Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5046 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 18:07

  polanski93 napisał:  
A może Wdowiec już jest dogadany na następny sezon i piłkarze po prostu muszą przegrać wszystkie mecze? Innymi słowy Czesio zrobił swoje, Czesio może odejść.Wiekszego debilizmu dawno tutaj nie bylo


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3997 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 18:08

  polanski93 napisał:  
A może Wdowiec już jest dogadany na następny sezon i piłkarze po prostu muszą przegrać wszystkie mecze? Innymi słowy Czesio zrobił swoje, Czesio może odejść.To po co z nim by podpisywali taki kontrakt?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6581 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 18:12

  Niepokonany napisał:  

  polanski93 napisał:  
A może Wdowiec już jest dogadany na następny sezon i piłkarze po prostu muszą przegrać wszystkie mecze? Innymi słowy Czesio zrobił swoje, Czesio może odejść.To po co z nim by podpisywali taki kontrakt?A Ty chciałbyś tu przyjsc w roli strażaka, na zasadzie "murzyn zrobił swoje murzyn moze odejść?" To zabezpieczenie przede wszystkim finansowe...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3997 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 18:17

  anathema napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  polanski93 napisał:  
A może Wdowiec już jest dogadany na następny sezon i piłkarze po prostu muszą przegrać wszystkie mecze? Innymi słowy Czesio zrobił swoje, Czesio może odejść.To po co z nim by podpisywali taki kontrakt?A Ty chciałbyś tu przyjsc w roli strażaka, na zasadzie "murzyn zrobił swoje murzyn moze odejść?" To zabezpieczenie przede wszystkim finansowe...W Bełchatowie i chyba w Gliwicach podpisali tylko do końca sezonu.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4533 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 18:25
Ja dalej z uporem maniaka twierdzę że lepsze 9 miejsce po walce ,krwi ,zerwanych mięśniach ......niż 7 porażek i miejsce 8 ...Dziekuję za uwage..Niejakiemu " Kula "któremu zamarzyło sie 4 miejsce gratuluję dilera....Pozdrawiam .


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 18:38

  dominvip napisał:  

  Made in China napisał:  
Wisła u siebie to nam z 4 bramki załaduje.Do przerwy :)
optymizm az tryska


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4471 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 19:03
co jeszcze musi zrobić Rogalski,żeby został odsunięty od składu?! co mecz to patologia piłkarstwa,a on wiecznie gra ... jeśli Michniewicz dalej jest z niego zadowolony to coś tu śmierdzi i to bardzo.


Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 19:13
Pogon w osemeczce i standardowo w dupeczke .


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3916 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 19:38

  kibicMKS napisał:  
co jeszcze musi zrobić Rogalski,żeby został odsunięty od składu?! co mecz to patologia piłkarstwa,a on wiecznie gra ... jeśli Michniewicz dalej jest z niego zadowolony to coś tu śmierdzi i to bardzo.Nie ma kim grać. Na tą chwilę potrzebujemy stopera( Kokoszka byłby bardzo dobrym uzupełnieniem),prawego obrońcy i ŚP zamiast Rogalskiego. Rogalski i Frączczak out po sezonie.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4533 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 19:54

  Ozii napisał:  

  kibicMKS napisał:  
co jeszcze musi zrobić Rogalski,żeby został odsunięty od składu?! co mecz to patologia piłkarstwa,a on wiecznie gra ... jeśli Michniewicz dalej jest z niego zadowolony to coś tu śmierdzi i to bardzo.Nie ma kim grać. Na tą chwilę potrzebujemy stopera( Kokoszka byłby bardzo dobrym uzupełnieniem),prawego obrońcy i ŚP zamiast Rogalskiego. Rogalski i Frączczak out po sezonie.Lewa obrona też do poprawki. Matynia cieniuje. Nunes o ile ma dobrą wrzutę, to jego dynamika jest słaba. Objeżdzany w obronie równo. Jeszcze Lewandowski wróci z Włocy. Ciekawe jaki to super transfer szykują. Bo komentatorzy cytowali Michniewicza, że to super zawodnik przychodzi... :P


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5046 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 19:55
kto wam wogole wymyslil tego kokoszke ? parada ? :)


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4259 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 20:00

  weteran58 napisał:  
Ja dalej z uporem maniaka twierdzę że lepsze 9 miejsce po walce ,krwi ,zerwanych mięśniach ......niż 7 porażek i miejsce 8 ...Dziekuję za uwage..Niejakiemu " Kula "któremu zamarzyło sie 4 miejsce gratuluję dilera....Pozdrawiam .Z całym szacunkiem...ale jakie 9 miejsce?...raczej 13-16...przy takiej grze.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3916 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 20:09

  pogol napisał:  
Lewa obrona też do poprawki. Matynia cieniuje. Nunes o ile ma dobrą wrzutę, to jego dynamika jest słaba. Objeżdzany w obronie równo. Jeszcze Lewandowski wróci z Włocy. Ciekawe jaki to super transfer szykują. Bo komentatorzy cytowali Michniewicza, że to super zawodnik przychodzi... :PSkoro Lewandowski siedzi we włoszech na ławce,a nawet poza kadrą meczową to u nas też powinien dostać wilczy bilet.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 22:12
Z całym szacunkiem, ale po tym sezonie mam już dość, a może mam już dość tego sezonu. Piłkarzy? Czasem potrafią się spiąć (patrz końcówka zasadniczego), jednak to tyle. Obecnie wyjebana kiełbasa i będzie wpierdol od Wisły potem od Legii i tak do końca rozgrywek. To takie jebanie kibica w dupe. Olewanie swojej pracy, oni są bezkarni.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3721 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 22:24

  Maxvell napisał:  
będzie wpierdol od Wisły potem od LegiiCzego Ty oczekujesz po drużynie, której miesiąc temu widmo spadku zaglądało głęboko w oczy? Niech Cie ta grupa mistrzowska nie ogłupia, bo znaleźliśmy się w niej niezasłużenie i przy dużej dozie szczęścia. Nie oczekuj, że nagle Wisłę czy Legię zaczniemy lać. Trudno mi się to pisze, ale jesteśmy po prostu chujowi w tym sezonie i tyle. Szczęście w nieszczęściu, że złapaliśmy tą grupę mistrzowską, bo sralibyśmy po gaciach do ostatniej kolejki.

