Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5415 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:06
Przecież w następnym/następnych sezonach będzie to samo. Z mniejszym lub większym trudem wejdziemy do ósemki a potem wakacje.


st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3686 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:08
Czyli Pogoni ambicje kończą się na ligowym średniaku, co jest poniekąd wypadkową budżetu i stadionu.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6081 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:10

  st0pr0c3nt napisał:  
Czyli Pogoni ambicje kończą się na ligowym średniaku, co jest poniekąd wypadkową budżetu i stadionu.Dokładnie tak. Jeśli nie ruszy kwestia stadionu to nie ma co liczyć na więcej.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3879 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:13
Jak Azoty teraz nie wejdą to w następnym sezonie będzie powtórka. Z Wdowczykiem przynajmniej te remisy były a teraz ? szkoda gadać i jeszcze odpuścili sobie mecz z pyrami, brak słów. Popracował Czesiu dla pyr, popracował. Zostanie mu to zapamiętane.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5005 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:13

  st0pr0c3nt napisał:  
Bilans Czesia 3:2:4. Ostatnie zwycięstwo 25 IV. Nie wiem jak to czytać... może za dużo wymagamy !?.Bilans to 3 - 1 -5 ;) nie duża w sumie różnica....


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3451 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:14

  Kibic Pogoni. napisał:  

  st0pr0c3nt napisał:  
Czyli Pogoni ambicje kończą się na ligowym średniaku, co jest poniekąd wypadkową budżetu i stadionu.Dokładnie tak. Jeśli nie ruszy kwestia stadionu to nie ma co liczyć na więcej.Co tu ma do sprawy stadion ,dziś grali na nowoczesnym stadionie i była padaka.Trzeba zapieprzać a nie się opieprzać...


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4222 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:14
Jeśli przyszły i następne sezony mają za pomocą Azotów i mądrej polityki transferowej takie cierpienie wynagrodzić to ja wytrwam ten tydzień do końca.Oczywiście pod warunkiem że Ci co dzisiaj przeszli po meczu jak po treningu (Zwoliński,Walski,Danielak,Nunes,Aka w drugiej połowie) zasłużyli sobie na OUT.
Trudno wymagac od Michniewicza by sie spinał na Lecha...ale kilku ludzi albo już wie że odchodzi albo mają gdzieś kibiców.Zwolak i jego usmiechnieta pogawędka z Kędziora świadczy o tym że i on jako wychowanek odpuścił ten mecz.Tu niestety zgadzam się z flustracja Maxymalnego.Kiedyś to było nie do pomyślenia.
Wojtkowski chyba miał zapalenie ucha w tygodniu bo chyba nie poczuł "atmosfery w szatni przed tym meczem" i wszedł jakby to on walczył o Mistrzostwo.Brawo.....i zarazem wstyd za resztę.
Mam świadomość że Lech to dzisiaj inna półka piłkarsko,kibicowsko i organizacyjnie...ale walczyć po prostu trzeba.
Podsumowaniem jest ostatnia akcja gdzie sędzia trzyma gwizdek w buzi...a Matras zamiast wrzucać na aferę podaje do Nuneza a ten prowadzi piłkę jakby był na to czas.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6081 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:16

  j27 napisał:  

  Kibic Pogoni. napisał:  

  st0pr0c3nt napisał:  
Czyli Pogoni ambicje kończą się na ligowym średniaku, co jest poniekąd wypadkową budżetu i stadionu.Dokładnie tak. Jeśli nie ruszy kwestia stadionu to nie ma co liczyć na więcej.Co tu ma do sprawy stadion ,dziś grali na nowoczesnym stadionie i była padaka.Trzeba zapieprzać a nie się opieprzać...Ma tyle, że pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Miała być 8 i jest, grajkom nie zależy na graniu a jeśli dodatkowo jest taka "mobilizacja" na miejsce w tabeli , puchary to tym bardziej.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5417 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:17

