Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Leo79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4205 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 22:57

  Przema napisał:  

  Leo79 napisał:  

  Przema napisał:  
Niech tu sie wykaze jeszcze jakis obronca Zwolinskiego. Kolejny mecz, w ktorym przechodzi totalnie obok bez zadnej walki, a zablysnal jedynie nieudolna proba wymuszenia czerwieni na bramkarzu.
Ja rozumiem, ze moze nie isc tak jak Matynii, Rudolowi czy Murasiowi, ale przynajmniej powalczyli, cos probowali, a ten kolejny mecz nic kompletnie. Nie chce oceniac reszty indywidualnie. Wygladalo to tragicznie, postronnemu obserwatorowi po obejrzeniu ostatnich 3 meczy Pogoni odechcialoby sie patrzec na polska pilke dozywotnio.



Najśmieszniejsze, że własnie Zwoliński był najaktywniejszym graczem w Pogoni a Ty próbujesz go krytykować. Na wiele większą krytykę zasługują np. Małecki który kolejny mecz " kopie się w czoło" - skrzydłowy zero dobrych dograń w pole karne , zero dobrych dryblingów -nawet wyjście na dobrą kontrę spierdolił - kompletnie bezużyteczny gracz - niby się pokazuje ale totalnie nic z tego nie wynika.



Nie wiem gdzie byla ta aktywnosc. Jesli juz mialbym u kogos ja zauwazyc to u wspomnianego Murawskiego czy Rudola. Moze jeszcze Kun po wejsciu cos probowal. Reszta to starala sie w kluczowym momencie nie wpierdalac. Wylamal sie jedynie bramkarz Wisly, do ktorego lecialy wszystkie strzalopodaniodosrodkowania.



A kto wykonywał te strzałopodoniedośrodkowania - właśnie Małecki ... nie wiem czemu zawsze brakowało kogoś kto by próbował to przeciąć. Jak dla mnie Murawski totalnie niewidoczny biorąc pod uwagę poprzednie mecze.


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:00
Zwoliński coś tam próbował, nie przypie***lał bym się do niego w tym meczu. Chyba po drugim naszym meczu ktoś w TV powiedział słowa : "Dariusz Wdowczyk to mistrz małych gierek, takiego lekkiego przygotowania do sezonu, dobrego początku na dużej świeżości".
My natomiast żyjemy w jakimś dziwnym przeświadczeniu, że Wdowiec wyciska z naszych siódme poty i są przygotowani lepiej od innych drużyn. Otóż nie, i to będzie teraz z każdym meczem widać coraz bardziej.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:00

  Cytat:  
Zupełnie też nie pojmuję zmiany Zwolaka - był dzisiaj wyjątkowo jasnym punktem ofensywy.

Słucham? Chyba byliśmy na innym meczu - nieporadny, przepychany przez absolutnie każdego. Jego dobre zagrania (jakieś odegrania w środku pola/pod linią) można policzyć na palcach jednej ręki. Do Robaka się nie umywa, bezproduktywny - zero cech typowego napastnika: słaba gra głową (przegrywał wszystkie pojedynki główkowe), słabo się przepycha/ustawia, jego jedynymi atutami są niezła szybkość i technika, których w takim meczu jednak pokazać nie może.

Mecz bardzo kiepski w naszym wykonaniu, na pewno najgorszy w tym sezonie. Już od samego początku można było zauważyć, że łatwo nie będzie - w poprzednich przyzwyczailiśmy do tego, że pierwsze 10-15 minut ciśniemy i przeciwnik nie wie co się dzieje. Dzisiaj od początku zagrała tak Wisła i wszyscy zawodnicy od nas wydawali się oszołomieni takim rozwojem sprawy.
1) Beznadziejna gra w obronie - od Rudola poprzez Matynię (można mu wybaczyć, pierwszy mecz od razu rzucony na głęboką wodę) po Gollę (najgorszy na boisku). Jedyny do którego nie można chyba mieć większych pretensji to Hernani, który nieźle się ustawiał.
2) Brak pomysłu na rozegranie - zupełnie niewidoczny środek pola, Murawski cofał się po piłki aż do obrony przez co w środku tworzyła się luka, której nikt nie zapełniał i przez to Murawski nie miał praktycznie nikogo do pogrania piłką.
3) Debilne, bo inaczej nie można tego nazwać - rozgrywanie stałych fragmentów gry. Szczególnie w drugiej połowie kiedy z przodu mieliśmy takich zawodników jak Małecki, Kun, Bąk (średnia wzrostu 1,60cm) zagrywanie wysokich piłek na pojedynki główkowe to istna głupota, dopiero pod koniec spotkania zaczęliśmy grać nieco inaczej co wprowadziło nieco popłochu w poczynieniach obronnych Wisły.

