Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 16:49
Dzis to po niestrzelonym karnym calkiem powietrze z Pogoniarzy uszlo

A od tylu spotkan tak malo goli to m.in. z powodu braku porzadnych napadziorow

A namawialem - brac Cieslinskiego jak sie wolny robil

Teraz to Flocie kolejne dwa wbil


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 16:52
Cieszmy sie, ze Pernis wyciagnal pare sytuacji, bo w takich warunkach spokojnie moglo sie skonczyc 0:4 i smiechem na cała Polske z Pogoni


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 17:11

  GBvW napisał:  
Myślę że mecz się odbędzie... Zdjęcie robione po 11. Do meczu podgrzewana murawa + oczyszczenie powinny zdać egzamin.



Nie oszukujmy się. Podgrzewana płyta to fikcja. Czy ktoś u nas kiedykolwiek widział, żeby działała?

Co opady śniegu to mamy masakrycznie zasypane boisko. Tak jak dzisiaj. Opady przecież nie były wielkie. Tylko długo trwały. Gdyby było podgrzewanie, to bez problemu by sobie z tym poradziło.

W przerwie meczu chyba jedna osoba z szufelką odśnieżała linie. Jeden traktor 3 razy przejechał po polu karnym. I... tyle. Nikomu tam nawet nie zależało żeby chociaż ten śnieg przez 15 minut porządnie zgarnąć.
Kiedyś 2 duże bańki (o ile dobrze pamiętam) kosztowało podgrzewanie murawy. Więc ja się kur** pytam, gdzie ona jest?


Żenada!


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 17:14
Jak dobrze pamietam to chyba 3 miliony kosztowala modernizacja plyty


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 17:20
Żal było patrzeć...Gra Pogoni to jest obecnie katastrofa. Sztuka dla sztuki z której nic nie wynika- ja do Ciebie ty do mnie i...... wielki chuj. Skowronek coś gadał o trenowaniu pressingu pod Piast. Wszyscy widzielisny efekt tego. Warunki do gry były fatalne ale takie same dla obu drużyn. Piast się nie bawił w próby małpowania "Barcy" , tylko prostymi srodkami nas wypunktował. I dziś trzeba było tak grać. Strata pierwszej bramki to ewidentny błąd Hricki. Druga to po raz kolejny popis naszej obrony. Bramkę zdobył wysoki Docekal, ale my na stoperze mamy podobne "wieże" typu Dąbrowski, Noll czy Hernani. A i tak zawsze tak "pokryją" że efekt widzieliśmy w Lubinie i dziś. Pogoń wg Skowronka miała byc drużyną grającą ofensywnie i z polotem. I momenty na jesieni były. Ale na dłuższą metę nic z tego nie wynika. Nie wiem czy coś w tym jest, ale ja mam wrażenie że, jak warunki do gry są delikatnie mówiąc niesprzyjające, to nie ma Ediego, nie ma Aki. To nie są walczaki o czym przekonaliśmy się wielokrotnie w 1 lidze . Ci zawodnicy dziś po raz kolejny potwierdzili że na ładnej zielonej murawie pograją a na kartoflisku nie bardzo. Wracając jeszcze do tej "ładnej gry", to większośc bramek jakie zdobyliśmy w ostatnim czasie to efekt stałych fragmentów gry. Zresztą dziś też to na antenie wytknięto. I jak to ma się do ofensywnej gry i polotu? A no nie ma. Gramy (graliśmy) ładnie, ale bramek z gry jak na lekarstwo. I sprowadzenie napastnika nic nie da. Djousse i Chałas nie strzelają i nie będą strzelac, ale tylko dlatego że koledzy pomocnicy im tych sytuacji nie stwarzają. I tu jest problem. Teraz wyjazd na "odbijającej" się Wiśle i szczerze to słabo to widzę tzn. porażka. I Smolny może zacząc kombinowac.....


