Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7244 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 17:52
Ten mecz tylko potwierdza, że latem trzeba przewietrzyć defensywę i skończyć promowanie Matyni oraz ciągnięcie za uszy Fojuta (sorry Jarek, ale z taką formą to nadajesz się na rezerwy). O ile z przodu mamy jeszcze potencjał, tak wszystko psuje radosna gra w tyłach, która wymaga opanowania i techniki.

Ktoś wie kiedy wróci Walukiewicz? Brakuje go jak tlenu. Różnica jest kolosalna.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3729 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 17:59

  cfan napisał:  
Chujowy wynik i coś jak dla mnie ważniejszego: pada mit Kosty Runjanica. Ten tydzień pokazał gdzie jest miejsce Pogoni z trenerem Kostą. Szkoda...Lepszy remis niż porażka. A jaki to mit runął? To nie jest drużyna na mistrzostwo więc będą mieli zawsze lepsze i gorsze serie w trakcie sezonu. Gdyby dodać z pierwszych 8 meczów powiedzmy dodatkowe 6 oczek (w normalnej sytuacji to nie powinen być problemem) to byśmy byli na miejscu Piasta co jest chyba maksimum możliwości tej drużyny. Także patrząc na sezon jako całość i tak jest nieźle poza tymi pierwszymi 8 meczami gdzie sytuacja była jednak wyjątkowa.

Szanse na awans wciąż są spore nawet przy naszej porażce z Legią. Trochę pecha mamy bo w każdym z ostatnich 3 meczów rundy musimy się zmierzyć z efektem nowej miotły.


Oddajcie mi moj stary login...
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5879 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 18:00

  cfan napisał:  
Chujowy wynik i coś jak dla mnie ważniejszego: pada mit Kosty Runjanica. Ten tydzień pokazał gdzie jest miejsce Pogoni z trenerem Kostą. Szkoda...Przecież tu nawet Ranieri nie pomoże jak trzeba grać z Fojutem na obronie, więc nie wiem po co idiotyczne głosy o tym rzekomym micie. Najlepiej według ciebie należy wrócić do zwalniania trenera co pół roku.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7244 dni

**
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 18:02

  eJay napisał:  
Ten mecz tylko potwierdza, że latem trzeba przewietrzyć defensywę i skończyć promowanie Matyni oraz ciągnięcie za uszy Fojuta (sorry Jarek, ale z taką formą to nadajesz się na rezerwy). O ile z przodu mamy jeszcze potencjał, tak wszystko psuje radosna gra w tyłach, która wymaga opanowania i techniki.

Ktoś wie kiedy wróci Walukiewicz? Brakuje go jak tlenu. Różnica jest kolosalna.Daniel Trzepacz poinformował na Twitterze, że może już w tym sezonie nie zagrać. No to fajnie.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
ManU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 18:22

  cfan napisał:  
Chujowy wynik i coś jak dla mnie ważniejszego: pada mit Kosty Runjanica. Ten tydzień pokazał gdzie jest miejsce Pogoni z trenerem Kostą. Szkoda...W twojej glowie pewnie wiele rzeczy pada.


"Bo jest wśród Sopliców taka choroba,
że nic prócz Pogoni im się nie podoba".
Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" ks. VII
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6114 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 18:23
Cóż zrobić. Trzeba walczyć dalej. Szkoda, że Stec nie strzelił w końcówce na 4-3 i Arce udało się po ośmiu porażkach z rzędu z Pogonią nie przegrać. A już myślałem jak strzelał, że jednak jak zwykle z nimi wygramy ;)
Zaczęło się fajnie. Wreszcie wykorzystali stały fragment jak należy. Żyro strzelił. Gol dla Arki na 1:1 potwierdził, że Guarotxena słabo gra w obronie - w walce na skrzydle się przewrócił. W dalszych okolicznościach to i ten remis dla nas dość szczęśliwy. No ale fajnie, że chociaż tyle wywalczyli.
Teraz nawet remis w Warszawie nie daje nam 100% pewności awansu. Przy niekorzystnych dla nas wygranych Lecha z Jagą i Wisły Kraków w Lubinie przy naszym remisie w Warszawie w małej tabelce bylibyśmy za Zagłębiem i Jagą. Łącznie na 9. miejscu.
No ale jeżeli Wisła nie wygra w Lubinie to ze wszystkich możliwych kombinacji nawet przy naszej porażce w Warszawie wejdziemy do ósemki. Mam nadzieję, że jednak Pogoń będzie w grupie mistrzowskiej :)


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7124 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 18:27
Jesteśmy mistrzami w komplikowaniu sobie sytuacji. Tradycyjnie gdy rywale są w dołku, pomagamy im wstawać.


