Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PewienPawel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5403 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 00:25

  kontiii napisał:  
Porównujecie dwóch zawodników, którzy mają inne style. Robak to zawodnik, który szuka gry. Schodzi po piłkę i ja rozgrywa. Zwolak to zawodnik który czeka na podanie w polu karnym lub przed. Będą spotkania w których przyda się Robak i takie w których Zwolak. Na prawdę zluzujcie trochę i zobaczcie jakie w Lechu było ciśnienie na ten mecz, a dopiero mówcie o braku tlenu. Gdyby Robak nie był egoistą i oddał piłę mogło by być inaczej, a tak cieszmy się z tego co mamy, ponieważ mamy charakterną drużynę!



Co to za gadka? Jaki styl? Czekanie cały mecz na podanie do siebie to styl? I dlaczego ktokolwiek takie nastawienie nazywa stylem? To nie styl, tylko albo lenistwo, albo bezradność. Czy to jest pożądane i to na szpicy ofensywy? Skromnie uważam, że nie. 2 bramki Zwolińskiego wcale go już nie bronią, gra z Robakiem jest o wiele pewniejsza i wpływa raczej odprężająco na psychikę oglądających Naszych. A Zwolak? Kogo dziś uspokoił swoją grą? Ciebie? Mało pewny gościu, nie wolno go porównywać z Robakiem, który choć bez formy, to coś działa.


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 01:39
Brawo dla trenera! W końcu zauważył, że Matras nie nadaje się do pierwszego składu.
Brawo za decyzję z posadzeniem na ławce również Taku.
Brawo dla Wojtka Golli, świetna gra i oby tak zostało, przypomniał mi się ten Golla z 1 rundy zeszłego sezonu.
Brawo dla Robaka za przełamanie po prawie 800 minutach bez gola.
Brawo dla kibiców za to, że tak zagłuszyli miejscowy kocioł.

Czym z perspektywy czasu jest 1 punkt z Piastem do 1 punktu z Poznania...


proX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7028 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 01:39
chłopaki dzisiaj dali rade ale jednocześnie szkoda 2 punktów była szansa na wygranie meczu cieszy napewno dobra gra środkowych obrońców dobre zawody rozegrali Dąbrowski i Murawski niestety po 55-60 minucie musieli pracować więcej w defensywie za sprawa Okuno który oddychał rękawami i spędził na boisku o 20 minut za długo to chyba jedyny minus dla Wdowczyka na temat gry Shōhei nie ma sensu wypowiadać się po pierwszym spotkaniu mam nadzieję że będzie lepiej natomiast dzisiaj jestem strasznie zawiedziony Zwolińskim padło już tu słowo lenistwo i niestety muszę się zgodzić straszna bierność przy rzutach autowych zero ruchu nawet nie wiem czy on w 2 połowie jaki stały fragment gry wywalczył dużo ale to bardzo dużo pracy przed nim co do zmian Taku zrobił akcje bramkową jak na jeźdźca bez głowy jak go kolega nazwał całkiem z głowa przechytrzył Henríqueza szkoda że nikt nie przeciął podania


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 03:37
Mam wrażenie, że ludzie tutaj piszący albo w większości nie byli na meczu i ocenę wystawiają na podstawie relacji live z głównej, albo w najlepszym wypadku na podstawie transmisji w TV.

Małecki jak dla mnie jest pierwszym do odstrzału, po tym kolesiu została już tylko koszulka i niestety lepiej nie będzie, na ten czas nie ma ani dryblingu, ani wrzutki, o szybkości już nie wspominając. DNO i tony mułu tak bym to nazwał, jak dla mnie zdecydowanie najsłabszy na placu, każda kiwka to strata, większość podań to straty, dośrodkowanie po którym Robak powinien strzelić bramkę, umówmy się czysty fart bo nie dużo brakowało i by nogę złamał na piłce, na ten czas jak dla mnie nie powinien on długo powąchać placu. Okuno widać, że ma przegląd pola, potrafi celnie zagrać, niestety w 2 połowie umarł w butach, zresztą czy tylko ja miałem wrażenie, że nasi mega spuchli?. Murawski od ok 70 min zupełnie niewidoczny i na zbliżeniu w telebimie wyglądał jakby miał za chwilę zejść, Robak w 1 połowie to samo (ale tutaj to akurat nic dziwnego - zaległości)... Rudol zszedł bo jeśli się nie mylę dostał żółtą i śmierdziało czerwienią - mądra decyzja trenera. Według mnie w tym meczu zupełnie nie mieliśmy środka pola, praktycznie wszystko tam przegrywaliśmy, i tylko Lechowi możemy dziękować, że byli tak nieporadni, przy łamaniu akcji do środka na 20-25m, mieli tyle miejsca i czasu, że nic tylko lutować na bramę, na szczęście dla nas tego nie robili. Według mnie remis to w tym meczu sukces, bo niestety w 2 połowie nas nie było, nie można się całe 45 minut bronić bo tak to się właśnie kończy.

