Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/05/2017 23:18
Niestety nie mogłem skomentować meczu z Termalicą ale teraz coś napiszę. Pierwszy raz pojawiłem się na godzinę przed meczem z chęcią zaobserwowania rozgrzewki bramkarzy. Jak zauważyłem co ten Pesković próbuje. Nie wiem jak on w tym klubie może pracować. Koleś zamiast rozgrzać bramkarza to próbuje strzelić mu bramkę. Spojrzałem w prawo, rozgrzewka bramkarzy Bruk-Betu, robili praktycznie to samo ale bramkarz łapał każdą piłkę. Czy ten pseudotrener wie, że rozgrzewka to rozgrzewka? Mecz jak mecz, wiało nudą.

Co do dzisiejszego spotkania z Wisłą, nie było wcale tak źle jak pokazuje wynik. Hengera nie winiłbym za utratę którejkolwiek z bramek. Dośrodkowanie, przy którym wypuścił piłkę z rąk, wcale nie było łatwe. Piłka się tuż przed nim odbiła. Moim zdaniem brak asekuracji. No i zaczynająć od obrony właśnie to niestety nie mieliśmy dziś obrony, środkowymi Rapa - prawy obrońca i Matras - Defensywny pomocnik. Mieli tyle omyłek, że nie zliczyłem. jakieś mijanki itd. niestety widać, że nie są ŚO. Boki obrony no cóż, brak doświadczenia ale nie było tragicznie, jest potencjał. Pomoc zagrała całkiem fajnie, trójkowe akcje z pierwszej piłki wyglądały obiecująco. Niestety nie było komu grać z przodu. Delev chciał pomagać w środku, Listek go nie był w stanie zastąpić. Mimo tego, że pierwsza połowa to 4:0 to mieliśmy kilka fajnych akcji i prób ale nie było komu zakmnąć czy też dołożyć nogę. Chciałbym się ugryźć w język ale tego nie zrobię i niestety powiem, że brakuje z przody Adama Frączczaka. Brak Gyurcso natomiast mi nie przeszkadza. Kowalczyk przynajmniej walczy, może nie te umiejętności ale przynajmniej biega. Ciekawe kto teraz zagra w obronie. Może w końcu się góra obudzi i Stolarczyk zniknie z pola naszego widzenia, może ktoś zechce grać w takim bałaganie jakim jest niestety w tej chwili Pogoń? Mimo pozytywów nasza ukochana drużyna jest w totalnym rozpadzie a zawodników motywuje kapitan bo trener ma wyjebane. Nawet już nic o tym pajacu nie powiem bo sam sobie wystawił ocenę ściągając Murawskiego a wstawiając Rudola.


Portowcu noś ze sobą barwy...
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/05/2017 23:26

  Cin napisał:  

Hengera nie winiłbym za utratę którejkolwiek z bramek. Dośrodkowanie, przy którym wypuścił piłkę z rąk, wcale nie było łatwe. Piłka się tuż przed nim odbiła. Moim zdaniem brak asekuracji.


Powiedz, że żartujesz.

  Cin napisał:  

Boki obrony no cóż, brak doświadczenia ale nie było tragicznie, jest potencjał. .


Na prawdę widzisz potencjał u Matynii ?

  Cin napisał:  

Mimo tego, że pierwsza połowa to 4:0 to mieliśmy kilka fajnych akcji i prób ale nie było komu zakmnąć czy też dołożyć nogę..


4-0 to najniższy wymiar kary. Szukanie jakichkolwiek pozytywów mija się z celem.

  Cin napisał:  


Nawet już nic o tym pajacu nie powiem bo sam sobie wystawił ocenę ściągając Murawskiego a wstawiając Rudola.


Po co trzymać na boisku pełne 90 minut gościa po kontuzji kiedy jest pozamiatane i widać , że przeciwnik odpuścił ?

Edit: Pisałem, że nie ma co szukać pozytywów ale w sumie pozytyw tego meczu jest jeden. Kowalczyk.

