Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 21:53

  Charry1948 napisał:  
Powiedziałem ze ocenie grę Pogoni po sezonie i podsumuje Pogoń Michniewicza. Jednak od pewnego czasu w Pogoni dzieje się coś złego. Piłkarze albo stracili siłę, albo ambicje, a za to odpowiada trener. Racja nie mamy skrzydeł, to na jaki ch*j oddawaliśmy Kuna który nakrywał czapką Przybeckiego, dlaczego Kinpkin nie daje grać Murayamie który przy kredycie zaufania mógłby się obudzić. Podejrzewam że po sezonie Kinpkina nie będzie już w Szczecinie i wtedy będę zadowolony. Bo mizernie się ogląda grę Pogoni za jego kadencji. Jedyne co go broni to krótka ławka. Nie mówmy ze straciliśmy dwa punkty, bo my ugraliśmy 1 pkt z tragicznie słabym Górnikiem.

Personalnie : MATRAS zawodnik do 11 kolejki

Kudła dobre interwencję, ale to wjebanie się w gościa z pięści to rzut karny dla Górnika powinien być, sytuacja miała miejsce przy wyniku 1:1.



Hmm piłkarze szczególnie w polskiej lidze za każdego trenera wpadają prędzej czy później w "dołek". Z reguły jedną rundę maja słabą a drugą wspaniałą albo odwrotnie. Przypadkiem bym tego nie nazwał.... Czy się biega czy się leży kolejny kontrakt się należy:) Dlatego nie upatrujmy po raz ENTY problemu w trenerach. Nasi kopacze nazywając rzeczy po imieniu to LENIE i dlatego ich przygoda w większości kończy się na polskiej skopanej. A więc lidze słabej w której drużyny kończą przygodę w pucharach na drużynach z Islandii, Azerbejdżanu itd. Gdyby było inaczej więcej byśmy mieli Lewandowskich i Krychowiaków. Dlatego nie skupiaj się tylko na trenerach. Bo to samo się zaczyna dziać co za Wdowca czyteraz za Michniewicza. Śmiem twierdzić że my to rundę tylko i wyłącznie "dogramy". I nic więcej


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 22:13
Klasyka gatunku - ze skrajności w skrajność.

Po prostu wychodzi to co każdy widział przed sezonem. ZBYT WĄSKA KADRA. Michniewicz też to widzi co potwierdził na ostatniej konferencji gdzie zapewnił o wzmocnieniach w przerwie zimowej.

Wypadł Fojut, wskoczył Murawski. Fajnie gra w obronie, ale ilość lag w jego wykonaniu jest zbyt duża. Niby mały szczegół, a bardzo wpływa na grę całego zespołu.
Wypadł Rudol i znowu musimy grać z Frączczakiem w obronie. Wiąże się to z niepewnością w tyłach i koniecznością postawienia w pomocy jednego ogórka (Małecki/Przybecki/Murayama).
Po urazie Murawski też nie może wskoczyć na swoje wysokie obroty. Biega, stara się, ale brakuje jakości w rozegraniu, wiele strat, mało otwierających podań, dużo grania w poprzek i do tyłu.
Zwoliński to samo - co mecz słychać, że zmaga się z jakimiś urazami. Później wychodzi tak jak dzisiaj i widać, że nie walczy na maksa, że co chwila leży.

Na plus dzisiaj Listkowski - fajnie się wprowadza do zespołu. Co mecz nabiera pewności siebie, nie boi się dryblować, ma pomysł na grę, jest kreatywny. Niech gra bo konkurencji póki co nie ma. Dobre zawody też Lewandowskiego - zwłaszcza jak Aka został przesunięty na bok. Fajnie się rozumieją, grają szybko, płynie przechodzą pod pole karne rywali. Jak jeszcze Lado schodził do nich to na prawdę miło się patrzyło na ich grę. Tradycyjnie brakuje mu ostatniego podania, ale wyglądał dziś dobrze - również kondycyjnie, a z tym często miał problemy.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 22:14

  Łukasz85 napisał:  
Tak spierdolic to możemy tylko my

Przybecki kondon!!! Zamiast 2:0 mamy 1:1



Jak Przybecki to kondon do Zwoliński to kondon do kwadratu zamiast 3:0 mamy 1:1.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 22:26

  kiko napisał:  
Klasyka gatunku - ze skrajności w skrajność.