Plus:
- mało kogo można po takim meczu wyróżnić, Matynia nieźle pokazał się w zagraniach z przodu (mocno bite centry, których Lewandowski nie potrafił grać - przy ustawieniu z Robakiem może to się okazać przydatne), Hernani który kolejny mecz gra całkiem nieźle, na pewno najlepiej z całego braku obronnego. Murawski jak zwykle walczył, chociaż w niektórych zagraniach z przodu (w końcówce) nieco dostosował się do dzisiejszej gry zespołu.

Słabo:
- Janukiewicz - sorry, ale to jest nędza co pokazuje Radek ostatnimi czasy. Wiecznie spóźnione wyjścia (przyklejony do linii) - dzisiaj bodajże dwie (a na pewno jedna) bramka z tego wyniknęła. Niepewny przy wrzutkach (nie zrozumiem dlaczego przy rogach bitych na 3-5 metr stoi na linii), niecelne (irytujące) wykopy, spowalnianie akcji i brak szybkich wyrzuceń/wykopów na kontry. Słabizna, jak go wszyscy lubią (łącznie ze mną) tak notuje regres formy totalny.
- Golla, Rudol - słabizna, od początku do końca na nogach z waty.
- Zwoliński - bezproduktywny, opisany wyżej.
- Frączczak - jak jego dobra gra ujawniła się w pierwszych 2-3 meczach tak nagle uleciała i już nie widać praktycznie nic z Frączczaka, który miał zadziwić Ekstraklasę. Nieporadny, rzucany po całym boisku. Debilne kiwki i straty.

Katastrofa:
- Małecki - poza jedną akcją, gdzie udał mu się rajd (pierwszy w sezonie?) po którym wywalczył rożny i zaczął machać łapami zawodnik-widmo, przez drugą połowę ktoś nieuważnie oglądający mógłby stwierdzić, że nie wyszedł na boisko po przerwie.
- Rogalski - ta zmiana niestety pokazuje dlaczego potrzebujemy w środku Dąbrowskiego i bądź co bądź słabego w rozegraniu Matrasa. Rogalski już lepszy nie będzie, z każdym kolejnym meczem pokazuje, że do destrukcji i odbioru piłki się nie nadaje - jedyne co go ratuje to dobry strzał (raz na 5 spotkań).

Trafiliśmy na lepszą piłkarsko drużynę i brutalnie zostaliśmy sprowadzeni na ziemię, marzenia o pierwszej trójce i w ogóle czołówce chyba należy spokojnie odłożyć na bok bo bez Robaka z przodu nasza gra ofensywna praktycznie nie istnieje, a bez strzelania bramek punktów zdobywać nie będziemy.

Sędziowanie kiepskie, dlaczego z boiska w 1 połowie nie wyleciał bramkarz Wisły, który WPIERDOLIŁ się w Zwolińskiego to wie sam Marciniak.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:04
Masakra! Cały zespoł zagrał słabo z tego co udało mi się zobaczyc to brak rozgrywającego. Tu jest nasza bolączka!

Ale drugi punkt to napastnik. Zwoliński może Robakowi buty czyścić przed meczem.

Wstrzymywałem się z opinią na temat Zwolińskiego ale dziś co wyprawiał to dno! Przegrywać dwa zero a ten wyrzuca piłkę w górę jak byśmy mieli korzystny wynik. Gwiazdor zasrany strzelił dwie bramki na farcie i myślał, że już gwiazda ligi. Bezproduktywny, wiecznie tyłem do bramki, zero ustawienia się biega jak dziecko zamiast uwalniać się od obrońców to biega za nimi.

Ktoś powie że nie miał dogranych piłek? A ja się pytam jak już miał to co robił, napastnik powinien mieć ciąg na bramkę a ten k... odgrywa do tyłu.

Wyjebać do rezerw albo oddac za darmo do tej Łęcznej i niech tam gwiazdorzy.

