )na swoją nute . Czy ciężko się dogadać by WSZYSCY spotykali sie w jednym miejscu ? Już od kilku meczy próbuja się wykazac (dla mnie miejsce do wykazania się śpiewu jest na 12 )Niestety ewidentnie brak w tym momencie jakiegokolwiek przywódzcy w kibolstwie Pogoni .Sorki ale wróce do starych czasów : nie było tematu zaczynania ogólnego spiewy na innym sektorze niz na Piekle bo przyszło paru smutnych bardzo Panów na sektor i ustawiło jednego z drugim a teraz gówniarstwo wszystko może zawsze spierdolić i nikt ich po mordzie nie obije :( Dziękuje i Dobranoc Wszystkim a propo dla mnie i tak jest postęp w grze naszych piłkarzy pod przywódzctwem Wdowczyka Pozdrawiam


Nie zgodzę się, że Pietruszka dobrze zagrał. Przy golu dał się wyprzedzić napastnikowi plus miałby asystę samobójczą główką gdyby nie interwencja Radka. W ofensywie raczej go nie było również.
Jak dla mnie gra Pogoni podobna jak w poprzednich meczach. Może i dużo przy piłce, ale mało z tego wynika. Jak zwykle niewykorzystywane stałe fragmenty gry. Ogólnie cały czas, poza kilkoma minutami po golu na 1:0, miałem wrażenie że remis w pełni satysfakcjonuje naszych graczy i nie widziałem jakiejś silnej woli wygrania tego meczu.
Donald potwierdził, że lubi grać sam, dużo gorzej wychodzą mu podania, za to upadki prawie zawsze. Na koniec nawet bez piłki i przeciwnika :) Niestety lepszego napastnika nie mamy.
Okazało się, że chyba aż za dużo młodych weszło, bo gra się jeszcze pogorszyła. Rudol był spóźniony i bardzo kiepsko blokował dośrodkowanie przy stracie gola.
Aż dziw, że ta drużyna była w stanie zdobyć na jesieni tyle punktów. Grają beznadziejnie :)


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2013 23:21
Jedno mogę powiedzieć doping był o wiele lepszy niż w meczu z pyrami. Aż ochrypłem hehe ale warto...:)


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Stau!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4985 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/04/2013 23:54
Warto dodać, że bramka dla Widzewa padła ze spalonego. Mam na myśli podanie na skrzydło do Kramara, który później dośrodkował.

Rudol - mnie się zawsze wydawało, że jego nominalna pozycja to defensywny pomocnik. Tymczasem w seniorach raz zagrał do tej pory jako stoper (tydzień temu z Jagą), a dzisiaj jako prawy obrońca. Dziwne.


Pogoń Szczecin MKS Aż Po Życia Kres!
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2013 00:03
Mecz troche lepszy w wykonaniu Pogoni,ale niestety ciagle daleki od gry chocby z jesieni.

Widzew momentami miewal momenty,ale w duzej mierze ze wzgledu na braki naszej gry obronnej(nie sama obrona sie w to wlicza).

Radek nie byl zatrudniany, w sumie niemrawy,przy niektorych strzalach ani drgnal- dobrze, ze byly nieco obok.

Ustawienia obronne za statyczne, czesto wrecz tragiczne i grozilo gorzej nawet,niz wyszlo.

Fraczczak nie pilnowal skrzydlowego i czesto byl parenascie metrow lub wiecej od niego,wielokrotnie slabe wybicia lub podania.Mial 2 dobre momenty -wejscie na pole karne po pieknym zagraniu Murayamy ,po czym byl karny, no i wejscie na strzal -niestety w boczna siatke.

Dabrowski- dzis najlepszy w rozgrywaniu, walce opilce (twardy byl), co do ustawienia to czasem do okreslenia jaki% odpowiedzialnosci kto z obrony mial .

Hernani - niestety bez plusow Macka,a z wiekszymi minusami w ustawieniu.

Pietrucha- mial dobre momenty, ale takie podania do tylu,ktore praktycznie dawaly grozne szanse przeciwnikowi tonie pasuje zawodnikowi tejklasy, zreszta nikomu

Rogalski -chyba najbardziej sponiewierany zawodnik, nie wiem na cholere strzelal tyle razu Panu Bogu w okno - to nie byl jego dzien przynajmniej jesli chodzi o strzaly,ale walczyl caly czas.Po co pod koniec probowal lapac przeciwnika na ich 25 metrze co grozilo kartka-pewno sam nie wie

Kolenda-niemal niewidoczny,nie wiemn a ile to wynikalo z ustawienia, ale na pewno nie tylko.No i podobny numer co Rogalski z faulem pod koniec

Lawa- po Murayamie (zwlaszcza w I polowie) i Macku nastepnyi najlepszy na boisku,walczyl,mial przeglad sytuacji . Szkoda ze zszedl bo od razu gra Pogoni siadla

Edi -na plus gol, jeden ze strzalow, troche gry, a czasem jako jedyny podganial w ataku, a reszty druzyny brakowalo przy kontrze

Murayama - w I polowie najlepszy w Pogoni, w II troche siadl,ale i tak w sumie chyba najlepszy

Donald - na bezrybiu napastnikow byl dzis orlem,stanowil jakies zagrozenie, choc jak zwykle duzo za czesto sie wywraca,no i czasem egoistycznie,ale to czesciowo dzis wynikalo z braku nadazania przez innych

Golla-po zmianie w miare zastepowal,choc nie wzmocnil

Rudol - jego wejscie to oslabienie- jak taki mlody moze byc tak powolny??

