Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 21:38
Przy bramce dla Lechii:
- Ława kopie się w czoło dostając chyba siatkę podczas prostopadłego podania,
- Lewandowski spóźniony biegnie z powrotem jakby na zwolnionych obrotach,
- Frączczak dramatycznie słabe krycie.


  Cytat:  
Z silną lechią? Jaką silną lechią..

Bądź co bądź są w czołówce w tabeli i od początku rundy grają naprawdę nieźle - szczególnie w obronie. Tak jak Wdowczyk powiedział, czekamy aż do Szczecina przyjedzie słabsza (na papierze) drużyna i wtedy będzie można narzekać po ewentualnych stratach punktów, które miejmy nadzieję się nie zdarzą. Bardzo dobra okazja do zdobycia 3 punktów będzie w następnym meczu w Szczecinie kiedy przyjedzie do nas słabiutkie, osłabione brakiem Demjana Podbeskidzie.

Warto byłoby się wyleczyć z tych durnych schematycznie rozgrywanych rzutów rożnych, może jeden stworzył w dzisiejszym meczu jakiekolwiek zagrożenie. Mamy całą masę tych stałych fragmentów gry, zawodników którzy bardzo dobrze graja głową (Dąbrowski, Robak), a rozgrywamy je w tak dziwny i bezproduktywny sposób. Na miejscu trenera spróbowałbym wymyślić coś innego bo obecne rozwiązanie wprawia tylko w irytację, a że się nie sprawdza widzą chyba wszyscy na trybunach.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 21:42

  spagetti napisał:  
To byla ta akcja sam na sam,zamiast uderzac po dlugim to ten mozg zbiega z pilka do rogu:/

Mk-wez pod uwage ze Robak nie przepracowal okresu przed sezonem,po 2 kogo ty bys chcial?Nas na premie nie stac,cieszmy sie z tego co mamy...



Nie chce mi się zbytnio polemizować. Piszecie że nie przepracował Robak okresu przygotowawczego, albo że nie zgrał się z drużyną. Co to ma wspólnego z grą i dyspozycją "super" napastnika? Piłka odbija mu sie od nóg jak juniorowi. Za wzór stawiam Paxiao ze Śląska który także nie był zgrany z drużyną, ani nie przepracował z Nią okresu przygotowawczego.
A kogo bym chciał?
Egzekutora!!! Nawet nieznanego, ale takiego "lisa" pola karnego. Nazwiska nie grają.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 21:45

  Cytat:  
Egzekutora!!! Nawet nieznanego, ale takiego "lisa" pola karnego. Nazwiska nie grają.


Ale co ten egzekutor miałby np. dzisiaj w meczu z Lechią wyegzekwować? Przecież u nas nie było praktycznie żadnej klarownej sytuacji dla napastnika, a już na pewno w takiej nie znajdował się Robak. Nie liczę 1-2 przebitek gdzieś na 13 metrze, które były sytuacjami trudnymi. Jedyna sytuacja (b. dobra) Robaka to ten strzał z rzutu wolnego, który w bardzo dobrym stylu obronił Małkowski.

Miej na uwadze też to jak Robak walczy o piłkę - zastawia się przetrzymując ją i CELNIE zagrywając do kolejnych zawodników, w większości przypadków bardzo przyśpiesza to akcję. Do tego Robak często wraca się też do środkowej części boiska i tam (z powodzeniem) walczy o piłkę. Według mnie to jeden z najlepszych napastników jakich od dawna oglądaliśmy w Pogoni, a strzelanie bramek przyjdzie kiedy będzie dostawał więcej celnych podań (zarówno prostopadłych bo ma szybkość i potrafi się przepchnąć jak i takich gdzie będzie wystarczyło dostawienie nogi).


