Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
stewie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3761 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2019 10:00

  Cytat:  
- W tej chwili sytuacja w tabeli jest zadowalająca. Chodzi nam jednak o to, aby ustabilizować własną grę. Nie chcemy dawać rywalom tylu szans, a zacząć stwarzać więcej swoich. Jeśli chodzi o naszą aktualną grę, to nie gramy tak jak sobie zaplanujemy i zakładamy. Chodzi o to, aby przy mniejszym zaangażowaniu środków osiągać lepsze efekty. Teraz musimy więcej biegać i więcej zainwestować aby stworzyć odpowiednią okazję. Jeżeli spojrzymy na tabelę to w ciągu jednego lub dwóch dni wszystko się może zmienić. Wszystkie nadchodzące mecze są bardzo ważne.Kosta podczas przedmeczowej konferencji.

Chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt trzeźwej i trafnej oceny rzeczywistości przez trenera. Niby proste i oczywiste, a tak rzadko doświadczane w naszym piłkarskim świecie (patrz: trenerzy - zaklinacze rzeczywistości w innych klubach / niektórzy nasi poprzedni). To na pewno przekłada się pozytywnie na piłkarzy. Lekko zszokowało mnie to, jak po I, bardzo dobrej połowie w ostatnim meczu Buksa w krótkim wywiadzie był dość krytyczny wobec gry zespołu.

Z tego na prawdę może być sukces, skoro grając na jakieś 60% możliwości (Kozulj, Podstawski, Listkowski) jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Już się stresuję, tym co może nadejść :D


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6634 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/10/2019 19:45

  anathema napisał:  

  Jack007 napisał:  

  anathema napisał:  

Będziemy mogli się na własnej skórze już w piątek przekonać o ich jakości.Bez Wdowiaka i Hancy, którzy grać nie będą, ich środek nie istnieje. Został tylko emeryt Janusz Gol czy jak mu tam. U nas też są kontuzje (Drygi), ale mamy jednak dużo lepszą ławkę. Liczę, że Dąbrowski wejdzie w pierwszej jedenastce i strzeli im gola, tak jak kiedyś nam walnął Rapa - też na wyjeździe - zaraz po przejściu... Runjaic musi skupić się na słabych punktach sraki czyli dublerach...Na logikę to powinniśmy coś przywieźć z Krakowa. Lata obcowania z tą ligą i naszym klubem nauczyło mnie przede wszystkim że w tym wszystkim nie ma co bazować na racjonalizmieKilka dni temu rzeklem. Ta liga jest popierdolona i nie ma co tu szukać racjonalnych przesłankach. A my to potrafimy budować atmosferę, na Lecha już się ostrzylo zeby A tu tradycyjnie gong


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
sidorowski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4327 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/10/2019 19:58
Mecz zbyt wiele nie pokazał. Ale jedną rzecz wręcz obnażył - jak chujowym sędzią jest Paweł Gil.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4050 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/10/2019 20:16
Chciałbym zobaczyć jak wyglądamy grając bez Kozulja - delikatnie mówiąc jest pod formą, a jak jeszcze go przeciwnik schowa do kieszeni to nie ma na placu nikogo łączącego pomoc z atakiem. Ano i granie na "se pierdzielne" jest irytujące coraz bardziej u niego.

Mecz jakich wiele w tym sezonie, tym razem przeciwnikom wpadło a nam nie. Ma nad czym Runjaić myśleć...


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4323 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/10/2019 20:22
Matynia to jest niestety dramat, chłop nic nie ogarnia. Nie wiem, czy z taką grą dałby radę w rezerwach..


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 26/10/2019 09:34
Matynia jest fatalny, wczoraj 56 podań z czego 20 niecelnych plus 11 strat ... do tego te jego stałe fragmenty gry, na Boga - dlaczego on je kopie? Chyba jeszcze ani razu porządnie nie dośrodkował, błagam niech ktoś go tam zmieni.
Ok zagrali wczoraj Spirid i Kowalczyk.
Szkoda serii wyjazdowej, Lecha u siebie trzeba zmiażdżyć (szczególnie biorąc pod uwagę ich formę).


