Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/09/2014 22:54

  Porcja Piwa napisał:  

  pogol napisał:  
Eh Pogoń chciała wybielić trochę Patryczka, on grzeczny, wspólna decyzja trenera o grze w rezerwach. Pewnie wspólnie też podjeli decyzje o pierdolnięciu w plastik :) Tak na poważnie. Grał chujowo, został ściągnięty. I jeszcze strzela fochy. Jak dla mnie nie ma co już na niego stawiać.



Nie ironizuj. Jak dla mnie to Małeckiego poniosła ambicja. Jest ambitny, chce grać, wie, że potrafi lepiej i rozładował emocje na plstiku bo wiedział, że nie zagrał tak jak powinien. dla mnie lepszy jest taki człowiek niż taki co po przegranym meczu idzie zadowolony w kierunku przeciwników i przybija piąteczke jakby nic się nie stało...



Pełne poparcie dla tego co piszesz!


Pogoń Szczecin MKS!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/09/2014 23:02
Remis wywalczony psim swędem, graliśmy niesamowicie nieporadnie - tylko temu, że Ruch był równie słaby zawdzięczamy to, że uzyskaliśmy punkt.

Śmiech mnie ogarnął jak przed chwilą usłyszałem słowa Wdowczyka po meczu, że w defensywie gramy dobrze. Przepraszam bardzo, ale czy dzisiejsza gra Matrasa, Rudola to była dobra gra? Matynia wieczne krycie na radar i dawanie multum miejsca dla rywali, którzy dośrodkowywali sobie jak chcieli.

- Janukiewicz - chociaż ostatnio szło mu słabiej to dzisiaj wybronił ze 2-3 groźne sytuacje. Do poprawy, jak zwykle wykopy.

- Rudol - według mnie najgorszy dzisiaj w bloku obronnym. Bramka na jego konto (która to już z kolei?), wiecznie spóźniony, ospały i przewracający się o własne nogi (naliczyłem, że sam z siebie przewrócił się 3 razy).
- Matras - wszyscy widzieli co się działo. Drewniany do potęgi, nie potrafi wyprowadzić piłki do przodu. Poza wygranymi główkami (które zazwyczaj leciały wyżej niż dalej) cienizna. Irytujący do granic możliwości.
- Dąbrowski - plus za ładną bramkę i parę niezłych wejść do ofensywy. Z obrazu nędzy i rozpaczy w obronie Dąbrowski był najlepszy - parę bardzo ładnych interwencji.
- Matynia - z przodu lepiej niż z tyłu. Parę niezłych podłączeń, widać na pierwszy rzut oka, że lepiej operuje piłką niż Lewandowski. W obronie niestety te same błędy co jego poprzednik - krycie na radar, gdzie przeciwnicy biegają sobie luźno i dośrodkowują spokojnie ustawiając piłkę gdzie chcą. Słabe krycie przy stałych fragmentach gry (a raczej jego brak).

- Małecki - chciałbym go pochwalić za jakieś wyjścia do przodu, kontry czy cokolwiek, ale nie mogę - wciąż gra identyczną nędzę jak od początku jego przyjścia do drużyny. Zagubiony, wolny i ociężały - brak dośrodkowania/celnego podania. Praktycznie bezużyteczny na skrzydle, do tego zaczyna stroić fochy (vide zejście na zmianę). Dla mnie ewidentnie do odstrzału, nie widać żadnej poprawy - a może być tylko gorzej.
- Rogalski - chodząca przeciętność. Raz na jakiś czas wyjdzie mu jakiś odbiór, który za chwilę popsuje niecelnym podaniem. Raz na jakiś czas wyjdzie mu strzał z wolnego, ale poza tym bardzo niepewne ogniwo na defensywnej pozycji w środku pola.
- Murayama - nędza, w swojej typowej dyspozycji czyt. ledwo stojący na nogach, psujący praktycznie każde zagranie. Pierwszy skład na wyrost. Jedna dobra sytuacja, gdzie raczej odbiła się od niego piłka niż strzelił to za mało jak na pomocnika.
- Murawski - wszyscy chcieli grać na niego, nawet w momencie kiedy w jego kierunku zbliżało się 3-4 przeciwników. Zwykle Muraś wychodził z tej sytuacji i rozprowadzał akcję, poza tym sporo odbiorów, jeden z najlepszych na boisku.

