Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8311 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 19:29
Bąk za Murawskiego ? WTF !!!


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4596 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 19:35
Frączczak do zmiany. Aż dziw bierze, że jest tak surowy technicznie.


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3647 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 19:38
A ja musze przeprosić chyba za czarno widzenie, ale dawno nie oglądałem naszej eklapy i chyba to tego wina. Ten mecz to taka kopanina, więcej fauli, autów i braku gry niż biegania i akcji. Żenada, nie wydałbym 50 groszy za bilet na takie coś. Remis do domu , teksty że chcieli 3 pkt. i za tydzień to samo.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4596 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 19:41
Cały kurwa Bąk, głowa w dół - tylko on i piłka.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5109 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 19:47
uwaga_bez_cenzury

do grzegorza smolnego: BŁAGAM KURWA WYJEBCIE TEGO BĄKA DO JAKIŚ BŁĘKITNYCH STARGARD BO MNIE CHUJ STRZELI ZARAZ Diabeł


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5105 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 19:53

  pogol napisał:  
Cały kurwa Bąk, głowa w dół - tylko on i piłka.Jak zawsze dużo szumu robi a nic z tego nie wynika......


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 19:54
Bąk BEZMYŚLNY, niby coś tam ambitnie przy wejściu się starał, ale na Boga ...

Frączczak za ten mecz powinien dostać 3 mecze przerwy kary, dawno nie widziałem nikogo kto by tak obok meczu przeszedł - wiecznie niecelne podania połączone z irytującym spowalnianiem akcji

Rudol najgorszy w bloku obronnym, wolny, niepewny, z przodu KATASTROFA - dostosował się do poziomu swojego kolegi ze strony, Frączczaka

Mecz na plus: Murayama, Murawski, Matynia

Dobry punkt, przed meczem brałbym w ciemno.

No i najważniejsze pytanie, czemu do cholery nie gra Dąbrowski?!


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4596 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 19:55
Coż. Trzeba się i z tego cieszyć. Strasznie kłuje w oczy to, że przyjęcie i prowadzenie piłki stanowi duży problem dla niektórych (np. Frączczak). Nie rozumiem też, czemu tak czekamy ze zmianami. Dwie ostatnie przypadły na ostatnie 2 minuty - dla mnie bez sensu. Tym bardziej, że Dąbrowski w kontrataku jest tak nam potrzebny jak Krzystkowi nowy stadion.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3777 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 19:58
Mogło to pójść i na korzyść Śląska i na naszą. Wyrównane spotkanie typowo na 1 pkt. Szkoda szans Matrasa i Zwolińskiego w końcówce.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3899 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 20:00
Frączczak dzisiaj atrybutami ofensywnymi dorównał tym defensywnym prezentowanym przez niego regularnie w zeszłym sezonie... to jak mu odskoczyła piłka pod koniec meczu to istny dramat. Wszedł jeszcze Bąk i skrzydła niby były widoczne, ale kompletnie nieefektywne. Co z tego, że Bąk nie tracił piłki, skoro nie miał podniesionej głowy - samemu Taku powinien postawić dwie butelki sake. Ma miejsce, ma czas, to zamiast pobiec albo przełożyć na prawą nogę - wrzuca z lewej prosto na Pawełka.. po co? Czy na treningu regularnie wychodzą mu takie wrzutki słabszą nogą? Śmiem wątpić..
Szkoda, że Rogalski się wykartkował, całkiem przyzwoity mecz. Matras pomimo słabego początku nie grał tak źle - szkoda, że zabrakło mu instyktu snajpera, zapewne zagra w następnym meczu z Murasiem (mnie nie olśnił, cofnięty gra według mnie lepiej niż na "10"), a wyżej Murayama.


kondzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7075 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 20:00
Tylu szmaciarzy przewinęło się przez Naszą Pogoń w ostatnich latach,ale tak jak Bąk na nerwy nie działał mi chyba nikt, to jest nie wiarygodne, że ktoś taki gra na poziomie ekstraklasy.


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4600 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 20:06
Bąk, Frączczak i Rudol TRAGEDIA. W pierwszej połowie lewą stroną parę razy wchodziliśmy jak w masło. Głównie za sprawą Taku (który tak w ogóle po za dobrą grą z przodu fajnie też wracał i pomagał). Więc zupełnie nie rozumiem czemu znaczną część ataków przeprowadzaliśmy prawą stroną gdzie Rudol i Frączczak dobrze piłki nie potrafili przyjąć... A ten ostatni to wkurwiał na maksa. Dziecinne straty i nawet nie fatygował się żeby piłkę odzyskać.

Obok wspomnianego już Taku na plus: Matynia (w końcu zagrał jak senior), tradycyjnie Murawski, Rogal, w sumie też Matras, Golla. Raczej nic większego nie zjebali. Z punktu jestem w miarę zadowolony. Ciężki teren, z którego naprawdę nieliczni wywożą punkty.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
Black Adder
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3770 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 20:24
A dla mnie ojcem TYLKO remisu jest Hernani - pięknie odskoczył z lini strzału i gol dla Śląska( zresztą to chyba jedyny stoper na świecie, który robi to zawsze!) no i oczywiście Bąk - za skuteczne przerywanie tych ofensywnych akcji Pogoni, które mogły zakończyć się zwycięskim golem.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6536 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 20:32
Napisałbym coś o Bąku, ale mi się wydaje, że on jest po prostu głupi. Serio. Jego gry nie da się logicznie wytłumaczyć. Podobnie jak zmiany za Murawskiego.

