Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 17:00

  Przema napisał:  
Gdyby zaczeli grac bardziej otwarta pilke, to wiecej byloby wyganych i porazek, koniec koncow pewnie wyszloby mniej wiecej na to samo. Naprawde naiwni jestescie jesli myslicie, ze styl gry przyciaga ludzi na trybuny (mecz Legia i pozniejszy z Ruchem najlepszym tego dowodem). Jak ktos chce fajna pilke obejrzec, to pokraki w naszej ekstraklasie to ostatni wybor w czasach gdy zmieniajac kanaly przelaczasz miedzy popisami Messiego, Lewandowskiego czy Aguero.



Osobiscie znam 3 osoby ktore dokladnie z tego powodu tzn stylu gry odpuszczaja, mimo ze od kiedy pamietam, w kazdym sezonie pojawiali sie na meczach. Nie na kazdym, ale na przestrzeni lat ylo tego sporo. Mozesz nazywac ich Januszami, piknikami czy jak chcesz, faktem jest, ze taki koles oglada mecz, czy na stadionie, czy w TV i pozniej mowi, ze szkoda mu czasu na taka beznadzieje. Wiec wychodzi Przema, ze chyba jednak sam jestes naiwny jesli uwazasz, ze cos innego moze przyciagnac ludzi na stadion niz styl w jakim gra swoje mecze Pogon.

No i chyba nie powiesz mi, ze tak ustawiona druzyna Ci sie podoba? Sa ludzie, ktorzy doceniaja miejsce w tabeli i ok, ale serio po za trenerem i kilku jego kolegami na twitterze ludzie albo milcza o stylu albo krytykuja, nie znam nikogo kto by to chwalil.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 18:05
Twitty prezesa dla mnie są jasnym sygnałem, że wszystko poza pierwszą trójką (ostatecznie czwartym jeśli pucharowym) będzie traktowane jako porażka i podejrzewam, iż to od tego uzależnione jest przedłużenie kontraktu z trenerem.


  cfan napisał:  
No i chyba nie powiesz mi, ze tak ustawiona druzyna Ci sie podoba? Sa ludzie, ktorzy doceniaja miejsce w tabeli i ok, ale serio po za trenerem i kilku jego kolegami na twitterze ludzie albo milcza o stylu albo krytykuja, nie znam nikogo kto by to chwalil.



W każdym ustawieniu i z każdym stylem można grać widowiskowo, z pełnym zaangażowaniem i pasją. Mi również się nasza gra nie podoba, ale winię za to przede wszystkim piłkarzy którzy poczuli się zbyt wygodnie. Czy to wina trenera, że nie potrafi z nich wycisnąć więcej lub że ustawi ich w ten a nie inny sposób? To bardzo łatwa wymówka, po najmniejszej linii oporu. Przecież piłkarze to nie są dzieci, którym wszystko trzeba palcem za każdym razem pokazywać! Gdy Michniewicz twardą ręką usunął "niezastąpionych" to mieliśmy solidnie grającą drużynę na początku sezonu (choć remisów było również wiele, ale zdecydowanie lepiej nasza gra wyglądała). Michniewicz to trener stojący za szatnią, stawiający przede wszystkim na dobrą atmosferę pracy - i jak widać niektórzy nie potrafią tego docenić i zwyczajnie odpuścili. Zdecydowanie wolę aby to piłkarze byli odpowiedzialni za wyniki, zwłaszcza osiągane w taki sposób.


