Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4069 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/02/2017 22:50

  Axiom napisał:  
Nie czepiajcie się Słowika bo to nie on zawinił. Pierwsza bramka Rudol, druga Matras, trzecia Rudol. W środę posadziłbym ich na ławce i dał zagrać Fojutowi z Lewandowskim. Nie wierze by mogłobyć gorzej. Ciftci za napastnikiem daje tyle co Drygas. To nie jest jego pozycja. Należał się nam karny, w drugiej połowie byliśmy lepsi i w każda statystyka na naszą korzyść poza wynikiem meczu. Bramkarz Lecha, spalone, błędy w obronie stworzyły wynik taki a nie inny.czlowieku zmien dilera!!!!!!!!
slowik do kadry kurwa gdzie jest Nawalka


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4994 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/02/2017 22:53

  Axiom napisał:  
Nie czepiajcie się Słowika bo to nie on zawinił. Pierwsza bramka Rudol, druga Matras, trzecia Rudol. W środę posadziłbym ich na ławce i dał zagrać Fojutowi z Lewandowskim. Nie wierze by mogłobyć gorzej. Ciftci za napastnikiem daje tyle co Drygas. To nie jest jego pozycja. Należał się nam karny, w drugiej połowie byliśmy lepsi i w każda statystyka na naszą korzyść poza wynikiem meczu. Bramkarz Lecha, spalone, błędy w obronie stworzyły wynik taki a nie inny.chlope cos Ty bral? Slowik wtopil dwie bramki ... Slowik slaby bramkarz tyle w temacie


psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/02/2017 22:55
Ten mecz wyglądał na ułożony.
Lech walczy o mistrza i odpuści nam w pucharze ?


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4097 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/02/2017 23:00

  Axiom napisał:  
Nie czepiajcie się Słowika bo to nie on zawinił. Pierwsza bramka Rudol, druga Matras, trzecia Rudol. W środę posadziłbym ich na ławce i dał zagrać Fojutowi z Lewandowskim. Nie wierze by mogłobyć gorzej. Ciftci za napastnikiem daje tyle co Drygas. To nie jest jego pozycja. Należał się nam karny, w drugiej połowie byliśmy lepsi i w każda statystyka na naszą korzyść poza wynikiem meczu. Bramkarz Lecha, spalone, błędy w obronie stworzyły wynik taki a nie inny.Mam dokładnie takie same spostrzeżenia. Rudol z Matrasem zawalili ten mecz, widać że bez Fojuta obrona się gubi.... Lech wykorzystał prezenty, plus dobra forma Putnkockiego no i tyle.
Może w Pucharze nas oleją i ich zaskoczymy, może Delew ustrzeli coś z kontry a może wyłapiemy znowu trzy gongi i w rewanżu zagramy rezerwami. Się zobaczy , oby do przodu bicz


Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/02/2017 23:00

  psychopig napisał:  
Ten mecz wyglądał na ułożony.
Lech walczy o mistrza i odpuści nam w pucharze ?Właśnie to samo przyszło mi do głowy, myślę, że w Poznaniu nie przegramy.


Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3547 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/02/2017 23:06

  psychopig napisał:  
Ten mecz wyglądał na ułożony.
Lech walczy o mistrza i odpuści nam w pucharze ?No tak, bo Lech nie chce Pucharu Polski i ma pewność, ze zdobędzie MP, gdyż Pogoń na 100% będzie w grupie mistrzowskiej i znowu im odda 3 pkt. :)


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4875 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/02/2017 23:08
Głowy do góry , w środę pierwszy z dwóch najważniejszych meczów,ja cały czas wierzę w to ,że my zagramy w finale 2 maja.Portowcy pokazali w drugiej połowie się z bardzo dobrej strony,zabrakło też trochę szczęścia.Zapominamy o tym meczu i walczymy z całych sił w Pucharze.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5951 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/02/2017 23:12

  Samo napisał:  

  psychopig napisał:  
Ten mecz wyglądał na ułożony.
Lech walczy o mistrza i odpuści nam w pucharze ?Właśnie to samo przyszło mi do głowy, myślę, że w Poznaniu nie przegramy.Wy tak na poważnie?


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/02/2017 23:30
Nasza przewaga w drugiej połowie wynikała z tego że Lech nam pozwolił tak grać i czekał na kontry. Mecz poznaniakom ułożył się wybornie.

