Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/11/2018 13:05
Kosta King!

Doskonałą taktyka i wybieganie, jesteśmy jedną z nielicznych drużyn które nie gubią się pod silnym, prawie 90-minutowym pressingiem Legii, duża w tym zasługa młodych stoperów, Walukiewicz i Dvali potrafią na spokoju pod pressingiem wyprowadzać piłkę,mało jest takich środkowych obrońców w naszej ekstraklasie.

Z Walukiewiczem to coś czuję, jeśli nikt go przez rok nie połamie, że będzie sytauacja jak z Lewandowskim, Legia sprzedała za bezcen utalentowanego jubiora, który potem poleci w świat za grube miliony.

Widać też, że Legia ma mocną drużynę - pressing, mocna w obronie (odcięli Buksę od podań), wybieganie - tym bardziej cieszy, że w każdym aspekcie byliśmy dziś mocniejsi, no i pokazaliśmy ich główną bolączkę - o ile ich stoperzy bronią dobrze, to przy pressingu nie radzą sobie z wyprowadzaniem piłki, co przy przejęciu środka przez Pogoń oznaczało totalny paździeż w legijnym rozgrywaniu piłki.

Nasz środek pola Podstawski - Drygas - Majewski - Kożulj jest na ten moment najsilnieszy w lidze. Podstawski to w ogóle jakaś inna liga, chyba tylko dlatego że trochę mu brakuje prędkości nie gra w lepszej lidze.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/11/2018 14:49
Jak chodzę na Pogoń od 21 lat tak mimo lepszych i gorszych momentów nie pamiętam tak grającej drużyny.. Ok zdarzały sie przebłyski, ale ta regularność i pewność siebie jest naprawdę imponująca.
Kosta i jego warsztat wyciągneły kazdego z naszych grajków za uszy do góry.. W zasadzie nie ma komu zarzuci czegokolwiek. Jest maksymalna walka i zaangażowanie. A wlaśnie to my tu w Szczecinie kochamy. Jezli jeszcze do tego idą wyniki to jest duma !!
Zobaczcie co zrobil z zawodników, którzy jeszcze rok temu byli "drewnem" które większosc z nas wysłała by gdzieś na wypożyczenie do 3 czy 4 ligi..
Najlepszy przykład - Matynia.. Przecież ten chłopak od zawsze byl zapchajdziurą będąca w składzie tylko dla tego ze gra na pozycji gdzie jest taki deficyt.. A dzis ? Kadrowicz ktory wedle rożnych opinii może być jeszcze lepszy..
Boję sie tylko, że możemy być ofiarami własnego sukcesu.. Na koniec sezonu chętnych na takiego Podstawskiego, Walukiewicza będzie sporo. I to nie ze średnich lig tylko klienci z grubym portfelem.


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4207 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/11/2018 14:54
Genialna atmosfera, pierdolnięcie po drugiej bramce "jeszcze jeden" naprawdę petarda :)


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/11/2018 16:46

  TomY napisał:  

Boję sie tylko, że możemy być ofiarami własnego sukcesu.. Na koniec sezonu chętnych na takiego Podstawskiego, Walukiewicza będzie sporo. I to nie ze średnich lig tylko klienci z grubym portfelem.



Nie ma co się bać bo to normalna kolej rzeczy (po prostu nie damy rady utrzymać ich w zespole) i daj Boże, aby zainteresowane kluby miały grube portfele - choćby po to, aby w ich miejsce pozyskać kogoś zbliżonego poziomem i możliwościami rozwoju.