Po prostu wychodzi to co każdy widział przed sezonem. ZBYT WĄSKA KADRA. Michniewicz też to widzi co potwierdził na ostatniej konferencji gdzie zapewnił o wzmocnieniach w przerwie zimowej.

Wypadł Fojut, wskoczył Murawski. Fajnie gra w obronie, ale ilość lag w jego wykonaniu jest zbyt duża. Niby mały szczegół, a bardzo wpływa na grę całego zespołu.
Wypadł Rudol i znowu musimy grać z Frączczakiem w obronie. Wiąże się to z niepewnością w tyłach i koniecznością postawienia w pomocy jednego ogórka (Małecki/Przybecki/Murayama).
Po urazie Murawski też nie może wskoczyć na swoje wysokie obroty. Biega, stara się, ale brakuje jakości w rozegraniu, wiele strat, mało otwierających podań, dużo grania w poprzek i do tyłu.
Zwoliński to samo - co mecz słychać, że zmaga się z jakimiś urazami. Później wychodzi tak jak dzisiaj i widać, że nie walczy na maksa, że co chwila leży.

Na plus dzisiaj Listkowski - fajnie się wprowadza do zespołu. Co mecz nabiera pewności siebie, nie boi się dryblować, ma pomysł na grę, jest kreatywny. Niech gra bo konkurencji póki co nie ma. Dobre zawody też Lewandowskiego - zwłaszcza jak Aka został przesunięty na bok. Fajnie się rozumieją, grają szybko, płynie przechodzą pod pole karne rywali. Jak jeszcze Lado schodził do nich to na prawdę miło się patrzyło na ich grę. Tradycyjnie brakuje mu ostatniego podania, ale wyglądał dziś dobrze - również kondycyjnie, a z tym często miał problemy.



Edit: i jeszcze kolejny mit. Jak nie idzie to 90% znawców piszę o przygotowaniu fizycznym. Polecam obejrzeć dzisiejszy mecz raz jeszcze jak dobrze wyglądaliśmy pod tym kątem na tle zawsze wybieganego Górnika. Sytuacja gdy zdobyliśmy bramkę na 1-0 była poprzedzona 2-3 rzutami rożnymi - w tych akcjach gracze Górnika oddychali rękawami, po prostu stali w miejscu, nie atakowali skrzydeł, zatkało ich solidnie, czego efektem był gol Matarsa. Nawet taki Lewandowski czy Aka zapieprzali do obrony do samego końca meczu. Gdyby nie ta ilość drobnych urazów i posiadanie ogarniętych skrzydłowych to gralibyśmy to samo co od początku sezonu. Niestety trzeba odcierpieć swoje jak ma się tak wąską kadrę i kilku piłkarzy wybitnie pod formą.


psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6670 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 22:28

  EPSON napisał:  

  psychopig napisał:  
Górnik który nigdy nam nie leżał, uznajesz za łatwego przeciwnika ?



Nie łatwego, tylko takiego z którym możemy w obecnej formie wygrać.Nie zapominaj ze oni przyjechali tu jako ostatni zespół i bez 4 podstawowych graczy.Na tle tego co nas czeka w najbliższych meczach to ten mecz należało wygrać.Lech dla odmiany nam leży..ale jak utrzymamy formę to raczej tylko wstyd po meczu z pyrkami zostanie.