Co do ciągłego porównywania Zwolińskiego i Robaka... darujcie sobie chcecie porównywać malucha z mercedesem? Zwolak jeszcze długo długo nie... fajnie, że nasz, z regionu ale jest słaby, bojaźliwy - dzisiejszy przykład piłka stykowa z bramkarzem, nie wsadza nogi tylko odpuszcza. Jak ktoś już tu wspomniał Robak nawet w tej formie, potrafi z przodu przytrzymać, przepchnąć się, zastawić, rozegrać, a Zwoliński dla mnie on jest ale tak jakby go nie było. Trzeba coś pomyśleć nad pomocą bo niby nazwiska mamy tam super ale na chwilę obecną wygląda to chyba najgorzej, nie mamy skrzydłowego (nie liczę Adasia, który dzisiaj niestety też szału nie robił), chciałbym zobaczyć Kuna w poprzedniej rundzie fajnie wyglądał i trzeba coś pomyśleć nad rozgrywającym bo Okuno musi się przyzwyczaić do naszej piłki.

Za doping brawo! Szkoda, że pyry miały strajk i praktycznie nie śpiewali, ale nawet jak zaczynali co jakiś czas to i tak byliśmy lepsi! :)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 07:51

  Icar napisał:  
Co się ryjesz, nie mieszkam już w Szczecinie. Mimo, że wiele kilometrów mnie dzieli od miasta to staram się pojawiać na meczach u nas.
Powinienem zlać jego post ale skoro już tak z "imienia" wymienia to i specjalnie mu odpisałem.



Icar vel.nowy Japoniec.Poproś mamę żeby wyłączyła ci internet..Na początek na 3 dni dla dobra nas tu wszystkich i twojego.Zaraz będziesz się tu uzewnętrzniał na temat tego jak ci minął dzień tak silną masz potrzebę wypowiedzu.Ile to postów spłodziłeś w ciągu ostatnich 8 godzin?8 czy 10?


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 07:59
Brawo !!! Dla mnie (całe życie) nie przegrać w Poznaniu to jak wygrać.Szkoda że na drugą połowę Pogoń nie wyszła ,bo miałem nadzieję że ich dobiją.Jeden duży plus ,to taki że skończy się porównywanie Robaka i Zwolaka .....każdy widział jak zagrali i co prezentują.Pozdrawiam fanatyków i dozo na Wiśle...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 08:25

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Icar napisał:  
Co się ryjesz, nie mieszkam już w Szczecinie. Mimo, że wiele kilometrów mnie dzieli od miasta to staram się pojawiać na meczach u nas.
Powinienem zlać jego post ale skoro już tak z "imienia" wymienia to i specjalnie mu odpisałem.



Icar vel.nowy Japoniec.Poproś mamę żeby wyłączyła ci internet..Na początek na 3 dni dla dobra nas tu wszystkich i twojego.Zaraz będziesz się tu uzewnętrzniał na temat tego jak ci minął dzień tak silną masz potrzebę wypowiedzu.Ile to postów spłodziłeś w ciągu ostatnich 8 godzin?8 czy 10?



Moze na poczatek sam zastosuj sie do swoich rad? Teraz mamy juz dwie maskotki, ktore wpierdalaja sie w kazdy temat i nic nie wnosza.