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5795 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 17:23
Skowronek po raz kolejny w pomeczowym wywiadzie buńczucznie zapowiada, że w kolejnym meczu to już na pewno będzie super, że nie zawiodą , że będzie lepiej i że obraz gry się nie zmieni... podejrzewam, że to samo będzie mówił po porażce w Krakowie i wtopie u nas z Amicą [oczywiście oby było inaczej...]


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 17:25
Nie wiem jaki sens w taką pogodę wychodzić z Aką i Edim w środku...
Druga sprawa- 3 zmiany - żadna nie wniosła NIC


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 17:28

  thomithomass napisał:  
Skowronek po raz kolejny w pomeczowym wywiadzie buńczucznie zapowiada, że w kolejnym meczu to już na pewno będzie super, że nie zawiodą , że będzie lepiej i że obraz gry się nie zmieni... podejrzewam, że to samo będzie mówił po porażce w Krakowie i wtopie u nas z Amicą [oczywiście oby było inaczej...]



po wtopie z Lechem to juz nie bedzie nic mowil, bo pewnie juz go nie bedzie. Porazke z Wislą juz można wkalkulować.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 17:30
Obraz nędzy i rozpaczy. Respekt dla ludzi, którym chciało się w takich warunkach przyjść na stadion i dopingować bo aura naprawdę była dramatyczna.

Co do samego meczu, podejrzewałem, że skończy się jakimś 0:0 ewentualnie czyjąś wygraną po jakiejś przypadkowej bramce. W pierwszej połowie taki scenariusz przez dość długi czas się sprawdzał, obie drużyny w trudnych warunkach kopały się w czoło na przemian popełniając takie babole i kiksy, że można by z tego stworzyć całkiem długi filmik prześmiewczy. Szybciej w takich warunkach odnalazł się Piast, strzelił dość przypadkową bramkę i później to oni spokojnie mogli wyczekiwać na ataki Pogoni i kontratakować.

W Pogoni nie widziałem dziś praktycznie żadnych pozytywów. Najlepszy na boisku bezapelacyjnie Rogalski, walczył, przerywał spoko akcji, widać że jako jednemu z niewielu piłka mu dzisiaj nie przeszkadzała, w wręcz przeciwnie. Nieźle w obronie Dąbrowski, sporo czyścił, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy nie zawinił przy bramkach.

Co do minusów, a tutaj jest ich sporo.
- ofensywa - Chałas zagrał za krótko, żeby go oceniać, ale Djousse niestety gra cieniutko - jakieś pokraczne dryblingi, z których nic nie wynika, zero strzałów, zero zagrożenia dla bramki przeciwnika;
- Lewandowski - dramatycznie słaby, pomimo rozegrania już kilkunastu meczów w pierwszej drużynie, a nawet od pierwszych minut gra cały czas bardzo wystraszony, brakuje mu szybkości, często podejmuje bardzo złe decyzje przez co traci piłkę albo partoli akcję w samym zarodku, według mnie zdecydowanie nie należy mu się miejsce w składzie;
- Murayama - podobnie jak wyżej, na plus na pewno technicznie, ale póki co nic z tych popisów technicznych się nie tworzy. Również masa niedokładności i nieporadności;
- Aka - nie wiem czy to kwestia tego, że obrósł w piórka po płynącej zewsząd fali pochwał jesienią czy po prostu źle przepracował okres przygotowawczy, ale Aka w tej rundzie gra bardzo kiepsko. Wydaje się jakby wiecznie grał "na wyjebaniu", niedokładnie rozgrywa, gubi się w dryblingach - niewiele wynika z jego ofensywnych akcji.
- Edi - niestety, po raz kolejny Brazylijczyk notuje cienki mecz. Wiadomo, że Brazylijczyk ma już swoje lata i gra w takich warunkach to dla niego potężne wyzwanie, ale trzeba wykorzystywać takie szanse jak rzut karny - gdyby strzelił, jestem przekonany, że Pogoń tego meczu by nie przegrała, a tak przestrzelenie karnego podcięło skrzydła i już praktycznie do końca meczu nie mieliśmy jakiejś konkretnej sytuacji bramkowej.

