Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4955 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/10/2017 21:38
Generalnie to chodzą słuchy już od jakiegoś czasu że to AF9 bardzo dużo miesza w szatni buntuje kolegów jest uchem Prezesa... Może to najpierw z nim należy się pożegnać?? a ja go Nazywałam prawdziwym Portowcem...


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/10/2017 21:42
Jasna sprawa z tą warunkową licencją dla trenera tylko chyba za dużo meczów do przerwy żeby na niej dojechać. A Stolarczykowi jeszcze się spodoba i zostanie na dłużej z tą swoją licencją :)


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5074 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/10/2017 21:44

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
Generalnie to chodzą słuchy już od jakiegoś czasu że to AF9 bardzo dużo miesza w szatni buntuje kolegów jest uchem Prezesa... Może to najpierw z nim należy się pożegnać?? a ja go Nazywałam prawdziwym Portowcem...Jeżeli chodzą słuchy to wypadało by chociaż napisać skąd takie słuchy. Po wczorajszym meczu jedno było widoczne ... odsunięcie od pierwszej 11 naszej zdolnej młodzieży tchnęło ( mniejszego bądź większego ducha w zespół).
Drugą rzeczą to było widać że oddychają rękawami. Czyli na dzień dzisiejszy Gwiazdeczki plus Włoch pod przygotowania fizycznego do wywalenia lub wyciągnięcia wniosków.
Czy AF9 miesza ..... możliwe ( natomiast jeżeli strzela z karnego; jako jedyny po golu zagrzewa innych do walki, strzela drugą bramkę, pudłuje przy kolejnej szansie i wkurw sięga zenitu świadczy to o tym że raczej nie gra na zwolnienie trenera ) tyle co mogę powiedzieć z obserwacji nie powołując się na słuchy .


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3627 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/10/2017 22:02
Czystka zimą jest konieczna. Problem w tym, że większość do odpalenia ma długie kontrakty
Do wyjebania Włoch, Peskovic i Stolarczyk. Tu czas na profesjonalistów.
Jeżeli Skorża zostanie, w co nie wierzę, to nie jest to trener, który odbuduje nas w I lidze. O czym mowa skoro on teraz tu nie potrafi czegoś ulepić. Nie sztuką być trenerem i oczekiwać transferów, sztuką zbudować coś z tego gówna, które mamy. Nie całość w tym winy spada na Skorżę ale przy nim Kazik to mega fachowiec, umiał coś wyrzeźbić jednak, umiał wyprowadzić zespół z kryzysu i zagrać kilka spotkań, które pamiętamy. A Skorża okazał się płaczkiem i amatorem,w I lidze zesrałby napotykając presję i ciśnienie na tym szczeblu.
Lewandowski to będzie rozumiem trener-kolega? Dla grajków i dla Stolarza? Kolejny kumpel nam potrzebny w klubie?
Kaczmarek nierealny bo ma za mocną rękę, uparty i stawia na swoim, dobry fachowiec ale to nie u nas - nie do tych piłkarzyków, bo zaraz "trener" Frączczczak poleciałby do Mroczka na skargę i nie do tego Zarządu wpierdalajacego się w robotę trenerowi.
Tu naprawdę trzeba katharsis a nie kosmetycznych zmian typu kolejny trener.


LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8260 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/10/2017 22:14
A Fojut dzis widziany w Piotrze i Pawle na Mierzynie - z 3x czteropakami piw i nie tylko... nie wiem gdzie tu profesjonalizm.


Veni, vidi, vici
U84%
RM
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3829 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 22/10/2017 22:14

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
Generalnie to chodzą słuchy już od jakiegoś czasu że to AF9 bardzo dużo miesza w szatni buntuje kolegów jest uchem Prezesa... Może to najpierw z nim należy się pożegnać?? a ja go Nazywałam prawdziwym Portowcem...Powtórzę po innych. Skąd masz takie informacje? To w takim razie skoro Adam buntuje kolegów przeciwko trenerowi to dlaczego w czasie ostatniego meczu zapierdalał i mega się wkurwiał przy niewykorzystywanych sytuacjach? Dlaczego zachęcał do boju? Jak to wytłumaczysz? Wiec serio dziewczyno, skąd ty masz takie informację?


