Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2013 18:30
Cfan kolejny który dołączył do grupy hejtujacej anatheme, mimo ze posrednio w swoim rozpisie niewiele sie rozni w tym o czym prawilem powyżej:D Zabawne. Ale hejt dla hejtu musi byc, by sie tylko odnieść i sobie pouzywać bo jest taki trend. I tak, uprzedzam ewentualny kolejny wywód - ostatnie zdanie to mój fetysz, cos co tygryski lubia najbardziej ;)

Kołton, a fuj bez przesady az takim defetystą nie jestem...;p

ps, ja sie na roznych forach uzywam tożsamego nicka, wypadalo by sie przyznac bo zdaje sie ze podobna polemike zywcem przenioslo sie z innego forum.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
leliwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2013 19:23
co do anathemy to dobrze "czyta " mecze, i szczegółowo widzi poczynania zawodnik, sęk w tym ,że widzi tylko( albo przeważnie) złe i słabe strony piłkarzy. Np. opis strzelonej przez Baka bramki gdzie dostrzegł głównie złe i przypadkowe przyjęcie, a to co zrobił Bąk wg. mnie to mistrzostwo Polski. Gra Robaka to duża klasa, choć anathema (też słusznie) zauważa wyłącznie , że w drugiej połowie nie ma sił. Poczekajmy do wiosny gdy Wdowczyk podczas przerwy zimowej przygotuje zawodników. Często można przeczytać negatywnych komentarzy do gry Ławy (nie anathema) ale na tej pozycji może grać jeszcze Rogal niestety obecnie Rogal jest słabszy a Ława to podstawa Pogoni, tak jak Aka , Janukiewicz, Frątczak, Lewandowski, Dąbrowski, Taku, Robak. Szkoda , że Pietrucha jest w słabej formie. Zresztą co by nie miejsce w tabeli jakie Pogoń zajmuje mówi samo za siebie. Pogon gra od samego początku rundy na równym i dobrym poziomie można to jeszcze powiedzieć o Górniku i Wiśle. Bo Legia i Lech z takim potencjałem i kasą to powinni wszystkich pozamiatać. Reszta drużyn albo miała dobry początek rundy i teraz spuchły albo odwrotnie. Ja osobiście cenię sobie komentarze anathemy choć trochę za dużo w nich destrukcji ale mając własne spostrzeżenia oraz innych osób ,które tu piszą i widać,że maja bardzo duże pojęcie o piłce i sytuacji Pogoni można sobie wyrobić jakiś punkt odniesienia. Ja niestety od kilku lat nie mogę oglądać meczy Pogoni na żywo tylko w tv co jest duzym ograniczeniem dlatego bardzo sobie cenie Wasze komentarze. Pozdrowienia z Tarnowa dla Wszystkich Portowców. Tylko Pogoń.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2013 19:56
Dobra, bo widze że zrobiła sie burza w szklance wody, nie wiem po co. Moja intencja mimo ze jej przekaz jest specyficzny i zwykle ukierunkowany na uwypuklenie na kwestie raczej pejoratywne nie jest to by stosowac krytykanctwo, bo zdaje sobie sprawe, że łatwiej ową krytyke stosowac niz chwalenie, ot taka sie zdaje nasza mentalnosc. Nie udzielam sie tu od wczoraj, i nie sztuka tez jak to takze bywa w naszej mentalności popadanie w skrajnosci w skranjosc, czyli chwalenie mimo ze na pochwale pewne rzeczy zwyczajnie nie zasługują. ja wole w tej euforii jaka tu jest stosowana, juz abstrahuje czy sluszna, zapodac łyzke dziegdziu niz idac z nurtem pławic sie w mojej percepcji oczywiscie rzekomej zajebistosci jaka wczoraj doświadczyliśmy. Bo daje głowę ojca Rydzyka że jakby wynik byłby zgoła inny to nie musiałbym sie tu udzielać bo jadu, pesymizmu, utyskiwania byłoby tu pod dostatkiem. Ot, łaska kibica na pstrym koniu jeździ. A tak równowaga zachowana. Zasadniczo.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2013 20:05
Ale troche nie fair pisac o kolesiu ze jest drewniany,ktory daje nam zwyciestwo.Sciagnelismy go praktycznie za darmo gdzies tam z 2 ligi,chlopak ,ma dopiero 20 lat,trafil do kadry a byc moze bedzie od tego meczu takim odkryciem w naszej lidze?kto wie.:)


,,Vi är överallt,,- POGON
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2013 20:12

  spagetti napisał:  
Ale troche nie fair pisac o kolesiu ze jest drewniany,ktory daje nam zwyciestwo.Sciagnelismy go praktycznie za darmo gdzies tam z 2 ligi,chlopak ,ma dopiero 20 lat,trafil do kadry a byc moze bedzie od tego meczu takim odkryciem w naszej lidze?kto wie.:)



No ale skoro naprawde jest drewniany:) Ale masz racje, u nas są zwykle drewniani zarówno ci co przychodzą z nizszej ligi za free, jak i ci jako gwiazdy i dostaja apanaże rzędu powiedzmy 50 koła. Abstrahuje juz od tego czy sie staraja etc bo mylnie okresla sie pewne rzeczy, oceniam tylko ich mozliwosci.