Robak wróc jak najszybciej proszę!!!!!!!

Robak z tą kontuzją zagrałby lepiej niż Zwoliński na "pełnych" obrotach.

Ciekawy jestem już chyba gry Kozłowskiego, oby jak najszybciej wrócił na 100%.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:07

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Zupełnie też nie pojmuję zmiany Zwolaka - był dzisiaj wyjątkowo jasnym punktem ofensywy.

Słucham? Chyba byliśmy na innym meczu - nieporadny, przepychany przez absolutnie każdego. Jego dobre zagrania (jakieś odegrania w środku pola/pod linią) można policzyć na palcach jednej ręki. Do Robaka się nie umywa, bezproduktywny - zero cech typowego napastnika: słaba gra głową (przegrywał wszystkie pojedynki główkowe), słabo się przepycha/ustawia, jego jedynymi atutami są niezła szybkość i technika, których w takim meczu jednak pokazać nie może.



Polecam obejrzeć sobie jakiś szerszy skrót :) Zwoliński naprawdę nie grał źle, nie napisałem że był dzisiaj genialny itd. po prostu na tle marnego Małeckiego i gubiącego się Frączczaka wykazał minimum zaangażowania i chęci. Kilka razy fajnie przepchnął Głowackiego i Dudkę, pokazał trochę siły, miał jedną dobrą okazję do strzelenia i tyle. Dzisiaj cała drużyna zagrała słabo, ale jeśli miałbym się doszukać plusów to jednym z nich byłby Łukasz. Murawski z kolei dzisiaj miał mnóstwo groźnych strat. Mecz mu ewidentnie nie wyszedł.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
maxpio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4203 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:12
Ja mam zasadniczo tylko jedno pytanie.

Co to kurwa było??


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4412 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:16
Niestety największe pretensje mam do Wdowczyka
Źle dobrał taktykę . Nie powinnismy grać otwartej piłki. Szczególnie gdy mamy prawie samych defensywnych pomocników i jednego rozgrywającego. Przy takim skaładzie powinno sie grać z przyczajki a nie stolic na otwartą grę.
Indywidualnie pochwałę Matynię bo może bez rewelacji ale bardzo przyzwoity debiut. Radek kolejny klops przy pierwszej bramce. Strzał niezły ale róg kryty przez bramkarza i to zawsze go obciąża
Do Zwolinskiego nie mam pretensji bo grał na poziomie jaki reprezentuje. Nie ma porównania z Robakiem. Uważam że Kun powinien zaczynac w pierwszym składzie jeżeli chcemy grać ofensywnie. Sam Murawski nie pociągnie.


Leo79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4205 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:19

  Mazii napisał:  
Masakra! Cały zespoł zagrał słabo z tego co udało mi się zobaczyc to brak rozgrywającego. Tu jest nasza bolączka!

Ale drugi punkt to napastnik. Zwoliński może Robakowi buty czyścić przed meczem.

Wstrzymywałem się z opinią na temat Zwolińskiego ale dziś co wyprawiał to dno! Przegrywać dwa zero a ten wyrzuca piłkę w górę jak byśmy mieli korzystny wynik. Gwiazdor zasrany strzelił dwie bramki na farcie i myślał, że już gwiazda ligi. Bezproduktywny, wiecznie tyłem do bramki, zero ustawienia się biega jak dziecko zamiast uwalniać się od obrońców to biega za nimi.

Ktoś powie że nie miał dogranych piłek? A ja się pytam jak już miał to co robił, napastnik powinien mieć ciąg na bramkę a ten k... odgrywa do tyłu.

Wyjebać do rezerw albo oddac za darmo do tej Łęcznej i niech tam gwiazdorzy.

Robak wróc jak najszybciej proszę!!!!!!!



Robak z tą kontuzją zagrałby lepiej niż Zwoliński na "pełnych" obrotach.

Ciekawy jestem już chyba gry Kozłowskiego, oby jak najszybciej wrócił na 100%.




