Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przemek07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 20:36
z uporem maniaka bedę powtarzal co innego nie udzwignięcie gry pod presją a co innego blędy w obronie nie pierwszy raz zresztą za ktore nawet w juniorach lecą bluzgi.i to mowimy o potencjalnych reprezentantach kraju np Golla Lewandowski czy jak by chcieli w nc+ Dąbrowski


vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 20:41

  Janek80 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Dariusz Wdowczyk: Myślę, tak jak trener Moniz. Gratuluję zwycięstwa. DObrze zaczęliśmy, mieliśmy sytuacje, a Lechia czekała na kontry. Nastąpił moment rozkojarzenia u środkowych obrońców i tracimy gola, ktokolwiek na środku nie zagra. Graliśmy solidnie do momentu straty pierwszej bramki. Do tej pory nie mówiłem o personaliach, ale Frączczak zagrał słabo i ofensywa nie tak jak powinna. Gdybyśmy trafili zaraz po przerwie, mogło być różnie. Przychodzi przełknąć pigułkę. Ten zespół nie potrafi grać pod presją i nie jesteśmy fotowi na Europę. Trzeba pracować, ale pewne fragmenty trzeba eliminować.

100% prawdy i moim zdaniem pompowanie balonika pt "Puchary w Szczecinie" przyczynił się do obecnej formy. Dobrze, że jesteśmy w grupie mistrzowskiej i nic nam już nie zagrozi. Na te ostatnie mecze niech pojawią się młodzi, może więcej ambicji będą mieli.



To jest jakiś postęp, że trener zauważył to, o czym na forum piszą kibice od dawna, że Adam jest w beznadziejnej formie. Może to coś pomoże ;)


W końcu Wdowczyk mówi prawdę. AF9 jest w dobrej formie!...on gra na 100% w każdym meczu przecież! Jeszcze pare meczów i może Wdowiec zauważy reszte "ogniw destrukcyjnych" w tej drużynie.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 20:42

  Maks napisał:  
z uporem maniaka bedę powtarzal co innego nie udzwignięcie gry pod presją a co innego blędy w obronie nie pierwszy raz zresztą za ktore nawet w juniorach lecą bluzgi.i to mowimy o potencjalnych reprezentantach kraju np Golla Lewandowski czy jak by chcieli w nc+ Dąbrowski



Moim zdaniem naciski ze strony sponsorów Pogoni są, żeby drużyna i obrona grała tak jak gra czyli dennie. Trudno nie doszukiwać się celowości w tak dennej grze. A Aka w filmiku przed meczem z Lechią ma nadzieje czy sądzi, że kibiców będzie więcej na trybunach. To chyba jakaś kpina :)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 20:43

  vcf napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Dariusz Wdowczyk: Myślę, tak jak trener Moniz. Gratuluję zwycięstwa. DObrze zaczęliśmy, mieliśmy sytuacje, a Lechia czekała na kontry. Nastąpił moment rozkojarzenia u środkowych obrońców i tracimy gola, ktokolwiek na środku nie zagra. Graliśmy solidnie do momentu straty pierwszej bramki. Do tej pory nie mówiłem o personaliach, ale Frączczak zagrał słabo i ofensywa nie tak jak powinna. Gdybyśmy trafili zaraz po przerwie, mogło być różnie. Przychodzi przełknąć pigułkę. Ten zespół nie potrafi grać pod presją i nie jesteśmy fotowi na Europę. Trzeba pracować, ale pewne fragmenty trzeba eliminować.

100% prawdy i moim zdaniem pompowanie balonika pt "Puchary w Szczecinie" przyczynił się do obecnej formy. Dobrze, że jesteśmy w grupie mistrzowskiej i nic nam już nie zagrozi. Na te ostatnie mecze niech pojawią się młodzi, może więcej ambicji będą mieli.



To jest jakiś postęp, że trener zauważył to, o czym na forum piszą kibice od dawna, że Adam jest w beznadziejnej formie. Może to coś pomoże ;)


W końcu Wdowczyk mówi prawdę. AF9 jest w dobrej formie!...on gra na 100% w każdym meczu przecież! Jeszcze pare meczów i może Wdowiec zauważy reszte "ogniw destrukcyjnych" w tej drużynie.