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 18:14
jeśli chodzi o frekwencję to niestety o niej decyduje nie tylko stan Naszgo obiektu ale także terminy rozgrywania meczy. Nie jest tajemnicą, że Pogoń FC stoi i niech nikt nie myśli, że oprócz kilku świrów z takich Gryfic, Trzebiatowa, Kamienia itp, itd. ludzie będą jechać na złamanie karku na mecz. Niestety każdy woli obejrzeć w TV. Mecz z Legią był w sobotę i poza ciekawskimi ludźmi wiele osób mogło sobie spokojnie przyjechać, obejrzec mecz przy ładnej pogodzie i wrócić do domu późnym wieczorem i nie myśleć, że o 5 trzeba wstać do pracy. A te terminy w eurosporcie to coś mi się wydaje, ze jest to jakieś lobby Azotów. Zauważcie, że marka widoczna na cały świat ;)


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 18:35
Lepsze 5 miejsce w lidze po przeciętnej grze, nawet jeśli miałoby polegać na spieprzeniu walki o podium z pole position, niż lecenie na hurra, przeplatanie 4:1 z 0:4, atrakcyjna gra, i 11 miejsce na koniec rozgrywek. Oczywiście w pierwszym wypadku następuje naturalny niedosyt, wszak podium w zasięgu, a w drugim ulga, że "nie spadliśmy", dlatego na tym forum pierwszy scenariusz jest tragiczny, fatalna postawa, trener do wyjebania, piłkarze do zmiany, natomiast drugi - jest potencjał, idzie w fajnym kierunku, oby tak dalej. Rzeczywistość jest jednak inna i należy na to spojrzeć szerzej niż pod kątem emocji, a tego chyba bardzo niektórym brakuje. Oczywiście nie jest nie wiadomo jak fajnie, Pogoń stać na lepsze spotkania niż to, co teraz prezentuje, i nic dziwnego, że ludzie są rozczarowani - tylko że trener jak i zespół rozliczani są z wyniku, a wynik jest taki, że na 6 kolejek przed końcem ligi mamy 3 miejsce. To, że mamy realną szansę na walkę o puchary i to, że zależy to w tym momencie tylko i wyłącznie od Pogoni, jest naprawdę dobrą pozycją startową, wypracowaną przez 31 kolejek, natomiast czytając niektóre wypowiedzi zdaje się, że jesteśmy wciąż w I lidze i obowiązkiem jest wręcz jak najwyższa pozycja. Wiadomo, że taka gra jak pierwsza połowa z Ruchem jest nieporozumieniem, ale nie wiadomo jakie histeryzowanie nie jest według mnie na miejscu. Nie jesteśmy potentatem ligowym i nie można wymagać od tego zespołu tyle, ile wymaga się od Legii, czy Lecha. Mądra budowa wymaga czasu i konsekwencji - nie będzie efektów od zaraz. Wszystko idzie w dobrym kierunku, zadomowiliśmy się w grupie mistrzowskiej, mamy solidnych zawodników. Patrząc na każdą formację mamy skok jakościowy od momentu wejścia do ekstraklasy. Był Ława, jest Murawski. Byli Kolendowicz z Bąkiem, jest Gyrucso. Zamiast Hernaniego, jest Fojut. Trzeba to kontynuować, a z czasem to przyniesie efekty. Są pewne fundamenty, które trzeba wypracować miesiącami - dopiero później przyjdzie czas na fajerwerki. Przed wiosną balonik został mocno napompowany, ale czy to już czas, żeby tych fajerwerków oczekiwać? Według mnie - jeszcze nie. Póki co, solidność pomieszana z przeciętnością zaprowadziła nas w miejsce powyżej oczekiwań - bo nikt przed sezonem nie spodziewał się, że po rundzie zasadniczej Pogoń może skończyć trzecia - najwyższy czas za to, żeby tej solidności było coraz więcej, a przeciętności coraz mniej.

A jeśli ktoś odpuszcza mecze Pogoni, bo "szkoda mu czasu na taką beznadzieję", to Berlin blisko - niech tam poogląda sobie Bundesligę. Frekwencja jest ważna, ale jak słyszę, że takie osoby nazywają się KIBICAMI Pogoni, to naprawdę - szkoda słów na to.