Na razie jednak - spokój i pokora. Lokomotywa jedzie i niech walczy o każdy punkt ;)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/11/2018 17:48
TomY zdecydowanie wolałbym zająć miejsce na podium, sprzedać zawodników i potem mieć średni sezon, niż ich nie sprzedawać i mieć ciągle średni sezon bez podium :D


ManU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/11/2018 22:37

  mlostaaa0 napisał:  
Genialna atmosfera, pierdolnięcie po drugiej bramce "jeszcze jeden" naprawdę petarda :)



Heh, doping swietny aczkolwiek jestem pewny że stac nas na jeszcze więcej. Tym niemniej rzeczywiscie poziom decybeli w tym momencie konkretny - mozna bylo odnieść wrazenie ze stadion sie trzęsie ;)
Takie chwile zostają w pamięci, ja do dziś pamietam np. na Pogon-Legia w 2000r euforię po obronionym karnym i jak cały stadion skandowal "Radek Majdan" , 2003 rok i "My pamietamy..." przy pierwszym gwizdku do nożowników czy tez ostatnia minuta z Ruchem w polfinale PP.
Teraz bylo podobnie :)

Co do aspektu piłkarskiego - w polskich warunkach lepiej niz my obecnie grac się chyba nie da. Oby tylko jak najdłużej to utrzymać.


"Bo jest wśród Sopliców taka choroba,
że nic prócz Pogoni im się nie podoba".
Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" ks. VII
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/11/2018 22:51

  TomY napisał:  
Boję sie tylko, że możemy być ofiarami własnego sukcesu.. Na koniec sezonu chętnych na takiego Podstawskiego, Walukiewicza będzie sporo. I to nie ze średnich lig tylko klienci z grubym portfelem.



Zaryzykowałbym stwierdzenie, że jeśli zakwalifikowalibyśmy się do pucharów europejskich to namówić najlepszych na pozostanie będzie zdecydowanie łatwiej niźli w przypadku zajęcia miejsca w środku stawki. Taki Drygas na pewno po sezonie odejdzie jeśli do pucharów nie awansujemy, bo to ostatni gwizdek żeby mógł spróbować sił w zagranicznych ligach. Oby się nam tylko udało utrzymać kadrę przez przerwę zimową, gdyż z pewnością kolejka po Walukiewicza będzie dłuższa...


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 10/11/2018 23:36

  ManU napisał:  

  mlostaaa0 napisał:  
Genialna atmosfera, pierdolnięcie po drugiej bramce "jeszcze jeden" naprawdę petarda :)



Heh, doping swietny aczkolwiek jestem pewny że stac nas na jeszcze więcej. Tym niemniej rzeczywiscie poziom decybeli w tym momencie konkretny - mozna bylo odnieść wrazenie ze stadion sie trzęsie ;)
Takie chwile zostają w pamięci, ja do dziś pamietam np. na Pogon-Legia w 2000r euforię po obronionym karnym i jak cały stadion skandowal "Radek Majdan" , 2003 rok i "My pamietamy..." przy pierwszym gwizdku do nożowników czy tez ostatnia minuta z Ruchem w polfinale PP.
Teraz bylo podobnie :)

Co do aspektu piłkarskiego - w polskich warunkach lepiej niz my obecnie grac się chyba nie da. Oby tylko jak najdłużej to utrzymać.



Tak sobie myślę, że największym problemem na tym meczu z Legią była zbyt duża liczba przypadkowych osób. Na Miedzi trochę się to zredukuję i powinien nastąpić progres


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/11/2018 00:05

  j27 napisał:  

A propo śpiewania- 87 min , słoiki z warszaway przycisneli Pogoń dążąc do poprawy wyniku nasz młyn zamiast dopingować naszych i deprymować legie zaczyna ni z gruszki ni pietruszki intonować hymn.Mieli nadzieje ,że Boniek usłyszy,że ładnie śpiewają i da Szczecinowi mecz repy? Wszyscy przychodzimy na Twardowskiego aby dopingować POGON a nie popisywaniem się w tv ,umiejętnością odśpiewania całego hymnu.



Ja pierdole, brak słów na Ciebie człowieku.