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 20 maja 2017, 23:34 [1 raz(y)]


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/05/2017 23:28

  Cin napisał:  
Niestety nie mogłem skomentować meczu z Termalicą ale teraz coś napiszę. Pierwszy raz pojawiłem się na godzinę przed meczem z chęcią zaobserwowania rozgrzewki bramkarzy. Jak zauważyłem co ten Pesković próbuje. Nie wiem jak on w tym klubie może pracować. Koleś zamiast rozgrzać bramkarza to próbuje strzelić mu bramkę. Spojrzałem w prawo, rozgrzewka bramkarzy Bruk-Betu, robili praktycznie to samo ale bramkarz łapał każdą piłkę. Czy ten pseudotrener wie, że rozgrzewka to rozgrzewka? Mecz jak mecz, wiało nudą.

Co do dzisiejszego spotkania z Wisłą, nie było wcale tak źle jak pokazuje wynik. Hengera nie winiłbym za utratę którejkolwiek z bramek. Dośrodkowanie, przy którym wypuścił piłkę z rąk, wcale nie było łatwe. Piłka się tuż przed nim odbiła. Moim zdaniem brak asekuracji. No i zaczynająć od obrony właśnie to niestety nie mieliśmy dziś obrony, środkowymi Rapa - prawy obrońca i Matras - Defensywny pomocnik. Mieli tyle omyłek, że nie zliczyłem. jakieś mijanki itd. niestety widać, że nie są ŚO. Boki obrony no cóż, brak doświadczenia ale nie było tragicznie, jest potencjał. Pomoc zagrała całkiem fajnie, trójkowe akcje z pierwszej piłki wyglądały obiecująco. Niestety nie było komu grać z przodu. Delev chciał pomagać w środku, Listek go nie był w stanie zastąpić. Mimo tego, że pierwsza połowa to 4:0 to mieliśmy kilka fajnych akcji i prób ale nie było komu zakmnąć czy też dołożyć nogę. Chciałbym się ugryźć w język ale tego nie zrobię i niestety powiem, że brakuje z przody Adama Frączczaka. Brak Gyurcso natomiast mi nie przeszkadza. Kowalczyk przynajmniej walczy, może nie te umiejętności ale przynajmniej biega. Ciekawe kto teraz zagra w obronie. Może w końcu się góra obudzi i Stolarczyk zniknie z pola naszego widzenia, może ktoś zechce grać w takim bałaganie jakim jest niestety w tej chwili Pogoń? Mimo pozytywów nasza ukochana drużyna jest w totalnym rozpadzie a zawodników motywuje kapitan bo trener ma wyjebane. Nawet już nic o tym pajacu nie powiem bo sam sobie wystawił ocenę ściągając Murawskiego a wstawiając Rudola.


Akurat Muraś nie jest jeszcze w dobrej dyspozycji po kontuzji i widać że to nie ten sam piłkarz póki co ,choć się stara pewnie dlatego Moskal go ściągnął,mało tego śmiem twierdzić ,że ściągnał by go wcześniej gdyby nie to jak wyglądał nasz skład w tym meczu, a tak nie miał wyjścia musiał go trzymać i tak w miare długo.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/05/2017 23:43
Tu problem tkwi nie tylko w tych kopaczach, ale i całej otoczce zasłużonych w klubie. Rozumiem, że niektórzy dali dużo Pogoni, ale ten klub to nie powinien być dom weterana. Owszem, niech znajdzie się miejsce dla byłych Portowców, którzy coś zrobili dla klubu, może bardziej w roli trenerów młodzieży (szkolić ich w tym kierunku). Jak tak dalej pójdzie to Jankowski zostanie trenerem napastników, bo kogoś tam w klubie zna. Tu trzeba balansu i profesjonalizmu, a nie kolesiostwa. Włodarze klubu naprawdę powinni mocno się zastanowić i to jak najszybciej i zabrać się za porządki (oczywiście jak chcą jakiegoś rozwoju), bo jak nie to znów czeka nas sezon robienia w chuja.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/05/2017 23:47
No i Moskal nie przeprosił kibiców :D


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 00:22

  Icar napisał:  
No i Moskal nie przeprosił kibiców :D



A miał przeprosić? Przecież Wisła wygrała więc jakich kibiców, !


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6670 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 00:42
Fajne, chłodne rozkminy tylko po co teraz, albo dopiero teraz ?
Wymowna wypowiedź Frączaka " fryzjera" w przerwie meczu z Legią...