To po meczu z pyrkami o tym wstydzie pogadamy.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 22:31
druga drużyna w extraklasie nie ma trenera od przygotowania fizycznego?! co robi pseudo dyrektor sportowy?! .... bierze kasę,a co na to właściciele klubu?! nic.to czego możemy oczekiwać od kopaczy?!
co do meczu .... co by zrobił Robak w sytuacji,którą spierd.... książe pomorski .... rozj... by siatkę,a nie skompromitował się i cały mecz graliśmy bez napastnika.my(ja) kibice wierzyliśmy,że zaczyna się rodzić dobra drużyna,a to wszystko było jedną wielką ściemą.co do meczu.
oprócz Matrasa,Listkowsiego i Czerwińskiego reszta do zmiany.tylko na kogo?
niestety trzeba pogodzić się z tym,że dopóki nie będziemy mieć poważnych właścicieli z kasą zawsze będziemy typowym średniakiem tej pseudo extraklasy i pozostaje nam się cieszyć tylko z pojedyńczych meczy.dzień,w którym dowiem się,że Frączczak odchodzi z Pogoni najeb.... się jak dzwonek,bo to jest klasyczny Dyzma,który ma dobry mecz jeden na dzieśięć i na tym bazuje czyli robi kasę.szacun,że tak długo udaje ci się robić w ch.... właścicieli klub przedłużając kontrakty.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 22:32
Nie wiem skąd ten płacz, szczególnie EPSON, który co mecz widzi same negatywy. To jest polska liga tutaj każdy może wygrać z każdym. Pisanie o tym, że to ostatnia drużyna z którą mogliśmy powalczyć to śmiech na sali. Co gra lech, albo co gra Śląsk, że mamy z nimi przegrać? Trochę optymizmu


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 22:44

  Ostry napisał:  
Nie wiem skąd ten płacz, szczególnie EPSON, który co mecz widzi same negatywy. To jest polska liga tutaj każdy może wygrać z każdym. Pisanie o tym, że to ostatnia drużyna z którą mogliśmy powalczyć to śmiech na sali. Co gra lech, albo co gra Śląsk, że mamy z nimi przegrać? Trochę optymizmu



Akurat Pyry to się ostatnio przebudziły niestety....


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6670 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 22:59

  Ostry napisał:  
Nie wiem skąd ten płacz, szczególnie EPSON, który co mecz widzi same negatywy. To jest polska liga tutaj każdy może wygrać z każdym. Pisanie o tym, że to ostatnia drużyna z którą mogliśmy powalczyć to śmiech na sali. Co gra lech, albo co gra Śląsk, że mamy z nimi przegrać? Trochę optymizmu


Płacz jest, bo na mistrza liczyli 1 miejsce


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 23:03

  kosa1749 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Powiedziałem ze ocenie grę Pogoni po sezonie i podsumuje Pogoń Michniewicza. Jednak od pewnego czasu w Pogoni dzieje się coś złego. Piłkarze albo stracili siłę, albo ambicje, a za to odpowiada trener. Racja nie mamy skrzydeł, to na jaki ch*j oddawaliśmy Kuna który nakrywał czapką Przybeckiego, dlaczego Kinpkin nie daje grać Murayamie który przy kredycie zaufania mógłby się obudzić. Podejrzewam że po sezonie Kinpkina nie będzie już w Szczecinie i wtedy będę zadowolony. Bo mizernie się ogląda grę Pogoni za jego kadencji. Jedyne co go broni to krótka ławka. Nie mówmy ze straciliśmy dwa punkty, bo my ugraliśmy 1 pkt z tragicznie słabym Górnikiem.

Personalnie : MATRAS zawodnik do 11 kolejki

Kudła dobre interwencję, ale to wjebanie się w gościa z pięści to rzut karny dla Górnika powinien być, sytuacja miała miejsce przy wyniku 1:1.