- Frączczak - ni to napastnik ni to pomocnik. Jeśli chodzi o przód to nic specjalnego, jedna sytuacja i tyle. Jeśli chodzi o pomoc to również nic specjalnego, brak celnego podania/dośrodkowania/rozprowadzania akcji.
- Robak - niestety również bardzo przeciętnie. Poza asystą może 2-3 sytuacje, gdzie zachował się tak jak w zeszłym sezonie tj. przepchnął i jako tako przy niej utrzymał. Poza tym prawie każda piłka w jego kierunku to strata albo wygrany pojedynek obrońcy przeciwnika.

Zmiany:
- Kun - dobra zmiana, mocno rozruszał skrzydła - według mnie pierwszy plac za Małeckiego.
- Okuno - padaczka, masa niecelnych podań. Widać, że ma potencjał techniczny (dobre przyjęcie) ale widocznie brakuje mu ogrania.
- Zwoliński - również rozruszał przód, gdzie powoli zaczynała się stagnacja i granie na stojąco.

Razi brak pomysłu na rozegranie akcji ofensywnej - ile można czarować, że naszym atutem są skrzydła i dobry napastnik. Niestety to już się skończyło i trzeba wymyślić coś innego.
W obronie katorga, musielibyśmy dokupić 1-2 pewnych, doświadczonych obrońców bo granie Rudolem, Matynią i kimś z dwójki Matras/niepewny Hernani/Golla to znak, że w każdym meczu będziemy tracić bramki i obgryzać paznokcie przy niezliczonej ilości akcji ofensywnych pomocnika.
Nie ma co się głaskać po główkach i traktować tego punktu w kategoriach wygranej bo po raz kolejny nie potrafimy ugrać w Szczecinie 3 punktów co staje się naprawdę irytujące. Aktualnie wygląda to tak, jakby każda drużyna, która tutaj się pokazywała przyjeżdżała jak po swoje.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/09/2014 23:24

  Porcja Piwa napisał:  

  pogol napisał:  
Eh Pogoń chciała wybielić trochę Patryczka, on grzeczny, wspólna decyzja trenera o grze w rezerwach. Pewnie wspólnie też podjeli decyzje o pierdolnięciu w plastik :) Tak na poważnie. Grał chujowo, został ściągnięty. I jeszcze strzela fochy. Jak dla mnie nie ma co już na niego stawiać.



Nie ironizuj. Jak dla mnie to Małeckiego poniosła ambicja. Jest ambitny, chce grać, wie, że potrafi lepiej i rozładował emocje na plstiku bo wiedział, że nie zagrał tak jak powinien. dla mnie lepszy jest taki człowiek niż taki co po przegranym meczu idzie zadowolony w kierunku przeciwników i przybija piąteczke jakby nic się nie stało...



I na ambicji się to się u niego kończy. Jedyne co pokazał w Szczecinie to trochę bluzgów, kiepska gra, słaba motoryka i kopnięcie w plastik. Jak mu grają do nogi i kiwka nie wyjdzie, to ma pretensje że piłka nie poszła na dobieg. Jak dostanie na dobieg, nie dobiegnie, bo miała być do nogi. Jak źle poda, to krzyczy (przeważnie do młodego), że powinien być tam, gdzie posłał piłę. Chłop ma 26 lat - za późno na ojcowskie traktowanie. A jego cyrki wynikające z "ambicji" wprowadzają tylko złą atmosferę w szatni, która już i tak jest chujowa.


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/09/2014 23:27

  eF^ napisał:  
Remis wywalczony psim swędem, graliśmy niesamowicie nieporadnie - tylko temu, że Ruch był równie słaby zawdzięczamy to, że uzyskaliśmy punkt.

Śmiech mnie ogarnął jak przed chwilą usłyszałem słowa Wdowczyka po meczu, że w defensywie gramy dobrze. Przepraszam bardzo, ale czy dzisiejsza gra Matrasa, Rudola to była dobra gra? Matynia wieczne krycie na radar i dawanie multum miejsca dla rywali, którzy dośrodkowywali sobie jak chcieli.

