Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4529 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2017 13:51
Ten zarząd to kurwa jakiś cyrk. Takie jaja to ostatnio chyba w Zawiszy z Osuchem i w Cracovii z Królem.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7212 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2017 14:12

  Porcja Piwa napisał:  
Ten zarząd to kurwa jakiś cyrk. Takie jaja to ostatnio chyba w Zawiszy z Osuchem i w Cracovii z Królem.Mówisz o Ireneuszu Królu??? To jeśli już Polonia lub GieKSa.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4529 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2017 14:56
Dokładnie o Polonie mi chodziło :) Rozpędziłem się z nerwów


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4477 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2017 15:17
Trener na lata. Pozycja w klubie niezagrozona. Mroczek ty kurwo!


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2017 15:25

  Axiom napisał:  
Trener na lata. Pozycja w klubie niezagrozona. Mroczek ty kurwo!Trzymajmy poziom tego forum...


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8248 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2017 16:33

  Axiom napisał:  
Trener na lata. Pozycja w klubie niezagrozona. Mroczek ty kurwo!idąc tym tokiem jak wieprzu mówił, że pozycja stolara jest nie do ruszenia to może jednak jest nadzieja ;)

a w szatni pewnie fiesta :(


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Siwy86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6839 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2017 18:59

  Ambasador napisał:  

  eJay napisał:  
Ciekawe czy Skorża zrzekł się jakiejś części kasy, która teoretycznie przy zerwaniu kontraktu mu się należy.Teoretycznie piszą, że za porozumieniem stron. Nie wierzę, by nic mu nie dali na odchodne.

Kolejny raz słowa Mroczka można wyśmiać - trener na sezon 2017/18, a nie dali mu nawet jednej całej rundy poprowadzić. No ale komitet transferowy najważniejsze ma się dobrze, piłkarzyki też.I to jest kwintesencja, tydzień temu prezes i dyrektor twierdzili, że nie zwolnią trenera, że po rozmowach wizja trenera została zaakceptowana, co oni myśleli, że rozjadą Śląsk 5:0? Nie chcę bronić Skorży bo wyniki za nim nie przemawiają, ciekawi mnie tylko czy i tym razem zmianę trenera też z "klasą" obfotografuje prezes i wrzuci na twittera.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7281 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2017 19:24
Tu trzeba kogoś z autorytetem, kto zrobi drużynę walczaków. Bo potencjału i jakości na techniczne klepanie za bardzo nie widać.

Skorża pewnie marzył o tym drugim, bo wcześniej miał topowe drużyny w ekstraklasie i to się jakoś udawało. Tutaj miał słabszy materiał i poległ na całej linii.

Piszecie, że Magiera? Przecież to będzie to samo co za Skorży, jak nie gorzej. Legia odżyła jak Magiera ich przejął po Hasim, ale to był w dużym stopniu efekt nowej miotły. I tego, że Magiera miał Vadisa, który robił mu całą grę. Jak Vadisa zabrakło, a Magiera sam przygotowywał zespół w przerwie, to od tej pory był już tylko zjazd po równi pochyłej. Drużyna była kiepsko przygotowana, grała bez stylu i pomysłu. A przecież miał personalnie zespół ze ścisłego topu.
Poza tym wątpię w autorytet Magiery. Piłkarze wjadą mu na głowę.

Tutaj potrzeba kogoś, kto zaprowadzi w drużynie dyscyplinę i będzie potrafił dobrze przygotować drużynę pod względem fizycznym. Przecież o wielu porażkach decydują detale (jak to mawia Hajto). Te ułamki sekundy spóźnienia do piłki, przegrywane pojedynki biegowe o ułamki sekund czy zadyszka w kluczowym momencie i odpuszczenie biegu. Od tego się zaczynają wszystkie problemy, i to w pierwszej kolejności trzeba naprawić.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7241 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2017 22:05
Po przeanalizowaniu wolnych nazwisk stwierdzam, że jesteśmy w czarnej dupie. Albo będzie ktoś z karuzeli na kolejne pół roku, albo obcokrajowiec. Z dwojga złego wolałbym drugie rozwiązanie, dlatego że przyda się świeże spojrzenie na obecną kadrę zawodników i odstrzał kilku szkodników pokroju Fojuta czy Gyurcso.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6206 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2017 22:53

  Cytat:  
U Skorży pod koniec na posiłki chodzili kiedy chcieli i w czym chcieli, w Krakowie nawet kelnerki się dziwiły:"to profesjonalna drużyna?"Czyli jednak szatnia zwolniła trenera???