Hmm piłkarze szczególnie w polskiej lidze za każdego trenera wpadają prędzej czy później w "dołek". Z reguły jedną rundę maja słabą a drugą wspaniałą albo odwrotnie. Przypadkiem bym tego nie nazwał.... Czy się biega czy się leży kolejny kontrakt się należy:) Dlatego nie upatrujmy po raz ENTY problemu w trenerach. Nasi kopacze nazywając rzeczy po imieniu to LENIE i dlatego ich przygoda w większości kończy się na polskiej skopanej. A więc lidze słabej w której drużyny kończą przygodę w pucharach na drużynach z Islandii, Azerbejdżanu itd. Gdyby było inaczej więcej byśmy mieli Lewandowskich i Krychowiaków. Dlatego nie skupiaj się tylko na trenerach. Bo to samo się zaczyna dziać co za Wdowca czyteraz za Michniewicza. Śmiem twierdzić że my to rundę tylko i wyłącznie "dogramy". I nic więcej



Fajnie to ująłeś, ciekawy punkt widzenia i przede wszystkim trafny. Masz po części rację, jednak biję się we własną pierś że byłem jednym z tych którzy chcieli zwolnić Wdowczyka, za jego kadencji ta drużyna miała styl, jak już przegrywali to po walce. Nie licząc tych meczów gdzie piłkarze grali przeciw niemu. U Michniewicza wyniki robią nam stoperzy, którzy zaczynają się w końcu mylić i zaczynam gubić punkty. Do tej pory nie wiem i nie mogę zrozumieć jak Michniewicz z uporem maniaka może stawiać na Frączczak w obronie. Przecież to piłkarski gwałt. Szanuję Adama w pomocy, mimo tego że częśćiej jego zagrania mnie irytują niż wprawiają w zachwyt to doceniam to co zrobił dla klub. Jednak czy on nie ma rozumu? Czy myśli tak samo jak Michniewicz że jest z niego dobry obrońca? Powtórzę to jest gwałt na całej drużynie, tak samo jak wystawianie Przybeckiego i nie ściągniecie Zwolaka z boiska po zjebaniu 200 sytuacji..

Interesuję się tym klubem, nie pisze tylko pod wpływem emocji, mamy dobre miejsce póki co, ale stylu to my nie mamy za grosz.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 23:20
No bez przesady z tym brakiem stylu - mamy dołek, owszem, ale nie można powiedzieć że każdy mecz od początku sezonu wyglądał jak te kilka ostatnich. Niejednokrotnie byliśmy chwaleni za walkę do samego końca, ambicję i generalnie dobre prowadzenie meczu. Przydałoby się trochę poszerzyć skład, aby absencje nie wywierały takiego piętna na stylu gry, a i żeby trochę intensywniej rezerwowi pojawiający się na placu mieli pozytywnego wpływu na losy meczu.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 23:28
Ostatnie 20 minut niezłe i można było urwać 3 oczka, ale zmarnowane sytuacje się zemściły. Niestety poza dobrym środkiem obrony, pomocy, niezłym Zwolińskim (choć ostatnio przygaszonym), totalnie nie mamy boków. Gdyby istniała dyscyplina bieganie z piłką, niektórzy zawodnicy z naszej kadry byliby mistrzami. Koło 65 minuty, przysnęła obrona Górnika na boku i tak Lewandowski ma miejsce, ma czas, a kompletnie marnuje okazję na dobre dośrodkowanie, to samo po chwili Aka. Praca u podstaw, ja nie wiem czy poza Murawskim, ktoś w tym zespole potrafiłby w meczu mieć kilka celnych dośrodkowań.

Powiem tak dalej jesteśmy wiceliderem co na pewno cieszy, ale poziom naszej gry ostatnio mocne drewno. Za dziś brawo dla Kudły, bo choć faktycznie zjebał na początku meczu, to później wyciągnął kilka piłę, natomiast znów solidnie Matras. Jeszcze takie pytanie, co chciał zrobić Zwoliński w sytuacji sam na sam, wywracając się gdzieś na 7 metrze? Liczył, że Kasprzik się odsunie i wbiegnie do pustej bramki?