- Janukiewicz - chociaż ostatnio szło mu słabiej to dzisiaj wybronił ze 2-3 groźne sytuacje. Do poprawy, jak zwykle wykopy.

- Rudol - według mnie najgorszy dzisiaj w bloku obronnym. Bramka na jego konto (która to już z kolei?), wiecznie spóźniony, ospały i przewracający się o własne nogi (naliczyłem, że sam z siebie przewrócił się 3 razy).
- Matras - wszyscy widzieli co się działo. Drewniany do potęgi, nie potrafi wyprowadzić piłki do przodu. Poza wygranymi główkami (które zazwyczaj leciały wyżej niż dalej) cienizna. Irytujący do granic możliwości.
- Dąbrowski - plus za ładną bramkę i parę niezłych wejść do ofensywy. Z obrazu nędzy i rozpaczy w obronie Dąbrowski był najlepszy - parę bardzo ładnych interwencji.
- Matynia - z przodu lepiej niż z tyłu. Parę niezłych podłączeń, widać na pierwszy rzut oka, że lepiej operuje piłką niż Lewandowski. W obronie niestety te same błędy co jego poprzednik - krycie na radar, gdzie przeciwnicy biegają sobie luźno i dośrodkowują spokojnie ustawiając piłkę gdzie chcą. Słabe krycie przy stałych fragmentach gry (a raczej jego brak).

- Małecki - chciałbym go pochwalić za jakieś wyjścia do przodu, kontry czy cokolwiek, ale nie mogę - wciąż gra identyczną nędzę jak od początku jego przyjścia do drużyny. Zagubiony, wolny i ociężały - brak dośrodkowania/celnego podania. Praktycznie bezużyteczny na skrzydle, do tego zaczyna stroić fochy (vide zejście na zmianę). Dla mnie ewidentnie do odstrzału, nie widać żadnej poprawy - a może być tylko gorzej.
- Rogalski - chodząca przeciętność. Raz na jakiś czas wyjdzie mu jakiś odbiór, który za chwilę popsuje niecelnym podaniem. Raz na jakiś czas wyjdzie mu strzał z wolnego, ale poza tym bardzo niepewne ogniwo na defensywnej pozycji w środku pola.
- Murayama - nędza, w swojej typowej dyspozycji czyt. ledwo stojący na nogach, psujący praktycznie każde zagranie. Pierwszy skład na wyrost. Jedna dobra sytuacja, gdzie raczej odbiła się od niego piłka niż strzelił to za mało jak na pomocnika.
- Murawski - wszyscy chcieli grać na niego, nawet w momencie kiedy w jego kierunku zbliżało się 3-4 przeciwników. Zwykle Muraś wychodził z tej sytuacji i rozprowadzał akcję, poza tym sporo odbiorów, jeden z najlepszych na boisku.

- Frączczak - ni to napastnik ni to pomocnik. Jeśli chodzi o przód to nic specjalnego, jedna sytuacja i tyle. Jeśli chodzi o pomoc to również nic specjalnego, brak celnego podania/dośrodkowania/rozprowadzania akcji.
- Robak - niestety również bardzo przeciętnie. Poza asystą może 2-3 sytuacje, gdzie zachował się tak jak w zeszłym sezonie tj. przepchnął i jako tako przy niej utrzymał. Poza tym prawie każda piłka w jego kierunku to strata albo wygrany pojedynek obrońcy przeciwnika.

Zmiany:
- Kun - dobra zmiana, mocno rozruszał skrzydła - według mnie pierwszy plac za Małeckiego.
- Okuno - padaczka, masa niecelnych podań. Widać, że ma potencjał techniczny (dobre przyjęcie) ale widocznie brakuje mu ogrania.
- Zwoliński - również rozruszał przód, gdzie powoli zaczynała się stagnacja i granie na stojąco.

Razi brak pomysłu na rozegranie akcji ofensywnej - ile można czarować, że naszym atutem są skrzydła i dobry napastnik. Niestety to już się skończyło i trzeba wymyślić coś innego.
W obronie katorga, musielibyśmy dokupić 1-2 pewnych, doświadczonych obrońców bo granie Rudolem, Matynią i kimś z dwójki Matras/niepewny Hernani/Golla to znak, że w każdym meczu będziemy tracić bramki i obgryzać paznokcie przy niezliczonej ilości akcji ofensywnych pomocnika.
Nie ma co się głaskać po główkach i traktować tego punktu w kategoriach wygranej bo po raz kolejny nie potrafimy ugrać w Szczecinie 3 punktów co staje się naprawdę irytujące. Aktualnie wygląda to tak, jakby każda drużyna, która tutaj się pokazywała przyjeżdżała jak po swoje.