Meczu nie ogladalem, ale punkt w Poznaniu cieszy. Widac, ze nawet mimo naszej slabszej dyspozycji dobrze nam sie tam gra. Nie pamietam kiedy ostatnio przegralismy z Lechem (debiut Wdowczyka?), do tego przelamanie Robaka. Fajnie byloby na Wisle wygrac i przelamac serie remisow. Nie chce oceniac Maleckiego za bardzo, bo jest to ciezkie z obiektywnego punktu widzenia. Zawsze doceniam ambicje i zaangazowanie zawodnikow, jak widzialem Malego w poprzednich meczach to jestem przekonany, ze i w pyrlandii tego nie zabraklo, ale rok jechania na samej ambicji to troche malo. Zwlaszcza, ze tak krytykowany tutaj AF9 przez dlugi czas tez jechal tylko na tym, ale przy okazji strzelil troche waznych bramek. Ciekawe co sie z Kunem dzieje, poczatki mial obiecujace, a teraz jakby w ogole zapomniany przez DW.
Jeszcze slowko o Robaku i Zwolaku. Przed meczem z Kielcami pisalem, ze na razie to za wczesnie na Marcina. Wtedy moze i to mialo sens, nawet na Piasta, ale mysle ze sporo zmieniala tez gra 2 napastnikami, ktora nie podchodzila ani jednemu ani drugiemu. Po Waszych komentarzach sadze, ze to juz powoli wraca do normalnosci (dyspozycja Robaka) i jesli kontuzja nie okaze sie powazniejsza to Zwolak bedzie wchodzil tylko na ogony. Z Lukaszem w skladzie widac bylo wieksza roznorodnosc w rozegraniu, fajnie jakby to nadal funkcjonowalo zamiast lagi na Robaka, co najbardziej irytowalo. Zawodnicy wiedza, ze on przetrzyma pilke, dlatego pozwalaja sobie na takie zagrania i niech sie Robak martwi.


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 08:36
Małecki dostakl zolta kartke za ironiczne brawa w kierunku kibicow lecha?
Krzyczeli cos do niego?


Jamaal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3738 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 09:36
Sorki, że nie w temacie ale nie wytrzymałem. Kurde nie ma tu jakiegoś moderatora który by ogarniał ten ciągły flame i off topy bo to przesada.


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 11:03
Kubełek ma chyba rację co do Małeckiego. Ma dryg do piłki ale poza tym strasznie się zapuścił. Tak ciężko biegając nie ma możliwości wykorzystać umiejętności jakie ma.
Zwoliński miał wymarzoną okazję pokazać że ma papiery na granie - Lech musiał cisnąć a Pogoń grac z kontry. Niestety potwierdził że porównywanie go do Robaka nie ma sensu. Mam wrażenie oglądając go w TV że bardziej zależy mu na nierozwichrzeniu fryzury niż na ciężkiej walce.


21:37
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 11:48

  tennisfan napisał:  
Małecki dostakl zolta kartke za ironiczne brawa w kierunku kibicow lecha?
Krzyczeli cos do niego?



Z naszej trybuny nie było w ogóle słychać co lech krzyczał w tych nielicznych momentach, kiedy coś tam wołali.
Ale przed chwilą była powtórka meczu w nSport i tym konkretnym momencie krzyczeli: Ch...j Ci na imię, Małecki....


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 12:06

  Cytat:  
Brawo dla kibiców za to, że tak zagłuszyli miejscowy kocioł.

Jak mieliśmy nie zagłuszyć jeśli kocioł ma protest i nie prowadzi dopingu?

Ogólnie mecz szczególnie w pierwszej połowie dobry w naszym wykonaniu. W drugiej jakby zabrakło nam sił (szczególnie w końcówce) czego skutkiem były bardzo dobre sytuacje Lecha no i ta fusiarska bramka na 1:1, szkoda bo gdyby nie wpadła to pewnie dowieźlibyśmy zwycięstwo do końca i moglibyśmy cieszyć się 3 punktami.
Niedobrze, że Robak złapał kontuzję - oby niegroźna, do momentu jego zejścia wyglądało to wszystko nieźle. Piłki do przodu, walka Robaka, przejmowanie piłek, zastawianie się - widać, że szło mu wczoraj lepiej niż w ostatnich meczach. Zmiany Zwolińskiego nie skomentuje bo nie zagrał kompletnie nic, niestety to nie jest jeszcze piłkarz na poziom ekstraklasowych drużyn z topu ligi.

Plus:
- Janukiewicz - wczoraj bez zarzutu, wyjął parę groźnych sytuacji.
- Hernani - według mnie jeden z najlepszych obrońców na boisku, poza paroma kleksami bardzo pewnie - dużo pewnych (celnych) wybić, asysta i sporo przerwań akcji.
- Golla - lepiej, widać że forma z końcówki zeszłego sezonu gdzie grał na nogach z waty to już historia i z meczu na mecz gra co raz lepiej.
- Robak - bramka plus gra podobna jak za najlepszych meczów w ostatnim sezonie.
- Murawski - jak zwykle, nie wymaga komentarza - walka przez 90 minut, wygrywa stracone w teorii piłki. Jeden z naszych najlepszych zawodników.