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 21:57
- Janukiewicz -7- obroniony karny i kilka dobrych interwencji
- Golla-5-było nie żle ale kilka razy sie pomylił,
-Dąbrowski -7- solidnie i bez wiekszych błędów,Buzala sobie nie pograł
-Frączczak-3-nie mamy obrońcy bo on nim nie jest na pewno.Trudno go za to krytykować bo łata dziurę ale na litośc boską dajcie szanse temu Lisowskiemu!!
-Lewandowski-4-to też nie jest obrońca,w reprezentacji gra dobrze ale tam gra...na swojej pozycji.To że jest obrońca powoduje że strach ma w oczach przed kazdym zagraniem w przodzie bo wie że jak skiepści to joby po ew. kontrze spadna na niego.
Ława-2-mega wkurwiacz.Pracuje,czasem coś odzyska,zaasekuruje etc.Natomiast jego straty w podaniach na odległość ....5 metrow doprowadzają do szału!!do tego idą po tym najczęściej grożne kontry.Zupełnie nie rozumiem jak zawodnik w miare dobrze wyszkolony moze robic takie babole.
-Murayama,Aka-5-bardzo przecietnie.Aki nie było na boisku przez cała druga połowe .Znalazł się po 90 -tej minucie i to go ratuje.
- Tchami -3-nieprzydatny jak na razie.W obronie słaby a w ataku przecietny.
- Rogalski -4-bez formy.nie nadąża niestety.brak szybkości i kondycji.
-Robak-3-po za strzałem z wolnego bardzo cienki wystep.Dla mnie nawet oszołom Djousse wiecej namieszał w ataku w 45 min. niż Robak przez 90 min.Na deser głupi karny który mógł zamknąć nam mecz.
ZMIENNICY:
Wszyscy na plus i dzieki temu w drugiej połowie dominowalismy i kilka gorących spięć było.

...i.
Wielu irytuje Donald (mnie rownież).Natomiast jakby tak walczył Robak jak on w drugiej połowie to były by 3 punkty!!!
Ktoś napisal że zepsuł akcje w 94 min.Owszem nie strzelił bramki...ale to on ją cała zrobił i sam poszedł miedzy trzech obrońców gdzie reszta stala i sie z daleka patrzyła.Badzmy obiektywni...jest chaotyczny i totalnie nie ograniety ale dzisiaj ewidentnie to on ich obrone mocno nacisnał czego nie zrobił ani Robak ani Aka ani nikt inny.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 22:06

  Seth_ napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  mlostaaa0 napisał:  
Kurwa no, ile ten czarny popraniec jeszcze będzie grać? czy Wdowiec jest ślepy, że go wpuszcza na boisko?



Po meczu dziennikarze c+ zadali pytanie wdowcowi"czym imponuje panu dd10 bo nam tak naprawde niczym?" Na co wdowiec ze spokojem odpowiedzial"wystarczy ze mi imponuje i na tym zakonczmy" :D
Gdyby chcial byc bardziej zlosliwy to dodalby jeszcze " dlatego wy siedziecie i komentujecie z boku a ja jestem trenerem" ale na szczescie zachowal klase:) i zgadzam sie z nim.



Został zapytany zarówno o Ławę jak i Donalda. W obu przypadkach praktycznie nic nie odpowiedział. Noo w przypadku Ławy powiedział, że jest dobrym łącznikiem z drużyną. To chyba "trochę" za mało jak na uzasadnienie wystawiania go do jedenastki. Odnośnie Donalda, to przecież oczywiste, że nie powinien mówić wprost, że ma dwóch badziewnych napastników i musi wystawiać tego, który jego zdaniem jest lepszy, ale i tak nic drużynie nie daje.


Tylko mi nie chodzi o konferencje a o studio na stadnionie,pytania byly od dziennikarzy ze studia z warszawy. A sposob w jaki odpowiedzial,zdecydowanie pokazal ze z wystepu byl zadowolony. Czemu sie nie dziwie.


