Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4535 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2012 00:29
W Górniku załatwili ten problem.... Kogucik za brameczki i masa jest.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4267 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2012 00:46
Czy to jest jakiś żart ? Jakoś za każdym razem gdy był widywany przeze mnie i nie tylko w szczecińskich klubach to nie wyglądał na takiego niedożywionego. Również ktoś kiedyś tutaj pisał że razem z Edim lubią często zamawiać pizzę :)
Ogółem cóż za bogactwo nam się zrobiło w ataku... dograć rundę do końca i koniecznie coś z tym zrobić !


GBvW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5312 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2012 07:48

  szn napisał:  
No nie kurwa pojebało tych murzynów

Ale to szansa dla Zwolaka i Zielińskiego !!Dla tego pierwszego może i owszem, z tym drugim co raz bardziej śmiem twierdzić, że nie będzie grał.. Nawet go w 18stce meczowej nie ma.


Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
damti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4364 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2012 09:09
Fajny jest ten Traore, ile razy mu z outu rzucili to tak przyjął, że mu pod nogami do bramkarza poleciało :D Przecież to jest nieziemski paralityk. Mam nadzieje, że w zimie przyjdzie jakiś napastnik.
Chyba nie ma co się martwić, nikt chyba nie jest tak głupi, żeby z Traore przedłużyć kontrakt. Pomęczymy się do końca sezonu i tyle.
A bez Aki to w tej drużynie nie ma gry, może Mosnikov by to pociągnął, ale jak się nie da mu prawdziwej szansy to nic nie pokaże. Dać mu cholerne 90 minut i wtedy chłop by pokazał jak sie gra..


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4275 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2012 09:42

  GBvW napisał:  
[cytat=szn]No nie kurwa pojebało tych murzynów

Ale to szansa dla Zwolaka i Zielińskiego !!Chyba dla Ediego kolejne 90 minut...


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7244 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2012 10:15
Proponuję na następnym meczu zrobić jakąś zrzutę na kubełek KFC dla Donka. Jak odmawia jedzenia to jaki problem rozwiązać z nim kontrakt? Przecież koleś nie szanuje swojego ciała, a przecież ciałem pracuje. Powinna być dyscyplinarka w trybie natychmiastowym.

A Zwolak i Zieliński to mogą tylko pomarzyć o występach w E-klasie.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6650 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2012 12:50
Ja się naprawdę dziwię czemu Skowronek z uporem maniaka wystawia na skrzydło kompletnie bezproduktywnego Kolende, przydała by mu się przerwa moim zdaniem. Dać pograć Lewandowskiemu, podobno wielki talent, ogra się, a bardziej niewidzialny od Kolendowicza napewno nie będzie.


Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5363 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2012 13:06

  grzela07 napisał:  
Ja się naprawdę dziwię czemu Skowronek z uporem maniaka wystawia na skrzydło kompletnie bezproduktywnego Kolende, przydała by mu się przerwa moim zdaniem. Dać pograć Lewandowskiemu, podobno wielki talent, ogra się, a bardziej niewidzialny od Kolendowicza napewno nie będzie.Tylko że Kolendowicz własnie widzialny.. mnóstwo akcji jego stroną a ani jednego dobrego dośrodkowania... a może nie ma komu dośrodkowywać skoro gramy bez napastników?


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5344 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2012 13:11

  grzela07 napisał:  
Ja się naprawdę dziwię czemu Skowronek z uporem maniaka wystawia na skrzydło kompletnie bezproduktywnego Kolende, przydała by mu się przerwa moim zdaniem. Dać pograć Lewandowskiemu, podobno wielki talent, ogra się, a bardziej niewidzialny od Kolendowicza napewno nie będzie.Ciekawe jakby gra z przodu wyglądała bez Kolendowicza.... On akurat jest jednym z tych, którzy w naszym zespole stwarzają największe zagrożenie pod bramką przeciwnika i bierze udział w większości akcji, no ale niestety dogrania w pole karne nie są zbyt dokładne.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6233 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2012 13:17

  ManeS napisał:  

  grzela07 napisał:  
Ja się naprawdę dziwię czemu Skowronek z uporem maniaka wystawia na skrzydło kompletnie bezproduktywnego Kolende, przydała by mu się przerwa moim zdaniem. Dać pograć Lewandowskiemu, podobno wielki talent, ogra się, a bardziej niewidzialny od Kolendowicza napewno nie będzie.Ciekawe jakby gra z przodu wyglądała bez Kolendowicza.... On akurat jest jednym z tych, którzy w naszym zespole stwarzają największe zagrożenie pod bramką przeciwnika i bierze udział w większości akcji, no ale niestety dogrania w pole karne nie są zbyt dokładne.Brakuje jakiegoś rozsądnego wykorzystania Kolendy. Jest szybki, niezły technicznie, bardzo przebojowy, ale beznadziejnie dośrodkowuje. Trzeba po prostu coś wymyślić innego niż proste wrzutki - może dwójkowa gra na skrzydle z kimś albo wystawianie do nadbiegającego kolegi przed polem kanym... Wszystko byle nie dośrodkowania.


