Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 17:05
Tego nie idzie ogladac. Dla mnie to jest kpina aby kopacze zarabiajacy na nasze warunki ligowe naprawde niemale pieniadze, nie mieli zadnych ambicji. Minimalizm do potegi. A oni jeszcze pretensje ze kibice sie wkurzaja;)

Dla nich Pogon to idealne miejsce. O puchary grac nie trzeba, o utrzymanie tez nie, a raz wygra raz przegrac potem zremisowac, 8 miejsce i wakacje,a kaska na konto leci. Oczywiscie wiekszosc z naszych pieniedzy bo tak naprawde to miasto ich sponsoruje. Naprawde nie dziwie sie takiemu lewandowskiem, ktory stwierdzil ze przestal sie rozwijac. to jest prawda jak maja sie mlodzi rozwijac skoro tutaj nie ma zadnych wymagan, ani celow. No wez idz powiedz kopaczowi w oczy dlaczego nie ma sily biegac w 67 min to zobaczysz co ci Pan gwiazdor powie;) wszyscy w klubie po meczu zadowoleni z punktu a wszyscy kibice wkurw!!Niestety ale przez tak dluga tulaczke po nizszych ligach, dzisiaj Pogon jak zdobedzie jakikolwiek punkt z kim kolwiek na wyjezdzie uznawany jest za CENNY. Ja pier....grali w przewadze ost 15 min a lagowali po autach i roznych ,lub podawali do bramkarza :O to jest walenie w chu***a , a nie granie w pilke i walka o 3pkt.

Nie wiem co sie dzieje z Rogalskim ale jedyne podania celne jakie mu wychodza sa do radka...reszta!?brak slow. Na plus Matras ktory naprawde fajnie gra w srodku pola i ma niezly spokoj.


PORTOWCY
Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 17:13

  Papricanos85 napisał:  
Tego nie idzie ogladac. Dla mnie to jest kpina aby kopacze zarabiajacy na nasze warunki ligowe naprawde niemale pieniadze, nie mieli zadnych ambicji. Minimalizm do potegi. A oni jeszcze pretensje ze kibice sie wkurzaja;)

Dla nich Pogon to idealne miejsce. O puchary grac nie trzeba, o utrzymanie tez nie, a raz wygra raz przegrac potem zremisowac, 8 miejsce i wakacje,a kaska na konto leci. Oczywiscie wiekszosc z naszych pieniedzy bo tak naprawde to miasto ich sponsoruje. Naprawde nie dziwie sie takiemu lewandowskiem, ktory stwierdzil ze przestal sie rozwijac. to jest prawda jak maja sie mlodzi rozwijac skoro tutaj nie ma zadnych wymagan, ani celow. No wez idz powiedz kopaczowi w oczy dlaczego nie ma sily biegac w 67 min to zobaczysz co ci Pan gwiazdor powie;) wszyscy w klubie po meczu zadowoleni z punktu a wszyscy kibice wkurw!!Niestety ale przez tak dluga tulaczke po nizszych ligach, dzisiaj Pogon jak zdobedzie jakikolwiek punkt z kim kolwiek na wyjezdzie uznawany jest za CENNY. Ja pier....grali w przewadze ost 15 min a lagowali po autach i roznych ,lub podawali do bramkarza :O to jest walenie w chu***a , a nie granie w pilke i walka o 3pkt.

Nie wiem co sie dzieje z Rogalskim ale jedyne podania celne jakie mu wychodza sa do radka...reszta!?brak slow. Na plus Matras ktory naprawde fajnie gra w srodku pola i ma niezly spokoj.



Faktycznie wiesz najlepiej czy mają tutaj przystanek do rozwoju czy nie. Jesteś jakimś trenerem,podawaczem piłek czy chociaż magazynierem w Pogoni? Chodzisz i oglądasz ich treningi? Czy tylko to co tutaj przeczytasz i z tego wnioskujesz że kaska leci na konto a oni wyjebka? Błagam Cię bądźmy poważni,nie wiesz co się w klubie dzieje od środka a największy lament tutaj robisz. To że niektórzy nie mają za grosz talentu (czyt. Bąk) to nic już tutaj nasi trenerzy nie zmienią.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 17:17
Bąka przydałoby się gdzieś wypożyczyć - on ma to co trzeba aby być niezłym skrzydłowym jak na warunki Ekstraklasy, ale gdy się regularnie nie gra to nie jest w stanie się wypracować ani wyczucia sytuacji, ani spokoju w podejmowaniu decyzji, ani automatyzmu w podłączaniu się do aukcji, o pewności siebie już nie wspominając. Takiej ogłady nabrał Zwoliński będąc w Łęcznej i to procentuje, a biorąc pod uwagę iż Jakub jest starszy od Łukasza to czas działa obecnie na jego niekorzyść. Zimą, przynajmniej na jedną rundę, powinien rozgrywać pełne mecze w niższej lidze.