Świetnie! To znaczy Adam i tak jest pewniakiem na Zawiszę?

Nie ma co pieprzyć o presji. Wcześniej grali pod presją wejścia do 8 i umieli?

W mojej opinii nastąpiło fizyczne tąpnięcie, może i chcą ale nogi nie niosą i nie wychodzi.
Ewentualnie - całkowicie odpuścili i zlekceważyli w co mi się jednak wierzyć nie chce
Trener też ostatnio nie pomaga. Nie wyciąga wniosków - Adam i Taku znów dziś zaczęli w pierwszej "11". A prawda jest taka, że po tym co pokazali w Krakowie mecz powinien zacząć Walski i Kun. Dużo gorzej by nie zagrali.
Szuka wymówek - dziś sędziowie i oczywiście okazje. Gdyby były wykorzystane. Racji trochę w tym jest, że Wdowczyk sprawdza się gdy idzie wszystko w miarę gładko. Gdy coś się zacina już tak różowo nie jest

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 10 maja 2014, 20:49 [1 raz(y)]


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 20:48
Widzę, że już niektórzy eksperci wydali wyrok. Wdowczyk słaby, Radek słaby, cała obrona do rezerw, resztę dograjmy juniorami. Ja rozumiem, że co osoba, to inna opinia, ale zamiast wiecznie popadać w skrajności popatrzmy na to wszystko realnie. Pogoń była dzisiaj zespołem lepszym. Sytuacje były - nie tylko strzały z dystansu, ale też strzał Dąbrowskiego na początku, główka również Maćka w drugiej połowie czy strzał Robaka (niestety prosto w Bąka) po świetnym podaniu Murawskiego i obróceniu się z piłką. Lechia miała 3 okazje, dwie z nich wykorzystała. Nie sądzę, żeby drużyna była zajechana, jak niektórzy tutaj piszą. Z Wisłą bramki straciliśmy na początku, dzisiaj, owszem, w minutach 30-40, ale na koniec fizycznie to Lechia wyglądała gorzej (w mojej przynajmniej opinii). Nasza obrona popełniła fatalne błędy, i tutaj się zgodzę. Gra na prawej obronie Frączczaka jest bardzo słaba, ale Wdowczyk widzi na treningach Lisowskiego i to nie może być przypadek, że on nie łapie się do meczowej 18. Frączczak gra słabo, ale można przecież grać jeszcze gorzej. Strasznie denerwują te ślizgi, czy to jest kwestia butów, czy może jednak bardziej wkręcania go w ziemię...? Stoperzy dzisiaj też się nie popisali, zwłaszcza przy bramkach. Nieporozumienia, złe krycie, szkoda - bo generalnie nie zagrali jakoś dramatycznie słabo, ale grając na obronie nie można popełniać pojedynczych kluczowych błędów. Liczy się przede wszystkim koncentracja, a jej nie było. Ofensywne wejścia w pole karne tego nie zrekompensują. Lewandowski sprawiał według mnie najlepsze wrażenie, ale jak pomyślę, że obie bramki padły po akcjach jego stroną - coś również musiało być nie tak.

Wieszania psów na Radku też nie rozumiem. Co leci, to wpada mówicie. Spójrzcie lepiej na sytuacje. W dzisiejszym meczu - dwa razy sam na sam, gdzie Makuszewski miał 3218905819358 minut na podjęcie decyzji. Raz strzelił, raz podał do środka, gdzie nikt nie pokrył sensownie Sadajewa. Bramkarz musi wyjść, skrócić kąt, ale generalnie jest bezradny. Co on może zrobić? Żaden bramkarz by nas nie uratował w tych sytuacjach... może mógł trochę szybciej złączyć nogi, ale na Boga, to jest ułamek sekundy. Trochę więcej szczęścia lub pecha. Dziś było to drugie. Bąk zaprezentował się lepiej, bo generalnie miał więcej pracy i bronił zwyczajnie bez zarzutu. Jemu pomógł a to słupek, a to nietrafiający dobitkę Frączczak - gdyby trafił, to wszyscy mówiliby - mógł odbić na bok, a nie przed siebie. No ale nie trafił, więc jest na plus.