Przede wszystkim wielkie brawa dla kogoś kto ściągnął do nas Kostę, bo to naprawdę kawał trenera. Wyciągnął nas z bagna i choć początek sezonu był co tu dużo mówić słaby, to okazuje się, że jak doszli do siebie po okresie przygotowawczym i w końcu zmniejszył się szpital to zespół ma duży potencjał. Naprawdę wiele meczów Pogoni widziałem, ale serii takich spotkań gdzie tak dobrze operowaliśmy piłką, z wielkim spokojem i głową, gdzie jeździliśmy na dupach nie pamiętam. Cóż, znów zespół rozbudził nadzieję, ale z doświadczenia podchodzę do wszystkiego na spokojnie. Oby tak dalej, bo widać, że i zespół jest ze sobą zżyty, nie przeszkadza nam piłka i jest jakaś wizja gry.

Fajnie, że znów jest dużo ludzi na trybunach, bo Pogoń na to zasługuje, choć z drugiej strony widać ilu kibiców sukcesu mamy. Doping był dobry, ale w moim odczuciu jak to już bywało dawniej, w mniejszych liczbach udawało się pokazać więcej. Dyszka na Miedzi to nasz kibicowski obowiązek.

P.S na ten moment uważam, że gramy najlepszą piłkę w Polsce.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8185 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/11/2018 16:35

  TomY napisał:  
Jak chodzę na Pogoń od 21 lat tak mimo lepszych i gorszych momentów nie pamiętam tak grającej drużyny.. Ok zdarzały sie przebłyski, ale ta regularność i pewność siebie jest naprawdę imponująca.
Kosta i jego warsztat wyciągneły kazdego z naszych grajków za uszy do góry.. W zasadzie nie ma komu zarzuci czegokolwiek. Jest maksymalna walka i zaangażowanie. A wlaśnie to my tu w Szczecinie kochamy. Jezli jeszcze do tego idą wyniki to jest duma !!
Zobaczcie co zrobil z zawodników, którzy jeszcze rok temu byli "drewnem" które większosc z nas wysłała by gdzieś na wypożyczenie do 3 czy 4 ligi..
Najlepszy przykład - Matynia.. Przecież ten chłopak od zawsze byl zapchajdziurą będąca w składzie tylko dla tego ze gra na pozycji gdzie jest taki deficyt.. A dzis ? Kadrowicz ktory wedle rożnych opinii może być jeszcze lepszy..
Boję sie tylko, że możemy być ofiarami własnego sukcesu.. Na koniec sezonu chętnych na takiego Podstawskiego, Walukiewicza będzie sporo. I to nie ze średnich lig tylko klienci z grubym portfelem.


Podpisuję się pod tym obiema rękami.
Sprzedaż najlepszych to normalna kolej rzeczy w naszych warunkach niestety.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 11/11/2018 18:24

  WM napisał:  
Pogoń Lech 5-1:

1 Połowa: https://mega.nz/#!AHJB1abL!cqbyacv-39ehi5_Sh90sxCo5KdmIAvCKzz8MxonmFrA
2 Połowa: https://mega.nz/#!sbAHRShI!MbFWptFYjfjRv86D7fIzqI5sToT8naPEKVqY_CyuQP0

Jakość nie HD ale spokojnie można poczuć klimat meczu.



Dzięki kolego ;)


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2018 00:07
Tak naprawdę to nie wyszły nam 3 pierwsze kolejki. Gdyby nie kontuzje, brak zgrania i co najważniejsze napastnika z prawdziwego zdarzenia to bylibyśmy jeszcze wyżej
Tabela Ekstraklasy bez pierwszych trzech kolejek
Tabela


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4405 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2018 20:21
A ja napiszę to co każdy ukrywa jak mamy szanse kiedyś na mistrza to tylko tak grając. Nie ma drużyny poza zasięgiem naszym i trzeba sobie powiedzieć że teraz jest na to czas. Do końca rundy ciekawe mecze ale wszystkie do wygrania z taką grą.