Układają się, dorabiają na lewo i wyjebane mają w barwy.
Kaska tylko się liczy.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 07:41

  Icar napisał:  
No i Moskal nie przeprosił kibiców :D



I pomyśleć, że to miał być nasz trener na lata. Takiego chaosu dawno już u nas nie było.


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 10:17
Jak czyta się te komentarze to nic tylko rzucić to wszystko i przerzucić się na Chemik czy ręczną..

Wynik jest tragiczny, ale spójrzcie na nasz skład. Jestem w 100% pewien, że walka byłaby równorzędna gdyby grał Frączczak, Gyurcso, Nunes, Fojut, a nawet Drygas. Nie mówię, że byśmy nie przegrali, ale na pewno nie w ten sposób.

Kiedy sytuacja była odwrotna, wykręciliśmy 6:2. Pewnie, że lepiej byłoby wygrać teraz, ale o puchary i tak nie walczymy.

Dla mnie najistotniejsze jest to, że była walka. Nie wiem jak inni, ale ja ją widziałem. Może nie na równym poziomie przez cały czas, ale jednak. Co innego, ze nasi "młodzi wilcy" najczęściej odbijali się od Mączyńskiego, Głowackiego czy Stilicia, ale liczy się próba odebrania piłki, doskoku. To, co już zostało powiedziane, patrząc chłodnym okiem, pomijając wynik, stworzyliśmy kilka ciekawych akcji, mimo, że z takim składem. Sami komentatorzy dość przychylnie patrzyli na Pogoń, mimo tak wysokiego wyniku (który wynika z rażących błędów, a nie samego "poziomu gry").

Mamy kilka pozycji do korekty (wiadomo - bramkarz, napastnik, ewentualnie środkowy obrońca). Jeśli to naprawimy to z dobrym trenerem, pewnym szczęściem i formą tych zawodników, którzy potencjał mają, jest szansa na walkę o coś więcej w przyszłym sezonie.

Atmosfera i stopień zadowolenia na tym forum wygląda tak, jakbyśmy:

1) byli Ruchem i prawdopodobnie z hukiem spadali z ligi
2) byli GKS'em Katowice, który we frajerski sposób przegrał 3:2 z najgorszą drużyną w I lidze (MKS Kluczbork)
3) grali w jeszcze niższych ligach, jak jeszcze parę lat temu

W rzeczywistości:

1) Szczecin jest aglomeracją ustępującą pod wieloma względami innym w Polsce, co przekłada się też na możliwości klubu
2) nie mamy bogatego sponsora/właściciela w przeciwieństwie do np. Lubina, który de facto gra w grupie spadkowej
3) jeszcze kilka lat temu klub był w totalnej rozsypce
4) stadion to antyk
5) jako kibice też mamy sobie sporo do zarzucenia, co w pewien sposób przekłada się na całokształt

Mimo to:

1) po raz n-ty gramy w grupie mistrzowskiej, zajmując miejsca 6-8 (tak to się skończy również teraz)
2) drużyna nie składa się z "wynalazków" z zagranicy, tylko jest ciekawą mieszanką krajowych kopaczy, wychowanków (duży plus za podejście) i zagranicznych (Gyurcso, Delev, Rapa, Nunes)
3) Akademia młodzieży osiąga realne sukcesy i ma renomę w Polsce

Obecny stan rzeczy wynika z:

1) fatalnych bramkarzy, przez których straciliśmy kilka, jeśli nie kilkanaście punktów, co mogłoby zmienić naszą sytuację
2) problemów kadrowych
3) wątpliwej jakości trenera, a przede wszystkim tego, że ogłosił już swoje odejście

Często w środowisku słyszy się, że Pogoń jest klubem budowanym powoli, na silnych fundamentach. Nie jesteśmy bogaci, ale też nie mamy problemów z płynnością czy długami. Do drużyny dokładana jest cegiełka, wychowankowie są stopniowo wprowadzani, co mimo wszystko wychodzi nieźle (Kort - 6 bramek mimo bardzo małej ilości minut (!!!), Listkowski, Kowalczyk są dla mnie sporymi pozytywami i na pewno "coś" z nich będzie).

Nie bronię nikomu się dołować i mówić jak jest tragicznie, ale serio uważacie, że wywalenie Stolarczyka, połowy zawodników czy też wymiana zarządu (na co, na kogo??) wyjdzie na korzyść? Jaką macie alternatywę? Kto wyłoży kasę? Kto zapłaci za lepszych zawodników?


