Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/03/2016 21:49
Oni piszą o nierównym traktowaniu kibiców.


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6922 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/03/2016 22:04
To jakby te traktowanie było równe (załóżmy, że nie jest) i Legia dostałaby zakaz, to byłoby ok?


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4261 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/03/2016 22:16

  Kuba L. napisał:  
To jakby te traktowanie było równe (załóżmy, że nie jest) i Legia dostałaby zakaz, to byłoby ok?Kązdy z nas chciałby by zakazu nie było dla nikogo.Dla kwestii kibicowskiej i budżetu klubu to dobra wiadomość ze przyjadą.
Chodzi o inna kwestie że Legia (klub) sa traktowane preferencyjnie co powoduje rosnąca niechęć do nich.Po prostu o sprawiedliwość a nie demonstracyjne pokazywanie że klub ze stolicy jest inwalidą i należy mu się specjalne traktowanie.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6922 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/03/2016 22:54
Rozumiałbym taką argumentację, gdyby dotyczyła kwestii sportowych (czy nawet kar finansowych nakładanych na klub, bo to się też może odbić na kwestii sportowej - a przecież karę taką nałożono).
W sytuacji, gdy udało się uniknąć zakazu wyjazdu kibiców wszelkie kręcenie nosem z tego powodu jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe i świadczy o ciężkim kompleksie albo wyznawaniu wartości sprzecznych z hasłem "Piłka nożna dla kibiców".


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7214 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/03/2016 23:14
Brawo Kuba:) jakiekolwiek kary czy zakazy są chore. One są tylko po to by dymac kluby z hajsu.

Czy przyjadą to się okaże, Bo 02.04 grają u siebie i tez podymione bedzie Zatem obstawiam, ze koniec końców nie przyjadą.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3999 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 00:59
Przyjazd kibiców Legii może oznaczać koniec neutralnych stosunków. Jestem przekonany, że prędzej czy później zaczną lecieć jakieś wyzwiska.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3918 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 01:18
Z Młyna raczej nie będzie.
Kryta już swoje akcje miała. Z tych najświeższych :
Pocisk na Jagiellonię (jak młyn miał zakaz), po jednorazowym pocisku się zamknęli i nam ciśnięto przez cały mecz. A się spinali, że pokażą "dzieciakom z Młyna jak się kibicuje".
Pocisk na Ruch, gdy był na zakazie ostatnio i przez też nam cisnęli.

Wbrew "kumatym" wielu ludzi nie lubi Legii, więc się nie zdziwię jeśli kryta coś znów odwali.


A już pomijając wrzuty, jak fajnie, że w końcu przyjeżdżają tutaj, do sektora gości. a nie na inne sektory Jak sobie przypomnę FC Młyn Legii na meczach, to aż się słabo robiło. Do dzisiaj pamiętam jak gniazdowy rzucał "Kto Mistrzem Polski będzie? i wymagał od ludzi aby krzyknęli - Legia" :D
Mam nadzieję, że te czasy minęły już na zawsze.


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4272 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 06:55
też sądze, że na meczu z Lechią zrobią wszystko by ten zakaz jednak dostać.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7444 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 08:12
Icar, akurat w przypadku Jagiellonii i Ruchu to oni zaczęli wulgarne przyśpiewki na nas, Kryta tylko się do tego odnosiła podczas gdy reszta stadionu nie reagowała, a Ruch śpiewał sobie przez 20 minut "Pogoń kur*** ".
Nikt tu nie ma pretensji o ewentualny zakaz bo to zawsze dodatkowe emocje jak są obecni kibice gości na meczu, a tym bardziej jeśli goście takiego pokroju jak Legia.
Niemniej dziwnie to wygląda jak za te same ,,przewinienia" różne kluby łapą różne kary - czym się wtedy komisja ligi sugeruje, ilością odpalonych rac, poziomem zadymienia?


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4122 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 09:39
na Ruch to My zaczęliśmy jechać z młyna przyśpiewką "strzelcie kurwom gola". Potem poszło. Ja raczej nie obawiam się, że prosta zacznie cisnąć Legie. Jestem natomiast przekonany, że zaczną cisnąć sosnowiec ;)


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4261 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 10:55

  Kuba L. napisał:  
Rozumiałbym taką argumentację, gdyby dotyczyła kwestii sportowych (czy nawet kar finansowych nakładanych na klub, bo to się też może odbić na kwestii sportowej - a przecież karę taką nałożono).
W sytuacji, gdy udało się uniknąć zakazu wyjazdu kibiców wszelkie kręcenie nosem z tego powodu jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe i świadczy o ciężkim kompleksie albo wyznawaniu wartości sprzecznych z hasłem "Piłka nożna dla kibiców".no tak ale idąc tym tokiem myślenia to rozumiem że My zaliczamy w sezonie 4-5 wyjazdów z racami...i w pozostałych meczach mamy zakazy wyjazdowe, a Legia płaci swoistą "dzierżawę" w wysokości 6 tys. za użycie rac i zalicza wszystkie wyjazdy? Rozumiem że w tym wypadku realizuje się idea "piłka nożna dla kibiców"...dla kibiców Legii Warszawy only.
i podkreślam...jestem przeciw karaniu za race...ale jesli już to uczciwie wobec wszystkich!