Nie wiem za to jakie papiery na Wdowczyka ma Murayama. Od początku wiosny gra zwyczajnie słabo. Słabo? T mało powiedziane. On jest beznadziejny. Totalnie bezużyteczny. Kun dzisiaj po raz kolejny pokazał o wiele więcej umiejętności, o wiele więcej chęci do gry. W przypadku Frączczaka możemy powiedzieć, że nie ma dublera, że musi grać. A w przypadku Taku? Nie możemy. Czas zerwać z tym mitycznym porozumieniem dwóch Japończyków, bo bez Murayamy gra wygląda o wiele lepiej. Ma potencjał i potrafi grać w piłkę, ale jest kompletnie bez formy. Latem niech przperacuje okres przygotowawczy i jesienią pokaże na co go stać. Jeśli tylko skończy balować.

Podobała mi się dzisiaj gra Murawskiego, Kuna i Robaka. Pierwszy fajnie rozgrywał piłkę, rzadko tracił, widać było doświadczenie i zmysł rozgrywającego. Bardzo dobrze, że przyszedł do Pogoni... O drugim już wspomniałem. Robak trzyma swój stały poziom, obrońcy wręcz się boją starć z nim, bo wiedzą, że wyjdą z nich z porażką. Szkoda, że miał dzisiaj tak na dobrą sprawę tylko jedną okazję, jeśli dobrze pamiętam. Tym razem zmarnował. Następnym razem strzeli. Małecki starał się, walczył, ale nic z tego nie wychodziło. Także można się spytać, który to już raz... Nie pomagał mu liniowy, który nie wiem dlaczego puszczał grę w momencie, w którym Leković go trzymał - nie dziwię się frustracji. Walski wszedł, zaliczył kolejne minuty, nie odstawał od towarzystwa ani trochę - może czas ponownie dać mu szansę od pierwszej minuty? Dzisiaj zagrał jako skrzydłowy, ale było widać, że to raczej nie jego pozycja.

Niech ktoś, kto oglądał mecz przed TV opisze pracę arbitrów. Wydawała mi się mocno średnia... ale to nie przez nich nie ma 3 punktów. Maszyna trybiła, ale trybić przestała. Ten kto widział wywiad Lewandowskiego w przerwie nie może powiedzieć, że im nie zależy, bo zależy. A że nie wychodzi? Taka jest piłka. Do tego ekstraklasa, specyficzna liga... Zamiast wypierdalać wszystkich do rezerw polecałbym spokój, przyjście za tydzień na mecz z Zawiszą, bo w końcu przełamanie nadejdzie - a później z wiatrem w żagle będzie już tylko lepiej. 2 porażki na 12 meczów wiosną, kiedyś marzylibyśmy o takiej rundzie (pomijając wiosnę Płatka ;)).

Ostatnio edytowany przez: krzysiek48, 10 maja 2014, 21:28 [1 raz(y)]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 20:51
Kolego, z całym szacunkiem. Jak ty twierdzisz, że Pogoń była dziś lepsza, to ja nie mam więcej pytań.

W czym? Chyba w niedokładności. Więcej z gry i z akcji miał Gdańsk. Tyle w tym temacie. Sędzia chujowy ale to tylko margines. Na wynik i na naszą podłą grę nie miało to żadnego wpływu


vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 20:53

  krzysiek48 napisał:  
...Pogoń była dzisiaj zespołem lepszym...


zmień dilera.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 21:02
Widać ewidentnie dołek w tej drużynie. Gra nie idzie tak jak powinna. Po raz kolejny nie mamy skrzydeł. Znowu totalnie beznadziejny Murayama i bezproduktywny Małecki. Cała nasza gra idzie środkiem, a tam dzisiaj słaby dzień miał Aka, więc wyglądało to jak wyglądało.