Dodatkowo Rudol zamiast grać w piłkę powinien zatrudnić się na budowie. Byłby porządny pracownik. Pobiegnie po lini. Pierdolnie w trybuny, wstaje i biegnie dalej. Umie w zasadzie tylko biegać. Nic z niego nie będzie. Nie myśli jak gra w piłkę. Nie umie strzelać i dośrodkowywać. Bezsensowne faule.

Frączczak. Ten drybling z końcówki...

Pragnę zauważyć, że moim zdaniem po raz kolejny najlepszy na boisku Murayama. Piłka mu nie przeszkadza. Potrafi zagrać klepkę, co jak się okazuje jest niezwykle kunsztownymi zagraniem dla Naszych piłkarzy. Poza tym gol i parę dryblingów...

Reasumując. Inwalidzi nie wstali z wózków....


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3784 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 20:48
Nie wiem z czego to wynika, ale zejścia Murawskiego przed upływem 90 minut zaczęły się od początku zatrudnienia Kociana. Nie wydaje mi się, że nie wytrzymuje tempa i jest źle przygotowany wydolnościowo, a przecież Rogalski i Matras to o wiele niższa półka.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6269 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 21:10

  DP napisał:  
uwaga_bez_cenzury

do grzegorza smolnego: BŁAGAM KURWA WYJEBCIE TEGO BĄKA DO JAKIŚ BŁĘKITNYCH STARGARD BO MNIE CHUJ STRZELI ZARAZ DiabełDlaczego tak źle życzysz Błękitnym? Diabełek


PS 1948
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4021 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 21:34
Szkoda w takich okolicznościach kontuzji Małeckiego. Gdyby on miał tyle przestrzeni co dzisiaj Bąk..


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5105 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 21:43
Jak to jest, odwiedzając wiele stron sportowych Pogoń jest prawie na każdej na 8 miejscu w tabeli, czy w przypadku tej samej liczby punktów głównie decyduje bilans bezpośrednich spotkań? Bo w sumie bilanas bramek Bielsko ma o jednego gola lepszy..Może ktoś mi pomóc i udzielić odpowiedzi? ;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4060 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 22:11

  paula22szczecinpogon napisał:  
Jak to jest, odwiedzając wiele stron sportowych Pogoń jest prawie na każdej na 8 miejscu w tabeli, czy w przypadku tej samej liczby punktów głównie decyduje bilans bezpośrednich spotkań? Bo w sumie bilanas bramek Bielsko ma o jednego gola lepszy..Może ktoś mi pomóc i udzielić odpowiedzi? ;)Generalnie w przypadku takiej samej liczby punktów o tym, która drużyna jest wyżej decyduje bilans bezpośrednich spotkań. My ten bilans mamy lepszy od Podbeskidzia, gdyż strzeliliśmy więcej bramek na wyjeździe od nich w tym dwumeczu. Jednak zasada ta znajduje zastosowanie dopiero w tabeli na koniec rozgrywek (Przypuszczam, że jest ona miarodajna dopiero na koniec sezonu, gdyż wcześniej mogłoby dojść do takiej sytuacji, że powiedzmy pięć drużyn ma tyle samo punktów, a przecież nie każda z każdą musiała grać do momentu, kiedy taka sytuacja miałaby miejsce). Podczas trwania sezonu ważniejszy jest stosunek bramek, a jeśli on jest taki sam to wyżej jest drużyna, która strzeliła więcej goli.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5105 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/11/2014 22:23

  Niepokonany napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  
Jak to jest, odwiedzając wiele stron sportowych Pogoń jest prawie na każdej na 8 miejscu w tabeli, czy w przypadku tej samej liczby punktów głównie decyduje bilans bezpośrednich spotkań? Bo w sumie bilanas bramek Bielsko ma o jednego gola lepszy..Może ktoś mi pomóc i udzielić odpowiedzi? ;)Generalnie w przypadku takiej samej liczby punktów o tym, która drużyna jest wyżej decyduje bilans bezpośrednich spotkań. My ten bilans mamy lepszy od Podbeskidzia, gdyż strzeliliśmy więcej bramek na wyjeździe od nich w tym dwumeczu. Jednak zasada ta znajduje zastosowanie dopiero w tabeli na koniec rozgrywek (Przypuszczam, że jest ona miarodajna dopiero na koniec sezonu, gdyż wcześniej mogłoby dojść do takiej sytuacji, że powiedzmy pięć drużyn ma tyle samo punktów, a przecież nie każda z każdą musiała grać do momentu, kiedy taka sytuacja miałaby miejsce). Podczas trwania sezonu ważniejszy jest stosunek bramek, a jeśli on jest taki sam to wyżej jest drużyna, która strzeliła więcej goli.Ok dzieki bardzo ;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005