  Cytat:  
A te terminy w eurosporcie to coś mi się wydaje, ze jest to jakieś lobby Azotów.


Azoty nic do gadania w takich kwestiach nie mają. Zresztą, naprawdę sądzisz, że ich marka wzrośnie, bo ktoś z Gruzji zobaczy ich logo na koszulce Pogoni? Różnica między transmisjami w Canal+ a Eurosporcie to mniej niż kropla w morzu jeśli chodzi o potrzeby marketingowe Azotów.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 19:01

  Cytat:  
niż lecenie na hurra, przeplatanie 4:1 z 0:4, atrakcyjna gra, i 11 miejsce na koniec rozgrywek


Dlaczego uważasz, że w takiej sytuacji bylibyśmy dużo niżej w tabeli niż obecnie?
Ktoś już wyżej przytaczał statystyki Wdowczyka, który miał niewiele punktów, ale więcej niż Michniewicz.
Prawda jest taka, że gdybyśmy w przeciągu np. 6 meczów 3x wygrali 4:0 i 3x przegrali 0:4 to mielibyśmy 9pkt. Przy 4 remisach i 2 porażkach (jak w obecnej formie) mielibyśmy tych punktów tylko 4. Dlatego tak wałkowana jest tutaj zasada, że czasami lepsze pierwsze rozwiązanie - tylko szczęściu możemy dziękować za to, że mamy tak wysokie miejsce w takim przypadku.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 19:19
@krzysiek48 tak jak pisalem wczesniej, nie mi oceniac czy tacy ludzie to kibice czy janusze czy brak slow. Mysle, ze jest takich ludzi duzo wiecej niz tylko te 3 osoby co ja znam, wiem tez ze jest im kompletnie obojetnie co o tym mysla inni. Obawiam sie ze frekwencji bez takich ludzi nie zrobisz, bo nastepny stopien (nie)zainteresowania to osoby, ktore wogole nie przychodza na stadion.
Druga kwestia to wlasnie ten wynik koncowy. Ja uwazam ze 3 miejsce osiagniete w takim stylu nie daje kompletnie nic. Pewnie, ze chcem zeby byli jak najwyzej ale tak jak pisalem wczesniej 5-6, a nawet 7 miejsce po walce i zaangazowaniu zamienilbym bez zalu na to co jest w tym sezonie. Fajnie ze zauwazyles tez zmiany w Pogoni i budowanie druzyny, ale patrzac obiektywnie to w tym tepie Murawski zdarzy opuscic Szczecin, Fojut hm... zdarzyl stracic forme no a Gruyco nie wybija sie na tyle zeby pociagnac druzyne.

Mam nadzieje tak jak kazdy tu, ze byc moze po jakiejs motywujacej rozmowie z prezesem ostatnie kolejki beda wygladac ciekawiej. Poki co w tym roku bylo zbyt wiele meczow na zenujacym poziomie.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 19:22
Może dobrym rozwiązaniem byłyby dodatkowe premie za zajęcie miejsca 1-4 ?