PORTOWCY
Tadzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5097 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 22:07
Robak moim zdaniem jest naszym najlepszym napastnikiem. Napastników rozlicza się z bramek, ale trzeba spojrzeć na to jaką on wykonuje robotę na boisku. Zgrywanie piłek, pojedynki główkowe, zastawianie się. Samo to, że on jest na boisku powoduje, że obrońcy skupiają się bardziej na nim przez co dla innych zawodników jest więcej miejsca. Irytuje mnie to, że Pogoń próbuje wejść z piłką do bramki, brakuje mi typowych strzałów z dystansu, a przecież jest kilku zawodników z mocnym i celnym uderzeniem. Martwi mnie linia pomocy bo Ława więcej piłek traci niż rozgrywa, Rogalski końcówkę drugiej połowy odpuszcza czym strasznie sobie nagrabił bo była sytuacja pod koniec meczu w której Lechia przeprowadzała akcję, a on szedł obserwując co się wydarzy. W takiej sytuacji chociażby się miał zrzygać ze zmęczenia musi bronić bo to by nas kosztowało porażkę w tym meczu. Fajnie zagrał środek obrony oprócz babola Golli przy wprowadzaniu piłki do pomocy, ale nic z tego poważnego nie było na szczęście. Najbardziej jednak drażniły rzuty rożne. No 1 na 10 wychodzi, a ci tłuką ten sam schemat, po którym tylko kontry wychodzą. A Dąbrowski i Golla zapieprzają 70 metrów na darmo. Djousse jak poprawi wykończenie i zacznie chociaż w najmniejszym stopniu myśleć na boisku będzie ok. Generalnie remis to max co można było z tej gry dziś wyciągnąć i w tych okolicznościach trzeba się cieszyć z tego punktu.


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same - Phil Bosmans
Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 22:07

  M.K 74 napisał:  
Najsłabszy mecz w wykonaniu Pogoni w tym sezonie. Bez pomysłu na gre, bez żadnej taktyki. Piłkarz meczu w Naszym zespole bezsprzecznie Radek Janukiewicz. Obrona Dąbrowski duży spokój, Frączczak pozytywnie tak jak i Lewy. Natomiast Wojtek Golla zaczyna odpierdalać "babole" i głupie straty. Pomoc: Ława czas na Ławe, Rogal w swoim słabszym stylu, Aka mimo strzelonej bramki słaby mecz, Murayama tak jak Jego rodak także słabo, Tchani bez komentarza, Bąk sto razy lepszy. I teraz słowo o zakupionej reprezentacyjnej gwiazdce Robaku. Jeśli ktoś w dalszym ciągu uważa że to jest napastnik, i w dodatku dobry napastnik chyba musi wybrać się do okulisty. O Djousse nie wypowiadam sie bo szkoda klawiatury. Nie mamy w dalszym ciągu napastnika! Pieniądze wyjebane w błoto.



To Ty chyba człowieku inny mecz oglądałeś , gdybyś nie zauważył to Robak dobrze podawał oraz się zastawiał. Po jego rzucie wolnym piłka o mało nie wpadła do bramki oraz gdyby bambi donald mu nie ściągnął piłki z woleja to była by bramka stuprocentowa :)


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 22:09

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Egzekutora!!! Nawet nieznanego, ale takiego "lisa" pola karnego. Nazwiska nie grają.


Ale co ten egzekutor miałby np. dzisiaj w meczu z Lechią wyegzekwować? Przecież u nas nie było praktycznie żadnej klarownej sytuacji dla napastnika, a już na pewno w takiej nie znajdował się Robak. Nie liczę 1-2 przebitek gdzieś na 13 metrze, które były sytuacjami trudnymi. Jedyna sytuacja (b. dobra) Robaka to ten strzał z rzutu wolnego, który w bardzo dobrym stylu obronił Małkowski.

Miej na uwadze też to jak Robak walczy o piłkę - zastawia się przetrzymując ją i CELNIE zagrywając do kolejnych zawodników, w większości przypadków bardzo przyśpiesza to akcję. Do tego Robak często wraca się też do środkowej części boiska i tam (z powodzeniem) walczy o piłkę. Według mnie to jeden z najlepszych napastników jakich od dawna oglądaliśmy w Pogoni, a strzelanie bramek przyjdzie kiedy będzie dostawał więcej celnych podań (zarówno prostopadłych bo ma szybkość i potrafi się przepchnąć jak i takich gdzie będzie wystarczyło dostawienie nogi).