Za przeproszeniem ale bez przesady Robak to nie lekarstwo na całe zło w Pogoni . Przypuszczam że nawet On dzisiaj byłby bezradny . Dla Mnie zabrało środka pola .... Murawski dostał na weszło najlepszą ocenę z Pogoni szczerze powiedziawszy nie wiem za co. totalnie niewidoczny . Jak da mnie Matras powinien zejść a za niego Okuno. W drugiej połowie po zmianach znowu nam zabrakło "wysokości" przy rożnych - nie wiem czym się kierował Wdowczyk przy zmianach ale wiadomo że jak będziemy atakować to będą się pojawiać rzuty rożne i wolne a Dąbrowski w tych jest bardzo dobry - tym samym ograniczyliśmy sobie sytuacje bramkowe.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:21
Wdowczyka też lekko chyba porąbało drużyna po raz drugi z kolei skompromitowała się z tymi jebanymi nożownikami a on udziela wywiadu po meczu z uśmieszkiem na twarzy.

Małecki jak nie strzeli gola w tej rundzie to niech wypieprza do Suwałk może w Wigrach strzeli jakąś bramkę , a Matras to niech się uczy gry w rezerwach jak taką popelinę odstawia w każdym meczu.

Wszyscy po tym meczu jesteśmy wściekli , ale Pogoń jako klub chyba pewnego poziomu niestety nie przeskoczy parafrazując napis z bluzy: "Bez mistrza w CV mamy się dobrze"

Huj w tą ligę wbijać , skupić całą siłę i uwagę na Pucharze Polski aby w końcu jakieś trofeum zdobyć !!!


PS 1948
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:27
Fajna oprawa, spoko doping, przyzwoita frekwencja. Spoko mecz. Nie zawsze będziemy wygrywać także nie wiem o co Wam chodzi :)


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:27
To kolejny mecz, który pokazał wyższość Robaka nad Zwolińskim. Łukasz miał dzisiaj mnóstwo złych decyzji. Masę złych podań. Do tego bardzo rzadko udawało mu się przytrzymać piłkę. Niby czai się w polu karnym, niby gdzieś tam się w polu karnym dobrze porusza i wystawia. Ale drużynie dużo więcej daje Robak.

Niestety. Niby z Robakiem nasza gra jest bardzo przewidywalna, ale Robak daje nam posiadanie piłki, dzięki któremu możemy przechodzić do ataku pozycyjnego. Wyjście z defensywy podaniem do Zwolińskiego kończy się prawie zawsze stratą i ponowieniem akcji rywala. Jeśli dodać do tego, że w takim momencie Murawski i Frączczak szybko wychodzą w przód, to kończy się to dziurami w linii pomocy.

Dzisiaj widziałem bodajże jedną dobrą akcję Zwolińskiego, kiedy ten potrafił utrzymać się przy piłce tyłem do bramki i rozprowadzić atak (przypadkowo, ale jednak). To była sytuacja około 15 minuty, kiedy Murawski z Frączczakiem wyszli 2vs1, ale obrońca przeciął zagranie Murawskiego.

--

Matynia - nie taki zły. Ja tam nie widziałem różnicy między nim, a Lewandowskim. W obronie parę razy ograny - fakt. Głównie w sytuacjach typu 3vs3 gdzie piłki dogrywał genialny Stilić. A dogrywał je kolegom na centymetry. W ataku pokazał niezłe dośrodkowania. Sporo ich miał i chyba żadne nie wylądowało gdzieś w malinach. Jak na polską ligę, to całkiem dobrze.

--

Ten mecz udowodnił ostatecznie moim zdaniem fiasko koncepcji gry dwoma defensywnymi pomocnikami - wieżowcami. Mowa oczywiście o Matrasie i Dąbrowskim. Oni nie powinni grać razem.
W defensywie są mało ruchliwi i mało zwrotni. Łatwo ich minąć podaniem czy też przyśpieszeniem. W ofensywie... Matras jak zwykle kompletnie bezużyteczny. Zaś Dąbrowski to nie jest typ, który będzie pokazywał się do krótkich podań. To typ, który szuka wolnej strefy by wejść głębiej w szeregi obronne rywala.

Z tej dwójki pozostawił bym oczywiście Dąbrowskiego, który jest pożyteczniejszy w ataku. Zwłaszcza przy stałych fragmentach gry. Obaj mają podobne warunki fizyczne, jednak różnica w użytku jaki z nich robią jest gigantyczna. Na korzyść Dąbrowskiego.