Leo79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4205 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 17:27

  Marudnicki napisał:  
Bąka przydałoby się gdzieś wypożyczyć - on ma to co trzeba aby być niezłym skrzydłowym jak na warunki Ekstraklasy, ale gdy się regularnie nie gra to nie jest w stanie się wypracować ani wyczucia sytuacji, ani spokoju w podejmowaniu decyzji, ani automatyzmu w podłączaniu się do aukcji, o pewności siebie już nie wspominając. Takiej ogłady nabrał Zwoliński będąc w Łęcznej i to procentuje, a biorąc pod uwagę iż Jakub jest starszy od Łukasza to czas działa obecnie na jego niekorzyść. Zimą, przynajmniej na jedną rundę, powinien rozgrywać pełne mecze w niższej lidze.



Najgorsze w tym wszystkim jest to że nie ma zastępców w ogóle- wypożyczy się go i kto za niego ???. Drugi raz ten numer Kocianowi nie przejdzie że będzie grał żelazną 11 prawie cały sezon..


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 17:33
Bąk w formie to jest w miarę dobry zawodnik. Rok temu po wejściu do Pogoni był oceniany raczej pozytywnie - dynamiczny, robił szum, nie notował tak głupich zagrań jak teraz. Do tego, jak złapał formę, to jechał równo - 2 gole z Koroną, w następnym meczu kręcił Piastem... niestety, od rundy wiosennej stopniowa degrengolada. Liczę, że Małecki wyzdrowieje na Legię, bo inaczej może wyglądać to słabo - konieczność wystawienia Bąka i Kozłowskiego w wyjściowej jedenastce na Legię nieco przeraża...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 17:47
Co zrobi Kocian? Na razie ma 16 piłkarzy na Legię

16 zawodników ... a jaka ławka, brrr. Legia musi się nas strasznie bać. Gdyby chociaż Łukasz mógł zagrać w tym meczu, to można byłoby się łudzić, że nas zlekceważą i znów coś strzeli a tak ? ..


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 19:58
Sa zespoly z ktorymi Pogoni praktycznie zawsze dobrze idzie jak Lech i takie, z ktorymi praktycznie nigdy nam nie idzie jak z Legia. Paradoksalnie wiec moze to i dobrze, ze Zwolinski sie wykartkowal na Legie... Tak czy siak zapewne przegramy (jak zwykle z Legia) a przynajmniej bedzie dostepny na nastepne mecze, w ktorych bedzie wieksza szansa na zwyciestwo ;)


A na serio to bez niego bedzie ciezko. Prawdopdoobnie nie bedzie mial kto przytrzymac pilki z przodu. Moze Fraczczak go zastapi jesli sie wykuruje i nastawimy sie na kontry?


Oddajcie mi moj stary login...
kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 20:06
Jest tylko jedna opcja na Legie.... zgłosić Ediego :)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 20:09
Bardzo kiepsko zagrał dzisiaj Golla, praktycznie każda groźniejsza akcja Górnika wynikała z jego niecelnego podania/straty/złego ustawienia.
Miał jeden lepszy mecz i znowu wraca do tego do czego przyzwyczaił w tej rundzie.
Może czas powrócić do dwójki stoperów Hernani, Dąbrowski?

Cieszmy się, że dzisiaj ten debilny faul Augustyna nie trafił w nogi Murawskiego bo moglibyśmy się z nim pożegnać na dobrych parę miesięcy, a bez niego w środku pola byłoby kiepsko.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 20:37

  eF^ napisał:  
Bardzo kiepsko zagrał dzisiaj Golla, praktycznie każda groźniejsza akcja Górnika wynikała z jego niecelnego podania/straty/złego ustawienia.
Miał jeden lepszy mecz i znowu wraca do tego do czego przyzwyczaił w tej rundzie.
Może czas powrócić do dwójki stoperów Hernani, Dąbrowski?