Najgorsze jest to, że nie widać światełka w tunelu. Najbliższe mecze gramy z wymagającymi przeciwnikami i niestety nie zanosi się na łupienie punktów. Oby coś ruszyło bo na wiosnę GKS i Podbeskidzie zaczynają wyglądać naprawdę nieźle i ta niby gigantyczna przewaga nad nimi powoli zaczyna topnieć.


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 17:44

  eF^ napisał:  
Najbliższe mecze gramy z wymagającymi przeciwnikami



  skowronek napisał:  
kolejne mecze z dwoma silnymi rywalami


Nie wiem, może mam jakiś chujowy terminarz ale z tego co widzę to my gramy następny mecz z Wisłą a nie z silnymi rywalami.


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 17:47
Chyba czas dać szansę innym zawodnikom. Dziś mimo tych kilku minut fajnie zagrał Budka. A bynajmniej zrobił więcej niż pchani do składu Lewy i Murayama. Już pod koniec rundy prezentował się ciekawie. Młody Lewandowski po raz kolejny słabo. Także niech Smolny wiecej nie krzyczy z trybun do Skowronka aby go wpuścic. Młody nie znaczy lepszy. Hricko powinien też odpocząc bo po raz kolejny zaliczył babola. Dac szansę Tadrowskiemu i może Ławie. Bo Edi i Aka dziś cieniutko. Oprócz "pykania" trzeba jeszcze że tak brzydko napiszę "umiec się wpierdolic". N


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 17:48
Z jednej strony gramy fatalnie, a z drugiej strony były to dwa mecze w warunkach tragicznych, a trzeci w 10stkę od 15min. Wiadomo jaki styl ma nasz zespół, jacy zawodnicy odpowiadają za kreację gry. W tych trzech meczach nie mieli jak tego pokazać. Można mieć pretensje do trenera, że na zaśnieżony plac wystawia Aka i Ediego, ale miał porzucić to co ćwiczyli cały tydzień i na hura kazać im grać wesoły futbol? Trudna dezycja i pewnie większość trenerów postawiła by na ćwiczony skład.
Znowu poza Rogalskim trudno kogoś wyróżnić. I nie zgadzam się z tym, że Chałas grał za krótko. 25min to sporo czasu, a on miał może ze dwa kontakty z piłką. Słabizna.
Aka zasłużył na ławeczke, Edi to samo. Ława powinien dostać szansę.

Pierwsza bramka - złamana linia spalonego przez Dąbrowskiego, później Hricko dogonił Docekala, mógł go spokojnie przykryć a nie wiadomo czemu w odstatniej fazie go odpuścił (zwłaszcza, że była to jedyna opcja do podania).

Ostatnio edytowany przez: kiko, 10 marca 2013, 18:09 [2 raz(y)]


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 18:06

  kiko napisał:  
Można mieć pretensje do trenera, że na zaśnieżony plac wystawia Aka i Ediego, ale miał porzucić to co ćwiczyli cały tydzień i na hura kazać im grać wesoły futbol? Trudna dezycja i pewnie większość trenerów postawiła by na ćwiczony skład.


No tak, ale o takiej pogodzie na niedzielę było wiadomo przynajmniej od kilku dni.

Również uważam, że gwiazdory powinny sobie odpocząć kosztem Ławy.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 18:08
Edi - obrazy nędzy i rozpaczy. Brak prawnej nogi, z lewej nie potrafił dobrze wrzucić ze stojącej piłki, brak biegania u niego powoduje dziurę w środku, fatalnie wykonał karne w ostatnich dwóch meczach (jeden wpadł bo strzelił sobie go bramkarz Lechii), do tego symulant, który oszukuje rzadko skutecznie jak z Lechią gdzie wymusił karnego.

Pernis - kilka dobrych interwencji ale ten zawodnik sprawia wrażenie jakby uprawiał darta przy piwie. Nadwaga, klockowatość, słaba gra nogami, bardzo wolne decyzje i brak koordynacji ruchowej przy sytuacji gdy wybiegł na 16-tkę i kompletnie się pogubił.