Największym zagrożeniem dla Lechii był Dąbrowski. Po raz kolejny się dziwię, dlaczego on jest obrońcą. On ma takie papiery na grę do przodu, że to jest marnowanie jego talentu. Im częściej mógłby być pod bramką rywala, tym lepiej dla nas. Dzisiaj pokazał wszystko. Grę nogami, kiwkę, strzały głową, umiejętność znajdowania się w polu karnym i jeszcze soczysty strzał z dystansu.

Jak zabraknie Robaka, gdyby przerobić Dąbrowskiego na napastnika, to jestem pewien, że gwarantowałby nam 10-15 goli na sezon.

Najlepszy w naszej drużynie bez wątpienia Murawski. Świetnie utrzymywał się przy piłce, wiele razy ratował piłkę w beznadziejnych - wydawało się - sytuacjach. Nieźle rozgrywał i przerwał mnóstwo akcji.

Co grał Frączczak to był kryminał. Grzelczak robił z nim co chciał. Przepychał go jak juniora. Frączczak leciał na glebę przy pierwszym zwodzie rywala. Kolejny beznadziejny mecz Adama. Niestety.

Zachowanie Golli przy pierwszym golu Lechii też fatalne. Dąbrowski ograny na skrzydle - zdarza się. Golla miał mnóstwo czasu by podbiec do Makuszewskiego. Próbować mu przeszkodzić, zajść mu drogę, zmusić do kiwki i popełnienia błędu. Nie zrobił nic.

Mecz dość słaby, obraz gry wyrównany, może nawet z naszą lekką przewagą. Ale Lechia nie popełniała tak prostych błędów w obronie i wykorzystała pierwsze sytuacje. My znów zostaliśmy z niczym.

P.S. Spiker :D Ciekawe co by było, gdyby tak z 10 minut bez przerwy ciągnąć "jeb** PZPN" - kiedy by mu się pomysły skończyły?


Przemek07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 21:02

  vcf napisał:  

  krzysiek48 napisał:  
...Pogoń była dzisiaj zespołem lepszym...


zmień dilera.



pelna zgoda,apropo sedziego- niestety mocno polamany ogladalem mecz z musu w tv- i był jaki był ale moim zdaniem na bank nie wypaczył wyniku ani nie popełnił rażących blędow

Ostatnio edytowany przez: Przemek07, 10 maja 2014, 21:19 [1 raz(y)]


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 21:04
Dwie kwestie były chyba kluczowe:
1. Zbyt ofensywne ustawienie środka pola. Murawki i Popara to nie są zawodnicy typu Rogalskiego. Odważne posunięcie, ale niestety w połączeniu z Aką są to zbyt "miętcy" zawodnicy w tej strefie boiska.
2. Skrzydła. My mieliśmy duet Murayama-Małecki, a Lechia Grzelczak-Makuszewski. Ogromna różnica na korzyść gości. Nasz duet był totalnie nieproduktywny, zresztą przez całą rundę grają to samo. Wejście Kuna i Walskiego zdecydowanie rozruszało boki i chciałbym ich widzieć do końca sezonu w pierwszym składzie.

O tym co wyczynia Dąbrowski w obronie już szkoda mi pisać kolejny raz. Fajnie, że w ataku jest przydatny, że czasem uda mu się przeciąć i pociągnąć kontrę, ale jego NIEODPOWIEDZIALNE decyzję są dramatyczne w skutkach. Nie rozumiem tego, bo jest to błąd w prosty sposób do wyeliminowania, a on go powiela co mecz. Ma papiery na granie, ale nie może grać w ten sposób.

Na + wszystkie trzy zmiany, Murawski i Robak za umiejętne przetrzymywanie piłki, niestety gorzej dziś ze skutecznością. Reszta słabo.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 21:06
No, w tym wszystkim się trochę zapędziłem. Bardziej chodziło mi o ilość okazji - bo z tym, że Lechia miała ich więcej to się nie zgodzę. Nawet ze skrótu wynika, że było ich mniej więcej po równo. Lechia nie pokazała wiele w ofensywnie, po prostu wykorzystała błędy. Nie było w tym wielkiego futbolu. Jakby spojrzeć na mecz przez pryzmat samej gry, to dla mnie gdańszczanie naprawdę wiele nie pokazali, nie więcej od Pogoni. O wyniku zadecydowały błędy i dobra dyspozycja Bąka na bramce. Do momentu strzelenia pierwszej gola nie przypominam sobie żadnej ich składnej akcji w ofensywie - jedynie przypadkowy rajd Grzelczaka zakończony nieudanym strzałem.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 21:10

  Bzyku napisał:  


Jak zabraknie Robaka, gdyby przerobić Dąbrowskiego na napastnika, to jestem pewien, że gwarantowałby nam 10-15 goli na sezon.