Cieszmy się, że dzisiaj ten debilny faul Augustyna nie trafił w nogi Murawskiego bo moglibyśmy się z nim pożegnać na dobrych parę miesięcy, a bez niego w środku pola byłoby kiepsko.



Mam takie wrażenie że praca Dąbrowskiemu z Hernanim w ogóle się nie układa, jakby totalny brak komunikacji.. Chociaż to tylko moja opinia. Z Legią zagramy bez napastnika, zrobimy na środku pola mur Matras, Dąbrowski, Murawski, Rogalski na przodzie Frączczak albo Małecki jak któryś z nich dojdzie do siebie. Ciekawi mnie jak po kontuzji prezentować się będzie Koj, mam nadzieje że go nie odpalą na czasie. Może przy jego dobrej dyspozycji Golle mogliby cofnąć na nominalną pozycję, co przy słabszej dyspozycji Rogalskiego trochę by nam pomogło..


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 20:48
Z Legią w ataku wystąpi ktoś z dwójki Bąk - Kozłowski , chłopaki o tym dobrze wiedzą więc liczę że się zepną przez tydzień na treningach. O ile Bąkowi mimo irytującej gry coś tam kiedyś udało się strzelić (Korona) to co potrafi Kozłowski nie wie nikt.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 21:03

  strzyga napisał:  
Z Legią w ataku wystąpi ktoś z dwójki Bąk - Kozłowski , chłopaki o tym dobrze wiedzą więc liczę że się zepną przez tydzień na treningach. O ile Bąkowi mimo irytującej gry coś tam kiedyś udało się strzelić (Korona) to co potrafi Kozłowski nie wie nikt.



Gdybym miał wybierać wybrałbym Bąka, chociażby ze względów fizycznych, gość jest jakoś zbudowany, natomiast Kozłowski nie wygląda zbytnio pod tym względem, a po kontuzji tym bardziej nie wystawiałbym go na Legię. Nie dawno wspominaliśmy o tym że trzeba byłoby wypożyczyć Matynie i Bąka, no ja zamiast tego drugiego to w zimę wypożyczyłbym gdzieś Kozłowskiego by chłopak złapał rytm meczowy i dorósł piłkarsko np. jak Zwoliński to chyba najlepsza droga dla Filipa, tym bardziej że naprawdę stracił sporo czasu na leczenie kontuzji.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 21:14

  Ozii napisał:  

  Papricanos85 napisał:  
Tego nie idzie ogladac. Dla mnie to jest kpina aby kopacze zarabiajacy na nasze warunki ligowe naprawde niemale pieniadze, nie mieli zadnych ambicji. Minimalizm do potegi. A oni jeszcze pretensje ze kibice sie wkurzaja;)

Dla nich Pogon to idealne miejsce. O puchary grac nie trzeba, o utrzymanie tez nie, a raz wygra raz przegrac potem zremisowac, 8 miejsce i wakacje,a kaska na konto leci. Oczywiscie wiekszosc z naszych pieniedzy bo tak naprawde to miasto ich sponsoruje. Naprawde nie dziwie sie takiemu lewandowskiem, ktory stwierdzil ze przestal sie rozwijac. to jest prawda jak maja sie mlodzi rozwijac skoro tutaj nie ma zadnych wymagan, ani celow. No wez idz powiedz kopaczowi w oczy dlaczego nie ma sily biegac w 67 min to zobaczysz co ci Pan gwiazdor powie;) wszyscy w klubie po meczu zadowoleni z punktu a wszyscy kibice wkurw!!Niestety ale przez tak dluga tulaczke po nizszych ligach, dzisiaj Pogon jak zdobedzie jakikolwiek punkt z kim kolwiek na wyjezdzie uznawany jest za CENNY. Ja pier....grali w przewadze ost 15 min a lagowali po autach i roznych ,lub podawali do bramkarza :O to jest walenie w chu***a , a nie granie w pilke i walka o 3pkt.

Nie wiem co sie dzieje z Rogalskim ale jedyne podania celne jakie mu wychodza sa do radka...reszta!?brak slow. Na plus Matras ktory naprawde fajnie gra w srodku pola i ma niezly spokoj.