Bukowe
GBvW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5312 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2012 13:25

  RC napisał:  

  ManeS napisał:  

  grzela07 napisał:  
Ja się naprawdę dziwię czemu Skowronek z uporem maniaka wystawia na skrzydło kompletnie bezproduktywnego Kolende, przydała by mu się przerwa moim zdaniem. Dać pograć Lewandowskiemu, podobno wielki talent, ogra się, a bardziej niewidzialny od Kolendowicza napewno nie będzie.Ciekawe jakby gra z przodu wyglądała bez Kolendowicza.... On akurat jest jednym z tych, którzy w naszym zespole stwarzają największe zagrożenie pod bramką przeciwnika i bierze udział w większości akcji, no ale niestety dogrania w pole karne nie są zbyt dokładne.Brakuje jakiegoś rozsądnego wykorzystania Kolendy. Jest szybki, niezły technicznie, bardzo przebojowy, ale beznadziejnie dośrodkowuje. Trzeba po prostu coś wymyślić innego niż proste wrzutki - może dwójkowa gra na skrzydle z kimś albo wystawianie do nadbiegającego kolegi przed polem kanym... Wszystko byle nie dośrodkowania.Wydaje mi się że jakby gra była z 2 napastnikami, mogło by mieć to korzystniejsze rozwiązanie gdyby gra z Kolendą była na koronkę, dogranie na wolne pole do Kolendowicza i wbieganie na krzyż 2 napastników. Do tego podłączyłby się środkowy pomocnik i prawa flanka była by zamykana przez prawego pomocnika tudzież obrońcę (fakt faktem wtedy jest szansa na kontr atak)... Przypominając sobie Kolendowicza z I ligii to przecież jego dośrodkowania były zabójcze i przynosiły sporo goli a bynajmniej szans na zdobycie gola.


Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5520 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2012 13:36
Kolejny raz Skowronek nie pomógł zmianami a wręcz podciął skrzydła drużynie. Jak dla mnie przykład Traore który, zagrał zdaje się już w 7 meczu Pogoni w tym sezonie mimo tego że przypuszczalnie Noll w ataku nie byłby słabszy, pokazuje że jednak dla Skowronka/Smolnego "nazwiska" grają. Zwoliński zagrał tylko w jednym meczu i tak na prawdę nie dostał szansy. Zresztą powoli zaczynają grać i inni: Pernis (fakt, przyzwoity występ i myślę że do końca sezonu Radek nie pogra), Noll, Bonin, Wiśniewski, Traore czy na siłę wpuszczony w meczu z Jagiellonią Budka, chociaz grał totalny piach w meczu poprzednim z Lechem.
Fajny mecz Frączczaka i po raz kolejny pozytywem jest ambitna walka większości piłkarzy na miarę umiejętności/sił.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6429 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2012 18:39
Weszło o problemach Djousse


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6209 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2012 11:38
Noll znalazł się w jedenastce kolejki według Przeglądu Sportowego hehe


PS 1948
NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4531 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2012 12:22
Wedlug pejsbuka "Vałki":


  Cytat:  
U Wojewody trwa aktualnie spotkanie na którym mowa jest o zajściach podczas ostatniego meczu z Legią. Według nieoficjalnych informacji jakie udało nam się uzyskać na najbliższych meczach Wojewoda zdecyduje się zamknąć sektory w strefie drugiej (10, 11, 12, 13, 14). Postaramy się jak najprędzej zweryfikować nasze informacjprzemo99
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6158 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2012 14:30
Powinni zamknąć wszystkie stadiony i będą mieli spokój. ŻENADA!!!!!


pogoń 4ever
Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2012 15:01

  NaPełnej napisał:  
Wedlug pejsbuka "Vałki":


  Cytat:  
U Wojewody trwa aktualnie spotkanie na którym mowa jest o zajściach podczas ostatniego meczu z Legią. Według nieoficjalnych informacji jakie udało nam się uzyskać na najbliższych meczach Wojewoda zdecyduje się zamknąć sektory w strefie drugiej (10, 11, 12, 13, 14). Postaramy się jak najprędzej zweryfikować nasze informacj
Idiotów nie sieją sami się rodzą...


Nowy stadion dla Szczecina!!!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5344 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2012 15:53
no pewnie kurwa zakaz wyjazdowy, zamknięcie drugiej strefy może jeszcze niech zakażą sprzedaży kiełbasek żeby kibole nie mieli siły stać na drogach ewakuacyjnych


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5053 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2012 16:10
Jeśli zostanie zamknięta druga strefę czyli definitywnie nie będzie na meczu Młyna zobaczymy czy inne sektory chociaż trochę się przejmą losem najjaśniejszej trybuny czy będą miały to głęboko w dupie.. Okaże się czy Cała Pogoń jest zawsze razem i czy jesteśmy kibicowską jednością.. Przykład Legii nie chcę ty rozróżniać kibiców na pikników i fanatyków głośnego dopingu ale na Legii co byśmy nie mówili o siedzących trybunach na Ł3 to potrafią się zjednoczyć z Żyletą co pokazują nawet na trybunie Vipowskiej.. Nie mówiąc o okrzykach "Nie ma Legii bez ŻYLETY ". Jestem bardzo ciekaw reakcji Naszych trybun...


Tylko Pogoń !
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4539 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2012 16:35
Szykuje się zajebista frekwencja na Śląsku. Poniedziałek, pogoda, zamknięty Młyn, porażki w ostatnich spotkaniach, mimo iż rywal raczej niewywołujący większych emocji to bilety droższe...

PS. Tylko teraz pytanie co My fanatycy robimy w tym meczu? Przenosimy się na 1 strefe i normalnie dopingujemy, czy zupełnie olewamy to spotkanie?


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005