  Frenzy48 napisał:  
Jak dla mnie Czesiu żegnaj .Tak naprawdę prócz tego awansu do ósemki inne wszystko leży.Imo już trzeba zapierdalać na nastepny sezon, a nie wakacje.Nastepnie krótkie przygotowanie do sezonu i co ?czasu mało.No, ale co 25 zmiana trenera w tym wieku? Też nie jestem zwolennikiem Czesia, jednak jak ma ten zespół, klub wyglądać jak ciągle zmieniany jest trener. Sensowny inwestor i nowy stadion, to niestety chyba jedyna możliwość, że w końcu będziemy grali o "coś", a nie marzyli o "czymś". Wiem, że jeszcze niedawno błąkaliśmy się po wioskach, ale w końcu trzeba iść do przodu.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3799 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:20
Ruch też nie ma stadionu, organizacyjnie i finansowo stoi gorzej, a co drugi sezon walczy o najwyższe cele.

Tak tylko wtrącić się chciałem - po prostu jak się chce, to można nawet i "bez podstaw".


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6081 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:25

  krzysiek48 napisał:  
Ruch też nie ma stadionu, organizacyjnie i finansowo stoi gorzej, a co drugi sezon walczy o najwyższe cele.

Tak tylko wtrącić się chciałem - po prostu jak się chce, to można nawet i "bez podstaw".Tylko,że teraz z roku na rok będzie coraz ciężej. Nie licząc stadionów, gdzie każdy już się dorobił to do Lecha i Legii przynajmniej na jakiś czas doszła Lechia, Wisła jeszcze nie spadła poniżej jakiegoś poziom, jest Jaga, za kulisami mówi się wejściu KGHMu do Wrocławia. Ba...nawet Nieciecza ma niezłego sponsora i organizacyjnie nie muszą, ale mogą nas przegonić, nie mówiąc to tym, że jeśli skład im się mega nie sypnie to coś podziałają.

edit.popieram Weteran.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4496 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:27
Poznański wieprzek mieniący się trenerem ustala taktykę wystawia na stoperze 19 latka bez doświadczenia ,zesranego na maxa ,pózniej wprowadza na plac dwóch 17 latków a na koniec pierdoli że młodzieżą nie da rady wygrać meczu. Dla mnie był to jawny sabotaż który ma pomóc zdobyć mistrza jego ukochanemu klubowi. Nie pierdolić mi tu że młodzież musi sie ogrywać .......niech się kurwa ogrywa w 3 lidze albo na wypożyczeniach w 1 lidze a nie kurwa w meczu z Lechem w Poznaniu . Lepiej żeby nikt nie odpowiedział na mój komentarz broniąc sprzedawczyka ,bo nie ręczę za siebie ......taki jestem wkurwiony .


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3543 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:32

  Maxvell napisał:  

  Frenzy48 napisał:  
Jak dla mnie Czesiu żegnaj .Tak naprawdę prócz tego awansu do ósemki inne wszystko leży.Imo już trzeba zapierdalać na nastepny sezon, a nie wakacje.Nastepnie krótkie przygotowanie do sezonu i co ?czasu mało.No, ale co 25 zmiana trenera w tym wieku? Też nie jestem zwolennikiem Czesia, jednak jak ma ten zespół, klub wyglądać jak ciągle zmieniany jest trener


Wiesz tez, o tym myslałem kto kolejny ? troche chore i nikt po za Wdowcem do łba mi nie przychodził.Czesiu jest i moze bedzie dobrym trenerem wierze, tylko troche nie wykorzystuje szansy :P