Ostatnio edytowany przez: Gonzalez13, 17 maja 2015, 23:43 [1 raz(y)]


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5046 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 22:47

  Gonzalez13 napisał:  

  Maxvell napisał:  
będzie wpierdol od Wisły potem od LegiiCzego Ty oczekujesz po drużynie, której miesiąc temu widmo spadku zaglądało głęboko w oczy? Niech Cie ta grupa mistrzowska nie ogłupia, bo znaleźliśmy się w niej niezasłużenie i przy dużej dozie szczęścia. Nie oczekuj, że nagle Wisłę czy Legię zaczniemy lać. Trudno mi się to piszę, ale jesteśmy po prostu chujowi w tym sezonie i tyle. Szczęście w nieszczęściu, że złapaliśmy tą grupę mistrzowską, bo sralibyśmy po gaciach do ostatniej kolejki.Mozna byc chujowym ale braku ambicji nic nie usprawiedliwia. Zero celnych strzałów, zero żółtych kartek. Zenada.

Walka od pierwszej do ostatniej minuty, czy to tak duzo dla osoby której jedynym zajeciem jest trenowanie ?

W grupie spadkowej tez są "chujowe" druzyny, a jak ktos ogladal mecz Piasta z Łęczną ten wie o co mi chodzi.

W następnych okresach przygotowawczych

- Zapierdalanie po lesie arkońskim, a nie wczasy w turcji
- Granie sparingów z Chemikiem Police i Błękitnymi Stargard a nie z Werderami i Lyonami, zeby sie nauczyli co to ambicja i wola walki


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 22:50

  DP napisał:  

- Granie sparingów z Chemikiem Police i Błękitnymi Stargard a nie z Werderami i Lyonami, zeby sie nauczyli co to ambicja i wola walki


Jedno przeszkadza drugiemu ?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5046 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 23:03
Tak, bo jak taki cieć Gola gra z Lyonem, to sbie mysli ze to jest jakies wyroznienie i nikt go nie pokopie, a jakby dostal od jakiegos pilkarza z Chemika czy Blekitnych po nogach (twardy styl gry) to moze by sie opamietal


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6206 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/05/2015 23:18
Jeżeli resztę meczy możemy już potraktować wyłącznie sparingowo , to po cholerę Korta zgłaszali do rezerw a nie do Ekstraklasy skoro chłopak co tydzień grał na boiskach 1 ligowych to chyba mniej więcej wiedzą na co go stać? No to teraz czas na debiuty Obsta , Listkowskiego itp.

Z całym szacunkiem do Maksymiliana Rogalskiego , ale jego czas już powinien się skończyć jako gracz ekstraklasowej Pogoni niech zajmie jakieś miejsce w klubie np. przy pracy z młodzieżą bo umiejętności na Ekstraklasę to już niestety brak. Gollę żegnam bez żalu , bo furory jako stoper nigdy nie zrobił grając w barwach Pogoni Szczecin.


PS 1948
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3976 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 18/05/2015 00:36
Przeciez co roku gramy sporo sparingow z zespolami z nizszych lig.
Gramy wszystkie mecze ze slabeuszami - zle.
Gramy sparingi z Lyonem czy Werderem - tez zle.

Zgadzam sie co do Rogalskiego, a to co mnie jeszcze wkurza to fakt, ze ustawia sie do kazdego rzutu wolnego.
Ma uderzenie (to byc moze jego najwiekszy atut), natomiast ile on strzelil bramek po rzutach wolnych dla nas na przestrzeni kilku sezonow ?
Dwie ?
Akahoshi tez strzelil kiedys jedna w 1 lidze.
Robak tez strzelil po dobitce...

Ja go cenie, naprawde.
Ale to juz nie ten poziom, a poza tym, mam wrazenie, ze korzysta na tym, ze nie ma innego zawodnika na te pozycje (a szkoda, bo Dabrowski tez mogl tu grac)


Bardzo zla decyzja bylo wpuszczenie Robaka zamiast Aki.
Tym bardziej, ze Michniewicz wczesniej sam mowil, ze duet w ataku Zwolak - Robak sie nie sprawdza.
A ile razem Akahoshi i Robak strzelili nam goli w porzpednim sezonie ? (w sensie asysta Aka i gol Robak)
Wydaje mi sie, ze kilka, czyli oni umieja wspolpracowac.
Tym bardziej, ze Japonczyk wyglada juz znacznie lepiej niz na poczatku tej rundy.

A juz w ogole bylo dla mnie dziwne ustawienie Robaka za Zwolinskim.
Przeciez to Marcin umie lepiej od Lukasza grac tylem do bramki, wycofac pilke, nawet troche rozegrac.
Zwolak to typowy egzekutor....

Ostatnio edytowany przez: tennisfan, 18 maja 2015, 00:44 [5 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005