Dotarłem do Twojej oceny Rudola, i nie da się tego czytać dalej. Sam Adam przyznał że brameczka jego w przerwie meczu. Ale 99% opinii w tym moja własna jest taka że to bramka Radka, który jest zespawany do lini w bramce. A to, że obronił jakiś strzał? To według Twoich kryterii bramkarz Ruchu to chyba lepszy od Neuera co? Obejrzyj mecz jeszcze raz w TV i napisz swoje recenzje od nowa. Zdrówko!


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/09/2014 23:34
Ja wcale tego nie neguje, ze jest przyspawany do linii - sam tak piszę prawie co mecz, ale dzisiaj nie wynikały z tego praktycznie żadne groźne sytuacje. Obronił 2-3 groźne strzały i jeśli tego nie potwierdzasz to sam powinieneś obejrzeć jakiś skrót.
To jeśli tak Ci nie odpowiada to co pisze to proszę słucham jak w takim razie Rudol zagrał w tym meczu i dlaczego powinienem go ocenić inaczej? Wskaż mi pozytywy w jego grze (jakiekolwiek bo z tego co ja widziałem to nawet długie wyrzuty autowe mu dzisiaj nie wychodziły, w pewnym momencie wolał zagrać nawet do Matrasa).
To obejrzyj sobie jak Kamiński wyciągnął strzał/odbitkę Murayamy - jeśli według Ciebie to nie jest klasowa obrona to nie wiem co nią jest.

Radek miał dotychczas w tej rundzie parę słabych występów, gdzie można się było czepiać jego zachowań dzisiaj akurat należał do jaśniejszych punktów w tyłach i poza niecelnymi wykopami zaprezentował się raczej bez zarzutu.

Jak Ci nie odpowiada to nie musisz czytać - to moje zdanie i nikomu go nie narzucam.


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/09/2014 23:42
Małecki napewno lepiej gra niż wcześniej. Przed zmianą zdecydowanie wyróżniający się z naszych na boisku


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/09/2014 23:45

  eF^ napisał:  

To obejrzyj sobie jak Kamiński wyciągnął strzał/odbitkę Murayamy - jeśli według Ciebie to nie jest klasowa obrona to nie wiem co nią jest.




E tam, gdyby poszedł normalny strzał nawet by nie zareagował.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/09/2014 23:49
Oczywiście, że tak - ale Murayama normalnych strzałów nie zwykł oddawać, więc mu to nie groziło.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/09/2014 23:59
Szczęśliwy remis, ale dobrze ,że chociaż wpadł ten gol na 1:1 bo wszystko wskazywało, na porażkę niestety,sama reakcja Wdowczyka gdzie, on stał zrezygnowany, już bez słów ,była wymowna..Nawet niewiadomo ,co więcej napisać, po takim meczu..a teraz przed nami 2 mega ciężkie wyjazdy..