Obawiam się że historyczną szansę na puchar zawali nam nasz As w bramce - Kuba Słowik
Ile znaczy dobry bramkarz - pokazał dzisiaj Putnocky


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6674 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/02/2017 23:33
Delew to jest dzik... Cieszy jego postawa i gra.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3830 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/02/2017 23:42
Już nie ciśnijcie tak po tym Słowiku, owszem nie jest najpewniejszy bramkarz w Ekstraklasie, ale dzisiaj nie grał najgorzej. Putnockiemu łatwo się broniło, bo Lech miał dobrze zorganizowaną defensywę. A u nas radosna twórczość. Matras i Rudol zawalili dzisiaj ten mecz, Słowik pośliznął się przy trzeciej bramce, ale i tak był zdecydowanie pewniejszy niż dwójka stoperów. Dodatkowo Nunes i Rapa w obronie też słabo, Lech nas wypunktował, ale w Poznaniu może być różnie. Trzeba poprawić skuteczność i nie jesteśmy bez szans.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3669 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/02/2017 23:42
O pierwszą bramkę obwiniał bym bardziej Rudola. Nie po to Pogoń trenuje grę piłką przez pół zimy, żeby potem w 3. minucie Słowik mając stopera obok wywalał piłkę po autach. Rudol źle się zabrał z piłką i wpakował się w kłopoty, a później pod presją spanikował - to już była sytuacja ciężka i mógł nawet wybić na aut. Wybrał najgorzej jak mógł.

Z kolei trzecia absolutnie na konto Słowika. Nie wiem wprawdzie czy nie było minimalnego spalonego, ale nie zmienia to faktu, że nie można w takim momencie się poślizgnąć. Przy drugiej Matras za bardzo na radar krył Kownackiego, no ale on dostał tutaj dobre podanie i świetnie wykończył akcję, tu nie było wyraźnego błędu Pogoni.

I tylko szkoda mi tego karnego na 1:2. Jak by się mecz wtedy potoczył przy takiej nawałnicy... Ech. Trudno. Ważniejszy mecz w środę. Niech w końcu zagrają dwie równe połowy i będzie dobrze.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5287 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 00:03
Druga bramka to Matras chyba myślami juz w Gdańsku. Kompletnie zjebał dzisiaj Rudol, Matras i Słowik szczególnie się nie popisał. Z przodu była walka, ale momentami zamiast strzałów to holowanie piłki. W Poznaniu uważnie w obronie plus walecznie jak po przerwie i będzie ok. Jak decyzję przy golach, słuszne obie?


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5889 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 00:13
Mecz przegrywa cała drużyna i o ile na meczu wyglądało że 2 bramki Słowika to duży udział przy 1 i 3 miał Rudol.
Matras to DP, już grał jako obrońca i to nie był dobry pomysł.
Wynik wku... ale należy wyciągnąć wnioski. Nie tracić głupio bramek, strzelać nie ze spalonych i w środę będzie dobrze.
Plusy: Delev zapiernicza aż miło, Ciftciemu trudno zabrać piłkę (potrzebuje zgrania i będzie dobrze).

Mam nadzieję ze Fojut to jakoś poukłada.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3955 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 00:17

  Niepokonany napisał:  
Już nie ciśnijcie tak po tym Słowiku, owszem nie jest najpewniejszy bramkarz w Ekstraklasie, ale dzisiaj nie grał najgorzej. Putnockiemu łatwo się broniło, bo Lech miał dobrze zorganizowaną defensywę. A u nas radosna twórczość. Matras i Rudol zawalili dzisiaj ten mecz, Słowik pośliznął się przy trzeciej bramce, ale i tak był zdecydowanie pewniejszy niż dwójka stoperów. Dodatkowo Nunes i Rapa w obronie też słabo, Lech nas wypunktował, ale w Poznaniu może być różnie. Trzeba poprawić skuteczność i nie jesteśmy bez szans.100% racji! To ja sie kurwa pytam kto ma stanąć na tej jebanej bramce jak nie Słowik?? Nie ma lepszego w chwili obecnej od niego w tej drużynie. Rudolowi sie przyda kilka meczy w 3 lidze podobnie jak Matrasowi.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3830 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 00:20
Przede wszystkim my mamy awansować do górnej 8, wiadomo jakie jest ciśnienie na Lecha, ale oni mają w tej chwili zespół na mistrza. Musimy ogrywać Płocki, Ruchy, Arki i inne tego typu drużyny. Jeśli się uda z kimś mocniejszym to fajnie, dzisiaj się nie udało, bo popełnialiśmy proste błędy i Lech nas wypunktował, wynik jest jaki jest, ale wstydu na pewno nie ma, bo chłopaki do momentu bramki na 0:3 walczyli i było widać, że się nie bali. Bjelica na konferencji mówił, że jego zespół kontrolował mecz, a prawda jest taka, że gdyby nie Putnocki i spalone Delewa to mogliśmy wyjść nawet na prowadzenie. Miejmy nadzieję, że Rudol i spółka wyciągną wnioski i za kilka dni już to będzie wyglądało zupełnie inaczej.