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4900 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 18:38
Wielka szkoda i teraz bardzo trudny rywal w postaci Legii. Ktos wiec czy Bartkowski moze grac na srodku defensywy bo chyba teraz na stoperze za Fojuta gral Podstawski.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3729 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 18:48
Jeśli Korona wygra, Wisła zremisuje a Pogoń przegra to te 3 drużyny mają tyle samo punktów ale Pogoń wygrywa w małej tabelce. Jeśli Lech przegra to też ma tyle samo punktów ale Pogoń powinna być też wysoko w małej tabelce. Także ten dzisiejszy punkt może być na wagę awansu. Lepiej go mieć niż nie mieć.

To samo jeśli Lech przegra, Wisła przegra a Korona wygra. Pogoń w malej tabelce będzie chyba wyżej niż Korona.


Oddajcie mi moj stary login...
Holender
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3709 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 18:51
Wspaniale,remis na ciepło.. kompletnie nie radzą sobie z ciśnieniem.. Chyba tylko Majewski trzyma fason..


Puchar nam należy się.
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4479 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 19:07
Benjamina powinien grać od początku w ataku, a Żyro powinien grać od początku na skrzydle. W takiej konfiguracji cieszylibyśmy się dziś z 3 punktów.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3919 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 19:11

  Gradus_new napisał:  

To samo jeśli Lech przegra, Wisła przegra a Korona wygra. Pogoń w malej tabelce będzie chyba wyżej niż Korona.Korona już nie ma żadnych szans na Grupę Mistrzowską.


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8017 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 19:23

  Axiom napisał:  
Benjamina powinien grać od początku w ataku, a Żyro powinien grać od początku na skrzydle. W takiej konfiguracji cieszylibyśmy się dziś z 3 punktów.Żyro na skrzydle ? Serio? Ani techniki ani szybkości czyli atutów dobrego skrzydłowego.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4000 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 19:36

  pogoniarz96 napisał:  
Ktos wiec czy Bartkowski moze grac na srodku defensywy bo chyba teraz na stoperze za Fojuta gral Podstawski.Wydawało mi się, że po zejściu Fojuta to Bartkowski i Malec grali na środku defensywy razem, a trzecim środkowym obrońcą do wyprowadzania piłek był Podstawski. Stec i Matynia grali wahadłowych pod koniec. Kto wie jak wyjdziemy na Legię - to ustawienie nie było takie złe...

Ano i drugi raz fajną zmianę daje Benyamina - jak byłem sceptyczny, to coraz bardziej mi się Soufian podoba, bardzo aktywny i pracowity.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6114 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 19:47

  Gradus_new napisał:  


To samo jeśli Lech przegra, Wisła przegra a Korona wygra. Pogoń w malej tabelce będzie chyba wyżej niż Korona.Na pewno będzie wyżej, bo Lech wygrał 2:1 i zremisował 0:0 z Koroną, a my oprócz dwóch remisów po 1:1 z Koroną mamy wygraną 3:0 i przegraną 2:3 z Lechem. Więc w małej tabeli mielibyśmy w tym wariancie 5 punktów, a Korona byłaby za nami z 3 punktami.
Kluczem do naszego awansu jest brak wygranej Wisły Kraków w Lubinie z Zagłębiem. To dałoby nam awans ;)


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6114 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 20:06

  Icar napisał:  

  Gradus_new napisał:  

To samo jeśli Lech przegra, Wisła przegra a Korona wygra. Pogoń w malej tabelce będzie chyba wyżej niż Korona.Korona już nie ma żadnych szans na Grupę Mistrzowską.Ma szanse, ale bardziej teoretyczne. Gdyby Wisła przegrała w Lubinie, a my przegrali w Warszawie, Lech zdobył minimum 1 punkt to wyprzedziliby kielczanie Wisłę o 1 punkt. A z nami mieliby w małej tabeli równy bilans remisy po 1:1. Wtedy jak dobrze się orientuję potrzebowaliby lepszego bilansu bramkowego niż Pogoń, żeby awansować. Mogą go uzyskać wygrywając minimum 9:0 w Gliwicach przy naszej porażce jedną bramką w Warszawie. Albo przy naszej porażce "odpukać" 0:5 w Warszawie wystarczy im wygrać w Gliwicach minimum 5:0. No ale takiej soboty cudów raczej nie będzie :)