Nowy stadion dla Szczecina!!!
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/11/2018 22:42
Gdyby piłka nożna (jak i nasza Ekstraklasa) była logiczna to taką Miedź powinniśmy po prostu roznieść teraz 6:0. Ale wiadomo jak to bywa w takich meczach w południe, mogą dziać się cuda. Aczkolwiek i tak bardziej kluczowe dla nas wydaje się być kolejne spotkanie z Piastem które odpowie nam w którym miejscu jesteśmy


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/11/2018 08:35

  polanski93 napisał:  
Gdyby piłka nożna (jak i nasza Ekstraklasa) była logiczna to taką Miedź powinniśmy po prostu roznieść teraz 6:0. Ale wiadomo jak to bywa w takich meczach w południe, mogą dziać się cuda. Aczkolwiek i tak bardziej kluczowe dla nas wydaje się być kolejne spotkanie z Piastem które odpowie nam w którym miejscu jesteśmy



Niby tak, ale tutaj dochodzi dodatkowy czynnik motywacyjny dla nas - rewanż na tych drużynach i zmazanie plamy że startu ligi.
3 najbliższe mecze, 7 pkt minimum, 9 bardzo ok.

Ogólnie do końca mamy 5 spotkań. 10-12 pkt w mojej ocenie powinniśmy ugrać. 15 to ideał :)

Jesteśmy w takim gazie i fizycznym i mentalnym, że jak nie teraz mamy wygrywać seryjnie, to kiedy???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 13/11/2018 21:57
Wiecie co jest najlepsze... Ze to byl pierwszy mecz z Legią odkąd pamiętam gdzie bylem pewny, że chłopaki nie wyjdą obsrani z tunelu... Ileż to juz razy bylo tak, że Legia przyjeżdżała w dołku, my niby dosc dobrze grający... a jak sie najczęściej kończyło ? Wszyscy wiemy...
Dzis widać ogromną prace w sferze mentalnej.. Oni są naprawdę pewnie siebie, nie aroganccy, ale pewni siebie.. Jezeli do tego dochodzi technika plus walka to sami dobrze wiedzą, że mogą dzis rozjechać każdego w tej lidze..
Trwać to wiecznie nie będzie bo kryzysy przychodzą więc cieszmy sie chwilą !!!


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 15/11/2018 23:17
W tej lidze naprawdę każdy może być wysoko czy wygrać PP. Wystarczy przeanalizować kilka ostatnich sezonów. Górnik jako beniaminek załapuje się do pucharów, Piast zdobywa wicemistrzostwo, Arka dwa razy z rzędu gra na Narodowym, Zagłębie jako beniaminek zajmuje 3 miejsce i ich kibice mają przygodę życia bo trafili Partizan, śmiesznie zarządzany, z długami i wierzycielami Ruch na przemian albo walka o byt, albo sezon gdzie mają puchary, raz nawet ocierając się o fazę grupową LE, z lat dalszych to mistrzowie pokroju Śląska czy Zagłębia Lubin.

Sprawdziłem sobie pierwszą dwudziestkę tabeli wszech czasów Ekstraklasy. Tylko my i Korona z tej dwudziestki nie mamy żadnego trofeum. A bylibyśmy w tym sami, gdyby Korona nie przeskoczyła Gwardii Warszawa kilka meczów temu.

Na 16 drużyn z obecnego sezonu, tylko Pogoń, Piast i Korona nie mają nic w gablocie. Tylko, że Korona ma 13 sezonów w elicie, a Piast 9. My 46... na 70 lat istnienia, na 46 sezonów w najwyższej lidze nie mamy mistrzostwa, jako klub który tyle lat spędził w Ekstraklasie nie potrafiliśmy zdobyć pucharu.