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7777 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 11:31

  Icar napisał:  

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
Generalnie to chodzą słuchy już od jakiegoś czasu że to AF9 bardzo dużo miesza w szatni buntuje kolegów jest uchem Prezesa... Może to najpierw z nim należy się pożegnać?? a ja go Nazywałam prawdziwym Portowcem...Powtórzę po innych. Skąd masz takie informacje? To w takim razie skoro Adam buntuje kolegów przeciwko trenerowi to dlaczego w czasie ostatniego meczu zapierdalał i mega się wkurwiał przy niewykorzystywanych sytuacjach? Dlaczego zachęcał do boju? Jak to wytłumaczysz? Wiec serio dziewczyno, skąd ty masz takie informację?dokładnie. Jakiś ananimowy Seba mitoman na twitterze nasrał do własnego gniazda, a reszt się pucuje. Akcja po zlym podaniu Deleva pamiętacie? Za takie rzekome udawanie wkurwu to powinine oskara dostać. Daniel Day-Lewis powinine sie od niego uczyć.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 12:14
Skorża jest 11-tym trenerem od 2010 roku - to jest prawdziwa patologia. Wezmą 12-go i po pół roku znów zmiana??? No bez jaj - w mojej ocenie trener powinien zostać, a piłkarzyków doprowadzić do porządku.
Ciekawe czy kopacze mają jakieś zapisy a propo spadku do pierwszej ligi. Ciężko sobie wyobrazić by ich gaża była na obecnym poziomie grając szczebel niżej, jeśli dodamy do tego brak środków z c+ i ew. Azotów - można się tylko domyślać jak to się skończy bez tych pieniędzy.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 12:30
Jest 11 trenerem a za żadnego poprzedniego trenera nie wyglądało to tak dramatycznie jak dzisiaj.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 12:38

  goral1982 napisał:  
Jest 11 trenerem a za żadnego poprzedniego trenera nie wyglądało to tak dramatycznie jak dzisiaj.I to wina tylko trenera???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 12:42
Oczywiście, że nie. Są nawet osoby które bardziej przyłożyły do aktualnej sytuacji rękę .


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5074 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 12:44
Tylko kim ma ten Skorża grać... nie bronię go, ale z tego zespołu wycisnięto już max czyli miejsca 5-8 i w końcu musiał przyjść czas na gorszy sezon, szkoda, że akurat na 70lecie. Jak my mamy grać jak nie ma nawet kto rozegrać dobrej piłki. Muraś? Szacunek, ale już wiek robi swoje. Piotrowski? Zbyt surowy. Kort? Nic nie gra, a żali się każdemu znajomemu, że zły Maciej go powoli odstawia od składu. Węgier zapomniał jak się kopie piłke, Delev jest po kontuzji, AF zapierdala, ale mu po prostu nie wychodzi. Na tle tego co teraz mamy to nawet Niepsuj wydaje się być dobrym piłkarzem, a jest przeciętny. Chyba tylko do Nunesa się nie mogę przyczepić, który stara się jak może, po meczu jako pierwszy podszedł do kibiców, a na treningu coś odpyskował do któregoś z naszych zawodników, że jak tak trenuje to się nie dziwi, że przegrywamy. W tym klubie atmosfera wśród piłkarzy jest tragiczna, nawet kulisy trwają po 4 minuty na youtube. Tutaj potrzebna jest czystka w szatni


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 12:48

  Owczarek napisał:  
Tylko kim ma ten Skorża grać...


Jak przychodził to nie wiedział z kim będzie pracował? Pewnie liczył na 2-3 transfery i na tym koniec.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7413 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 12:48
Byłem pełen optymizmu, jak zatrudniano Skorżę. Myślałem - przyjdzie trenerz twardą ręką, to poukłada tą mieszankę rutyny z młodością. Twierdziłem, twierdzę i będę twierdził, że Pogoń nie jest taka słaba, jak wskazują na to wyniki. Jest kilku graczy naprawdę wybijających się w tej marnej lidze - oczywiście jak są w formie (Hołota, AG7, Delev, Rapa). Ale... cholera mnie wzięła, jak usłyszałem od Skorży po ostatnim meczu, że piłkarze nie wytrzymali fizycznie. To przepraszam bardzo - pozbywamy się jednego z lepszych fachowców w tej materii, Skorża sprowadza swojego pupila i... mamy problem z przygotowaniem fizycznym? O co tu chodzi? Włoch jak przychodził był zafascynowany warunkami pracy.
Z drugiej strony - najłatwiej jest zwolnić trenera, ale w różne spiskowe teorie nie wierzę. Że grają przeicwko, że ktoś kogoś widział w jecnym czy drugim makwaku. Nie ma zdjęć - jak w przypadku piłkarzy Śląska - nie ma sprawy. Takie mam zdanie.