Pogoń Szczecin MKS!
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 19:24

  krzysiek48 napisał:  
Lepsze 5 miejsce w lidze po przeciętnej grze, nawet jeśli miałoby polegać na spieprzeniu walki o podium z pole position, niż lecenie na hurra, przeplatanie 4:1 z 0:4, atrakcyjna gra, i 11 miejsce na koniec rozgrywek. Oczywiście w pierwszym wypadku następuje naturalny niedosyt, wszak podium w zasięgu, a w drugim ulga, że "nie spadliśmy", dlatego na tym forum pierwszy scenariusz jest tragiczny, fatalna postawa, trener do wyjebania, piłkarze do zmiany, natomiast drugi - jest potencjał, idzie w fajnym kierunku, oby tak dalej. Rzeczywistość jest jednak inna i należy na to spojrzeć szerzej niż pod kątem emocji, a tego chyba bardzo niektórym brakuje. Oczywiście nie jest nie wiadomo jak fajnie, Pogoń stać na lepsze spotkania niż to, co teraz prezentuje, i nic dziwnego, że ludzie są rozczarowani - tylko że trener jak i zespół rozliczani są z wyniku, a wynik jest taki, że na 6 kolejek przed końcem ligi mamy 3 miejsce. To, że mamy realną szansę na walkę o puchary i to, że zależy to w tym momencie tylko i wyłącznie od Pogoni, jest naprawdę dobrą pozycją startową, wypracowaną przez 31 kolejek, natomiast czytając niektóre wypowiedzi zdaje się, że jesteśmy wciąż w I lidze i obowiązkiem jest wręcz jak najwyższa pozycja. Wiadomo, że taka gra jak pierwsza połowa z Ruchem jest nieporozumieniem, ale nie wiadomo jakie histeryzowanie nie jest według mnie na miejscu. Nie jesteśmy potentatem ligowym i nie można wymagać od tego zespołu tyle, ile wymaga się od Legii, czy Lecha. Mądra budowa wymaga czasu i konsekwencji - nie będzie efektów od zaraz. Wszystko idzie w dobrym kierunku, zadomowiliśmy się w grupie mistrzowskiej, mamy solidnych zawodników. Patrząc na każdą formację mamy skok jakościowy od momentu wejścia do ekstraklasy. Był Ława, jest Murawski. Byli Kolendowicz z Bąkiem, jest Gyrucso. Zamiast Hernaniego, jest Fojut. Trzeba to kontynuować, a z czasem to przyniesie efekty. Są pewne fundamenty, które trzeba wypracować miesiącami - dopiero później przyjdzie czas na fajerwerki. Przed wiosną balonik został mocno napompowany, ale czy to już czas, żeby tych fajerwerków oczekiwać? Według mnie - jeszcze nie. Póki co, solidność pomieszana z przeciętnością zaprowadziła nas w miejsce powyżej oczekiwań - bo nikt przed sezonem nie spodziewał się, że po rundzie zasadniczej Pogoń może skończyć trzecia - najwyższy czas za to, żeby tej solidności było coraz więcej, a przeciętności coraz mniej.

A jeśli ktoś odpuszcza mecze Pogoni, bo "szkoda mu czasu na taką beznadzieję", to Berlin blisko - niech tam poogląda sobie Bundesligę. Frekwencja jest ważna, ale jak słyszę, że takie osoby nazywają się KIBICAMI Pogoni, to naprawdę - szkoda słów na to.


  Cytat:  
A te terminy w eurosporcie to coś mi się wydaje, ze jest to jakieś lobby Azotów.


Azoty nic do gadania w takich kwestiach nie mają. Zresztą, naprawdę sądzisz, że ich marka wzrośnie, bo ktoś z Gruzji zobaczy ich logo na koszulce Pogoni? Różnica między transmisjami w Canal+ a Eurosporcie to mniej niż kropla w morzu jeśli chodzi o potrzeby marketingowe Azotów.



czyli azoty w lidze europy chcą promować się po co?? Bo ktoś w gruzji zobaczy?? Wiesz po co Azoty władowały kasę w siatkówkę?? Po to, żeby Chemik grał z zespołami z turcji i Azerbejdźanu bo tam to jest popularne i przez to promować się na ichniejszych rynkach.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 19:29

  Cytat:  
Dlaczego uważasz, że w takiej sytuacji bylibyśmy dużo niżej w tabeli niż obecnie?