PS 1948
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3997 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2017 23:21

  zach-pom napisał:  

  Cytat:  
U Skorży pod koniec na posiłki chodzili kiedy chcieli i w czym chcieli, w Krakowie nawet kelnerki się dziwiły:"to profesjonalna drużyna?"Czyli jednak szatnia zwolniła trenera???Nawet jeśli już Skorża miał na sprawy dyscyplinarne pod koniec wyłożone, to pokazuje to jednak z jakim profesjonalizmem sami zawodnicy podchodzą do swojego zawodu...


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3997 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2017 23:24
Nie oszukujmy się ktokolwiek tutaj nie przyjdzie będzie pełnił rolę wyłącznie strażaka. Z Kaczmarkiem czy Magierą dajmy sobie spokój, bo oni na strażaków się nie nadają, a Magiera to moim zdaniem nie nadaje się w ogóle na trenera. Jakąś tam opcją jest Zieliński, ale to też z pewnością nie jest trener na lata. W ogóle polska myśl szkoleniowa istnieje tylko teoretycznie, ale jak może być inaczej skoro na najważniejszych egzaminach trenerskich komisję stanowią tacy ludzie jak Engel, Janas, czy inny Gmoch, który myśli, że dalej mamy lata 80-te XX wieku. Przyjeżdża jakiś włoski ogórek, chorwacki wizjoner bez pojęcia o trenowaniu, czy amator z hiszpańskich plaży i rozstawiają po kątach naszych wybitnych szkoleniowców.


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5161 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2017 06:32

  Niepokonany napisał:  
Nie oszukujmy się ktokolwiek tutaj nie przyjdzie będzie pełnił rolę wyłącznie strażaka. Z Kaczmarkiem czy Magierą dajmy sobie spokój, bo oni na strażaków się nie nadają, a Magiera to moim zdaniem nie nadaje się w ogóle na trenera. Jakąś tam opcją jest Zieliński, ale to też z pewnością nie jest trener na lata. W ogóle polska myśl szkoleniowa istnieje tylko teoretycznie, ale jak może być inaczej skoro na najważniejszych egzaminach trenerskich komisję stanowią tacy ludzie jak Engel, Janas, czy inny Gmoch, który myśli, że dalej mamy lata 80-te XX wieku. Przyjeżdża jakiś włoski ogórek, chorwacki wizjoner bez pojęcia o trenowaniu, czy amator z hiszpańskich plaży i rozstawiają po kątach naszych wybitnych szkoleniowców.Na dzień dzisiejszy żaden z nich nie rozstania nikogo po kątach bo nic wielkiego nie zrobili. Jedynie dłużej są trzymani w klubie lub inaczej dostają więcej zaufania i czasu niż strażacy z Polski tu jest główna różnica między nimi. U nas nie są problemem trenerzy a zawodnicy. Młodzi są przeplaceni i za szybko sodowka im do łba strzela. Tylko w Polsce jest to możliwe że jak w e-klasie rozegrasz kilka meczy to do końca kariery możesz ścigać między 1 liga a w klapa za naprawdę niezle pieniądze. Najpierw trzeba zrobic porządek z gwiazdami naszej ligi a potem brać się za trenerów


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4477 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2017 06:51
Jacek Magiera to dobry trener. Zobaczcie gdzie jest Sosnowiec teraz, a gdzie byl za Magiery. Jesli kogos zatrudniac to tylko takiego trenera ktory nigdy nie spartolil roboty. Remis z Realem Madryt robi na mnie wrazenie.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4889 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2017 08:24
Dziwie się ludziom na forum, których decyzja o zwolnieniu zaskoczyła... przecież, to nie jest pierwszy raz kiedy zarząd mówi "pozycja trenera jest niezagrożona", po czym za max tydzień jest komunikat "postanowiliśmy z trenerem rozwiązać umowę za porozumieniem stron" (czyt. musimy wypłacić mu hajs za cały kontrakt - takie to porozumienie). To nie pierwszy raz kiedy Mroczek kłamie - robi to zawsze (albo jak to on określa ściąga presję z drużyny, przykładów jego kłamstw jest bardzo dużo dlatego nie ma co mu wierzyć). Jeżeli musimy wypłacić Skorży kontrakt czy też jego większą część, to Mroczek jest dobrym wujkiem, który rozdaje pieniądze (nie swoje). Jak dla mnie w takim przypadku trener powinien być odsunięty od prowadzenia drużyny - powinien dostać inne obowiązku w klubie (niech trenuje trampkarzy czy juniorów), albo będzie to robił sumiennie albo mu dziękujemy z jego winy, ale to kwestia sporządzenia kontraktu a tutaj jak wiemy po przykładach piłkarzy ktoś nie bardzo potrafi je formułować.