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5214 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 26/10/2019 10:27
No znając tą chujową ligę to jak Lech przegrał u siebie to się u nad odkują...dlatego wczoraj byłem za tym, żeby wygrali z tym Zagłębiem


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 26/10/2019 10:29
Pierwsza polowa nie zapowiadała dramatu, jednak w drugiej totalnie bez pomysłu i wiary w to, ze można ich opędzlować.

Indywidualnie slabiutko, lekki plusik tak jak kolega wyżej plus Zech dla mnie.
Tak jak poczatkowo Kostas robił duzo lepsze wrażenie, tak Zech ostatnio go wyprzedza o dwie długości.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3969 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 26/10/2019 19:33
Straciliśmy lidera.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5095 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 26/10/2019 22:07

  Icar napisał:  
Straciliśmy lidera.Szkoda ,bo Piast nie grał nic ciekawego a Korona pomimo ostatniego miejsca pokazała się w Gliwicach z naprawdę dobrej strony.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3969 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2019 09:09
I tak przy takiej grze w kratkę długo go utrzymywaliśmy. Przez ile kolejek z rzędu go mieliśmy? 5? 6?


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2573 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2019 11:07
Szkoda, że gdzieś w momencie utraty Kamila i Majewskiego straciliśmy też nasz styl gry. W klubie jest system gry, DNA, od młodych roczników mają grać w jakiś sposób, a pierwsza drużyna tego nie gra. To jest jak z kadrą Polski. Niby punkty się zgadzają , ale przyjdzie turniej i wszystko w łeb bo już teraz widać że gry nie ma.
To samo z Pogonią. Punkty są , gry nie ma. Ale to nas daleko nie zaprowadzi. Myślałem, że po kilku kolejkach nogi puszczą i będą grać do przodu, ale nic się nie zmieniło. Podobno ligę wygrywa się obroną, oby, choć i ta ma u Nas takie luki po bokach, że tracimy proste bramki.


ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4075 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2019 15:08
30 listopada (sobota) Arka Gdynia - Pogoń Szczecin, godz. 15:00

8 grudnia (niedziela) Pogoń Szczecin - Piast Gliwice, godz. 15:00


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2573 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2019 23:17
W sumie nie dziwię się, że nie ma żadnego komentarza za ten mecz. To mecz bez komentarza. W sumie to trzeba dodać, że gramy gorzej niż jak byliśmy ostatnio na ostatnim miejscu. Dużo gorzej.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2019 23:32
Nie no - pierwsza połowa mocno poprawna. Zastanawiałem się jakie będzie przełożenie na druga połowę, bo 60.80 km przebiegniete.
Na drugą nie wyszli, chociaż wybiegane ostatecznie prawie 125 km(nasz rekord???).

W pierwszej połowie - Spiri, Listkowski i Zech bardzo dobrze. Dante również.
W drugiej bez żadnego wyróżnienia.
Na minus zdecydowanie Matynia.