Dokladnie masz racje,Robak swoje robi a przede wszystkim skupia na sobie min. Dwoch obroncow rywali a co za tym idzie nasz samuraj ma juz na koncie 5 bramek i jest liderem klasyfikacji strzelcow...czy to az tak wazne kto strzela bramki jezeli druzyna osiaga dobre wyniki i gra ladna pilke? Mysle ze nie,a Robak jeszcze swoje strzeli bo umiejetnosci ma nieprzecietne. Nie wytwrzajmy sztucznego cisnienia tak jak bylo z chalasem i dd10.jak sa wyniki to sie cieszmy po rundzie czy sezonie przyjdzie czas na podsumowania.


PORTOWCY
tajny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6673 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 22:17
Widać też, że drużyna zyskuje charakter - wreszcie Portowcy gonią wynik i co najważniejsze wierzą, że im się uda (z Jagą do końca o zwycięstwo i z Lechią też). Tego wcześniej brakowało...


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 22:27
Biorąc pod uwagę że z 7 meczów aż 5 zagraliśmy z drużynami z pierwszej "szóstki" i wyszliśmy z tego z jedną porażką (Mistrz Polski), to jest to dobry prognostyk na przyszłość. Zostały nam mecze z nieco słabszymi drużynami, co przy obecnej grze i woli walki dobrze rokuje.


Fanatycznie
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 22:41
No tak, nie da się nie zauważyć, że na razie praktycznie ciągle gramy z górną połową tabeli. A u siebie do tej pory graliśmy w lidze z chyba czterema najlepszymi na tą chwilę drużynami TME (Legia, Śląsk, Lechia i Wisła). Jak na te okoliczności pozycję w tabeli i zdobycz punktową mamy naprawdę dobrą. I nie ma co na to psioczyć. Przed sezonem każdy brałby taki dorobek z pocałowaniem ręki mając w pamięci to co działo się w poprzednim.

Dzisiaj mieliśmy sporo szczęścia, że udało się wyszarpać ten jeden punkt (brawo dla piłkarzy za walkę do samego końca). Lechia miała sporo okazji by strzelić na 2-0 i praktycznie zakończyć mecz. Na czele z rzutem karnym.

+
Dąbrowski - dla mnie najlepszy piłkarz naszej drużyny. Czyścił z tyłu elegancko. Imponował antycypacją i spokojem. Do tego znów bardzo dobrze odnalazł się w ataku gdy sytuacja tego wymagała. Asysta przy golu przednia.
Akahoshi - po bardzo dobrej pierwszej połowie zupełnie zniknął w drugiej. Na szczęście przypomniał o sobie w decydującym momencie. Po raz kolejny potwierdził, że jego wpływ na drużynę jest decydujący.
Janukiewicz - oczywiście obroniony karny, który utrzymał nas w grze. Przy bramce niewiele mógł zrobić. Reszta bez zastrzeżeń.

-
Ława - słabizna. Znowu kupa strat i zero kreatywności.
Tchami - zupełnie bezproduktywny.



Przed nami mecze z teoretycznie słabszymi drużynami, oraz z teoretycznie mocniejszą acz przeżywającą kryzys (Lech). Powinno być już z górki :)


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 23:17
Nadmieniam także że Robak przez własną głupotę sprokurował rzut karny.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 23:40
Mocno dziwi mnie tendencyjne dorabianie ideologii o mocnych zespołach, bo znając życie to tr rzekomo słabsze zespoły teraz zweryfikują nasz potencjał i niewykluczone ze zaczyna sie prawdziwe schody. Grająca totalna kiszkę Lechia przez własne frajerstwo straciła trzy punkty mimom ze po raz kolejny sędzia próbował nas wyruchać. Az strach ze taka druzyne jak ta pod batuta Probierza niewykluczone ze bedzie nas reprezentować w pucharach. Totalne dno. Inna sprawa jest to ze to najgorszy mecz Pogoni u siebie i niewykluczone ze w sezonie.