Tutaj obok Dąbrowskiego potrzebny jest zawodnik typu... Ławy (sam nie sądziłem, że kiedyś to napiszę). Taki, który dużo biega, nie odpuszcza i ciągle przeszkadza rywalom. Rogalski też kiedyś taki był, ale dzisiaj mu już trochę do tego brakuje.

--

Widać było, że Wdowczyk próbował coś zmienić ściągając słabego Zwolińskiego. Że nie mamy już innych napastników, kombinował z przestawianiem skrzydłowych na atak. Wyszedł z tego totalny chaos. Bąk/Frączczak/Małecki nie ogarniali gdzie mają w danej chwili się znaleźć. Z tej trójki Bąk i tak wyglądał najlepiej, jego akcje przynosiły najwięcej pożytku. Kun to już kompletnie się pogubił i nie wiedział chyba co ma robić.

--

Stilić z Brożkiem robili dzisiaj na boisku co chcieli. Zwłaszcza ten pierwszy. Po raz kolejny udowodnił, że na naszą ligę jest zawodnikiem wybitnym.

Wisła była zespołem dużo lepiej poukładanym od naszego. Od początku do końca. Wszyscy dobrze bronili, wszyscy dobrze asekurowali i poruszali się po boisku. W ataku mieli dwie indywidualności, które praktycznie same rozklepały naszą defensywę.


Wronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3510 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:39
Witam Was wszystkich. Mój pierwszy post i niestety muszę go wysłać po fatalnym meczu w naszym wykonaniu. Nawet nie chcę się wysilać i szukać jakichkolwiek plusów. Przegraliśmy ten mecz w środku pola, tego w sumie obawiałem się najbardziej. Miałem nadzieje, że Dąbrowski z Matrasem upilnują przecież niezbyt mobilnego Stilicia. Jednak Bośniak robił z nimi co chciał i już od samego początku było sporo zamieszania pod naszą bramką. Aka był jaki był, miał straszne wahania formy, ale mimo wszystko brakuje nam kogoś, kto piłkę przetrzyma i w odpowiednim momencie napędzi kolejną akcje. Murawski w każdym meczu walczy, ale nigdy nie był typowym rozgrywającym i patrząc w przyszłość, nie możemy tylko od niego wymagać czegoś kreatywnego. Obrona to już w ogóle temat na esej, Ameryki nie odkryję pisząc, że priorytetem było wzmocnienie jej przed rozpoczęciem sezonu, bo praktycznie każda akcja przeprowadzana skrzydłem to znak, że pod naszą bramką będzie gorąco. W efekcie mamy Lewandowskiego (który i tak daleki był od przyzwoitej gry) w Serie B i wariant z nieopierzonym Matynią, a także Lisowskim, który ostatnio w rytmie meczowym był za czasów Ojrzyńskiego w Koronie. Na drugiej flance jest niewiele lepiej, bo w razie kontuzji Rudola musimy łatać dziury Frączczakiem.

Dużo oberwało się Zwolińskiemu (słusznie), ale nawet jakby Robak był w pełni sił, to jestem przekonany, że wynik byłby podobny. Owszem Marcin w swoim stylu przepchałby obrońców, ale niestety u nas to już dłuższa przypadłość, że po każdym przyjęciu górnej piłki, skrzydłowi chowają się za przeciwników i jedyna możliwość to oddać piłkę z powrotem do pomocy. Przed nami dużo pracy, sezon dopiero co się rozpoczął, ale na tę chwile nie wygląda to najlepiej. Niestety brakuje pomysłu na grę, co objawiło się już w meczu z Piastem, który co prawda postawił autobus, ale atak pozycyjny kulał niesamowicie i kończyło się wszystko na długich piłkach posyłanych na Robaka. Raz czy dwa może przynieść to pozytywny skutek, ale na dłuższą metę, niczego dobrego nie wróży.

Nie chciałem szukać plusów, ale warto uhonorować doping i oprawę :)


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4412 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:40
Po meczu tak samo pomyślałem o Ławie. Brak kogoś potrafiącego poza Murasiem wyprowadzić piłkę.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:43

  haszimoto napisał:  
Po meczu tak samo pomyślałem o Ławie. Brak kogoś potrafiącego poza Murasiem wyprowadzić piłkę.



Tego to Ława akurat nie potrafił. Ale był dobrym defensorem :)


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:48
Jeden z tych meczów, po których cała "11" powinna dostać ostre zjeby. Poza sportowo extra, doping, frekwencja, oprawa - miło!