Niektórzy się dziwią, że takie pompowanie balona pojawia się gdy mamy serię zwycięstw. A kiedy ma się pojawiać ? tu ludzie tak długo czekają na jakikolwiek sukces, że wygrane z Lechem i Legią, dobra postawa z Jagiellonią, zwycięstwa w Lubinie czy Gdyni budują w kibicach nadzieje, że wreszcie po tylu latach chodzenia na stadion dostaną trochę radości ;) I pewnie będą głosy - po co nam wycieczka do Kazachstanu, skoro i tak zaraz odpadniemy ? przecież piłkarzyki zmęczą się podróżą i nie będą mieć siły w lidze :) I że nie mamy nawet stadionu, żeby opierdolić Toboł Kostanaj u siebie a nie gdzieś w Lubinie. Jak dla mnie puchary, czyli konsekwencja zdobycia medalu mistrzostw Polski, są po to, żeby dać radość kibicom, żeby to był impuls do dalszego działania. Piłkarz (w sumie nie wiem co im w głowach siedzi, prosty jestem to mam prostą definicje sportu) gra po to, żeby jego drużyna była jak najwyżej, a nie co roku bila się o dziewiąte miejsce. A stadion na pierwsze fazy LE mamy, bo nie wyobrażam sobie nie dostać licencji na I czy II rundę el. LE, gdzie są małe stadiony z najbiedniejszych i najsłabiej rozwiniętych krajów Europy mając licencję na ligę, w której te stadiony są w większości nowoczesne i wielkie.

Z czasem zacząłem rozumieć, dlaczego mamy tak tragiczną frekwencje. Jak się przez tyle lat miało dosłownie kilka przebłysków, to starszym się odechciewa, bo przestali wierzyć w cokolwiek. Dodając do tego ten okrutny stadion i wszelkie represje związane z wymianą kibica na grzeczniejszego, to już całkiem rozumiem tych, którzy odpuścili. A nowych kibiców ciężko zachęcić do przychodzenia na stadion który jest Anno Domini 1925, na mecze drużyny która o nic nie gra. My będziemy zawsze, te kilka tysięcy fanatyków, bo tak trzeba nazwać ludzi, którzy są z klubem na zawsze, ale ludzie którzy nie są tak związani albo oczekują czegoś więcej muszą dostać coś w zamian (puchar, mistrzostwo, nowy stadion) żeby częściej przychodzić. Powołanie dla Huberta czy Adama wywołało euforię, bo my kurwa nawet reprezentantów za wielu nie wysyłaliśmy, a jak wysyłaliśmy, to na epizody.


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/11/2018 08:30

  Forza Pogoń ! napisał:  
W tej lidze naprawdę każdy może być wysoko czy wygrać PP. Wystarczy przeanalizować kilka ostatnich sezonów. Górnik jako beniaminek załapuje się do pucharów, Piast zdobywa wicemistrzostwo, Arka dwa razy z rzędu gra na Narodowym, Zagłębie jako beniaminek zajmuje 3 miejsce i ich kibice mają przygodę życia bo trafili Partizan, śmiesznie zarządzany, z długami i wierzycielami Ruch na przemian albo walka o byt, albo sezon gdzie mają puchary, raz nawet ocierając się o fazę grupową LE, z lat dalszych to mistrzowie pokroju Śląska czy Zagłębia Lubin.

Sprawdziłem sobie pierwszą dwudziestkę tabeli wszech czasów Ekstraklasy. Tylko my i Korona z tej dwudziestki nie mamy żadnego trofeum. A bylibyśmy w tym sami, gdyby Korona nie przeskoczyła Gwardii Warszawa kilka meczów temu.

Na 16 drużyn z obecnego sezonu, tylko Pogoń, Piast i Korona nie mają nic w gablocie. Tylko, że Korona ma 13 sezonów w elicie, a Piast 9. My 46... na 70 lat istnienia, na 46 sezonów w najwyższej lidze nie mamy mistrzostwa, jako klub który tyle lat spędził w Ekstraklasie nie potrafiliśmy zdobyć pucharu.