Pietruszka - solidnie, dobrze wyprowadzał piłkę i kilka razy pociągnął z piłką przy nodze do przodu.

Hricko - nieporadność w defensywie, katastrofa w ofensywie. Trzeba czekać na Tadrowskiego by myśleć o tej pozycji z optymizmem.

Dąbrowski - kilka głupich błędów, które jednak ambitnie próbował naprawiać (często skutecznie)

Według mnie przyzwoicie (poza wymienionymi) : Murayama, Noll i Rogalski.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 18:08
Hricko niech wypierdala. Wydaliśmy bodajze 200 tys na Tadrowskiego to chłopak grzeje ławe a gra jakis łysy drewniak po 30.:/
Na plus Rogal, Murayama, Dąbrowski, Pietrucha. Reszta dno !!!! Po tym nie trafionym karnym to myślałem ze szlag mnie trafi do kurwy nędzy.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 18:10

  Tylko POGOŃ MKS napisał:  
Hricko niech wypierdala. Wydaliśmy bodajze 200 tys na Tadrowskiego to chłopak grzeje ławe a gra jakis łysy drewniak po 30.:/
Na plus Rogal, Murayama, Dąbrowski, Pietrucha. Reszta dno !!!! Po tym nie trafionym karnym to myślałem ze szlag mnie trafi do kurwy nędzy.



Tadrowski ma jakiś lekki uraz.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 18:12

  kiko napisał:  

  Tylko POGOŃ MKS napisał:  
Hricko niech wypierdala. Wydaliśmy bodajze 200 tys na Tadrowskiego to chłopak grzeje ławe a gra jakis łysy drewniak po 30.:/
Na plus Rogal, Murayama, Dąbrowski, Pietrucha. Reszta dno !!!! Po tym nie trafionym karnym to myślałem ze szlag mnie trafi do kurwy nędzy.



Tadrowski ma jakiś lekki uraz.



Aaaa to zwracam honor.:)


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 18:14

  kiko napisał:  
Z jednej strony gramy fatalnie, a z drugiej strony były to dwa mecze w warunkach tragicznych, a trzeci w 10stkę od 15min. Wiadomo jaki styl ma nasz zespół, jacy zawodnicy odpowiadają za kreację gry. W tych trzech meczach nie mieli jak tego pokazać. Można mieć pretensje do trenera, że na zaśnieżony plac wystawia Aka i Ediego, ale miał porzucić to co ćwiczyli cały tydzień i na hura kazać im grać wesoły futbol? Trudna dezycja i pewnie większość trenerów postawiła by na ćwiczony skład.
Znowu poza Rogalskim trudno kogoś wyróżnić. I nie zgadzam się z tym, że Chałas grał za krótko. 25min to sporo czasu, a on miał może ze dwa kontakty z piłką. Słabizna.
Aka zasłużył na ławeczke, Edi to samo. Ława powinien dostać szansę.



Ja mam odmienne wrażenie.To jest trzeci mecz na wiosnę plus sparing z Lechem gdzie gramy totalny chaos!!!Przewaga w posiadaniu piłki,pewnie i więcej kilometrów zaliczona,próby jakiś szybkich podań,wszędzie nas pełno a efekt żaden .Ktoś powie -"ta drużyna to zwojuje lige".
NIE ZWOJUJE!! Nie zwojuje Panie Skowronek bo przecenił Pan możliwości swoich graczy do takiego stylu grania.Do takiego grania oprócz idealnego boiska potrzeba zawodników o dużych umiejętnościach i motorycznie przygotowywanych do ich ekspozycji w każdej formacji.
Hricko,Lewandowski,Kolendowicz,Frączczak,Budka to techniczni dyletanci nie potrafiący podać piłki na 5-10 metrów.Dla odmiany Edi,Aka,Murayama,Ława technicznie wyglądają lepiej ale motoryka na poziomie SALOSU.Dlatego jedni zawalają koronkowa akcje swoją surowością(ile takich akcji zawalił Frączczak,Kolenda czy Hricko w pierwszych meczach)a drudzy nie są w stanie Pogońić za powstała kontrą bo ani sił ani szybkości (Aka,Edi)i zamiast do przodu jest do tyłu.
TO NIE JEST TAKTYKA DLA TYCH LUDZI!!!Więcej byśmy ugrali grając w sposób Piasta czy drewnianej Floty,szczególnie w meczach w anormalnych warunkach.
Jeszcze jedno spostrzeżenie.Napastników mamy jakich mamy,ale oni nawet nie są wstanie tego potwierdzić bo nie mają syt. by je zmarnować!!!