Faktycznie wiesz najlepiej czy mają tutaj przystanek do rozwoju czy nie. Jesteś jakimś trenerem,podawaczem piłek czy chociaż magazynierem w Pogoni? Chodzisz i oglądasz ich treningi? Czy tylko to co tutaj przeczytasz i z tego wnioskujesz że kaska leci na konto a oni wyjebka? Błagam Cię bądźmy poważni,nie wiesz co się w klubie dzieje od środka a największy lament tutaj robisz. To że niektórzy nie mają za grosz talentu (czyt. Bąk) to nic już tutaj nasi trenerzy nie zmienią.



Jedyne co robie to obiektywnie oceniam prace wykonywana przez kaleczniakow zakladajacych koszulke klubu ktorego kocham, ja i tysiace innych kibicow. Widze za to, ze ty jestes bardzo dobrze doinformowany, malo tego jeszcze bronisz gosci ktorzy z zawodostwem maja malo wspolnego(chyba ze w chlaniu vody w tym podejrzewam byliby w czubie ekstraklasy i tu bybs sie zdziwil, bo wiem o tym nie z forum) oni prezentuja poziom jakby calym dniami pracowali w bankach czy marketach, a w weekendy grali sobie meczyk...dalej chcesz ich bronic? Jezeli tak to gratuluje naiwnosci, a zarazem wytrwalosci. To sa zwykli najemnicy majacy gdzies klub beda grali tam gdzie im wiecej dadza,a nie dlatego ze kochaja Pogon czy Szczecin czy ich kibicow. Oczywiscie sa wyjatki, chociaz w tej Pogoni ciezko czegos sie doszukac. Dlatego nie bede poblazliwy dla gosci ktorzy pobieraja nieraz po kilkadziesiat tysiecy zlotych miesiecznie, a na murawie zdychaja w 65 min meczu.


PORTOWCY
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 21:17

  Ozii napisał:  

  Papricanos85 napisał:  
Tego nie idzie ogladac. Dla mnie to jest kpina aby kopacze zarabiajacy na nasze warunki ligowe naprawde niemale pieniadze, nie mieli zadnych ambicji. Minimalizm do potegi. A oni jeszcze pretensje ze kibice sie wkurzaja;)

Dla nich Pogon to idealne miejsce. O puchary grac nie trzeba, o utrzymanie tez nie, a raz wygra raz przegrac potem zremisowac, 8 miejsce i wakacje,a kaska na konto leci. Oczywiscie wiekszosc z naszych pieniedzy bo tak naprawde to miasto ich sponsoruje. Naprawde nie dziwie sie takiemu lewandowskiem, ktory stwierdzil ze przestal sie rozwijac. to jest prawda jak maja sie mlodzi rozwijac skoro tutaj nie ma zadnych wymagan, ani celow. No wez idz powiedz kopaczowi w oczy dlaczego nie ma sily biegac w 67 min to zobaczysz co ci Pan gwiazdor powie;) wszyscy w klubie po meczu zadowoleni z punktu a wszyscy kibice wkurw!!Niestety ale przez tak dluga tulaczke po nizszych ligach, dzisiaj Pogon jak zdobedzie jakikolwiek punkt z kim kolwiek na wyjezdzie uznawany jest za CENNY. Ja pier....grali w przewadze ost 15 min a lagowali po autach i roznych ,lub podawali do bramkarza :O to jest walenie w chu***a , a nie granie w pilke i walka o 3pkt.

Nie wiem co sie dzieje z Rogalskim ale jedyne podania celne jakie mu wychodza sa do radka...reszta!?brak slow. Na plus Matras ktory naprawde fajnie gra w srodku pola i ma niezly spokoj.



Faktycznie wiesz najlepiej czy mają tutaj przystanek do rozwoju czy nie. Jesteś jakimś trenerem,podawaczem piłek czy chociaż magazynierem w Pogoni? Chodzisz i oglądasz ich treningi? Czy tylko to co tutaj przeczytasz i z tego wnioskujesz że kaska leci na konto a oni wyjebka? Błagam Cię bądźmy poważni,nie wiesz co się w klubie dzieje od środka a największy lament tutaj robisz. To że niektórzy nie mają za grosz talentu (czyt. Bąk) to nic już tutaj nasi trenerzy nie zmienią.