Personalnie - występ Ławy to kryminał i sabotaż, zmiana w połowie to słuszna i jedyna logiczna kwintesencja jego poczynać. Inna sprawa ze z dwójki dmów to właśnie Bartek byl widoczny bo o Rogalskim nic nie można racjonalnie napisać, Bramka na jego konto, bo Lewandowski zapomniał jak to zwykle bywa jakie sa jego obowiązki na boisku i poszedł na grzyby, poszło dośrodkowanie a kolejny farbowany skrajny obrońca kryl na radar i nie doskoczył do strzelającego i nieszczęście gotowe.
wspomniany Lewandowski- ten koleś gra chyba za protekcje nie ma innego wyjścia., Totalna karykatura piłkarza. To pisze juz za całokształt, jak na niego patrze to odechciewa mi sie pilki nożnej. Innymi słowy koles nie nadaje sie do zawodu ktory wykonuje, co nie raz potwierdził swoimi poczynaniami.

Robak, nasz eksportowy reprezentant, do 65 minuty rownie dobrze ja mógłbym zagrac na szpicy nie byłoby tu bynajmniej roznicy. Do tego sprokurowal karnego. Mimo ze pozniej bylo juz nieco lepiej wystep dramatyczny.

Fraczczak, co on do chooja robi na prawej obronie? Kolesia wyraznie ciagnie do przodu i zeby gral to na sile znaleziono ma pozycje, tylko szkoda ze na niej wybitnie sie meczy. Ciekawie jak radzi sobie na lini i na przedpolu bo jeszcze Janukiewicz mógłby byc zagrożony swojej pozycji. Gdy sie rozegral to zostal zmieniony, dziwna zmiana Wdowca.

Tchami, nadzieje i pompowanie balonika jaki on jest zajebisty. Takich było wielu przed nim i bedzie rowniez po. Czyli z ego i ambicjami brutalnie zweryfikowanymi przez rzeczywistosc. Nic z niego juz nie bedzie.

Djouse, tez to jest ewenement -gdy juz chcialem goscia pochawalic ze dal fajna zmiane to musial mi jebnąć z bani miedzy oczyna otrzezwienie i uświadomić jakim jest patalachem zachowujac sie w kluczowych sytuacjach jak pizda. Do wyjebania z klubu, bezapelacyjnie.

Reszta miernie, z Aka na czele. ten dwiescie stalych fragmentow gry wykonal i wszystkie chuja warte. Bramka uratowala mierny wystep Japonca.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 23:52
Obrazek jpeg wstawiony na forum
Nasi Samurajowie doczekali się fanów z Japonii ;)


Fanatycznie
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/09/2013 23:57

  anathema napisał:  
Mocno dziwi mnie tendencyjne dorabianie ideologii o mocnych zespołach, bo znając życie to tr rzekomo słabsze zespoły teraz zweryfikują nasz potencjał i niewykluczone ze zaczyna sie prawdziwe schody. Grająca totalna kiszkę Lechia przez własne frajerstwo straciła trzy punkty mimom ze po raz kolejny sędzia próbował nas wyruchać. Az strach ze taka druzyne jak ta pod batuta Probierza niewykluczone ze bedzie nas reprezentować w pucharach. Totalne dno. Inna sprawa jest to ze to najgorszy mecz Pogoni u siebie i niewykluczone ze w sezonie.

Personalnie - występ Ławy to kryminał i sabotaż, zmiana w połowie to słuszna i jedyna logiczna kwintesencja jego poczynać. Inna sprawa ze z dwójki dmów to właśnie Bartek byl widoczny bo o Rogalskim nic nie można racjonalnie napisać, Bramka na jego konto, bo Lewandowski zapomniał jak to zwykle bywa jakie sa jego obowiązki na boisku i poszedł na grzyby, poszło dośrodkowanie a kolejny farbowany skrajny obrońca kryl na radar i nie doskoczył do strzelającego i nieszczęście gotowe.
wspomniany Lewandowski- ten koleś gra chyba za protekcje nie ma innego wyjścia., Totalna karykatura piłkarza. To pisze juz za całokształt, jak na niego patrze to odechciewa mi sie pilki nożnej. Innymi słowy koles nie nadaje sie do zawodu ktory wykonuje, co nie raz potwierdził swoimi poczynaniami.