INDIOS BRAVOS
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7154 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 12:48

  LeOnik napisał:  
A Fojut dzis widziany w Piotrze i Pawle na Mierzynie - z 3x czteropakami piw i nie tylko... nie wiem gdzie tu profesjonalizm.Robić zdjęcia, publikować, piętnować. Bo tak można pisać o każdym. Póki nie ma zdjęć to takie informacje brzmią jak napinka internetowa.

Swoją drogą kupowanie nie jest równe z chlaniem. Może kupował dla rodziców?


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5074 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 12:50

  goral1982 napisał:  

  Owczarek napisał:  
Tylko kim ma ten Skorża grać...


Jak przychodził to nie wiedział z kim będzie pracował? Pewnie liczył na 2-3 transfery i na tym koniec.Tylko tutaj dobrymi 3 transferami dałoby się zrobić lepszy wynik. Dobry napastnik, rozgrywający na środek pola i pewny środkowy obrońca. Skąd miał wiedzieć, że Węgier zapomni jak się kopie piłke? Zobacz jakie piłki dogrywa Delev, praktycznie do centymetra, założe się, że jakby miał do współpracy klasowego rozgrywającego i napastnika pokroju Robaka to trochę więcej byśmy tych bramek strzelili.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 12:56
W ostatnim meczu atak zrobił swoje a skończyło się jak zawsze(w tym sezonie). Zresztą wynik czasami zamazuję rzeczywistość. Czy gdyby jakimś cudem wygrali z Niecieczą to byłoby ok? Dalej tak samo oceniałoby się to co pokazali na boisku.


JeżAłb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3137 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 13:15
W sumie to w ostatnim meczu widziałem sporo walki, a potem odcięcie i brak sił. Do tego dziurawa obrona, leniwy Gyurcso i mamy 2-3.


Pozdrawiam.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3627 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 13:38
W drużynie nie ma atmosfery, zawodnicy są fatalnie przygotowani fizycznie. Kto za to odpowiada? Mi się wydawało, że trener ale niektórzy tworzą tu alternatywną rzeczywistość. Nie ma kim grać? A Arką czy Korona to mają lepszą kadrę?Moskal miał lepszych zawodników? Ile jeszcze będzie wymówek i usprawiedliwień dla Skorży?


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4802 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 13:52
Na ta chwilę jest komunikat, że trener zostaje. Czyli obieramy wersję I ligową bo według mnie on nas z tego bagna nie wyciągnie. Swoją droga ciekawe o czym debatowano od samego rana - może się dowiemy...
Skoro Skorża zostaje, to rozumiem, że robimy coś z kopaczami bo chyba jakieś decyzje zostaną podjęte w związku z tą sytuacją? czy udajemy, że jest ok a w meczu z Legią, Śląskiem i Wisłą zdobędziemy 9 punktów? (cudem będzie ugranie jednego).

Podziwiam jak tutaj jest broniony Skorża... chyba żaden inny trener mając ostatnie miejsce nie miałby tak silnego poparcia. Dla mnie w 60% jest on odpowiedzialny za to co mamy, rozjechała się szatnia, brak kondycji, brak pomysłu na grę. Wiedział z kim będzie pracował, wiedział, że to drewniani ludzi... Pozostałe 40% to wina zarządu Mroczek, który chce grać piłkę ładną tylko zapomniał ściągnąć piłkarzy pod tego typu grę i Stolarczyk, że jest gównianym dyrektorem sportowym, który nie potraci wyciągnąć z 3 ligi Hiszpańskiej grajków, którzy wciągną ligę... na nic innego nie ma co liczyć skoro kasa jest pusta (pewnie dlatego nadal Skorża jest trenerem).
Piłkarzyki to osobna historia 90% ma w dupie jakie barwy zakłada, ważne aby hajs się zgadzał i żeby się za bardzo nie przemęczać... Według mnie to jest większe gówno niż się nam wszystkim zdaje.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
Heineken

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005