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 23:31

  paula22szczecinpogon napisał:  

  Ostry napisał:  
Nie wiem skąd ten płacz, szczególnie EPSON, który co mecz widzi same negatywy. To jest polska liga tutaj każdy może wygrać z każdym. Pisanie o tym, że to ostatnia drużyna z którą mogliśmy powalczyć to śmiech na sali. Co gra lech, albo co gra Śląsk, że mamy z nimi przegrać? Trochę optymizmu



Akurat Pyry to się ostatnio przebudziły niestety....



Raczej kupę szczęścia miały. Bardzo dużo kupę szczęścia. Nadal grają padakę.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 30/10/2015 23:49
Moim zdaniem nie mamy co się bać Legii czy Lecha, bo co te kluby niby są reprezentują? W mojej ocenie nic. Legia ostatnio ciągle niby"hegemon", "potęga", a choć mają potencjał i hajs, to są nawet za nami w tabeli. Lech nie muszę pokazywać, gdzie to nasz mistrz Polski obecnie kopie i poziomu tej drużyny nie zmieniają fartowna wygrana we Włoszech czy w Warszawie. Nie ma co się bać ich i śmiało można powalczyć o trzy oczka, bo nie oszukujmy się, nasza liga jest półprofesjonalna.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2015 01:02
Frekwencja tragiczna, jakby odjać kibiców Górnika to mecz obejrzało 4950 + osób...


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2015 01:19
A ile Zwolak strzelił bramek a ile Przybecki ?


pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5417 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2015 01:23
Problemy w Pogoni są 2.
1. Brak pomysłu na akcje do przodu. Aka nie ta forma. Muraś też nie to.
2. To jest główny problem. Brak skrzydłowych. Mały to dno samo w sobie. Miłosz - szkoda słów. Taku - kolejna debilna kartka. Co on ma w głowie? Szkoda, że Adam musi grać w obronie. Szkoda że nie ma Danielaka i szkoda Kuna. Miłosz i Mały przy nim to ogórki.


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3521 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2015 02:15
Dużo osób dzisiaj upilo się na maksa z powodu tego meczu, dlaczego? Bo uwierzyli, uwierzyli, ze będzie inaczej niż zawsze, ze walczymy o coś naprawdę pięknego. Zostaje kac. Ja też jutro obudze się z tym kacem.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2015 07:33
Słabo ,nadal słabo ...obawiam się że do końca rundy lepiej juz nie będzie .Gdzie ten Zwolak galopował to tylko on wie .Wystarczyło uderzyć z 10-12 metra i kapitalne prostopadłe podanie Lewego zamienić na bramkę .Na Legii będzie mega ciężko ....zresztą jak zawsze.Pogoda super na trybunach cieniutko .....nasz młynek ....młyneczek niewiele większy od przyjezdnych z Zabrza .Szkoda punktów ,ale mogło się różnie zakończyć ,bo Górnik też miał swoje okazje .No cóż trzeba grać dalej ,wzmocnienia niezbędne na skrzydłach ,bo gramy bez nich .....o następcy Murasia nie wspomnę bo na bank nie przedłuży kontraktu.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 31/10/2015 08:37

  Marudnicki napisał:  
No bez przesady z tym brakiem stylu - mamy dołek, owszem, ale nie można powiedzieć że każdy mecz od początku sezonu wyglądał jak te kilka ostatnich. Niejednokrotnie byliśmy chwaleni za walkę do samego końca, ambicję i generalnie dobre prowadzenie meczu. Przydałoby się trochę poszerzyć skład, aby absencje nie wywierały takiego piętna na stylu gry, a i żeby trochę intensywniej rezerwowi pojawiający się na placu mieli pozytywnego wpływu na losy meczu.



Głos rozsądku, jeden z tu nielicznych.Mecz do zapomnienia, bez dwóch zdań, równie dobrze Zabrze mogło zdobyć 3 pkt.
Jesteśmy pod formą to nie ulega wątpliwości ale taka to jest liga, że nikt nie dominuje i nie utrzymuje dyspozycji na dłużej niż 2-3 kolejki.
Zimą konieczne wzmocnienia, przydałby się ten Drygas jednak i wartościowi skrzydłowi.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005