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4412 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 00:07
Po piwku dopiero w domu. Jednak zawsze to chętniej sie browara strzeli gdy w ostatniej chwili sie punkcik wyrywa. Mimo wielu zastrzeżeń do Matrasa i Matyni a momentami Rudola obrona zdecydowanie lepiej. Iż układ z Golla i Hernani. Przynajmniej nie czają. Nie rozumiem wstawiania Taku w pierwszym składzie. Szkoda ze nie grał od początku Kun. Robak bez wsparcia tym razem nie był w stanie stwarzać zagrożenia. AF poniżej oczekiwań znacznie.
Niestety mecz potwierdził bezradność Wdowczyka.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 00:08
Jak ktoś tu już wspomniał, ciężko się to oglądało... a nawet bym powiedział, że nie dało się tego momentami oglądać... czasami miałem wrażenie, że jestem na meczu jakiejś A klasy... nie wierzę, że piłkarz który w miesiąc zarabia tyle siana co większość z nas może zarobi w rok nie potrafi podać celnie piłki na 2-3metry!. Nie wiem jak można było aż tak zjebać przygotowania... i jak ktoś tu pisze, że Wdowczyk to poukłada to chyba pisząc to sam w to nie wierzy... nie poukłada - gdyby miał to zrobić to już by to zrobił. Po 1 brak wzmocnień, po 2 odejście Aki (i dziura w środku nie dużo mniejża niż dziura budżetowa państwa) po 3 totalne zjebanie przygotowań i 1 połowa gra na przetrwanie, mało biegania byle się nie zmęczyć a druga to próba ataków mega nieporadnych i w sumie wszystko wyglądało ładnie szkoda tylko że 20m od naszej bramki a im dalej w stronę bramki Ruchu tym gorzej. Bramka zdecydowanie (kolejna w sezonie) na konto Radka - to co wybronił to wstyd by był gdyby nie wybronił, nie może być tak, że bramkarz stoi na linii jak kołek, powinien tak ryknąć, że już ten fakt zniechęciłby rywala... nie mówię już o tym, że powinien to dośrodkowanie wyłapać. Niestety chyba przedsezonowe prognozy forumowiczów, że będziemy się bronić przed spadkiem powoli zaczynają się sprawdzać, na chwilę obecną nie mamy drużyny i nie wiem czemu ale coś czuję, że mecz z Zawiszą może być dla Wdowczyka jednym z ostatnich (z Lechią raczej nie mamy szans a Zawisza znając życie i naszą gościnność u nas się przełamie - obym się mylił). Kun po raz kolejny w moim odczuciu wchodzi na boisko i pokazuje, że zostawia w tyle Małeckiego i Taku razem wziętych.

Na jeszcze jedną rzecz zwróciłem uwagę - nie dziwię się, że nie strzelamy bramek, w przerwie meczu zawodnicy, którzy się rozgrzewają idą sobie postrzelać... co 3-4 piłka ląduje na sektorze nr 13 i ten komentarz może mówić sam za siebie.

Jest źle i pytanie czy można coś zrobić aby to poprawić....


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 00:10
Radkowi chyba przydałoby się odpoczęcie od bronienia w pierwszej jedenastce bo , albo czuje się zapewnie i brakuje mu skupienia podczas meczu , albo Pesković jest słabym trenerem bramkarzy i Radkowi zupełnie nie pasuje , albo Kudła nie jest godnym rywalem do bramki dla Janukiewicza i potrzeba mu jakiegoś solidniejszego i bardziej uznanego bramkarza jakim wcześniej był np. Pernis w Pogoni.

Co do obrony to Matynia dzisiaj zagrał napewno najlepszy mecz od kiedy trafił do pierwszej jedenastki no i + dla Dąbrowskiego za bramkę już drugą w tym sezonie myślę , że Maciek ze względu na swoje warunki fizyczne powinien grać w pierwszym składzie czy to na defensywnym pomocniku czy na stoperze bo zawsze może coś strzelić. Rudol może nie zagrał najlepszego meczu , ale na jego obronę można powiedzieć to że wrócił niedawno co ze zgrupowania kadry gdzie rozegrał 2 mecze w kilka dni i mógł nie być w najlepszej dyspozycji fizycznej

Obecnie gramy taką padakę , że chyba możnaby spróbować wprowadzać do drużyny tych co jeszcze nie zagrali w tym sezonie jak Koj , Walski , Kudła , Wojtkowski , Kozłowski , Kotłowski a są zgłoszeni do kadry Ekstraklasowej Pogoni Szczecin. Należy jeszcze pamiętać , że 2 zawodników nie może zadebiutować w Pogoni ze względu na urazy czyli Bruno Loureiro i Tomasz Lisowski.