Tego nigdy nie sprawdzimy, ale patrząc na pozycję, nie zaryzykowałbym, żeby cofnąć się w czasie i rozegrać ten sezon od nowa. Moją nadzieją przed sezonem był awans do grupy mistrzowskiej - a tam może coś uda się namieszać. Tymczasem mamy świetną pozycję wyjściową do walki o medal. Forma nie napawa optymizmem, ale patrząc na 2 z pozostałych meczów grupy mistrzowskiej (nie oglądałem Zagłębii z Lechią), forma żadnego z zespołów nie napawa optymizmem dla jego kibiców. Pogoń zawdzięcza to miejsce słabości ligi - ale słabość ligi oznacza nie tylko słabą postawę Pogoni. cracovia miała tyle szans, żeby nas wyprzedzić, i co? I poleciała w dół. Ruch na chwilę doskoczył - niemal wypadł poza ósemkę. Lech wskoczył na piąte-szóste miejsce, ale wyżej nie może. Lechia ma momenty dobrej gry, ale gra bardzo w kratkę. Naszą bolączką z kolei są remisy, to fakt, niemniej - wszystko rozegra się w pozostałych sześciu spotkaniach. Taka seria remisów jaką mamy w końcu się skończy, matematycznie jest to wręcz niemozżiwe, żeby w 9 spotkaniach zanotować 8 remisów. I nie potrzeba nawet nagłej odmiany formy, Leicester w Anglii gra kick and rush i nagle pokonało wszystkich, wystarczy trochę zawziętości i szczęścia. Na jesień po bodajże 5 meczach bez zwycięstwa przyszła wygrana z Lechią, a dalej wszystko zagrało się samo, mimo tego, że Pogoń nie prezentowała się nie wiadomo jak lepiej.

  Cytat:  
czyli azoty w lidze europy chcą promować się po co??


Z całym szacunkiem do naszej rodzimej ligi, ale niestety jest różnica pomiędzy Ligą Europy lub Ligą Mistrzyń siatkarek, a spotkaniem polskiej ekstraklasy w poniedziałek o 18.

  Cytat:  
Ja uwazam ze 3 miejsce osiagniete w takim stylu nie daje kompletnie nic. Pewnie, ze chcem zeby byli jak najwyzej ale tak jak pisalem wczesniej 5-6, a nawet 7 miejsce po walce i zaangazowaniu zamienilbym bez zalu na to co jest w tym sezonie.


To już Twój wybór. Ja zdecydowanie wolę być świadkiem 4 medalu w Ekstraklasie w historii klubu i gry w Lidze Europy niż 6-7 miejsca i... no i nic. Zwłaszcza, że będzie nowy okres przygotowawczy, i będzie można sporo rzeczy naprawić, poprawić, a nowy sezon - przynieść lepszą grę i więcej atrakcji.


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 20:04

  krzysiek48 napisał:  

  Cytat:  
Dlaczego uważasz, że w takiej sytuacji bylibyśmy dużo niżej w tabeli niż obecnie?


Tego nigdy nie sprawdzimy, ale patrząc na pozycję, nie zaryzykowałbym, żeby cofnąć się w czasie i rozegrać ten sezon od nowa. Moją nadzieją przed sezonem był awans do grupy mistrzowskiej - a tam może coś uda się namieszać. Tymczasem mamy świetną pozycję wyjściową do walki o medal. Forma nie napawa optymizmem, ale patrząc na 2 z pozostałych meczów grupy mistrzowskiej (nie oglądałem Zagłębii z Lechią), forma żadnego z zespołów nie napawa optymizmem dla jego kibiców. Pogoń zawdzięcza to miejsce słabości ligi - ale słabość ligi oznacza nie tylko słabą postawę Pogoni. cracovia miała tyle szans, żeby nas wyprzedzić, i co? I poleciała w dół. Ruch na chwilę doskoczył - niemal wypadł poza ósemkę. Lech wskoczył na piąte-szóste miejsce, ale wyżej nie może. Lechia ma momenty dobrej gry, ale gra bardzo w kratkę. Naszą bolączką z kolei są remisy, to fakt, niemniej - wszystko rozegra się w pozostałych sześciu spotkaniach. Taka seria remisów jaką mamy w końcu się skończy, matematycznie jest to wręcz niemozżiwe, żeby w 9 spotkaniach zanotować 8 remisów. I nie potrzeba nawet nagłej odmiany formy, Leicester w Anglii gra kick and rush i nagle pokonało wszystkich, wystarczy trochę zawziętości i szczęścia. Na jesień po bodajże 5 meczach bez zwycięstwa przyszła wygrana z Lechią, a dalej wszystko zagrało się samo, mimo tego, że Pogoń nie prezentowała się nie wiadomo jak lepiej.