Niektórzy się dziwią, że takie pompowanie balona pojawia się gdy mamy serię zwycięstw. A kiedy ma się pojawiać ? tu ludzie tak długo czekają na jakikolwiek sukces, że wygrane z Lechem i Legią, dobra postawa z Jagiellonią, zwycięstwa w Lubinie czy Gdyni budują w kibicach nadzieje, że wreszcie po tylu latach chodzenia na stadion dostaną trochę radości ;) I pewnie będą głosy - po co nam wycieczka do Kazachstanu, skoro i tak zaraz odpadniemy ? przecież piłkarzyki zmęczą się podróżą i nie będą mieć siły w lidze :) I że nie mamy nawet stadionu, żeby opierdolić Toboł Kostanaj u siebie a nie gdzieś w Lubinie. Jak dla mnie puchary, czyli konsekwencja zdobycia medalu mistrzostw Polski, są po to, żeby dać radość kibicom, żeby to był impuls do dalszego działania. Piłkarz (w sumie nie wiem co im w głowach siedzi, prosty jestem to mam prostą definicje sportu) gra po to, żeby jego drużyna była jak najwyżej, a nie co roku bila się o dziewiąte miejsce. A stadion na pierwsze fazy LE mamy, bo nie wyobrażam sobie nie dostać licencji na I czy II rundę el. LE, gdzie są małe stadiony z najbiedniejszych i najsłabiej rozwiniętych krajów Europy mając licencję na ligę, w której te stadiony są w większości nowoczesne i wielkie.

Z czasem zacząłem rozumieć, dlaczego mamy tak tragiczną frekwencje. Jak się przez tyle lat miało dosłownie kilka przebłysków, to starszym się odechciewa, bo przestali wierzyć w cokolwiek. Dodając do tego ten okrutny stadion i wszelkie represje związane z wymianą kibica na grzeczniejszego, to już całkiem rozumiem tych, którzy odpuścili. A nowych kibiców ciężko zachęcić do przychodzenia na stadion który jest Anno Domini 1925, na mecze drużyny która o nic nie gra. My będziemy zawsze, te kilka tysięcy fanatyków, bo tak trzeba nazwać ludzi, którzy są z klubem na zawsze, ale ludzie którzy nie są tak związani albo oczekują czegoś więcej muszą dostać coś w zamian (puchar, mistrzostwo, nowy stadion) żeby częściej przychodzić. Powołanie dla Huberta czy Adama wywołało euforię, bo my kurwa nawet reprezentantów za wielu nie wysyłaliśmy, a jak wysyłaliśmy, to na epizody.



CO do frekwencji to oprócz wyników ważniejsza jest gra. Mamy fajny okres gdzie wszyscy zapierdzielają na tyłkach ... w końcu. Nawet przegrany mecz w Białymstoku przyjemnie się oglądało i naprawdę wielu pretensji nie mogliśmy mieć. Inaczej przychodzi się na mecz gdzie zawodnicy tylko grają a inaczej gdzie wyciskają coś dodatkowo z wątroby.
Z naszej strony nie pompujmy balonika z pucharami. Najważniejsze żeby grali na takim poziomie jak teraz. A jak zdarzy się znowu okres gdzie nie będzie szło ( a zdarzy się na pewno w końcu to ekstraklasa ) nie zwalniajmy na już trenera moim zdaniem mamy najlepszego trenera ostatnich kilkunastu lat.

Co do powołania chłopaków mam nadzieję że Brzęczek nie zrobił im większej krzywdy niż to przyniesie im pożytku. Cieszę się że ich powołał ale powinni chociaż dostać parę minut we wczorajszym meczu a tak to wychodzi na to że pojechali na wycieczkę i nie daj Bóg wpoił im swoją wizję gry ....... a nam chłopaki wyjdą z cyklu treningowego. Oczywiście to moja czarna wizja ale patrząc na Trenera takie myśli mi się nasuwają ....


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 16/11/2018 10:20
Puchary to byłby efekt uboczny tego o czym marzymy przede wszystkim - MEDALU!


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 19/11/2018 10:17
Są gdziekolwiek dostępne plakaty na najbliższy mecz? Na Legię nie trzeba było nikogo namawiać ale tutaj przyda się mobilizacja


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005