PS 1948
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 00:14
Nie rozumiem wpychania przez część forumowiczów Kuna do pierwszej 11. Fakt Murayama jest beznadziejny, ale Kun też nic ciekawego od wielu spotkań nie pokazał. Przez cały jego pobyt w Pogoni nie brał chyba udziału w żadnej akcji bramkowej, ba chyba nawet żadnej okazji kolegom nie stworzył.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 00:17
Wydaje mi się, że przy golu ciała dał także Rudol (jeśli wzrok nie myli), który nie przykrył Kuświka. Straszny brak pomysłu, tylko kilka ciekawych akcji jak ta po której niecelnie uderzył Murawski. Podobał mi się Kun, myślę, że jak trochę się ogra to na stałe wskoczy do pierwszej jedenastki. Ruch do przerwy piach, po przerwie kilka kontr, którymi mógł nas dobić. Zapłacili za grę na czas.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 00:26
Bramka wynikla z winy Radka. Zrobil ruch do przodu i zmylil obroncow, ktorzy staneli myslac, ze pilka bedzie jego. Nastepnie sie zatrzymal/cofnal i wykorzystal to zawodnik Ruchu. Dzisiejsza gra Portowcow to obraz nedzy i rozpaczy. Pogon zaczyna byc chlopcem do bicia, a Szczecin miastem gdzie najgorsze padlo ugrywa punkty. Ten remis jest cudem. Nie stworzylismy praktycznie zadnej klarownej 100% sytuacji ( nie licze strzalu Taku). W II polowie Ruch potrafil osmieczyc naszych kopaczy graja na 1 kontakt, gdzie biegalismy jak dzieci we mgle. Uwazam, ze zespol jest zle przygotowany kondycyjnie do rundy. Nie nadazamy za rywalami. Wystarczy, ze przeciwnik przyspieszy rozgrywanie i nas nie ma. To obciaza konto trenera. Ja rozumiem uwielbienie dla Wdowczyka, ale golym okiem widac, ze gramy chujnie i piach jak za czasow Sasala. Druga sprawa Pogon nie zostala w zaden sposob wzmocniona, a wrecz oslabiona. Po odejsciu Aki i Lawy w srodku istnieje tylko Murawski i nikt wiecej. Mozna sie smiac, ale taki Lawa by sie przydal. Taku, Rogalski i inne Matrasy to jest kryminal do kwadratu. Malecki 1 dobre zagranie na caly mecz. Matynia w obronie dramat z nedza i bieda w jednym. Rudol przeplata dobre zagrania z kopaniem sie po czole. Matras to jeden z najgorszych zawodnikow jaki gral w calej histori klubu. Nie chce krakac, ale nie wygalda to dobrze. Byly 2 tygodnie przerwy a w grze nic sie nie zmienilo. W ostatnich 4 meczach zaliczylismy 2 mega wpierdole i 2remisy.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 00:34

  Info_telefoniczne napisał:  
Bramka wynikla z winy Radka. Zrobil ruch do przodu i zmylil obroncow, ktorzy staneli myslac, ze pilka bedzie jego. Nastepnie sie zatrzymal/cofnal i wykorzystal to zawodnik Ruchu. Dzisiejsza gra Portowcow to obraz nedzy i rozpaczy. Pogon zaczyna byc chlopcem do bicia, a Szczecin miastem gdzie najgorsze padlo ugrywa punkty. Ten remis jest cudem. Nie stworzylismy praktycznie zadnej klarownej 100% sytuacji ( nie licze strzalu Taku). W II polowie Ruch potrafil osmieczyc naszych kopaczy graja na 1 kontakt, gdzie biegalismy jak dzieci we mgle. Uwazam, ze zespol jest zle przygotowany kondycyjnie do rundy. Nie nadazamy za rywalami. Wystarczy, ze przeciwnik przyspieszy rozgrywanie i nas nie ma. To obciaza konto trenera. Ja rozumiem uwielbienie dla Wdowczyka, ale golym okiem widac, ze gramy chujnie i piach jak za czasow Sasala. Druga sprawa Pogon nie zostala w zaden sposob wzmocniona, a wrecz oslabiona. Po odejsciu Aki i Lawy w srodku istnieje tylko Murawski i nikt wiecej. Mozna sie smiac, ale taki Lawa by sie przydal. Taku, Rogalski i inne Matrasy to jest kryminal do kwadratu. Malecki 1 dobre zagranie na caly mecz. Matynia w obronie dramat z nedza i bieda w jednym. Rudol przeplata dobre zagrania z kopaniem sie po czole. Matras to jeden z najgorszych zawodnikow jaki gral w calej histori klubu. Nie chce krakac, ale nie wygalda to dobrze. Byly 2 tygodnie przerwy a w grze nic sie nie zmienilo. W ostatnich 4 meczach zaliczylismy 2 mega wpierdole i 2remisy.