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3960 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:34

  weteran58 napisał:  
Poznański wieprzek mieniący się trenerem ustala taktykę wystawia na stoperze 19 latka bez doświadczenia ,zesranego na maxa ,pózniej wprowadza na plac dwóch 17 latków a na koniec pierdoli że młodzieżą nie da rady wygrać meczu. Dla mnie był to jawny sabotaż który ma pomóc zdobyć mistrza jego ukochanemu klubowi. Nie pierdolić mi tu że młodzież musi sie ogrywać .......niech się kurwa ogrywa w 3 lidze albo na wypożyczeniach w 1 lidze a nie kurwa w meczu z Lechem w Poznaniu . Lepiej żeby nikt nie odpowiedział na mój komentarz broniąc sprzedawczyka ,bo nie ręczę za siebie ......taki jestem wkurwiony .Dokładnie, generalnie jak dla mnie na Jagę mogli wyjść samymi juniorami i tak już o nic nie gramy, ale na ten jeden mecz trzeba wyjść najlepszym składem i zapierdalać. Wiadomo nic bym nie mówił po porażce w Poznaniu, bo jesteśmy słabsi piłkarsko, ale ten mecz wyglądał jak podłożenie się rywalowi.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4496 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:36
A Czesława humor nie opuszcza...
Obrazek jpg wstawiony na forum


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7832 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:41

  pogol napisał:  
A Czesława humor nie opuszcza...
Obrazek jpg wstawiony na forumDlatego krótko niech spierdala stąd. Niech sobie swoje kabaretowe stand up uskutecznie gdzie indziej. Ma chłop wyczucie sytuacji.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5777 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:42
Tak coś czułem, sabotaż jak nic. Można przegrać 6 z tych 7 meczu, ale z mikrofalorzem miał być najlepszy skład i mieli zapierdalać!!! Jeden strzał w drugiej połowie a amica grała tak jakby byli pewni że im krzywdy ni zrobimy.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5009 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:45
Mowilem od poczatku ze Michniewicz to pała, to mnie forumowi eksperci pojechali :P

Grają jacyś juniorzy, trener po meczu w świetnym nastroju, Murawski kapitan były gracz Lecha + golla tez. Oni chcieli ulatwic Lechowi droge do mistrza. Pajace.

Przegrywają 1-0, 70 minuta a on wpuszcza 17 latka, a na konferencji mowi, ze sama mlodzieza sie nie da wygrac.

Niech spierdala.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3799 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:51
No cóż, Rafał Murawski, facet 34 lata, 60 meczów w kadrze na karku, zaliczone Euro 2008 i 2012, występy w Lidze Mistrzów, mógłby już dawno na fotelu się bujać i żyć wspomnieniami - a mimo to zapierdala za ośmiu w ciągu 37 spotkań w sezonie, ciągnie ten zespół, niejednokrotnie grający gorzej od zespołu akordeonistów, by koniec końców zostać wyzwanym od pajaców, bo z byłym zespołem przegrał... ech, czasem szkoda patrzeć na to.


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5712 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/05/2015 20:53
a co wy kurwa myślicie ze się nie cieszy w końcu jego Lech będzie miał mistrza...

(do kiedy on ma kontrakt??-jak do końca sezonu to ni chuja nie przedłużać, nie dość ze śliski gościu bo711 to się znikąd nie wzięło, to kurwa za dziś nie odpowie "bo przecież ogrywał młodzież") ciesze się ze zastąpił Kociana bo z tamtym asem pewnie byśmy się spierdalali w tej chwili z ligi, ale ewidentnie widać dziś położoną kiełbasę, Wdowczyk chyba byl najlepszy z ostatnich trenerów porównując do Czecha przynajmniej było widać wkurw i to ze przekazywał to zawodnikom bo ci jeździli na dupie

co do samych piłkarzy to kurwa nawet misie nie chce nic mówić pierdole to

Dobrze ze Czesia Humor nie opuszcza ale opuścił już kibiców i radze cokolwiek wygrać żeby Czesiu nie opuszczał zaraz klubu (chce tylko tych dwóch pierdolonych zwycięstw trudno jak się nie uda to chociaż remisów!!, ale chce walki chce ją kurwa w końcu zobaczyć!! remisy po walce biorę w ciemno, ale pewnie się skończy na pożegnaniu kibiców w Szczecinie wpierdolem i tłumaczeniem ze to od 3 siły i wpierdolem we Wrocławiu w meczu którym chciałem obejrzeć na żywo incognito ale poważnie sie nad tym zastanawiam po dzisiaj


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005