Wiesz, juz odnosnie Baka, jak sobie przypomnę co tu pisano po tym jak spierdoilil setke o wiele klarowniejsza niz te onie sytuacje z Korona w meczy w Bydgoszczy to.. Generalnie na nim gros ludzi w moncniejszej postaci bądź bardziej delikatnie pochlebnie sie nie wyrażało. Na tym forum. Do wczoraj. Dzis jest ok. Do nastepnego meczu.

...

spójrzcie co próbował pierwotnie zrobic Bąk przy trzecim golu. na szczescie futbolowka wolala inny wariant.

Ostatnio edytowany przez: anathema, 27 października 2013, 20:19 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2013 20:20
Ale jemu latwiej wybaczyc.Wiek i niedoswiadczenie.Gdy podobna setke zjebie ktos z nazwiskiem np.Robak to krytyke mozna zrozumiec.Ogranie,status,zarobki itp.Nie oczekujmy od takich graczy jak ten chlopak bog wie czego,przynajmniej jeszcze nie teraz.


,,Vi är överallt,,- POGON
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2013 20:27

  spagetti napisał:  
Ale jemu latwiej wybaczyc.Wiek i niedoswiadczenie.Gdy podobna setke zjebie ktos z nazwiskiem np.Robak to krytyke mozna zrozumiec.Ogranie,status,zarobki itp.Nie oczekujmy od takich graczy jak ten chlopak bog wie czego,przynajmniej jeszcze nie teraz.



A mi sie wydaje ze czas skończyć z taryfa ulgowa. To nie pierwszy jego sezon (jak i innych tzw młodych jak Lewandowski etc) Jesli takowa stosujemy, to wypłata takze powinna byc adekwatna, a wiemy ze tak nie jest. I inna sprawa, mierzi mnie robienie z kolesi ktorzy maja juz ponad 20 lat wiecznie młodych, perspektywicznych, bo później taki Pawel Brozek nadal jest takowym mimo ze zbliza sie do trzydziestki. I dziwimy sie ze nasza kadra jest tak chujowa, ze alternatyw szukamy w Robakach i innych odgrzewanych kotletach, bo inni maja parasol ochronny wszak sa młodzi, perspektywiczni wiec nie wolno wywoływać presji . I koło sie zamyka.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2013 20:38
Baka drewnianym bym nie nazwal. Widzialem w tych samych barwach gorszych, co to o takim wykonczeniu akcji mogliby tylko pomarzyc. Jeden nawet wczoraj na trybunach siedzial, czyli tam gdzie jego miejsce.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2013 20:42

  Przema napisał:  
Baka drewnianym bym nie nazwal. Widzialem w tych samych barwach gorszych, co to o takim wykonczeniu akcji mogliby tylko pomarzyc. Jeden nawet wczoraj na trybunach siedzial, czyli tam gdzie jego miejsce.



Wykończenie w obu przypadkach wzorowe. Mimo tyle przestrzeni niejeden nasz grajek (juz nie prawie o Pogoni tylko ogolnie) wyjebałby piłke w zegary. ale zastanawiam sie czy bramkarz Korony nie nazbyt pochopnie (za szybko) nie wychodził w okolice 16-tki (choć teoretycznie sie wybroni z takiej reakcji)

Inna sprawa, dlaczego nikt nie nawiąże do fiaska jakie po raz wtóry zastosował Wdowiec czyli granie trzema nominalnymi stoperami? Ale nie neguje, moze w przyszlosci da to efekty narazie to wygląda..jak wyglada.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2013 20:45
Warto też zauważyć, że Robak miał spory udział przy ostatniej bramce gdzie wracając na własną połowę wywalczył piłkę, którą po chwili Moustapha idealnie zagrał do Bąka.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 27 października 2013, 20:53 [2 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2013 20:52

  eF^ napisał:  
Warto też zauważyć, że Robak miał spory udział przy ostatniej bramce gdzie wracając na własną połowę wywalczył piłkę, którą po chwili Moustapha idealnie zagrał do Bąka.