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6755 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 11:03
Płacz i lament, że Legia nie dostała zakazu. Grubo.

Napiszcie skargę do komisji!


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6793 dni

****
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 11:47
gwoli ścisłości: przy przyśpiewce kto mistrzem Polski będzie: LEGIA. fakt, była kiedyś taka sytuacja, ale to był mecz akurat z kimś kto o mistrza walczył (nie pamiętam z kim) i miało to być też pociskiem w przeciwnika, a propsem dla brata. z resztą, nie wiem nawet, czy to nie było za czasów naszej pierwszej ligi, a był to mecz pucharowy. ja w tej sytuacji nic gorszącego nie dostrzegłem. innych sytuacji sobie nie przypominam (nie zarzekam się też, że nie było).
z resztą, idąc tokiem myślenia co poniektórych z tego forum, to w ogóle nie powinniśmy śpiewać kto mistrzem będzie: Pogoń, skoro ktoś tu był w stanie się przypierdolić, że na meczu (w jego trakcie, który ostatecznie wygraliśmy), kiedy gra się cieńko układała, było śpiewane Portowców wspaniała gra..

Ikar, z tym FC to też trochę Cię ponosi młodzieńcza fantazja. faktem jest, że dużo ludzi u nas na Piekle miało barwy L, ale to samo było w Warszawie (zawsze sporo naszych barw na meczach, czy to u siebie czy na wyjeździe). jeśli chodzi o mecze zgodowe, to jak dobrze pamiętam były dwa niezależne młyny obok siebie (nasz i L), ale od jakiegoś czasu wszyscy siedzieli razem i śpiewali to samo razem, a wynik nie był istotny. przynajmniej dla kiboli, bo janusze to inna sprawa. dobrze utkwił mi w pamięci mecz w Warszawie na starym stadionie (chyba wtedy, co zmarł ś.p. Florian), żyleta swoje, a kryta na nas gwizdała, bo mocno walczyliśmy. dopiero jak było 2-0 dla L, wtedy kryta sama z siebie, i to bez kitu głośno zaczęła śpiewać o PS.
warto też przypomnieć nasz wyjazd do Lubina na wspomaganie Legii własnie, gdzie było też kilkanaście (dziesiąt?) osób z sosnowca. nas było chyba ok 200 osób, mecz to Legia - Zagłębie, a przez 90% meczu doping był tylko Pogoń-Legia, lalalala. miny zdojonych, siedzących sosnowców mówiły same za siebie.

Ruch ostatnio nie zaczął nas pierwszy bluzgać i to trzeba otwarcie powiedzieć. z resztą oni byli na zakazie, jakby ktoś nie ogarniał, dzięki naszej i klubowej pomocy, a jak już kilka razy przy goszczeniu zakazowiczów pokazaliśmy, było bez bluzgów (choć wtedy zakazowicze byli na 13). oczywiście ignoranci na krytej w ogóle sobie z tego sprawy nie zdawali i zaczęli im cisnąć. później wyszło jak wyszło... natomiast na pewno nie zaczęło się to u nas na Piekle!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4122 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 12:21

  TeHaCe napisał:  
oczywiście ignoranci na krytej w ogóle sobie z tego sprawy nie zdawali i zaczęli im cisnąć. później wyszło jak wyszło... natomiast na pewno nie zaczęło się to u nas na Piekle!jeśli tak to przepraszam, widocznie nie usłyszałem, że prosta zaczęła cisnąć ;)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3918 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 12:26
". z resztą, nie wiem nawet, czy to nie było za czasów naszej pierwszej ligi, a był to mecz pucharowy. ja w tej sytuacji nic gorszącego nie dostrzegłem. innych sytuacji sobie nie przypominam (nie zarzekam się też, że nie było). "

Za czasów ekstraklasy było, pamiętam bo moi znajomi prawie siłą chcieli mnie zmusić do opuszczenia Młyna po którymś razie i pójścia na 13 po tych przyśpiewkach. I tym masowym podnoszeniem palców w kształcie "L". Wtedy Młyn naprawdę żałośnie wyglądał, garstka ludzi, barwy Legii przeważały. Nie jestem do końca pewny, ale Sochan chyba wtedy za gniazdowego robił.

A z Ruchem było tak jak mówisz. W ogóle zdziwiłem się, że ktoś twierdzi, że to wtedy Młyn zaintonował.

A co do Jagiellonii, bo ktoś napisał, że to oni pierwsi a kryta odpowiedziała. Z racji zakazu, mecz oglądałem w tv i wtedy pierwszą wrzutę usłyszałem ze strony krytej, a potem Jagiellonia wsiadła i ciągle zaczęła ciskać a kryta po pierwszym razie siedziała cichutko. Znajomy co był na meczu, potwierdził mi to. Więc znając "bojowość" krytej, dalej przy tej wersji obstaję.


JSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 14:43
[cytat=Icar]". z resztą, nie wiem nawet, czy to nie było za czasów naszej pierwszej ligi, a był to mecz pucharowy. ja w tej sytuacji nic gorszącego nie dostrzegłem. innych sytuacji sobie nie przypominam (nie zarzekam się też, że nie było). "

To był mecz z Polonią Warszawa, ich ostatni wyjazd w Ekstraklasie po spadku do IV ligi, bodajże 2013 r.


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5163 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 19:12
Dobra Panowie skonczcie najezdzac kryta to kryta tamto. Nie raz kryta dupe ratowala mlynowi jak mlyn swoje spiewal a przeciwnik Pogoni ublizal. Co do zachowania i spiewania na mlynie kazdy z nas wie ze jest problem od bardzo dlugiego czasu. Co do samej Legii wszyscy mamy zdania podzielone. Ja osobiscie nigdy nie czulem zgody natomiast szacunek dla tych ktorzy ja czuli i sie dobrze bawili. Zgoda z Legia wygladala jak to forum. Niby jest a jednak jeden drugiemu szpile wbija. Poczytajcie ostatnie wpisy i sami ocencie jak sie szanujecie miedzy soba i jakie glupoty na siebie wypisujecie. Tak mniej wiecej zgoda z Legia wygladala. Co do dopingu na Legii i czy beda bluzgi.... czas pokaze.... ale czy naprawde nie macie innych problemow..... postarajcie na poczatek siebie szanowac.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 19:43
O, Ikarusowi (fajne to były autobusy...) chodzi chyba o mecz z Polonią w 2013 roku. Wtedy to była ostatnia kolejka, a Legia była pewna mistrza. Z tego co kojarzę na początku meczu poszło "mistrzem Polski jest Legia" :) Co według mnie w zaistniałej sytuacji było ok. Co innego na innym meczu, ale ostatni mecz kolejki, Legia pewna mistrzostwa i gramy z Polonią...

Co do krytej, to kibice zasiadający tam już bluzgali na piłkarzyków Legii podczas ostatnich meczów. Oprócz zwykłego "pajace" poszło mniej śmiało "wypierdalać" i tym podobne okrzyki.

Szczerze to nie rozumiem Waszych żali i bólu dupy. Ty Ikarus chodząc na młyn (tak wnioskuje po postach) pewnie śpiewasz, że piłka nożna dla kibiców a teraz marudzisz że Legia nie dostała zakazu ? co to jest za zachowanie w ogóle ? (chociaż najpierw piszesz ironicznie ewidentnie mając pretensje że nie dostali zakazu a później jednak "fajnie że przyjadą", zdecyduj się)

Jak w ogóle można mieć pretensje o to że ktoś nie dostał zakazu ? Normalni Wy jesteście ? Zawsze w tej ogórkowej lidze mecz z kibicami gości to jakieś +50 do atrakcyjności, nie mówiąc o oczywistej zasadzie "piłka nożna dla kibiców"

A kryta ? Niektórzy mają pretensje że ktoś z tych sektorów bluzga na jakieś ekipy, że się napina w necie itd. Powiem tak. Strefa pierwsza zapełnia się najlepiej ze wszystkich i to w dużej części osobami w gadżetach fc/dzielnic, którzy opuścili młyn (nie wnikam z jakich powodów) Więc dziwi mnie taki brak szacunku do tych sektorów. Można mieć różną opinie na temat tego kto tam zasiada, jak postępuje w czasie meczów itd., ale nigdy nie pojmę takiego ubliżania komuś kto tam siada. Zwłaszcza widze, że takie posty piszą osoby z młyna, które zamiast konstruktywnie porozmawiać, lub chociaż nie wytykać czegoś innym sektorom, wolą wylać frustracje albo zwalić winę za to co się dzieje na inny sektor. Jak chcemy zmieniać świat (młyn) to musimy zacząć od siebie!


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5456 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 22:46
Dziwne czasy nastają, gdzie są żale o zakazy wyjazdowe dla kibiców. Ogólnopolska obsesja na Legię ostatnio mocno w modze. Nie nie jestem ich fanem, zawsze liczy się dla mnie dobro Pogoni. Fakt jest taki, że najmniejszy błąd i wybryk Legii jest wytykany gdzie się da X razy mocniej niż u innych.

Wracając do dyskusji, zawsze lepiej jak są goście. Zobaczcie ostatnie miesiące, niemal non stop pusty sektor gości. W moim odczuciu to także wpływa na jakość dopingu i ilość ludzi na młynie. Rywal zawsze nakręca rywalizację.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4275 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/03/2016 23:07
Od powrotu naszego do e-klapy u nas rzadko kiedy się pojawiają kibicie gości w dużych ilościach, zazwyczaj Lech i Lechia ( bo jednak oni mają najbliższej + Lechia po drodze zabiera zawszę sporą grupkę ze Słupska ) tak to jeszcze Widzew, Wisła i Ruch i Górnik pokazali się u nas co najmniej raz w sporej liczbie z tego co pamiętam i chyba Śląsk raz?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005