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4994 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 01:29

  Mazii napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Już nie ciśnijcie tak po tym Słowiku, owszem nie jest najpewniejszy bramkarz w Ekstraklasie, ale dzisiaj nie grał najgorzej. Putnockiemu łatwo się broniło, bo Lech miał dobrze zorganizowaną defensywę. A u nas radosna twórczość. Matras i Rudol zawalili dzisiaj ten mecz, Słowik pośliznął się przy trzeciej bramce, ale i tak był zdecydowanie pewniejszy niż dwójka stoperów. Dodatkowo Nunes i Rapa w obronie też słabo, Lech nas wypunktował, ale w Poznaniu może być różnie. Trzeba poprawić skuteczność i nie jesteśmy bez szans.100% racji! To ja sie kurwa pytam kto ma stanąć na tej jebanej bramce jak nie Słowik?? Nie ma lepszego w chwili obecnej od niego w tej drużynie. Rudolowi sie przyda kilka meczy w 3 lidze podobnie jak Matrasowi.To ja Ci odpowiem ktokolwiek byle nie slowik. Wyciagnijmy mlodego z rezerw dla mnie jeden chuj. Slowiik zjebal mecz i tyle. W tym sezonie nie pierwsze punkty stracone przez pozycje bramkarza wide Slowik czy Kudla. Jezeli tak ma byc to wole bramkarza z glebokich rezerw przynajmniej bede wiedzial dla czego popelnia takie bledy. Slowik slaby bramkarz i tyle w temacie


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4310 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 03:28
Przestań ćpać ten acodin. Ani Kudła ani Henger nie poradziliby sobie w tych akcjach z których padły bramki. Poślizgnął się przy trzeciej? Jakby był w bramce to i tak nie obroniłby tego gdyż sam na sam z Robakiem gdzie Rudol gubi go na 5 metrów to jest bramka i bramkarz nie ma szans. "Nie można myśleć o zwycięstwie, jeśli…

a) twój stoper (Rudol) pod pierwszym lepszym naciskiem daje sobie odebrać piłkę jak dziecko (pierwsza bramka),
b) twoi obrońcy nie zamierzają naruszać szeroko pojętej strefy intymnej przeciwników (druga bramka),
c) twój najlepszy gracz na boisku (Delew) w kluczowym momencie zapomina, by wrócić ze spalonego (a ma na to jakieś trzy godziny),
d) twój najlepszy gracz na boisku nie uczy się na błędach i chwilę później znów ładuje gola ze spalonego,
e) na błędach nie uczy się także twój stoper, który nie nadąża za napastnikiem (trzecia bramka) a bramkarz w tym czasie trenuje niekontrolowane upadki na murawę (choć przyznajmy, że bardzo możliwe, iż przy tej akcji sędzia nie dostrzegł spalonego). "
Weszło  Pyrgol napisał:  

  Mazii napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Już nie ciśnijcie tak po tym Słowiku, owszem nie jest najpewniejszy bramkarz w Ekstraklasie, ale dzisiaj nie grał najgorzej. Putnockiemu łatwo się broniło, bo Lech miał dobrze zorganizowaną defensywę. A u nas radosna twórczość. Matras i Rudol zawalili dzisiaj ten mecz, Słowik pośliznął się przy trzeciej bramce, ale i tak był zdecydowanie pewniejszy niż dwójka stoperów. Dodatkowo Nunes i Rapa w obronie też słabo, Lech nas wypunktował, ale w Poznaniu może być różnie. Trzeba poprawić skuteczność i nie jesteśmy bez szans.100% racji! To ja sie kurwa pytam kto ma stanąć na tej jebanej bramce jak nie Słowik?? Nie ma lepszego w chwili obecnej od niego w tej drużynie. Rudolowi sie przyda kilka meczy w 3 lidze podobnie jak Matrasowi.To ja Ci odpowiem ktokolwiek byle nie slowik. Wyciagnijmy mlodego z rezerw dla mnie jeden chuj. Slowiik zjebal mecz i tyle. W tym sezonie nie pierwsze punkty stracone przez pozycje bramkarza wide Slowik czy Kudla. Jezeli tak ma byc to wole bramkarza z glebokich rezerw przynajmniej bede wiedzial dla czego popelnia takie bledy. Slowik slaby bramkarz i tyle w temacie


Ostatnio edytowany przez: Axiom, 25 lutego 2017, 03:59 [1 raz(y)]


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4994 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 07:39
Acodin to może Ty ćpasz.....
1 bramka - przy takim ustawieniu bramkarz nie podaje do obrońcy tylko wypierdala piłkę jak najdalej, w ostateczności na aut.
2 branka - nie czepiam się Słowika
3 bramka - upadek ( nie pierwsze takie zachowanie Słowika w Pogoni ) - jak jest nie pewny to na chuj go trzymać.