Robak sciaga na siebie uwage, dlatego licze ze Adam zostanie przesuniety do przodu i tu dzieki swojej intuicji a tkaze kreatywnisci pod bramka rywali da wymierne efekty. Bąka narazie tu nie biore pod uwage, jeden wybryk to póki co za mało..

Moje zyczenie za okienko zimowe jest klarowne, ściągnijmy w koincu jakis zawodnikow rzeczowych na obie flanki obrony.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2013 22:57
Ja za to chciałbym zwrócić uwagę na coś innego - widzieliście Akę po bramce na 1:1? Zero radości, tylko od razu biegiem po piłkę i zaczynamy od środka. Tak jakby nadal przegrywali.

To jest coś co (mam nadzieję) zaszczepił w nich Wdowiec - mentalność zwycięzcy. To może przynieść nam jeszcze dużo pociechy.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2013 00:08
Anathema kolezko znajdz sobie kobiete, a jesli ja masz to pokaz jej ze cos dla Ciebie znaczy. pisaniem kazdego drugiego postu przez Ciebie nie podniesie Ci wlasnego ego. krytyka Twojej osoby na tym forum( hejtowanie wedlug Ciebie) ma i mialo tylko jeden cel zebys ograniczyl swoje pisanie. pisz mniej a konkretniej i rzadziej,a nikt Ci nie bedzie zwracal uwagi. wiem ze masz teoretyczne podejscie do zycia i ja go nie zmienie ale szanuj innych uzytkownikow tego forum, a jesli Cie Wlasna tworczosc az tak rozpiera to zaloz sobie blog.
Wiem ze musisz mi odpisac, taka Twoja natura. Ja tego ciagnac nie bede. prosze Cie tylko o jedno pisz mniej postow i przemysl cos zanim to napiszesz.
sorry wszystkich za off topic ale nie ma tu mozliwosci wysylania prywatnych wiadomosci niestety...
Zycze wszystkim abysmy w tej rundzie dopisali Pogoni 6 punktow. mysle ze jest to jak najbardziej do ugrania.. i ponawiam prosbe o wiesci o Lewandowskim, gdyby ktos wiedzial jak jego sytuacja na dzien dzisiejszy niech napisze, dzieki.


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2013 00:44
Lewandowski niby miał pauzować 4-6 tygodni czyli licząc od meczu z Górnikiem 6 października + dodając do tego kolejne 2 tygodnie zapasu powinien być gotowy na ostatnie 3 mecze tej rundy w grudniu.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2013 08:06

  cfan napisał:  
Anathema kolezko znajdz sobie kobiete, a jesli ja masz to pokaz jej ze cos dla Ciebie znaczy. pisaniem kazdego drugiego postu przez Ciebie nie podniesie Ci wlasnego ego. krytyka Twojej osoby na tym forum( hejtowanie wedlug Ciebie) ma i mialo tylko jeden cel zebys ograniczyl swoje pisanie. pisz mniej a konkretniej i rzadziej,a nikt Ci nie bedzie zwracal uwagi. wiem ze masz teoretyczne podejscie do zycia i ja go nie zmienie ale szanuj innych uzytkownikow tego forum, a jesli Cie Wlasna tworczosc az tak rozpiera to zaloz sobie blog.
Wiem ze musisz mi odpisac, taka Twoja natura. Ja tego ciagnac nie bede. prosze Cie tylko o jedno pisz mniej postow i przemysl cos zanim to napiszesz.
sorry wszystkich za off topic ale nie ma tu mozliwosci wysylania prywatnych wiadomosci niestety...
Zycze wszystkim abysmy w tej rundzie dopisali Pogoni 6 punktow. mysle ze jest to jak najbardziej do ugrania.. i ponawiam prosbe o wiesci o Lewandowskim, gdyby ktos wiedzial jak jego sytuacja na dzien dzisiejszy niech napisze, dzieki.