Średnio:
- Małecki - bądź co bądź widać progres w jego grze. Wczoraj nie spowalniał tak masakrycznie akcji jak zazwyczaj, próbował (pomimo braków szybkościowych, kondycyjnych) uskuteczniać rajdy do przodu, które raz wychodziły, a częściej nie. Zanotował bardzo istotną interwencję w obronie kiedy zablokował setkę Teodorczyka w pierwszej połowie. Poza tym wiadomo, że szybkościowo i kondycyjnie wygląda słabo i raczej już nic pod tym kątem się nie poprawi.
- Okuno - ma potencjał, widać że technicznie prezentuje się podobnie do Akahoshiego. Niemniej w drugiej połowie niewidoczny, wyprany z sił - wydaje się nieprzygotowany do rozegrania 2 połówek.
- Frączczak - z przodu bez fajerwerków, parę razy od obrony nieźle rozegrał akcje i pograł piłką z kolegami. Później kiedy został przeniesiony do obrony zagrał tam tak jak zwykle - za daleko od przeciwnika co prokurowało groźne wrzutki i podania.

Słabo:
- Lewandowski - katastrofa w obronie, w drugiej połowie przechodzony przez każdego i w każdy możliwy sposób. Do tego ok. 65 minuty już kompletnie wyprany z sił i ledwo biegający. W ofensywie jak to on czasem ładnie pobiegł, ale gdy dostał już piłkę to się gubił i brakło mu ostatniego (jakiegokolwiek) podania.
- Zwoliński - kompletnie niewidoczny i bezużyteczny.
- Rudol - z przodu nic specjalnego, w tyłach elektryczny. Dobrze, że jego stroną nie szło większość akcji.

- ZMIANY - wczoraj ani jedna nie pomogła w niczym. Zwoliński - jak wyżej, wprowadzenie Murayamy - tylko pogorszyło sprawę, Matras - za krótko i nic specjalnego nie wykonał. Brakowało mi wejścia np. Bąka albo Kuna, według mnie na Lecha który nie grał wczoraj rewelacyjnie (szczególnie w obronie) byliby oni dobrym rozwiązaniem w końcówce, a Wdowczyk postąpił trochę zbyt asekuracyjnie - co prawie zemściło się bramką w końcówce.
Niestety broniąc się przez 20-30 minut na stadionach takich drużyn jak Lech czy Legia nie można liczyć na to, że spokojnie dotrzyma się korzystny wynik do końca. Grając piłką na połowie rywala czy nawet próbując zaczynać jakieś akcje ofensywne (a nie laga do przodu, niecelne podanie równające się stratom) zarabia się czas, który w późniejszej fazie meczu jest ważną kwestią.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 12:24
Też mam takie odczucie, że z Małeckiego nic nie będzie. Strasznie wolny jest, za nim się rozpędzi już jest przy nim obrońca. Wczoraj jeden drybling ładny, ale mało co się nie połamał, jak kolega wyżej zauważył. Co do Robaka i Zwolińskiego, pamiętajmy też, że Robak ma ponad setkę gier w Ekstraklapie, a Zwoliński 6. Wiem, że zaraz pojawią się głosy, że ma już 21 lat i na zachodzie tacy potrafią więcej, ale tu jest jednak Polska. Przy Robaku (jeśli będzie tylko chciał) powinien się dużo nauczyć.

Co do meczu 2:0 pewnie załatwiłoby sprawę, ale dobry i punkt w Poznaniu.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 12:48
Jeżeli się Zwolak przy Robaku poduczy to za rok, dwa może być z niego spory pożytek.