A Ty slepo wierzysz chyba, ze wszyscy kopacze w klubie zapierdalaja w kazdym meczu na 110% :). Zalezec to moze takiemu Zwolinskiemu, ktory ma jeszcze szanse na wystepy w jakims europejskim sredniaku bo chyba nie Rogalskiemu, Hernaniemu czy Murayamie? Temu ostatniemu po blamazu w Bialymstoku, gdzie po 1 polowie nie mial sily biegac na drugi dzien nie przeszkadzalo z usmiechem na ustach, jak gdyby nigdy nic latac po kaskadzie. Jestem wiecej jak pewien, ze kazdemu z nas byloby wstyd na miasto wyjsc po takim meczu, mi na pewno :)

Co do meczu - wazny ten punkt mimo wszystko chociaz minimalizm na ostatnie minuty byl lekko wkurwiajacy.

Ostatnio edytowany przez: nara, 2 listopada 2014, 21:30 [1 raz(y)]


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 21:26
Zwolak jest ze Szczecina, jest młody, to mu zalezy - proste. Widać że się rozwija i oby kiedyś wyjechał pograć w jakiejś poważnej lidze.


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 21:29
To prawda Zwolak ma papiery na calkiem niezle granie, na pewno gwiazda wielka nie bedzie, ale jakis sredni poziom eurpejski powinien osiagnac. Oczywiscie tylko wtedy jezeli bedzie ciezko pracowal, bo w Polsce takich jak on to juz bylo wielu..jak konczyli chyba kazdy kto sie troche interesuje Polska pilka dobrze wie..trzymam za niego kciuki.


PORTOWCY
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 22:22
Jedno pytanie. Zwolak w meczu z Górnikiem Zabrze dostaje 4 żółtą kartkę i musi pauzować w następnym meczu z Legią Warszawa. Moje pytanie brzmi czy Łukasz może zagrać w meczu rezerw za tydzień czy też nie? Zna ktoś odpowiedź na to pytanie i jest w 100 % pewny swojej odpowiedzi? Bo jeżeli jest szansa aby Zwoliński wzmocnił rezerwy to nie ma co się nawet zastanawiać niech chłopak wspomoże rezerwy w następnym meczu , bo sytuacja rezerw robi się naprawdę nieciekawa :(


PS 1948
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 22:32

  Marudnicki napisał:  
Bąka przydałoby się gdzieś wypożyczyć - on ma to co trzeba aby być niezłym skrzydłowym jak na warunki Ekstraklasy, ale gdy się regularnie nie gra to nie jest w stanie się wypracować ani wyczucia sytuacji, ani spokoju w podejmowaniu decyzji, ani automatyzmu w podłączaniu się do aukcji, o pewności siebie już nie wspominając. Takiej ogłady nabrał Zwoliński będąc w Łęcznej i to procentuje, a biorąc pod uwagę iż Jakub jest starszy od Łukasza to czas działa obecnie na jego niekorzyść. Zimą, przynajmniej na jedną rundę, powinien rozgrywać pełne mecze w niższej lidze.



Dać go do Błękitnych. Oprócz grania w 2 lidze będzie miał mecz z Cracovią a potem Lechem w pucharze.

Co ja piszę, napastników to oni akurat mają.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 22:41

  Cytat:  
Dać go do Błękitnych. Oprócz grania w 2 lidze będzie miał mecz z Cracovią a potem Lechem w pucharze.




Rozumiem że Błękitni już awansowali do półfinału bez konieczności grania ? nieźli są aaaa


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 02/11/2014 22:54

  DP napisał:  

  Cytat:  
Dać go do Błękitnych. Oprócz grania w 2 lidze będzie miał mecz z Cracovią a potem Lechem w pucharze.




Rozumiem że Błękitni już awansowali do półfinału bez konieczności grania ? nieźli są aaaa



Twoja sprawa co zrobisz i jak myślisz. Do marca jeszcze trochę czasu ale ja już odkładam siano, które postawię na awans Błękitnych w dwumeczu z Cracovią. Poza innymi argumentami ostatecznie przekonała mnie porażka Cracovii w Szczecinie. A Błękitni są w tej chwili silniejsi od Pogoni.
Sorry za off top.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005