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 18:16

  EPSON napisał:  

  kiko napisał:  
Z jednej strony gramy fatalnie, a z drugiej strony były to dwa mecze w warunkach tragicznych, a trzeci w 10stkę od 15min. Wiadomo jaki styl ma nasz zespół, jacy zawodnicy odpowiadają za kreację gry. W tych trzech meczach nie mieli jak tego pokazać. Można mieć pretensje do trenera, że na zaśnieżony plac wystawia Aka i Ediego, ale miał porzucić to co ćwiczyli cały tydzień i na hura kazać im grać wesoły futbol? Trudna dezycja i pewnie większość trenerów postawiła by na ćwiczony skład.
Znowu poza Rogalskim trudno kogoś wyróżnić. I nie zgadzam się z tym, że Chałas grał za krótko. 25min to sporo czasu, a on miał może ze dwa kontakty z piłką. Słabizna.
Aka zasłużył na ławeczke, Edi to samo. Ława powinien dostać szansę.



Ja mam odmienne wrażenie.To jest trzeci mecz na wiosnę plus sparing z Lechem gdzie gramy totalny chaos!!!Przewaga w posiadaniu piłki,pewnie i więcej kilometrów zaliczona,próby jakiś szybkich podań,wszędzie nas pełno a efekt żaden .Ktoś powie -"ta drużyna to zwojuje lige".
NIE ZWOJUJE!! Nie zwojuje Panie Skowronek bo przecenił Pan możliwości swoich graczy do takiego stylu grania.Do takiego grania oprócz idealnego boiska potrzeba zawodników o dużych umiejętnościach i motorycznie przygotowywanych do ich ekspozycji w każdej formacji.
Hricko,Lewandowski,Kolendowicz,Frączczak,Budka to techniczni dyletanci nie potrafiący podać piłki na 5-10 metrów.Dla odmiany Edi,Aka,Murayama,Ława technicznie wyglądają lepiej ale motoryka na poziomie SALOSU.Dlatego jedni zawalają koronkowa akcje swoją surowością(ile takich akcji zawalił Frączczak,Kolenda czy Hricko w pierwszych meczach)a drudzy nie są w stanie Pogońić za powstała kontrą bo ani sił ani szybkości (Aka,Edi)i zamiast do przodu jest do tyłu.
TO NIE JEST TAKTYKA DLA TYCH LUDZI!!!Więcej byśmy ugrali grając w sposób Piasta czy drewnianej Floty,szczególnie w meczach w anormalnych warunkach.
Jeszcze jedno spostrzeżenie.Napastników mamy jakich mamy,ale oni nawet nie są wstanie tego potwierdzić bo nie mają syt. by je zmarnować!!!



W pełni się z Tobą zgadzam. Od dawna powtarzałem, że na naszą ligę wystarczy wybieganie i ogromne zaangażowanie. Do tego jakiś napastnik co potrafi kopnąć w bramkę i szybcy skrzydłowi (patrz Ruch za Fornalika, Korona, Górnik). W środku pola powinni grać rzeźnicy, którzy nie podarują żadnej piłki. Takich dwóch Rogalskich :)


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/03/2013 18:21
Jak to się dzieje, że w Pogoni Mosnikov i Bonin nie grali W OGÓLE, a w drużynie walczącej o mistrzostwo Polski wychodzą w pierwszym składzie?

Logiko, gdzie jesteś?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005