Co do nowego trenera, to jak dla mnie powinien być jak najszybciej, bo później znów będzie przez pół rundy (jak Skorża) poznawał zespół. Niech prowadzi zespół już - i tak wszystko w czapę, zobaczy kto jest do odstrzału i działa. Co do Magiery - ja go tu nie widzę, o ile jak przejął Legię, to jakoś to wyglądało i udało mu się to złożyć do kupy ale później też gdzieś mu się to wszystko rozjechało, a nie ma się co oszukiwać, że Legia ma skład, który powinien tą ligę wciągać nosem... u nas może być podobnie jak u Skorży, że z gówna bata nie ukręci.

Dzisiejszy wywiad z prezesem Azotów daje trochę optymizmu, bo prezes widzi, to co my - Stolarczyk, to nie jest dyrektor sportowy, a Pogoń nie robi wzmocnień. Podejrzewam, że Azoty wiedzą ile dają kasy i co za to można by zrobić (kogo kupić, opłacić), być może widzą, że ta kasa gdzieś się rozpływa... Nadzieja jest taka, że Azoty postawią warunek Stolarczyk odchodzi albo nie mamy o czym rozmawiać... Swoją drogą jakoś tak odebrałem, to, że w przypadku spadku może być koniec sponosringu "nie wyobrażamy sobie spadku z ligi"....


STOLARCZYK MUSISZ!! PESKOVIC MUSISZ!!


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3916 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2017 11:13
" i udało mu się to złożyć do kupy ale później też gdzieś mu się to wszystko rozjechało, "

Miał Vaidsa to mu działało, przestał mieć to się wszystko rozsypało i nie umiał tego pozbierać. Dlatego ja go nie chcę .


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3997 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2017 13:06

  Pyrgol napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Nie oszukujmy się ktokolwiek tutaj nie przyjdzie będzie pełnił rolę wyłącznie strażaka. Z Kaczmarkiem czy Magierą dajmy sobie spokój, bo oni na strażaków się nie nadają, a Magiera to moim zdaniem nie nadaje się w ogóle na trenera. Jakąś tam opcją jest Zieliński, ale to też z pewnością nie jest trener na lata. W ogóle polska myśl szkoleniowa istnieje tylko teoretycznie, ale jak może być inaczej skoro na najważniejszych egzaminach trenerskich komisję stanowią tacy ludzie jak Engel, Janas, czy inny Gmoch, który myśli, że dalej mamy lata 80-te XX wieku. Przyjeżdża jakiś włoski ogórek, chorwacki wizjoner bez pojęcia o trenowaniu, czy amator z hiszpańskich plaży i rozstawiają po kątach naszych wybitnych szkoleniowców.Na dzień dzisiejszy żaden z nich nie rozstania nikogo po kątach bo nic wielkiego nie zrobili. Jedynie dłużej są trzymani w klubie lub inaczej dostają więcej zaufania i czasu niż strażacy z Polski tu jest główna różnica między nimi. U nas nie są problemem trenerzy a zawodnicy. Młodzi są przeplaceni i za szybko sodowka im do łba strzela. Tylko w Polsce jest to możliwe że jak w e-klasie rozegrasz kilka meczy to do końca kariery możesz ścigać między 1 liga a w klapa za naprawdę niezle pieniądze. Najpierw trzeba zrobic porządek z gwiazdami naszej ligi a potem brać się za trenerówZgadza się, polscy trenerzy to wybitni fachowcy. Za granicą wręcz się o nich zabijają. Lettieri miał dokładnie tyle samo czasu na przygotowanie drużyny co tak genialni szkoleniowcy jak Skorża i Probierz, dodatkowo dysponował słabszą kadrą. W drugiej Bundeslidze jest dwóch trenerów rodem z Luksemburga. Zgadnij ilu jest Polaków?


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7122 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2017 13:19

  kiko napisał:  

  jns napisał:  
Chwila, jak to było? "Trener na lata" lol

Nie widzę zatem innej opcji na ten moment jak... #StolarMusisz !


Tragikomedia.Nie bądź anonimowym hejterem! Mroczek już skrobie list aby Ci dopiec.Hehe, o tak, co jak co, ale w pisaniu paszkwili prezes doświadczenie ma niczym w zwalnianiu coachów, także koniec żartów!

No nic, stało się. Status quo utrzymane. Jest kolejna szansa że Zwolaki się odrodzą! Cool Czekamy na nowego wybawiciela, może wyrobi średnią czasową :) i dalej konsekwentnie budujemy klub!


Wardacki dziś w wywiadzie bardzo konkretnie poleciał. Jeden plus.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4891 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2017 13:20
Ja tak poważnie pytam. Co myślicie o Baniaku?


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
JeżAłb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3224 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2017 13:28
Pytanie do osób które jadą po Mroczki: chcielibyście żeby odszedł?


Pozdrawiam.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.34 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005