Kolejny fantasta. Ale cóż nam zostało. Śmiać się tylko.

Ja już pisałem przed tygodniem. Remis z Lechią będzie sukcesem. Lechia w drugiej połowie wiedziała co grała. Solidnie w obronie a przede wszystkim dobrze w destrukcji w środku pola. Czyli to czego nie ma u nas od paru spotkań.


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 21:29
Po tej 2-tygodniowej przerwie Pogon jest wolniejsza od rywali

I stad sie bierze polowa problemow


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 21:52

  Cytat:  
Frączczak gra słabo, ale można przecież grać jeszcze gorzej.


Jeszcze gorzej?...hmmm...mocno dyskusyjny pogląd.

Generalnie to powiem tyle że jesteśmy bez formy i jak dotychczas mieliśmy sporo szczęścia to teraz już nas opuściło.Mecz podobny do tego w Krakowie.Atakujemy,dwie-trzy sytuacje.Nie wpada.Koniec meczu.Przeciwnik przejmuje inicjatywę ,w końcu strzela ,potem poprawia,przegrupowuje szyki i mądrze się broni.
Oceny:
+Murawski- na dzisiaj to zawodnik po za zasięgiem innych...a przygotowania spędził w Lechu.
=Dąbrowski-w obronie błedy ale bez niego to po rogach byśmy tracili masę bramek z powietrza,w ofensywie pokazał ze sporo potrafi,Jeśli będzie miał mocnych partnerów w obronie to będzie gwiazdą bo jego błędy w kryciu zawsze ktoś naprawi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O reszcie szkoda pisać:
Aka-nie widoczny i jego czar prysnął
Popara-to podobny typ co Dąbrowski,ofensywnie ok ale broni słabo
Murayama-chaos
Golla-strach w oczach
Lewandowski-schematyczne bieganie przeplatane babolami.
Robak-nieskuteczny ale i bezradny w pojedynkę bo Aka olal dzisiaj i podania i wsparcie w ofensywie
Małecki-totalna klapa,nic nie daje drużynie
Frączczak-...................................................patrz.100 poprzednich stron tego tematu.
Skoro nie ma go kto zastąpić to wychodżmy w "10" bo w sumie różnicy nie ma.

Dla mnie 3 miejsce zajmie Górnik.Dla nas jest juz po sezonie.Boje się tylko meczu z Legią ...oby nie było pogromu.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 21:56
Co do Małeckiego :


  Cytat:  
"Patryk Małecki po meczu:

"Przegraliśmy z drużyną ktora nie grała jakiegoś super meczu, tylko to my popełniliśmy błędy. Mnie osobiście boli to, że moja dyspozycja jest fatalna. Szkoda mi trenera ktory zaufał mi, ktory sprowadzil mnie zeby dac jakość drużynie. Na początku moje przyjście było ok, teraz jest jakaś zapaść. Szkoda też jest mi ludzi którzy przychodzą na mecze. Z tego co wiem było mówione, że Patryk Małecki będzie dużym wzmocnieniem, na razie jest to tragiczne wzmocnienie. Gdybym byl trenerem nie wystawiłbym się w pierwszym składzie, a nawet nie zabrał do osiemnastki meczowej.
Zawaliłem zarówno ten mecz jak i wcześniejsze. Pozostaje mi tylko przeprosić wszystkich ludzi związanych z Pogonia. Musze wziąć się do roboty, bo dalej tak być nie może."



kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 21:58

  Icar napisał:  
Co do Małeckiego :


  Cytat:  
"Patryk Małecki po meczu:

"Przegraliśmy z drużyną ktora nie grała jakiegoś super meczu, tylko to my popełniliśmy błędy. Mnie osobiście boli to, że moja dyspozycja jest fatalna. Szkoda mi trenera ktory zaufał mi, ktory sprowadzil mnie zeby dac jakość drużynie. Na początku moje przyjście było ok, teraz jest jakaś zapaść. Szkoda też jest mi ludzi którzy przychodzą na mecze. Z tego co wiem było mówione, że Patryk Małecki będzie dużym wzmocnieniem, na razie jest to tragiczne wzmocnienie. Gdybym byl trenerem nie wystawiłbym się w pierwszym składzie, a nawet nie zabrał do osiemnastki meczowej.
Zawaliłem zarówno ten mecz jak i wcześniejsze. Pozostaje mi tylko przeprosić wszystkich ludzi związanych z Pogonia. Musze wziąć się do roboty, bo dalej tak być nie może."




I mimo jego gry takich grajków się szanuje.


vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 21:59

  Icar napisał:  
Co do Małeckiego :


  Cytat:  
"Patryk Małecki po meczu:

"Przegraliśmy z drużyną ktora nie grała jakiegoś super meczu, tylko to my popełniliśmy błędy. Mnie osobiście boli to, że moja dyspozycja jest fatalna. Szkoda mi trenera ktory zaufał mi, ktory sprowadzil mnie zeby dac jakość drużynie. Na początku moje przyjście było ok, teraz jest jakaś zapaść. Szkoda też jest mi ludzi którzy przychodzą na mecze. Z tego co wiem było mówione, że Patryk Małecki będzie dużym wzmocnieniem, na razie jest to tragiczne wzmocnienie. Gdybym byl trenerem nie wystawiłbym się w pierwszym składzie, a nawet nie zabrał do osiemnastki meczowej.
Zawaliłem zarówno ten mecz jak i wcześniejsze. Pozostaje mi tylko przeprosić wszystkich ludzi związanych z Pogonia. Musze wziąć się do roboty, bo dalej tak być nie może."



Słusznie, czekam na słowa AF9 podobnej treści.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 22:01

  OLDBOJ napisał:  
Po tej 2-tygodniowej przerwie Pogon jest wolniejsza od rywali

I stad sie bierze polowa problemow



Tak jest. Nie pokazują się do gry, nie wychodzą na pozycje. Jakiś błąd w przygotowaniach w Pogorzelicy?

Coś się zjebało i najgorsze, że nawet Wdowczyk chyba nie wie co.

Epson - z Legią różnie może być. Jak się ogarniemy z Zawiszą i staniemy na nogi fizycznie może być ciekawie

Małecki ujął swoją dyspozycję dosadnie ale bardzo szczerze i trafnie. Takie słowa samokrytyki spotykane rzadko

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 10 maja 2014, 22:08 [1 raz(y)]


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 22:04
http://dumapomorza.pl/patryk-malecki-na-razie-jestem-tragicznym-transferem/

Przynajmniej szczerze, a nie pierdolenie pitu pitu. Na chwilę obecną na skrzydłach najlepiej prezentuje się Kun i o dziwo gra najmniej.

Na Zawiszę mogliby wyjść tak:
Janukiewicz - Koj, Dąbrowski, Hernani, Rudol - Murawski, Akahoshi, Kun, Walski, Frączczak - Robak

W obronie nawet jeśli Wdowczyk by chciał coś pozmieniać to nawet nie ma pola do popisu.. Frączczak powinien zagrać w końcu na skrzydle, bo jak wcześniej już pisałem, poziom skrzydeł jest b słaby. Małecki słaby, Murayama także, Bąk powinien zostać zesłany na amen do rezerw i zostaje tylko Kun. Ewentualnie skrzydła Kun - Aka.


Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/05/2014 22:13
Zawodnicy Pogoni byli wolniejsi i grali na stojaco. Na tle Lechii wygladalo to na braki kondycyjne. Obrona gra tragicznie od meczu z Widzewem. Ja nie oczekuje samych wygranych. Jedyne co chce ogladac, to jazda na dupie i 110% zaangazowania.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005