Remis z przebiegu meczu sprawiedliwy - szkoda, ze mając po raz kolejny wynik 1-0 zamiast dobić rywala, czekamy aż oni mam strzelą...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7294 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/11/2019 08:34
Jak wyżej - pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu Listka, Zecha a nawet Podstawskiego. Ale jeżeli nie wbijasz 2 gola to w drugiej połowie głową jesteś gdzie indziej. Co z tego, że wybiegaliśmy ponad 124 km, skoro Lech przebiegł dychę mniej i wbił gola. To był wysiłek nieefektywny. Trzeba biegać mądrze, a my po raz kolejny daliśmy się zepchnąć i ostrzelać jak dzieci na Orliku.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6164 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/11/2019 17:21
Oczywiście zgadzam się. Pierwsza połowa bardzo dobra. Chociaż sam początek i końcówka należały do Lecha i było groźnie. W drugiej połowie brakowało gry ofensywnej Pogoni. Ani ataku pozycyjnego nie było, ani kontr. Zbyt rzadko przenosili ciężar gry Portowcy pod pole karne Lecha. W drugiej połowie z ofensywy udało się chyba tylko jeden rzut rożny wywalczyć, niestety to za mało. Przydałoby się minimum jakąś kontrą postraszyć przeciwnika. Najlepiej by było grać swoje jak w pierwszej połowie. No i Lech wtłukł w końcu ze stałego fragmentu. Jak się tylko broni to nie da praktycznie uniknąć takich okazji dla przeciwnika. Szkoda, bo tak się chciało żeby utrzymali to prowadzenie do końca. Trzeba wyciągnąć wnioski na kolejne mecze i starać się poprawić w grze przy prowadzeniu. Z Zagłębiem było podobnie słabawo w drugiej połowie i udało się jakoś dość szczęśliwie dowieść 1-0 tym razem nie. Przy takim stylu "pilnowania wyniku" ryzyko utraty prowadzenia bardzo duże. ;)


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5095 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/11/2019 17:26
Minimalizm nie popłaca ,znowu popełniamy ten sam błąd nie ucząc się na nich, bronimy tego 1:0 zamiast pójść za ciosem,zwłaszcza na swoim boisku i mamy za swoje. Poza tym kurde ,czy my w tym sezonie zagramy dwie dobre połowy? Strasznie nierówno gramy.Czy tylko ja odniosłam wrażenie ,że nasza drużyna była zadowolona z remisu? Ostatnie minuty meczu a Spiridonović (Piękna bramka) schodzi z boiska jakbyśmy wygrywali w tym meczu z 3:0 .


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6164 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/11/2019 17:51

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
Minimalizm nie popłaca ,znowu popełniamy ten sam błąd nie ucząc się na nich, bronimy tego 1:0 zamiast pójść za ciosem,zwłaszcza na swoim boisku i mamy za swoje. Poza tym kurde ,czy my w tym sezonie zagramy dwie dobre połowy? Strasznie nierówno gramy.Czy tylko ja odniosłam wrażenie ,że nasza drużyna była zadowolona z remisu? Ostatnie minuty meczu a Spiridonović (Piękna bramka) schodzi z boiska jakbyśmy wygrywali w tym meczu z 3:0 .Po tym golu na 1:1 i mizernym, obronnym stylu gry w drugiej połowie, to można się było obawiać, że będzie jeszcze gorzej. No ciężko było liczyć, że Portowcy zaczną po stracie gola nagle grać lepiej. Myslę, że dlatego takie zmiany robił Kosta, aby obronić chociaż ten remis.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5095 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 03/11/2019 18:06

  Janek80 napisał:  

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
Minimalizm nie popłaca ,znowu popełniamy ten sam błąd nie ucząc się na nich, bronimy tego 1:0 zamiast pójść za ciosem,zwłaszcza na swoim boisku i mamy za swoje. Poza tym kurde ,czy my w tym sezonie zagramy dwie dobre połowy? Strasznie nierówno gramy.Czy tylko ja odniosłam wrażenie ,że nasza drużyna była zadowolona z remisu? Ostatnie minuty meczu a Spiridonović (Piękna bramka) schodzi z boiska jakbyśmy wygrywali w tym meczu z 3:0 .Po tym golu na 1:1 i mizernym, obronnym stylu gry w drugiej połowie, to można się było obawiać, że będzie jeszcze gorzej. No ciężko było liczyć, że Portowcy zaczną po stracie gola nagle grać lepiej. Myslę, że dlatego takie zmiany robił Kosta, aby obronić chociaż ten remis.Pewnie masz rację ,tylko szkoda właśnie ,że po stratach goli w meczach w Szczecinie nie potrafimy znów wyjsc na prowadzenie.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005