JeżAłb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3161 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 11:09
Podpisuję się pod tym co szczepaneq napisał wszystkimi rękami i nogami. Sam już zresztą pisałem, że wzajemnym dołowaniem się nic nie osiągniemy. A wczorajszy mecz wydaje mi się, że może wyjść tylko na PLUS. Nikt już nie będzie miał wątpliwości czy potrzebujemy nowego bramkarza, nikt również nie będzie miał wątpliwości że brakuje nam napastnika. Dodatkowo ogrywają się wychowankowie, a przykład Korta pokazuje, że mogą nam przynosić radość.


Pozdrawiam.
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 11:40

  psychopig napisał:  
...Wymowna wypowiedź Frączaka " fryzjera" w przerwie meczu z Legią...

Układają się, dorabiają na lewo i wyjebane mają w barwy.
Kaska tylko się liczy.



Możesz rozwinąć myśl...?


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 12:14
@szczepaneq: mądry i rozsądny głos.
Jedna uwaga: słaby trener i problem z bramkarzami idą na konto naszych władz. Dlaczego nie zdecydowano się na przewrócenie między słupki RJ widząc co wyprawiają ci parodyści? I kto bronił Prezesowi zatrudnić dobrego trenera a nie Kazimierza Spolegliwego? Zarząd musi wyciągnąć wnioski z tego co się stało w tym sezonie.


FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 13:20

  db1948 napisał:  

  psychopig napisał:  
...Wymowna wypowiedź Frączaka " fryzjera" w przerwie meczu z Legią...

Układają się, dorabiają na lewo i wyjebane mają w barwy.
Kaska tylko się liczy.



Możesz rozwinąć myśl...?



w przerwie ostatniego meczu z legią AF9 udzielał wywiadu w przerwie meczu było tam mniej więcej coś takiego: do przerwy nie gramy źle ale w drugiej połowie Legia na pewno strzeli nam jakąś dziwną bramkę czy coś w tym stylu


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 13:31
Czyli ogolnie jest w chuj pozytywnie, przegrane ponad 20 meczow na 27 mozliwych w najwazniejszej czesci rozgrywek (przynajmniej teoretycznie), do tego zaangazowanie na takim poziomie, ze kibice wymyslili na to nazwe : ' wywalone jaja'.

Nic tylko klaskac i sie cieszyc.

Dla jasnosci, nie chodzi tu o ostani mecz, ktory chyba tylko slepy i uposledzony mogl spodziewac sie innego wyniki niz wygrana lajkonikow. To jest ponad 20 meczow i co roku jakies smetne pierdolenie ludzi z zarzadu o zaangazowaniu. Trenerzy sie zmieniaja , zawodnicy tez. Kto jest odpowiedzialny za takie ambitne zaangazowanie na finale rozgrywek co roku?

Dla mnie na tym etapie dla dobra klubu, zarzad powinnien szukac inwestora z zagranicy. Co roczne pierdy Mroczka czy Stolarczyka nic tu nie wnosza. To jest drugi sezon z tych czterech gdy po reformie udalo sie na farcie wskoczyc do gornej polowki. Nie chcem nawet myslec jakby to wygladalo gdby sie nie udalo. Tyle, ze po wynikach w finalowych rundach widac, ze nie ma zadnego planu, aby zrobic krok do przodu. Ekstraklasa jest na takim poziomie, ze przy wielkiej ilosci alternatyw na spedzenie wolnego czasu, klub bedzie sie cofac.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 13:34

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
@szczepaneq: mądry i rozsądny głos.
Jedna uwaga: słaby trener i problem z bramkarzami idą na konto naszych władz. Dlaczego nie zdecydowano się na przewrócenie między słupki RJ widząc co wyprawiają ci parodyści? I kto bronił Prezesowi zatrudnić dobrego trenera a nie Kazimierza Spolegliwego? Zarząd musi wyciągnąć wnioski z tego co się stało w tym sezonie.



Zgadzam się w 100%. Potrzebne są nowe, dobre decyzje. Potrzebny jest też dobry trener bramkarzy.