Fanatycznie
haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4412 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:49
Bywało że akcje wyprowadzał. Miał dużo strat ale piłkę wyprowadzał i często z głową.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/08/2014 23:58
Przyjemnie patrzyło się na grę Wisły. Z meczu na mecz grają co raz lepiej. Niesamowita płynność, pokazywanie się na pozycje, gra z pierwszej piłki i gra najczęściej powtarzającym się schematem gdzie dwóch zawodników na 18-20m stało plecami do bramki i czekali na podanie, zgrywali z pierwszej do podchodzącego Stlica lub Garguły i od razu wychodzili na pozycję. Proste, ale jak ma się dobrych wykonawców to do bólu skuteczne.

U nas totalny chaos. Zero mocy w ataku, nikt się nie pokazywał, zabrakło lidera. Jedyny, który cały czas "chciał piłkę" to był Rudol i brawo za ten mecze mimo sporej ilości nieudanych zagrań, ale cały czas chciał grać i nie bał się tego. Reszta pochowana, bez ruchu, bez pomysłu. Gry Zwolińskiego nie ma co komentować, a najlepiej świadczy o tym irytacja Wdowczyka, który ściąga go nie mając na ławce żadnego napastnika przy tak niekorzystnym wyniku. Trzeba będzie znowu odkurzyć Murayamę, który gra jak gra, ale pokazuję się do gry, może ten Okuno czy Bruno. Potrzeba kogoś na pozycję "10", bez tego trudno coś skleić sensownego. Zwłaszcza jak brakuje Robaka, aż strach pomyśleć jaki czekałby nas sezon jakby ten transfer do Chin wypalił.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/08/2014 00:07

  Omnislash napisał:  
Zwoliński coś tam próbował, nie przypie***lał bym się do niego w tym meczu. Chyba po drugim naszym meczu ktoś w TV powiedział słowa : "Dariusz Wdowczyk to mistrz małych gierek, takiego lekkiego przygotowania do sezonu, dobrego początku na dużej świeżości".
My natomiast żyjemy w jakimś dziwnym przeświadczeniu, że Wdowiec wyciska z naszych siódme poty i są przygotowani lepiej od innych drużyn. Otóż nie, i to będzie teraz z każdym meczem widać coraz bardziej.



i z tym się zgadzam w 100%.
Dokładnie tak jest.Wszystkie rundy zaczynamy tak samo i potem powietrza brak...i czekamy na koniec rundy.Tym razem dosc szybko zaczyna sie zadyszka...co za dobrze nie wróży .
Dzsiaj dodatkowo nie zrozumiała decyzja co do zmiany Dąbrowskiego który jako jedyny mógł być zagrożeniem w powietrzu.Dąbrowski zmieniony...a dośrodkowania jedno za drugim na kogo...Kuna?.
Taktycznie i ambicjonalnie niestety mecz przegrany.
Jesli w tym okienku nikogo znaczącego nie pozyskamy to myślę ze ósemka to będzie mega sukces.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/08/2014 00:13

  eF^ napisał:  

Sędziowanie kiepskie, dlaczego z boiska w 1 połowie nie wyleciał bramkarz Wisły, który WPIERDOLIŁ się w Zwolińskiego to wie sam Marciniak.



Tam faulu nie było. Zwolak nawet nie był zainteresowany piłką, po prostu sobie stanął i pozwolił Buchalikowi w siebie wlecieć. Zjebał strasznie bo mógł chociaż spróbować powalczyć o jakąś główkę w tej sytuacji.


PewienPawel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5403 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/08/2014 00:16
Co raziło w oczy? Brak napastnika. Zwoliński w I połowie nim nie był. W drugiej z resztą też. Brakowało Robaka, kogoś konkretnego przy obronie Wisły.Do pierwszej bramki wszystko, prócz ataku było ok. Potem grajki jak muchy w smole, byle do przodu, a Wisła jak po sznurku chodziła. Najbardziej irytowało mnie w II połowie, że Wdowczyk po prostu siedział na ławce i to wszystko. Po 3. bramce Smuda machał łapskami, trząsł się, krzyczał do swoich zawodników, a Darek? Siedzi i siedzi, kamienna twarz i o ile czegoś nie przegapiłem, to trzeciej zmiany nie przeprowadził.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.36 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005