Holender
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3709 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 20:12
takiego ligowego śmiecia powinno się rozjeżdżać 5:0, a tu męczenie buły do ostatniego gwizdka
.. i jeszcze podmiana składu sędziowskiego przed meczem, totalny brak szacunku dla klubu.. oni się liczą z nami? czy my z nimi?


Puchar nam należy się.
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni

*
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 21:00
Ostatnie mecze dobitnie pokazują, że priorytetem klubu powinno być ściągnięcie dwóch solidnych stoperów. Jeden doświadczony do składu, drugi do rywalizacji z Malcem.

Bez Walukiewicza to i Malec wypada dużo słabiej, a Fojut już niestety jest melodią przeszłości.

Dziś Arka nic wielkiego nie grała, a ich bramki to przede wszystkim efekty indywidualnych błędów naszych defensorów. Zwłaszcza przy 2 golu, gdzie Podstawski nieudolnym przyjęciem piłki wystawił ją na strzał, a trzech ludzi obok patrzało jeden na drugiego i żaden nie ruszył do piłki. To Jankowski sobie podbiegł i przylutował w samo okno.
Cały wysiłek ofensywy poszedł w pizdu.
Tyły nam się teraz posypały, a drużynę trzeba budować od tyłu. Mam nadzieję, że na przyszły sezon Mroczek z Kostą ogarną temat.


Co do ostatniej kolejki to nasza nadzieja w tym, że Lech i Wisła też mają trudne mecze. Ale mam wrażenie, że sytuację kiedy piłkarze sami mogli załatwić top8, dzisiaj przerżnęli.
Teraz będziemy musieli liczyć na innych. A właściwie to na Zagłębie.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6114 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 21:32

  Bzyku napisał:  
Ostatnie mecze dobitnie pokazują, że priorytetem klubu powinno być ściągnięcie dwóch solidnych stoperów. Jeden doświadczony do składu, drugi do rywalizacji z Malcem.

Bez Walukiewicza to i Malec wypada dużo słabiej, a Fojut już niestety jest melodią przeszłości.

Dziś Arka nic wielkiego nie grała, a ich bramki to przede wszystkim efekty indywidualnych błędów naszych defensorów. Zwłaszcza przy 2 golu, gdzie Podstawski nieudolnym przyjęciem piłki wystawił ją na strzał, a trzech ludzi obok patrzało jeden na drugiego i żaden nie ruszył do piłki. To Jankowski sobie podbiegł i przylutował w samo okno.
Cały wysiłek ofensywy poszedł w pizdu.
Tyły nam się teraz posypały, a drużynę trzeba budować od tyłu. Mam nadzieję, że na przyszły sezon Mroczek z Kostą ogarną temat.


Co do ostatniej kolejki to nasza nadzieja w tym, że Lech i Wisła też mają trudne mecze. Ale mam wrażenie, że sytuację kiedy piłkarze sami mogli załatwić top8, dzisiaj przerżnęli.
Teraz będziemy musieli liczyć na innych. A właściwie to na Zagłębie.No chyba, że w ramach rekompensaty za niespodziewane dziś przerwanie super korzystnej passy zwycięskich meczy z Arką (było 8 wygranych z rzędu w lidze), Portowcy przełamią mega niekorzystną passę meczy ligowych z Legią w Warszawie. 10 kolejnych porażek z rzędu, 27 meczy z rzędu w Warszawie z Legią bez wygranej. Tylko wygrana w Warszawie daje nam 100% pewności awansu nie licząc na pomoc innych. Powinni nasi piłkarze walczyć jak lwy o wygraną i życzę im niespodziewanego przerwania tragicznej passy. Niestety sam trochę nie dowierzam w obecnych okolicznościach, że dadzą radę, ale spróbować trzeba ;)


NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5825 dni
Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 07/04/2019 22:17
Po meczu dziennikarze czekali na pilkarzy, wyszedl pierwszy trener wkurwiony powiedzial ze maja grac a nie udzielac wywiadow zakaz maja


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005