Robak, nasz eksportowy reprezentant, do 65 minuty rownie dobrze ja mógłbym zagrac na szpicy nie byłoby tu bynajmniej roznicy. Do tego sprokurowal karnego. Mimo ze pozniej bylo juz nieco lepiej wystep dramatyczny.

Fraczczak, co on do chooja robi na prawej obronie? Kolesia wyraznie ciagnie do przodu i zeby gral to na sile znaleziono ma pozycje, tylko szkoda ze na niej wybitnie sie meczy. Ciekawie jak radzi sobie na lini i na przedpolu bo jeszcze Janukiewicz mógłby byc zagrożony swojej pozycji. Gdy sie rozegral to zostal zmieniony, dziwna zmiana Wdowca.

Tchami, nadzieje i pompowanie balonika jaki on jest zajebisty. Takich było wielu przed nim i bedzie rowniez po. Czyli z ego i ambicjami brutalnie zweryfikowanymi przez rzeczywistosc. Nic z niego juz nie bedzie.

Djouse, tez to jest ewenement -gdy juz chcialem goscia pochawalic ze dal fajna zmiane to musial mi jebnąć z bani miedzy oczyna otrzezwienie i uświadomić jakim jest patalachem zachowujac sie w kluczowych sytuacjach jak pizda. Do wyjebania z klubu, bezapelacyjnie.

Reszta miernie, z Aka na czele. ten dwiescie stalych fragmentow gry wykonal i wszystkie chuja warte. Bramka uratowala mierny wystep Japonca.



100% zgoda z tym co piszesz.Mam podobne spostrzeżenia.Mecz z Lechem może być bardzo trudny bo poznaniacy są lekko pod ścianą a potencjał mają bardzo duży i oczekiwania u nich są dość wysokie.Nie wiem tez czy Rogal nie dostał 4-tego żółtka co oznacza przy formie Ławy mega kłopoty w rozbijaniu akcji pyr.Dlatego nie można zapomnieć ze Wdowczyk wyciska z nich co się da ....ale to ci sami ludzie co w rundzie wiosennej byli najsłabszym zespołem w lidze.Gramy cały czas bez bocznych obrońców co przy mądrej taktyce przeciwnika wcześniej czy później odbije się na wynikach.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 00:13
Lech tak słaby jak jest teraz dawno nie był. Trzeba to wykorzystać. Zagrać bez obaw, ale przede wszystkim z głową. Wracając jeszcze do meczu z Lechią. Piszecie, że jest to słaba drużyna. Zwróćcie tylko uwagę jak oni mają zorganizowaną grę w obronie. Przez 70 minut praktycznie nie potrafiliśmy stworzyć zagrożenia pod ich bramką. Ich obrony z naszą nie ma nawet co porównywać. Jeden drewniany Grzelczak w polu karnym przy trójce naszych obrońców. I co? Oczywiście bramka. Robak przez cały mecz nie mógł dostać piłki w polu karnym. Lechia obecnie ma jedną z lepszych o ile nie najlepszą defensywę w ekstraklasie. A wiadomo, że drużynę buduję się od tyłu...


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 00:15

  M.K 74 napisał:  
Nadmieniam także że Robak przez własną głupotę sprokurował rzut karny.