  Cytat:  
czyli azoty w lidze europy chcą promować się po co??


Z całym szacunkiem do naszej rodzimej ligi, ale niestety jest różnica pomiędzy Ligą Europy lub Ligą Mistrzyń siatkarek, a spotkaniem polskiej ekstraklasy w poniedziałek o 18.

  Cytat:  
Ja uwazam ze 3 miejsce osiagniete w takim stylu nie daje kompletnie nic. Pewnie, ze chcem zeby byli jak najwyzej ale tak jak pisalem wczesniej 5-6, a nawet 7 miejsce po walce i zaangazowaniu zamienilbym bez zalu na to co jest w tym sezonie.


To już Twój wybór. Ja zdecydowanie wolę być świadkiem 4 medalu w Ekstraklasie w historii klubu i gry w Lidze Europy niż 6-7 miejsca i... no i nic. Zwłaszcza, że będzie nowy okres przygotowawczy, i będzie można sporo rzeczy naprawić, poprawić, a nowy sezon - przynieść lepszą grę i więcej atrakcji.



Dokładnie, spotkania Pogoni w lidze pokazywane są w EUROSPORCIE 2!!! na cały świat. Spotkania w lidze europy być może pokaże TVP 1 :D


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 20:13
To może Azoty dlatego nie wchodzą bo jak będziemy grali super piłkę i zamiast remisów będziemy lali Legie i innych to canal+ nas polubi i będziemy grac w soboty o 18...:) a nie zapełniali ramówkę eurosportu2 ?

Niezłe analizy.Ja tam raczej obawiam się że kojarzenie tak grającej Pogoni z marka Azoty średnio się sprzedaje w tym Eurosporcie.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
chase
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 20:24
Z tym Eurosportem to nie jest tak, że sygnał idzie "na cały świat". Z tego co można znaleźć w internecie to mecze ekstraklasy MOGĄ być w tych krajach: Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Węgry, Islandia, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Norwegia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja. Przy czym jak będą chcieli to mogą puścić sobie coś innego zamiast ekstraklasy.


Taktyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2966 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 21:11
Nie 3 tylko 4 miejsce, podniecacie się tym miejscem jakbyśmy uciekli na 10 punktów i dywagowali czy to dobrze, że zagramy w pucharach czy nie.
A tu nie ma nic. Są tylko 2 pkt przewagi nad 7 miejscem. Jeszcze jeden remis i pozycja będzie odzwierciedlała nasz potencjał. Co do remisów, oglądać się tego nie da, zero przyjemności z przychodzenia na stadion, te remisy te punkty, to miejsce w tabeli jest zdobyte w frajerskim stylu, siermiężnie, ze zgrzytem zębów i na maksymalnym szczęściu przy wynikach rywali. Nie wiem kto z Was cieszy się po remisie, nawet z Legią. Z remisu to bym się cieszył jakbyśmy grali w pucharach i w dwumeczu dałby nam awans dalej. Co innego gdyby to były porywające mecze, ale to są frajerskie remisy po beznadziejnych defensywnych meczach. I jeszcze co do defensywy. Ta też wygląda słabo, rzadko gramy na zero z tyłu, niby super obrona, ale Fojut często robi błędy, a boków obrony praktycznie nie mamy. AF9 jak gra na obronie to tam idzie tajfun od przeciwnika, a Rudol rzadko tam grywał / grywa, po drugiej stronie Nunes, który obrońcą nie jest (tu czekam na Matynie).