A po za tym Panie oburzony naucz się czytać ze zrozumieniem czy ja napisałem że chciałbym na bramce Kudłę czy Hengera ??

ps. Nie oceniam Słowika oglądając mecz w TV tylko na żywo - a tym bardziej nie cytuje zjebanych ekspertów Wyszło. Wygląda to tragicznie

Na sam koniec pozdrawiam kibica z krytej który dojeżdża na każdy mecz z Jeleniej Góry. Szacun  Axiom napisał:  
Przestań ćpać ten acodin. Ani Kudła ani Henger nie poradziliby sobie w tych akcjach z których padły bramki. Poślizgnął się przy trzeciej? Jakby był w bramce to i tak nie obroniłby tego gdyż sam na sam z Robakiem gdzie Rudol gubi go na 5 metrów to jest bramka i bramkarz nie ma szans. "Nie można myśleć o zwycięstwie, jeśli…

a) twój stoper (Rudol) pod pierwszym lepszym naciskiem daje sobie odebrać piłkę jak dziecko (pierwsza bramka),
b) twoi obrońcy nie zamierzają naruszać szeroko pojętej strefy intymnej przeciwników (druga bramka),
c) twój najlepszy gracz na boisku (Delew) w kluczowym momencie zapomina, by wrócić ze spalonego (a ma na to jakieś trzy godziny),
d) twój najlepszy gracz na boisku nie uczy się na błędach i chwilę później znów ładuje gola ze spalonego,
e) na błędach nie uczy się także twój stoper, który nie nadąża za napastnikiem (trzecia bramka) a bramkarz w tym czasie trenuje niekontrolowane upadki na murawę (choć przyznajmy, że bardzo możliwe, iż przy tej akcji sędzia nie dostrzegł spalonego). "
Weszło  Pyrgol napisał:  

  Mazii napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Już nie ciśnijcie tak po tym Słowiku, owszem nie jest najpewniejszy bramkarz w Ekstraklasie, ale dzisiaj nie grał najgorzej. Putnockiemu łatwo się broniło, bo Lech miał dobrze zorganizowaną defensywę. A u nas radosna twórczość. Matras i Rudol zawalili dzisiaj ten mecz, Słowik pośliznął się przy trzeciej bramce, ale i tak był zdecydowanie pewniejszy niż dwójka stoperów. Dodatkowo Nunes i Rapa w obronie też słabo, Lech nas wypunktował, ale w Poznaniu może być różnie. Trzeba poprawić skuteczność i nie jesteśmy bez szans.100% racji! To ja sie kurwa pytam kto ma stanąć na tej jebanej bramce jak nie Słowik?? Nie ma lepszego w chwili obecnej od niego w tej drużynie. Rudolowi sie przyda kilka meczy w 3 lidze podobnie jak Matrasowi.To ja Ci odpowiem ktokolwiek byle nie slowik. Wyciagnijmy mlodego z rezerw dla mnie jeden chuj. Slowiik zjebal mecz i tyle. W tym sezonie nie pierwsze punkty stracone przez pozycje bramkarza wide Slowik czy Kudla. Jezeli tak ma byc to wole bramkarza z glebokich rezerw przynajmniej bede wiedzial dla czego popelnia takie bledy. Slowik slaby bramkarz i tyle w temacie
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4310 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/02/2017 07:48
Uważaj bo zobaczysz dokładnie akcje ze 100 metrów siedząc na trybunie. W TV masz powtórkę gdzie widzisz wszystko z bliska. Podał piłkę do Rudola przy pierwszej bramce bo takie są założenia taktyczne, a piłkarze Lecha podczas podania byli 10 metrów od Rudola więc ten miał czas żeby zrobić coś z tą piłką. Co z tego że położył się przy trzeciej skoro i tak by nie obronił sam na sam z Robakiem? Zjebani eksperci weszło napewno znają się na piłce nożnej lepiej od Ciebie zrzucającego winę na Słowika.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.45 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005