Ten upadek po dotknięciu Robaka mocno teatralny, na żółtą kartkę dla padającego ;)
Dziś faktycznie miał Robak kiksy. Choćby tragiczne przyjęcie piłki, właściwie brak przyjęcia, w groźnej sytuacji w polu karnym. Ale walczył, tak jak cała drużyna. Jak nie szło z przodu, to był aktywny w środku pola i był przydatny dla zespołu. Nawet z tego największego kiksu w ofensywie wyszło podanie do Tchamiego, który jednak również skiksował :) Każdemu się zdarza ;)
Dziś jakoś jakby mniej był nastawiony na strzały, bo we wcześniejszych meczach przezwyczaił, że kończy dobrymi strzałami akcje, które nawet nie wydają się być akcjami na kończenie ich. Nie wymagajmy jednak od niego zawsze cudów.
Jak dla mnie głównym winowajcą przy golu jest Ława, jakoś tak nonszalancko kryjący i pozwalający beztrosko na wrzutkę i asystę.
Donald masakra z tym zejściem do linii w dogodnej akcji. Na powtórce widać, że po prostu piłka mu uciekła. Wcześniej tak nonsensownego zagrania nie byłem w stanie zrozumieć. Szkoda, że na te 2:1 nie strzelił, bo byłaby dziś pełna euforia. Widać, że stara się jak może, to też trzeba docenić.
W sumie ciężko cieszyć się z tego remisu, kolejnego nie wygranego u siebie meczu w tym sezonie.
Za walkę do końca na pewno należą się duże brawa. Oby tak ambitnie grali Portowcy to powinno być dobrze.
W huraoptymizm bym jednak nie popadał, bo różnice w tabeli są bardzo małe i jeżeli piłkarze Pogoni za bardzo uwierzą że już tacy mocni są i górna połowa tabeli im się należy niejako "z urzędu" zamiast walczyć tak jak dziś na całego do końca meczu, to szybko może być źle...
Te rozgrywanie rogów to niedobrze się robi, gdy nawet wrzutką się nie kończą. A podanie chyba Aki w aut do Taku po którymś tam krótkim rozegraniu rzutu rożnego to najlepsze podsumowanie :)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 16 września 2013, 00:23 [1 raz(y)]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 02:49

  Janek80 napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Nadmieniam także że Robak przez własną głupotę sprokurował rzut karny.



Ten upadek po dotknięciu Robaka mocno teatralny, na żółtą kartkę dla padającego ;)



Już nie przesadzajmy, Robak tępo go popchnął i tamten wykorzystał sytuację ale nawet nie musiał tak specjalnie mocno się rzucać na ziemię bo sędzia i tak był obok i widział doskonale jak go popycha. Radek mu pupę uratował. I już tak nie chwalmy go co on nie robi, napastnik ma przede wszystkim strzelać bramki a nie robić okazje dla innych. Mam nadzieję, że w Poznaniu nie zagra tak słabego meczu i w końcu strzeli gola w Ekstraklasie dla nas.


  Niepokonany napisał:  
Lechia obecnie ma jedną z lepszych o ile nie najlepszą defensywę w ekstraklasie. A wiadomo, że drużynę buduję się od tyłu...



Z tego co w tv mówili, to Wisła ma najlepszą, na 7 kolejek straciła zaledwie 3 bramki , Lechia natomiast 6 bramek i zajmuje pod tym względem 4-5 miejsce. My natomiast 9 bramek.


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 05:46
Szkoda zew dla niektorych kibicow szklanka zawsze bedzie do polowy pusta...szkoda
Mnie po tym meczu duma rozpiera i az mi sie chce isc do pracy:) aniolek


PORTOWCY
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/09/2013 07:30

  Cytat:  
I już tak nie chwalmy go co on nie robi, napastnik ma przede wszystkim strzelać bramki a nie robić okazje dla innych.

Według mnie Robak jest typem napastnika podobnym do Roberta Lewandowskiego i niestety prezentuje podobną skuteczność jak Lewy w kadrze. To typowy lis pola karnego, który żyje z podań i dokładnych dograń w jego obrębie.

Jeśli tych podań nie dostaje to automatycznie (podobnie jak Lewandowski) Robak zaczyna sam sobie szukać sytuacji (strzały z dystansu, pomoc w rozgrywaniu) i to nieco zamazuje jego ocenę gry jako rasowego napastnika. Według mnie wykonuje kawał dobrej roboty np. w przyjmowaniu piłki-balona z naszej połowy i dalszym rozgrywaniu, kiedy w składzie zamiast niego był Djousse lub Chałas praktycznie żadna z takich piłek nie miała racji bytu i w większości odbijały się one od naszych drewnianych 'napastników' albo byli oni w łatwy sposób przepychani przez obrońców przeciwnika w rezultacie czego traciliśmy piłkę.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005