Pogoń Szczecin MKS!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 13:55

  cfan napisał:  
Czyli ogolnie jest w chuj pozytywnie, przegrane ponad 20 meczow na 27 mozliwych w najwazniejszej czesci rozgrywek (przynajmniej teoretycznie), do tego zaangazowanie na takim poziomie, ze kibice wymyslili na to nazwe : ' wywalone jaja'.

Nic tylko klaskac i sie cieszyc.

Dla jasnosci, nie chodzi tu o ostani mecz, ktory chyba tylko slepy i uposledzony mogl spodziewac sie innego wyniki niz wygrana lajkonikow. To jest ponad 20 meczow i co roku jakies smetne pierdolenie ludzi z zarzadu o zaangazowaniu. Trenerzy sie zmieniaja , zawodnicy tez. Kto jest odpowiedzialny za takie ambitne zaangazowanie na finale rozgrywek co roku?

Dla mnie na tym etapie dla dobra klubu, zarzad powinnien szukac inwestora z zagranicy. Co roczne pierdy Mroczka czy Stolarczyka nic tu nie wnosza. To jest drugi sezon z tych czterech gdy po reformie udalo sie na farcie wskoczyc do gornej polowki. Nie chcem nawet myslec jakby to wygladalo gdby sie nie udalo. Tyle, ze po wynikach w finalowych rundach widac, ze nie ma zadnego planu, aby zrobic krok do przodu. Ekstraklasa jest na takim poziomie, ze przy wielkiej ilosci alternatyw na spedzenie wolnego czasu, klub bedzie sie cofac.



Dopóki nie powstanie stadion nie ma szans na krok do przodu i pozyskanie sponsora. Strategia zakłada zapewne stabilne wytrwanie klubu do momentu aż nowy stadion będzie do użytku i wtedy można snuć większe plany. Na ten moment finansowo nie mamy jak rywalizować z klubami mającymi normalne stadiony. Samymi przychodami z dnia meczowego biją nas na głowę.

Swoją drogą to może być duża szansa dla nas. Swego czasu w innych miastach co chwila ktoś otwierał nowy obiekt. Teraz jak ktoś "duży" chce wejść w polski futbol to Szczecin będzie w sumie jedyną opcją gdzie będzie można wykorzystać boom związany ze stadionem. Pamiętać należy, że są też Azoty, które mogą zwiększyć zaangażowanie. W tym aspekcie Mroczek ogarnia dość dobrze, więc może coś z tego się wykluje.


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 14:12

  FL2 napisał:  

  db1948 napisał:  

  psychopig napisał:  
...Wymowna wypowiedź Frączaka " fryzjera" w przerwie meczu z Legią...

Układają się, dorabiają na lewo i wyjebane mają w barwy.
Kaska tylko się liczy.



Możesz rozwinąć myśl...?



w przerwie ostatniego meczu z legią AF9 udzielał wywiadu w przerwie meczu było tam mniej więcej coś takiego: do przerwy nie gramy źle ale w drugiej połowie Legia na pewno strzeli nam jakąś dziwną bramkę czy coś w tym stylu



Przypadkiem nie miał na myśli czegoś w stylu: nawet jak gramy świetny mecz to oni nam i tak wpierdolą gola? Powiedzmy sobie szczerze, z Legią strasznie mamy pod górkę i oni prawie zawsze idą po swoje...


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7320 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 16:55
Niewiem czy dobrze widzialem,ale Malecki po bramce sie nie cieszyl z powodu wystepow w Pogoni,czy jakos inny byl powod?pytam bo nie widzialem meczu..


PS!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 17:26

  A K napisał:  
Niewiem czy dobrze widzialem,ale Malecki po bramce sie nie cieszyl z powodu wystepow w Pogoni,czy jakos inny byl powod?pytam bo nie widzialem meczu..



Dokładnie tak. W wywiadzie stwierdził, że Pogoni szacunek się należy.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/05/2017 20:50

  Ambasador napisał:  

  A K napisał:  
Niewiem czy dobrze widzialem,ale Malecki po bramce sie nie cieszyl z powodu wystepow w Pogoni,czy jakos inny byl powod?pytam bo nie widzialem meczu..



Dokładnie tak. W wywiadzie stwierdził, że Pogoni szacunek się należy.



Udowodnił, że chłopak z charakterem. Ja go źle nie wspominam, nigdy na siłe dupy nie lizał, Wisły się nie wypierał.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005