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/04/2016 21:13

  krzysiek48 napisał:  

To już Twój wybór. Ja zdecydowanie wolę być świadkiem 4 medalu w Ekstraklasie w historii klubu i gry w Lidze Europy niż 6-7 miejsca i... no i nic. Zwłaszcza, że będzie nowy okres przygotowawczy, i będzie można sporo rzeczy naprawić, poprawić, a nowy sezon - przynieść lepszą grę i więcej atrakcji.


W Polsce jakoś dziwnie się przyjęło z medalami ostatnio chyba z siatkówki się to wzięło. Jakiego turnieju się nie gra to za miejsca w czołowej trójce są medale. A tak na prawdę liczy się tylko to kto podniesie puchar do góry. Czy zajmiemy w tabeli 3 miejsce czy 6-7 to praktycznie nie ma różnicy.
No chyba, że wzorem Grodziska będą wieszane banery "viceMISTRZ Polski" to warto walczyć 2 miejsce :).


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/04/2016 07:28

  Taktyk napisał:  
Nie 3 tylko 4 miejsce, podniecacie się tym miejscem jakbyśmy uciekli na 10 punktów i dywagowali czy to dobrze, że zagramy w pucharach czy nie.
A tu nie ma nic. Są tylko 2 pkt przewagi nad 7 miejscem. Jeszcze jeden remis i pozycja będzie odzwierciedlała nasz potencjał. Co do remisów, oglądać się tego nie da, zero przyjemności z przychodzenia na stadion, te remisy te punkty, to miejsce w tabeli jest zdobyte w frajerskim stylu, siermiężnie, ze zgrzytem zębów i na maksymalnym szczęściu przy wynikach rywali. Nie wiem kto z Was cieszy się po remisie, nawet z Legią. Z remisu to bym się cieszył jakbyśmy grali w pucharach i w dwumeczu dałby nam awans dalej. Co innego gdyby to były porywające mecze, ale to są frajerskie remisy po beznadziejnych defensywnych meczach. I jeszcze co do defensywy. Ta też wygląda słabo, rzadko gramy na zero z tyłu, niby super obrona, ale Fojut często robi błędy, a boków obrony praktycznie nie mamy. AF9 jak gra na obronie to tam idzie tajfun od przeciwnika, a Rudol rzadko tam grywał / grywa, po drugiej stronie Nunes, który obrońcą nie jest (tu czekam na Matynie).



O to to ...Zęby bolą jak się na to patrzy .Niby miejsce na pudle a radochy żadnej .


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/04/2016 12:55
Akurat mi sie wydaje, ze Nunes mimo wszystko spisuje sie niezle.
Tzn. niezle...
Relatywnie niezle, na pewno lepiej niz jak zagral kilka spotkan na srodku.

Mysle, ze warto wreszcie pomysle o wiekszym wykorzystaniu Kitano i Piotrowskiego...
Nie mowie, zeby od razu grali od pierwszej minuty, ale jak mamy remisowac wszystko do konca to juz lepiej miec moze jakis pozytek


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/04/2016 13:13
W Gdańsku posędziuje nam prawdopodobnie najgorszy sędzia na świecie Paweł Gil.


Melu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/04/2016 15:05

  Niepokonany napisał:  
W Gdańsku posędziuje nam prawdopodobnie najgorszy sędzia na świecie Paweł Gil.



no to na pewno remisu nie będzie, mamy mecz w plecy


Na Zawsze Z Pogonią
S T A R G A R D
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/04/2016 19:23
W Gdańsku bez kontuzjowanego Matrasa - w jego miejsce Piotrowski


badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4173 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/04/2016 21:28
http://dumapomorza.pl/statystyka-strzalow-dramat/
to jest kurwa dramat czesio i jego ekipa!!!!!!!!!!!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005