Pogoń Szczecin MKS!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 12:54
Małecki to ten drybling najpierw z zawodnikami Lecha prowadził a potem sam ze sobą o własne nogi. Bąk stoi w miejscu, Małecki jak już napisano, Kun nie dostaje szans, Taku stara się ale czasami jest w tego więcej chaosu, Adam wczoraj mało widoczny. W sumie nie mamy jakości na skrzydłach. Przydałby się na boku jakiś pewniak, który by pociągnął grę jak nie idzie środkiem.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 13:31
Dla fanów Turbokozaka, odcinek z Robakiem dopiero za tydzień. Dziś emisja z Kielc, w rolę Turbokozaka wcieli się Paweł Golański.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 13:37
Ironia losu był fakt iż bramka dla Lecha padła po rykoszecie Murawskiego. Mimo że chwalony ja odniosłem wrażenie że to był jego jeden ze słabszych meczów w naszych barwach. Skrzydeł obrony jak nie mieliśmy tak nadal nie ma, niestety z Lewandowskiego juz nic nie będzie i nie ma co tu silić sie na tezy że młody, ze ogarnie, to banały które nie rokują ze stanie sie inaczej. Niestety podobnie ma się z druga flanka ktora reprezentuje Rudol. Nowy Japoniec w pierwszej połowie względnie ok, w drugiej nie wydołał fizycznie, ale wstrzymałbym sie jeszcze z jego ocena czy to dobry nabytek, nie mam tu zdania. Zwolinskiego występ nie nie zaskakuje i nieistotny jest fakt ze generalnie w drugiej połowie graliśmy słabo - sprawdza sie tu ze miał wejście smoka z rozpędu a z biegiem czasu bedzie brutalnie weryfikowany, obawiam ze to nie ten rozmiar kapelusza, a porownywanie go z Robakiem ktory był sezon przygotowywaczy na walizkach uwłaszcza Marcinowi. Co do Małeckiego - rozumiem ze ma dystans do siebie i swojej gry, gra ambitnie, ale bez jaj - koleś jest na te chwile rozczarowaniem i nieporozumieniem, rozumiem ze ma kredyt zaufania, bo bacząc na przeszłość można sie łudzić ale mysle ze na te chwile nie nadaje sie do gry w pierwszym składzie. Tym bardziej dziwi ze taki Kun praktycznie nie dostaje szans, to moze tylko świadczyć o tym ze nasze wyobrażenia o tym zawodniku sa mocno na wyrost i jest z nim gorzej niz myślimy. I jeszcze kwestia Bąka, akurat ławka dla tego zawodnika to adekwatne miejsce, dwa mecze z Lechia i Korona z tamtego sezonu nie przykryją jego indolencji w większości meczów w których mial okazje sie zaprezentować.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 13:39

  On jest cienki! napisał:  
Dla fanów Turbokozaka, odcinek z Robakiem dopiero za tydzień. Dziś emisja z Kielc, w rolę Turbokozaka wcieli się Paweł Golański.



Dobitnie to pokazuje jaki stosunek maja do Pogoni i jej fanow. Tydzien temu nie bo cos tam, dzis nie bo maja kolejnego uczestnika na tapecie. Niby to tylko zabawa ale, no właśnie...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 13:42

  On jest cienki! napisał:  
Dla fanów Turbokozaka, odcinek z Robakiem dopiero za tydzień. Dziś emisja z Kielc, w rolę Turbokozaka wcieli się Paweł Golański.



Tydzień temu mówili ,że będzie za tydzień już napewno,co oni odpieprzają;/


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Dr Joint
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7307 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 17/08/2014 14:19
Małecki zaraz po Lewandowskim najsłabszy zawodnik Portowców.
Lewa strona jest dramatycznie słaba, Lewandowski nie ma predyspozycji na obrońce,
zamiast agresywnie doskakiwać do przeciwnika nie dając szans na przyjęcie czy też rozegranie
Lewy drepcze w miejscu jak baletnica albo cofa się do tyłu. Takie zachowanie świadczy o braku pewności
obrońcy i obawie że zostanie minięty na raz. Wdowiec moim zdaniem powinien zastosować podobny manewr,
jak na prawej flance. Lewy na skrzydło, bez zadań defensywnych wniesie o wiele więcej niż w obronie.

Kwestia lewego obrońcy...
Ja widział bym na tej pozycji Rogalskiego
W destrukcji zdecydowanie lepszy od Lewego i bardziej nieustępliwy.
Rogal jako prawonożny zawodnik nie pasuje stricte jako lewy obrońca, ale dysponując solidnym strzałem
i dobrym podaniem 30-35 metrów od bramki może kończyć akcje petardą (strzał w światło bramki, rykoszet, ktoś dostawi nogę, bramkarz sparuje
na rzut rożny) lub szukać wrzutki z głębi pola na Adasia czy Robaka.

We wczorajszym meczu zarówno Małecki jak i Lewandowski z klapkami na oczach biegli do linii końcowej szukając wrzutki na aferę.
Co do Małeckiego to zdecydowanie powinien wchodzic z ławki około 75 minuty na zmęczonych obrońców.


Kibolski Kamień Pomorski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005