Patrze na te Twoje posty i w sumie choć nie moja sprawa bo raczej nie do mnie piszesz ,ale dyskusja dzięki niemu i kilku innym ,którzy w tematach czysto piłkarskich maja jakieś ciekawe spostrzeżenia jest aktywna i merytoryczna.Ten temat nie grupuje kilkudziesięciu uczestników więc
fakt ,że w ogóle żyje jest zasługą tylko garstki osób i anathema właśnie.
Dlatego też wydaje się, że Twoje mentorskie podejście tylko zaśmieca wątek po za kwestiami które maja związek z Pogonią a które też poruszyłeś.To tak na marginesie bo rożni ludzie piszą,rózny jest tego poziom co nie zmienia faktu, że trzeba sie szanować a nie robić wtyków tylko dlatego że kogoś styl i częstotliwość nam nie pasi.
Co do Lewandowskiego to podobno już truchta.Ciężko jednak powiedzieć kiedy przewidują jego powrót do składu.Osobiście na siłę bym go
nie forował, pomimo posuchy na bokach obrony bo wiadomo ze po kontuzji będzie trochę odstawiał nogę co akurat przy jego specyfice nie pozostawi mu wiele atrybutów.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 28 października 2013, 08:13 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2013 11:54
Lewandowski jak dla mnie moze nie zagrac do konca rundy w podstawowym skladzie i nie pisze tego zlosliwie, tylko chodzi oto, zeby chlopak wyzdrowial i zostal dobrze przygotowany do gry co bedzie skutkowalo tym, ze w stykowej sytuacji nie odstawi nogi. Dodatkowo moze Pietruszka uruchomi jakies poklady ambicji i przestanie byc statysta, a zacznie walczyc o miejsce w skladzie (chociaz wolalbym szczerze aby w zimie kupili kogos na lewa i prawa obrone). O taktyce na 3 stoperow juz duzo zostalo powiedziane. Jedyne co mnie nie pokoi to fakt, ze w wielu meczach mamy bardzo malo dosrodkowan z gry, czesto nikt nie wbiegnie w pole karne za Robaka, ktory cofnal sie po pilke i zamiast robic dorzut na srodek badz na dlugi slupek jest centra tylko na dlugi slupek albo zwolnienie akcji i pilka do tylu i dalej meczenie ataku pozycyjnego (co dla mnie osobiscie jest plusem). No i mogliby sie pokusic o czestsze strzaly z dystansu bo akurat u nas ma kto to robic - Aka, Rogalski, Lawa czy chociazby Robak. Wiadomo wiekszosc tego pojdzie kilometr obok bramki ale w koncu cos z tego moze wyjsc (gol, rykoszet i gol czy odbicie od bramkarza prosto pod nogi Robaka).
Zeby nie bylo, ze narzekam fajnie ze wygrali bo kolejne 3 pkt sie przydadza biorac pod uwage fakt, ze pozniej zostanie nam polowa z tego co juz mamy, a jest szansa aby bylo tego troche wiecej.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2013 19:12
No ciekawe jak jutro Wdowiec zestawi Naszą obronę. Brak Lewego, kartka Golli. Przy słabej dyspozycji Hernaniego i Pietruchy chyba szansę otrzyma Koj. Ale to tylko takie moje przypuszczenia.
Zbliża się zima a wraz z Nią okno transferowe. Trudno ale trzeba bez sentymentów pożegnać Pietruchę, choć troszeczkę możemy mu zawdzięczać, oczywiście w niższych ligach. O Hernanim się nie wypowiadam bo nie ma sensu. Ten chłop już dawno powinien grać w rezerwach i jak najszybciej trzeba z Nim rozwiązać kontrakt. I szukać, szukać, szukać młodych zdolnych obrońców pokroju Lewego.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
leliwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2013 19:32
niech ustawi tak aby było zwycięstwo , w górnej ósemce robi się tłoczno, na dodatek craxa prowadzi w Zabrzu. Wdowczyk zrobił z Goli dobrego obrońcę to na pewno coś już wymyślił na mecz z Piastem.


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2013 19:39
Pamietam taki sezon, to bylo chyba jak gral D.Szubert, bylismy po pierwszej rundzie na wysokim 5 miejscu, co bylo duzy zaskoczeniem, a potem na wiosne byl makabryczny zjazd w dol.
Chyba na 12 miejsce spadlismy ostatecznie.

Troche mi ta runda przypomina tamta jesienna, oby tylko wiosna byla lepsza :D

Ostatnio edytowany przez: tennisfan, 28 października 2013, 20:06 [1 raz(y)]


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2013 19:42

  tennisfan napisał:  
Pamietam taki sezon, to bylo chyba jak gral Szubert, bylismy po pierwszej rundzie na wysokim 5 miejscu, a potem na wiosne byl makabryczny zjazd w dol.
Chyba na 12 miejsce spadlismy ostatecznie.

Troche mi ta runda przypomina tamta jesienna, oby tylko wiosna byla lepsza :D



był też taki sezon, w którym po rundzie jesiennej byliśmy blisko za podium, by po rundzie wiosennej znaleźć się w ówczesnej II lidze, po jakże już osławionym meczem z GKS B. O ile pamiętam trenerem wówczas był niejaki p. Pekowski. ;)


INDIOS BRAVOS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005