Neumann- sytuacja z "prezentem" troche go przerosla, pozniej tez niewidoczny,ale niech sie stopniowo rozkreca-moze wykorzysta warunki

Wyjatkowo dopisze o sedziowaniu, ze bylo w stylu angielskim tj. sedzia puszczal gre przy wielu starciach i dawal prawokorzysci moze nawet za czesto, ale na tle wielu innych sedziowan i tak na plus


Stau!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4985 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2013 01:00

  Stau! napisał:  
Warto dodać, że bramka dla Widzewa padła ze spalonego. Mam na myśli podanie na skrzydło do Kramara, który później dośrodkował.

Rudol - mnie się zawsze wydawało, że jego nominalna pozycja to defensywny pomocnik. Tymczasem w seniorach raz zagrał do tej pory jako stoper (tydzień temu z Jagą), a dzisiaj jako prawy obrońca. Dziwne.


Potwierdzenie:
Obrazek jpg wstawiony na forum


Pogoń Szczecin MKS Aż Po Życia Kres!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2013 07:23

  Stau! napisał:  

  Stau! napisał:  
Warto dodać, że bramka dla Widzewa padła ze spalonego. Mam na myśli podanie na skrzydło do Kramara, który później dośrodkował.

Rudol - mnie się zawsze wydawało, że jego nominalna pozycja to defensywny pomocnik. Tymczasem w seniorach raz zagrał do tej pory jako stoper (tydzień temu z Jagą), a dzisiaj jako prawy obrońca. Dziwne.


Potwierdzenie:
Obrazek jpg wstawiony na forum



Jeżeli był to minimalny. Oczywiście linie spalonego trzeba widzieć równolegle do pasów trawy na boisku.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2013 11:05
Ja tu spalonego nie widzę, kamera jest ustawiona pod kątem i stąd mylne wrażenie..


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
aras69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5442 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2013 11:07
Na bank nie było spalonego.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2013 11:37
To jest właśnie potwierdzenie, że nie było spalonego.


A propos - może niech nauczą Rudola (dotyczy tej sytuacji), że jak gość biegnie po skrzydle, to on ma spróbować nie dopuścić do dośrodkowania. A on sobie spokojnie, truchcikiem do niego biegł - zero chęci przyblokowania zagrania. No i padł gol.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2013 11:45
Murayama przy bramce też się popisał bardzo aktywnym pressingiem


Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2013 11:51
Kurde co z tego ze grali lepiej , kiedy przyjezdza kolejna ekipa słaba jak nasi i poraz kolejny nie ma bramki z akcji !!. Nie mowiac juz o tylu stalych fragmentach gry i tez nic . Po stracie bramki to widzewiacy mieli wieksza ochote zdobyc ta 2 brame niz nasi dla mnie to dramat.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/04/2013 12:47
Co do gry to lepiej to wygląda niż w poprzednich meczach, pytanie tylko czy jest to stopniowy wzrost formy czy po prostu na tle słabego rywala wygląda to lepiej. Co do piłkarzy, Hernani - totalna porażka, masa błędów, niepewny. Już w pierwszej połowie Widzew powinien strzelić bramkę w swojej jedynej niebezpiecznej sytuacji, Hernani zamiast kryć murzyna to sobie stał. Sądzę jednak że Hernani grał tylko dlatego że Noll pauzował za kartkę. Dąbrowski lepszy od Hernaniego ale jednak bardzo przesadza z tak ryzykowną grą w polu karnym. Frączczak jak dla mnie kolejny bardzo słaby mecz, skrzydłowy Widzewa robił z nim co chciał, właściwie największe zagrożenie ze strony Widzewa było z tej strony, mimo tego jednak wystawienie Rudola na prawą obronę to lekkie nieporozumienie. Przy karnym to całe szczęście obrońca Widzewa faulował bo Frączczak pewnie i tak nie wykorzystałby tej sytuacji. Sądzę jednak że jak wróci Tadrowski to nie będzie już problemu z prawą stroną obrony. Jak dla mnie na plus Murayama, nieszablonowy, dynamiczny w ataku, natomiast w obronie wygrywał pojedynki ze skrzydłowym Widzewa. Rogalski słabiej niż zwykle, być może wpływ na jego postawę miała krytyka za zagranie ręką w Białymstoku. Donald łamaga ale i tak lepszy od Chałasa i Traore razem wziętych, jednak w meczu z Legią zaryzykowałbym od pierwszej minuty Neumanna a Donald na ewentualną zmianę. Edi lepiej niż ostatnio ale niestety grał tylko w pierwszej połowie potem stał, zostawienie Ediego na cały mecz na boisku to nieporozumienie. Z Legią nie mamy większych szans (chociaż może nas zlekceważą ;) i jakimś psim swędem uda się wywalczyć 1 pkt), wydaje się jednak że postęp jakiś jest i myślę że Wdowczyk na tyle dobrze to wszystko poukłada że raczej się utrzymamy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005