Jak według ciebie Matras jest jednym z gorszych w historii Pogoni to chyba od niedawna jej kibicujesz. Wcale nie tak dawno mieliśmy całe stado Brazylijczyków, którzy ośmieszali nasz klub, a Matras to może i słaby zawodnik, ale nie widziałem żeby kiedyś przeszedł koło meczu.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 00:42

  Cytat:  
Zrobil ruch do przodu i zmylil obroncow, ktorzy staneli myslac, ze pilka bedzie jego.


Obrońcy podczas stałego fragmentu nie patrzą się na bramkarza czy wyjdzie, czy nie, ale kryją swojego zawodnika patrząc gdzie leci piłka. Jeśli Radek nie krzyknął, że piłka jest jego, to nie ma co od razu tak przesądzać. Wielu bramkarzy, także tych najlepszych, robi zawsze krok lub dwa do przodu przy rzucie rożnym lub wrzutce z rzutu wolnego. Piłka była świetnie dorzucona, z rotacją, pomiędzy obrońców a bramkarza - to nigdy nie jest komfortowa sytuacja dla drużyny broniącej. Gdyby Kuświk został należycie przykryty, problemu by nie było. Niestety, ktoś odpuścił, inny nie zdążył no i stało się. Zgodzę się, że nie wyglądało to na najpewniejszą interwencję bramkarza - ale pamiętajmy, że piłka przelatuje przez cały pole karne, Radek mógł pójść na nią, a po drodze ktoś by ją przeciął - zawsze jest ryzyko.

  Cytat:  
Matras to jeden z najgorszych zawodnikow jaki gral w calej histori klubu.


Bez przesady. Jednym tchem wymienię stu gorszych. Z Marcinem "Jankesem" Jankowskim na czele, chociaż obawiam się, że wielu może go nie pamiętać lub nawet nie znać... ekstraklasy wtedy niestety nie było.

Ogólnie chujnia straszna, tutaj się zgadzam. Robak był cieniem samego siebie - 2 tygodnie temu w Łęcznej wydawało się, że wraca do formy, dzisiaj był jednym z gorszych aktorów. Zwoliński nic nie wniósł. Skrzydła do wejścia Kuna bezbarwne. Rogalski nijaki. Frączczak zagrał dwa dobre mecze i kicha. Z pozytywów chyba tylko Dąbrowski, który zwyczajnie zapieprzał i się nie bał, a jak trzeba było, to wyprowadzał kontrę lewym skrzydłem. I strzelił ważną bramkę do tego. Matynia zagrał chyba najlepszy ze swoich trzech meczów - braki są, to momentami widać, chociażby właśnie w defensywie, ale wątpię, żeby taki Lewandowski dzisiaj zagrał lepiej. Fajnie starał się szukać partnerów po kresce - może trochę z przymusu, może kilka razy z tym przesadził i była strata, ale to często działało. Rudol miewał fajne "momenty", ale zaliczył kilka durnych strat, między innymi przy prostych podaniach.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 00:46
"Bez przesady. Jednym tchem wymienię stu gorszych. Z Marcinem "Jankesem" Jankowskim na czele, chociaż obawiam się, że wielu może go nie pamiętać lub nawet nie znać... ekstraklasy wtedy niestety nie było."

Jak Jankowski był słaby to co powiesz o Łapczyńskim?:D


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5795 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 01:04
Czas Małeckiego w Pogoni powinien dobiec końca. Bezproduktywny pajac jak dla mnie, dużo słów mało czynów.

I nie mówmy, że to charakterny chłopak z ambicją, bo przez 13 miesięcy nie pokazał NIC.

Jak to mówi Mateusz Borek - nie mylmy odwagi z odważnikiem.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/09/2014 07:30
Nie mogę już czytać tych pierdół o "złym przygotowaniu do sezonu przez trenera". Przecież to jest slogan wymyślony x-lat temu przez kopaczy naszej ekstraklasy. Funkcjonuje tylko w Polskiej piłce i nigdzie indziej na świecie. Łykają ten kit już tylko naiwni. Ktoś kto uważa się za zawodowego piłkarza i pobiera gruby hajs za grę, sam wie jak ma się prowadzić żeby być dobrze przygotowanym.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005